PROGRESS coraz bliżej Wembley... (zobacz)
Ogłoszono uczestników G1 Climaxa 28... (zobacz)
Były zawodnik scen niezależnych na trybunach ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Nabór na moderatora Booking Zone
Autor Wiadomość
Vercyn 
Main Eventer

Wrestler: SCSA|Sting|Angle
Podziękował: 211
Podziękowano mu 7 razy w 6 Postach
Wysłany: 2012-10-11, 21:27   Nabór na moderatora Booking Zone

W związku z tym, że do końca października będę tylko pełnił funkcję moderatora działu Booking Zone otwieram nabór na mojego następcę.

Do głównych zadań moderatora Booking Zone należy:
- dbanie o jakość publikowanych diary, egzekwowanie regulaminu
- akceptacja lub odrzucanie postów
- aktywne rozwijanie działu

Wymagamy
- dyspozycyjności
- dobrej reputacji na forum (brak ostrzeżeń)
- doświadczenia w pisaniu diary, lub zainteresowania tym tematem.

Swoje kandydatury prosimy składać w poniższym temacie (nie można sugerować kandydatur innych forumowiczów).

Kari 
Lower Midcarder

Wrestler: Ziggler|Aries|Orton
Podziękował: 7
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2012-10-12, 15:24   

Jeśli jednak ostrzeżenie nie byłoby takie ważne i dałoby się przymknąć na nie oko to zgłaszam swoją kandydaturę. W Booking Zone jestem bardzo często, a więc praca moderatora tego działa byłaby dla mnie samą przyjemnością. Sam piszę, więc wiem czego pisarze oczekują. Mam już parę pomysłów, którymi mógłbym przyczynić się do rozwoju BZ. Gdyby tylko powierzono mi funkcję "opiekuna" tego działu byłbym bardzo zadowolony.

http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?t=40964
Ostatnio zmieniony przez Kari 2012-10-14, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

Arkao 
Main Eventer

Wrestler: Cole | Anderson | Goto | Braun
Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach

Wysłany: 2012-10-12, 16:48   

Moje ostrzezenie bylo przez wlasną głupotę więc zgłaszam kandydature. Robie to po to bo mam nowe pomysły co do Bookingu , sam prowadziłem mnóstwo takich spraw więc sądzę że jestem idealny na te stanowisko. Wiele razy prowadziłem własne Bookingi , pomagałęm innym więc naprawdę znam się na tym jak mało kto.
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017
Ostatnio zmieniony przez Arkao 2012-10-15, 10:16, w całości zmieniany 2 razy  

Enigmatic_One 
Jobber

Wrestler: Jeff Hardy|Raven|HBK|HHH
Podziękował: 8
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2012-10-12, 18:26   

U mnie podobnie :P Ostrzeżenie dostałem bodajże za brak ustawienia postu na wygaśnięcie. A więc zgłaszam się :)

Alvathen 
Lower Midcarder

Wrestler: Edge, Christian, Ziggler
Podziękował: 12
Podziękowano mu 7 razy w 6 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2012-10-14, 21:22   

Ostrzeżenie mam za głupotę, ale był to jednorazowy wyskok. Działam w bookingu spory czas, wiem o co chodzi, mam doświadczenie i pomysły. Myślę, że śmiało mogę poświęcić swój czas dla Booking Zone. Działanie w kręgach writerów jest czymś, co lubię i jestem pewien, że będę w stanie spełnić oczekiwania pisarzy i dbać o BZ. Mój cel to zachowanie porządku i stopniowe wprowadzanie innowacyjnych pomysłów. Aktywne rozwijanie działu to coś, co mogę zapewnić. Mam już w głowie wstępne pomysły, które z pewnością będę starał się zrealizować.Jestem do pełnej dyspozycji i z przyjemnością będę sprawował ewentualnie powierzoną mi funkcję. To będzie dla mnie zaszczyt.

Koper 

Podziękowano mu 75 razy w 14 Postach
Wysłany: 2013-02-12, 19:44   

Ponownie rozpoczynamy poszukiwania moderatora do działu Booking Zone, Wymagania takie jak w pierwszym poście tematu.

szpicu 
Jobber

Wrestler: Dolph Ziggler | Daniel Bryan
Podziękował: 6
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2013-02-27, 22:17   

Hmmm. no więc tak:
ostrzeżenie mam za czasów, w których nic nie ogarniałem więc myślę, że śmiało mogę kandydować. To co chciałbym zrobić, to ożywić ten dział, aby znowu działał tak jak dawniej..
W realizacji projektu usuwałbym diary, które odcinki są banalnie krótkie i zaniżają poziom forum, a które są obecnie na forum i po pierwsze nikt je nie czyta, a po drugie zaniżają poziom działu Booking Zone i zaśmiecają forum. Mam jeszcze kilka pomysłów, które chciałbym wdrożyć na tym forum i jeśli tylko dano by mi szansę, z pewnością starałbym się ją wykorzystać.

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 315

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-02-28, 11:47   

Cóż... na forum jestem nieza długo, bo dopiero kilka miesięcy, ale za to nie mam żadnych ostrzeżeń, zaglądam na forum często- czasem nawet po kilka(naście) razy dziennie, i jestem aktywny w booking zone. Sam pisze diary dlatego wiem z czym to się je. Jeżeli chodzi o to co bym robił, to napewno niektywne diary przenosiłbym do odpowiedniego działu forum, diary napisane fatalnie (sto literówek w jednym zdaniu, krótki odcinek itp.) nie zostałby odrazu przezemnie usunięty ale niezaakceptowany. Napisałbym na PW to autora, żeby dokonał poprawy i dał mu na to tydzień czasu. Dopiero po tym okresie "pamiętnik" trafiałby do utylizacji. W ten sposób nowi userzy, którzy rejestrują się tylko po to aby opublikować swoje wypociny nie odeszliby odrazu z forum (myslę, że ok. połowa takich osób usuwa odcinek z komputera odrazu po napisaniu, więc nie ma czego/jak poprawić). Poza tym diary zaniżające poziom booking zone również byłyby po jakimś dłuższym czasie (oczywiście najpierw napisałbym kilka razy do autora, żeby poprawił swój poziom) usuwane. Mam jeszcze kilka pomysłów co mogę zrobić dla dział bookingu. Jeżeli dostanę szasę to postaram się nie zawieść waszego zaufania.

PS Kiedy mija okres zgłoszeń?

Koper 

Podziękowano mu 75 razy w 14 Postach
Wysłany: 2013-03-12, 20:37   

Nowym moderatorem działu Booking Zone został Paul_Heyman

szpicu 
Jobber

Wrestler: Dolph Ziggler | Daniel Bryan
Podziękował: 6
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2013-03-12, 21:10   

No okay... chociaż dla mnie to kompletnie niezrozumiały wybór, bo Paul_Heyman jest na forum od jakiś dwóch miesięcy, no ale niech go osądzi historia. Ja jedynie życzę mu powodzenia i tego, aby przywrócił działowi Booking Zone dawny blask...

Odpowiedz do tematu