Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE Main Event (komentarze,dyskusje)


TakerFanKrk

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

http://wrestling.insidepulse.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/10/WWE-Main-Event-Logo.jpg

 

Z racji tego że wczoraj wystartowała nowa tygodniówka od WWE postanowiłem stworzyć temat jej poświęcony gdzie będziemy mogli dzielić się naszymi opiniami i wrażeniami. Mam nadzieję że tym razem dyskusja naprawdę się rozwinie i temat uniknie losu topicu o Saturday Morning Slam...

 

Zapraszam do dyskusji (opinia ode mnie na temat pierwszego odcinka jeszcze dzisiaj)

 

W dzisiejszym odcinku zobaczymy starcie w ramach turnieju drużynowego Santino Marella & Zack Ryder vs Tyson Kidd & Justin Gabriel oraz walkę mistrzów: CM Punk vs Sheamus

 

[ Dodano: 2012-10-04, 11:21 ]

* The Miz jako komentator nowej tygodniówki to świetny pomysł, od razu lepiej się słuchało. Ciekawe tylko czy będzie tylko komentował czy pojawi się także w ringu?

 

* Byłem zadowolony z faktu jak Punk był mocno rozpisany na tle postaci Sheamusa i co najważniejsze: Brooks zanotował czyste zwycięstwo (a sama walka bardzo mi się podobała)

 

* Fajnie że wrzucono do tego filmiki przed walką przedstawiające krótko każdego z mistrzów oraz wywiady z nimi przed i po walce

 

* Szkoda że show zakończyło się Marellą i Ryderem pajacującymi w ringu- ale cóż każde show musi mieć jakieś wady

 

* Big Show vs Orton zapowiedziane jako ME za tydzień. Przyszłotygodniowy odcinek zapowiada się słabiej niż ten dzisiejszy. Oby do tego dodali jakąś ciekawą walkę (np pojedynek tagów z udziałem Teamu Hell No albo single match z udziałem Bryana lub Kane'a) bo inaczej będzie biednie...

 

Po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem bardzo zadowolony z organizacji nowej tygodniówki i z chęcią obejrzę następny epizod za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kowal

    77

  • Kcramsib

    55

  • VillainLee

    49

  • aRo

    43

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Pozytywna cecha Main Event, jest spora ilosc segmentow mowionych. Mam nadzieje, ze ta tendencja zostanie zachowana, i inni - nie tylko Punk - beda mogli sie pochwalic swoimi mic-skillami. Pozytywnym zaskoczeniem bylo poskladanie Sheamusa - jak i mala wstawka z nadchodzacego DVD o mistrzu WWE - ale czym kierowali sie promujac komediowy team do polfinalow turnieju tagow, to pozostanie zagadka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.03.2008
  • Status:  Offline

Jak dla mnie ta tygodniówka to jeden z lepszych pomysłów w ostatnim czasie (o ile utrzyma się pokazywanie Main Eventerów zresztą jak sama nazwa mówi). ME jest troszeczkę inaczej emitowany w przeciwieństwie do RAW i SD!, ma jakby inną formułę, nie taką sztuczną jak czasem można oglądać w głównych programach WWE. (no chyba, że to tylko takie moje złudzenie).

 

Sama walka Champ vs Champ jak najbardziej na plus. Punk w tym momencie na prawdę jest rozpisywany na bardzo dobrego wrestlera. A zakończenie tegorocznego streak'u Sheamusa to potwierdzenie tylko tych słów.

 

TT Tournament - Nie mogę pojąć dlaczego w ogóle Ryder i Santino zostali połączeni. Jest to jedyny tag team, który w ogóle się dupy nie trzyma. A wygrana z Kidd'em i Gabrielem to jakaś totalna kpina. Tag Team, który miał pretendować do pasów po WM28 teraz odpada w pierwszej rundzie turnieju. Szkoda, bo obaj to świetni lotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Kolejna niepotrzebna tygodniówka, która najprawdopodobniej skończy jak Superstars. Tam też na pierwszej gali wystąpili Taker, Christian... A potem wiadomo, co się stało :wink: Teraz było okej: dostaliśmy walkę dwóch mistrzów i walkę turniejową. Jednak z czasem star power będzie spadał i będą się tam odbywały walki bez żadnego znaczenia, a więc zacznie wiać nudą. Czy coś mnie zaskoczyło? Tak, zwycięstwo Punka. Spodziewałem się każdego rezultatu, w ostateczności - dyskwalifikacji Punka. Stało się inaczej, brawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline

Kolejna niepotrzebna tygodniówka, która najprawdopodobniej skończy jak Superstars. Tam też na pierwszej gali wystąpili Taker, Christian... A potem wiadomo, co się stało :wink: Teraz było okej: dostaliśmy walkę dwóch mistrzów i walkę turniejową. Jednak z czasem star power będzie spadał i będą się tam odbywały walki bez żadnego znaczenia, a więc zacznie wiać nudą.

Całkiem możliwe, ale wart mieć na uwadze, że WWE wykorzystuje na tej tygodniówce dark matche main eventy, czyli takie walki w których zwykle pojawiają się Cena, Punk, Show, Orton, Sheamus, Ziggler czy del Rio. Może nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  99
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.08.2011
  • Status:  Offline

Kolejna niepotrzebna tygodniówka, która najprawdopodobniej skończy jak Superstars. Tam też na pierwszej gali wystąpili Taker, Christian... A potem wiadomo, co się stało :wink:

Nie dramatyzowałbym tak. Czytałem, że ION TV oczekuje od tej tygodniówki wysokich ratingów, a by to osiągnąć, WWE nie może wrzucać tam samych jobberów, więc regularnie będą tam występować main eventerzy. Dostaliśmy Punk vs Sheamus, za tydzień Big Show vs Orton, za dwa pewnie dostaniemy jakąś walkę z Del Rio czy Zigglerem, więc nie powinno być źle. Co najważniejsze, dostajemy tu nie tylko walki, ale i segmenty, dzięki czemu gala bardziej przypomina RAW/SD niż Superstars...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Może, może... Myślę, że dla fanów, którzy przyszli na Raw, taki dark match to fajna sprawa, bo dzięki niemu zabawa trwa dłużej. Z perspektywy storyline'ów są to jednak walki o nic i w tym głównie upatruję swoją niechęć do tego typu programów. 20 lat temu może miały one sens, ale teraz, kiedy mamy 3-godzinne Raw i PPV co miesiąc, już nie bardzo. Vince chce zarobić, rozumiem to. Natomiast fanem Main Event czy Slam nie zostanę.

 

[ Dodano: 2012-10-04, 19:08 ]

Odpowiadałem oczywiście Vercynowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  322
  • Reputacja:   18
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Chyba tylko ja sie rozczarowalem walka mistrzow tutaj :P Moze to dlatego ze znalem wynik walki. Jak dla mnie to walka byla prowadzona w wolnym tempie i panowie mogliby o wiele wiecej pokazac. Cieszy mnie jednak wygrana Phila i to jeszcze czysto. Ciekawi mnie tez dlaczego ta walka nie byla main eventem tylko Tag Team match?

 

Co do tygodniowki ogolnie to ja tez zauwazylem ze podczas show byla inna atmosfera niz podczas np Raw. Miz jako komentator byl wprost genialny ale jako mistrz interkontynentalny powinien walczyc a nie siedziec za stolem.

 

Main Event nie bede ogladal bo znajac WWE to show straci na wartosci i beda tam raczej pozniej sami midcarderzy. Na SS tez na poczatku walczyli Main Eventerzy a dzisiaj w walce wieczoru mozemy tam zobaczyc takie 5 stare jak Jinder Mahal vs Khali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

Czysta wygrana? To nie była czysta wygrana..przecież Ćpunek odliczył Bladego po tym jak

ten drugi,za sprawą tego pierwszego jebnął w narożnik który nie miał ochraniacza(Ćpunio go wcześniej ściągnął) więc raczej nie można tego nazwać czystą wygraną..

Ale nie było to po odwróceniu uwagi przez kogoś czy ataku ze strony innego zawodnika-i w takim kontekście to napisałem (bo chyba to do mnie, prawda?)

 

[ Dodano: 2012-10-04, 22:53 ]

Chyba tylko ja sie rozczarowalem walka mistrzow tutaj :P Moze to dlatego ze znalem wynik walki
Czemu się rozczarowałeś? Wolałeś po raz kolejny oglądać Sheamusa-terminatora składającego z łatwością Punkera po Brogue Kicku? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  322
  • Reputacja:   18
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Czemu się rozczarowałeś? Wolałeś po raz kolejny oglądać Sheamusa-terminatora składającego z łatwością Punkera po Brogue Kicku? ;)

 

Nie chodzi mi o wynik walki tylko o sama walke :) Bardzo sie ciesze ze wygral Punk, wkoncu moj ulubiony wrestler :D Jednak oczekiwalem wiecej jesli chodzi o walke. Tak jak juz pisalem jak dla mnie byla prowadzona w wolnym tempie i Punk musial prowadzic Sheamusa w typowy dla niego sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

Killaz, ale przyznasz że Punk był dość mocno rozpisany przez kreatywnych w tej walce i o dziwo (co mnie osobiście pozytywnie zaskoczyło) nie próbował za bardzo uciekać z ringu jak na heela przystało a walczył z Rudym ręka w rękę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  322
  • Reputacja:   18
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

TakerFanKrk, Punk byl dobrze rozpisany przez kreatywnych i naszczescie nie uciekal przed terminatorem co daje mu bardzo dobre zwyciestwo jako mistrz. Sheamus i tak wszystko wygrywal to mogl dac wygrana Punkowi. Przypominam: nie mam nic do CM Punka, jest to moj ulubiony wrestler i mam nadzieje ze potrzyma pas jeszcze dlugo. Chodzi mi tylko o przebieg walki ktora mnie nie zachwycila ze wzgledu na to ze Sheamusa trzeba bylo prowadzic przez walke czyli po prostu obijanie go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

-Fajnie, że jest na tym show tyle gadania. No i video dla Punka i Sheamusa, fajnie wyszło.

 

-Dobrze, że Punk wygrał. I terminator kończy swój streak zwycięstw. Walka OK.

 

-I tu się zaczynają jaja... Kidd i Gabriel zaprezentowali się pięknie. Najbardziej oczarowała mnie akcja, która przypomniała mi o najlepszym Tagu, jaki widziałem w MS - MCMG. Połączenie tych dwóch lotników może dać lepsze efekty, niż się spodziewałem.

Tylko ten wynik... Zwycięża najgorszy team w turnieju. To jedyna ekipa, której nie łączy absolutnie nic[pomijam pajacowanie]. I w ringu też nie mieli wspólnych akcji. Crap szajs, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  98
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.07.2012
  • Status:  Offline

-I tu się zaczynają jaja... Kidd i Gabriel zaprezentowali się pięknie. Najbardziej oczarowała mnie akcja, która przypomniała mi o najlepszym Tagu, jaki widziałem w MS - MCMG. Połączenie tych dwóch lotników może dać lepsze efekty, niż się spodziewałem.

Tylko ten wynik... Zwycięża najgorszy team w turnieju. To jedyna ekipa, której nie łączy absolutnie nic[pomijam pajacowanie]. I w ringu też nie mieli wspólnych akcji. Crap szajs, itd.

 

Naprawde nie przyszlo ci na myśl że wygrana Ryder/Marella jest tylko po to żeby łatwiutko jobbneli w nastepnej rundzie teamowi Rhodes/Sandow ? Jeżeli nie chcieli podkładać Kidda i Gabriela tak bezpośrednio teamowi Rhodes Scholars to moze jednak chcą coś z nich zrobić ... bo w ringu jest bardzo dobrze a mic skilli i tak nie mają za bardzo jak pokazac bo tagi zbytnio mikrofonów nie dostają no chyba że te czołowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Naprawde nie przyszlo ci na myśl że wygrana Ryder/Marella jest tylko po to żeby łatwiutko jobbneli w nastepnej rundzie teamowi Rhodes/Sandow ? Jeżeli nie chcieli podkładać Kidda i Gabriela tak bezpośrednio teamowi Rhodes Scholars to moze jednak chcą coś z nich zrobić ...

 

Tzn. ze lepiej podlozyc, tych z ktorymi chca cos zrobic, komediowym postaciom, nizeli prawdopodobnym zwyciezcom? :shock: W ktorej czesci tej ukladanki oni wiecej zyskuja? Nawet jesli bylby w tym grosz prawdy, to znowu pojawia sie porazka z Ascension, ktore boryka sie w NXT, i logicznie myslacy, moglby sie zastanawiac, czemu w turnieju nie znalezli sie "Ci od efektownego wejscia" :wink: Ale to tutaj sie dopiero moze pojawic teoria, "chca dla nich czegos wiecej" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...