Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE'13


DaanQ

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  214
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.01.2012
  • Status:  Offline

Witam :)

ZauwaĹźyĹem , Ĺźe ostatnio zaczÄto gadac o WWE'13 a wiÄc postanowiĹem zaĹoĹźyc temat.

O grze wiemy juĹź dosyc duĹźo wiÄc czemu by nie ? :P

 

Dla tych ktĂłrzy by nie wiedzieli wypisze co ma byc nowego w WWE'13:

Story Mode ma zastÄpic RTWM , narazie nie wiadomo co to jest ale biorÄc pod uwage STORYline pewnie bÄdzie to cos jak Season Mode :)

W Grze ma byc kilka par komentatorĂłw , miÄdzy innymi w grze zobaczymy Jim'a Ross'a.

W WWE 13 rĂłwnieĹź ma siÄ pojawic Ambulance i I Quit Match:)

 

Tutaj moĹźecie pisac to co chcecie w WWE'13 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • barman_2000

    51

  • 1 contender

    37

  • MSMic

    21

  • PiTeRo

    19

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

O grze wiemy już dosyc dużo więc czemu by nie ? :P

 

Wiemy tylko to, co jest wyjęte z plotek - Story Mode. Do tego potwierdzone NAO i DDP. I na tym się kończą potwierdzone informacje, więc wiemy naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  214
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.01.2012
  • Status:  Offline

O grze wiemy juĹź dosyc duĹźo wiÄc czemu by nie ? :P

 

Wiemy tylko to, co jest wyjÄte z plotek - Story Mode. Do tego potwierdzone NAO i DDP. I na tym siÄ koĹczÄ potwierdzone informacje, wiÄc wiemy naprawdÄ duĹźo.

 

Jak ?

PrzecieĹź JR niedawno powiedziaĹ , Ĺźe w WWE'13 bÄdzie pare par komentatorskich wiÄc nie mĂłw , Ĺźe tylko potwierdzone jest NAO i DDP a Story Mode to plotki bo pewnie to bÄdzie w grze jeĹli Cory na Twitter'ze napisaĹ , Ĺźe RTWM to przeĹźytek i bÄdzie nowy Mode tylko nie powiedziaĹ na czym on bÄdzie polegaĹ wiÄc ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

O grze wiemy już dosyc dużo więc czemu by nie ? :P

 

Wiemy tylko to, co jest wyjęte z plotek - Story Mode. Do tego potwierdzone NAO i DDP. I na tym się kończą potwierdzone informacje, więc wiemy naprawdę dużo.

 

Jak ?

Przecież JR niedawno powiedział , że w WWE'13 będzie pare par komentatorskich więc nie mów , że tylko potwierdzone jest NAO i DDP a Story Mode to plotki bo pewnie to będzie w grze jeśli Cory na Twitter'ze napisał , że RTWM to przeżytek i będzie nowy Mode tylko nie powiedział na czym on będzie polegał więc ... :)

 

JR nie powiedział, że będzie "pare par". On tylko powiedział, że dograł kilka nowych kwestii (w tym do Lorda Tensai), więc zapewne będzie trzecim komentatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  44
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.04.2010
  • Status:  Offline

Ja pamiętam że kiedyś gdzieś Cory Ledesma powiedział- Co powiecie na możliwość obijania przeciwnika po walce? Coś takiego mówił więc mam nadzieję że to się uda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Mi tam do szczęścia nie jest wiele potrzebne, niech przywrócą GM Mode, bo pewnie jeszcze będzie taka możliwość. Choć patrząc na te przerzucanie gwiazd ze Smackdown na Raw i odwrotnie będzie to mało prawdopodobne, ale ja tylko tego oczekuję. Gdyż nie grałem na PS3 w SvR czy też WWE12 i coś więcej mi jest zbędne, mogą dorzucić jeszcze kilka finisherów i jakąś pozycję do Create-A-Finisher.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  179
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.06.2011
  • Status:  Offline

Mi do szczęścia jest potrzebne:

- tryb PG / Attitude, coś jak UFC / PRIDE, choć wątpię by takie coś dali.

- dać kilku Menedżerów jak Bearer, Rodriguez, Vickie, Heyman.

- Żeby w końcu walki Tag Team były przejemne, a nie że ciągle ktoś musi przerwać pin.

- bardziej elastyczne zmienianie gal w Universe typu zwiększanie / zmniejszanie ilości PPV, przenoszenie ich, również jak tygodniówki typu przenieść SD na wtorek, i pasy na Superstars.

- Porządny Story Mode, a nie takie g*wno jak w 12.

- zwiększenie poziomu trudności.

- lepsze DLC.

 

Pewnie z tego wszystkiego w grze pojawi się max. 1 rzecz z wymienionych :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  18
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.09.2010
  • Status:  Offline

Mi do szcześcia brak tylko kilku rzeczy

Wszystkie postacie a nie w dlc niektóre i wydajemy prawie 100-ms point za co mieli byśmy jakoś 2/4 wwe'13

GM MODE

Więcej match'y

Oraz by w superstars threath moglibyśmy zmieniać nie tylko kolor ale też ubiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  179
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.06.2011
  • Status:  Offline

Ja właśnie jestem DLC, i śmieszą mnie ci co chcą wszystko w podstawce...

Skoro w podstawce zawsze jest badziewny roster, a w DLC zawsze jakaś legenda jest, przykłady:

SvR11 - Luger, Bulldog albo stary wygląd Takera

WWE'12 - Foley, Macho Man, HBK

Bez tego gra ma tak słaby roster że 50 slotów w Caw to mało.

 

Tak samo od kilku lat ludzie chcą GM Mode, ale zastanówcie się co chcecie Universe czy GM, bo napewno tych 2 nie będzie. Ja bym wybrał Universe, bo w GM teraz byłyby 2 rostery, i trochę nudno by było, a w 2008 był najlepszy, ponieważ doszło ECW i większa konkurencja.

 

Pierwsze co to od kilku lat grafika jest bardzo słaba ( UFC też jakoś graficznie nie powala ). Choć w 2011 jeszcze dość żywo było, a w 12 mamy o wiele gorzej i to pierwsza rzecz. Zawodnicy powinni wyglądać tak jak w 2007 na X360, bo teraz ich budowa ciała także słaba.

Pewnie arenę WM'ki spierniczą jak zawsze, jedynie z WM25 była całkiem dobra. Prawda jest taka że gra najlepiej spisuje się na arenie Tribute To The Troops, a tegoroczna WM była na otwartym stadionie, więc mogli by zrobić taki dodatek.

Na koniec to co tak jak GM przewija się latami, stypulacje...

Są 4 stypulacje które mogły by wszystkich zadowolić:

- Special Guest Referee ( ale każdy musiał by mieć strój sędziego, a dla THQ to za dużo roboty )

- Casket Match ( coś na wzór Inferno i byłoby dobrze )

- Ambulance ( tu raczej coś na wzór Breaking Point / Inferno )

- I Quit Match ( po większym zastanowieniu jestem na nie, jeśli to ma być tak jak w SvR 2010 to ja dziękuje za to ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.11.2011
  • Status:  Offline

Przede wszystkim muszą zwiększyć intelingencję, trudność i wprowadzić coś takiego że wygraną przez pin można zaliczyć tylko po finisherze a na WM po np 3.Bo wygrane po clotheslinie są nie zbyt realistyczne

 

Undertaker nie może być taki łatwy do pokonania jak każy inny na Wmce,musza dać mu takie umiejętnośći,że na arenie Wm żeby wygrać musimy np zrzucic go z klatki a nie przypięcie po 2 cobrach :lol:

 

Przywrócić system dżwigni z svr 2007 ale nie tak że po 10 sek on kontruje tylko albo się złapie lin albo odklepuje.

 

:x Usprawnić dżwięki!!! :x Gram sobie ME Wrestlemaniii Undertaker vs John Cena a publiczność reaguje jak na walkę Kofi vs Ziggler na Superstars!!! To samo do komentatorów,którzy komentują takie walki bez emocji!

 

Po zwycięstwie w walce wieczoru WM powinny być fajerwierki!!!

 

Poprawić weścia Ceny,Punka,Miza ,Swaggera.( Tak wogóle to wszystkich)

 

Celebracje po wygraniu tytułu każdy zawodnik powinien mieć inną!!! (Wygrajcie jakiś tytuł Undertakerem to zobaczycie o co mi chodzi!)

 

Poprawić universe,powinno być więcej scenek(częstotliwość)

 

W superstar threads powinni dać możłiwość edycji stroju ringowego,jak i wejściowego(głownie chodzi o Cenę),tak samo żeby dało się zmienać fryzury i tworzyć Cenie koszulki samemu.

 

Poprawić światłą na galach! Na wrestlemanii caly tłum nie jest podświetlany, a pownien

 

Przyśpieszyć finishery i dać większy "Impact",bo AA są 4 ale wszystkie do dupy.Tak samo Z Rko nie wygląda zbyt realistycznie. Powinni wprowadzić jakieś kontry że jak masz finisher to możesz skontrować crossbody w AA albo clothesline punka z lin w rko.

 

 

:-x Szkoda że nie wprowadzątych zmian,bo takto nikt nie kupowałby następnych częśći :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  89
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.09.2011
  • Status:  Offline

W WWE 13 powinny być wszystkie legendy Attitude Ery jak SCSA , The Rock, Foley i nie tak jak ostatnio że Rock i Foley byli w DLC. Przywrócenie Season Mode gdzie tak jak w Svr06 i Svr07 można było wybierać co zrobić. Wzbogacenie o titantrony i minitrony ( każdy superstar ma titantron i minitron a nie jak w 12 że jest titantron a nie ma minitronu np. u kozlova).

Wzbogacenie ruchów o te z 06 i 07 , pozerzenie wyboru entranców . Koniec DLC, zamiast to przywrócenie modu z 06 i 07 gdzie można było kupić gwiazdę za zarobione pieniądze w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.02.2012
  • Status:  Offline

Na razie tylko wiadomo ,że będzie Season Mode zamiast RTWM i Jim Ross zamiast Cole'a na stołku komentatorskim. Co chciałbym? 1.Przede wszystkim usunięcia możliwości dania np.RKO na zwykły atak, bo to jest denerwujące jak ktoś sobie daje Pedigree na zwykły ruch.

2.W trybie Create a finisher możliwość zrobienia własnego Submissionu.

3.Uaktualniony Roster z Ryback'iem itp. + Legendy(w tym Goldberg).

4.Poprawka Gameplay'u (nie grafiki) i polepszenie "Predator Technology".

5.Lepszy Tryb Kariery(Season mode), więcej Cut Scenek, mniej Brawli.

6.Więcej Rodzai Walk: First Blood, Iron Man 30 min, Special guest Refferee i Lumberjack Match.

7.Bogatszy moveset.

I tyle, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

6.Więcej Rodzai Walk: First Blood, Iron Man 30 min

Przecież to już jest. O Lumberjacku trzeba zapomnieć, bo w ringu nie może być więcej niż 6 postaci na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

- Żeby w końcu walki Tag Team były przejemne, a nie że ciągle ktoś musi przerwać pin.

Tzn. Chciałbyś wygrać z wielką łatwością czy to, że dany zawodnik nie wchodzi do ringu i nie pomaga swojemu TT partnerowi, przy czym przeszedłby turn. Na dzień dzisiejszy można o tym zapomnieć.

2.W trybie Create a finisher możliwość zrobienia własnego Submissionu.

Wyobrażasz sobie takie coś? Bo ja nie. Nie byłoby to dobre w np. grach online z innymi osobami (spamerami).

 

cmpunk13 dobre masz sugestie, z wyjątkiem:

W superstar threads powinni dać możłiwość edycji stroju ringowego,jak i wejściowego(głownie chodzi o Cenę),tak samo żeby dało się zmienać fryzury i tworzyć Cenie koszulki samemu.
Akurat to byłoby cholernie głupie. Brak mi argumentów dla uzasadnienia tego, ale myślę, że nie jedna osoba znalazłaby się z takim samym zdaniem jakie mam ja o tym.

 

Do moich wymagań jeszcze doszło, o czym zapomniałem :wink: to:

-zwiększenie move-set'u, bo w 2011 mamy samych drewniaków

-Więcej submission hold'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Ok, ale już teraz Online robią sobie Finishery, które trwają 1min, albo które są bezsensu np. 9 Gut Kick'ów i Stunner ......

 

Niby tak, ale to jest właśnie atak, a nie dźwignia... Po której być może po jednym jej założeniu, już nie wiadomo byłoby, czy mógłbyś się wydostać z niej. Rozumiesz chyba teraz o co mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...