Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Blaze Stream


8693

Walka o walizkę ma się odbyć w gimmick match'u:  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Walka o walizkę ma się odbyć w gimmick match'u:

    • Hell In A Cell
      0
    • 6 pack Challenge
      1
    • Extreme Rules Match
      1


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

 

Pasy:

Undistuped Championship: Kurt Angle

International Championship: Cody Rhodes

Hardcore Championship: Dean Ambrose

TT Championship: Chris Haris & Alex Shelley

TV Championship: Wade Barrett

Cruishweight Championship: John Morrison

 

Monday Night Ace Attack

http://img11.imageshack.us/img11/2389/32008887.jpg

 

 

Cole: Witamy, witamy wszystkich fanów! Jest to ostatni tydzień przed jedną z największych gal w roku Royal Rumble! Co prawda jest to już tylko jedyna Main Streamowa federacja, w której skład wchodzą sami najlepsi zawodnicy...

 

(Na arenie pojawia się Christian Blaze! wchodzi do ringu)

 

http://img833.imageshack.us/img833/2889/j2jw.jpg

 

Blaze: Okej, okej wystarczy już tych braw na prawdę zbędne są mi one. Chciałem wam wszystkim zaledwie tylko i wyłącznie przypomnieć jakie prawa tyczą w Mojej federacji! Mianowicie są one następujące:

-Każdy kto nawet śni o zdobyciu któregokolwiek z pasów musi nie tyle być dobrym przy mikrofonie, ale i też musi błyszczeć w ringu.

-Jeżeli któryś z zawodników będzie się skarżył, narzekał lub domagał się jakiejś nagrody natychmiastowo będzie zwolniony... Moi drodzy pracownicy będziecie musieli się dwoić i troić, aby przyciągnąć moją uwagę na swoją osobę. Lecz jednakże nie skrywam tego, że kilku takich zawodników już jest, ale kto to nie powiem. To już chyba wszystko co chciałem powiedzieć to dwa najważniejsze punkty. Dzisiaj w jednym z najlepszych w historii brandów o nazwie Ace Attack! będzie się działo, oj będzie. The 5 star brand is start for 3..2..1!!

 

---

 

 

1.Single Match

Dean Ambrose vs Jack Evans:

 

Początek starcia zdecydowanie należy do Jacka. Już na samym początku serią low kicków wyrabia sobie przewagę nad przeciwnikiem dokłada do tego jeszcze Dropsualta i przechodzi w pin 1..2! No coś podobnego jego rywal Dean przerywa pin odrywając jeden bark od ringu. Evans przyjmuje to ze spokojem, w dalszym ciągu podchodzi do walki ze zimną krwią mimo tego, że na samym początku poskładał konkurenta. Przechodzi w Arm Bara, jednakże Ambrose'owi udaje się wstać na nogi. Podchodzi pod przeciwnika, który trzyma jego rękę w dźwigni Lift Up Slam! Jack niefortunnie uderza głową o ring. Następnie zostaje podniesiony i ustawiony na Power Bomb hold. Zostaje rzucony Turnbucklem Powerbomb w narożnik. ''Uliczny Pies'' jest w pełni dominacji nad ''The Princem of Parkland'' przechwytuje go pod akcje kończącą o nazwie The Moxicity! Rzuca nim o ring po czym przechodzi w pin 1..2..3!!

 

Winner: Dean Ambrose (8:00)

 

---

 

Po udanej walce ''Street Dog'' bierze mikrofon i chce powiedzieć kilka słów:

 

-Jeżeli już zdominowałem kolejnego mojego byłego przeciwnika z rzędu a jest to ostatni tydzień przed galą Royal Rumble. Postanowiłem powiedzieć kilka słów. Jestem obecnym posiadaczem pasa Hardcore Championship i to ja będę go bronił podczas nadchodzącej coraz bliższymi krokami gali PPV Royal Rumble przeciwko Christianowi. Jeżeli myślicie,

że człowiek, który miał w swoim posiadaniu pas Wagi Ciężkiej w nieistniejącej już federacji WWE może mnie pokonać to się grubo mylicie. Czy mam wam przypomnieć kto w tej chwili stoi w ringu i przemawia do was? Sądzę, że jednak nie muszę. Powiem tylko tyle, że to właśnie ja byłem CZW World Heavyweight Championshem i to dwa razy. Rozumiem, że

na gali znajduje się kilka osób, które mogą nie wiedzieć czymże jest ta niezależna federacja. Popatrzcie teraz wszyscy na titatron, abyście się mogli dowiedzieć o czym do was powiedziałem, co dla was przygotowałem:

 

...

 

I jak wasze wrażenia? Czy nadal uważacie, że taki ktoś jak Christian jest w stanie mnie pokonać?! Przedstawiając wam moją pracę pod ring namem jako Jon Moxley pokazałem wam, że to co może się wydarzyć nie jest mi straszne! Tak jak mogliście usłyszeć podczas tego filmiku powiedziałem, że jestem Bogiem Hardcore'u i tak pozostanie! Mojego pasa

nie oddam nikomu i czy to wam się podoba czy nie, ale pokonam waszego Kapitana Charyzmę. A po walce usłyszy słowa padające z moich ust: Revere my name!

 

Na arenie pojawia się przyszły przeciwnik Ambrose'a Christian.

 

Christian: W porządku Dean. Wierzę ci w każde jedno słowo ponieważ wiem, że jesteś... masochistą!

 

Ambrose: Jak mnie nazwałeś?

 

Christian: Nazwałem cię masochistą. Pokazałeś ten film, ale co z tego jeśli jeszcze nie broniłeś swojego pasa tutaj w tej federacji. Nie miałeś okazji walczyć ze mną to nie bądź zbyt pewny siebie i nie zakładaj, że ja jestem zerem w porównaniu do ciebie. Bo tak nie jest. Wspomniałeś jeszcze o tym, że byłem mistrzem Wagi Ciężkiej WWE. Czy ty na prawdę tak myślisz, że posiadanie pasa u Vince'a jest niczym? Wyrażasz się krytykując tą byłą federację, ale tak na prawdę żałujesz, że nie mogłeś się tam kiedykolwiek znaleźć. A twoja kariera na wyższe szczeble niż federacje niezależne zaczęła się dopiero tutaj u Christiana Blaze'a. O naszym przyszłym starciu równie tak samo się wypowiadasz chciałbyś walczyć ze mną na takich zasadach jakie są w CZW okej w porządku, nie ma sprawy. I tak z resztą nie mam nic do stracenia jak na razie więc zgadzam się!

 

Ambrose: Ha ha ha! Żartujesz sobie tak? Nie wywołuj chaosu Christian, nie chciej ze mną walczyć w tej stypulacji, bo to źle się skończy dla ciebie. Wiesz komu rzucasz te o to wyzwanie? To jest mój żywioł, to są moje zasady i chcesz ze mną walczyć. Zastanów się jeszcze raz.

 

Christian: Nalegam na to.

 

Ambrose: Zatem umowa stoi. Czy każdy z was słyszał? O to ten człowiek rzucił mi wyzwanie chce ze mną stoczyć pojedynek na bardzo ekstremalnych zasadach! I ten oto człowiek nie ma pojęcia co się wpakował, ale jeśli domaga się tego to mu tego nie odmówię. Niechaj tak będzie. Tylko mam do ciebie jedną prośbę...

 

Christian: Słucham jaką?

 

Ambrose: < z ignoranckim uśmiechem> Revere my name!

 

------

 

Cole: Wow atmosfera się niesamowicie podgrzała. Christian poszedł na całość wyzywając króla Hardcore'u do korzeni jego powstawania. Aż mi się tutaj gorąco zrobiło... A teraz przenieśmy się na Back Stage gdzie Brad Ray zaczepił samego mistrza TV Wade'a Barretta.

 

Ray: Dziękuję Michael za oddanie głosu. Dzisiaj specjalnie dla państwa chciałbym przeprowadzić wywiad z obecnym mistrzem TV Wadem Barrettem na temat jego walki na Royal Rumble oraz najbliższych planów. Witaj Wade.

 

Barrett: Cześć Brad.

 

Ray: Jak się czujesz przed swoją przyszłą walką przeciwko Mattowi Morganowi i jakie masz plany co do tej walki?

 

Barrett: Miło, że pytasz. Czuję się doskonale. Co do planów to nie ma co planować. Chcę przedłużyć swój dobry title reign pokonując Matta. Chociaż to nie będzie takie proste. Chłop jest olbrzymem mierzącym grubo ponad 2 metry, które ja ledwo co przekraczam. Porównując moje gabaryty do jego jest to dość duża różnica mimo to jestem pewny tego,

że jednak dam mu radę.

 

Ray: Jesteś drugim mistrzem na Ace Attack! z sześciu z czego pozostała czwórka champów należy do Onyx jak się z tym czujesz?

 

Barrett: Wśród pozostałych zawodników należących do tego samego brandu co ja czuję się wyróżniony, czuję się lepszy. Stojąc między resztą zawodników brandu lepiej się czuję, bo to ja mam pas nie kto inny. Mimo tego, że tak na prawdę ten pas mógłby należeć do pewnej jego części bez problemu, ale zawsze jakaś satysfakcja z tego jest.

 

Ray: Powiesz jeszcze nam jakie masz plany co do swojej przyszłości i większego zaistnienia w tym biznesie?

 

Barrett: Nie będę oryginalny i kto wie jak się wypowiadał na to pytanie zadane przez ciebie. Mam zamiar zmierzać do góry pokonując co raz to trudniejszych rywali aż do samego szczytu i zdobycia pasa Undisputed. Jeżeli będzie trzeba coś zniszczyć tak też będę czynił nic mi nie stanie na drodze. Czy to już wszystko co chciałbyś wiedzieć Brad? Śpieszy mi się.

 

Ray: Tak, tak to już wszystko. Dziękuję za wywiad do zobaczenia! Dziękuję państwu za uwagę.

 

Cole: My również dziękujemy ci Brad. A już za chwilę wszyscy fani będziecie mogli nacieszyć się wzrokiem oglądając kolejną walkę dzisiejszego epizodu jej skład będzie równie rewelacyjny co we wcześniejszej będzie to pojedynek między Austinem Ariesem a Chrisem Danielsem!

 

------

 

 

2.Single Match

Austin Aries vs Chris Daniels:

 

 

Zawodnicy przechodzą w klincz a tam z kolei rzeczy siłują się. Nie silniejszy a bardziej pomysłowy Austin. Opuścił ręcę powodując, że jego konkurent napierał całą siłą to się niemal przewrócił. Aries świadomy tego, że się stanie jak się stało bierze rozbieg, odbija się od lin. uderza Chop Blockiem w pod kolano Chrisa następnie dokłada typowe dla niego combo Kneebreaker + Side Slam combo followed by Powerdrive Elbow. Podchodzi pod ''Fallen Angela'' chce go podnieść jednak to on znalazł się w niekorzystnej sytuacji obrywa Jaw breakera następnie Ura Nage Slam. Daniels podchodzi pod narożnik ma zamiar wykonać BME ''A Double'' nie jest zamroczony szybko zdąża się pozbierać i za nim "Hot and Spicy" wskoczy na trzecią linę ten z rozbiegu wymierza mu cios łokciem w nerki. Zarzuca go na narożnik Avalancha German Suplex akcja tzn. German Suplex z narożnika. Zapowiada się na dosłownie piękne zakończenie walki. 450 Splash! Austin przechodzi w pin 1..2..3!

 

Winner: Austin Aries (8:20)

 

---

 

 

Cole: Cóż za niespodzianka na ring po raz drugi w dzisiejszym odcinku kieruje się Christian Blaze. Wchodzi z ignoranckim uśmiechem czy to może coś oznaczać? Ten człowiek nie służy przyjazną dłonią a jedynie tym, że wpadł na jakiś pomysł, który pomoże mu w wykupieniu przez fanów większej ilości biletów na nadchodzącą galę PPV Royal Rumble.

Nawet ja nie mam pojęcia o co tym razem chodzi, co nasz prezes na myśli. Jedynie tylko tyle wiem, że albo będziecie bardzo zadowoleni albo go jeszcze bardziej znienawidzicie.

 

Blaze: Słuszne słowa Cole. Wpadłem na całkiem dobry pomysł dzięki któremu bilety na Royal Rumble zostają jeszcze szybciej wykupione a zostało ich zaledwie 20. Myślę, że dojdzie do paru bójek między fanami co bardzo cenię. Zamierzam dojść do tego, aby powstały bójki między wami wszystkimi o mój produkt serwując wam walki na wysokim poziomie. Jestem bezlitosnym skur**synem, który widząc, że pozostało już mało biletów na sprzedaż a nie każdy ma zamiar kupić jeden z nich ze względu na kartę będę przyprawiał jeszcze większą atmosferę, aby wszystkie bilety rozeszły się w bardzo krótkim czasie. Moim kolejnym pomysłem jest dorzucenie do walki o najważniejszy pas pas albo Undertakera lub CM Punka. Wszystko wyjaśni się już dzisiaj w Main Evencie, który z tej dwójki wygra?

Czy American Bad Ass czy The Best In The World?! Wszystko się już dzisiaj wyjaśni!

 

_______

Reklamy

_______

 

Claudio Castagnoli zmierza w stronę ringu po drodze wita się z fanami przybijając im piątki. Ma w jednej swojej ręce mikrofon do którego mówi kilka słów po wejściu do ringu:

 

-Witam wszystkich moich fanów. Dzisiaj prezes federacji wyznaczył mi walkę w stypulacji jeden na jednego ja na przeciw Dolphowi Zigglerowi. Powiedział, że jest to mój test... Ale do czego tego już nie powiedział. Blaze jest bardzo tajemniczy w sobie ma mnóstwo planów i przez to boję się tego testu bo nie wiadomo co on aktualnie co do mnie ma w głowie. Szanuję każdą jedną osobę, każdego jednego zawodnika czy jest on nachalny, zbyt bardzo pewny siebie, ignorancki czy też przegrywający każdy jeden przeciwnik. Uważam, że każdy sobie jest równy tylko tyle nas dzieli, że jeden ma inny tok myślenia a drugi jeszcze inny. Jeden ma szczęście a drugiemu towarzyszy brak jego. Przez to jeśli będzie coś złego w tym teście to prosiłbym was o zapamiętanie mnie takiego jakim jestem obecnie. Ja to nie robię dla pieniędzy, nie dla sławy a dla was wszystkich. Na gali Royal Rumble czeka mnie walka Tag Teamowa ja i mój wierny przyjaciel od federacji niezależnej ROH Chris Hero aktualnie należący do brandy Onyx mamy zmierzyć się z Tag Teamem o nazwie Motor City Machine Guns o pasy TT. Proszę was o mocny doping dla nas podczas tej walki ponieważ nasi przyszli rywale nie należą do łatwych w pokonaniu zawodników. Są bardzo zgrani ze sobą, ja i Chris również, ale chciałbym w końcu coś zdobyć jakiś pas. Przez to proszę was o doping dla mnie.

 

 

3.Single Match No DQ

Dolph Ziggler vs Claudio Castagnoli:

 

 

Ziggler rozpoczyna od kopnięcia w brzuch, po czym rozbiega się odbija od lin w bardzo szybkim tempie i już chciałby wrzucić nogę na głowę swojego konkurenta, aby móc wykonać Fame Assera. Nie udaje się mu to, Claudio w odpowiedniej chwili wprowadzając Show Offa w pułapkę odsunął się a Dolph spadł na ring siedzi na czterech literach i się zwija uderzył kością ogonową o ring. Castagnoli wykorzystuje to w 100 procentach bierze rozbieg Low Big Boot w twarz siedzącego przeciwnika. Usiłuje go spinować uzyskał tylko 2 county. Wstaje, podnosi Zigglera Short Arm Clothesline cały czas trzymając go za rękę, podnosi go jeszcze raz Fake Irishi Whip zaciąga go do siebie Free Fall into Europan Uppercutt! Natural jak na niego przystało przepięknie sprzedał tą akcję. Do ringu wbiega Cody Rhodes Tag Teamowy partner Show Offa i aktualny posiadacza pasa IC. Znalazł się w ringu w bardzo podstępny sposób tak, że pretendent do pasów TT w ogóle nie miał nawet jak go zobaczyć. Un-Dashing znajduje się za jego plecami wybiega zza nich wskakuje na liny Beautiful Diaster! Dolph wstaje dokłada do tego Fame Asser. Razem z przyjacielem wykonują podwójną akcję kończącą Rhodes przechwytuje bezbronnego zawodnika pod Cross Rhodes a zadaniem Zigga jest tylko uderzenie go przedramieniem w krocze po tym uderzeniu pada Cross Rhodes! Natural przechodzi w pin a tam uzyskuje trzy county.

 

Winner: Dolph Ziggler (10:00)

 

 

Cole: Walka, która odbyła się przed chwilą. Chyba każdemu jednemu fanowi się podobała. Ehh... trochę niedobrze tak o tym mówić, ale pamiętacie jak kiedyś Booker T podał listę swoich ulubionych zawodników z federacji WWE jak jeszcze istniała? Z tego względu i ja chciałbym pochwalić się kto znajduje się w mojej liście ulubieńców z młodych talentów. Numerem jeden jest bezkonkurencyjny Dean Ambrose po prostu uwielbiam tego zawodnika. Numerem dwa jest oczywiście Cody Rhodes, trzeci jest Dolph Ziggler...

 

(Na titatronie wyświetla się facjata Christiana Blaze'a)

 

Blaze: Cole! Ale kogo to obchodzi jakich masz ulubieńców. Nie zapominaj sobie o regulaminie, który ustawiłem. Jest wyraźnie napisane w punkcie 4 zakaz wykazywania swojej listy ulubionych zawodników podczas odbywania się epizodu. Chcesz pożegnać się z pracą? Jeśli nie to tymczasowo zamilcz, a powiedzieć to będziesz mógł po zakończeniu

Ace Attack! Co robisz poza pracą w domu, w barze gdziekolwiek mnie to nie interesuje, ale teraz zamilcz!

 

Cole: W porządku szefie...

 

Blaze: Powiedziałem zamilcz! Nie wykraczaj poza regulamin i rób to co do ciebie należy! A teraz już możesz wrócić do swoich obowiązków.

 

Cole: Już za chwilę główna walka dzisiejszego odcinka będzie to starcie niespodzianka, które zostało zapowiedziane przez perfekcyjnego, bezkonkurencyjnego, wspaniałego szefa Blaze Streamu pomiędzy ''Amercian Bad Assem'' Undertakerem a ''Najlepszym na Świecie'' CM Punkiem.

 

 

--

 

4.ME Single Match Cotender number 2 to Undisputed Championship

CM Punk vs Undertaker:

 

 

Przed rozpoczęciem walki na arenie pojawia się prezes federacji Christian Blaze. Jego pojawienie nic tym razem nie wniosło dosiadł się do stołu i przyglądał się walce...

 

Walka:

Na początku walki między zawodnikami doszło do nieprzeciętnego brawlu. Kilka wymian uderzeń pięściami następnie Punk wrobił swojego przeciwnika zadał mu niespodziewanego low kick a za nim dokłada następnego. Chce jeszcze raz w ten sam sposób osłabić dolne kończyny Takera jednak teraz to zaciągnął Brooksa w pułapkę przechwytuje jego nogę

jedną ręką a drugą łapie go za szyje. Wynosi go pod zmodifikowany ChokeSlam hold wszystko ładnie, pięknie, ale Punk wydostaje się bez większego problemu. Uderzając jedną z wolnych nóg a dokładniej kolanem konkurenta w twarz. Bad Ass go puszcza a Straight Edge się rozbiega, odbija od lin i usiłuje wykonać Running Cross Body! Cios zostaje

unikniony ponieważ rywal go przechwycił Fall a way Body Slam!

 

http://img459.imageshack.us/img459/4545/jbllastcall6wu.gif

 

Zawodnik, który chciał wprowadzić wielkie zmiany do federacji Vince'a, która została odkupiona i zlikwidowana podnosi się od razu po rzucie. Podbiega pod Phenomena obrywa Big Boota, pada na plecy. Underaker bierze rozbieg, odbija się od lin spada na szyję przeciwnika wykonując Finishing Leg Drop. Przechodzi w pin, w którym uzyskał tylko 2 county. Wstaje, podnosi tylko trochę na taką wysokość konkurenta, aby móc wcisnąć jego głowę pomiędzy swoje nogi zaciąga go Last Ride! Przechodzi w pin 1..2..3!! Underaker jest drugim pretendentem, który może zgarnąć najważniejszy pas w jedynej Main Streamowej federacji.

 

 

Winner: Undertaker (15:00)

 

 

5 Star Man wstaje z krzesła, odchodzi od stołu podchodzi pod Undertakera ma coś mu do powiedzenia:

 

-Gratulacje Undertaker! Udało ci się pokonać niby najlepszego zawodnika na świecie. Czemu niby? Bo gdyby był na prawdę najlepszy to nie miałbyś z nim żadnych szans! Słyszałeś Punk?! Nie jesteś najlepszy! To nie wiem co to w ogóle za nick name dla ciebie skoro nie potrafiłeś w żaden sposób dorównać Markowi podczas waszej walki. Totalnie cię

zdominował. Z tego też powodu mam przykrą wiadomość tylko dla ciebie musisz oddać mi swoją koszulkę ponieważ ona do ciebie nie pasuje. Ściągaj ją i to już!

 

 

Jak sobie chcesz nie chcesz jej oddać zwalniam cię! Nawet już nie chciej jej mi oddawać jest ona tyle warta dla mnie co i ty sam. A skoro cię wyrzuciłem to chyba wiesz jak mi tutaj jesteś wartościowy. Teraz kieruję słowa do każdego jednego mojego pracownika o to jest dla was doskonały przykład drodzy pracownicy. Wiem, że połowa z was chciałaby być tak dobra jak Brooks to prawda uważam go za bardzo dobrego, ale nie posłuchał moich rozkazów to teraz będzie musiał szukać pracy gdzieś w niższowych, mało znaczących dla mnie federacjach. Nie chcecie to proszę bardzo, ale musicie liczyć się z konsekwencjami!

 

CM Punk: Słuchaj, słuchaj! Nie pozwolę ci mnie obrażać w taki sposób.

 

Blaze: Nie to ty słuchaj! Jesteś skoń-czo-ny Brooks dociera to do ciebie?

 

Punk z niewesołą miną spogląda prosto w oczy Blaze'a po czym wymierza mu nokautującego puncha. Pochyla się nad nim:

 

-Ja też mam swoje prawa rozumiesz? Jeszcze nie raz usłyszysz moje nazwisko tutaj w tym wielkim jednym gównie! Słyszysz jak to nazwałem? Nazwałem to wszystko wielkim gów-nem!

 

Ace Attack! Dobiegło końca.

 

 

Mam nadzieję, że się podobało. Pozdrawiam :)

 

Edytowane przez 8693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8693

    88

  • szpicu

    13

  • Kari

    12

  • Qba5000

    9

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Friday Night Onyx!

http://img703.imageshack.us/img703/1552/33994387.jpg

 

Tazz: Witam serdecznie państwa na dzisiejszym odcinku Onyx! Już za chwilę na arenie pojawi się Christian Blaze aby oznajmić nam jedną bardzo ważną wiadomość. Jednak za nim do tego dojdzie chciałbym powiedzieć co nas dzisiaj prócz tego czeka a dokładniej parę słów o walkach zapowiedzianych na Onyx!. Main Eventem gali będzie...

 

Na arenę wkroczył Prezes Christian Blaze:

 

-Pozwól, że ci przerwę twoje zbędne gadanie Tazz. Z resztą po co masz psuć niespodzianki przygotowane dla fanów na dzisiejszy wieczór. Tak, tak... jak wspomniałeś mam dzisiaj coś ważnego do powiedzenia a mianowicie to, że wpadłem na taki dość ciekawy pomysł z unifikacją brandów. Skoro wszystkie pasy są międzybrandowe a brandy są dwa to dla mnie jest to trochę nie do zrozumienia. Do unifikacji sądzę, że odpowiednim czasem byłaby sama gala Royal Rumble. Co oszczędzi i nie wtłoczy żadnego zbędnego chaosu przy czym nie wciągną się w niego fani. Dzisiejsza gala Onyx jest szósta z rzędu i ostatnia. Możecie się nacieszyć tym ostatnim wspaniałym razem siedząc z dumą, spoglądając na perfekcyjne show niebieskiego brandu i akcji między niebieskimi linami. Bo to co dzisiaj zobaczycie będzie po raz ostatni. Wprowadzę również dość dobry pomysł w życie. Powstanie odpowiedni portal dla widzów gdzie będą oni mogli przedstawić mi swoją opinię jakieś sugestie, mocną krytykę co im się podoba, a co nie. Myślę, że z tego rozwiązania będą zadowolone trzy strony ja, fani i moi pracownicy. A jako nazwa dla jedności pozostanie ta oryginalna czyli Blaze Stream! A teraz już pozwolicie, że was opuszczę na prawdę muszę. Wiem...

 

Universe: You Suck

 

Blaze: że mnie wielbicie, ale na prawdę muszę.

 

---

 

1.Single Match

Matt Morgan vs Rey Mysterio:

 

Rey Mysterio jest lekko kontuzjowany. Morgan na samym początku walki zdobywa dla siebie dominację nad przeciwnikiem zaledwie jednym, ale jakże potężnym Clotheslinem. Leżącego Reya obejmuje za szyję obiema rękami i wyrywa go do góry ChokeBomb! Przechodzi w pin 1..2! Mysterio kick outuje. Matt ponownie chce go podnieść, ale już nie demonstrując swojej siły Luchador odpowiada za wszystko punchem, dokłada następnego. I tak oto powstaje krótka seria punchów kończąca się odepchnięciem Reya na liny i szybkim poczęstowaniem go Carboon Footprintem, który zadecydował o zakończeniu walki.

 

Winner: Matt Morgan (2:00)

 

Matt jednak swojego zwycięstwa nie celebruje, a prosi strikera o mikrofon aby ten mu go podał:

 

-Dwa dni... jeszcze tylko dwa dni... A jeden pas będzie znajdował się na moim ramieniu. Rozumiecie to wszyscy jeszcze tylko dwa dni! Czemu tak wszyscy jesteście zdziwieni? Z tego powodu, że nie celebrowałem wyniku starcia? Gdyby mój niby konkurent byłby chociaż odrobinę tak dobry jak ja to miałbym się z czego cieszyć. A tak to pokazać wam coś?... Pokazać co teraz zrobię?!

 

 

Morgan podchodzi pod Reya, ale do ringu wbiega Evan Borune.

 

 

Bourne: Bracie stój, czekaj za nim zrobisz coś na prawdę głupiego i niepotrzebnego! Czekaj!

 

Morgan: Proszę nie nazywaj mnie tak! Ostatnia osoba, która wykrzykiwała idiotyczny catchprase, który głównie opierał się na tym słówku a jednocześnie walcząca ze mną wyglądało to właśnie tak

 

 

Bourne: Żartujesz sobie prawda?

 

Morgan: A czy ja kiedykolwiek żartuje? Zastanów się czy ja mogę w tej chwili żartować i odpowiedz sam sobie na to pytanie czy to jest żart!

 

Bourne: Nie, nie zrobisz tego! To nie ty jesteś Matt jakiego znam!

 

Morgan: A jak zrobię to co?

 

Bourne: ...

 

Morgan: No właśnie...

 

Carboon Foot Print pada na twarzy Evana a Matt schodzi z areny natomiast pojawiają się Daniel Bryan Kaval. Już za chwilę kolejna walka Tag Teamowa do Evana dołączy jego przyjaciel Justin Gabriel.

 

---

 

2.Tag Team Match

Air Sensations vs Dragon Warriors:

 

 

Starcie rozpoczynają Daniel Bryan oraz Evan Bourne. Obaj zawodnicy jakoś za specjalnie za sobą nie przepadają od razu ruszają z gwałtownym atakiem. Kilka ładnych wymian low kicków, aż doszło do takiego momentu, że zderzają się goleniami. Obaj to mocno odczuli. Szybciej zbiera się Evan, rozbieg, odbicie od lin. Próba wykonania Hurriacarany zakończona tym, że DB przechwytuje go pod Powerbomb! Parka Powerbomb bez rozbiegu, z miejsca, przechwytuje jego dolne kończyny okręca pod Boston Crab, zaciąga dźwignię! Interwencja ze strony Justina Super kickiem Kaval również wskakuje do ringu i zaczyna obijać Gabriela. Wrestlerzy do których należy czas akcji w ringu po niespełna 5 sekundach podnoszą się ''That Kid'' kolejny raz z rzędu próbuje uderzyć Low Kickiem atak zostaje skontrolowany poprzez złapanie nogi, podcięcie i szybkie przejście w Regal Stretch! Po którym ''Air'' odklepuje.

 

Winners: Dragon Warriors (9:00)

 

 

Jeden z członków zwycięskiego Tagu o imieniu Daniel Bryan sięga po mikrofon:

 

-Witamy wszystkich tylko naszych prawdziwych fanów! Pewnie spodziewaliście się innego werdyktu starcia, ale to nie z takimi perfekcyjnymi zawodnikami jakimi są Daniel Bryan oraz Kaval. Razem z moich przyjacielem w niedługim czasie chcemy sięgnąć po drużynowe tytuły. Nie ważne z kim, nie ważne gdzie, ale ważne o co! Każdego będziemy chcieli pokonać i takimi prawami jakie obowiązują w tej federacji będziemy się posługiwać. Wygrywając pasy z wielką dumą, że to my sami tego dokonaliśmy bez niczyjej pomocy. Nasz Tag Team istnieje już od dawien dawna, bo powstaliśmy już w WWE tuż przed jego wykupieniem. Byliśmy tam bardzo blisko zdobycia tytułów, ale...

 

Na arenie pojawia się Christian Blaze.

 

Blaze: Ale? Chciałeś coś powiedzieć Bryan?

 

Bryan: ... wszystko zaczniemy od nowa bez względu i przypominania sobie świetnych lat przeszłości. Jak już wspominałem jesteśmy świetnym Tag Teamem i rozpoczęcie tego samego od początku nie będzie dla nas żadnym trudem i wyzwaniem a niszczenie przeciwników wielką przyjemnością i dość zwariowaną zabawą.

 

 

Tazz: Chciałem to powiedzieć chwile przedtem, ale nie dano mi szansy na to. Któż by się spodziewał tego co się wydarzyło wokół postaci Matta. Wielki, miły, przyjazny olbrzym zupełnie odwrócił się od swoich przyjaciół chcąc dokopać im po wygranej walce. No cóż taka jest jego wola i nikt i nic tego nie zmieni, jeśli tak chce to z pewnością tak będzie. A tymczasem chciałem państwa zaprosić na backstage, gdzie aktualnie jest przeprowadzana pewna rozmowa pomiędzy zebranymi tam zawodnikami dokładniej między Johnem Morrisonem i Johnem Ceną,

 

Cena: Yo JoMo!

 

Morrison: Siemasz.

 

cena: Pamiętasz co mi obiecałeś tydzień temu? Masz to już?

 

Morrison: Spokojnie mój imienniku wszystko jest już zamówione. Na dzisiaj tego nie mam, ale podczas odbywania się walki Royal Rumble obiecuję, że to dostaniesz. Prędzej czy później i tak to trafi do ciebie więc bez obaw.

 

Cena: No ja myślę mój przyjacielu. W takim razie skoro już to masz a oddasz mi na Royal Rumble to jest w porządku. Żegnam i życzę powodzenia w najbliższej walce!

 

Tazz: Jak państwo słyszeli ta dwójka zawodników coś kryję ze sobą. Ale co to może być, kto to wie? Być może coś ciekawego, coś dużego, coś co może wprowadzić coś do federacji. Można o tym wstępnie jedynie pogdybać dowiemy się tego podczas najbliższej gali PPV. John Morrison wita na gali więc przejdźmy już do oglądania jego walki przeciwko Hardcore Holly'emu.

 

---

 

3.Single Match

John Morrison vs Hardcore Holly:

 

 

Na początku przejście w klincz. Walka o dominację jest prowadzona przez krótszy czas Holly jak zwariowany jak dziki przechwytuje rękę przeciwnika po czym nie uderza a przypierda** nią o swój bark z całej siły zadając wielki ból swojemu konkurentowi. Następnie dokłada do tego Irish Whip do narożnika biegnie za Johnem... Morrison nie wbija się w narożnik a w odpowiednim momencie łapie się lin i wybija do góry powodując, że spada kolanami na głowę biegnącego za nim Holly'ego wbijając go w ring. Nieprzeciętny pokaz umiejętności ze strony ''Prince'a Of Parkour'' Dancing Leg Drop, Standing Moonsulat into Double Foot Stomp! Przechodzi w pin 1..2! Kick out. John chce ponieść konkurenta i niespodziewanie w bardzo szybkim tempie jego ręka zostaje zerwana z szyi obolałego zawodnika po czym kolejny raz Hardcore z całej siły dosłownie przypier***la nią tym razem o ring. Wchodzi na narożnik chyba szykuje się coś ciekawego czeka na odpowiedni moment, aby móc zeskoczyć. JoMo podnosi się a Holly zeskakuje z narożnika chcąc, nie chcąc... zostaje wrobiony w pułapkę Morrison wybija się i częstuje lecącego w niego zawodnika Dropkickiem. Podbiega pod zamroczonego wrestlera Standing Shooting Star Press z próbą przypięcia 1..2..3!!

 

Winner: John Morrison (11:23)

 

 

John po zakończeniu walki z równie dobrym zawodnikiem dosiada się do stołu komentatorskiego. Wszystko ma w tym jakiś pewien sens...

 

Morrison: Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta powyżej 14 roku życia tuż za chwilę na arenie pojawi się AJ Styles. Przywitajcie go odpowiednimi chantami a gwarantuje wam, że nasza walka na Royal Rumble będzie bardzo widowiskowa i na wysokim poziomie. Chociaż poradziłbym sobie z nim w zaledwie kilka sekund to specjalnie dla was pozwolę sobię przyjąć kilka punchy na moją piękną buźkę... specjalnie dla was. Obiecam jeszcze jedno to ja skradnę całe show podczas tej gali!

 

---

 

4.Single Match

AJ Styles vs Husky Harris:

 

 

Początek niczym innym się nie wyróżnia niż w poprzedniej walce. Tylko tutaj zamiast uderzeniem ręką Harris bardzo szybko zdobywa sobie w bardzo dobry sposób dominację. Zrywa jedną rękę ze swojej szyi Stylesa zrzucając ją na swój bark, Ura-Nage Slam! Szybki rozpęd, odbicie od lin i już ma zamiar wykończyć przeciwnika Running Sentonem. Cały plan idzie na marne Husky spada na wystawione przez "The New Nature Boya" kolana. ''The Phenomenal One" wstaje, podchodzi na liny, wskakuje na trzecią i Springboard Body Splash! Z próbą przypięcia, która uzyskała tylko 2 county. Styles wskakuje kompletnie niepotrzebnie na ''Czołga z silnikiem Ferari'' zaczyna obijać go pięściami po facjacie zawodnik trzeciego pokolenie przerolowuje się tak, że teraz to on znalazł się na górze a jego rywal na dole. Sitdown Hip Attack na plecy ''Phenomenala'' wbił go w ring. Mimo tego, że dużo mniejszy zawodnik zwija się z bólu nie pozwala sobą w dalszym ciągu pomiatać. Resztkami sił skutecznie wyprowadza na leżąco Heel Kicka trafia schylającego się rywala prosto w twarz. Wstaje, rozbiega się Forearm Attack, rozpoczyna tauntować. Do ringu wkracza JoMo odwracając uwagę pretendenta do pasa wagi lekkiej na siebie. Harris cała sytuację wykorzystuje pod wpływem gniewu za to jak go konkurent zlekceważył z rozbiegu wymierza mu Running Clothesline'a w tył głowy, rzuca nim o ring Ura-Nage Slamem. Rozpęd, odbicie od lin Running Senton bezpośrednio połączona akcja z pinem 1..2..3!

 

Winner: Husky Harris (12:00)

 

JoMo wciąż znajduje się na apronie przeskakuje nad linami do ringu i szybko wykonuje Starship Pain na pokonanym zawodniku, który przegrał ''dzięki'' jego pomocy.

 

Tazz: John dość mocno podgrzał atmosferę pod nadchodzący pojedynek z AJ Stylesem. Myślę, że jeszcze AJ za to wszystko odpłaci mu się odbierając mu pas. Mam takie po prostu przeczucie, że skoro JoMo go tak nieustannie atakuje od momentu zdobycia miana pretendenta przez Stylesa to się go jednak trochę obawia i są dość spore szanse na zmianę mistrza wagi lekkiej podczas Royal Rumble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  359
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.09.2011
  • Status:  Offline

Jest progres? Jest. Są lepsze dialogi i wypowiedzi? Są. Jest wszystko bardziej uporządkowane, nie ma chaosu jak wcześniej? Nie ma. Muszę ci przyznać, Blaze, że się poprawiłeś, bo jak poprzednio przeglądałem twoje diary to TNA mogłoby się uczyć od ciebie burdel-bookingu (bez obrazy). :)

 

Na początek -jak dla mnie twoja federacja powinna byś stworzona, bo nie dość, że zmieniłeś markowe nazwy Raw i SD (te nowe ssą) to roster jest całkowicie odmieniony (nie ma Miza, Cena'y, są gwiazdy z TNA i indy), są inne pasy, inny gm. Pomyśl nad tym.

 

Zmień te imię Blaze'owi bo głupio jak jest 2 Christianów (z tym, że "Christian" to jest jednego pełny ringname).

 

Każdy kto nawet śni o zdobyciu któregokolwiek z pasów musi nie tyle być dobrym przy mikrofonie, ale i też musi błyszczeć w ringu.

 

To jest jawne łamanie kayfabe...

 

A wygrana Husky'ego, którego nie raczyłeś nawet wypromować nad legendą - AJ Stylesem to dla mnie żałość.

 

Jak widać w 1 akapicie jest lepiej, ale to nie znaczy, że jest dobrze. Pomyśl nad tym, żeby to wszystko jakoś bardziej poukładać i żeby uniknąć nieporozumień (np. nie wiem jaki pas jest przydzielony do jakiego rosteru, albo który miesiąc i rok mamy...) i dziwnych sytuacji (Husky wygrywajacy w ME nad AJ'em). Powodzenia w dalszym prowadzeniu.

 

PS: Doczytałem się, że to jest jednak stworzona federacja, więc 1 akapit nie ważny. Zmyliło mnie RR jako ppv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Na początek -jak dla mnie twoja federacja powinna byś stworzona, bo nie dość, że zmieniłeś markowe nazwy Raw i SD (te nowe ssą) to roster jest całkowicie odmieniony (nie ma Miza, Cena'y, są gwiazdy z TNA i indy), są inne pasy, inny gm. Pomyśl nad tym.

Zmień te imię Blaze'owi bo głupio jak jest 2 Christianów (z tym, że "Christian" to jest jednego pełny ringname).

Jak widać w 1 akapicie jest lepiej, ale to nie znaczy, że jest dobrze. Pomyśl nad tym, żeby to wszystko jakoś bardziej poukładać i żeby uniknąć nieporozumień (np. nie wiem jaki pas jest przydzielony do jakiego rosteru, albo który miesiąc i rok mamy...) i dziwnych sytuacji (Husky wygrywajacy w ME nad AJ'em). Powodzenia w dalszym prowadzeniu.

 

Cena akurat jest w moim diary :) W ostatnim epizodzie przeprowadzał rozmowę z Morrisonem o... Obecny Christian z WWE u mnie ma taki sam ring name jaki miał w TNA więc Christian Cage. Pasy są międzybrandowe Barrett w wywiadzie z Rayem o tym wspomniał, że jako jeden z dwóch championów spośród Ace Attack czuje się wyróżniony. O roku i miesiącu ja wiem czy warto wspomnieć nawet ze względu w moich rosterach na jednego zawodnika, którym jest Hardcore Holly. Dzisiaj ten zawodnik ma już 50 lat, a zwolnić go albo usunąć go żal by mi było ponieważ według mnie jest on przydatny a przynajmniej będzie. W przypadku Husky'ego i Stylesa faktycznie tutaj przesadziłem dając wygraną Harrisowi... Co do własnych nazw brandów rzeczywiście są one gówniane, słabe, ale jakoś lepszych nie mogłem wymyślić :) To i tak chyba jedyne dwa odcinki z nimi. Dziękuję za komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Royal Rumble:

http://img684.imageshack.us/img684/7460/dfdz.jpg

 

Kilka wstępnych słów na temat gali od autora:

 

Cześć wszystkim czytelnikom mojego diary. Mam nadzieję, że od czasu zaczęcia pisania nowego coś się zmieniło. Mam nadzieję, że się wszystkim podoba. Nad galami do wcześniejszych diary spędzałem dużo czasu bodajże i nie kłamiąc ok.5 godzin na każdy jeden. Aby to miało jakikolwiek sens (chociaż i tak nie miało) i aby walki czymś od siebie się wyróżniały inne początki itp. itd. Aż mnie od tego wszystkiego głowa dosłownie bolała. Dzięki za oddawanie na mnie głosu przez co uzyskałem trzecie miejsce w diary grudnia. Nad pisaniem gali Royal Rumble troszeczkę czasu spędziłem, ale sprawiało mi to przyjemność. Bardziej sprawiało mi kłopot nad myśleniem co do kilku motywów... Jakie te motywy będą? A to już sami musicie się dowiedzieć czytając mój odcinek mam nadzieję i tutaj również, że przyjemnie i miło się będzie Wam czytało. Napiszcie w komentarzu co się podobało a co nie, bo ja to pisze przecież dla Was a kilka komentarzy z miłą chęcią przeczytam. Ogólnie pisanie sprawia mi przyjemność o ile nad czymś dłużej przesiędzę i przemyślę co ma sens a w czym go brak.

 

Tazz: Witamy w dzisiejszy wieczór wszystkich fanów Blaze Streamu! Dla czego witamy? A to dla tego, że nie tylko ja dzisiaj będę miał okazję komentować na bierząco wydarzenia podczas tej specjalnej gali PPV jednej z trzech najważniejszych w całym biznesie. Przy moim boku będzie razem ze mną komentator Ace Attack! Michael Cole! Witam Michael jak tam wrażenia przed dzisiejszą galą?

 

http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2420135.jpg

 

Cole: Witam, witam. No na prawdę jestem wniebowzięty! Jest mi niezmiernie miło komentując razem z tobą. Pamiętam jak razem komentowaliśmy galę Smackdown u Vince'a dobre kilka lat temu. A teraz najprawdopodobniej również będziemy. Bo jak dobrze pamiętamy Christian Blaze zapowiedział, że dzisiaj to jest odpowiedni i najbardziej wiarygodny czas, aby dokonać czegoś niesamowitego. Pamiętasz Tazz co mam na myśli?

 

Tazz: Tak domyślam się...

 

Cole: Ale pozwól mi dokończyć... Na dzisiejszej gali dojdzie do unifikacji brandów Onyx oraz Ace Attack w jedno wielkie i niepowtarzalne Show o nazwie takiej samej jak nosi federacja czyli Blaze Stream!

 

Tazz: No dobrze już dobrze. Opanuj się trochę chłopie i ochłoń z tych wszystkich emocji. A teraz zapraszamy na rozpoczęcie Royal Rumble od walki pomiędzy Johnem Morrisonem i AJ Stylesem o pas wagi lekkiej!

 

---

 

1.Everywhere falls Match for Cruishweight Championship

John Morrison © vs AJ Styles:

http://c.wrzuta.pl/wi10369/909b7c740011c5124f436456/stylesjomo

 

 

Zawodnicy rozpoczynają od podgrzania atmosfery wokół fanów tauntami. Zrobiło się na prawdę bardzo głośno, na arenie słyszymy jeden, nieustanny cheer dla pretendenta. Ruszają do oboju. Na początku przechodzą w klincz, gdzie powstaje dość świetna wojna o dominację. Trwa ona przez dłuższy czas JoMo przechodzi w nacisk na rękę Styles się obraca wydostając się z nacisku przechodząc za plecy mistrza i tak przez pewien czas w kółko. Na reszcie pada pierwsze uderzenie ze strony Phenomala Europan Uppercut, dokłada do tego krótką serię kopnięć kończącą się Ezugiri Kickiem! Następnie z kolei pada Snap Suplex na oszołomionym ''Szamanie Seksu''. Czeka nie wiadomo po co i na co przez chwilę tym samym dając możliwość na odpocznek konkurentowi. Podchodzi pod niego chce go podnieść, ale jednak na własne życzenia wpada w pułapkę niespodziewanie JoMo poczęstował go Jawbreakerem. Dołożenie poprzez Scoop Slam i Standing Flip Moonsualt! A tuż za nim chwileczkę później w szybkim tempie Dancing Leg Drop. ''Prince of Parkour'' podnosi pretendenta Irish Whip powodujący, że pretendent przeleciał przez liny i zatrzymał się półprzytomny na apronie. Rozbieg ze strony zawodnika występujący dawniej w federacji WWE jako ''Johny Nitro'' Running Crucifix Kick! "The Prince of Phenomenal'' niefortunnie spada uderzając twarzą o ring. ''"The Guru of Greatness'' wymierza rozbieg, odbicie od lin znajdujących się za nim, przeskakuje ponad linami Corkscrew planchom na przeciwnika. Wskakuje na barierkę czeka na odpowiedni moment, aż "The New Nature Boy" się podniesie Dive Over Castle!

 

_________

Reklamy

_________

 

Wracamy po reklamach do akcji pomiędzy dwoma świetnymi zawodnikami wagi lekkiej. Widzimy tylko Morrisona leżącego pod titatronem... Gdzie jest AJ Styles? Przez chwilę go nie widzimy, aż tu nagle coś spadło z góry! To AJ Styles! Wykonał on niesamowitą akcję zeskoczył na Johna z rampy! Bezpośrednio przechodzi w pin ponieważ ten skok był akcją o nazwie Cross Body! Sędzia odlicza 1..2..! Nie, jednak nie. Mistrz ma zamiar jeszcze powalczyć o swoje złoto. Po upływie 7 sekund wrestlerzy stoją już na nogach. Phenomenal kuleje, jest niezdolny do kontynuowania walki w pełni. ''Prince Of Parkour'' to wykorzystuje uderza z rozbiegu low kickiem bolącą nogę pretendenta po czym gwałtownie rzucił nim o metalowe logo federacji. Po tym przechodzi w pin 1..2..3!

 

Win in: (18:00)

 

---

 

Tazz: Ouch! W walce padały tak bolesne akcje, że sam na własnej skórze nie chciałbym znowu tego doświadczyć. Była bardzo wyrównana, ale mistrz pokazał pretendentowi co to znaczy być Mistrzem! Pierwsza walka już za nami kolej na drugie starcie gali Royal Rumble pomiędzy Wadem Barrettem a Mattem Morganem! Jestem ciekaw jak ten pojedynek będzie wyglądał ponieważ odbędzie się on w stypulacji First Blood!

 

Morrison: Hej, hej, hej! Nie zapowiadaj kolejnej walki do póki ja tutaj jeszcze jestem! Cena, Cena, Cena... czy ty na prawdę tak myślisz, że ja nie jestem świadom tego co ty aktualnie robisz? Myślisz, że na to wszystko co robisz nie zwracam uwagi? Właśnie podpadłeś w moją grę manipulacji jak na razie możesz spać spokojnie ponieważ nie powiem tego nikomu... Dam jedynie jeden, jedyny argument aby wywołać u ciebie wielki bulwers. Czy jest tu ktoś taki kto szaleje za Ceną to niech da znać... widzisz i słyszysz cisza niczym jak na pogrzebie! Nikt nic nie mówi, nikt nie rzuca jakichkolwiek słów w twojej obronie. Widzisz Boże i nie grzmisz co ten Cena sobie wyobraża czyniąc takie rzeczy... jak powiedziałem na razie możesz spać spokojnie Cena!

 

---

 

2.First Blood Match for TV Championship

Wade Barrett © vs Matt Morgan:

http://c.wrzuta.pl/wi18406/093fb7110007af044f436451/morter

 

 

Matt rusza niczym dzikus gwałtownie w atak Punchami. Pada piąty punch a za nim potężny Clothesline sprowadzający mistrza na tzw. glebę. Bardzo pewny siebie kroczy w stronę podnoszącego się Anglika. Szybko podnosi go za rękę i wyprowadza kolejnego tym razem Short Arm Clothesline'a. Knee Drop w szyję przez chwilę w taki sposób przydusza Wade'a. Próbuje go jeszcze raz podnieść jednak nie udaję się mu to Barrett tym razem zachował zimną krew, wyczekał swój moment i ruszył do ataku z Head Attackiem czyli szybkim uderzeniem głowę w krocze przeciwnika. Morgan zwija się z bólu natomiast ''The Jackall'' rozbiega się, odbija od lin Running Big Boot! Matt kołysze się na nogach powtórzenie całej akcji jednak olbrzym w dalszym ciągu zaledwie się chwieje. "The Pinnacle'' wrzuca go Irish Whipem do narożnika dobija go Running Corner Clotheslinem. Bezpośrednio przechwytuje rywala pod Winds of Change i w taki sposób jakimś cudem rzuca rywala o ring! Przejście do pinu, gdzie uzyskuje tylko 2 county. Anglik spodziewał się, że już zakończy walkę a ona nadal trwa! Wstaje wściekły, podchodzi do sędzi wywołując kłótnie z nim. Całą nadarzoną okazję "The Blueprint" wykorzystuje wstaje podchodzi po cichu, aby nie zakończyć kłótni. Czeka... ''The Jackall'' odwraca się i otrzymuje Carboon FootPrinta! Wszystko pięknie, ładnie

aż tu nagle wszystkie światła zgasły. W pewnej chwili nad titatronem wyświetlił się na chwile pewien napis:

 

http://img818.imageshack.us/img818/1900/bbby.jpg...

 

"The MVP of Spike TV" stał się potworem po ostatnim odcinku brandu Onyx! A jednak stoi jak zamurowany z przerażeniem patrzy w dalszym ciągu chociaż napis już dawno znikł na to miejsce, gdzie ono się wyświetliło. Co to może oznaczać? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas. Tymczasem Barrett podniósł się rusza do ataku z rozbiegu uderza Clotheslinem w tył głowy przeciwnika. Bardzo mocno uderzył chyba z całej siły co spowodowało, że gigant znajduje się na kolanach. "The Pinnacle" dokłada jeszcze Lower Big Boota. Podchodzi pod narożnik ściąga z jego samej góry ochraniacz, podchodzi pod pretendenta... To jest również niesamowite zarzuca go sobie pod PowerSlam hold podbiega z nim pod narożnik zrzuca go z siebie częstując go Turnbluckiem bez ochraniacz prosto w twarz! Pojawiła się krew i ostatecznie mistrz zostaje ten sam.

 

Win in: (12:00)

 

----

 

3.Tag Team Match for TT Championships

Motor City Machine Guns © vs Kings Of Wrestling:

http://c.wrzuta.pl/wi12291/99a7468f001793004f43645b/tt

 

 

Jako pierwsi pojedynek rozpoczynają następujący zawodnicy: Chris Sabin oraz Claudio Castagnoli. Na początek próbują swoich sił w klinczu, z którego zwycięsko wychodzi "Double C" witając rywala swoim typowym atakiem o nazwie Europan Uppercut. Chris nie pozostawia tego bez odpowiedzi, odpowiada punchem. Następnie Claudio odpowiada również punchem... bardzo ciekawy motyw w walce powstaje walka na punche! I co lepsza obaj wrestlerzy otrzymują spory cheer. Cały motyw zakańcza Haris uderzając Low Kickiem rywala dokładając do tego następne kopnięcia na końcu Spinning Jump Heel Kick! Rozbiega się, odbija od lin Forearm Smash. Oszałamiając "The Most Money Making Mana'' Chop Block w pod kolano Castagnoli podobnie jak w poprzedniej walce Matt znajduje się na kolanach. Mistrz Tag Teamów dorzuca Kick-Out DDT po czym przechodzi w pin 1..2! Szybko wstaje i dokonuje zmiany z Alexem, który bezpośrednio podbiega pod rywala podnosi i bezpośrednio inkasuje w niego swoją akcję kończącą Shellshock. Po finisherze usiłuje go spinować 1..2! Shelley jest bardzo zdziwiony tym jaką konkurent ma wolę wygrania pasów. Po dwóch jednej dość mocnej, ale za to drugiej, która jest finisherem akcji pretendent kick-outuje. Zdziwiony wstaje, podchodzi pod swojego Tag Teamowego partnera szykują jakiś plan między sobą... Nici z planu! "Very European" międzyczasie wstał, dokonał zmiany z Chrisem a z kolei ten następnie biegnie prosto w mistrzów. Obejmuje od tyłu "The Nexta" w German Suplex... wykonuje (Waist lock backwards roll transitioned into a bridging German suplex potocznie tak zwana akcja to Chaos Theory! "The Stalwart Swiss Powerhouse" wyprzedza "Uptowna", aby ten nie mógł przerwać pinu atakuje go a Hero pinuje Shelleya do 3 countów. Mamy nowych mistrzów Tag Teamowych!

 

Win in: (10:00)

 

 

Jeden z dwóch członków zwycięskiego Tagu a dokładniej Claudio castagnoli prosi stikera, aby ten podał mu mikrofon:

 

-Witam wszystkich naszych fanów! Dziękuję wam za to, że podczas bardzo ważnej dla mnie i dla mojego przyjaciela walki dopingowaliście mnie. Co prawda połowa z was to fani naszych byłych przeciwników to słyszałem słowa: ''Let's Go KOW!''. Dziękuje wam za to serdecznie z całego serca. I chcę abyście to pamiętali będę wam o tym przypominał za każdym razem jak mikrofon dostanie się w me ręce... Jestem tutaj dla was. Kocham Was!

 

Cole: Tak, tak wszyscy o tym wiemy... wszyscy o tym wiemy. Jak ja nie znoszę jak ktoś próbuje się na siłę sprzedać fanom to aż szlak mnie trafia. Dawniej u Vince'a DiBiase zachowywał się jak typowy idiota, który mało brakło a wlazł by do du** fanom aż tak próbował się sprzedać. A tutaj u Blaze'a Castagnoli zapowiada, że będzie powtarzał jedno i to samo w kółko. Szlak Mnie Trafia!

 

Tazz: Spokojnie Michael nie denerwuj się aż tak. Faktycznie jest to bardzo wnerwiające, ale popatrzeć na to z innego punktu widzenia to to może być ciekawe. Ponieważ ja tą dwójkę zawodników bardzo lubię są dobrzy w ringu a co za tym idzie wysokie poziomy walk...

 

Cole: Walki swoją drogą, osobowość swoją! Ale dobrze już się spróbuje uspokoić.

 

Tazz: To dobrze cieszę się. A już za chwilę kolejny pojedynek, w którym wystąpią Dean Ambrose oraz Christian. Ich walka będzie na zasadach federacji niezależnej Combat Zone Wrestling. Dla przypomnienia na titatronie puścimy tribute tej federacji:

 

 

 

I jak podobało się?

 

Cole: Lubisz to!

 

Tazz spojrzał na Michaela z miną, którą można przetłumaczyć na What The Fuck?! I w tym samym czasie na ring wchodzi Dean Ambrose a po nim Christian. Wokół ringu stoły, gwoździe, szpilki, tarki, kosiarki, żyletki itd. itp.

 

---

 

4.Law Combat Zone Wrestling Match for Hardcore Championship

Dean Ambrose © vs Christian:

http://c.wrzuta.pl/wi16443/e2610f520005cf654f43644e/capitanbrose

 

 

Zawodnicy wyszli z ringu po chwili weszli z powrotem do niego. Ambrose z batem a Christian z kolczatką. Dość ciekawie się zapowiada. Żadnemu z nich nie zależy na własnym zdrowiu a tylko na dosłownie zniszczeniu swojego przeciwnika. Podchodzą pod siebie bardzo niepewnie pierwszym próbującym zaatakować jest obecny mistrz najpierw symuluje za drugim razem już uderza biczem w nogi rywala. Zaczyna bezlitośnie go biczować ''Capitan Charisma'' poskładał się z bólu i przyjmuje baty bez żadnej odpowiedzi, która i tak byłaby niemożliwa. Dean schodzi z ringu bierze krzesło oraz zapalniczkę. W ringu olewa naftą poduszki naszyte na krześle i podpala. Zaczyna obijać pretendenta palącym się krzesłem. Za którymś razem już zmienił taktykę pewnie wywnioskował, że Kanadyjczyk jest już wystarczająco obity przykłada sobię bliżej zadu to krzesło i skacze Hip Attackiem spadając zadem na nie. No cóż Christian się odsunął, a ''Street Dog'' na własne życzenie oddał dominację pretendentowi. Ambrose'owi palą się cztery litery natomiast "The Pontiff of the Peepulation" resztkami sił turla się i wychodzi z ringu. Staje na nogach sięga po tarkę. Wchodzi do ringu podchodzi pod mistrza i trze tarką jego kolano!!! Fuck! jest to ogromny ból niczym z piekła! "The New People's Champion" podnosi Deana wynosi go na Samoan Drop hold podchodzi pod liny trzymając go na swoich barkach wyrzuca go z ringu tak jakby Attitude Adjustmentem prosto na stół ze szkła! Idzie za ciosem... Poza ringiem ustawia stoły, na których znajdują się druty kolczaste. Rzuca na jeden z nich ''Street Dogiem'' a drugim przygniata go. Sam wchodzi na drabinę! Cóż to zaraz będzie?! Zeskakuje Bodym Splashem robiąc kanapkę z posiadacza pasa Hardcore! Odliczanie przez sędziego ponieważ przez dłuższy czas żaden zawodnik nie okazał oznaki życia... 7...8...9...10! Żaden z wrestlerów w przeciągu tego czasu nie zdołał się w pełni podnieść. Nie mamy nowego posiadacza pasa a mistrzem jest zawodnik ten sam, który był przed nią czyli Dean Ambrose. Ekipa medyczna przyszła po zawodników.

 

Winner: No Contest (15:00)

 

Tazz: No dobrze jesteśmy już po kolejnej walce... Co nam teraz ciekawego powiesz Michael?

 

Cole: Dean Ambrose to wielka przyszłość tej federacji. Jest jednym z najlepszych zawodników.

 

Tazz: Nie rozumie... Jak może być jednym z najlepszych zawodników tej federacji jak tutaj są sami najlepsi zawodnicy?

 

Cole: Nie łap mnie za słówka Tazz. Dobrze wiesz co chciałem powiedzieć więc daruj sobie. Widzę, że niepotrzebnie się cieszyłem wiadomością o tym, że będę razem z tobą pracował.

 

---

 

5.Iron Match for International Championship

Cody Rhodes © vs Rey Mysterio:

http://c.wrzuta.pl/wi6838/9dbc20c3001b10034f436453/mysterhodes

 

Luchador z szacunkiem podchodzi pod swojego bardzo pewnego siebie przeciwnika. Chce uścisnąć jego dłoń przed rozpoczęciem walki, ale sam Cody tym faktem nie jest za bardzo uradowany. Pamięta jeszcze ich walkę z jednych z Wrestlemanii podczas występów u Vince'a i nie darzy szacunkiem Reya. Z ignoranckim uśmiechem odpycha jego dłoń i jednocześnie wyprowadza uderzenie pięścią. Mysterio trochę się zdenerwował tym lecz tego nie pokazuje próbuje w dalszym ciągu podać dłoń rywalowi sytuacja się powtarza. Luchador wybuchł złością odpowiada punchem następnie dokłada low kicka. Szybki Irish Whip na liny Hurricarana! Obija kopnięciami leżącego Un-Dashinga chce go podnieść, otrzymuje w odpowiedzi za wszystko jedne konkretne uderzenie z pięści prosto w twarz. Syn Dusty'ego szybko wstaje kopniak w brzuch przeciwnika Silver Spoon DDT! Przechodzi do pinu tam uzyskał zaledwie 2 county. Idzie za ciosem podnosi "The Technical Kida From San Diego" zarzuca na Alabama Slam rozbiega się w stronę narożnika iii... Alabama Slam to Corner! Fuck to też musiało boleć! Rhodes schodzi niepotrzebnie z ringu sięga po krzesło, które chce wnieść do ringu ...Międzyczasie ''Master of 619'' zdążył wstać... Cody wchodzi między linami do ringu niespodziewanie, bo w ogóle nie zwracał uwagi na to czy pretendent się podniósł

czy też nie otrzymuje Diving Leg Dropa w tył głowy! "The Ultimate Underdog" wyciąga go przechodzi w pin 1..2..3!

 

Rey Mysterio 1:0 Cody Rhodes (5:00)

 

Upłynęła jedna czwarta czasu przeznaczona na walkę a my już mamy pierwszy punkt na koncie pretendenta. "The Giant Killer" usiłuje podnieść mistrza międzynarodowego. Nie udaje mu się to ponieważ rywal wykazuje się sprytem przechwycił jego głowę uiderza jego szczęką o swoją czaszkę. "The Human Highlight Reel" łapie się z bólu za nią po chwili jego głowa oraz ręka zostały przechwycone i pada Cross Rhodes. Un-Dashing przechodzi w pin 1..2..3!

 

Cody Rhodes 1:1 Rey Mysterio (8:00)

 

International Champion ''pomaga'' wstać swojemu konkurentowi uderza go przedramieniem w pod kolano powodując, że ten znalazł się na kolanach. Szybko wskakuje na narożnik Rey biegnie za nim. Syn Dusty'ego znajduje się już na drugiej linie Mysterio w tym czasie wymierza mu Jumping Double Knee Strike'a nie fajnie to wyglądało. Akcja, która kiedyś była finisherem nijakiego Elijaha Burke niemalże zgniotła mistrza. "The Biggest Little Man" zarzuca Rhodesa na narożnik Spider Suplex! Po chwili przygotowuje się do zadania kolejnego ciosu wyskakuje z Diving Body Splashem! Cały ruch został ładnie skontrolowany Luchador nabija się na wystawione kolana przez ''Un-Dashinga''. Jednak nie spowalnie to całej atmosfery, która jest po prostu przepiękna. Mysterio biegnie w liny znajdujące się na przeciwko, Cody międzyczasie wstał i również biegnie na liny znajdujące się z drugiej strony. Obaj wskakują i wybijają się z nich w tym samym czasie Rhodes z Beautiful Diasterem a Rey z Springboar Body Splashem. Są już blisko siebie łoho przepiękne zderzenie "The Ultimate Underdog" otrzymuje w locie kopniaka w twarz. Zawodnik drugiego pokolenia przechodzi w pin 1..2..3!

 

Cody Rhodes 2:1 Rey Mysterio (15:00)

 

Po celebracji zwycięstwa Cody sięga po mikrofon:

 

-Jak widzicie moje złoto nie zostało mi odebrane. Nie ważne z jak wysokiej półki będzie mój przeciwnik i w ogóle kto nim będzie. Kto będzie następny? Może ty Cole albo ty Tazz?! Nie, nie zapomnijcie o tym już nawet w tej chwili nikt z was! Moją kolejną walką będzie starcie wiecie z kim? Z moim byłym niby liderem Randym Ortonem odwdzięczę mu się za te wszystkie lata nieustannego służenia mu i robienia za psa na posyłki. Moja walka z nim odbędzie się już w poniedziałek. Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości co do walki Royal Rumble to możecie być spokojni... usiądźcie sobie wygodnie i posłuchajcie... Ja wiem kto nim będzie nie będzie nim Randy Orton, nie będzie nim Chris Jericho ani też Rob Van Dam wygranym będę ja! Bo to ja jestem najlepszym zawodnikiem Blaze Streamu i to jest prawda!

 

---

 

Backstage:

 

Widzimy wrestlerów z dzisiejszego Main Eventu. Zgromadziłem ich tam po to, aby mogli wybrać sobie kopertę, w której wskaże się który i pod jakim numerkiem dany zawodnik wejdzie do ringu. Pozostało już tylko 3 zawodników oraz 3 numerki. JoMo, Michael Tarver i Matt Morgan a wolne miejsca to: 15, 1, 14. Jako pierwszy z nich wybiera Morrison jego wybór pada na kopertę z kolorem niebieskim, Tarver wybiera fioletową a jako, że Matt wybierał ostatni przypada mu koperta z kolorem białym. Finałowy moment zawodnicy otwierają koperty za chwilę dowiemy się kto jaki ma numerek! Morgan jest zadowolony po jej otwarciu. Na Tarverze żadnego większego wrażenia nie zrobiono natomiast ''Szaman Seksu'' się wnerwił. Po otwarciu wykrzykuje słowa:

 

-To jest jakiś skandal! To nie powinien być ten numer, powinienem wejść jako trzydziesty nie chcę tego numerku! Możecie go sobie wziąć na pamiątkę, na pamiątkę po tak doskonałym zawodniku, który już nigdy się nie powtórzy w tej federacji. Ja tutaj jestem od robienia show i nalegam, aby prócz pasa wagi lekkiej dano mi większe wynagrodzenie...

 

Morgan: Jeśli się w tej chwili nie zamkniesz to ja ci w tym pomogę.

 

Morrison: A co niby tymi słowami chciałeś zasugerować?

 

Morgan: Że twoja narcyzowa buźka może zostać lekko posiniaczona chcesz tego?

 

Morrison: Jeśli myślisz, że się ciebie boję to się mylisz. Jeśli dotrwasz spotkamy się w ringu!

 

---

 

6.Turmoil Match for Undisputed Championship

Kurt Angle © vs The Rock vs Undertaker:

http://c.wrzuta.pl/wi9914/5246490b000974a04f436459/triple

 

 

Czas w ringu jak na razie należy do pretendentów czyli do The Rocka i Undertakera. Zawodnicy rozpoczynają starcie od wymiany ciosów pięścią. Rocky usiłuje wykonać na Deadmania od razu Irish Whipa, nie udaje mu się to. Taker skontrolował w tą samą akcję. Popchnął ''The Brahma Bulla'' na liny tam ten z kolei odbija się od nich a na jego

twarzy wita stopa Amerykańskiego Bad Assa tzw. Big Boot. "The People's Champion" po ciosie leży na ringu a ''The Phenom'' skacze Leg Dropem na jego szyję. Napastnik przechodzi w pin gdzie uzyskuje 2 county. To jeszcze za mało, aby odliczyć Johnsona. Taker podnosi "The Most Electrifying Mana in Sports Entertainment" trzymając ręką jego szyję próbuje przejść pod Chokeslam Hold. Rock nie pozwala wykonać na sobie Chokeslama uderza jedną ręką w brzuch konkurenta po czym dokłada swoje typowe DDT! Wskakuje na niego krótka seria punchy, schodzi z niego i rozpoczyna tautnować pod Rock Bottom! ''Deadman'' wstaje i bezpośrednio otrzymuje The Rock Bootom! Rocky jest uradowany całą sytuacją zaczyna niepotrzebnie tauntować dla fanów do zdjęć podnosząc za wcześnie obie ręce jakby ta część walki należała już do niego... Odwraca się w stronę "The Red Devil" Taker Wake-Up! Dwayne za wcześnie zaczął się cieszyć, bo akurat w tej chwili jego przeciwnik po otrzymaniu akcji kończącej po upływie 6 sekund podniósł się. American Bad Ass rozbiega się Jumping Lariat! W bardzo szybkim tempie się podnieśli po czym Taker łapie rywala w swoje łapy Tombstone Piledriver! Bezpośrednio przechodzi w pin 1..2..3!

 

Część druga walki o pas Undisputed rozpoczęta po 20 minutach:

 

Do ringu wkracza obecny posiadacz tego pasa. Undertaker jest zmęczony. Kurt pobiega pod niego wchodzi pod nogi, sprowadza go do parteru poprzez uderzenie barkiem w kolano tzw. spear into knee. Bezpośrednio usiłuje zapiąć dźwignię Ankle Lock! Zapina... w tym samym czasie światła gasną. Ponownie na titatronie pojawia się pewien napis tym razem jest tam napisane:

 

http://img99.imageshack.us/img99/4084/jajj.jpg

 

Jednak ta chwila trwa znacznie dłużej niż poprzednio. Po ponownym zapaleniu się światła widzimy leżącego i krwawiącego głównego mistrza federacji.. uwaga ''DeadMan'' dopiero się podnosi. Nikt nic nie wie co miało związek z tym, że Kurt leży na środku ringu. "The Red Devil" czołga się pod liny za których pomocą udaje mu się wstać na nogi. Z rozbiegu a był on bardzo powolny wykonuje Leg Drop! Dobitego ''Wrestling Machine'a'' podnosi wpycha jego głowę pod swoje nogi zaciąga pod Powerbomb Hold! Kontra od Angle'a w Sit Down Facebustera! Bardzo ładna kontra. "The American Hero" przechodzi w pin przypina rywala tylko do dwóch countów. Zdenerwowany przeskoczył nad Takerem na stronę jego nóg zaciąga jedną z nich do dźwigni Ankle Lock! ''The Phenom'' odklepuje!

 

Win in: 35:00

 

________

Reklamy

________

 

7.Royal Rumble 30 Man Match:

 

 

 

Cole: Pierwszym zawodnikiem w tradycyjnej walce roku jest Matt Morgan! Za chwilę dowiemy się kto będzie drugi!

 

 

 

Cole: Drugim zawodnikiem w walce jest sam prezydent federacji Christian Blaze! To niesamowite!

 

Morgan: Co ty tutaj robisz?! A z resztą nie jest to dla mnie istotne. Mam zamiar coś powiedzieć to wszystko co było do tej pory jest początkiem końca! Dzisiaj się coś wielkiego wydarzy ponieważ mam zamiar dać z siebie wszystko i zamierzam tę całą walkę wygrać eliminując Każdego po kolei! Christian jako, że jesteś moim szefem pozwolę ci tutaj jeszcze pobyć za ten czas postanawiam go wykorzystać na przypomnienie wam wszystkim czegoś. Czegoś co nigdy się już nie wydarzy z jedej strony było to dla mnie coś bardzo ważnego gdy pojawiłem się na rynku Main Streamów teraz jest to tak mało ważne jak ty stojący w tym ringu. Co mam na myśli popatrzcie wszyscy na titatron

 

 

Lenar jeśli gdziekolwiek jesteś to zapamiętaj sobie to co właśnie przed chwilą wam pokazałem. Ponieważ to już nigdy się nie powtórzy chcę zaproponować ci walkę w klatce na warunkach MMA! Z niecierpliwością czekam na twoją odpowiedź!

 

Blaze: Morgan wykroczyłeś poza regulamin mojej federacji! Zwalniam ci...

 

Morgan: Tak, tak, tak Christian. I co mi zrobisz, zwolnisz mnie?! Myślisz, że ci wszyscy ludzie zgromadzeni tutaj mają zamiar słuchać tego samego w kółko. ''Wykroczyłeś poza regulamin, zwalniam cię!!'' Bla, bla, bla... Tfu!...

 

9...10!

 

 

Morgan: Hahaha!

 

Blaze: Z czego się cieszysz Morgan!

 

Morgan: This is fun because he is fat!

 

Blaze: Twój humor za chwilę obróci się o 180 stopni! Ponieważ zawieszam cię na 30 dni! Daję ci ten czas na przemyślenie tego co powiedziałeś do mnie przed chwilą. I zrozumiesz, że z ''5 Star Manem'' się nie dyskutuje!

 

 

Brodus jest już w ringu. Matt wymierza bezpośrednio w niego Carboon Footprinta. Zmierza szybko w stronę Blaze'a, który stoi przy linach. częstuje go clotheslinem wyrzuca go poza ring.

 

Christian Blaze is Eliminated

 

9..10! Do ringu wbiega Shelton Benjamin. Od razu po wejściu do ringu biegnie w stronę Matta wyskakuje próbuje wykonać Pay Dirt. Nie udaje się mu to, jedna z jego nóg zostaje przechwycona ręką i to on otrzymuje T-Bone Suplex! Funksaurus wstaje, podchodzi pod byłego pretendenta do pasa Tv uderza go łokciem w tył głowy. ''Gold Standard'' po krótkim czasie wstaje właśnie teraz i razem z ''Mastadonem'' obijają trzeciego zawodnika ..9...10! Do walki dołącza Jack Evans. Jest to dosłownie wejście smoka każdego z osobna wrestlera częstuje Dropsualtem! Podchodzi pod Benjamina, podnosi go po czym wyrzuca z ringu.

 

Shelton Benjamin is Eliminated

 

9..10! Alex Shelley jest następnym uczestnikiem walki! Niestety jego uczestniczeństwo w starciu bardzo szybko dobiegło końca zostaje wyeliminowany po 6 sekundach przez ''The Aerial Emperora''.

 

Alex Shelley is Eliminated

 

3 zawodników znajduję się w ringu. Potwory się podnoszą a to oznacza z kolei kłopoty dla Jacka, który zrobił wejście smoka i ich obu w bardzo szybkim czasie poskładał. Clay i Morgan obijają znacznie mniejszego zawodnika, wypychają go 9..10! Universi witają Charliego Haasa. Tag Teamowy partner Sheltona Benjamina mówi potworą, aby się na chwilę odsunęli od Evansa. Ci tak właśnie robią, a on rozbiega się, odbija od lin ii...

starając się uderzyć clotheslinem zostaje również sprowadzony na apron poprzez podciągnięcie lin ku dołowi przez wrestlera znajdującego się tam. Gdzie z kolei powstaje pomiędzy nimi wojna na punche Jack dokłada Dropsualta i wyrzuca w pięknym stylu rywala z ringu. Po chwili i on wylatuje przez Running Headbutta od Claya.

 

Jack Evans & Charlie Haas are Eliminated

 

9..10! Fani na powitanie cheerują Chrisa Sabina. On podobnie jak swój Tag Teamowy partner przez niedługi czas jest w ringu. W zaledwie 20 sekund zostaje wyrzucony przez Brodusa poza ring Millitary Press Slamem. ''Mastadon'' jest przy linach odwraca się Carboon Footprint ''Funksaurus'' jest już poza ringiem!

 

Brodus Clay is Eliminated

 

 

 

Bezpośrednio Brodus został pozbawiony kontynuowania zabawy z rywalami w ringu to na jego miejsce wkroczył Husky Harris! Staje na przeciw jak na razie dominującego w ringu wrestlera spogląda mu prosto w oczy i zaczynają się okładać pięściami! Fanom bardzo się to podoba skanują : ''Let's go Harris!''. Husky zbiera dość duży cheer. Wojna przeniosła się pod narożnik tam już ''Czołg z silnikiem od ferrari'' wie co robić uderzenie pięścią w splot Matt po czym odchodzi parę kroków do tyłu i Running Corner Clothesline przechodzi od razu w Ura-Nage Slam! Niesamowita demonstracja siły! Aczkolwiek z pozorów za nim to się wydarzyło każdy zakładał z góry, że taka akcja nigdy by się nie wydarzyła, bo byłaby niemożliwa do wykonania. No cóż jak widać nie znaliśmy możliwości ''Tanka''. 9...10! Pojawiający się wrestler tym razem zbiera pop ponieważ jest nim Tyson Kidd. Który do słownie tylko popsuł możliwość na wywalenie "The MVP of Spike TV" z rozbiegu atakuje ''Counry Boya'' dropkickiem. Powodując jednocześnie, że ten zawodnik zaplątał się rękami w linach. Kompletnie nie ma mowy, aby się z tego jakimś cudem wydostał Kanadyjczyk obija go low kickami na końcu dokłada Spinning Jump Heel Kick! "The Most Genetically–Jacked'' podnosi się przechwytuje mierzącego 182 centymetry wzrostu zawodnika pod Hi-Jack Hold po czym wyrzuca go w powietrze Crucifix Powerbombem poza ring!

 

Tyson Kidd is Eliminated

 

9..10! Rey Mysterio wita nas na arenie! Wskakuje do ringu i zaczyna atakować Matta! Seria Low Kicków, Spinning Wheel Kick! Fuck! Ależ ładnie to wykombinował. Morgan klęczy ''Master of 619'' rozpędza się, odbija od lin Low Running Dropkick! "The Blueprint" leży. Mysterio pomaga się swojemu przyjacielowi wyplątać z lin a ten z kolei również się rozpędza Running Senton! ''The Army Tank with a Ferrari Engine" można powiedzieć, że mało brakło a by zgniótł swoim cielskiem zawodnika, który jako pierwszy wszedł do ringu. Luchador dokłada Diving Body Splash z narożnika. Łohohoł! 9..10! Kolejnym zawodnikiem z numerem dwunastym jest Justin Gabriel! Wchodzi już na apron, ale nie wchodzi do ringu stoi na apronie. Nikt nie wie co się stało. ''Arican Senstation'' uśmiechnął się i zatauntował po czym łączy wejście z akcją kończącą wskakuje na liny Springboard 450 Splash spada na Morgana! 9..10!

 

http://img210.imageshack.us/img210/3231/rapa.jpg...

 

Cena zapina dźwignię STFU na olbrzymie mierzącym grubo ponad 2 metry podciągając jego głowę nieco wyżej niż zwykle innych zawodników. Mysterio spostrzegł, że może i on w tym się przydać rozbiega się uderza Low Dropkickiem w twarz olbrzyma. 9..10! Kolejnym zawodnikiem jest Michael Tarver! Który w końcu zaczyna robić coś innego niż pozostali zawodnicy. Ale najpierw podstępnie staje przy zwijającym się z bólu "The MVP of Spike TV" pozostali zawodnicy cały czas patrzyli na to jak ofiara cały czas dostaje. ''The New Danger'' krokiem w bok przesuwa się w stronę Gabriela po czym solidnie mu wykur**ił pięścią łapie go za szyję i wyrzuca poza ring.

 

Justin Gabriel is Eliminated

 

9..10! Teraz kolei przychodzi na Morrisona. Pojawia się on na arenie trzymając kija w dłoni. Wbiega do ringu i od razu zaczyna obijać nim Cenę, wyrzuca Jaśka z ringu.

 

John Cena is Eliminated

 

________

Reklamy

________

 

Powracamy po reklamach w ringu, gdzie znajduje się już trójka zawodników: Michael Tarver, Matt Morgan oraz Husky Harris. Stoją oni na przeciwko i spoglądają na siebie. Jednak wszyscy ruszają do ataku na Morgana, który z dość wielkim trudem eliminuje ich w tym samym czasie Double Clotheslinem!

 

Michael Tarver & Husky Harris are Eliminated

 

9..10! Światła gasną!

 

 

Cole: Oh My God! To jest niesamowite! He's back! Brock Lesnar is Back!

 

Brock zmierza w stronę ringu, kiwając głową na boki. Wchodzi do ringu, staje naprzeciw Mattowi...

 

Lesnar: Welcome again Morgan! Czy mi się zdawało czy jednak coś wcześniej mówiłeś o mnie i do mnie? Jeśli uklękniesz na kolanach i przeprosisz to uznam, że kompletnie nic nie słyszałem!

 

Morgan: Nie boję się ciebie!

 

Lensar: Nie wiem czy akurat tego do cholery chcesz!!!....

 

Uderzenie potężnym Clotheslinem Morgan zostaje sprowadzony do parteru. ''The Next Big Thing'' z ignoranckim uśmiechem zaczyna po prostu bawić się konkurentem. Rzuca nim jak tylko chce i gdzie tylko chce! Overhead Belly Suplex w narożnik. Podnosi go zarzuca na barki F-5 poza ring!

 

Matt Morgan is Eliminated!!

 

________

Reklamy

________

 

 

9..10!! Światła ponownie gasną!

 

 

Cole: Fuck! This is holly shit! Goldberg welcome back!

 

 

Jako 26-tym zawodnikiem walki Royal Rumble jest Goldberg! Wbiega on do ringu, rozpoczyna atakować potwora serią uderzeń. Irish Whip na liny, od których Lesnar się odbija pada na Speara! Fani szaleją! ''Da Man'' podnosi Brocka usiłuje go wyrzucić poza ring. Jednak ten mu na to nie pozwala stawia opór opierając się nogą o narożnik. 9..10! Tym razem fani mogą zobaczyć Randy'ego Ortona w ringu. Podbiega on pod "Greenzilla" szybkie RKO! Viper wraz z Brockiem wyrzucają Goldberga z ringu.

 

Goldberg is Eliminated

 

9..10! Do akcji wkracza Masked Kane! I tym oto sposobem mamy trzech największych psycholi w historii wrestlingu w ringu! Cała trójka rzuca się na siebie punchami 9..10! Jeff Hardy jest kolejny dołącza do bijącej się trójki zawodników na pięści. Wchodząc do ringu wprowadził mały chaos i zakłopotanie wśród wrestlerów. Chcąc uniknąć kontaktu fizycznego z każdym jednym obrał sobie taktykę, że będzie podchodził i atakował po kolei z osobna każdego zawodnika. Podchodzi pod narożnik na przeciwko wrestlerów rozbiega się w ich stronę niespodziewanie zostaje poczęstowany przez Kane'a Big Bootem w twarz. A po chwili wyrzucony Chokeslamem poza ring również przez niego.

 

Jeff Hardy is Eliminated

 

9..10! Ostatnim wchodzącym zawodnikiem do ringu jest ''Stone Cold'' Steve Austin!

 

Cole: Czy wy to wszyscy widzicie?! Niesamowita czwórka najlepszych w historii zawodników!

 

Tazz: Spokojnie Michael, bo jeszcze popuścisz z podniecenia.

 

Austin szaleje! Rzuca Stunnerami na prawo i lewo. Nie ma zawodnika w ringu, który nie otrzymałby tej akcji kończącej! Brock po jednym Stunnerze nadal stoi, ale drugi już go sprowadza na ziemię. ''Teksański grzechotnik'' podnosi ''Vipera'' chce go wyrzucić poza ring. Niestety nie udaje się mu to ponieważ to Masked Kane chciał zrobić a jako, że Steve przeszkodził mu w tym planie to również i jego chce atakuje! Łapie ich obu za szyję chyba zapowiada się na Double Chokeslam jednak nieee! "The Three One Six" zadaje mu kopniaka w brzuch i bezpośrednio wykonuje Stunnera, Orton dorzuca RKO! Fantastyczna podwójna akcja niesamowicie ona wyglądała! Kane po takim czymś z pewnością przez dłuższy czas się nie podniesie. Lesnar chce się nim ''zaopiekować'' zaciąga jego nogę na swoje barki pod Brock Lock a węże okładają się pięściami. Jeden punch, drugi odpowiedź i tak w kółko do póki ''Żmija'' nie wykonała kopniaka w brzuch wyskok pod RKO! Randy zostaje odepchnięty po chwili już trafna odpowiedź finisherem za nieudany finisher Stunner.Międzyczasie Brock również wyrzucił ''The Big Red Machine''.

 

Masked Kane is Eliminated

 

Finałowa trójka zawodników to: Brock Lesnar, Steve Austin oraz Randy Orton. ''Apex Predator'' leży na środku ringu na własne jego szczęście pozostała dwójka kompletnie nie zwraca na niego uwagi. Zaczynają obijać się miedzy sobą co da czas na dojście do siebie Randy'emu. Przechodzą w klincz ''The Next Big Thing'' uderza kolanem w brzuch Steve'a łapie go w swoje łapy Overhead German Suplex wbijający go w narożnik! Austin wstaje, opiera się o ten sam narożnik dostaje dobity w niego Running Corner Clotheslinem przez Brocka. Następnie kilka uderzeń pięściami w splot ''Teksańskiego Grzechotnika'' powodująca krótką serię uderzeń. Po chwili ponownie ''Superstar'' znalazł się w łapach potwora mógłby go już wyrzucić z ringu, ale gdyby nie Randy Orton! W odpowiednim czasie dla ''Stunguna'' ten uderza Chop Blockiem w podkolano Lesnara. Austin wykorzystuje to dorzuca Stunnera a ''Viper'' bezpośrednio RKO! Przepiękne Combo, które już dzisiaj się wydarzyło na dodatek również na Lesnarze. ''Żmija'' i ''Grzechotnik'' razem zaczynają współdziałać łapią za kark ''Big Thinga'' chcą go już wyeliminować... Nie udaje się im to! Były mistz świata wagi ciężkiej UFC nie pozwala im na to zaczyna ich uderzać pięściami raz jednego, raz drugiego. Łapie Ortona w swoje łapy pod Millitary Press Hold rzuca na barki F-5! Poza ring!

 

Randy Orton is Eliminated

 

Lesnar: Witaj Austin... Czy pamiętasz może jeszcze to?

 

 

Jak sam słyszałeś chcę cię pokonać! Ze wszystkich możliwych zawodników to jeszcze z tobą nie walczyłem! Jak myślisz czy słuszna byłaby nasza walka na Wrestlemanii, w której zdominowałbym cię?

 

Steve Austin: What?! Chciałbyś walczyć ze mną do cholery ze mną na Wrestlemani?! Fuck Fear

 

Brock w dalszym ciągu stoi! Ale to jest niesamowity potwór, który znajduje się przez bardzo długi czas w ringu a w dalszym ciągu stoi po Stunnerze! ''Superstar'' ponownie chce wykonać akcję kończącą jednak ''Big Thing'' przechwytuje jego nogę. Belly to Belly Suplex! Leżącego Austina nogi zakłada sobie na barki wyrywa go do góry na Powerbomb Hold! Potrójny Powerbomb! I to jeszcze nie koniec rozbiega się Turnbuckle Powerbomb! W sumie akcja została powtórzona cztery razy przy czym przy ostatnim Steve został wbity w narożnik. Brock podnosi ''Stunguna'' wyrzuca go poza ring!

 

Win in:(110 minut)

 

 

________

Reklamy

________

 

Po rekalamach widzimy w ringu Christiana Blaze'a. Chce on nam coś powiedzieć:

 

-Jak obiecałem ostatnio tak też będzie. Po dłuższym rozważaniu mojej decyzji spoglądając zza mojej kandydatury na dwie już nie istniejące federacje Main Streamowe doszedłem do wniosku, że unifikacja brandów jest rozsądną decyzją. Skoro są pasy międzybrandowe to bez sensu jest prowadzenie jednocześnie dwóch brandów. W związku z czym show również jak wcześniej będzie się odbywało dwa razy w tygodniu. Co nie ograniczy was od oglądania mojego wspaniałego produktu. Mam jeszcze coś do dodania o tym... została założona strona internetowa, na której możecie pisać co wam się podoba w Blaze Streamie a co nie. Zawodnicy mają zakaz domagania się jakiegokolwiek pasa nie mają prawa do łamania regulaminu za to ich fani mogą komunikować mi to kto powinien dostać szansę na zdobycie pasa a kogo odsunąć na dłuższy czas od niego. Największa ilość głosów na jednego zawodnika zadecyduje o tym, że właśnie ten zawodnik zdobędzie tę szansę. Ponieważ robię to dla was, chcę zrobić jak największe niespodzianki oraz spełniać wasze marzenia a w zamian za to chcę waszych ciężko zarobionych pieniędzy oraz bardzo wysokich ratingów. W związku z czym żadna inna federacja nawet gdyby miała zamiar powstać jakaś Main Streamowa nie będzie miała żadnych szans ze mną. Zamierzam mój produkt uczynić lepszym niż era Attitude Vince'a McMahona! Teraz kilka słów o dzisiejszej walce Royal Rumble, która się odbyła a dokładniej o niespodziankach przygotowanych dla was. Brock Lesnar rozwiązał swój konkrakt z UFC po czym od razu skontaktowałem się nim via zatelefonowanie rzecz jasna nie mógł mi odmówić, bo moja federacja jest jedyną niesamowitą i najlepszą federacją jaka była do tej pory i jakieś powstaną... chociaż może nie, nie powstaną, bo skąd mieliby sprowadzić tak rewelacyjnych i samych najlepszych zawodników niż są u mnie?! To jest niemożliwe! Goldberg no cóż on powrócił, ale nie będzie występował regularnie raz na jakiś czas będziecie się mogli jego spodziewać. A czy są plany co do niego? Oto możecie być spokojni, bo z pewnością takiej okazji wykorzystania tak dobrego zawodnika nie puszczę płazem. I jak już to rewelacyjny zawodnik dostanie niesamowity program. Teraz zmienię trochę temat a mianowicie przejdę do omówienia zawieszenia Matta Morgana jak wszyscy słyszeliście zawiesiłem go na okres 30 dni, ale nie odmówiłem mu występu w walce Royal Rumble. Ponieważ z tego powodu, że spodziewałem się czegoś ciekawego wokół jego postaci lecz niestety to były tylko gdybania. Myślałem, że jego spotkanie z Lesnarem będzie czymś lepszym niż tylko szybkim wyrzuceniem go z ringu przez tego drugiego. Mam nadzieję, że te plany jeszcze się sprawdzą w innym wypadku zniknie zawieszenie a zamiast niego pojawi się zwolnienie. Rozumiecie? Jeśli tak to dobrze... dla was. To już chyba wszystko co chciałem powiedzieć.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mam wielką nadzieję, że się w miarę przyjemnie czytało. Prosiłbym o skomentowanie co o niej sądzicie: plusy i minusy :).

W notatniku 42 kb.=5 dni pisania. Za wszelkie błędy typu

znaki przepraszam nie da się tego skasować ponieważ podczas edycji nie mogę tego znaleźć.

 

Edytowane przez 8693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  317
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.12.2011
  • Status:  Offline

Nie lubie takiego stylu pisania, a poza tym połowy nie znam i nie mam pojęcia jaki jest roster.

Morrison wygrywa zacięte starcie z AJ'em. Fajnie, może jakiś rewanżyk potem? Barrett broni pas. Chyba lepiej niż miałby go miec Morgan. TT Championship mi jest obojętnie- chociaż wolałem Chrisa i Alexa jako mistrzów. Przy 4 walce jak czytałem oplułem się herbatą mającą takie tam 100 stopni. :D Iron Man fajny, ale czemu tylko 15, a właściwie 16 minut?! Chyba, że pomyliło Ci się i miałbyć to 2 out 3 Falls :P

Walka staruszków obojętna. Nic więcej do dodania.

DLACZEGO LESNAR WYGRYWA ROYAL RUMBLE? CHOLERCIA JASNA! Austin walnąłby mu Stunner to tamten by wyleciał! Koniec tematu.

Dodaj jakiś aktualny roster i daj więcej zawodników z WWE czy TNA.

Aha, Cole mnie wkurza- wywal go! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Nie lubie takiego stylu pisania, a poza tym połowy nie znam i nie mam pojęcia jaki jest roster.____Iron Man fajny, ale czemu tylko 15, a właściwie 16 minut?! Chyba, że pomyliło Ci się i miałbyć to 2 out 3 Falls____CHOLERCIA JASNA! Austin walnąłby mu Stunner to tamten by wyleciał! Koniec tematu.____Dodaj jakiś aktualny roster i daj więcej zawodników z WWE czy TNA.

 

Konkretniej o jaki styl pisania Ci chodzi? Bo mi się wydaję, że piszę jednakowym stylem jak wszyscy pozostali userzy Booking Zone'u chyba, że ja nie mogę się zorientować, że piszę trochę inaczej :) . No właściwie rzeczywiście się pomyliłem z tym Iron Matchem, ale już jest poprawione przy okazji znalazłem (jakoś samo się znalazło) błąd z tym, że RR było napisane inną czcionką. Bo to jest powrót Lesnara. Jako dzikiego zwierza z mocną, żelazną szczęką wytrzymującą nawet finishera, który mógłby nawet urwać łeb. Jest to celowo napisane. Zawodników mam wystarczająco więc na jakieś re-debiut czy return się nie zapowiada. Roster pojawi się po gali EC... jak tylko dojdzie do jej pisania a to jeszcze trochę czasu, dni, tygodni zajmie. Dzięki za komentarz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Monday Night Blaze Stream

http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/e6ea71df77094b91564573ad130abc80/http://i198.photobucket.com/albums/aa137/suga8945/blaze.gif

 

 

Tazz: Witamy państwa ponownie po wczorajszej gali Royal Rumble! Gdzie doszło do unifikacji obu brandów przy moim boku...

 

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lfn9u6S9aY1qec8dto1_500.png

 

Cole: Michael Cole!

 

Tazz: Tak właśnie. Ten, który tak bardzo się cieszy z tego faktu, że będzie razem ze mną komentował każdy jeden odcinek. Miło mi z tej strony. Zapraszamy na pierwszą walkę pomiędzy Huskym Harrisem a Tysonem Kidd o jedno z miejsc w jednej z dwóch walk Elimination Chamber. Tutaj w tym przypadku jeden z tych zawodników będzie miał szansę na zdobycie pasa TV.

 

----

 

1.Single Match

Husky Harris vs Tyson Kidd:

 

Widać po twarzy Husky'ego jak jest to ważne starcie dla niego. Aż się cały telepie z adrenaliny, aby jak najszybciej pokonać Tysona. Harris spróbował wykonać Clothesline'a z miejsca jednak jego cały atak i siła włożona w niego poszła na marne ponieważ Kidd go uniknął. Jest za plecami większego zawodnika Low Kick w udo, po chwili powtarza to samo tylko, że w drugą i Ezugiri Kick! ''Czołg z silnikiem od Ferrari'' jest na kolanach. Kanadyjczyk się rozpędza, odbija od lin w jednej chwili Husky wstaje i uderza w niego Shoulder Blockiem! No, no widać czemu akurat ten zawodnik ma taki nick ten shoulder block był potężny. Tyson odbił się od niego niczym po zderzeniu z lokomotywą. ''Country Boy'' podnosi go Irish Whip do narożnika dobija go Running Corner Clotheslinem wyniesienie i rzut ura-Nage Slamem. Próba przypięcia 1..2..3!

 

Winner: Husky Harris

 

Harris sięga po mikrofon:

Wade czy pamiętasz mnie jeszcze z czasów Nexusa? I czy pamiętasz to?...

Popsułeś wszystko co tylko mogłeś! Porzucając nas zapomniałeś i siebie byłeś bardzo blisko dzięki nam do zdobycia najważniejszego pasa u Vince'a. Nagle zjawił się Punk i wszystko jasny szlak trafił! Skazałeś mnie na takie cierpienie i nie tylko mnie pozostałych członków swojej drużyny również na to skazałeś. Nie interesując się tym co nas czeka, odwróciłeś się od nas. Straciłeś nas i nie tylko nas, ale swoje przeznaczenie! Teraz jak tu stoję obiecuję się ci za to wszystko odpłacić nie chcę być zbyt nachalny na to wszystko, ale twój pas zmieni po Elimination Chamber właściciela. Dopilnuję tego!

 

---

 

Cole: Bardzo ciekawa sytuacja. Na prawdę... Czyli cała historia w związku z Nexusem z WWE powtórzy się, ale tym razem nikt nikomu nie będzie służył. A będą szli łeb w łeb jak równy z równym. Ja powiem tylko tyle nie mogę się doczekać!

 

Tazz: Uwierz mi Michael, że ja również ze względów osobistych, o których mam zakaz mówienia. Znamy dopiero pierwszą osobę z walki Elimination Chamber a ja już jestem zafascynowany! Następnym starciem jest walka w stypulacji Submission Match między Dolphem Zigglerem i Austinem Ariesem.

 

---

 

2.Submission Match

Austin Aries vs Dolph Ziggler:

 

Zawodnicy znajdują się w klinczu dominację zdobywa tam Austin poprzez podcięcie Dolpha za nogę i sprowadzeniem go do parteru. Bezpośrednio zapina dźwignię Leg Lock! Znajdują się tuż obok lin więc to żaden problem dla ''ShowOffa'', aby się wydostać. Łapie się ich a sędzia przerywa akcję. Wrestlerzy wstają uniknięty Low Kick od Ariesa... kopnięcie było z dużym zamachem ponieważ napastnik odwrócił się plecami do Dolpha skąd ten to wykorzystuje Zig Zag! Przekręca rywala na brzuch do ringu wskakuje mu na plecy, zapina Slepper Hold! "The Greatest Man That Ever Lived" również bez żadnego większego problemu wydostaję się podobnie jak w przypadku Zigglera zawodnicy znajdują się zbyt blisko lin. Cała sytuacja się powtarza. Wrestlerzy przechodzą w klincz tam z kolei "The Vascular Vegetarian" uderza z całej siły górną kończyną swojego rywala o swój bark. Dokłada do tego szybki Back Suplex bezpośrednio przechodzi pod Horns Of Aries!! ''Natural'' zmuszony do odklepania tak właśnie czyni odklepuje!

 

Winner: Austin Aries

 

----

 

Podczas dzisiejszego odcinka wita nas Christian Blaze na arenie. Ubrany w garnitur zmierza do ringu:

 

-Witam was wszystkich u siebie! Cieszę się z tego faktu, że strona internetowa mojej federacji zaledwie w jeden dzień zrobiła już tak ogromny postęp. Dziękuje wam... a w sumie to dziękować mogę wyłącznie tylko sobie, bo to przecież ja przyniosłem tak znaczący sukces tej federacji. Gdyby nie ja to nigdy by ona nie powstała. Idąc tą drogą z tego co tutaj słyszę z waszych okrzyków ku mojej osobie powiem wam, że to dzięki mnie macie okazję oglądać to co oglądacie! Ponieważ jestem 5 star manem i mam pięciogwiazdkową federację co wszystko jest dość łatwe do zrozumienia. Niestety nie przez was...

 

Universe: Fuck Out!

 

Blaze: No właśnie... wiem, że mnie wielbicie, że chcielibyście chociaż przez 5 minut być mną. Ale mam dla was przykrą wiadomość ''5 star Man'' jest tylko jeden! To musicie sobie zapamiętać! I nie obchodzi mnie co o mnie sądzicie, bo gdybym ja was chciał osądzać to powiedziałbym, że wy wszyscy to jedna wielka grupa hipokrytów! I wy wszyscy razem wzięci moglibyście mi buty czyścić!

 

 

Blaze: Zaraz, zaraz co ty tutaj robisz?! Przecież cie zwolniłem!

 

CM Punk: Jak widać nie zadbałeś o to, że twoi pracownicy pozwolili mi tutaj wejść. Mam parę słów do powiedzenia ku tobie... Blaze. Zastanów się czy ty rzeczywiście chcesz tego, aby ci wszyscy zgromadzeni tutaj ludzie chcą wysłuchiwać tych wszystkich bzdur, które stojąc w tym ringu wygadujesz. Zastanów się!

 

Blaze: Nie to ty możesz mnie posłuchać Punk! Nie udawaj kogoś kim nie jesteś! Nie udawaj, bo tylko ja znam prawdę o tobie i o twoich próbach wniesienia zmian do mało już istotnej federacji jaką była WWE. Ty nie robiłeś tego wszystkiego dla tych ludzi a dla pieniędzy! Złożyłeś skargę, że jeśli nie otrzymasz szansy na zdobycie pasa WWE to odejdziesz. Tutaj to możesz sobie wybić z głowy to nie jest do cholery WWE żebyś miał prawo dyskutować ze mną! Czego ty niby śmiesz mnie nauczyć mówiąc o szacunku dla tych ludzi! Powiem ci jedno ja mam szacunek dla ich... < z ignoranckim uśmiechem> pieniędzy!

 

CM Punk: W porządku chciałem po dobroci, ale jak widać nie ty nie.

 

Blaze: Że co niby chcesz zasugerować tymi śmiesznymi słowami Punk?

 

CM Punk: Jeszcze tutaj wrócę...

 

Niby Punk miał wyjść z areny, ale wbiega na ring i chce zaatakować Blaze'a lecz ten ucieka w stronę Back Stage'u.

 

---

 

3.Tornado Tag Team Match for TT Championships rematch

Kings Of Wrestling © vs Motor City Machine Guns:

 

Jesteśmy podobnie jak w poprzednich walkach przy jej końcówce. Cała czwórka obija się pięściami. Dominacja w obu przypadkach dla zawodników z mistrzowskiej drużyny, którzy pozyskują ją w brawlu. Hero obija knee dropami w narożniku Shelleya, a Castagnoli Harisa rzuca Body Slamem w ring. Powtarza ten ruch jeszcze raz, próbuje jeszcze raz ale tym razem to mu się nie udaje. Otrzymuje Sit Down Jawbreakera. Irish Whip do narożnika, tam zostaje dobity akcją o nazwie Running CrossBody. Chris przeszedł na apron wskakuje na liny skacze na rywala... ostatecznie nadziewa się na Europan Uppercutt! Międzyczasie Hero stracił dominację nad swoim przeciwnikiem w nie wiadomo w jaki sposób. Shelley biegnie w jego stronę jednak zostaje wybity do góry Overhead Free Fall All w stronę Claudio a od niego z kolei również i ten otrzymuje Europan Uppercutt! Castagnoli spokojnie przechodzi w pin 1..2..3!

 

Winners: Kings Of Wrestling

 

Przy mikrofonie Claudio Castagnoli:

 

-Dziękuję wam za ponowne dopingowanie mnie w tej walce, która jak wszystkie pozostałe była dla mnie bardzo ważna. Dzisiaj stoczyłem mój highlightowy pojedynek jak dotychczas w całej mojej karierze obroniłem pasy Tag Teamowe wraz z moim przyjacielem Chrisem Hero. Może chciałbyś coś powiedzieć dla was podziękować im...

 

Hero: Dro...

 

Castagnoli: Tak jak myślałem nie masz nic do powiedzenia. Nie martw się ci wszyscy ludzi podziękowania już dostali. Mam nadzieję, że będą nas dopingować w następnych walkach mimo tego, że ty nie chcesz nic do nich powiedzieć...

 

Hero: Ale, ....

 

Castagnoli: No na prawdę nie masz co się przejmować niech się cieszą, że mają podziękowanie przynajmniej od de mnie. Na prawdę nie załamuj się Chris. A wam wszystkim zgromadzonym tutaj serdecznie dziękuję kocham was i pamiętajcie wszystko co robię to robię wyłącznie dla was!

 

Mina towarzysząca fanom podczas końcówki wygłaszania Proma przez KOW:

http://img407.imageshack.us/img407/3568/arenat.jpg

 

---

 

4.ME Single Match

Brock Lesnar vs Randy Orton

 

Starcie dwóch wczorajszych dwóch z trzech ostatnich finalistów walki Royal Rumble rozpoczyna się! Przejście w klincz kontrolę z dużą łatwością zdobywa tam Brock Lesnar. Opuszcza ręce jego przeciwnik z powodu tego, że włożył w klincz dość dużo siły wpada na Lesnara ten go łapie w swoje łapy Overhead Belly Suplex! Po chwili podchodzi do niego podnosi go można jeszcze lepiej to powiedzieć, bo go wyrywa w powierza za jedną rękę i bezpośrednio pada akcja Short Arm Clothesline! Podnosi go zarzuca na Powerbom Hold Orton zeskakuje po skoku uderza kopnięciem w brzuch rywala chce szybko wykonać swoją akcję kończącą nie udaje się mu to rywal go odepchnął. ''Apex Predator'' odwraca się po chwili otrzymuje Running Sky High! ''The Next Big Thing'' przechodzi w pin 1..2..! ''Żmija'' przerywa pin w ostatniej chwili. Potwór podchodzi pod dolne kończyny przeciwnika, zarzuca jedną z jego nóg na swoje barki Brock Lock! Nie udaje się mu to ponieważ Randy uderza pięścią tzw. młotem w udo konkurenta. Spadł na ziemie, ale szybko się podniósł. Rozbiega się, odbija od lin no iii... znowu wpada w łapy potwora, który wybił go Free Fall Allem w powietrze spadającego na dół przejmuje pod Samoa Drop ii... F-5, które decyduje o wyniku walki na korzyść Brocka Lesnara!

 

Winner: Brock Lesnar

 

Na arenie pojawia się prezes Blaze Streamu Christian Blaze:

 

-Witaj Brock. Gratuluję ci wygrania walki Royal Rumble oraz w szybkim czasie pokonania terminatora z byłej istniejącej federacji Vince'a WWE. Tym samym pokazałeś, że jesteś bardzo dobrym i wartościowym zawodnikiem. Z tego iż powodu mam dla ciebie pewną propozycję, ale dzisiaj ci jej nie powiem. Daje ci czas do zastanowienia się do piątku czy na pewno chcesz ją usłyszeć, bo nie wiem czy wiesz, ale w mojej federacji jest pewien regulamin, którego każdy zawodnik powinien się trzymać i nie wychodził ponad wszystkie punkty jakie są w nim zawarte. W innym wypadku zwalniam ich podam ci z góry przykład CM Punk bądź zawieszam tutaj chyba wiesz o kogo chodzi, ale niech będzie też ci powiem Matt Morgan. Nie chciałbym, aby i ciebie podobny los spotkał ponieważ chcę cię dłużej u siebie przytrzymać. Niesamowita federacja dla niesamowitych zawodników jedynych w swoim rodzaju i najlepszych w tym jacy są i co robią. Chyba wiesz co to oznacza jeśli tak to dobrze. W piątek wstaw się do mojego pokoju jeśli będziesz chciał wcale na to nie nalegam. Ale powiem ci jedno nie pożałujesz tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/e6ea71df77094b91564573ad130abc80/http://i198.photobucket.com/albums/aa137/suga8945/blaze.gif

Friday Night Blaze Stream

 

Odcinek rozpoczynamy od akcji na Backstage'u. Widzimy tam Brocka Lesnara zmierzającego w stronę pokoju Blaze'a. Po drodze sieje zamęt i przestraszenie wśród pracowników. Wchodzi wita się z prezydentem federacji.

 

Blaze: Witaj Lesnar.

 

Lesnar: Dobry dzień. Słucham szefie jaka jest twoja propozycja dla mnie?

 

Blaze: Poczekaj nie tak szybko. Na początku chciałbym się ciebie zapytać jaką byś chciał nagrodę w zamian za wygranie walki Royal Rumble.

 

Lesnar: Odpowiadam bez zastanowienia się walka z ''Stone Coldem'' Stevem Austinem na Blazemanii!

 

Blaze: Ale nie wydzieraj się mi tu! Może rozwiniesz jakoś swoją wypowiedź i podasz parę argumentów dla czego właśnie tego chcesz.

 

Lesnar: Wybieram walkę z Austinem ponieważ tego w mojej karierze jeszcze nie było. To będzie dla mnie godny rywal a całe starcie z nim to dla mnie wielki wyzwanie. Leję na obecnych mistrzów ponieważ odebranie im pasów na moją korzyść i zdobycie ich mogę wykonać w każdej chwili.

 

Blaze: No cóż jestem mocno zaskoczony tym. Przejdźmy zatem teraz do mojej propozycji...

 

Lesnar: No właśnie...

 

Blaze: Nie wtrącaj mi się w zdanie. Chciałem ci zaproponować abyś został moich ochroniarzem i pomagał mi w razie czego. Mam tutaj na myśli ochronę przed CM Punkiem, który może pojawić się w każdej chwili. Mimo tego, że zakazałem mu się pokazywać w Blaze Streamie to jakiś ktoś go wpuszcza. Nie wiem jak na razie kto to jest, ale za jakiś czas gdy się dowiem o kogo chodzi straci swoją pracę. To więc jak będzie?

 

Lesnar: Zaraz, zaraz. Chcesz abym chronił cię przed Punkiem tak?

 

Blaze: Zgadza się.

 

Lesnar: A co ja będę miał z tego?

 

Blaze: Niech stracę i sam wykroczę poza mój regulamin. Co tylko chcesz to to dostaniesz.

 

Lesnar: Znakomicie. Bo cóż o wilku mowa była i chcę abyś przywrócił CM Punka ponownie do swojej federacji.

 

Blaze: Ale zaraz jak to chcesz, abym go ponownie zatrudnił?

 

Lesnar: To chyba nie mamy o czym rozmawiać Blaze wybacz, ale...

 

Blaze: A czy ja powiedziałem, że tego nie zrobię? Masz u mnie to jak na tacy za tydzień spróbuję się z nim skontaktować, ale powiedz mi po co go chcesz?

 

Lesnar: To założymy tak, że jest to moja taka mała tajemnica. Bądź spokojny Blaze wszystko mam w swoich planach.

 

---

 

Tazz: No cóż ciekawą nagrodę sobie wybrał Lesnar. Jedynie co w tej chwili możemy zrobić to przeczekać ten czas do następnego tygodnia i zobaczymy co nam przyniesie czas. Na dzisiejszy wieczór zostały zarezerwowane...

 

Wypowiedź komentatora przerywa theme song:

 

 

Bryan: Wait the second! Ja sam chcę to powiedzieć Tazz zanim ty to zrobisz. Podczas dzisiejszego epizodu stoczę walkę z samym Williamem Regalem. Jak pamiętacie już kiedyś doszło pomiędzy nami do walki w WWE. Niestety ja ją przegrałem, a to właśnie dzisiaj całkiem inny będzie wynik tego starcia. Nie będzie już tak miło, wesoło, nie podejdę do tego z szacunkiem. Ponieważ nie mam zamiaru zdobywać negatywnych reakcji od was hipokryci! Kiedyś mocno się starałem, szanowałem każdego jednego mojego rywala a jak już doszło do walki z Regalem zebrałem od was negatywną reakcję. Dla przypomnienia wam popatrzcie sobie na titatron...

 

 

Walkę pomiędzy nami planowano jeszcze na Wrestlemanie XXVIII o pas wagi ciężkiej. Jednak do niej nie doszło wiecie kogo za to obwiniam? Każdą jedną osobę z was z osobna ponieważ każdy z was jest wielkim hipokrytą, który nie wiem czego chce, a czego nie! Jak wspomniałem dzisiaj to ja wygram tę walkę!

 

Na arenie rozbrzmiewa się theme song:

 

 

Regal: Domagam się trochę szacunku co do mojej osoby! Bryan czy ty już zapomniałeś o tym jak to nie ty mnie a ja ciebie potraktowałem? Dałem ci chłopcze fory i zrozum to jeśli miałbym z tobą walczyć na poważnie bez szacunku jak ty to powiedziałeś to pokonałbym cię z jeszcze większą łatwością . Dzisiejszego wieczoru jest nasze starcie pomiędzy tobą a mną więc myślę, że takiej okazji nie przypuścisz dość łatwo. I pokarzesz mi na co na prawdę cię stać i czy zrobisz to o czym powiedziałeś. Nie tylko fani są tego ciekawi, nie tylko Christian Blaze, ale również i ja!

 

---

 

1.Single Match

Chris Daniels vs Alex Shelley:

 

Końcówka Walki: Daniels znajduje się w pełnej dominacji obija stojąc na narożniku serią uderzeń pięścią twarz Alexa. Starczy jedna źle przewidziana sekunda a Shelley to wykorzystuje zarzuca się barkami na narożnik wymierza Dropkick! Chris uderza twarzą o środek narożnika. Shelley rozbiega się od narożnika znad przeciska Running Corner Dropkick to Back. Zakłada rywala na narożnik Spider Suplex po czym dokłada Diving Body Splash! Podnosi się i zapina Dragon Slepper Hold! ''Fallen Angel'' odklepuje.

 

Winner: Alex Shelley (8:00)

 

---

 

2.Handicap 2 on 1 Match

Air Sensations vs Masked Kane:

 

Końcówka Walki: ''Big Red Machine'' jest w tymczasowych tarapatach. Tag Team dwóch pozostałych wrestlerów obija go pięściami przy linach następnie padają low kicki jednocześnie w tym samym czasie. Łohohoł Kane nieco zmarnowany, bo było po jego szybkości widać chwyta ich obu za szyję. Czy to będzie Double Chokeslam? A jednak

nie Justin wraz z Evanem unikają akcji kończącej poprzez zadanie kicków w brzuch przeciwnika po czym wbijają jego głowę w ring tzw.DDT. Bourne przechodzi w pin 1..2! Zamaskowany potwór przerywa pin wybijając z siebie do góry go poza ring. ''That Kid'' tym samym pozostawia swojego przyjaciela Gabriela, którym ''Big Evil'' zdąża się zaopiekować Running Big Boot nie jest on zbyt mocno wykonany tylko tak, aby ''African Sensation'' zaledwie coś odczuł jego szyje zostaje objęta. ''Air'' chce zainterweniować skacząc poza linami z Planachą jednak i jego szyja również zostaje objęta Double Chokeslam! Masked Kane przechodzi do pinu 1..2..3!

 

Winner: Masked Kane (8:00)

 

-----

 

Tazz: Dwie walki piątkowego epizodu już za nami. Szczerze nie spodziewałem się takich wyników. A wręcz przeciwnie miałem odczucie, że to właśnie Chris Daniels wygra oraz Air Senstations osiągną sukces w tych starciach. No cóż mimo to i tak się na nich nie zawiodłem mogę powiedzieć, że w miarę przypadły mi one do gustu. A teraz przejdźmy do tego co nas spotka za chwilę... Michael czy wiesz na jaką walkę nadeszła chwila?

 

Cole: Oczywiście, że tak! Będzie to pojedynek pomiędzy Danielem Bryan'em a Williamem Regalem! Już ręce na nią zacieram ponieważ jednocześnie będzie się ją z pewnością miło oglądało oraz komentowało.

 

---

 

3.Submission No Dq Match qualification to Elimination Chamber Match for Tv ©

Daniel Bryan vs William Regal:

 

Końcówka Walki: Jak na razie to dominacja stoi po stronie ''Lorda''. Podobnie jak z tej walki, o której przypomniał nam Bryan. Anglik wprowadza go w swoją grę unika ciosów po czym odpowiada rzutem. Half Nelson Suplex! William schodzi z ringu a wnosi do niego krzesło. Podkłada je pod głowę rywala. Po czym uderza stompem w jego tył głowy. Przechodzi w Regal Stretch! Bryan próbuje jakoś się z niej wydostać, ale nie ma za bardzo jak. Wolną ręką macha po ringu udało mu się złapać metalową rurkę. Trzyma ją w ręce próbuje teraz uderzyć nią w głowę Regala nic z tego rywal jest poza zasięgiem. To więc wyrzuca ją w stronę przeciwnika jest udaje mu się! Trafił nią on w twarz Anglika. Po chwili wstaje rozbiega się w stronę "The Man's Mana"...

 

http://www.prikachi.com/images/695/3807695s.gif...

 

Zapina Gilotynę a po chwili wpywa kolejna wygrana na jego konto.

 

Winner: Daniel Bryan (10:00) and he going to Elimination Chamber Match for Tv C

 

''American Dragon'' po udanej walce chce nam coś powiedzieć:

 

A więc jak już wam wszystkim powiedziałem tak też uczyniłem. Pokonałem Regala! I to ja będę kolejnym, jedynym w swoim rodzaju mistrzem pasa telewizji! Moje walki są rewelacyjne, konkretne i w dalszym ciągu będą one podobnie wyglądały! Będę usypiał swoim slepper holdami każdego jednego zawodnikami, arm lockami oraz leg lockami będę łamał kończyny zawodników! Będę to jakoś urozmaicał, ale najpierw muszę zdobyć pas a również i po osiągnięciu tego celu zobaczycie, że nie kłamałem a zrobiłem tak jak mówię!

 

---

 

4.Single No Dq Match for qualification to Elimination Chamber match for cotender Undisputed C

John Cena vs Batista:

 

Dave jest już w ringu, rozgrzewa się i czeka na swojego przeciwnika...

 

 

 

Cena pojawia się na arenie a za jego plecami John Morrison z kijem w ręce. John pewnie nie jest tego świadom chce zacząć mówić do nas do mikrofonu... Niestety JoMo mu na to nie pozwala uderza go kijem w plecy powalonego Rapera na ziemi dobija uderzeniami w ogólnie całe ciało. Batista schodzi z ringu biegnie ku stronie dwójki zawodników z rozbiegu wymierza Speara w Morrisona a Cenę podnosi gong! Wrzuca go do ringu, zarzuca na siebie Batista Powerbomb! Przejście w pin 1..2..3!

 

Winner: Batista (0:30)

 

---

 

Cole: No cóż wszystkiego nikt przewidzieć nie może o czym dowiedzieliśmy się przed chwilą. Cena wchodził z uśmiechem na twarzy, bardzo pewny siebie i tego, że uda mu się zakwalifikować do walki Elimination Chamber a po 30 sekundach zostaje odliczony do 3. Szkoda go, ale zawsze trzeba być ostrożnym.

 

Tazz: Tak dokładnie. Mnie mianowicie ciekawi cała ta sytuacja, bo przecież Morrison zachował się tutaj tak samo jak podczas walki Royal Rumble. Ciekawy jestem o jaką sprawę doszło do sprzeczki i ataków pomiędzy tą dwójką.

 

Cole: Tego zapewne nie wie nikt tylko sami ci dwaj zawodnicy. Wszystko jeszcze wyjdzie w swoim odpowiednim czasie o co może chodzić.

 

 

Tazz: Dzisiejszego wieczoru dla Was mamy jeszcze jedną niespodziankę. Jest ona w formie walki, gdzie drugi członek starego Nexusa Michael Tarver będzie miał szansę na zakwalifikowanie się do walki o pas TV na przeciw Wade'owi Barrettowi oraz tydzień wcześniej poznanemu pretendentowi Husky'emu Harrisowi. ''Iron'' może dołączyć do nich, ale jego pierwszym krokiem, który pomoże mu się nawet otrzeć o ten pas jest pokonanie nieprzeciętnych zawodników, bo są to wrestlerzy z bardzo wysokiej półki Rob Van Dam oraz Rey Mysterio.

 

---

 

5.ME Triple Treat Match qualification to Elimination Chamber Match for Tv ©

Tyson Kidd vs Rey Mysterio vs Michael Tarver:

 

Jako, że Kidd oraz Mysterio się szanują a Michael jest tym złym to więc on leci na pierwszy odstrzał. Zawodnicy zaczynają współdziałać i obijać ''Czarną Panterę''. Padają serią low kicków na obie nogi Tarvera z obu ston. ''Iron'' dłużej tego bólu nie może wytrzymać pada na kolana obrywa Double Ezugiri Kick jedno kopnięcie w twarz, drugie w tył głowy! ''Master Of 619'' oraz uczeń Breta podnoszą go, Irish Whip do narożnika Rey podchodzi pod narożnik na przeciwko a Rob staje mu na drodze! Luchador zaczyna biec prosto w Tysona! A jednak ta akcja była zaplanowana ''Mr.Fiday Night'' wybija go do góry a ''Little Masked Man'' przelatuje mu nad głową i Front Dropkickiem uderza w klatę czarnoskórego wrestlera. Kidd również dodaje coś od siebie rozbiega się Running Corner Big Boot. Z chwilowym przytrzymaniem nogi przy szyi Tarvera w celu lekkiego przyduszenia go. Przy okazji możliwość do jeszcze jednego drużynowego ataku wykorzystuje Mysterio Diving Corner Front Flip Senton Splash. Wstaje i otrzymuje prosto w twarz High Kicka od Kanadyjczyka, który po tym ataku przechodzi w pin a tam uzyskuje tylko 2 county. Rozpoczyna się wojna na pięści pomiędzy byłymi? przyjaciółmi. ''Black Panther'' kantem oka spogląda na to co się dzieje w ringu przytrafiła mu się okazja na zejście z ringu i dojście do siebie turla się bokiem do krawędzi ringu i schodzi. Tymczasem Tyson zostaje podcięty pod finisher 619 wisi na linie. Tiger Feint Kick od Reya! Michael szybko wchodzi do ringu, Mysterio wyskakuje

znad lin z Springboard Drop Kickiem trafia w Kidda szybko wstaje i niespodziewanie otrzymuje Kill Shota od Michaela Tarvera. ''Mr. 1.9.'' przechodzi w pin 1..2..3!

 

Winner: Michael Tarver (15:00) going to EC Match for Tv C

 

Po pokonaniu obu rywali Tarver rozkazuje, aby striker podał mu mikrofon:

 

-Wiecie co? Ja wiem obecny mistrz pasa telewizji jest moim bliskim przyjacielem, który podobnie jak całą swoją starą stajnię Nexus by i mnie porzucił dla shota o pas WWE. Na jego własne szczęście ja już wtedy do nich nie należałem ma chłop farta, że WWE zdarzyło mnie zwolnić. Gdybym się tam znajdował to nie ja byłbym poszkodowanym tylko on. Nie przepuściłbym mu tego płazem jak to zrobili Harris oraz reszta. Husky obiecał zemstę za to wszystko dopiero teraz ja bym od razu... nie wiem co bym zrobił ponieważ nie mam pojęcia na jaki pomysł bym wpadł. Ale wiem to, że Barrett błagałby nas, aby został ponownie naszym liderem. Ja bym mu odpowiedział, że ''jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie'' rozumiecie to prawda? Jak tu stoję, a pokonać lub zniszczyć mnie nie jest łatwo obiecuję wam wszystkim zgromadzonym tutaj mimo tego, że Wade jest moim bliskim przyjacielem to go pokonam, odbiorę mu jego dumę i title reign na własną korzyść. Czy chcecie czy nie to ja odegram w tej walce największą rolę. Będę robił co tylko będę mógł, wykorzystam każdą jedną nadarzoną okazję, nie przepuszcze niczego co może dać mi okazję i zdobędę pas!

 

---

 

Cole: Imponująca wypowiedź w wykonaniu Michaela. Jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Mamy wiadomość dla was dla fanów. Na poniedziałek zostały zapowiedziane następujące dwie walki:

:arrow: Rey Mysterio vs Samoa Joe o miano pretendenta do pasa Internationalnego. W związku z tym pojawi się jeszcze kilka zdań w następnym odcinku.

Oraz

:arrow: walka Tag Teamowa pomiędzy Motor City Machine Gunes a Chrisem Jericho i AJ Stylesem. Pozostaje nam tylko przeczekać 2 dni i zobaczymy się ponownie! Dziękujemy Państwu za uwagę Michael Cole oraz...

 

Tazz:... Taz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 131
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2010
  • Status:  Offline

Nie podoba mi się między innymi to, że tygodniówki nie mają osobnych logo. Szkoda, że po odcinku nie umieszczasz w spoilerze podsumowania, akurat to jest przydatną rzecza, jak chce się skrócić czytanie odcinka. I to, co mnie najbardziej irytuje w Twoim pisaniu: używasz mnóstwo pseudonimów dla danych zawodników. Ktoś mniej obeznany (choćby nawet ja) może się pogubić kto wykonuje dany ruch. Walki dobrze prowadzone. Za mało backstage'u. Nie chodzi mi tutaj o wywiadu, ale o na przykład potyczki zawodników czy jakieś złośliwe akcje. Powiem szczerze, że niezbyt mnie zaciekawiło Twoje diary i mam nadzieję, że zrobisz coś, co zmieni moje nastawienie. Swoją drogą, nazwa fedki Blaze Stream jest nieco egoistyczna :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

że tygodniówki nie mają osobnych logo.____ używasz mnóstwo pseudonimów dla danych zawodników.____Swoją drogą, nazwa fedki Blaze Stream jest nieco egoistyczna :twisted:

 

Nie mają ponieważ w mojej federacji nie ma już żadnych brandów tak jakby TNA. Co do podsumowania właśnie jak według mnie psuje ono całą być może frajdę z czytania odcinka, pozbawia ciekawości tak przynajmniej w moim przypadku jest jak czytam czyjeś diary jest spoiler to go przeczytam a cały ''trud'' w pisaniu walk, akcji idzie na tzw. marne. Ale jeśli chcesz to nie ma problemu z tym :) I tutaj to jakbyś chciał, aby to wyglądało np.Co kilka słów jedna nazwa np.Mason? Dla mnie to byłoby bezsensu. Nazwa fedki jest taka ponieważ Blaze=Błyszczeć Diary=Pamiętnik... akurat jakiś czas temu zastanawiałem się nad zmianą nicku na forum na jakiś inny właśnie z tego względu, ale zrezygnowałem :) . Dzięki za komentarz Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 131
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2010
  • Status:  Offline

I tutaj to jakbyś chciał, aby to wyglądało np.Co kilka słów jedna nazwa np.Mason? Dla mnie to byłoby bezsensu.

 

Problem polega na tym, że pierwszy raz spotkałem się z pseudonimem "Natural" u Zigglera. Albo był tam pseudonim "Air". Można się jedynie domyślić, że chodzi o high-flyera. Ale jak walczy dwóch cruiserów, to już trzeba poświęcić chwilkę czasu, żeby wyobrazić sobie, który z zawodników to "Air"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Problem polega na tym, że pierwszy raz spotkałem się z pseudonimem "Natural" u Zigglera. Albo był tam pseudonim "Air". Można się jedynie domyślić, że chodzi o high-flyera. Ale jak walczy dwóch cruiserów, to już trzeba poświęcić chwilkę czasu, żeby wyobrazić sobie, który z zawodników to "Air"

 

Mam nadzieję, że nie będzie z tym jakichkolwiek problemów od teraz :) Ponieważ wpadłem na dość dobry pomysł, aby pod każdą walką którą piszę wstawię w tagu spoiler nazwy zawodników oraz ich nicki aby ułatwić czytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/e6ea71df77094b91564573ad130abc80/http://i198.photobucket.com/albums/aa137/suga8945/blaze.gif

Monday Night Blaze Stream

 

Tazz: Witamy Państwa w ten piękny poniedziałkowy wieczór. W dzisiejszym odcinku prezes BS'esu przygotował dla nas wszystkich kilka dość ciekawych składów walk. Dwie z nich poznaliśmy już w piątek, a dodatkowo jest ich jeszcze trzy. Składy walk same mówią za siebie, że starcia będę na wysokim poziomie, ale czy tak rzeczywiście będzie to zależy wyłącznie od samych wrestlerów. Ale na samym początku przenieśmy się zatem do pokoju prezesa przeprowadza on tam ponownie dyskusję na temat nagordy dla Brocka z nim samym.

 

---

 

Blaze: Witaj Lesnar!

 

Lesnar: Witam

 

Blaze: Sprowadziłem cię tutaj ponownie, aby jeszcze raz z tobą porozmawiać o nagrodzie za wygranie walki Royal Rumble.

 

Lesnar: Jak się nie mylę to taka dyskusja się już odbyła i bodajże było to w ostatni piątek tamtego tygodnia.

 

Blaze: No tak była, ale zapomniałem się ciebie spytać o jeszcze dwie bardzo ważne rzeczy. Pierwszą z nich jest moje upewnienie się czy rzeczywiście domagasz się walki na BlazeMani?

 

Lesnar: Tak jak najbardziej szefie. Nie mam zamiaru nawet odbierać i pokonywać któregokolwiek z obecnych lub przyszłych posiadaczy pasów. Ponieważ ja to w każdej chwili mogę zrobić jak mi się tylko zachce title reignu to wyzwę któregokolwiek mistrza i go z wielką łatwością pokonam. Więc chyba to już zrozumiałeś?

 

Blaze: Ja to już zrozumiałem ostatnio, ale taki zwyczaj trzeba się upewnić w stu procentach, że takiej nagrody się domagasz. W każej chwili decyzja może się zmienić.

 

Lesnar: Rozumiem... A co do drugiego pytania to ono jest tak samo ważne dla mnie jak to pierwsze. czy tylko dla ciebie?

 

Blaze: Dla mnie i dla ciebie!

 

Lesnar: To w takim razie słucham.

 

Blaze: W tradycji walki Royal Rumble jest to, że jej zwycięzca zdobywa szansę na walkę o pas. Ty ją wygrałeś a ty z niego zrezygnowałeś. Odnosząc się do tego zadam ci pytanie Brock i nad odpowiedzią radziłbym ci się zastanowić. Ponieważ twoją odpowiedź postaram się zrealizować i przyznać jakiemuś zawodnikowi shota, z którego zrezygnowałeś.

 

Lesnar: Pamiętasz może sytuację z federacji Vince'a kiedy to jednorazowo nie było walki Elimination Chamber o pas WWE tylko o miano pretendenta?

 

Blaze: Coś bym sobie przypomniał, ale z racji tego, że ta federacja upadła ponieważ to ja ją wykupiłem wolę sobie nie przypominać.

 

Lesnar: Jak sobie wolisz Blaze, ale powiem ci jedno, że zamiast walki o pas WWE była to walka o miano pretendenta to tak samo i ty możesz zrobić. A walkę o najważniejszy pas zrobić osobno pomiędzy hm... The Rockiem a Kurtem Angle?

 

Blaze: Dość interesująca sugestia, ale to ja ustalę jeszcze skład walki bodajże za niedługo może już piątek może poniedziałek. To już wszystko o czym chciałem zamienić kilka słów, możesz już iść.

 

---

 

1.Single Match

Austin Aries vs Justin Gabriel:

 

Winner: Austin Aries (7:00) via Submission (Horns of Aries)

 

---

 

2.Tag Team Match

Motor City Machine Guns vs Jericho/ AJ Styles:

 

Winners: MCMG (8:00) via Pinfall

 

Obaj przyjaciele po celebracji zwycięskiej walki nad zawodnikami z bardzo wysokiej półki sięgają po mikrofony. Jako pierwszy z nich głos zawarł Alex.

 

Shelley: Witamy naszych fanów! Mamy dla was świetną wiadomość, bo właśnie nasz Tag Team mój i Chrisa pokonał drużynę stanowiącą Chris Jericho oraz AJ Stylesa. W związku z tym chciałbym, aby ktoś z naszej dwójki zmierzył się o pas wagi lekkiej podczas Elimination Chamber z obecnym jego posiadaczem czyli Johnem Morrisonem. Czy chcecie tego?! Bardzo uradowała mnie wasza odpowiedź dziękuję!

 

Sabin: Tak więc jak mój przyjaciel powiedział ktoś z naszej dwójki, ale kto tym zawodnikiem z naszej dwójki powinien być? Czy może ja czy on? Ja? Alex? Zatem gratuluję Alex walka może należeć do ciebie powodzenia!

 

Na arenie pojawia się prezes federacji.

 

Blaze: Zaraz, zaraz chłopaki. Lubię was, ale właśnie wykroczyliście poza regulamin! I nie było żadnej wstępnej rozmowy na temat walki dla któregoś z was. Nie martwcie się nie zwolnię was, ani też nie zawieszę dam wam jedynie małe ostrzeżenie. Oczywiście może ono przemienić się w którąś w tych dwóch opcji w razie pojawienia się drugiego takiego domagania się z waszej strony.

 

Shelley: Blaze czemu nie chcesz iść za głosem tych wszystkich ludzi zgromadzonych tutaj? Przecież sam widziałeś i słyszałeś jaka była ich reakcja...

 

Blaze: Może i słyszałem. Może i słyszałem, ale ja nie mam zamiaru dawać do karty walki o ten pas w stypulacji jeden na jednego. Ponieważ to co chcę zrobić ucieszy nie tylko fanów, ale i was dwóch!

 

Shelley: Zatem wszyscy zamieniamy się w słuch...

 

Blaze: Czy mógłbyś 5 star Manowi nie wtrącać się w zdanie? Narazie mówię to z litością... Do karty mam zamiar dodać walkę, w której ty i Chris oraz kilku innych być może Austin Aries, Tyson Kidd oraz Evan Bourne zmierzycie się w walce Battle Royal o ten pas! Mam nadzieję, że powstania jakieś zwarcie, jakaś chemia pomiędzy waszą dwójką. Powodzenia!

 

Blaze poszedł na zaplecze, a członkowie MCMG pozostali na ringu...

 

Shelley: Słyszałeś to przyjacielu co on powiedział? Nie chcę, aby w taki sposób nasz przyjaźń oraz Tag Team zostały zakończone.

 

Sabin: Ja również nie chcę tego przez to możemy zawrzeć pewien układ. W razie gdyby któremuś z nas sprzyjało szczęście i wygra pas nie przestanie myśleć o drugiej połówce swojego Tag Teamu a będą sięgali dalej ku odebraniu pasów Tag Teamowych.

 

Shelley: To jest oczywiste. Podczas walki musimy się wspierać i pomagać sobie nawzajem, aby właśnie któryś z nas został nowym mistrzem. Co ty na to?

 

Sabin: Właśnie miałem o tym jeszcze wspomnieć. No cóż powodzenia!

 

Shelley się odwraca i otrzymuje Codebreakera od Chrisa Jericho, który przed chwilą się podniósł. A Sabin uderzenie przedramieniem w krocze tzw.Low Blow od AJ Stylesa.

 

---

 

3.Single Match for cotender to IC Championship

Rey Mysterio vs Samoa Joe:

 

Winner: Rey Mysterio (9:00) via Pinfall

 

Podobnie jak po wcześniejszej walce zwycięzca prosi o danie mu chwili czasu na powiedzenie kilka słów:

 

-Dzisiejsza wygrana miana pretendenta zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych. Wręcz odwrotnie moi drodzy fani ta walka była bardzo trudna i ciężka. Joe starał się jak tylko mógł przyznam, że momentami myślałem, że przegram. Na własne szczęście zdołałem stawić mu czoła i to ja zdobyłem szansę na odebranie Cody'emu Rhodesowi jego pasa. Wygranej w taki sposób miana pretendenta nie przepuszczę, nie tym razem było ciężko i ciężko będzie w dalszym ciągu... Cody'emu aby mnie pokonać! Natomiast dla mnie ona będzie drugim z rzędu mam nadzieję, że przyjemnym wyzwaniem, gdzie tak jak mówię przerwę title reign pyszałkowatemu synowi Dusty'ego Rhodesa!

 

Za plecami zawodnika pojawia się obecny mistrz uderza go plecy po czym częstuje go Cross Rhodesem.

 

---

 

http://img193.imageshack.us/img193/2889/j2jw.jpg

 

Blaze: Oh witam wszystkich... jak to mówią moi pracownicy wspaniałych fanów Mojej federacji! Chcę powiedzieć iż dzisiejszego wieczoru wasze oczęta będą mogły się nacieszyć oglądaniem walk z bardzo dobrymi ich składami. Postanowiłem dać jeszcze jedną szansę i ostatnią Johnowi Cenie na zdobycie miana pretendenta do walki Elimination Chamber o pas Undisputed. Tym razem jego przeciwnikiem będzie jeszcze większy zawodnik, którym jest Kane! Natomiast ten z kolei zdobył u mnie dla siebie pewien szacunek za jego ostatnią walkę podczas ostatniego epizodu pokonując dwójkę wrestlerów Tag Teamu o nazwie ''Air Sensations'' w skład, której wchodzą Evan Bourne oraz Justin Gabriel. Byłem pod wrażeniem oglądając to jak ''Big Red Machine'' nie daje im żadnych szans na zdobycie nawet chwilowej dominacji nad nim i w bardzo ładny sposób ich pokonał. gratulacje Kane! Powracając do sprawy Ceny... Jestem bardzo zaciekawiony tym o co może chodzić w jego konflikcie z Morrisonem. Ten drugi ma niego pewnego haka, sam nie wiem jakiego i mam nadzieję, że to nie jest nic aż tak ważnego, aby zawieszać tego zawodnika lub co gorsza aby go zwolnić. Ostatnio przegrał swoją szansę w zaledwie pół minuty z tego faktu, że JoMo go zaatakował dzisiaj postanowiłem dać mu drugą i ostatnią szansę na szansę zdobycia

najważniejszego pasa w Mojej federacji! Jeśli przegra to zostanie odsunięty od niego na bardzo, bardzo długi czas. Powitajcie pierwszego zawodnika, którym jest John Cena!

 

 

 

oraz drugiego Kane'a!

 

 

Blaze: John tą walkę i drugą szansę możesz potraktować jako prezent od de mnie! Ponieważ to jest twoja druga i ostania szansa. Musisz ją wykorzystać... wcale nie musisz, tylko jeśli chcesz w innym wypadku zostaniesz odsunięty na bardzo długi czas od jakiegokolwiek a nawet minimalnego title shota na pas Undsiputed. Bez względu na to czy Morrison czy przeszkodzi czy też nie. Zrozumiałeś?

 

Cena: Yo, yo Blaze. Pewnie, że te słowa są bardzo zrozumiałe dla mnie. Dziękuje ci.

 

---

 

4.Single Match qualification to Elimination Chamber Match for cotender to Undisputed ©

John Cena vs Masked Kane:

 

Winner: John Cena (12:00)

 

Blaze: Gratulacje Cena! W końcu od czasu powstania mojej federacji coś pokazałeś. Ale i w tym wszystkim sprzyjało ci ogromne szczęście. Mimo tego, że nie było łatwo to dodatkowo Morrison nie zjawił się w ringu. Bardzo dobrze i oby tak dalej. Kolejną walką wieczoru jest starcie pomiędzy powracającym Jeffem Hardym a moim ochroniarzem Brockiem Lesnarem! Słucham.

 

XYZ: Witam pana prezesa! Mam dla pana niestety przykrą wiadomość...

 

Blaze zszedł z areny najwidoczniej jakaś bardzo ważna sprawa się wydarzyła.

 

---

 

5.Single Match qualification to Elimination Chamber Match for cotender to Undisputed ©

Brock Lesnar vs Jeff Hardy:

 

Końcówka Walki: Lesnar rzuca rywalem niczym workiem ziemniaków kompletnie nie dając mu jakiejkolwiek szansy. Triple Belly to Belly Suplex podnosi go po raz czwarty tym razem Side Belly Suplex. Na ziemi leżąc na przeciwniku zapina dźwignię Bear Hug. Możliwość na wydostanie się z takiej dźwigni jest nieco niemożliwa. Ponieważ ani nie uda się wydostać poprzez Head Butta ani w żaden inny sposób na dodatek Jeff ma utrudnienie z tego względu, że rywal jest dużo większy od niego i cięższy co znacznie mu utrudnia jakikolwiek ruch z jego strony. ''The Next Big Thing'' widząc, że nic nie wskóra naciskiem na żebra konkurenta wstaje podnosząc za sobą Hardy'ego zarzuca na Powerbomb Hold:

 

http://i52.tinypic.com/2qjaivd.jpg...

 

Przechodzi w pin 1..2..! Zawodnik niemalże zakwalifikował się do tradycyjnej walki z jednej z czterech czołowych gal PPV a jednak sam przerwał pin. Okazuje się, że na apronie od strony rampy zawitał CM Punk. Były mistrz wagi ciężkiej z organizacji UFC wstaje, podchodzi pod niego spogląda mu prosto w oczy. Wymiana wzroków trwa przez chwilę międzyczasie Jeff wstaje i biegnie w stronę Brocka! Z rozbiegu przekłada jedną rękę pomiędzy jego nogami chyba chciał wykonać Old School Boya. Nie udaje się mu to jednak. ''Big Thing'' łapie jego rękę i ciągnie pod swoimi nogami przed siebie. Zdaje się czy on chce mu ją wyrwać?! W końcu puszcza ją Hardy jest bardzo mocno obolały, trzyma się za rękę. Przeciwnik podchodzi pod niego chwyta jego jedną nogę na swoje barki, zakłada na nim Brock Lock! CM Punk nie chce, aby ochroniarz Blaze'a wygrał wskakuje do ringu i przebiega na drugą stronę. Aby tylko odwrócić uwagę sędzi i jego ''wroga''. "The Charismatic Enigma" podnosi się resztkami sił uderza Front Dropkickiem w plecy odwróconego do niego potwora ten upada twarzą na drugie liny. "The Legend Thriller" rozbiega się, odbija od najbliższych lin... Sędzia cały czas go obserwuje, ma odwrócony wzrok od Brocka, którego Punk wykorzystując to częstuje High Kickiem... Jeff mimo, że się rozbiegł a monster po otrzymaniu kopnięcia w głowę przez ''Straigh Edge'a'' wstał to uderza go kickiem w brzuch po czym pada jego akcja kończąca Twist Of Fate na końcu zamiast Cuttera jawi się Stunner. Jeff Hardy przechodzi w pin 1..2..3!

 

Win in: (15:00)

 

Wybaczcie, że nie napisałem winner. Ale to by dało spoiler co zniechęciłoby was do czytania mojej wypociny w walce :)

 

Zwycięzca ma nam coś do powiedzenia:

 

Hardy: Uhhh w końcu piekielnie ciężka walka się skończyła. Ale Punk dla czego to zrobiłeś i ostatecznie pomogłeś mi wygrać?

 

CM Punk: Na prawdę tego nie wiesz Jeff? Przecież ja tego dla ciebie nie robiłem Ty znajdując się w odpowiednim czasie i porze dzisiaj w ringu byłeś po prostu szczęściarzem. Gdyby ktoś inny zamiast ciebie walczył to i tak bym się tutaj zjawił. Chciałem, aby Lesnar przegrał!

 

''The Next Big Thing'' wstaje, rusza z biegiem do ataku na Jeffa. Running Clotesline w tył głowy Hardy'ego zarzuca go sobie na barki F-5 poza ring!

 

Lesnar: Ty jesteś następny Punk! Kolej zniszczenia przychodzi teraz na ciebie!

 

CM Punk: Może i jesteś dobry, ale nie najlepszy!

To było z przesłaniem ''Best In The World''

 

Brock ostatnimi słowami Brooksa wściekł się i rusza w pogoń za nim. Przy wyjściu na zaplecze zatrzymuje się na chwilę spogląda w publiczność a jego plecami pokazuje się Punk, który po odwróceniu się do niego twarzą przez Lesnara ten zadaje mu High Kicka. Odcinek dobiegł końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Monday Night Blaze Stream

http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/e6ea71df77094b91564573ad130abc80/http://i198.photobucket.com/albums/aa137/suga8945/blaze.gif

 

Cole: Witamy państwa dzisiejszego wieczoru! Wraz z Tazzem mamy już wyniki pierwszego głosowania ze strony internetowej. Ale najpierw powiemy wam jaka była nagroda dla zwycięzcy przygotowana przez prezesa. Nagrodą jest szansa w wystąpieniu podczas walki Elimination Chamber o pas TV. Uwaga a zwycięzcom zostaje... a dokładniej zwycięzcami zostają z taką samą ilością punktów na swoim koncie Justin Gabriel oraz Kaval. Gratulujemy zwycięzcom!

 

Tazz: Co lepsza w tejże walce wystąpią prawie sami byli członkowie stajni Nexus oraz pojawiający się w jej historii. Niestety tylko Kaval nie miał styczności z nią, ale za to podobnie jak pozostali zawodnicy uczestniczył w jednym z kilku sezonów NXT. Występował on w drugim wraz z Husky'm Harrisem natomiast pozostali w pierwszym sezonie. Powitajcie brawami swoich pierwszych zwycięzców swojego pierwszego głosowania!

 

 

Gabriel: Witam. Właśnie czegoś bardzo przyjemnego doznałem, jest to uczucie szczęścia, przyjemności. Kiedy wiesz, że to co robisz jest przez kogoś doceniane to chcesz to jeszcze lepiej robić dla tych, którzy to właśnie doceniają. Jest mi na prawdę bardzo miło z waszej strony i jestem wam wszystkim za to bardzo wdzięczny.

 

 

Blaze: Cóż za wzruszająca wypowiedź Gabriel... na prawdę wzruszyłem się! Skończ już z tym podlizywaniem się ponieważ za chwilę będziesz musiał pokazać na co cię stać. Już za chwilę stoczysz walkę z tym oto zawodnikiem, który stoi obok ciebie. Dla utrudnienia wam dwóm mam dla was i od siebie niespodziankę...

 

http://img210.imageshack.us/img210/8259/rawentrance.jpg

 

Cała trójka wbiega do ringu i jednak nie zaczynają obijać Kavala i Justina. A dochodzi do walki na pięści pomiędzy Tag Team'owymi przyjaciółmi Michaelem Tarverem a Wadem Barrettem oraz Danielem Bryanem a Kavalem. Justin schodzi z ringu i chowa się za nim.

 

Blaze: Stop przerwać to! Ze względu na to, że zaczęliście czynić to czego ja wam nie rozkazałem. Ogłaszam, że... odbędzie się inna walka. Tą walką będzie starcie Battle Royal. Przy okazji Wade będziesz miał okazję na wykazanie się jako solidny i godny mistrz wywalając pretendentów poza ring. Jedynie brakuje tutaj szóstego uczestnika Husky'ego Harrisa przywołajcie go tutaj.

 

---

 

1.Battle Royal Match 6 Man

Wade Barrett vs Michael Tarver vs Kaval vs Husky Harris vs Justin Gabriel vs Daniel Bryan

 

Winner: Husky Harris (8:20)

 

Blaze: Congratulations ''Czołgu''! Pokazałeś w tej walce kto powinien zostać mistrzem! Bardzo ładnie się spisałeś pokonując pięciu przeciwników w tej walce. Powiem ci jedno...

 

Harris: Słucham.

 

Blaze: ... to co tutaj pokazałeś to jeszcze nic w porównaniu z tym co musisz pokazać w walce Elimination Chamber!

 

Harris: Słuchaj Blaze przecież ja o tym doskonale wiem i jestem tego świadom więc po co mi to mówisz skoro o tym wiem?

 

Blaze: Ponieważ od dnia dzisiejszego do Elimination Chamber jest jeszcze trochę czasu a więc możesz jak na razie pocieszyć się tym marnym zwycięstwem dzisiaj. Kto wie co może się jeszcze wydarzyć, kto wie...

 

Harris: Grozisz mi?

 

Blaze: Kto ja?! Ja ci nie grożę, a obiecuję. Trzymaj się na baczności i zbaczaj z trasy! Ponieważ w każdej chwili i to nie tylko ciebie, ale każdego innego zawodnika może coś spotkać bardzo nie przyjemnego na jego korzyść!

 

Harris: Co sugerujesz tymi słowami?

 

Blaze: A tego to już nie mogę ci powiedzieć. Zobaczysz lub się przekonasz wszystko w swoim czasie Husky.

 

Prezes federacji poszedł na zaplecze.

 

---

 

2.Single With Menager Match Jeśli Benjamin pokona Hero'a to zdobędzie walkę o pasy Tag Teamowe

Benjamin /w. Haas vs Hero /w.Castagnoli:

 

Winner: Chris Hero (5:00)

 

Do ringu trzymając mikrofon w ręce wbiega Tag Teamowy przyjaciel zwycięzcy.

 

Hero: Krzyczcie wszyscy na cześć mojego zwycięstwa! Dziękuję wam wszystkim za to, że przez cały czas skandowaliście moje imię i to nie podczas mojej walki. Chris widziałeś i słyszałeś i jednocześnie doświadczyłeś tego jak to jest jak zbiera się tak ogromny cheer od publiczności. Chociaż nie koniecznie on był dla ciebie a dla mnie przez co przez chwilę mogłeś poczuć się tak jak ja. Dziękuję wam wszystkim za to, kocham was i pamiętajcie to, że wszystko co robię robię to wyłącznie dla was!

 

---

 

Znajdujemy się w pokoju Prezesa Blaze Streamu, gdzie widzimy Blaze oraz dwóch jego pracowników. Wrestlerów, którzy nazywają się Hardcore Holly oraz Brock Lesnar. Aktualnie dyskusja trwa między Hollym a prezesem. Jesteśmy w połowie ich rozmowy.

 

Blaze: Tak więc Hardcore, bo widzę w tobie dość mocny potencjał a nie chcę abyś nie został za to wynagrodzony to mówię ci jeśli pokonasz AJ Stylesa w walce jeden na jednego to zostaniesz pretendentem do pasa Hardcore przeciwko Deanowi Ambrosowi na najbliższej gali PPV. Więcej słów do ciebie nie mam, ale nie idź jeszcze poczekaj chwilę. Słucham cię Brock o czym chciałeś ze mną porozmawiać?

 

Lesnar: Co to miało być w piątek?! Przez cały czas siedziałeś przy stole komentatorskim a jak miało dojść do mojej walki ty gdzieś zniknąłeś!

 

Blaze: Nie narzucaj się takimi słowami i takim stosunkiem do mnie! No cóż to nie od de mnie zależało, że wypadła mi pilna sprawa, która uniemożliwiła mi obecność podczas twojej walki...

 

Lesnar: A wiesz co się wtedy wydarzyło?

 

Blaze: No właśnie nie rozumiem twojej wypowiedzi jak na razie...

 

Lesnar: Przez ciebie przegrałem swoją walkę do zakwalifikowania się do starcia Elimination Chamber i przez to nie zdobędę szansy na zdobycie pasa Undisputed!

 

Blaze: Holla, holla amigo! Po pierwsze ty już walkę podczas Blazemanii już masz. Po drugie sam mówiłeś, że każdy pas możesz zdobyć w każdej chwili kiedy tylko zechcesz. Więc nie rozumiem twego toku myślenia...

 

Lesnar ze złości wstał z krzesła i chyba ma zamiar uderzyć prezesa

 

Blaze: Uspokój się. Mam świetny plan jakby za to wszystko odegrać się Punkowi... Hardcore możesz już iść, bo już kolej na twoją walkę. Zatem słuchaj Lesnar...

 

________

Reklamy

________

 

3.Single Match cotender to Hardcore Championship

Hardcore Holly vs AJ Styles:

 

Winner: Hardcore Holly (7:10)

 

Światła gasną

Na arenie

pojawia się obecny mistrz!

 

Ambrose: Proszę, proszę miło mi jest poznać mojego przyszłego przeciwnika! Zwłaszcza, że ten ktoś jest Kimś znaczy się był Kimś! Lata świetności Bob są już za tobą a ty chcesz odebrać mi mój pas. No proszę, proszę masz w tej chwili pięćdziesiąt lat a ja mam z tobą walkę. Nie mam innego wyjścia jako iż jestem mistrzem powtórzę to samo co zrobiłem ostatnio z Christianem. Zniszczę cię i to doszczętnie! Może nie na zasadach Combat Zone Wrestling a w zwykłym tradycyjnym mało mnie satysfakcjującym starciu Hardcore Match.

 

Christian is

back!

 

Cage wchodzi na arenę, ale na jego ręce oraz nodze widzimy w gipsach.

 

Christian Cage: Amrbrose czy mógłbyś powtórzyć to samo co powiedziałeś przed chwilą? Czy mógłbyś przypomnieć mi, że zniszczyłeś a jednak nadal stoję nieco osłabiony, ale jednak stoję tutaj wśród moich wszystkich fanów oraz przyjaciół!

 

Ambrose: Oszczędziłem twoją marną osobę Cage! Gdybym chciał to bym cię zniszczył już na samym początku.

 

Christian Cage: Ale tego nie zrobiłeś więc nie rozgłaszaj całego kłamstwa tak głośno. Bo ono ma krótkie nogi i prawda wyjdzie w każdej chwili! Drodzy państwo o to ten tutaj człowiek was wszystkich okłamuje, nie trzyma fasonu i gada dwa po pięć. Nie dotrzymuje obietnic jakiej sam sobie obiecał, że mnie zniszczył a jednak w dalszym ciągu potrafię chodzić o własnych siłach. Dean Bob może i już ma najlepsze lata świetności za sobą lecz jednoznacznie nie oznacza to, że nie jest w stanie cie pokonać...

 

Ambrose: Co powiedziałeś?!

 

Christian Cage: Nie zrozumiałeś to może lepiej odwróć się a wszystko bez powtarzania moich słów zrozumiesz...

 

Amborse się odwraca i otrzymuje Speara! To Edge, Edge is Back!!

 

Christian Cage: Drodzy państwo przywitajcie mocnymi i ciepłymi brawami powracającą legendę jaką jest... Edge! A ty Bob nie martw się tym co Dean o tobie powiedział nie załamuj się, głowa do góry i ruszaj na przód...

 

Holly: Kim ty do cholery w ogóle jesteś żeby mnie traktować jak jakąś ciamajdę? Ja wiem co mam robić a ty nie musisz mnie wyręczać!

 

Zrobiło się cicho na arenie...

 

 

Big Show: Po roku nieobecności powróciłem,... powróciłem do tego biznesu! No tak powróciłem, ale co z tego jak zaraz coś lub kogoś tutaj zniszczę. Kanadyjscy bracia wiecie co mam na myśli... Nie wiem czy wiesz Edge, ale już za chwilę odbędzie się pomiędzy nami walki kwalifikacyjna do komory eliminacji. Dokładnie przed chwilą Christian Blaze wyznaczył taki pojedynek. Gotowy jesteś na destrukcję?!

 

Edge: Jaką destrukcję?

 

Big Show: Jak to na jaką na twoją!

 

---

 

4.Single Match for qualification to Elimination Chamber for cotender to Undisputed Championship

Big Show vs Edge:

 

Winner: Edge (10:00)

 

---

 

http://desmond.imageshack.us/Himg252/scaled.php?server=252&filename=j2jw.jpg&res=medium

 

Blaze: Powiedziałbym drodzy, ale ja was wszystkich mógłbym przekupić i kupić a zatem powiem tani państwo! Co teraz zobaczycie na titatronie poruszy was dogłębnie, wzruszy wasze dusze i serca, zmusi was do błagania mnie i pewnego mojego pracownika o litość. Ponieważ... zobaczcie sami:

 

...

 

To co zobaczyliście to była destrukcja domu pewnego zdrajcy, który nazywa się Philip Brooks dobrze wam znany jako CM Punk! Na filmie widzieliście Chrisa Jericho oczywiście on nie posiada takich paranormalnych umiejętności tylko tam zostały podłożone ładunki dynamiczne przez Brocka Lesnara. A sam film zrobili oni w sposób humorystyczny, aby upokorzyć zdrajcę! Pozostawiam wam teraz pytanie co będzie z Punkiem i gdzie się teraz podziewa? A ja zapraszam na dzisiejszy Main Event będzie to pojedynek między Randy'm Ortonem a Kurtem Angle sędzią specjalnym będę oczywiście ja we własnej osobie!

 

---

 

5.MESingle Match Non Title

 

Jeśli Orton pokona Kurta będzie miał z nim walkę o pas podczas Elimination Chamber

 

Randy Orton vs Kurt Angle (Undisputed Champion):

 

 

Końcówka Walki: Kurt znajduje się w pełnej dominacji nad przeciwnikiem obija go pięściami w narożniku. Do atakującego podbiega Blaze z rozbiegu wymierza mu uderzenie łokciem w plecy. Orton sprytnie przechwytuje Kurta pod zmodyfikowane przejście w pin. Ale i ''Wrestling Machine'' znajduje sposób na korzystniejsze dla niego wyjście z niego. Przechwytuje nogę rywala znajdującą się blisko zasięgu jego rąk i wygodnego przejścia w... Angle Lock! ''Viper'' waha się do odklepania ponownie pomaga mu Prezes federacji tym razem Chop Blockiem z drugiej strony kolana. Orton szybko wstaje RKO! Przechodzi do pinu 1..2..3! Po zakończeniu pojedynku do ringu spośród tłumu fanów wskakuje CM Punk! Wymierza on High Kicka na byłym swoim szefie. Podbiega do niego Randy, aby obronić swego szefa próbuje szybko z rozbiegu wykonać RKO jednak ''Straigh Edge'' go odpycha i szybki High Kick! Wraz z poczęstowaniem Ortona kopniakiem przez Punka.

 

''Wrestling Machine'' to Kurt Angle, ''Viper'' to Orton a ''Straight Edge'' to CM Punk :)

Odcinek dobiegł końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...