PROGRESS coraz bliżej Wembley... (zobacz)
Ogłoszono uczestników G1 Climaxa 28... (zobacz)
Były zawodnik scen niezależnych na trybunach ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Nabór do grupy Experts Squad
Autor Wiadomość
Koper 

Podziękował: 12
Podziękowano mu 75 razy w 14 Postach
Wysłany: 2013-06-16, 21:02   Nabór do grupy Experts Squad

Rozpoczynamy nabór do grupy Experts Squad, która zajmuje się udzielaniem odpowiedzi w dziale Question Zone.

Wymagamy szerokiej wiedzy z dziedziny wrestlingu. Zgłoszenia prosimy publikować w tym temacie wpisując zakres federacji i okresu z jakiego dana osoba czuje się najlepiej i jest w stanie odpowiadać na pytania.

Krzychu 
Midcarder

Wrestler: CM Punk, Taker, Orton, Edge
Podziękował: 107
Podziękowano mu 16 razy w 2 Postach
Wysłany: 2013-06-16, 22:44   

Regularnie odwiedzam forum i muszę przyznać, że na większość pytań, które dotyczą federacji WWE odpowiedziałbym bez problemu. Przygodę z federacją rozpocząłem na początku 2008 roku więc od 5,5 roku jestem na bieżąco z wszystkim co dotyczy fedeki Vinca. Ponadto sięgam do historii i uzupełniam sobie różne fakty.

A w razie potrzeby (kiedy czegoś nie wiem), umiem również korzystać z Google (co u niektórych kuleje) ;)

Nie jestem osobą, która się jakoś szczególnie wypowiada, ale to ze względu na to, że jest grupa ludzi, która zazwyczaj totalnie wyczerpuje obecne tematy federacji WWE i TNA, więc powtarzanie tego samego, w troszkę uboższej formie nie ma sensu :)

III miejsce - Typer WWE 2011
III miejsce - Typer WWE 2015

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2013-06-16, 23:00   

Oglądam WWE już od 2005 roku (od 2007 regularnie) więc mógłbym spróbować, zawsze to jakaś pomoc dla forum :)

PS. od razu jednak zastrzegam że oglądam tylko dwie główne tygodniówki (RAW i SD), jeśli więc chodzi o NXT czy dawne ECW pod wodzą WWE to tutaj moja wiedza jest praktycznie zerowa.

PS. oczywiście chciałem dodać że także posiadam sporą wiedzę nt wrestlingu z wyżej wymienionego okresu i często odwiedzam forum, więc nie miałbym problemu z odpowiadaniem na pytania :)
Ostatnio zmieniony przez TakerFanKrk 2013-06-17, 09:11, w całości zmieniany 1 raz  

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 378
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-06-16, 23:20   

Ja również mógłbym dorzucić coś od siebie. Wrestling oglądam sporo, na bieżąco to tak 2006 (nawet jak byłem młodszy to się oglądało pojedyncze walki z kolegą w podstawówce :) ), jednak głównie WWE. To tą fedką byłem kiedyś zafascynowany, a jako że dochodziła jeszcze szkoła i inne zajęcia to na śledzenia fedek niezależnych nie było zbytnio czasu. W każdym razie, jak zaczynałem to byłem zafascynowany tematem, więc zawsze się szukało ciekawostek zza kulis, których część została w głowie. Walk widziałem również wiele, więc myślę, że paru osobom mógłbym udzielić zadowalających odpowiedzi. Zawsze w chwili wolnej mogę również poszukać gdzieś informacji, których bym nie wiedział może nawet z innych organizacji.
III miejsce - Euro 2012

DzikiDzik 
Main Eventer

Wrestler: Y2J Braun HHH
Podziękował: 14
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2013-06-16, 23:48   

Jestem zainteresowany do dołączenia tejże grupy i myślę, że sprawdziłbym się dobrze. Na forum jestem prawie od 3 lat (większość wolnego czasu spędzam na nim), w temacie od 5, a więc wiem co nieco o federacji Vince'a, a co więcej oglądam wszystkie jego tygodniówki od NXT przez Main Event do Smackdown czy RAW. Na większość pytań mógłbym odpowiedzieć bez problemu i w bardzo szybkim tempie, a w razie niepewności lub niewielkiej wiedzy na dany temat skorzystam z pomocy wujka google. Ciekawostki, newsy i wszystkie inne wiadomości lub artykuły zamieszczane przez moderatorów, do których tejże fatyga należy czytam z wielką ciekawością i większość zapamiętuje bez problemu... Myślę, że dałbym radę.

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2013-06-17, 05:41   

Pomimo małej liczby postów, jakie napisałem na forum myślę, że mogę zgłosić swoją kandydaturę. Posty piszę tylko wtedy kiedy mam coś do powiedzenia, a nie po to aby uzbierać ich jak największą ilość. Spędziłem na Atti bardzo wiele godzin od czasu kiedy mam tutaj konto. Oprócz newsów na naszym forum jestem na bieżąco również z newsami z dwóch innych Polskich stron wrestlingowych ( nie udzielam się tam, czytam jedynie newsy). Od stycznia 2008 nie przegapiłem praktycznie żadnej z głównych gal WWE (RAW, SD, PPV, wcześniej ECW i Tough Enough) i obejrzałem większość gal spod znaku TNA. Z wcześniejszych lat też posiadam pewną wiedzę, bo lubię się dowiedzieć co się kiedyś działo. W razie braków w wiedzy mogę poświęcić swój czas aby znaleźć odpowiedź na nurtujące użytkownika pytanie korzystając nie tylko z Polskich, ale i angielskich i niemieckich stron, bo znam te języki w stopniu pozwalającym zrozumieć, o czym się pisze. Bardzo cenie sobie ten portal i myślę że mam odpowiednią motywację do podjęcia się takiego zadania. Na koniec dodam, że jako inżynier i w dalszym ciągu student mam wprawę w poszukiwaniu różnego rodzaju informacji, ponieważ na moich studiach jest to codzienność. Także polecam się :grin:

Odpowiedz do tematu