Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE Raw - Let's get ready to WRESTLING?


Bigbrother

Która walka powinna być Main Eventem WM28?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która walka powinna być Main Eventem WM28?

    • The Rock vs John Cena - Once in a Lifetime
      4
    • R-Truth vs Chris Jericho - WWE Championship
      1
    • The Undertaker vs Mason Ryan - Streak vs Streak
      2


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

Witam w moim RAW.Tak...zajme się jedynie tym brandem,nie likwidując SmackDown - wyniki walk o pasy tego brandu pojawią sie krótko na PPV,zaś zawodników od czasu do czasu zobaczycie na RAW SuperShow.Oczywiście będę wymieniał od czasu do czasu zawodników na Drafcie(Postaram się aby przychodzący i odchodzący mieli zbliżony star power).Takie diary ma na celu szybsze pisanie kolejnych odcinków i lepszą zabawę.Proszę o wyrozumiałość,rady,komentarze...i konstruktywną krytykę.

 

 

 

Roster RAW:

 

 

Superstars:

Alberto Del Rio

Alex Riley

Brodus Clay

CM Punk (WWE Champion)

Curt Hawkins

David Otunga

Dolph Ziggler (United States Champion)

Epico

Evan Bourne (WWE Tag Team Champion)

Goldust

Jack Swagger

John Cena

John Morrison

JTG

Kane (kontuzja)

Kevin Nash

Kofi Kingston (WWE Tag Team Champion)

Mason Ryan

Michael McGillicutty

The Miz

Primo

R-Truth

Rey Mysterio (kontuzja)

Santino Marella

The Great Khali

Triple H

Tyler Reks

Zack Ryder

 

Divy:

Beth Phoenix (WWE Divas Champion)

Eve Torres

Gail Kim

Kelly Kelly

Kharma (przerwa)

Maryse

 

 

 

Diary rozpoczyna się po Survivor Series 2011...dlatego przypomnę wyniki :)

 

John Morrison vs Dolph Ziggler (US Championship)

Beth Phoenix vs Eve Torres (Divas Championship)

Team Barrett vs Team Orton

Mark Henry vs Big Show(DQ) (WHC)

Alberto del Rio vs CM Punk (WWE Championship)

Awesome Truth vs John Cena & The Rock

 

I na koniec...daty PPV na 2011/2012 rok.

 

18.12.2011 – TLC: Tables, Ladders and Chairs

29.01.2012 – Royal Rumble

19.02.2012 – Elimination Chamber

01.04.2012 – WrestleMania XXVIII

29.04.2012 – Extreme Rules

20.05.2012 – Cyber Sunday

17.06.2012 – King of the Ring

15.07.2012 – No Way Out

19.08.2012 – SummerSlam

09.09.2012 – Night of Champions

30.09.2012 – Money in the Bank

21.10.2012 – Hell in a Cell

18.11.2012 – Survivor Series

16.12.2012 – TLC: Tables, Ladders and Chairs

 

To chyba na tyle - przejdźmy do Diary!

 

 

http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_WWE_Raw_04_04_11_DSR_XviD-XWT.9489__221689.jpeg

Monday Night Raw - 21.XI.2011

 

Początek gali...i duże zaskoczenie.Na ringu pojawia się nieznany człowiek w garniturze...

 

BigBrother: Jestem znany jako BigBrother...i sądze że mnie zapamiętacie,ponieważ Rada Nadzorcza uznała że roster RAW musi być zarządzany przez kompetentną osobę, a nie osoby, których nikt na oczy nie widział...Ach,tak - przecież ostatnio RAW zarządzał John Lari...Laurin...a czy to ważne jak on się nazywa? W każdym razie ja tu rządze i moim pierwszym poleceniem jest walka naszych pięknych pań. Kelly Kelly kontra Gail Kim.Teraz!

1.Single Match Kelly Kelly vs Gail Kim

Końcówka:

 

Kelly Kelly zdecydowanie przeważa, zagania Gail Kim do narożnika i po kilku ciosach próbuje wspiąć się z Gail na narożnik...jednak Gail ją spycha i zrzuca na ring.Szykuje się do skoku,i....Pudło.Kelly Kelly szykuje się do Pinu,jednak dostaje Eat Defeat!Gail Kim przypina 1...2...3...Koniec!

 

Zwycięzca: Gail Kim

 

Na Backstage widzimy Johna Morrisona przychodzącego do gabinetu nowego managera RAW,Bigbrothera...

 

JM: Witaj Szefie.

BB: John,mów co Ciebie tutaj sprowadza - byle szybko.

JM: Jak wiesz,przegrałem pojedynek o US Title na Survivor Series...chciałbym dostać szansę ponownej walki.

BB: Sądze,że nie będzie w tym problemu.Rozumiem,że walka na TLC z Dolphem Ci odpowiada?

JM: Tak, pasuje mi to.Nie pożałujesz tej decyzji!

BB: Oczywiście jest tu pewien haczyk...musisz pokonać dzisiaj Zacka Rydera.Jeśli przegrasz - to on znajdzie się w walce o US Title na TLC.

JM: Napewno go pokonam!

BB: Cudownie.A teraz spadaj bo jestem zajęty...

 

Promo Kevina Nasha i Triple H'a,oznajmiające o ich konfrontacji na następnym RAW

 

2.Single Match Mason Ryan vs JTG

 

Nie ma nawet po co pisać końcówki - walka trwała 25 sekund i zakończyła się po Big Boocie w wykonaniu Ryana.

 

Zwycięzca: Mason Ryan

 

Na ring wchodzi Alberto Del Rio przy swojej muzyce...

 

ADR:Jestem Alberrrto del Riiio...ale wy już to wiecie.Może i wczoraj ten śmieć CM Punk pokonał mnie jakimś cudem,ale to ja jestem tutaj najlepszy! Ja! Jestem dwukrotnym mistrzem WWE,zdobywcą walizki Money in the Bank,zwycięzcą największego Royal Rumble w historii.Chcę rewanżu!

 

Pojawia się CM Punk

 

Punk: Po co Ci rewanż? Aby twoja opalona rączka była zmuszona do ponownego klepania w matę po moim Anaconda Vice?

ADR: Zamknij się,Punk.Nikt Ciebie tu nie prosił...

Punk: Chcesz walczyć ze mną - spodziewaj sie mnie w każdej chwili! (podchodzi do niego)

ADR: Skoro już tu jesteś...(patrzy na zbliżającego się do Punka Ricardo Rodrigueza z krzesłem)

Punk: To co? Myślisz,że mnie pokonasz na T..(dostaje cios krzesłem w głowe)

 

Del Rio zakłada ogłuszonemu Punkowi Cross Armbreaker i co chwila krzyczy do niego "TLC! Zgadzasz się na walkę na TLC?",na co Punk po kilkudziesięciu sekundach kiwa głową w geście przyzwolenia,po czym Alberto puszcza submission i dość szybko ewakuuje się na backstage,po czym pojawia się na titantronie.

 

ADR: Punk...TLC...Tables Match

 

Promo 2.1.12

 

3.No.1 Contender Match - Zack Ryder vs John Morrison

Końcówka:

 

Po kilkunastuminutowej i wyrównanej walce w końcu przewagę uzyskuje Morrison.Udaje mu się wykonać na Zacku Starship Pain,jednak tuż potem zostaje ściągnięty z ringu i tam okładany przez Trutha,w tym czasie Miz odwraca uwagę sędziego udając,że chce zaatakować Rydera.Morrison zostaje obity przez Trutha tak bardzo,że nie jest w stanie wrócić na ring i przegrywa przez count-out.

Zwycięzca: Zack Ryder

 

Po meczu Awesome Truth dalej maltretuje Morrisona,wykonując mu połączenie finisherów znane z Vengeance oraz okładając krzesłem po głowie. Tortury przerywają dopiero Zack i przybiegający z backstage John Cena,lecz Morrison i tak zostaje wyniesiony na noszach i wsadzony do karetki.Na koniec RAW mamy szczęśliwy obrazek Zacka i Johna Ceny podających sobie dłonie.

 

Obecna karta na TLC:

 

 

1. WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk© w Tables Matchu

2. US Championship - Dolph Ziggler© vs Zack Ryder

 

 

 

 

Zapraszam do komentowania!

Edytowane przez Bigbrother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bigbrother

    36

  • 8693

    13

  • Kari

    3

  • łukaszek123

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_WWE_Raw_04_04_11_DSR_XviD-XWT.9489__221689.jpeg

Monday Night Raw - 28.XI.2011

 

Podobnie jak tydzień temu,RAW zaczyna się od pojawienia nowego General Managera RAW - BigBrothera.

 

BB:Witam Panów,Witam Panie,Witam ludzi przed telewizorami...a zresztą,pieprzyć te wstępy.Mam trzy sprawy do ogłoszenia - pierwsza jest taka,że dziś odbędzie się Triple Threat Match o prawo walki z Beth Phoenix na TLC.Wezmą w nim udział Eve Torres,Gail Kim i...Maryse!

Drugą sprawą jest pozbycie się z RAW dwóch pseudo-wrestlerów,którzy psują nasz wspaniały show.Jednym z nich jest Hornswoggle,którego dzisiaj rano wymieniłem z Teddym Longiem na...Heatha Slatera.A drugim jest...

 

Przemówienie przerywa atak Awesome Truth na nowego GM Raw - za nimi wkracza John Laurinaitis.

 

JL: Drugim nieudacznikiem jesteś Ty,BigBrotherze! Hahahahha,myślałeś że mnie wygryziesz z mojej funkcji? Ja i Awesome Truth przejmiemy władzę nad RAW - czy tego chcesz,czy nie.Lepiej dla Ciebie abyś zrozumiał...

 

Awesome Truth i John Laurinaitis zostawiają leżącego GM Raw,którego wynoszą ratownicy

 

 

1. Single Match - Mason Ryan vs Tyler Reks

 

Końcówka: Mason Ryan atakuje od początku Reksa punchami...w końcu clothesline,przypięcie...1,2...Nie,jeszcze nie.Reks próbuje się odgryżć,jednak Ryan przechwytuje jego ręke,popycha na liny...Big Boot! 1,2...3.Kolejna wygrana,tym razem w 34 sekundy!

 

 

Zwycięzca: Mason Ryan

 

 

Kamera przenosi się na backstage,gdzie Scott Stanford przeprowadza wywiad z Johnem Ceną.

 

SS:Hej John,jak się masz?

JC:Bardzo dobrze - jestem w formie i czekam aż nowy GM Raw da okazję,abym się wykazał.

SS:Jeśli mówimy o BigBrotherze...co uważasz o ataku Awesome Truth na niego?

JC:To dwójka ludzi z kompleksami,co pokazał nasz niedawny konflikt i fakt,że pokonałem ich na Survivor Series!

SS:Był z Tobą The Rock...

JC:Tak,to fakt - jednak to nie zmienia faktu że są ludźmi z kompleksami,prawda?

SS:W sumie masz racje.Ale oprócz nich znajdował się tam John Laurinaitis - dawny GM Raw.

JC:Mój imiennik czuje się prawdopodobnie odrzucony,i jestem w stanie go zrozumieć.Uważam jednak,że powinien udać się do psychologa.

SS:Być może powinien się nad tym zastanowić.Do nastepnego razu,John.

 

2.Single Match - Jack Swagger(oraz Vickie & Dolph) vs Alex Riley

 

Końcówka: Pojedynek jest wyrównany,z niewielką przewagą All American American.Zakłada on Angle Lock Riley'owi,jednak Alex chwyta się lin,co powoduje liczenie.

Swagger nie przerywa submissionu co kończy się dyskwalifikacją i uroczymi krzykami Vickie.

 

 

Zwycięzca: Alex Riley (DQ)

 

 

- - -

 

Promo 2.1.12

 

- - -

 

Na ring wchodzi Triple H

 

Witajcie,jak pamiętacie kilka tygodni temu mój były...przyjaciel Kevin Nash wysłał mnie do szpitala.Zdradził mnie,i zrobił coś zupełnie odmiennego na SummerSlam niż go poprosiłem w SMSie.A teraz on chce mnie zniszczyć! Mój przyjaciel!

 

W tym momencie na titantronie pojawia się film z incydentem z MSG.

 

Tak,tak...Kevin był jedną z tych osób,które były mi bliskie.Ale to się zmieniło - teraz pałam żądzą zemsty.Nikt nie będzie bezkarnie atakował Króla Królów! Nikt nie będzie zarzucał mi kłamstwa! Nikt,rozumiecie? Nikt!

 

Pojawia się Kevin Nash

 

KN:Cool story bro...you changed my life.Zarzucasz mi kłamstwo? Chciałem Ci pomóc,to dzięki mnie na SummerSlam dostałeś swojego niekwestionowanego mistrza WWE.Chcesz walki? Nie ma problemu...

T: Dobra,zdrajco - najbliższym PPV jest TLC,tam będe czekał na Ciebie w gotowości.Wejdziesz w moją grę i poznasz prawdziwego króla królów.

KN:Oczywiście.Tylko uważaj abyś nie zapomniał swojego gumowego młotka.A może chcesz karmę dla psów?

T:Nie,nie...Pedigree poczujesz na własnej głowie.Co do sledgehammera,masz trochę racji.

Tak więc - Kevin Nash kontra Triple H w No DQ Matchu.Co Ty na to?

KN: Do zobaczenia 18 grudnia.

 

Kevin Nash opuszcza arenę,po jakimś czasie robi to także Triple H

 

3.No.1 Contender Match - Gail Kim vs Eve Torres vs Maryse

 

Końcówka: Eve w natarciu.Gail Kim leży na ringu,zaś Maryse obrywa kolejne ciosy od pani Torres.Eve udaje się nawet akcja z trzeciej liny,co powoduje że Maryse dołącza do Gail leżącej na ringu.Próba przypięcia na Maryse...1,2...Nie ma! Eve podbiega szybko do Gail Kim...1,2...To nie koniec! W tym czasie Maryse atakuje Eve,kilka punchy...potem wyrzuca ją z ringu i wraca aby zaatakować Gail jednak inkasuje niespodziewany Eat Defeat! Przypięcie...1,2...3!

 

 

Zwycięzca: Gail Kim

 

 

- - -

 

Promo - Zapowiedź TLC

 

- - -

 

Do Johna Ceny podchodzi jego imiennik - John Laurinaitis.

 

JL:Podobno chciałeś dzisiaj walczyć.

JC:Tak,a o co chodzi?

JL:Jako nowy GM...

JC:BigBrother wciąż jest GM Raw.

JL:Jego tu nie ma.Rozumiesz? Nie ma! A Ty walczysz dziś z R-Truthem w No DQ Matchu.

JC:Nawet nie wiesz,jaką mi sprawiłeś przyjemność...

JL:Zobaczę tą przyjemność z bliska.Będe sędzią specjalnym.

JC:Uważaj tylko,abyś nie skończył jak na Money in the Bank.

John Laurinaitis odchodzi

 

Kamera przemieszcza się w inną część backstage'u

Scott Stanford zaczepia Alberto del Rio...

 

ADR:Kim jesteś,i czemu tracisz mój cenny czas? Nie mam aż tyle czasu dla jakiegoś plebsu.Jestem Alllberto del Riiio,ale Wy już to wiecie! Jestem arystokratą,i dlatego pokonam jakiegoś WC Punka,który tylko cudem odebrał mi to co moje!

A teraz spływaj,nic więcej nie mam Ci do powiedzenia.

 

Scott odchodzi,jednak chwilę póżniej CM Punk atakuje Alberto del Rio i zakłada mu Anaconda Vise! Po chwili Alberto "odpływa"

 

Punk: Zły rodzaj walki wybrałeś,Alberto...ale jak chcesz.Najpierw Ciebie uduszę,a potem zrzuce nieprzytomnego na stół! Pożałujesz,że się urodziłeś nędzny pseudo-arystokrato.

 

 

4.No DQ Match - R-Truth vs John Cena (Special Guest Referee - John Laurinaitis)

 

Pojedynek nawet się nie rozpoczął,ponieważ Awesome Truth zaatakowało wchodzącego Cenę do ringu,który jednak dzielnie odpierał ataki Miza i Trutha,podbiegł do stojącego już w ringu sędziego i uderzył go pięścią w głowę.Jednak Laurinaitis nie jest chuderlakiem,dlatego razem z Awesome Truth w końcu wygrywają brawl z Ceną i zostawiają go nieprzytomnego na ringu.Tym obrazkiem kończy się dzisiejsze RAW.

 

Obecna karta na TLC:

 

 

1. WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk© w Tables Matchu

2. US Championship - Dolph Ziggler© vs Zack Ryder

3. Kevin Nash vs Triple H w No DQ Matchu

4. WHC - The Big Show vs Mark Henry© w Chairs Matchu (SD! )

5. Divas Championship - Gail Kim vs Beth Phoenix©

 

 

Zapraszam do komentowania!

 

PS:Od dziś wyniki będą w spoilerach.Dłuższe końcówki walk pojawią się na PPV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_WWE_Raw_04_04_11_DSR_XviD-XWT.9489__221689.jpeg

Monday Night Raw - 5.XII.2011

 

Na Raw pojawia się BigBrother w towarzystwie ochroniarzy.Widać,że jest obolały po zeszłotygodniowym brawlu z Awesome Truth

 

BB:Witajcie.Tym razem nic nam nie przeszkodzi w ogłoszeniu kilku rzeczy...przejdę więc do sedna.Mówiłem o tym,że musimy pozbyć się z Raw kilku beztalenci.Co ogłaszam...Heath Slater zmierzy się z The Great Khalim w stypulacji "Loser Leaves WWE" na TLC!

Reszta niech się będzie miała na baczności - obserwuje ich bacznie! Ale jest jeszcze trzecia sprawa,której nie poruszyłem ostatnio. John Morrison dostał poważnej kontuzji na skutek ataku Awesome Truth dwa tygodnie temu.Nie będe tego tolerował,podobnie jak ataków na moją osobę!

 

 

Na ringu pojawiają się Awesome Truth oraz John Laurinaitis

 

JL:Oh,BigBrother...czyżbyś się czegoś bał,wygrażając nam zza tłumu ochroniarzy? Wiesz,że to ja jestem dalej prawdziwym GM Raw.

BB:Chyba coś Ci się pomyliło,dziewczynko...ale mam tu pismo od Rady Nadzorczej.Przeczytać?

Miz:Really?

JL:Skoro musisz...

BB: Bla,bla,bla....o,tutaj "W związku z kłótnią między byłym a obecnym GM Raw,zezwalamy na walkę tag-teamową popierających ich wrestlerów,która wyłoni osobę popularniejszą na zapleczu oraz skuteczniejszą w swoich działaniach"...

JL:Niech tak będzie.Team John versus Team BigBrother.Awesome Truth versus dwóch frajerów,których sobie wybierzesz.

BB:Awesome Truth kontra John Cena i...

 

 

 

 

BB:Funkysaurus,Brodus Clay!

JL:Ten grubas do spółki z lizaczem tyłków mają pokonać Awesome Truth? Chyba żartujesz.

 

Brodus Clay i John Cena atakują w odpowiedzi Awesome Truth,którzy po krótkim brawlu się ewakuują

 

BB:I nie powiedziałem najważniejszego - to będzie Ladder Match...nad ringiem będzie zawieszona walizka z kontraktem dla GM Raw! A teraz skupmy się na przewidzianych walkach.Zaczynają Heath Slater i JTG.

 

1.Single Match - Heath Slater vs JTG

 

Końcówka: Zmotywowany Slater osiąga przewagę na JTG,zaczynając od zagonienia JTG do narożnika i dosłownie ostrzelaniem go ciosami...wypuszcza JTG z narożnika...i E-minor! 1,2...3!Walka trwała jedynie 53 sekundy.

 

 

Zwycięzca: Heath Slater

 

 

Pojawia się BigBrother

 

BB:Zgodnie z tym co powiedziałem...JTG,Ty nieudaczniku! You're fired!

HS:Na na na na....

 

JTG atakuje Slatera,jednak to już nic nie zmienia.Ochrona wyprowadza go z budynku.

 

- - -

 

Promo 2.1.12 - Zastanawiający jest nacisk...na cyfrę 2.

 

- - -

 

2.Tag Team Match - Primo & Epico vs David Otunga & Michael McGillicutty

 

Końcówka: Primo & Epico mają znaczną przewagę szybkości i kondycji nad członkami byłego Nexusa,co daje o sobie znać w tej długiej walce...McGillicutty wciąż próbuje trafić Epico,ale kończy się to systematycznymi trafieniami Meksykanina.W końcu wykonuje Backstabber! 1,2,Otunga wbiega na ring...3? Tak,to koniec - zmęczony Otunga nie zdążył przerwać pinu!

 

 

Zwycięzcy: Primo & Epico

 

 

 

Przenosimy się na backstage,gdzie Scott Stanford rozmawia z CM Punkiem!

 

SS:Witaj,Punk.Ostatnio ubarwiłeś dość nudny materiał z udziałem Alberto del Rio...dziękuje.

Punk:Nie ma za co,Scott.Ten bufon uważa że jest najlepszy na świecie,ale tak nie jest.Najlepszy jestem ja! Tylko ja! The best in the world - CM Punk!

SS:No tak...obaj macie bardzo wysokie mniemanie o sobie.Jednak Alberto potrafi być grożny,co niejednokrotnie pokazał.

Punk: Blah,blah,blah.Jestem WWE Championem,nie mogę bać się nikogo.Zwłaszcza nażelowanej kopii Cristiano Ronaldo.

SS:Jedziesz po bandzie Punk,nie da się ukryć - aż tak nie lubisz Alberto?

Punk:Denerwują mnie tacy kolesie jak on,którzy wolą kombinować niż walcz...

 

Pojawia się Alberto del Rio i atakuje Punka pięściami,po czym wrzuca go do sąsiedniego pokoju wprost na stojący stół,który zostaje złamany pod ciężarem Punka

 

ADR:Już za dwa tygodnie powtórka z rozrywki! Tylko tym razem opuszczę ring z pasem mistrza WWE!

SS:Dbacie,abym miał ciekawe życie...nie ma co...

 

 

3.Single Match - Mason Ryan vs The Great Khali

 

Na rozpoczęcie walki Ryan wykonuje spear na Khalim,przypina...1,2...3! To koniec! Walka trwała zaledwie 7 sekund!

 

 

Zwycięzca: Mason Ryan

 

 

- - -

 

Przypomnienie - do TLC zaledwie 2 tygodnie!

 

- - -

 

Scott Stanford tym razem stoi przy Mizie - ciekawe co Mike ma do powiedzenia.

 

SS:Miz,na twojej twarzy nie widzę już tego uśmieszku co wcześniej.Czy czegoś się boisz?

Miz:Żartujesz? I'm awesome,nie musze się niczego bać!

SS:Ale jednak Cena i Brodus pokazali wam swoją siłę godzinę temu.

Miz:Nic nie pokazali.Nie chcieliśmy poprostu tracić sił,mając w perspektywie walkę na TLC,która może zadecydować o mojej przyszłości.

SS:Właśnie...walka na TLC.Dlaczego popieracie Johna Laurinaitisa?

Miz:To proste,jest człowiekiem który nas docenia i wie,że jestem najlepszy w tej całej federacji.A Truth jest w hierarchii tuż za mną.Ten BigBrother to jakiś zółtodziób promujący tańczących spaślaków i ulubieńców dzieci! To jakiś Taniec z Gwiazdami czy inne pląsy po lodzie?

SS:Muszę ci przyznać,że jesteś zabawnym człowiekiem.Ale trudno uwierzyć że wygracie z teamem BigBrothera.

Miz:Wiara nie ma tu nic do rzeczy.Żegnaj.

 

4.Single Match - Jack Swagger vs Tyler Reks

 

Końcówka:Były World Heavyweight Champion kontroluje sytuację w ringu,szykuje się do wykonania Gutwrench Powerbomb,gdy nagle wyświetla się titantron Zacka Rydera!

Ziggler,Vickie i Jack czekają na pojawienie się Broskiego,gdy Reks przewraca i przypina Jacka! 1,2...3! Titantron zmienia sie w śmiejące oblicze Zacka,a Vickie szaleje ze wściekłości!

 

 

Zwycięzca:Tyler Reks

 

 

Na koniec Ziggler oraz Swagger wykonali swoje finishery na zbyt wolno oddalającym się Tylerze Reksie,a póżniej zostawili przy ciele leżącego Tylera kartkę z napisem "Zack,you are next".Tym obrazem kończy się dzisiejsze RAW.

 

 

 

Obecna karta na TLC:

 

 

1. WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk© w Tables Matchu

2. US Championship - Dolph Ziggler© vs Zack Ryder

3. Kevin Nash vs Triple H w No DQ Matchu

4. WHC - The Big Show vs Mark Henry© w Chairs Matchu (SD! )

5. Divas Championship - Gail Kim vs Beth Phoenix©

6. Team John(The Miz & R-Truth) vs Team BigBrother(John Cena & Brodus Clay) o stanowisko GM Raw w Ladder Matchu

7. The Great Khali vs Heath Slater - Loser Leaves WWE

8. Randy Orton vs Wade Barrett (SD! )

9. IC Championship - Cody Rhodes vs Justin Gabriel vs Ted DiBiase

 

 

Zapraszam do komentowania!

 

PS:(SD ! ) oznacza walkę zapowiedzianą na SmackDown,która na PPV zostanie podana jedynie w formie wyniku - nie ma wpływu na storyline'y na RAW.

Edytowane przez Bigbrother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_WWE_Raw_04_04_11_DSR_XviD-XWT.9489__221689.jpeg

Monday Night Raw - 12.XII.2011 - Ostatnie RAW przed TLC!

 

Raw rozpoczyna...Zack Ryder

 

ZR:Nawet nie wiecie,jak jestem szczęśliwy patrząc na was i wiedząc że już w tą niedzielę będziecie mnie dopingować abym spełnił swoje marzenie i zdobył US Title! Marzę o tym od kiedy uprawiam wrestling...a już od trzech miesięcy podejmuje kroki,aby to marzenie spełnić!

Jedyne co mi teraz zostało to pokonać Dolpha i jego skrzeczącą dziewczynę.Nawiasem mówiąc...przydadzą mu się okulary - takie jak moje!

 

Zack zostawia okulary i kartkę podobną do zeszłotygodniowej - tym razem z napisem "Dolph,you are next!" i przełamanym serduszkiem

 

 

Cóż ja mam więcej powiedzieć,czego już nie powiedziałem? Wolę troche potrenować,aby na TLC być w pełni formy.

A na koniec pamiętajcie,moi wszyscy Broski że o marzenia trzeba walczyć! Woo! Woo! Woo! You Know It!

 

Zack wychodzi przez trybuny wśród chantujących fanów

 

 

1.Single Match - Maryse vs Kelly Kelly

 

Końcówka: Walka dwóch piękności powoduje drżenie serca u co bardziej nakręconych fanów,zwłaszcza że jest prowadzona w dość szybkim tempie.Jednak po 8 minutach walki przewagę uzyskuje Maryse,ciągnąc za włosy Kelly Kelly i ustawiając ją pod spinning backbreaker! Kelly Kelly podnosi się powoli,jednak chwile póżniej otrzymuje French Kiss! Przypięcie i...1,2...3!

 

 

Zwycięzca: Maryse

 

 

 

Przenosimy się na backstage...a tam Scott Stanford rozmawia z Heathem Slaterem.

 

SS:Heath,już w tą niedziele weżmiesz udział w walce "Loser Leaves WWE".Boisz się,że opuścisz tą federację?

HS:Nie,nie boje się! Pokonam Khaliego i zostanę w WWE.To Khali dołączy do tego nieudacznika JTG!

SS:Great Khali jest jednak byłym mistrzem wagi ciężkiej.Twoim największym sukcesem był zaś tytuł tag-teamowy...To jednak jakaś różnica.

HS:Nie jest ważna przeszłość - tylko to co jest teraz.Mason Ryan pokonał tego nieudacznika w zaledwie 7 sekund!

SS:Jednak jesteś zawodnikiem o mniejszej sile niż Mason...

HS:Ale szybszym niż Mason.One Man Rock Band nie rusza swojej dupy z tego miejsca!

SS:W takim razie ja to zrobię.Powodzenia,Heath.

 

2.Single Match - Mason Ryan vs Jack Swagger

 

Końcówka: Mamy dość długie zwarcie,w którym wygrywa zdecydowanie silniejszy Walijczyk,jednak Swagger nie pozostaje mu dłużny i w końcu udaje mu się wykonać German Suplex! 1...Ryan nawet nie czekał do drugiego klepnięcia.Ależ on jest teraz nabuzowany! House of Pain na Swaggerze...1,2...3!

 

 

Zwycięzca: Mason Ryan

 

 

 

- - -

 

Zapowiedź TLC - Już w tą niedzielę!

 

- - -

 

Do gabinetu BigBrothera wchodzą The Great Khali i jego manager...

 

RS:Mój podopieczny chciałby się dowiedzieć,dlaczego darzysz go taką niechęcią...

BB:Nie darze go niechęcią.Poprostu wychodzę naprzeciw oczekiwaniom widzów - to dzięki takim drewniakom jak on,ratingi nie mogą wznieść się do 4.0.

RS:The Great Khali jest byłym mistrzem wagi cięż...

BB:Pokonując Reya Mysterio! Równie dobrze ja mógłbym walczyć z Hornswogglem.Ale to nie byłoby fascynujące widowisko,dlatego jego już tu nie ma.

RS:Nie możesz porównywać zielonego karła do mojego zawodnika.To go obraża.

BB:Masz rację...Khali jest wolniejszy.Udowodnić Ci to,że on się tu nie nadaje?

RS:I tak dobrze wiem,że jest lepszy od całego rosteru RAW.

BB:To patrz...

 

BigBrother wstaje i wymierza kilka plaskaczy Khaliemu,z łatwością unikając powolnych cepów w odpowiedzi...

 

BB:Dobra,wystarczy.Khali,dzisiaj w Main Evencie zawalczysz z Brodusem Clay'em.A teraz zabierzcie mi stąd tych indiań...tfu,indyjskich komediantów.

 

 

 

- - -

 

Promo 2.1.12 - It Begins!

 

- - -

 

3.Single Match - Tyler Reks vs Santino Marella

 

Końcówka: Reks przeważał całą walkę,jednak chwila dekoncentracji spowodowała że Santino wykonał na Tylerze Cobre! 1,2...i 3! Santino tauntuje do publiczności w swój charakterystyczny sposób!

 

 

Zwycięzca: Santino Marella

 

 

 

Kamera pokazuje Alberto del Rio zabawiającego rozmową(albo podrywającego) na backstage'u Beth Phoenix...niestety nie zauważa on,że z tyłu zbliża się CM Punk.Ale jednak nie atakuje on Alberto,a jedynie sięga do jego torby podróżnej...i wyciąga kluczyki do samochodu!

 

W następnej scenie mamy pokazanego Punka,odjeżdzającego z Beth Phoenix samochodem Alberto del Rio.

 

- - -

 

Alberto pojawia się w gabinecie BigBrothera

 

ADR:Witam szefie...chciałbym o coś zapytać.

BB:O co chodzi?

ADR:Z parkingu przed halą zniknął mój samochód.Wiesz może coś o tym?

BB:Jestem GM Raw,czy stróżem na parkingu? Nic mnie nie obchodzi Twoje auto.

ADR:No cóż...popytam na parkingu.Żegnaj,BigBrother.

 

Alberto Del Rio wychodzi z gabinetu GM Raw,i pojawia się na parkingu...przypadkowo słyszy rozmowę dwóch stróżów parkingu

 

Stróż 1:Widziałeś nowe autko Punka?

Stróź 2:Tia...poderwał jakąś lalunie i pojechał.Takim to dobrze...

Stróż 1:To nie jakaś lalunia,to przecież Beth Phoenix!

Stróż 2:Co to za różnica...i tak bym ją brał.Hehehehhehe

Stróż 1:Hehehehe (szczery śmiech prostego człowieka)

ADR:Punk!!! Dorwe Cię już za 6 dni!!! I lepiej aby moje auto było wtedy w całości!!!

 

 

4.Single Match - The Great Khali vs Brodus Clay

 

Podobnie jak 2 tygodnie temu,Main Event nawet się nie rozpoczął,ponieważ Awesome Truth i John Laurinaitis z krzesłami zaatakowali wchodzącego do ringu Brodusa Claya...John Cena przybiegł mu na pomoc,ale tym razem nie dali rady trójce wrogów z krzesłami.

Korzystając z zamieszania,Heath Slater podbiegł od tyłu do czekającego na ringu Khaliego ze sznurem i dusił go do momentu,gdy Khali stracił przytomność,po czym uciekł w trybuny.

Raw kończy się widokiem triumfujących Awesome Truth i Johna Laurinaitisa oraz zbliżeniami na twarze leżącego Claya,obolałego Ceny i nieprzytomnego Khaliego...

 

 

Obecna karta na TLC:

 

 

1. WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk© w Tables Matchu

2. US Championship - Dolph Ziggler© vs Zack Ryder

3. Kevin Nash vs Triple H w No DQ Matchu

4. WHC - The Big Show vs Mark Henry© w Chairs Matchu (SD! )

5. Divas Championship - Gail Kim vs Beth Phoenix©

6. Team John(The Miz & R-Truth) vs Team BigBrother(John Cena & Brodus Clay) o stanowisko GM Raw.

7. The Great Khali vs Heath Slater - Loser Leaves WWE

8. Randy Orton vs Wade Barrett (SD! )

9. IC Championship - Cody Rhodes vs Justin Gabriel vs Ted DiBiase (SD! )

 

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

http://img846.imageshack.us/img846/1494/tablesladdersandchairs2.png

Tables Ladders & Chairs - 18.XII.2011

 

Tables...

Ladders...

Chairs...

Kto po dzisiejszej gali opuści WWE?

Kto będzie nosił z dumą pas mistrza?

Kto obejmie władzę nad RAW?

 

PPV zaczynamy od pokazu sztucznych ogni,a za moment już pierwsza walka! Heath Slater kontra The Great Khali w Loser Leaves WWE Matchu!

 

Zarówno Slater,jak i Khali wchodzą powoli do ringu,świadomi stawki tej walki...w końcu jeden z nich po dzisiejszej nocy opuści federację.Zaczynamy zwarciem,które łatwo wygrywa Khali co skutkuje wyrzuceniem Slatera z ogromną siłą poza ring...Czy Khali szykuje sobie już rozgrzewkę przed Royal Rumble? Slater się nie podnosi...sędzia odlicza...1,2,3,4,5...na 6 Slater wstaje,7,8...Slater równo z dziewiątym odliczeniem wskakuje do ringu.Teraz już walczy ostrożnie,starając się zadawać ciosy z doskoku jednak po kilku udanych próbach dostaje się pod "zgniatacz" Khaliego...Slater rozpaczliwie próbuje się dostać do lin...Udaje mu się to! Khali jest zmuszony przerwać swój uchwyt.Slater wykorzystuje swoją szybkość i wykonuje Dropkick...potem szybkie wejście na narożnik i Hurricanrana! Przypina Khaliego...1,2...Nie ma! Slater wykonuje jumping neckbreaker,jednak gdy zbliża się ponownie do Hindusa obrywa potężnym chopem...Khali i Slater znów wchodzą w zwarcie,ale...DO RINGU ZBLIŻA SIĘ JTG Z KRZESŁEM!!!

JTG zamierza się na Slatera,ale ten uchyla się przed ciosem i JTG oszałamia Khaliego!

E-Minor dla JTG od Slatera,chwile póżniej ten przypina Khaliego! 1,2...3! To koniec! The Great Khali opuszcza WWE!

 

 

 

Zwycięża i pozostaje w WWE: Heath Slater

 

 

- - -

 

Tymczasem na backstage'u Scott Stanford przeprowadza wywiad z Dolphem Zigglerem

 

SS:Dolph,jak samopoczucie przed czekająca Ciebie dziś walką?

DZ:Vickie zadbała,abym czuł się perfekcyjnie.Napewno pokonam tego rudego pajaca!

SS:Cóż,słyszałem że celibat przed walką jest lepszą opcją...ale w sumie to nie moje sprawy.Napewno nie obawiasz się walki z Broskim?

DZ:Czego tu się obawiać? Nie jest nawet w połowie tak perfekcyjny jak ja...

SS:A co powiesz o poprzedniej walce? The Great Khali opuszcza WWE...

DZ:I może frytki do tego? Nie zajmuj mojego cennego czasu...

 

- - -

 

Walka nr 2 - Triple Threat Match o IC Championship - Cody Rhodes© vs Justin Gabriel vs Ted DiBiase (SmackDown!)

 

 

Zwycięża i zachowuje pas InterContinental: Cody Rhodes

 

 

- - -

 

Walka nr 3 - Single Match o Divas Championship - Beth Phoenix© vs Gail Kim

 

Aktywniej walkę rozpoczęła Gail Kim,osiągając w pierwszej wymianie ciosów lekką przewagę i zakładając headlock Glamazonce.Beth długo nie może się z niego wydostać,udaje się jej to dopiero po kilku silnych ciosach w brzuch Gail.Jednak Koreanka nie jest jej dłużna i próbuje osiągnąć pin z hurricanrany...1,2...Beth odkopuje i natychmiast rzuca się na Gail,szarpiąc ją za włosy oraz okładając jej twarz,co przerywa dopiero sędzia.

Beth podniosła się pierwsza,atakuje znów Gail...ale nadziała się na Eat Defeat! Gail szybko przypina...1,2...2.9!Beth odkopuje w ostatniej chwili! Gail wspina się na narożnik,jednak na nim przechwytuje ją Glamazonka i...Glam Slam.Przypięcie...1,2...3! "Stara" mistrzyni zachowuje swój tytuł!

 

 

Zwycięża i zachowuje pas Divas: Beth Phoenix

 

 

- - -

 

Walka nr 4 - Randy Orton vs Wade Barrett (SmackDown!)

 

 

Zwycięzca: Wade Barrett

 

 

- - -

 

A na backstage'u słyszymy tajemniczą rozmowę dwóch mężczyzn....

 

NN1: ...nie mów,że o tym nie myślałeś.

NN2: Myślałem wiele razy.Ale jak pamiętasz,wcześniej nie mieliśmy zbyt dobrych stosunków.

NN1: Było,minęło.Musisz mi zaufać - razem osiągniemy wiele!

NN2: Nie wątpie.Sądze,że pomagając mi dzisiaj wygrać pokażesz swoje szczere intencje.

NN1: Mówisz i masz.Mam nadzieję że mnie nie wydymasz.Niezależnie od wyniku mojej walki...

(Słychać uścisk dłoni)

 

- - -

 

Walka nr 5 - Single Match o US Championship - Dolph Ziggler© vs Zack Ryder

 

Po pierwszym brawlu zaczął niespodziewanie przeważać Broski,który clotheslinem wyrzucił Dolpha z ringu i zaczął go okładać pięściami poza nim...jednak został spoliczkowany przez Vickie! Sędzia wyrzuca Vickie i Swaggera z okolic ringu,w tym czasie Ziggler dochodzi do siebie i wykonuje Dropkick na Ryderze,doprawiając to katapultą na narożnik po czym wchodzi do ringu.Sędzia odlicza...1,2,3,4,5,6,7,8,9...Ryder wczołguje się na ring tuż przed 10! Oj...jednak wpadł z deszczu pod rynnę,ponieważ Ziggler wita go Camel Clutchem! Na szczęście dla Zacka liny są w jego zasięgu,dlatego po chwili Perfekcyjny przerywa swój submission.Usadza on Rydera na narożniku,ale ten kontruje i wykonuje Frankensteinera!!!

Zack pinuje...1,2...Nie,jeszcze nie.Zack podnosi Zigglera i wykonuje mu double underhook powerbomb! 1,2...Nadal nic.Ryder tauntuje,szykuje się na Broski Boot...w końcu rusza,ale Ziggler wstaje i zaskakuje go Superkickiem! Szybko przypina...1,2...Zack kładzie nogę na linie! Ziggler jest wściekły,zaczyna się kłócić z sędzią ale nie zauważa że Ryder się podnosi...i wykonuje Rough Ryder! To musi być koniec! 1,2...NIE! Ziggler przerywa liczenie!

Ryder załamany,jednak atakuje wciąż leżacego Zigglera Broski Boot! Nie ryzykuje pinfallu w tym momencie...dla pewności pretendent wykonuje ponownie na mistrzu Rough Ryder...1,2...i 3.Mamy nowego mistrza Stanów Zjednoczonych.Ogromny pop wśród widowni,Zack świętuje zdobycie pasa ze swoim ojcem!

 

 

Zwycięzca i nowy mistrz US: Zack Ryder

 

 

- - -

 

Walka nr 6 - Chairs Match o World Heavyweight Championship - Mark Henry© vs Big Show (SmackDown)

 

 

Zwycięzca i nowy World Heavyweight Champion: Big Show

 

 

Po walce World Strongest Man atakuje rywala krzesłem oraz wykonuje DDT na krzesła! Nowy mistrz jest nieprzytomny, a na arenie pojawia się Daniel Bryan by zainkasować kontrakt z walizki!

 

Walka nr 7 - Single Match o World Heavyweight Championship - Big Show© vs Daniel Bryan(SmackDown)

 

 

Zwycięzca i nowy World Heavyweight Champion: Daniel Bryan

 

 

 

- - -

 

Na ekranach jest pokazany przyjazd CM Punka na arenę w samochodzie Alberto del Rio

 

- - -

 

Walka nr 8 - Tag Team Ladder Match o stanowisko General Managera Raw - Team BigBrother(John Cena & Brodus Clay) vs Team John(The Miz & R-Truth)

 

O dziwo,tym razem nie widzimy ataków przed pierwszym dźwiękiem gongu...Walka rozpoczyna się wyrównaną wymianą ciosów między R-Truthem a Johnem Ceną,oraz demolowaniem The Miza przez Brodusa Clay'a.Na nieszczęście tego drugiego Miz taktycznie wycofał się do narożnika,przy którym znajduje się John Laurinaitis,który korzystając z nogi Claya tuż obok niego,spowodował jego wywrotkę.W przeciwległym narożniku to R-Truth stał się stroną przeważającą,wciskając Johna w narożnik.Miz zakłada Clayowi dźwignię na nogę,jednak ten wolną nogą kopie Mike'a w twarz i wyturluje się z ringu.Miz wychodzi za nim i zgarnia jedną z drabin,po czym uderza nią Clay'a,który w tej chwili jest w zdecydowanej defensywie.W starciu R-Trutha z Ceną role się odwróciły...R-Truth który wrzucił Cenę na narożnik,w efekcie sam z niego został zrzucony poza ring! Cena korzystając z nieobecności Miza i chwilowo niezdolnego do walki R-Trutha chwyta drabinę podaną przez BigBrothera i rozkłada ją pod walizką z kontraktem.Wspina się po kontrakt,ale...zostaje zaatakowany przez Johna Laurinaitisa,który chce zyskać czas dla podnoszącego się R-Trutha! Cena po pewnym czasie uwalnia się od byłego GM Raw i pewnie idzie po walizkę z kontraktem...ale gdy już był na szczycie,drabinę przewraca R-Truth!!!

Bolesny upadek Johna Ceny...ale jego imiennik i R-Truth nie tracą czasu! Ustawiają ponownie drabinę i czarnoskóry wojownik wspina się na drabinę! Pierwszy stopień,drugi stopień...trzeci,czwarty...jest na szczycie! Nikt już mu nie zagrozi...R-Truth ściąga waliz....a jednak Brodus Clay wraca i przewraca R-Trutha z drabiną! Zabrakło może sekundy!

What The Funk? dla Johna Laurinaitisa! What The Funk? dla wchodzącego do ringu Miza! Brodus Clay wchodzi na drabinę...ale stopień załamuje się pod nim.Cena wciąż leży po upadku...kto zdejmie kontrakt? Na drabinę wchodzi BigBrother! Krok po kroku zbliża się do szczytu...i zdejmuje walizkę z kontraktem dla General Managera RAW! Po walce BigBrother i Clay tańczą do muzyki Clay'a...Cena i Truth są wynoszeni na noszach,zaś Miz i Laurinaitis schodzą niezadowoleni z ringu.

 

 

Zwycięzcy: Team BigBrother(John Cena & Brodus Clay),BigBrother pozostaje General Managerem Raw!

 

 

- - -

 

Walka nr 9 - No DQ Match - Triple H vs Kevin Nash

 

Kevin Nash wchodzi przy theme New World Order,co powoduje ogromny pop u fanów,Triple H pojawia się w ringu ze sledgehammerem i od początku skupia się na atakowaniu nogi swojego byłego przyjaciela.Jednak po kilku ciosach Nash'owi udaje się chwycić za szyję Triple H'a i wykonuje mu Chokeslam! Podczas gdy Triple H leży,Nash wyjmuje spod ringu krzesło i atakuje nim leżącego Huntera.Po kilku uderzeniach przypina...1,2...za wcześnie! Nash podnosi swojego przeciwnika, jednak ten układa Kevina pod Pedigree! W ostatniej chwili Nash wyrywa się z uścisku,ale Król Królów wchodzi na obroty i wykonuje running neckbreaker po którym Diesel pada! Hunter zakłada Nashowi figure four leglock...Nash bardzo cierpi,a do lin baaardzo daleko...Triple H wzmacnia uchwyt,chcąc zmusić do poddania swojego rywala.Nash unosi ręke...ale na ringu pojawia się Big Show z bandażem na głowie i przerywa submission! Podnosi Triple H'a i aplikuje mu KO Punch! Kevin Nash przypina...1,2....3!

 

 

Zwycięzca: Kevin Nash

 

 

Kevin Nash uklęknął przy leżącym Triple H,podniósł go i oparł o narożnik po czym z Big Showem wyszli ramię w ramię z areny...

 

- - -

 

Main Event - Tables Match o WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk©

 

Pierwszy wchodzi do ringu wyrażnie poirytowany Alberto del Rio...a po nim wjeżdża CM Punk.Wściekły Del Rio biegnie w stronę kierowcy,jednak Punk w odpowiednim momencie otwiera drzwi,co powoduje że rozpędzony Del Rio uderza nogami w drzwi i robi "koziołka".Punk atakuje wściekle Del Rio,który skupia się jedynie na osłonięciu swojej głowy...Punk udaje się w okolice ringu,aby przynieść jeden ze stołów,ale Ricardo Rodriguez wsiada do auta i potrąca nie widzącego tego zdarzenia Punka! Punk upada...przez chwilę mamy pat,ponieważ i Alberto Del Rio nie doszedł do siebie...Sędzia zaprasza obu do ringu - oficjalnie walka nie jest jeszcze rozpoczęta...

Po dłuższym czasie obaj wchodzą do ringu,sędzia rozpoczyna walkę z pominięciem "ceremoniałów",a Del Rio wita Punka Enzuigiri! Punk znów leży...widać że jeszcze nie doszedł do siebie po potrąceniu samochodem,a Alberto już zakłada Cross Armbreaker!

Punk walczy z sobą,aby nie odklepać...mijają kolejne sekundy....Punk "odpływa" z bólu...w końcu zdaje sobie sprawę,że nieprzytomny z pewnością przegra walkę i tapuje!

Alberto podnosi ręce do góry,żąda od sędziego założenia pasa,lecz sędzia mu przypomina że biorą udział w Tables Matchu! Alberto idzie rozłozyć jeden ze stołów koło narożnika...w tym czasie CM Punk powoli odzyskuje siły,jednak Alberto bez problemu wprowadza go na narożnik...i szykuje się do zrzucenia Punka! Pokazuje jego charakterystyczny znak,oznaczający że wyśle obecnego mistrza do snu...i odpycha Punka na stół...ale Punk w ostatniej chwili chwyta Alberto i jednocześnie łamią stół! Co teraz? Sędzia rozmawia z kimś przez telefon....

 

Sędzia kończy rozmowę i ogłasza walkę jako "No-Contest",co oznacza że CM Punk zachowuje pas mistrzowski!

 

 

Wynik walki: No contest,CM Punk zachowuje pas WWE Championship!

 

 

Po walce fetujący utrzymanie pasa CM Punk zostaje zaatakowany krzesłem i rzucony na już złamany stół przez Del Rio...tym widokiem kończy się PPV TLC:Tables,Ladders & Chairs.

 

 

Aktualni mistrzowie

 

 

 

WWE Champion - CM Punk

World Heavyweight Champion - Daniel Bryan

IC Champion - Cody Rhodes

US Champion - Zack Ryder

Divas Champion - Beth Phoenix

Tag-Team Champions - AirBoom (Kofi Kingston & Evan Bourne)

 

 

 

Zapraszam do komentowania pierwszej gali PPV!

Edytowane przez Bigbrother
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  330
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.09.2011
  • Status:  Offline

Mam dzisiaj trochę czasu to skomentuje nowe diary na forum. Pierwsze zastrzeżenie to to, że strasznie ciężko jest czytać dialogi, gdy nie są od siebie odzielone chociażby jedną linią przerwy. Dobrze jest też gdy pogrubione są osoby, które mówią dany tekst np. Alberto Del Rio: bla, bla, bla, bla. Drugą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy to bardzo słabe Main Eventy. Khali vs Brodus, Swagger vs Tyler Reks? Really?

Narazie przeczytałem wszystkie odcinki i feud Johnny vs Big Brother zapowiada się b. ciekawie, jeśli tylko dobrze go poprowadzisz ;).

Wszelka krytyka nie wynika z tego, że jestem wredny, czy coś w tym stylu. Myślę poprostu, że każdy chce wiedzieć co należy poprawić w swoich diarach.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

Dziękuje za pierwszy komentarz - i nie bój się krytykować,jeśli uważasz to za słuszne...sam czuję,że to dopiero początek i do np.Pinia czy Vercyna mi tak daleko,jak Mandarynie do Mariah Carey.

 

1.Co do dłuższych tekstów,pogrubienie osoby faktycznie się przyda...w dialogach może być to dość niewygodne.Co do linii przerwy - postaram się o tym nie zapomnieć i to zastosować :)

2.Main Eventy...o ile Khali i Brodus moim zdaniem są do zaakceptowania w Main Evencie(i stanowili dobre połączenie dwóch walk),to Swagger vs Reks...masz zupełną rację.Poprostu użyłem tej walki do podpromowania konfliktu Zacka i Dolpha,który był słabiej rozwijany wcześniej.

3.Dziękuje za pochwalenie feudu Johnny vs BigBrother.Nie chciałem,aby przekazanie władzy odbyło się w nudny sposób,tak jak w wielu diary...trzeba je trochę ubarwić.

Mam tylko nadzieję,że nikt tego nie odbierze jako pushowanie mojej osoby.Co do Johna...obecnie zniknie on na chwilę,ale mam już w głowie duży storyline...i tam Johnny napewno się pojawi,aby odzyskać co swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_WWE_Raw_04_04_11_DSR_XviD-XWT.9489__221689.jpeg

Monday Night Raw - 19.XII.2011

 

Raw rozpoczynamy od przemówienia General Managera RAW - BigBrothera:

 

 

BB: Witam na pierwszym Raw na drodze do...Royal Rumble! Wczoraj mieliśmy noc pełną emocji...tego nie da się ukryć.Jednak nie będe rozpamiętywał tego co działo się wczoraj...mimo tego,że wspominam dobrze to,co się działo kilkanaście godzin temu.Dlaczego? Bo nie możemy zyć przeszłością - RAW musi iść do przodu.A teraz pare koniecznych ogłoszeń...po pierwsze - następne RAW(26.XII.2011) będzie specjalnym,świątecznym RAW!

Tak,tak...możecie spodziewać się prezentów od BigBro...to znaczy Mikołaja.Bo wciąż w niego wierzycie,prawda? Po drugie - rywalem Heath'a Slatera w openerze będzie...Alex Riley.

Ah,bym zapomniał...zarówno R-Truth,jak i John Cena nie będą mogli wziąć udziału w walce przez 6-7 tygodni.Upadki z drabiny są jednak dość bolesne.

Ok,narazie to wszystko o czym wam oznajmiam.Bawcie się dobrze!

 

BigBrother opuszcza scenę,a na ringu pojawiają się Alex Riley i Heath Slater

 

 

1.Single Match - Alex Riley vs Heath Slater

 

Końcówka: Slater od początku ma lekką przewagę,jednak Alexowi udaje się wykonać Spinebuster...od razu przypina...1,Heath sie podnosi i od razu obrywa Neckbreakerem! Alex się pochyla nad Heathem...ale dostaje się pod Crossface! Widać,że Riley cierpi...do lin bardzo daleko....widać że twarz Alexa zmieniła barwę...odklepuje! Czyżby nowy finisher Slatera?

 

 

Zwycięzca: Heath Slater

 

 

- - -

 

2.1.12 - Wielki powrót już za dwa tygodnie!

 

- - -

 

W gabinecie BigBrothera pojawia się Dolph Ziggler

 

DZ: Witaj,szefie...miałbym do Ciebie dwie małe prośby.Pierwsza jest taka,że chce wziąć udział w walce o WWE Championship.Wiem także,że przysługuje mi rewanż na Zacku Ryderze...ale nie chcę go.Wolę,aby o ten tytuł zmierzyli się Zack Ryder i Jack Swagger.Co Ty na to?

 

BB: Ma to pewien sens...uważam,że mimo porażki jesteś wartościowym zawodnikiem.Ale nie widzę potrzeby dawania wam szansy walki o dwa tytuły mojego rosteru. Są też inni zawodnicy,i może wybuchnąć niezadowolenie...

Moja propozycja jest taka - dzisiaj zmierzysz się z Jackiem Swaggerem o prawo walki z mistrzem na Royal Rumble.Jeśli wygrasz Ty - weżmiesz udział w walce o WWE Championship...jeśli wygra Jack - to on zmierzy się z Zackiem Ryderem o US Championship. Pasuje Ci to?

 

DZ: Szefie,jednak wolałbym moją op...

 

BB: Pasuje,czy mam was pozbawić i tego?

 

DZ: Pasuje...

 

Dolph Ziggler wychodzi...w głębi serca jest zadowolony,chociaż liczył na więcej

 

- - -

 

2.Single Match - WWE Tag-Team Champion Evan Bourne vs Tyler Reks

 

Końcówka: Od początku dzięki szybkości zdecydowaną przewagę ma Bourne,jednak musiał poczekać na zmęczenie większego i silniejszego Reksa,aby wykonać mu AirBourne! 1,2...3!

 

 

Zwycięzca: Evan Bourne

 

 

 

- - -

 

Pierwsze promo 30-osobowego Royal Rumble

 

- - -

 

Na ringu pojawia się...Alberto del Rio!

 

ADR: Jestem Alllberto del Riiiooo...ale Wy już to wiecie.Wiecie również to,że wczoraj tylko cudem CM Punk obronił swój tytuł...ale nie obronił siebie! Tak,jest teraz w szpitalu dzięki mnie! On nie jest godny tego,aby dzierzyć mój...tak,mój tytuł! To ja jestem prawdziwym WWE Championem i nie zmieni tego fakt,że wczorajsza walka zakończyła się jakimś pieprzonym No Contest. Na Royal Rumble odzyskam co moje...już wczoraj uzyskałem zapewnienie od BigBrothera że dostanę szansę walki o mój pas.

Ah...i najważniejsze (wyjmuje kluczyki do samochodu), ten mały złodziej już się nie lansuje w moim samochodzie.

 

Alberto opuszcza ring

 

- - -

 

3.Handicap Match - Mason Ryan vs David Otunga & Michael McGillicutty

 

Końcówka: Mimo przewagi liczebnej,Mason Ryan zgniótł swoich byłych przyjaciół z Nexusa i po trzyminutowej walce wykonał na obu(po kolei) House of Pain.Przypina McGillicuttiego...1,2...3. To koniec.

 

 

Zwycięzca: Mason Ryan

 

 

 

Pojawia się BigBrother

 

BB: Usuwania nieudaczników ciąg dalszy...Otunga,McGili...Giligili...pieprzyć to,You're fired!

 

BigBrother wychodzi,za nim Otunga i McGillicutty

 

- - -

 

 

Scott Stanford "łapie" na zapleczu nowego mistrza Stanów Zjednoczonych,Zacka Rydera!

 

 

SS:Witaj,Zack...jak się czujesz jako nowy mistrz Stanów Zjednoczonych?

 

ZR:To wspaniałe uczucie! Spełniłem swoje marzenia...wczorajszy dzień był najlepszym w moim życiu! Ja z tytułem wśród wiwatujących fanów,wśród których był mój ojciec! Woo! Woo! Woo! You know it!

 

SS:Ciesze się Twoim szczęściem.Ale za chwile odbędzie się walka Swaggera z Zigglerem,która zdecyduje czy na Royal Rumble weźmiesz udział w walce o swój pas z Jackiem.Boisz się?

 

ZR:Teraz nie boje się nikogo - jeśli będe musiał walczyć o swój pas,to zrobię to! I wygram!

 

SS:Wiara w siebie to podstawa.Powodzenia

 

ZR:Dzięki!

 

- - -

 

4.No.1 Contender Match - Jack Swagger vs Dolph Ziggler

 

Końcówka: Próby "przekabacenia" Swaggera się nie udały,dlatego mamy prawdziwą walkę miedzy podopiecznymi Vickie. Swagger w ofensywie,popisuje się co chwila nowymi rzutami...przed chwilą Vertical Suplex...teraz odmiana German. Swagger chyba sobie przypomniał,że był zapaśnikiem! Odbija Zigglera od lin i...Superkick znikąd! Przypięcie...1,2...Swagger kładzie nogę na linach i przerywa pin! Swagger powoli wstaje,i...Zig Zap! Przypięcie,Swagger próbuje położyć nogę na linach...ale Vickie przytrzymuje jego nogi leżące na ringu...1,2...i 3! Swagger jest wściekły,ale jego menadżerce udaje się go uspokoić...na koniec Dolph i Jack podają sobie dłonie.

 

 

Zwycięzca i pretendent do tytułu WWE Championship - Dolph Ziggler

 

 

Po walce Alberto del Rio i Ricardo Rodriguez atakują od tyłu zmęczonych Zigglera i Swaggera kijami bejsbolowymi! Vickie i Jackowi udaje się uciec,niestety Dolph nie ma tyle szczęścia...

 

Alberto Del Rio: Wtrącasz się w nieswoje sprawy,Ziggler...jeszcze pożałujesz,że nie wybrałeś walki z Zackiem Ryderem...

 

Widokiem obolałego Zigglera i triumfującego Del Rio kończy się dzisiejsze RAW

 

 

Obecna karta na Royal Rumble:

 

 

1. WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk© vs Dolph Ziggler

2. WHC - Daniel Bryan© vs Mark Henry w Steel Cage Matchu (SD! )

 

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_WWE_Raw_04_04_11_DSR_XviD-XWT.9489__221689.jpeg

Świąteczne Monday Night Raw - 26.XII.2011

 

Świąteczne Monday Night Raw otwierają BigBrother,Brodus Clay w strojach Świętego Mikołaja oraz tancerki towarzyszące Brodusowi w czasie wyjścia na ring...

 

BB: Zgodnie z tradycją,rozpoczynamy od ogłoszeń "parafialnych".Zacznę od szczęśliwej nowiny...od dzisiaj Brodus Clay jest moim asystentem.(Brodus zaczyna swój taniec) Brodus,Brodus...spokojnie proszę.Kolejną miłą sprawą będzie to,że każdy z rosteru RAW może mnie o coś poprosić...być może spełnię jego życzenie.

Pierwszą walką będzie pojedynek Kofiego Kingstona i Heatha Slatera.Wesołych świąt!

Brodus,teraz możesz sobie potańczyć.

 

 

BigBrother zostawia tańczącego Brodusa i odchodzi z uśmiechem za kulisy

 

 

- - -

 

Next Raw...It begins...

 

- - -

 

 

1.Single Match - WWE Tag-Team Champion Kofi Kingston vs Heath Slater

 

Końcówka: Kofi Kingston przeważa,Slater na macie...Kofi się szykuje na Boom Drop...Udany! Crucifix pin...1,2...Jeszcze nie! Slater się podnosi,ale natychmiast zostaje powalony Dropkickiem! Ale pojawiają się...

 

 

 

Big Show i Kevin Nash powoli zbliżają się do ringu! Kofi Kingston zdziwiony nadal nie wstał po wykonanym Dropkicku,co wykorzystuje Heath Slater zakładając Crossface...Kofi walczy...próbuje dojść do lin....ale w końcu odklepuje! Slater szybko wycofuje się z ringu!

 

 

Zwycięzca: Heath Slater

 

 

Big Show i Kevin Nash atakują Kingstona! Kofi nie ma szans wydostać się i otrzymuje KO Punch i Jackknife Powerbomb! Pojawia się Evan Bourne,jednak kończy w ten sam sposób...

Dwóch olbrzymów opuszcza ring zostawiając nieprzytomnych tag-teamowych mistrzów.

 

- - -

 

Do gabinetu BigBrothera wchodzą świeżo zwolnieni David Otunga i Michael McGillicutty

 

BB: Co was do mnie sprowadza? Czyżbym nie wypowiedział się jasno tydzień temu?

 

DO: Chcielibyśmy dostać drugą szansę,udowodnimy Ci że zasługujemy na nią.Zresztą - dzisiaj każdy zasługuje na drugą szanse! Zrobimy wszystko,aby tu wrócić!

 

MM: No...prawie wszystko.

 

BB: Wy chyba nie myślicie,że was przywrócę? Jesteście za słabi na moje show.Jak można było przegrać w handicap matchu z osobą,która jest tutaj ledwo rok?

 

DO: To był tylko wypadek przy pracy! Przywróć mnie i Michaela,a nie pożałujesz! Heath Slater dostał drugą szansę i przed chwilą pokonał Tag-Team Championa Kofiego Kingstona!

 

BB: Razem tutaj nie wrócicie...szansę dostanie tylko jeden z was.Zmierzycie się za chwile w pojedynku Loser Leaves WWE!

 

DO: Niech tak będzie.Żegnaj,Michael...

 

Otunga wychodzi,a za nim McGillicutty ze smutną miną

 

- - -

 

2.Loser Leaves WWE - Michael McGillicutty vs David Otunga

 

Końcówka: Byli partnerzy tag-teamowi walczą prawie jak na śmierć i życie...pod koniec dzięki Flapjackowi przewagę osiąga Otunga! McGillicutty źle wylądował i nie jest w stanie walczyć prawą dłonią! Otunga wykonuje Powerslam,przypina...1,2...Nie ma! Nie traci czasu i chwilę póżniej oglądamy Verdict! To musi być koniec...1,2...NIE! Ależ walczy McGillicutty!

Na twarzy Otungi widać zdumienie.McGillicutty instynktownie chwyta nogę Otungi i wykonuje dźwignie! Twarz Otungi się wykrzywia...powoli udaje się w strone lin! Walczy z sobą,centymetr po centymetrze zbliża się do wybawienia...Tak! Udało mu się chwycić dolną linę! McGillicutty puszcza niechętnie,wiedząc że to była raczej jego jedyna szansa...Otunga podnosi Michaela...Verdict! 1,2...i 3.To już koniec.

 

Zwycięża i pozostaje w WWE - David Otunga

 

- - -

 

Kamera pokazuje nieprzytomnego Alberto del Rio na backstage'u wynoszonego przez ratowników...

 

- - -

 

 

Widzimy BigBrother'a pojawiającego się w szatni dla Div

 

BB: Witam drogie panie...abyście i wy miały prezent na Święta,za chwilę odbędzie się 10-Woman Battle Royal! Tak,trzeba nieco podgrzać nastrój przed Royal Rumble,prawda? Diva która zwycięży,dostanie...całusa odemnie.A poza tym,co jest oczywiście mniej ważne walkę z Beth Phoenix o tytuł na następnym RAW!

 

(Kamerę zasłaniają Divy z radością rzucające się na GM Raw...ten to ma dobrze ;) )

 

 

- - -

 

Royal Rumble Match...30 zawodników...1 zwycięzca! Road to Wrestlemania rozpocznie się już za miesiąc!

 

- - -

 

3. 10-Woman Battle Royal o prawo pretendentki do tytułu Div

 

Udział w walce biorą: Brie Bella,Nikki Bella,Eve Torres,Gail Kim,Natalya,Maryse,Alicia Fox,Kelly Kelly,Tamina Snuka i... Aksana!

 

Eliminacje:

 

Brie Bella i Nikki Bella eliminują Alicię Fox!

Maryse i Aksana eliminują Kelly Kelly!

Brie Bella i Nikki Bella eliminują Taminę Snukę!

Natalya eliminuje Aksanę!

Gail Kim i Eve Torres eliminują Brie Belle!

Natalya eliminuje Nikki Belle!

Maryse eliminuje Eve Torres!

Natalya i Maryse eliminują Gail Kim!

Maryse eliminuje Natalyę!

 

Maryse zmierzy się 2 stycznia w walce o Divas Championship z Beth Phoenix!!!

 

Zgodnie z obietnicą,na ring wchodzi GM Raw i Maryse dostaje obiecanego całusa,po czym oboje wracają na zaplecze.

 

 

- - -

 

 

4.Single Match - Mason Ryan vs Dolph Ziggler

 

Końcówka: Mason Ryan dominuje nad pretendentem do WWE Championship...Big Boot! 1,2...Ziggler przerywa! Ale Walijczyk jest dalej na obrotach! Wrzuca Zigglera w narożnik...i potężny clothesline! Teraz już tylko nieuniknione...House of Pain! 1,2...Ziggler kładzie nogę na linach! Ale to w niczym nie przeszkadza Ryanowi...ściąga Zigglera na środek ringu i...Swagger wchodzi na ring wyciągając Dolpha z paszczy lwa! Ziggler już nie ma ochoty walczyć...wychodzi ze Swaggerem i Vickie w stronę szatni.Sędzia liczy...1,2,3,4,5,6,7,8,9...10.Count-Out

 

 

Zwycięzca: Mason Ryan(count-out)

 

 

Na titantronie pojawia się CM Punk i wypowiada tylko jedno zdanie... "Mężczyzne poznaje nie po tym jak zaczyna...tylko po tym jak kończy"

 

Raw kończy się obrazem zaskoczonych Dolpha,Vickie i Jacka...

 

 

Obecna karta na Royal Rumble:

 

 

1. WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk© vs Dolph Ziggler

2. WHC - Daniel Bryan© vs Mark Henry w Steel Cage Matchu (SD! )

 

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  330
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.09.2011
  • Status:  Offline

Widzę, że zastosowałeś się do moich zaleceń. Mimo to mam jeszcze kilka spraw. Dobrze byłoby, gdybyś oddzielał walki od segmentów, wywiadów itp. To trochę ułatwi czytanie.

BB: Zgodnie z tradycją,rozpoczynamy od ogłoszeń "parafialnych".

Oczywiście wiem, o co ci chodziło, ale brzmi to jakoś tak ni kark ni w szyje, chyba wiesz o czym mówię. :) Zostało mi jedna i chyba najważniejsza rzecz. Widzę, że bardzo się starasz i codziennie dodajesz nowy odcinek. Co do tego mam pewną propozycję. Może zamiast dodawać codziennie dwóch dość krótkich Raw pomyśl i złącz dwa epizody Raw w jeden, by powstało jedno dłuższe i solidniejsza. :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

Szybkie dodawanie kolejnych odcinków bierze się z tego,że mam już pewien zarys tego diary - przynajmniej do Elimination Chamber i nawet rozpisane dialogi w przód.

A rozpocząłem teraz,ponieważ mam na to duuuuuuużo czasu. Co do długości RAW - planuje ją w przyszłości nieco zwiększyć ze względu na pewien spory storyline,który planuję.Royal Rumble będzie TĄ galą,na której on się rozpocznie.

Chociaż...rozpocznie się on już w momencie ogłoszenia kto stał za promo 2.1.12.Ale po Royal Rumble storyline się "rozwinie".

 

Pozdrawiam i dziękuje za komentarz - BigBrother :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  323
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2011
  • Status:  Offline

Czytam i czytam więc skomentuję.

Najpierw do ostatniego odcinka.Jako ,że to było świąteczne RAW to spodziewałem się sporo akcji a tu ,że tak to ujmę klapa.Oprócz ataku Showa i Nasha na Kofiego wieje nudą.Tak jak wyżej ujęto słabe Main Eventy ale liczę ,że się poprawisz.Dziwi mnie ,że budujesz swoje diary na Davidzie O. czy Tyler Reks itp.Co do Kofiego i ataku Showa i Nasha mam nadzieję ,że nie zafundujesz walki Show & Nash vs Triple H & Air Boom.Chociaż tylko ty to wiesz.

 

Co do TLC Khali i Heath dostają walkę na PPV?! WTF!!!? ;/

 

Jeżeli chodzi o dialogi to lepiej by się czytało ,gdy wypowiadającego się Pana BB mógł byś pogrubić znaczy czcionkę.

 

Czekam na rozkwit akcji.

 

Time to play the game!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

Chyba mogę zdradzić,że Triple H do tego feudu się nie włączy...zakończyłem konflikt Nasha z Triplem,co miała pokazać pomoc Nasha po walce...

Co do main eventów - wydaje mi się,że No.1 Contender Match Zigglera ze Swaggerem(w końcu kandydat do pasa z byłym mistrzem WHC! ) i starcie demolującego każdego kto mu stanie na drodze Masona Ryana z "już" uczestnikiem walki o najważniejszy pas rosteru ma odpowiedni star power.

Walki Khaliego ze Slaterem(Opener na PPV...zresztą Khali to też były mistrz WHC),Otungi z McGillicuttym miały za zadanie stopniowe wykruszanie jobberów i zmniejszanie rosteru.Wybacz,ale nie jestem zwolennikiem rozwiązania "Hej,hej na początek wywale sobie 10 osób,bo tak mi się podoba!".Co do Slatera - ma on nowy gimmick, "submission killera" i mam nadzieję że w tej roli Heath się sprawdzi :)

 

I tradycyjnie - dziękuje za komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  172
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.05.2011
  • Status:  Offline

http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_WWE_Raw_04_04_11_DSR_XviD-XWT.9489__221689.jpeg

Monday Night Raw - 2.I.2012

 

Raw zaczynamy od pojawienia się mistrza WWE - CM Punka

 

CM Punk: Po waszej reakcji widzę,że tęskniliście za mną - nie dziwie się temu.Alberto del Rio jest dalej bogaczem mocnym w gębie,a Dolph Ziggler...powiem szczerze.Dolph Ziggler ssie!

On chce być mistrzem WWE,skoro ucieka przed człowiekiem który nie posiadał nawet żadnego pasa w tej federacji? Śmiech na sali...no ale cóż,to nie ja sobie wybieram pretendentów...tylko szkoda,bo chyba nikt nawet nie weźmie pod uwagę faktu że któryś z nich pokona mnie! CM Punk - The best in the world! To ja jestem perfekcyjny! To ja nie muszę się przedstawiać,bo każdy zna moje imię! To ja wyjdę 29 stycznia z pasem mistrzowskim WWE!

 

Pojawia się Dolph Ziggler

 

DZ: Nie rozbawiaj mnie...Ty,reprezentancie ruchu Straight Edge z krótkimi włosami chcesz mnie pokonać? Tytuł zdobyłeś w walce z człowiekiem który jest mocny tylko w gębie...co sam niezwykle błyskotliwie stwierdziłeś.Co było wcześniej...popatrzmy.

Przegrana w teamie z Triple H z Awesome Truth

Przegrana z wyżej opisanym Alberto del Rio w Triple Threat Match'u

Przegrana z Triple H

Wygrana po błedzie sędziego z Johnem Ceną i odebranie Ci pasa przez...Alberto del Rio.

I...wygrana po odwróceniu uwagi przez Johna Laurinatisa z Johnem Ceną.

 

Twoje walki to pasmo porażek...z litości ominąłem ostatnią walkę z Del Rio,gdzie tylko cudem doprowadziłeś do No Contest!

Nadal uważasz,że jesteś "The Best in the world" ?

 

Punk: A to wszystko powiedział człowiek,który uciekł przed Masonem Ryanem,przegrał z Zackiem Ryderem i większość walk wygrał po interwencji swojej dziewczyny i Jacka Swaggera.

 

Pojawia się BigBrother

 

BB: Panowie...sądze,że powinniście swoje spory rozstrzygnąć w ringu - CM Punk kontra Dolph Ziggler...w Main Evencie dzisiejszego RAW.A żeby było uczciwie to Jack Swagger i Vickie Guerrero nie mogą się pojawić przy ringu.Jeśli to zrobią,Dolph Ziggler nie weźmie udziału w Triple Threat Matchu na Royal Rumble! Żegnam.

 

BigBrother odchodzi,po nim odchodzi Punk,a na końcu Ziggler.

 

 

- - -

 

 

It Begins - już dzisiaj!

 

 

- - -

 

 

1.Single Match - Heath Slater vs David Otunga

 

Końcówka: Otunga rusza energicznie na Slatera,ale zostaje podcięty i upada na środku ringu! Slater wykonuje Crossface na leżącym Otundze...ten walczy...ale w końcu odklepuje! Walka trwała jedynie 28 sekund!

 

 

Zwycięzca: Heath Slater

 

 

 

- - -

 

Na Backstage'u Scott Stanford rozmawia z Maryse tuż przed walką o Divas Championship!

 

SS: Maryse,co czujesz tuż przed czekającą Ciebie walką o Divas Championship z Beth Phoenix? Czy wyjdziesz dzisiaj z hali jako mistrzyni?

 

Maryse: Mam taką nadzieję.Z pewnością będe walczyła mocno o ten tytuł...bo nie po to wygrałam Battle Royal,aby teraz się poddać.

 

SS: Z pewnością fani będa Ciebie mocno zagrzewać do boju.

 

Maryse: Doping fanów dodaje mi sił i pobudza.Chciałabym przeżyć to samo co Zack Ryder na TLC...radość po zdobyciu przez niego tytułu na trybunach była nie do opisania.Każdy chciał go objąć,brać udział z nim w tej radości!

 

SS: Co do obejmowania przez kibiców - chętnych raczej nie zabraknie niezależnie od wyniku. Dobrze,ja już nie męcze...powodzenia!

 

Maryse: Dziękuje!

 

- - -

 

2.Single Match o Divas Championship - Beth Phoenix© vs Maryse

 

Końcówka: Silniejsza Beth przeważa,jednak zmotywowana Maryse skutecznie jej się odgryza...ale właśnie przegrała klincz i leży na ringu...Beth wchodzi na narożnik,skacze...ale Maryse odsuwa się i Beth uderza z ogromną siłą w matę!

Maryse ją podnosi...French Kiss! 1,2...Natalya wbiega na ring i przerywa pin po czym atakuje Maryse! Dyskwalifikacja!

 

 

Zwycięzca: Maryse (DQ)

 

 

Beth zachowuje swój tytuł,jednak po walce obie atakują Maryse która jest bezradna wobec Glamazonek.Mistrzyni wykonuje Glam Slam i z Natalyą zostawiają leżącą Kanadyjkę na ringu...

 

- - -

 

Na ring wchodzą Kevin Nash i Big Show z...małym czarnoskórym chłopcem! Kto to jest?

 

Kevin Nash: Kofi...Kofi...gdzie jesteś? Poznajesz tego młodego człowieka? Czyżby to był Twój brat? Chyba chcesz,aby był bezpieczny?

 

Pojawia się Kofi Kingston,a za nim Evan Bourne

 

KK: Nash,przesadziłeś...nie wiem o co Ci chodzi,ale to jest niegodne aby włączać do tego mojego brata!

 

KN: Nie wiesz o co chodzi? O to co macie właśnie na ramieniu.Wasze pasy...i stawką za chłopca będzie walka o nie na następnym Raw...co,jeśli tego nie zrobicie? Twój brat zrobi "hyc o podłogę" w postaci Jackknife Powerbomb! (diabelski śmiech Nasha i Showa)

 

KK: Nie mam wyjścia...muszę się zgodzić.

 

 

Kofi podchodzi do swojego brata,ale po drodze obrywa od Nasha kopniaka w brzuch i dostaje Jackknife Powerbomb! Evan Bourne atakuje Nasha,jednak nie zauważa KO Punch od Showa..

 

KN: Zgodnie z umową,brata zostawiamy w spokoju...

 

Nash i Show odchodzą,pozostawiając obolałych AirBoom i brata Kofiego Kingstona...

 

 

- - -

 

Let's get ready to Rumble? - Kolejne promo RR

 

- - -

 

 

3.Single Match - Mason Ryan vs Curt Hawkins

 

Końcówka: Hawkins dzięki swojej szybkości długo uciekał przed przeznaczeniem,jednak nie był w stanie osłabić Ryana co spowodowało,że w końcu dostał się pod Big Boot! Na koniec House of Pain...1,2...3! Kolejna wygrana Walijczyka.Kto następny?

 

 

 

Zwycięzca: Mason Ryan

 

 

 

- - -

 

 

It begins...now!

 

Światła gasną,i....

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

TO STEPHANIE MCMAHON!

 

Tego nikt się nie spodziewał...Stephanie wchodzi w ciszy,machając do widzów...gdy dotarła na ring,wyjmuje coś z kieszeni.To mały kalendarz! Pokazuje datę 2 stycznia z adnotacją "Koniec świata,jaki znacie".

 

Ale...światła znów gasną.Czy liczba 2 oznacza kolejny powrót?

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

TO CHYNA! DZIEWIĄTY CUD ŚWIATA!

 

 

Chyna wchodzi do ringu,obejmuje się ze Stephanie...po długich owacjach córka właściciela federacji chwyta za mikrofon.

 

Stephanie: Dziś rozpoczyna się koniec świata,jaki znacie...doprowadzi do tego wielu ludzi,ponad podziałami(patrzy na Chynę)...a już na Royal Rumble dowiecie się co to dla was i tej federacji oznacza.

 

 

Widzowie czekają na dalszą część...ale Stephanie odkłada mikrofon i razem z Chyną wychodzą przy ogromnym popie fanów

 

 

- - -

 

 

4.Non-title match - CM Punk vs Dolph Ziggler

 

Końcówka: Walka szybko zmienia się w brawl poza ringiem z użyciem kijów i krzeseł.Sędzia nie ma innego wyjścia niż ogłosić double count-out!

 

 

Wynik: Double count-out

 

 

Ale to nie koniec! Pojawia się Alberto del Rio z Ricardo Rodriguezem i zaczynają okładać kijami Punka i Zigglera! Jednak Punk przebija się przez ciosy Ricardo i wykonuje mu GTS!

Alberto nawet z kijem nie ma szans przeciwko dwójce rywali! Otrzymuje od Zigglera Zig Zap,a potem trafia prosto pod GTS!

 

Raw kończy się widokiem patrzących sobie w oczy Punka i Zigglera nad leżącymi Del Rio i Ricardo Rodriguezem...

 

Obecna karta na Royal Rumble:

 

 

1. WWE Championship - Alberto del Rio vs CM Punk© vs Dolph Ziggler

2. WHC - Daniel Bryan© vs Mark Henry w Steel Cage Matchu (SD! )

 

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Widzę, że mało osób aczkolwiek prawie nikt nie ma zamiaru ocenić Twoich wypocin, to postanawiam, że drugi będę ja :) . Odniosę się tylko do ostatniego odcinka. Dobrze ujęte podsumowanie Zigga przez Punka, chodzi mi oto, że go nie wyzwałeś od najgorszych, a krótko i na temat napisałeś. Czasami pomiędzy słowami brakuje przecinków, no i też spacji.

To ja nie muszę się przedstawiać
Nie potrzebne jest to ''To'', przez które dziwnie to wygląda. Gdy Ziggler wymieniał porażki Punka mogłeś to napisać od pauzy lub po przecinku. Zanim moderator zaakceptuje dany odcinek masz czas na to, aby przeczytać odcinek i poprawić błędy. Bo miejscami jest ogromna luka pomiędzy zdaniami np.Dolpha.

 

Fajnie, że Heath wygrał walkę. Przynajmniej u Ciebie mógłby liczyć na jakieś odpowiednie dla niego starcia. CrossFace jako finisher u Slatera, również dobry pomysł ponieważ ten jego prawdziwy finisher Slepper Slam jest kiczowatą akcją. No niestety chciałbym coś więcej napisać, ale nie potrafię ponieważ końcówki walki są bardzo, bardzo krótkie. Postaraj się pisać je nieco dłuższe, bo akurat ja lubię czytać starcia. Walka pomiędzy Divami, mam takie wrażenie, że została napisana od tak, żeby była.

 

Dobry pomysł na segment Gigantów i lotników, z wykorzystaniem brata jednego z tych mniejszych.

Twój brat zrobi "hyc o podłogę"
To było dobre :twisted: . Ale nie pisz inicjałów zawodników ja się wypowiadają, a samo jego nazwisko lub imię, ponieważ znacznie lepiej się wtedy czyta.

 

Szkoda jest Curta, który przegrał z tak nijakim i jakże drewnianym drewniakiem. Mam nadzieję, że za tydzień walka się powtórzy, tylko z innym wynikiem.

 

Main Event powinien być znacznie dłuższy, ponieważ tutaj nie przymknę na to oka jak we wcześniejszych walkach.

 

Ogólnie:

 

Dobrze by było gdybyś się bardziej przyłożyć do pisania nie tylko ME, a wszystkich pozostałych walk. Tak, aby było widać, że coś się tam dzieje. Przynajmniej, żeby walka była na 4 linijki. Dialogi, proma, segmenty również musisz nad tym popracować, ponieważ są też zbyt krótkie. W wypowiedziach zawodników staraj się pisać pełne ich imię lub nazwisko, a nie inicjały. I jakoś oznaczać pogrubieniem bądź podkreśleniem. Jeszcze sporo pracy Cię czeka. Życzę powodzenia w dalszym pisaniu odcinków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...