Money in the Bank PPV, Stephanie McMahon zasz... (zobacz)
Zmiana mistrza na NXT, podsumowanie najważnie... (zobacz)
Omówienie wydarzeń z Raw po WrestleManii 37... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE 2K14
Autor Wiadomość
DaanQ
Jobber

Podziękował: 13
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-07-06, 23:18   

Matex napisał/a:
W prawym górnym rogu okładki pre-orderu WWE 2K14 znajduje się Ultimate Warior. I według mnie to może oznacząć, że w grze dostaniemy coś z 'Golden Ery". Rok temu na okładce Pre-Orderu znalazł się Mike Tyson i dostaliśmy grę opartą na Erze Attitude. Czekam z niecierpliwością!

Jeżeli już by była Golden Era to żeby to nie był taki shit jak rok temu Attitude Era.Zresztą ja bym wolał jakis pożądny Tryb Kariery z dużą iloscią storyline to pograłbym może w tą gre dłużej niż 2 miesiące.

MAT1 
Jobber

Wrestler: CM Punk | Orton | Rock
Podziękował: 3
Wysłany: 2013-07-07, 14:06   

Cytat:
Jeżeli już by była Golden Era to żeby to nie był taki shit jak rok temu Attitude Era.Zresztą ja bym wolał jakis pożądny Tryb Kariery z dużą iloscią storyline to pograłbym może w tą gre dłużej niż 2 miesiące.

Sam "Attitude Mode" był bardzo fajnym trybem gry. Szkoda tylko, że skończyło się to po WM 15. Mi na przykład sposób w jaki zrobili tą grę się podobał. Jeżeli chodzi o tryb gry to wyrzuciłbym Universe, kontynuował Attitude Ere i dał coś z Golden Ery. W sumie to by mi się podobało.

Dramon 

Podziękował: 9
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-07-07, 18:51   

Ja tam wolałbym powrót sławnego GM Mode. W takiej grze mogłoby to wypalić.

Archer 
Midcarder

Wrestler: Chris Jericho|Edge|Christian
Podziękował: 35
Podziękowano mu 253 razy w 46 Postach
Wysłany: 2013-08-12, 14:23   

Według najnowszych wiadomości z WWE2K, w tym roku otrzymamy kampanię "30 Years of WrestleMania Mode". Ma ona zawierać ponad 45 walk, w tym Hulk Hogan vs. Andre the Giant z WrestleManii III, The Rock vs. Hulk Hogan z WrestleManii X8 i The Rock vs. John Cena z WrestleManii XXVIII.
Cody Rhodes #1 Fan!

UmpaLumpa 

Wrestler: CM Punk Goldberg Rock SCSA
Podziękował: 3
Wysłany: 2013-08-12, 15:22   

Jak narazie prezentuje się ciekawie wywalcie universe i powrót GM Mode. Ach można pomarzyć...

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 316
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-08-12, 18:44   

O żesz kurde... Hogan w grze WWE! HA! To tylko pokazuje, że Hulk może robić co tylko chce a TNA może mu gówno zrobić. Oczywiście cieszy mnie jego postać, ale wolę dostać jednego Hogana i zawodników NXT, a pewnie będzie znowu 2 x Hulk, 4 x Taker, 3 x Kane, 4 x Michaels itd. ... masakra

1# contender 
Midcarder

Wrestler: Punk|Jeff Hardy|CC|D.Bryan
Podziękował: 40
Podziękowano mu 74 razy w 3 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-08-12, 18:58   

Archer napisał/a:
Według najnowszych wiadomości z WWE2K, w tym roku otrzymamy kampanię "30 Years of WrestleMania Mode". Ma ona zawierać ponad 45 walk, w tym Hulk Hogan vs. Andre the Giant z WrestleManii III, The Rock vs. Hulk Hogan z WrestleManii X8 i The Rock vs. John Cena z WrestleManii XXVIII.

Wygląda to fajnie, jeśli poradzą sobie z tym i zrobią to na podobnym poziomie co Attitude Erę w poprzedniej części to pewnie będzie git. Jedynym co może nie wypalić jest ustawianie 5 walk Hulka z wm-ek i potem dostaniemy roster stuosobowy, z czego będzie
Cytat:
2 x Hulk, 4 x Taker, 3 x Kane, 4 x Michaels itd

Jeśli to poprawią i dostaniemy sto różnych postaci a niektórych po prostu jako strój alternatywny to można być spokojnym o roster i samą grę.

MSMic 
Midcarder

Wrestler: ROMAN REIGNS / BRAUN STROWMAN
Wysłany: 2013-08-12, 23:16   

Myślę że Hogan to nie jedyna niespodzianka.
Biorąc pod uwagę ten cały nowy tryb to jestem pewny że zobaczymy Scotta Halla, Batiste, Sida etc.
Obecność Kurta Angle według mnie jest całkiem prawdopodobna ze względu na WM XX, chyba że wcisną Kane vs Taker, bo na Triple H vs HBK vs ??? to nie ma co liczyć.
Z tych około 45 walk zapewne z 15 będzie Takera :P
Mam cichą nadzieję na braci Hardy i Dudley'ów.

DAWIDKI
Lower Midcarder

Podziękował: 1
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-08-13, 10:26   

Akurat roster stuosobowy niestety będzie - już na stronie 2K jest dwa razy Hulk czy Skała.
Dla mnie nie ma sensu kupować tej gry. Grafika z shaderami a jedyną zmianę jaką widzę to przeniesienie limo JBLa pod rampę.

barman_2000
Lower Midcarder

Podziękował: 16
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-08-13, 22:26   

DAWIDKI napisał/a:
Akurat roster stuosobowy niestety będzie - już na stronie 2K jest dwa razy Hulk czy Skała.
Dla mnie nie ma sensu kupować tej gry. Grafika z shaderami a jedyną zmianę jaką widzę to przeniesienie limo JBLa pod rampę.

no to nie kupuj, nikt Ci przeciez nie kaze, to ze na stronie sa pokazani 2 razy to jeszcze nic nie znaczy bo jak inaczej by mieli przedstawic zwyklego Hogana i Hollywood Hogana, nic o grze jeszcze nie powiedziano a marudzisz ze sie nic nie zmienilo, a nawet jesli to dobrze bo w 13 gralo sie bardzo dobrze, nie wiem czego wy oczekujecie od tej gry, juz pisalem kilkanascie razy ze nie da sie z tej gry wiecej wyciagnac i trzeba liczyc na nexgenowa wersje

PiTeRo 
Midcarder

Wrestler: Cena/Bryan/Ryder/Blackman/HBK
Podziękowano mu 221 razy w 25 Postach
Wysłany: 2013-08-13, 23:58   

barman_2000 napisał/a:
a nawet jesli to dobrze bo w 13 gralo sie bardzo dobrze, nie wiem czego wy oczekujecie od tej gry, juz pisalem kilkanascie razy ze nie da sie z tej gry wiecej wyciagnac i trzeba liczyc na nexgenowa wersje

WWE 13 pod względem bugów, glitchy i innych błędów przebiło już niemiłosiernie zrąbane WWE 12. Jeżeli ta gra ma być grywalna w pełni, to niech wyjebią te bugi w 2k14, bo dodawanie kolejnych eksperymentów jak te nowe OMG moments zwiastuje jeszcze większe zaniedbanie do poprzednich błędów. Dodając do tego liczne freezy i crashe save'ów wychodzi nam totalny wkurw w niektórych momentach. Dodatkowo te przehajpowane WWE Universe, które mimo tak licznie zapowiadanych nowych funkcji było bardziej rozwalone od poprzedniej wersji.

MSMic 
Midcarder

Wysłany: 2013-08-14, 14:59   

barman_2000 napisał/a:
a nawet jesli to dobrze bo w 13 gralo sie bardzo dobrze, nie wiem czego wy oczekujecie od tej gry, juz pisalem kilkanascie razy ze nie da sie z tej gry wiecej wyciagnac i trzeba liczyc na nexgenowa wersje

Gry z tej serii to nie gry od Naughty Doga które wyciskają z konsoli wszystko co się da.
Nie róbmy z obecnej generacji jakiegoś złomu, bo są to mocne sprzęty.
Wiadomo że grafika może stać na niższym poziomie niż PC ale nie wiem jak dla innych ale dla mnie liczy się gameplay.
Jeżeli dobrze Ci się gra w WWE'13 to spoko, bo mi też się całkiem przyjemnie grało ale zawsze może być lepiej.
Ważne żeby naprawili bugi.

Jednak jak zawsze będę podtrzymywał że gry WWE stoją rosterem. W tym roku kupie grę ze względu na takiego Hogana czy Warriora. O ile ten pierwszy był w starszych tytułach tak UW był chyba tylko w All Stars.

barman_2000
Lower Midcarder

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-08-14, 20:21   

juz to wiele razy to mowilem ze tutaj nie chodzi o konsole ale o silnik gry... i ze nowego silnika nie da sie stworzyc w pare miesiecy jak to ma miejsce obecnie prz kolejnych grach tylko musialoby potrwac conajmniej 2 lata lub wyjsc na nowa generacja tak jak to jest w FIFIe gdzie na nextgenach bedzie nowy silnik, no ale przeciez lepiej zhejtowac gre chociaz i tak innej nie ma... co do Universe to sie zgadzam bo ten tryb jest slaby ale ja nie wiem na czym gracie ze wam zrzera save,y czy macie jakies freezy, gram od premiery po kilka razy w tygodniu i jedyny save jaki mi wywalilo to przez swoje kombinacje z renderami

aha, i tak apropo to King Kong Bundy bedzie w grze

MSMic 
Midcarder

Wysłany: 2013-08-14, 21:02   

Ok, w takim razie teraz rozumiem problem ale ludzie nie narzekają na gameplay od kilku miesięcy tylko już kilka lat.
Co do trybów to ja mam nadzieję że Universe zostanie ale go poprawią, bo o ile w 12 był zjadliwy tak teraz bardzo rozczarował.
Swoją drogą to informacja o karierze w 2K14 to była plotka czy potwierdzone info ?

Ten King Kong Bundy to była oczywista oczywistość ze względu na walkę z Hoganem.

EDIT: To że nie ma innej gry o wrestlingu to nie znaczy że mamy twórców głaskać po główce.
Jak będziemy ich głaskać to znowu dostaniemy jednego wielkiego buga (patrz: WWE'13).

Archer 
Midcarder

Wrestler: Chris Jericho|Edge|Christian
Podziękował: 35
Podziękowano mu 253 razy w 46 Postach
Wysłany: 2013-08-16, 23:12   

Filmiki z wejściówkami (sorry za słabą jakość). Moim zdaniem model Rybacka wygląda teraz o wiele lepiej o tego z WWE'13.

Odnośnik do Youtube

Odnośnik do Youtube

Odnośnik do Youtube
Cody Rhodes #1 Fan!

Odpowiedz do tematu