WrestleMania 37 - Noc 2: Typy redakcyjne... (zobacz)
WrestleMania 37 - Noc 1: Podsumowanie... (zobacz)
Wydarzenia ze SmackDown, CM Punk wrócił do ri... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE 2K14
Autor Wiadomość
adi4567

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-08-17, 23:21   

Już został przedstawiony roster trybu 30 Years of Wrestlemania.Oto Roster w chronologicznych alfabecie:
Alberto Del Rio
Andre The Giant
Batista
Big John Studd
Bret Hart
Brock Lesnar
Brock Lesnar(Retro)
Big Show
Big Show(Retro)
CM Punk
Chris Jericho
Chris Jericho(Retro)
Diesel
Edge
Goldberg
Hulk Hogan(HulkaMania)
Hulk Hogan(NWO)
JBL
John Cena
John Cena(Retro)
Kane(Retro)
King Kong Bundy
Macho Man Randy Savage
Mick Foley
Randy Orton
Razor Ramon
Ric Flair
Ric Flair(Retro)
Ricky Steamboat
Sgt.Slaughter
Shawn Micheals
Shawn Michaels(Retro)
Stone Cold Steve Austin
Ted Dibiase ''Million Dollar Man''
The Miz
The Rock
The Rock(Retro)
Triple H
Triple H(Retro)
Ultimate Warrior
Undertaker
Undertaker(Retro)
Yokozuna

Co sądzicie o tych postaciach?

1# contender 
Midcarder

Wrestler: Punk|Jeff Hardy|CC|D.Bryan
Podziękował: 40
Podziękowano mu 74 razy w 3 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-08-18, 00:18   

Roster super mimo powtarzających się postaci, najbardziej cieszy mnie obecność Goldberga i Ramona, których myślałem, że pominą. Zapowiada się fajnie, teraz trzeba czekać na gameplaye i finishery :roll:

Punkster 

Wrestler: CM Punk, HBK, Ziggler, Orton
Podziękował: 5
Wysłany: 2013-08-18, 00:56   

Gameplay pokazali wczoraj ;) :
Odnośnik do Youtube

Archer 
Midcarder

Wrestler: Chris Jericho|Edge|Christian
Podziękował: 35
Podziękowano mu 253 razy w 46 Postach
Wysłany: 2013-08-18, 08:34   

Muszę powiedzieć, że po zobaczeniu tego roster reveal byłem trochę zawiedziony. Nie dość, że trzeba było czekać pół godziny dłużej, to jeszcze została nam pokazana tylko część rosteru, a nie całość. Na plus mogę zaliczyć obecność w grze Ramona, Batisty i oczywiście Goldberga. Żałuje, że nie będzie Kurta bo liczyłem, że zagram takie perełki jak Angle vs Michaels, albo Angle vs Lesnar.
Cody Rhodes #1 Fan!

Maxiu 
Jobber

Podziękował: 3
Wysłany: 2013-08-18, 22:15   

No to Hulk pokazał jak mocną ma pozycję w TNA. Występuje niejako w grze "konkurencji" a Dixieland i tak go trzyma.

1# contender 
Midcarder

Wrestler: Punk|Jeff Hardy|CC|D.Bryan
Podziękował: 40
Podziękowano mu 74 razy w 3 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-08-18, 22:55   

Maxiu napisał/a:
No to Hulk pokazał jak mocną ma pozycję w TNA. Występuje niejako w grze "konkurencji" a Dixieland i tak go trzyma.

Nie nazwał bym tego w ten sposób. Hogan musiał pojawić się w tej grze co było oczywiste jak tylko się dowiedzieliśmy o trybie Wrestlemania. Myślę, że jego udział w gierce spod szyldu WWE nic nie znaczy w kontekście występów w TNA. Na tej samej zasadzie kilka lat temu ku zdziwieniu wszystkich pojawił się w gierce WWE Van Dam, w tym samym czasie walcząc u Dixie.

DaanQ
Jobber

Podziękował: 13
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-08-19, 04:27   

1# contender napisał/a:
Maxiu napisał/a:

Nie nazwał bym tego w ten sposób. Hogan musiał pojawić się w tej grze co było oczywiste jak tylko się dowiedzieliśmy o trybie Wrestlemania. Myślę, że jego udział w gierce spod szyldu WWE nic nie znaczy w kontekście występów w TNA. Na tej samej zasadzie kilka lat temu ku zdziwieniu wszystkich pojawił się w gierce WWE Van Dam, w tym samym czasie walcząc u Dixie.

Hogan a RVD w TNA to kompletnie co innego.TNA nic nie będzie miało do Hulka bo to on im w pewnym sensie zapewnia większe rankingi i podejrzewam, że to on mimo, że nie walczy zgarnia największą kase i rządzi na zapleczu TNA.A wracając do gry to ponoć podpisał on kontrakt z 2K a nie z WWE na występy w grze.

Wrathu 

Wrestler: Edge, Punk.
Wysłany: 2013-08-21, 02:35   

Gra szczerze mówiąc zapowiada się na prawdę ciekawie. Grałem jedynie w SvR 2011 i powiem szczerze, że jarałem się jak malutkie dziecko. Jednak po roku grania dopiero dochodziło do mnie, że jest wiele błędów, które po prostu uprzykrzają grę. Nie widziałem ani jednego gameplay'a z WWE '12, czy WWE '13, dopiero teraz po zakupie playstation3 obczajałem co i jak i wolę poczekać na najnowszą wersję, niż kupywać '13. Z tego co widziałem gra jest mocno niedopracowana jest dużo bugów i to na pewno nie będzie sprawiało takiej przyjemności, jak czekania te kilka mieszków i granie 30 years of wrestlemania, czy career mode, który jak słyszałem również się pojawi.

Archer 
Midcarder

Wrestler: Chris Jericho|Edge|Christian
Podziękował: 35
Podziękowano mu 253 razy w 46 Postach
Wysłany: 2013-08-22, 12:01   

Odnośnik do Youtube

Z tego co wynika z powyższego filmiku i co udało mi się policzyć w grze dostaniemy 92 gwiazdy. Mam tylko nadzieje, że zrobią osobny panel dla div tak jak zawsze.
Cody Rhodes #1 Fan!

barman_2000
Lower Midcarder

Podziękował: 16
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-08-24, 22:37   

Steve napisał/a:
1# contender napisał/a:
Maxiu napisał/a:

Hogan a RVD w TNA to kompletnie co innego.TNA nic nie będzie miało do Hulka bo to on im w pewnym sensie zapewnia większe rankingi i podejrzewam, że to on mimo, że nie walczy zgarnia największą kase i rządzi na zapleczu TNA.A wracając do gry to ponoć podpisał on kontrakt z 2K a nie z WWE na występy w grze.

bzdura, Hogan ma tak skonstruowany kontrakt z TNA ze pozwala mu na wystepy oraz branie udzialu w takich projektach na jakie on ma ochote wiec moze bez problemu pozwolic na pojawienie sie jego osoby w grze od WWE, sam to podkreslil, inaczej nie byloby szans na niego w grze (tak jak np nie ma Angla czy Hardego) nawet jezeli jest to tryb o WM, a RVD w SvR 2011 pojawil sie dlatego ze wtedy byl wolnym zawodnikiem i nie nalezal do TNA wiec mogl podpisac kontrakt na swoj wizerunek w grze a dopiero po kilku miesiacach pojawil sie w TNA

nightwatcher 
Midcarder

Wrestler: The Rock, Sting, Aries, HBK
Podziękował: 4
Wysłany: 2013-09-25, 10:29   

Roster całkiem sympatyczny choć trochę za dużo dublowania.
O ile Undertaker w kilku gimmick'ach jest ok, to np. Lesnar poza strojem niewiele się różni. To samo z BigShow'em. Wolałbym już osobno Diesel'a i Kevina Nasha, a także Ramona i Scott'a Hall'a. Obu w wersji NWO.
Trochę dziwi brak niektórych zawodników/div (Taka Aksana jest, ale nie ma już Bellasek, albo np. Alicii Fox. Brakuje także choćby Usos) z głownego rosteru, ale to się pewni pojawi z DLC.

Wiecie coś więcej na temat modów w grze?

Wiadomo, że to co było attitude era w WWE 13 tu będzie zastąpione przez 30 years of Wrestlemania. I ok. A co z Uniwerse? jakieś zmiany?
Coś wiadomo na temat nowych stypulacji, albo zmian w Create?

pawesz 
Lower Midcarder

Wrestler: Jeff Hardy, Chris Jericho
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-09-27, 19:02   

Nowe informacje już w poniedziałek: http://wwe.2k.com/index.p...mode-livestream

czester666 
Midcarder

Wrestler: CM punk,Bret Hart,Y2J,Mankind
Podziękował: 14
Podziękowano mu 18 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-10-08, 16:44   

Widziałem ze w koncu zrobili poprawy mandible claw , brawo dla nich :) Wiadomo coś moze czy bedzie kostium dla foleya jako mankind ?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w żadnym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.

PiTeRo 
Midcarder

Wrestler: Cena/Bryan/Ryder/Blackman/HBK
Podziękował: 16
Podziękowano mu 221 razy w 25 Postach
Wysłany: 2013-10-13, 20:13   

http://t.co/N0yKdpt4fx
http://t.co/3Y6QRNTjau
http://t.co/WxjHxIGeIN
http://t.co/6ZU4UC7Bzi
http://t.co/cunRTqjoeY
Wejścia, które jeszcze nie zostały dodane na YouTube i są na razie ekskluzywne dla posiadaczy WWE App wrzucił jakiś typek na Dailymotion. (Ryback, Punk, Del Rio, Shield, Orton)

Dodatkowo obrazek również z WWE App.

GGGGG9707 
Jobber

Wrestler: The Shield
Wysłany: 2013-10-14, 00:13   

Słyszałem że WWE2K14 wyjdzie tylko na ps3 i xbox360. Mam pytanie: czy ktoś wie czy wyjdzie też na ps4? Logicznie powinno wyjść, ale różnie bywa.

Odpowiedz do tematu