Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Total Divas- ogólna dyskusja


LASTRIDER

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  203
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.06.2011
  • Status:  Offline

Ktoś musiał to założyć :P. Więc jak oceniacie pierwszy odcinek Total Divas? Jak dla mnie całkiem ciekawy pomysł z pokazaniem "Road to WM" od kuchni, tylko jestem ciekaw jak dalej będzie się to toczyć, bo już nie będzie przygotowań do WrestleManii, więc pewnie zaczną się typowe dla tego typu show sceny, co już widać było nawet na zapowiedzi kolejnego odcinka. No ale nie oczekujmy zbyt wiele, ważne, że pierwszy odcinek się udał.

Ps. Czy tylko mi zrobiło się szkoda div gdy te zostały wycięte z karty? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pavlos

    107

  • Kowal

    48

  • aRo

    34

  • Jack Doomsday

    32

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline

Aaaa, jest ten temat jednak :D ! Całkiem fajny odcinek, Cena wędkował, Bryan wyprowadzał psa. Widać było, że Cameron najbardziej przejęła się wywaleniem ich z karty. Niezła afera z farbowaniem włosów :twisted: I według mnie faktycznie, lepiej jest jej w czerwonych. I pytanie do oglądających NXT : Czy tam walczą Jojo i Eva Marie ? Podsumowując całkiem udany odcinek, ale przydałoby się chyba trochę więcej div :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Brawo dla tego pana za założenie tematu. :D

Co do samego show to jak dla mnie bardzo dobry i dostarcza całkiem sporo rozrywki. Za kulisami zawsze jest ciekawie i sporo się dzieje. Divy też nie owijają w bawełnę i mówią co myślą. Plus możemy zobaczyć jak to jest na backu w czasie danego show, a to zawsze ciekawe. Było kilka fajnych momentów, m.in z Brodusem w tle czy wtedy gdy Bellaski cieszyły się ze zwycięstwa Team Hell No. Czekam na kolejne odcinki, bo program jest naprawdę ok.

 

Ps. Czy tylko mi zrobiło się szkoda div gdy te zostały wycięte z karty?

Raczej nie, choć Natalya w duchu musiała mieć satysfakcję podobną do Marii. :twisted: (głównie tyczy to się powrotu Bellasek przed WMką)

 

PS: Może lepiej przenieść ten temat do dyskusji, bo divy to też wrestling...chyba... :twisted:

Edytowane przez MattDevitto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Gdyby nie posty w shoutboxie, to bym tego nie ruszył :twisted: A nawet nie było źle. Może i to tylko divy, ale zawsze fajnie zobaczyć co się dzieje na backu i ogólnie poza WWE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

No i jest temacik :D Sięgnąłem po ten show tylko dlatego, że rano nie chciało mi się wstawać z wyra i tylko włączyłem to co się nawinęło :D

 

Co do samego show, to bardzo przyjemnie się go ogląda. Można było poznać kulisy przygotowań pań do WM- ki, a także zobaczyć Bellaski z ich partnerami. W ogóle nadzieje Nikki na ślub z nim zostały przestawione bardzo fajne i widać że ona jest w nim strasznie zabujana. Bryan i pies lejący pod bramą- to mnie rozwaliło :D Ogólnie panie wyglądają w programie lepiej niż w ringu, bo nie są aż tak bardzo wymalowane. Nawet Eva Marie mi się podobała, pomimo tego że na RAW kreowali ją na straszną sucz :D Co ja bym z nia zrobił :twisted: A w tych czerwonych włosach to... normalnie wygląda pięknie i nawet naturalnie w porównaniu do reszty. No może oprócz JOJO, bo ona jest taka drobniutka i zupełnie nieplastikowa. Nawet Natalya uszłaby w tłoku, gdyby nie jej strasznie kiepski głos :D Napewno będę oglądał wszystkie odcinki Total Divas, bo spodobał mi się ten program, a tego się nie spodziewałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  203
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.06.2011
  • Status:  Offline

Gdyby nie posty w shoutboxie, to bym tego nie ruszył

U mnie tak samo, w ogóle nie ruszały mnie wszelkie zapowiedzi tego show na Raw, a okazało się, że dostajemy całkiem zjadliwy program.

Ciekawi mnie ta determinacja i starania Natalyi o walkę na WM'ce, zwłaszcza, że w okresie przed Manią Nattie pokazywała się raz na jakiś czas i tylko po to, żeby zajobbować. Ja nie doszukiwałbym się w tym wszystkim jakiegokolwiek WrestleMania momentu na miejscu Natalyi :D. No i niefajna sprawa z Brodusem, kto wie, może tak jak napisał PH93 dostaniemy Brodus vs Vincenct na WM 30 :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Jak dla mnie to Nati powinna rzucić WWE w pizdu. Wiadomo, że nie ma dużego wyboru poza federacją Vince'a , ale w takim TNA przynajmniej dostawała by czas antenowy na każdej tygodniówce vide Gail Kim.

 

Swoją drogą WWE powinno wykorzystać to, że fani teraz mogą zobaczyć jak Natalya jest traktowana ( mimo starań nie dostała meczu na WM i zamiast tego musi niańczyć inne divy czy to, że w ogóle nie pokazują jej w TV - przez co fani otwarcie wypowiadają się na forach, że powinna ona dać sobie spokój z WWE po takim traktowaniu) i zrobić "storyline" z Kanadyjką która przechodzi heel turn i staję przeciwko WWE i Diva bo ma dość tego, że pasy i czas antenowy dostają "ładne bużki" a nie divy które pracują i trenują cały rok - publika na pewno była by za nią i oczywiście zakończyło by się to zdobyciem pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.03.2008
  • Status:  Offline

W tym wszystkim pamiętajmy jednak, ze to jest WWE ;) Ciekawe ile w tym jest scenek reżyserowanych xD. W ogóle były opinie, że całe zamieszanie z walką na WM, to była akcja specjalnie pod Total Divas, ciekawe, czy to prawda... A ogólnie tak jak mówiłem, show typowo w stylu MTV, ale ja to kupuję xd Czasem sobie lubię pooglądać takie głupkowate odmóżdżacze xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Jasne, że to jest reżyserowane ale w końcu jesteśmy fanami wrestlingu więc nie powinniśmy narzekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

Pierwszy odcinek i mamy już pewien zarys kolejnych kilkunastu - Natalya będzie tym kobiecym Punkiem, której wypowiedzi będa zawieraly najwięcej ciekawostek i będą warte wysłuchania, Belle i Czekoladki skupią się na swoich partnerach, a dwie nowe będą osobami, z którymi utożsami się każda nastolatka oglądająca owe show (<3). Z ciekawością odpaliłem premierowy epizod, nie było tak źle jak sądzilem i przy większej ilości czasu będę śledził ten program w miarę regularnie. W sumie lubię takie Trudne Sprawy :D

 

Niezła afera z farbowaniem włosów

 

Bardziej interesowało mnie, czy dojdzie do fajtu między Brodusem a łysym Vincentem od Cameron :twisted:

 

I pytanie do oglądających NXT : Czy tam walczą Jojo i Eva Marie ?

Nope. Póki co można je zobaczyć tylko w TD, JoJo miała epizod na jednym z odcinków Main Eventu (o ile mnie pamięć nie myli, śpiewala theme song Tonsów).

Muszę przyznać, że obie nowe panie są dosyć urodziwe i dobrze dobrane (jedna spełnia wymagania typowego fana Maryse, druga odpowiada wielbicielom AJ :) )

 

Na koniec - jakie były pierwsze słowa Bryana w programie? - NO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Zachowujecie się jak niedorozwinięte nastolatki! I... moja wewnętrzna, niedorozwinięta 16-latka, też była zadowolona :twisted: Na pewno nie będę wielkim fanem. Na pewno nie mam też zamiaru komentować każdego odcinka - Wam też się może znudzić. Ale popieram WWE w całej tej akcji. Po tym co zobaczyłem, jestem w stanie ich pogłaskać po głowach i powiedzieć, że świetnie sobie to wykombinowali. Nie chodzi mi o samo show, które razi sztucznością rodem z "My Sweet Sixteen", czy innych pierdół serwowanych na kanałach muzycznych - Jersey Shore? Nie ma co traktować tego jak autentycznie wydarzenia, bo i telewizja jest narzędziem manipulacji, a juz Vince dobrze wie, jak sterować ludźmi i w jakiej formie Wam coś pokazać. Już widać, jak oklepane postacie tam dostaniemy, ale właśnie taką sztampę się sprzedaje w tych programach. Biedna Natalya, złe bliźniaczki - choć całkowicie inne przy swoich facetach - uśmiechnięte tancerki, pewnie odpowiedników byśmy znaleźli, w każdym innym programie, z tej kategorii. Tam pracują specjaliści, którzy ułożyli sobie z tego zgrabne story. Story o związkach partnerskich, o sprzeczkach przyjaciół, o zwykłych dziewczynach radzących sobie w wielkim świecie - co finalnie będzie moim zdaniem głównym motorem napędowym. To nie jest show dla mnie, czy dla Ciebie. Targetem tego są nastolatki, które oglądając Total Divas, mają zapragnąć zostać jedną z nich w przyszłości, albo mają podkochiwać się w niejakim słodkim Johnie C. To sprawi, że one włączą RAW. To sprawi, że mogą sprawdzić SmackDown. Nikt nie mówi, że wszystkie zostaną na następny tydzień, ale niech zostanie chociaż marny procent, a będzie to sukces. Total Divas, to zdecydowany top, jeśli chodzi o niedawne pomysły na uatrakcyjnienie WWE, w oczach żeńskiej publiczności - wielokrotnie się o tym mówiło ostatnimi czasy. Co piękniejsze nie puścili tego byle gdzie. Upewnili się, że trafi do stacji, gdzie takie programy są najpopularniejsze. Gdzie indziej, realizacja tego projektu mijałaby się z celem. To nie było na chybił-trafił, kto to weźmie. Tam lecą Kardashianki i pewnie masa innych pokopanych rodzinek, z tymi samymi problemami. Tak się robi biznes. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  203
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.06.2011
  • Status:  Offline

Ale przyznasz, że aż dziw bierze na to z jakimi szczegółami pokazują olewanie Natalki w WWE :P. Pewnie bieduszka ma tak co Raw, przychodzi pare dni wcześniej do biura - przykro mi, nie wystąpisz na gali. Oczywiście nie w taki sposób, w jaki pokazali to w TD, bo wątpie, żeby coś takiego jak decyzja o walce na WM'ce była przekazywana zawodnikowi w jakimś holu siedząc na taborecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  689
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2012
  • Status:  Offline

Nie zabrałem się za pierwszy odcinek jeszcze, ale powiem jedno - dziś wam się podoba, gdy przyjdzie odcinek ze związkami div, to będziecie besztać to show ;)

 

Swoje doznania opiszę po późnowieczornym seansie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

dziś wam się podoba, gdy przyjdzie odcinek ze związkami div, to będziecie besztać to show

Przecież ja na to czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.07.2011
  • Status:  Offline

Total Divas obejrzałem bo jest nowe. Nie wiem czy kiedyś jeszcze to zrobię, całkiem możliwe, jeśli będę szukał argumentów żeby jakoś przekonać swoją "potencjalną wybrankę" do wrestlingu, to może to uczynię. Koniec końców odcinek był dość męczący i frustrujący. A może przede wszystkim frustrujący. Frustrujący ponieważ patrzenie na Natalyę jako niankę dla zielonych przybłęd kłuje w oczy (jeśli ona nie robi tego na potrzeby programu w zamian za push, to ja bym dał sobie spokój, zresztą fani już dawno ją proszą o odejście z Dabju). Śmiech przez łzy wywoływało u mnie za każdym razem połączenie słów Bella Twins i weteran w jednym zdaniu (a potem się dziwić że Maria Kanellis wypisuje głupoty na twitterze). Ale jest jedna rzecz która przebija oba wyżej wymienione przypadki - Cameron/Ariane/"zero ringowe"/"zero we wszystkim"/"zero we wszystkim, prócz dawaniu swojej d...".

 

Pewnie za czasów Tough Enough, hejtów na nią się nazbierało, aczkolwiek wtedy mnie na forum nie było - teraz moja kolej na hejt. Jak ta osoba dostała się do Dabju? Jakim cudem mieli ją w planach na WM? Jak ona śmie mówić że ona ma osobowość (może akurat osobowość ma, ale co najwyżej Kelly Kelly)? Dlaczego ona ma prawo wchodzić do ringu Dabju?

 

Poziom mojego rozgoryczenia jest tak wielki że zaczyniam pieprzyć bzdury. Nawet te dwie nowe mnie tak bardzo nie denerwują. Show samo w sobie dobre, ale Cameron .... nie, to nie na moje nerwy (aczkolwiek starcie Brodusa z jej chłopaczkiem bym zobaczył; zły Brodus=ciekawszy Brodus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...