Kolejne TakeOver także podzielone na dwie noc... (zobacz)
Wight zapowiada kolejny debiut w AEW, karta R... (zobacz)
Kolejne TakeOver, bilety na WrestleManię, zap... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE'13
Autor Wiadomość
MSMic 
Midcarder

Wrestler: ROMAN REIGNS / BRAUN STROWMAN
Podziękował: 9
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2012-11-23, 20:03   

To zależy od tego czy:
-symulujesz tygodniówki
-grasz tylko PPV
-zamieniasz walki manualnie
albo nie dajesz drugiemu zawodnikowi wygrać.
Miałem walkę HHH vs Ziggler i dwa razy dałem wygrać Dolphowi, lecz grałem HHH wygrałem nim i automatycznie po walce wparował mi Swagger i zaatakował Trypla, więc jak masz powtarzające się walki to spróbuj tego.

W Universe mam tygodniówkę na własnej arenie i mam mały błąd.
Gdy chce np.zastąpić walkę to gdy zatwierdzam zawodników, to po tym gra ładuje mi się bez końca, za to gdy wybiorę automatyczną walkę to wszystko działa poprawnie.
Czy ma ktoś tak samo ?

nequal

Wrestler: J.Hardy,Styles,Daniels,Aries
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2012-11-23, 22:48   

MSMic mam to samo ;x Jak ustalam walkę 1vs1 to czasami się naładuje , ale jak dam 3vs3 to już nie ma szans.

Ronnie 
Midcarder

Wrestler: CM Punk, Edge, D-Bryan
Podziękował: 23
Podziękowano mu 56 razy w 15 Postach
Wysłany: 2012-11-26, 20:48   

Widzę, że większość z was gra juz jakiś czas w WWE13 i mam takie pytanie : opłaca się kupować tą gierkę teraz, czy lepiej poczekać już na 14 ? Dokładniej mówiąc, chodzi mi o to, czy sporo się zmieniło względem WWE12 ?

baka21 
Jobber

Wrestler: CM Punk, Christian, DZ, Y2J
Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2012-11-27, 15:24   

krolik.ronnie napisał/a:
Widzę, że większość z was gra juz jakiś czas w WWE13 i mam takie pytanie : opłaca się kupować tą gierkę teraz, czy lepiej poczekać już na 14 ? Dokładniej mówiąc, chodzi mi o to, czy sporo się zmieniło względem WWE12 ?

Jest parę zmian nieznacznych, ale kup, bo się raczej opłaca.
Ja na Twoim miejscu kupiłbym ją za jakiś czas jak stanieje chyba,że piracisz ;>

MSMic 
Midcarder

Wysłany: 2012-11-27, 16:02   

Tak jak kolega wyżej napisał kup za jakiś czas.
Nie ma się co napalać, bo po Attitude Era Mode nie ma się takiej chęci grania, choć ostatnio Universe mi się tak bardzo rozkręcił (po prawie miesiącu pierwsza scenka z wyborem :roll: ) że gra się świetnie.
Gameplay za bardzo się nie zmienił, jednak że dla samego AEM warto kupić ;)

Ronnie 
Midcarder

Wysłany: 2012-11-27, 19:07   

Pójdę za waszą radą i poczekam jeszcze jakiś czas i zakupię tą gierkę. Dzięki za pomoc ;-)

karolax123

Wrestler: edge.rey,miz,orton.undertaker
Wysłany: 2012-12-05, 14:16   

Polecam zamówić na allegro zakupiłem z dlc mike tysona za 160 zł z wysyłką nówke:)

http://img214.imageshack....allpaper.th.jpg

mateusz11 

Wrestler: CM Punk,John Cena,Miz
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2012-12-20, 16:50   

a wwe 13 wyszło na pc ??

DonCarlos 
Jobber

Wrestler: Chris Jericho
Wysłany: 2013-01-04, 20:27   

krolik.ronnie napisał/a:
I słuchajcie, mam takie pytanie : często mam taką sytuację : przeciwnik ułoży mnie na stole, skacze na mnie, ja to kontruję a on niszczy stół, jednak mecz się nie kończy. Czy to tylko u mnie jest taki błąd gry, czy po prostu Tables match został aż tak idiotycznie zrobiony ?

Mówiąc o kontrze masz na myśli ucieczkę ze stołu? Jeśli tak to wszystko się zgadza - gra uznaje że musisz wykonać jakąś akcję wrzucając przeciwnika na stół żeby wygrać, a w takim przypadku przeciwnik sam na niego wpada.

Ronnie 
Midcarder

Wysłany: 2013-01-04, 20:32   

Tak, mówie o ucieczce. Dzięki za odpowiedź, jednak dosyć głupio to zrobiło THQ, w prawdziwych Tables matchach nieważne czy ktos cie rzuci na stół, czy sam na niego wlecisz - przegrywasz.

MSMic 
Midcarder

Wysłany: 2013-01-04, 20:32   

Ta sama kontra tyczy się w narożniku i gdy stół złamie się po kontrze też nic się nie stanie, trochę to denerwujące, bo nie raz miałem tak że kilka stołów się złamało, a walka toczyła się dalej.
Jak już jesteśmy przy Tables Match'ach to nie polecam wam robić Running Attack Johna Ceny, bo sami wylądujecie na stole co mnie strasznie bawiło za pierwszym razem jak złamałem stół w ten sposób.

Dzisiaj na kanale WWE Games zostały ukazane wejściówki z ostatniego DLC i strasznie się zawiodłem na The Usos. Gdyby dali jeszcze intro do ich theme songu, a tu dostajemy Exit Theme + jak zwykle brak okrzyków, co przy ich wejściu szczególnie boli.
Damien Sandow za to jest zrobiony bardzo dobrze, więc chociaż to cieszy.

PatrykBlazeHart 

Wrestler: Bret Hart / Jeff Hardy / Raven
E-fed: Patryk Blaze Hart
Wysłany: 2013-01-07, 18:44   

Dla mnie Attitude Mode nie było takie fenomenalne, nie musieli nad tym kombinować, materiały i całą historię mieli gotową, po za tym zabrakło Ravena i ECW, w Attitude Raven był ważną postacią tak jak Jeff Hardy, Matt Hardy czy Hardcore Holly, skoro do SvR 2011 załatwili RVD, to mogli by postarać się o takich jak Raven. Liczba stypulacji też nie zachwyca, gra WWE 13 to w sumie, dalsza część WWE 12, można to nazwać dodatkiem, który daje nam inne postacie, nową karierę i tyle.

Mam nadzieję że jakaś dobra firma będzie robiła gry WWE, oby nie było odgrzewanego kotleta. A co do trybu gry w WWE 14 to moim zdaniem można by było zrobić coś w stylu Attitude - Ruthless Agression, czyli lata 1999 - 2005, stypulacje, wszystkie areny i większość zawodników z tych lat. Duże wymagania, ale gry kosztują, a WWE 12 od razu po wyjściu(moim zdaniem) nie powinna być droższa niż 150 zł, bo w cale nie była fenomenem.

MSMic 
Midcarder

Wysłany: 2013-01-07, 21:29   

Ale czy Hardy Boyz i Raven byli na gwałt potrzebni ?
Według mnie nie. Dostaliśmy bardzo dużo starych gwiazd i na siłę to tylko Godfather, a reszta to spoko wybory.

Nie wiem czy dobrze ciebie zrozumiałem ale RA era to lata od 2001, więc nie wiem skąd 1999.
Narzekanie na stypulacje to też bez sensu, bo w tym roku o dziwo dodali i to te najpotrzebniejsze.
Szczerze to nie wiem czy jest jakaś potrzebna jeszcze stypulacja, chyba tylko Casket Match.

PatrykBlazeHart 

Wrestler: Bret Hart / Jeff Hardy / Raven
E-fed: Patryk Blaze Hart
Wysłany: 2013-01-09, 13:01   

Chodzi mi o to aby kariera zaczynała się na Attitude i aby kończyła się na Ruthless Aggression. Mi nie tylko Casked Match brakuje, Burried Allive i Punjabi Prison powinien się pojawić grze, nie mówiąc o 5 Vs 5 Survivor Series Match.

Jeff Hardy, Matt Hardy i Raven byli ważnymi postaciami w Attitude, tak samo Viscera, nie sądzę aby wielki sens miało dawanie 3 HHH czy John Cena 04, spokojnie dało się dać 3 inne postacie.

Są jakieś kody do gry? I jeśli nie odblokuję jakiegoś zawodnika to czy muszę potem przechodzić karierę od nowa?

DaanQ
Jobber

Podziękował: 13
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-01-09, 15:04   

PatrykBlazeHart napisał/a:
Chodzi mi o to aby kariera zaczynała się na Attitude i aby kończyła się na Ruthless Aggression. Mi nie tylko Casked Match brakuje, Burried Allive i Punjabi Prison powinien się pojawić grze, nie mówiąc o 5 Vs 5 Survivor Series Match

Ziom , na Punjabi Pirson nie ma co liczyc gdyż Drewno nie jest na szczycie zresztą pojedynek z Punjabi Pirson nie odbywał się jakies 4,5 lat więc po co by mieli to dawac ?

5 vs. 5 Survivor Series , na to również nie możemy liczyc bo Yukes jakos nie może dodac w ringu więcej niż 6 zawodników a dziwnym trafem EA potrafi umiescic 22 zawodników ; /

Odpowiedz do tematu