Kolejne TakeOver także podzielone na dwie noc... (zobacz)
Wight zapowiada kolejny debiut w AEW, karta R... (zobacz)
Kolejne TakeOver, bilety na WrestleManię, zap... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE 2K14
Autor Wiadomość
Dramon 

Podziękował: 9
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-12-28, 00:06   

Tak czy inaczej jednak zamówiłem bo coś mnie pokorciło skoro zaczynałem z grami o tej tematyce już od PSX więc... jakoś nie mogłem sobie odpuścić. Cóż nawet najmniejsze zmiany cieszą, a dla kogoś kto wrestling ogląda dość krótki czas (2,3 lata to nie dużo) to taki tryb jak WM to całkiem ciekawa rzecz. Samo Attitude Era w WWE 13 sprawiło mi sporo frajdy nawet jak skasował mi się save i musiałem jeszcze raz więc...jestem maniakiem :)

CocaPepsiCola 
Lower Midcarder

Wrestler: RandyOrton|CMPunk|ChrisJericho
Podziękował: 11
Wysłany: 2014-01-19, 18:24   

Ostatnią grę o tematyce wrestlingowej jaką kupiłem to SvR 2010 i póki co nie zanosi się żebym kupował coś nowszego skoro z tego co widzę to grafika jest lepsza w tejże grze niż w tych nowych, bugów nie ma prawie w ogóle (przynajmniej z mojego doświadczenia). Jedyne co mnie ciekawi to jak się gra na tym nowym silniku no ale cóż czekam na WWE 2k15 czy tam 2015 jaką by nazwę nie dali i tak liczy się produkt, prawda? Doczekam się kiedyś dobrej gry o tej tematyce ?

barman_2000
Lower Midcarder

Podziękował: 16
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2014-01-20, 15:19   

jezeli twierdzisz ze grafika w SvR 2010 jest lepsza niz w 2k14 to serio radze sie udac do okulisty, bo o ile gameplay, tryby gry, roster itp moze byc sprawa dyskusyjna to grafika od WWE 13 jest duzo lepsza od poprzedniczek :)

MSMic 
Midcarder

Wrestler: ROMAN REIGNS / BRAUN STROWMAN
Wysłany: 2014-01-20, 16:28   

O ile 2010 to była bardzo dobra gra ale graficznie zdecydowanie kuleje z 2k14.
W obecnej odsłonie sporo popracowali nad płynnością i rozdzielczością. Wszystko wygląda ładnie i nawet kartonowa publika nie daje po oczach.

Co do gameplay'u w 2k14 to bardzo się zdziwiłem. Wystarczyło wyeliminować błędy + zwiększyć poziom trudności i gra stała się bardzo przyjemna. Szczególnie w trybie The Streak można wykręcać genialne walki (kontry leżącego Takera to bajka, szczególnie gdy jest już po kilku finisherach).
Universe poprawny choć bez szału. 30 Years Of WrestleMania...słodkie ale wiele walk niedopracowanych.
Jedną z dużych zmian jest dźwięk. Ring wydaje dźwięk taki jaki ma wydawać. Fani coś tam chantują. Komentatorzy lekko wyciszeni przez co nie irytują już tak bardzo.
Jedyny minus (dla mnie ogromny) to błąd w Music Jukebox na PS3. Tylko jeden utwór można wybrać w Custom Soundtrack...
Mimo wszystko warto było wydać niecałe 60zł na promocjach Sony :)

master71 
Jobber

Wrestler: Kane|Strowman|Matanza|Ryback
E-fed: me more!
Wysłany: 2014-02-04, 19:03   

Witam
O WWE 2k14 wiem bardzo niewiele, a ostatnią z gier WWE którą posiadam to ta określona numerem '12. I tutaj pojawia się moje pytanie, a raczej seria pytań, jakie są największe zmiany i różnice jeśli chodzi o te dwie gry?
Royal Rumble jest maksymalnie 30 czy 40 osobowe?
I mógłby ktoś podać linka do pełnego rosteru?
pozdrawiam

Dramon 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-02-16, 00:15   

Tak więc mam pewien problem dotyczący wwe2k14 i nie wiem jak go rozwiązać ... Otóż gdy w trakcie universe chcę wybrać własnych zawodników do walki to po wybraniu stypulacji pojawia mi się to całe czerwone logo z ładującym znaczkiem WWE i tu zaczyna się problem. Gra nie przechodzi do wyboru zawodników tylko dostaje zwiechy. Spotkał się ktoś z tym i wie jak rozwiązać? Czy w grze jest możliwość odbywania walk bez wchdzenia w tryb universe, ale by wyniki tam jedbak były? (coś ala svr 11). Z góry dzięki za pomoc.

GGGGG9707 
Jobber

Wrestler: The Shield
Podziękował: 0
Wysłany: 2014-04-03, 21:26   

Mam małe pytanie: Jak (i czy w ogóle) w WWE2k14 można stworzyć komuś titantron? Szukałem już chyba wszędzie ...

Badu 
Midcarder

Wrestler: Y2J|Cesaro|Braun
Podziękował: 96
Podziękowano mu 11 razy w 3 Postach
Wysłany: 2016-05-13, 21:37   

Nie wiem czy ktoś się jeszcze zajmuje tą grą, ale może ktoś wie jak to rozwiązać. Mam problem, gdy chcę stworzyć nowego CAWa albo anwet edytować już istniejącego. Gra zawiesza się podczas ładowania za każdym razem. Jest jakiś sposób, żeby tak nie było?

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 316
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-05-15, 09:04   

Badu, poczekaj dłużej, jak moja konsola wróci z kumpla to Ci powiem jak to wygląda u mnie (będziesz wiedział czy to wina gry, czy twojej konsoli). A nie wiesz może co z serwerami? wyłączyli?

Badu 
Midcarder

Wrestler: Y2J|Cesaro|Braun
Podziękował: 96
Podziękowano mu 11 razy w 3 Postach
Wysłany: 2016-05-15, 10:10   

W sumie niedługo potem coś się z tym ruszyło i teraz chyba działa (choć przy walce z większą ilością osób znowu się zacięło(. Serwery nie wiem, bo nigdy nie podłączałem się w tej grze do neta.

Odpowiedz do tematu