Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Oddam wejściówkę na spotkanie z Mizem 29.02


SCStunner

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  129
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.08.2011
  • Status:  Offline

Oddam wejściowkę na w/w spotkanie, za darmo, z powodów osobistych nie mogę jednak pojechać, pewnych swojej obecności zapraszam na PW. Sory, że tak spamuję w ogłoszeniach, ale może ktoś będzie chętny, a skoro mi się nie przyda, to czemu ktoś miałby nie skorzystać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SCStunner

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
      Na ostatniej gali dali ciała, więc dzisiaj mogą udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy. Ciekawy pojedynek zapowiedziany na dzisiejsze NXT.
    • Mr_Hardy
      Gdy niespodziewanie wrócili w 2020 do TNA to zbierałem szczękę z podłogi i byłem wniebowzięty. W TNA zrobili swoje także AEW na koniec kariery (bliżej końca niż dalej) jest super wyborem. Z YB już kiedyś fajne walki robili w TNA jako Generation Me a teraz po tylu latach ich starcia mogą być tylko lepsze.
    • MattDevitto
      Zgadzam się, że nie ma co rozwijać tematu, bo to temat rzeka i pewnie długo można by się wymieniać różnymi argumentami. Wszystko (tak jak napisałeś) zależy od podejścia i konkretnych czynników. Na przykład jeśli chodzi o TNA i AEW to pewnie fani tej pierwszej fedki mieliby inne zdanie, szczególnie odnośnie swojego produktu. Nie sądzę by tę współpracę wynagrodziło im jedno dobrze sprzedane ppv, bo z pewnością mieli wtedy ochotę na więcej korzyści dla TNA. Moim zdaniem po prostu współprace na linii dwóch podobnych fedek są znacznie lepsze dla obu stron niż np. wiązanie się w jakieś relacje z takim hegemonem jak WWE. Zobaczymy jak to będzie, bo może skończy się  na jednym razie jak wtedy gdy wysłano kogoś tam (zapomniałem kogo) do AJPW czy tam NOAH - jednak pamięć zawodzi, a to było przecież niedawno
    • IIL
      Nie chcę robić zbędnego offtopu, ale to ciekawy temat. Zależy jak na to patrzeć - Impact w czasie współpracy z AEW w szczycie pandemii nie miał za bardzo nic ciekawego do zaprezentowania. Dzięki tej współpracy ich tytuły pokazały się w szerszej telewizji, a np. ppv TNA z Kennym w walce wieczoru miało bodajże najwyższą liczbę wykupień od czasów świetności tej federacji.  Z New Japan i ROH - biorąc pod uwagę proporcje tych federacji i ich zasięgi w swoich krajach, to raczej Ring of Honor było na rękę, że mogli się wokół nich pojawiać niż na odwrót. W tym wszystkim nie chodzi też o to przecież, że wrestler A pokonał wrestlera B, tylko kasa jaka się z tym wiązała i perspektywy dla wrestlerów (chętniej np podejmowali współpracę z ROH wiedząc, że to bilet do występów w Japonii). Ring of Honor dzięki kolaboracji z NJPW zorganizowało wiele grubszych gal w Stanach z udziałem gwiazd New Japan jak np gala w MSG obudowanej na Bullet Club i The Elite (którzy wybili się na swoich pozycjach dzięki pracy w NJPW, a nie ROH). 
    • MattDevitto
      Ja mam mimo wszystko mieszane odczucia. Takie współprace to nic złego ok, ale dużo zależy od danego przypadku. Przypomnijmy sobie jak wyglądała ,,współpraca'' AEW z takim TNA albo jak na relacji z New Japan wyszło ROH, którego zawodnicy przegrywali wszystkie ważne pojedynki z Japończykami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...