Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE by kikut


kikut413

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  283
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.06.2010
  • Status:  Offline

Moja trzecia próba pisania diary. Mam nadzieję, że zdołam dorównać choć w połowie Menezowi i Pinio. To diary zaczyna się od pierwszego Raw po gali PPV Over the Limit. Gale PPV są w tej samej kolejności jak w realu. Będę pisał Raw, SmackDown oraz gale PPV. Rostery są aktualne.

MISTRZOWIE

 

WWE Championship

http://a.imageshack.us/img195/6810/wwechampionship.jpg

Aktualny posiadacz: Alberto Del Rio

Gala zdobycia: Capitol Punishment 19.06.11

Poprzedni posiadacz: John Cena (49 dni)

 

World Heavyweight Championship

http://a.imageshack.us/img801/1483/wweworldheavyweightcham.jpg

Aktualny posiadacz: Jeff Hardy

Gala zdobycia: Night of Champions 18.09.12

Poprzedni posiadacz: Wade Barrett (35 dni)

 

Intercontinental Championship

http://i55.tinypic.com/dzv5fp.jpg

Aktualny posiadacz: Daniel Bryan

Gala zdobycia: SummerSlam 14,08.11

Poprzedni posiadacz: Ezekiel Jackson (56 dni)

 

United States Championship

http://a.imageshack.us/img716/1157/wweunitedstateschampion.jpg

Aktualny posiadacz: Jack Swagger

Gala zdobycia: Raw 30.05.11

Poprzedni posiadacz: Kofi Kingston (29 dni)

 

WWE Tag Team Championship

http://www.bankfotek.pl/image/789167.jpeg

Aktualni posiadacze: Cody Rhodes & Ted DiBiase

Gala zdobycia: SmackDown 01.07.11

Poprzedni posiadacze: Big Show & Kane (70 dni)

 

ECW Championship

http://i29.tinypic.com/2vkiz51.jpg

Aktualny posiadacz: Zack Ryder

Gala zdobycia: SummerSlam 14.08.11

Poprzedni posiadacz: vacant

 

-----------------------------

http://3.bp.blogspot.com/_z6g22C9qTek/TA5jTn1wuHI/AAAAAAAAACc/jmNIf5_LUOM/s1600/raw.jpg

Monday Night Raw - 23.05.2010 r. (Portland, OR - Rose Garden Arena)

 

Monday Night Raw rozpoczęli Jerry Lawler i Josh Matthews, którzy przypomnieli wyniki walk z wczorajszej gali PPV Over the Limit. Jerry Lawler powiedział, że dziś Michael Cole przeprosi go za ich konfrontację, która rozpoczęła się od końca 2010 roku. Josh Matthews powiedział, że w dzisiejszej walce wieczoru zobaczymy rewanż za wczorajszą walkę John Cena vs. The Miz

 

-----------------------------

AWESOME!!! I came to play i do ringu w towarzystwie Alex'a Riley'a zmierza były mistrz WWE The Miz.

 

MIZ: Przegrałem ostatnie walki o pas WWE. Było to na Extreme Rules, Raw i wczoraj na Over the Limit. Dzisiaj dostałem walkę rewanżową od GM'a i nie zmarnuję jej. The Miz po raz drugi zostanie mistrzem WWE, because I'm The Miz and I'm AWESOME.

 

W tym momencie rozbrzmiał theme mistrza WWE John'a Ceny, który pojawił się na arenie.

 

CENA: Może i jesteś niesamowity, ale to ty wczorajszej nocy powiedziałeś "I Quit". Słyszeli to wszyscy fani WWE zebrani w arenie, a także ci przed telewizorami. Kiedyś liczyłeś pojedynki wygrane ze mną. Teraz ja liczę i mamy bilans 3-0...

MIZ: Zaraz, zaraz może i masz 3 zwycięstwa, ale to ja wygrałem na największej ze scen WrestleManii XXVII.

 

CENA: Przypomnę ci, że to nie było czyste zwycięstwo i gdyby nie The Rock to nie wygrałbyś na WrestleManii.

 

MIZ: Really? Really? Skończ tą gadkę i szykuj się dzisiaj na lanie. Sprawie ci piekło jakiego jeszcze nigdy nie czułeś.

 

Riley zaatakował John'a i po kilku ciosach wyniósł pod tko, lecz kontra i stf. Cena trzymał Riley'a, a gdy ten stracił przytomność Cena puścił.

 

CENA: Do zobaczenia w ringu Miz.

 

-----------------------------

Match #1 Drew Mclntyre vs. Rey Mysterio

 

Drew Mclntyre rzucił się na Rey'a, lecz ten wykonał kilka low kicków i hurricanrane. Rey chciał wrzucić Drew w liny, lecz kontra i big boot od szkota, a chwile potem pin 1...2...Mysterio odkopuje. Drew zaczął atakować prawe kolano Rey'a i po kilku kopnięciach, cisnął kolanem Rey'a o matę. Drew przyciągnął Mysterio do narożnika i wbił jego nogę kilka razy w metalowy słupek, po czym wrócił do ringu i przypiął 1...2...Rey odkopuje. Choosen One wyniósł Mysterio i backbreaker, po czym dalszy atak na kolano meksykanina. Mclntyre wykonał irish whip i szarża, lecz nadział się na nogę Rey'a, który wykonał jeszcze bulldog i pin 1...2...Drew odkopuje. Master of the 619 ustawił szkota pod 619, lecz ten wykonał unik i chciał wykonać Future Shock DDT. Mysterio się uwolnił, podciął Drew i wykonał 619, po czym crossbody i pin 1...2...3! Rey Mysterio pokonuja wybrańca Mr.McMahon'a - Drew Mclntyre'a.

 

-----------------------------

Na backstagu Scott Stanford, a z nim Alberto Del Rio.

 

SCOTT: Witaj Alberto. Jesteś na Raw już kilka dobrych tygodni...

 

RIO: Zapewne zapytasz mnie o to czemu jeszcze nic nie zrobiłem? Alberto robił na SmackDown wielkie rzeczy, gdyby nie Christian i Edge już dawno byłbym mistrzem świata i dalej byłbym gwiazdą niebieskiego show. Dziś walka między Cenom i Miz'em...

 

SCOTT: Co w związku z tym Alberto?

 

RIO: Nie przerywaj mi! Ja Alberto Del Rio na najbliższej gali PPV zmierze się z którymś z nich o pas WWE i w Waszyngtonie wszyscy poznają nowego mistrza WWE Alberto Del Rio.

 

W tym momencie do rozmowy dołączył się Miz.

 

MIZ: Really? Really? Zostanę dziś nowym mistrzem i zrobię wszystko, abyś ty nie dostał szansy walki o pas, który dzisiaj zdobędę. Dotarło to do ciebie.

 

Miz odszedł do szatni, a po chwili także Alberto.

 

-----------------------------

Match #2 United States Champion Kofi Kingston vs. Jack Swagger (non-title)

 

Walka zaczęła się od zwarcia, Kofi kopnął Swagger'a i wrzucił w liny, jednak Swagger powalił go shoulder blockiem. Swagger chciał zapiąć Ankle Lock, lecz Kofi szybko złapał się liny i Jack przerwał submission. Doszło do kolejnego zwarcia, All-American przeszedł za plecy i german suplex pin 1...2...Kofi odkopuje. Swagger wepchnął Kingston'a z dużą siłą w narożnik i vader bomb, po czym pin 1...2...Kofi odkopuje. Jack wyniósł mistrza pod Gutwrench Powerbomb, lecz kontra i SOS oraz pin 1...2...Jack odkopuje. United States Champion na narożniku i crossbody, po czym kolejny pin 1...2...All-American odkopuje. Kofi jeszcze raz na narożniku i kolejne crossbody, lecz big boot od Swagger'a i pin 1...2...Kingston odkopuje. All-American znów wyniósł Kofi'ego pod Gutwrench Powerbomb, lecz kolejna kontra i double axe handle, po czym boom drop. Kofi zaczął tauntować i po chwili Trouble in Paradise i przypięcie 1...2...3! United States Champion Kofi Kingston pokonuja Jack'a Swagger'a.

 

Po walce Swagger zaatakował Kofi'ego i po serii ciosów ankle lock, po czym wziął mikrofon.

 

JACK: Dzisiaj wygrałeś Kingston, ale chcem walki rewanżowej już za tydzień. Tym razem stawką będzie twój pas.

 

Kofi pokiwał głową, że się zgadza i udał się na backstage.

 

-----------------------------

Do ringu zmierza Hall of Fame'r Bret "The Hitman" Hart.

 

BRET: Przez ostatnie miesiące siedziałem przed telewizorem i oglądałem co Michael Cole z Miz'em lub Swagger'em robili z Jerry'm Lawler'em, którego bardzo szanuje jako zawodnika. Powiedziałem sobie, że muszę coś z tym zrobić. Wiedziałem, że jeżeli Cole przegra to na pewno nie dotrzyma słowa i jak ostatnie tchórz zwieje jak najdalej. Pojawiłem się na Over the Limit i miałem wielką przyjemność zapinając Michael'owi sharpshooter.

 

Na rampie pojawił się Michael Cole.

 

COLE: Zamknij się Bret. Pojawiłeś się od tak i myślisz, że Raw to twoje show. Jesteś w błędzie Raw to show moje i Jerry'ego Lawler'a bez którego ten sport byłby niczym. Z tego miejsca chciałbym przeprosić cię Jerry za wszystkie złe rzeczy, które ci zrobiłem. Mam nadzieję, że przyjmiesz moje przeprosiny i od dziś tak jak kiedyś wspólnie będziemy komentować gale Monday Night Raw.

JERRY: Ciężko to powiedzieć, ale przeprosiny przyjęte Michael. Od dziś nie musisz siedzieć w swoim pudełku, a przy stole komentatorskim wraz ze mną.

 

BRET: Poczekaj Cole. Jerry to nie jedyna osoba, która powinieneś przeprosić. Jest także głos WWE Jim Ross.

COLE: Co?

 

BRET: Jeżeli chcesz to mogę ci przypomnieć co robiłeś JR'owi.

 

COLE: Dobrze, dobrze niech ci będzie. Jim przepraszam cie za moje zachowanie. Pasuje Hart?

 

BRET: Pasuje Cole! Teraz wszystko na Raw jest tak jak dawniej, a ja mogę się zabierać.

 

Bret udał się na zaplecze, a Michael Cole dołączył do Lawler'a i Matthews'a.

 

-----------------------------

Na ring przyszedł CM Punk wraz z pozostałymi członkami grupy Nexus.

PUNK: Wczoraj Nexus miał zdobyć pierwsze pasy odkąd jestem liderem. Big Show i Kane przestraszyli się nas i zachowali się jak tchórze atakując Otunge i Michael'a. Ja i Mason byliśmy kompletni tym rozbici i nie potrafiliśmy ich pokonać. Dziś wszyscy jesteśmy w komplecie i żądamy rewanżu.

 

Well it's the Big Show. Na arenie pojawiają się Big Show i Kane.

 

SHOW: Mówisz, że my zachowaliśmy się jak tchórze. To śmieszne! To wy atakujecie w grupie i nikt nie jest w stanie się obronić.

 

KANE: Ja i Show pokazaliśmy wam, że jesteśmy w stanie zrobić to co wy i możemy atakować dalej, lecz nikt nie będzie wiedział kiedy.

 

PUNK: Żądamy rewanżu, lecz tym razem wystąpia Otunga i McGillicutty.

SHOW: Możemy was zlać po raz kolejny, więc zaczynajmy.

 

-----------------------------

Match #3 WWE Tag Team Champions Big Show & Kane vs. Nexus (David Otunga & Michael McGillicutty) - WWE Tag Team Championship Match

 

Walkę rozpoczęli Kane i David Otunga. Zaczęło się od zwarcia, Kane zapiął head lock, a po chwili Otunga rzucił go w liny. Kane po odbiciu od lin powalił Otunge shoulder blockiem i pin 1...Otunga odkopuje. Kane wykonał irish whip i szarża, po czym side slam i zmiana z Big Show'em. Giant wykonał clothesline, shoulder block i pin 1...2...Otunga odkopuje. Big Show szykował się do chokeslam'a, lecz na krawędzi pojawił się Punk. Show zaatakował go, co wykorzystał Otunga, który zmienił się z McGillicuttym. McGillicutty zaatakował nogi Show'a i powalił go, a po chwili wykonał ddt i pin 1...2...Show odkopuje. Michael chciał wykonać niski drop kick, lecz Show wykonał unik i odepchnął Michael'a, który wpadł na sędziego. Do ringu wbiegł Mason, który zaatakował Kane, lecz po chwili otrzymał KO Punch od Show'a. CM Punk wszedł na narożnik i crossbody, lecz Big Show przejął go w locie i wyrzucił z ringu. Od tyłu Giant'a zaatakował Otunga, lecz otrzymał Chokeslam za ring. Big Show zmienił się z Kane'm. Big Red Monster wykonał flying clothesline i Chokeslam, po czym przypiął Michael'a 1...2...3! Big Show i Kane bronią swoich pasów tag team'owych.

 

-----------------------------

Match #4 The Bella Twins vs. Beth Pheonix & Kelly Kelly

 

Walkę zaczęły mistrzyni Div Brie oraz Kelly Kelly. Brie zaatakował Kelly i wykonywała akcję ground & pound. Sędzia po chwili odciągnął Brie, która zmieniła się z Nikki. Nikki wykonała clothesline, a po chwili missile drop kick i pin 1...2...Kelly odkopuje. Nikki wykonała irish whip i zmieniła się z Brie. Siostry wepchnęły Kelly w liny i podwójny clothesline i pin 1...2...Kelly odkopuje. Brie podniosła Kelly i big boot, lecz unik Kelly i roll up 1...Brie odkopuje. Kelly zmieniła się i do ringu wchodzi Glamazon. Beth wykonała clothesline, big boot i suplex, po czym pin 1...2...Brie odkopuje. Beth ustawiła Brie pod glam slam, lecz zaatakowała ją Nikki. Kelly Kelly w porę interweniowała i wyrzuciła Nikki z ringu. Beth zmieniła się z Kelly, a ta po drop kicku wykonał K2 i pin 1...2...3! Kelly Kelly i Beth Pheonix pokonują The Bella Twins.

 

Hahahaha! i do ringu zmierza Kharma. Olbrzymia zawodniczka wykonał implant buster na Brie, po czym udała się na zaplecze.

 

-----------------------------

Kamera przeniosła się na backstage, a tam siostry Bella atakowały Kharme. Po wielu ciosach siostry wykonały ddt i odeszły w stronę szatni. Po chwili przyszła opieka medyczna i zajęła się Kharmą. Kharma została zabrana na noszach do karetki i została odwieziona do szpitala.

 

-----------------------------

W szatni Scott Stanford i WWE Champion John Cena.

 

SCOTT: Witaj John! Już za chwilę czeka cie walka z Miz'em. To już wasza 4 walka i czy znowu John Cena będzie górą?

 

CENA: Cześć Scott. Dzisiaj zakończę moją wielotygodniową walkę z Miz'em. To już zrobiło się nudne. Cena chce nowych rywali, a nie tego żałosnego Miz'a.

 

SCOTT: Według nie których Miz ma asa w rękawie czyli Alex'a Riley'a. Co o tym myślisz?

CENA: Dla nie których to as w rękawie, ale dla mnie to jego posłaniec, który pomagając mu udowadnia, że Miz sam jest bez wartościowy.

 

SCOTT: Dziękuje za wywiad John i życzę powodzenia w walce.

 

CENA: Dzięki Scott.

 

-----------------------------

Match #5 WWE Champion John Cena vs. The Miz /w. Alex Riley - WWE Championship Match

 

Zaczęło się od zwarcia. Miz zapiął head lock i wyprowadził kilka ciosów. Miz wykonał suplex, lecz Cena przyblokował i to on wyprowadził suplex. Cena z dużą siła wykonał irish whip, po czym wykonał bulldog i przypiął 1...2...Miz odkopuje. The Champ wyniósł Mizanina pod Attitude Adjustment, lecz Miz skontrował to na ddt, po czym odbicie od lin i low drop kick, po czym pin 1...2...Cena odkopuje. Miz chciał wrzucić John'a w liny, lecz kontra i back body drop od John'a. Cenation wykonał five knuckle shuffle i wyniesienie pod Attitude Adjustment, lecz kontra i clothesline od Miz'a. Cena wykonał unik i zapiął STF. Miz długo walczył z bólem i wydawało się, że jest bliski porażki, lecz na krawędzi pojawia się Riley. Cena przerwał STF i chciał zaatakować Alex'a, lecz ten uciekł. John został zaatakowany od tyłu przez Miz'a, który po serii ciosów wyrzucił John'a z ringu. Miz zagadał sędziego, a Riley atakował John'a i wrzucił go do ringu. The Miz przypiął 1...2...The Champ odkopuje. Miz wrzucił Cene w narożnik i awesome clothesline, po czym kolejny pin 1...2...Doctor of Thuganomics odkopuje. Miz szykował się pod Skull Crushing Final, lecz kontra od John'a i Attitude Adjustment, po czym pin 1...2...Miz odkopuje. Cena zapiął head lock, a Miz wrzucił go w liny. Cenation wykonał shoulder takcle, lecz zamiast w Miz'a trafił w sędziego. Do ringu wszedł Alex Riley, który wykonał TKO, po czym podniósł sędziego. Miz dołożył Skull Crushing Final i pin 1...2...Cena kładzie nogę na liny. Miz wyszedł z ringu, wziął pas i chciał uciec, lecz Riley go zatrzymywał. Miz uderzył Alex'a pasem i wrócił do ringu. Cleveland Screamer ruszył z clotheslinem, lecz Cena go podciął i zapiął STF. Miz próbował dotrzeć do lin, lecz Cena przeciągnął go na środek ringu i ponownie zapiął STF. Awesome One nie wytrzymał i odklepał. John Cena wygrywa z Miz'em po raz 4 i pozostaje mistrzem WWE.

 

Po walce do ringu wszedł Alex Riley. Cena był gotowy do walki, lecz Alex'owi nie chodził o John'a. Riley kazał mistrzowi WWE opuścić ring, a ten to zrobił. Riley zaczął atakować Miz'a i po wielu ciosach wyprowadził TKO, po czym wyrzucił go z ringu i wepchnął kilka razy w barierkę. Riley zaczął oczyszczać stół komentatorski i po chwili wykonał TKO na stół komentatorski, po czym wziął mikrofon.

 

ALEX: To koniec Miz. Tyle razy ci pomagałem, czas na mnie. Dzisiaj mogłeś zostać mistrzem WWE, ale nie wykorzystałeś mojej pomocy. Jeżeli pamiętasz na drafcie zostałem przeniesiony na SmackDown i od dzisiaj nie zobaczycie mnie już więcej na Raw. Alex Riley przechodzi na SmackDown!

 

Po tym wydarzeniu Raw dobiegło końca.

Edytowane przez kikut413
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • kikut413

    43

  • Edge_O_Matic

    40

  • 8693

    15

  • Adrian!

    4

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  93
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2010
  • Status:  Offline

Trzecia próba pisania. Trochę za szybko się poddajesz. Poprzednie diary zapowiadało się b.dobrze. Z odcinka na odcinek było coraz lepiej i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Raw ogólnie dobre, były dobre walki m.in. Cena vs. Miz - nie brakowało akcji i dużo się działo. Nie brakowało segmentów i tylko czekam na SD!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  283
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.06.2010
  • Status:  Offline

http://static.tvfanatic.com/images/gallery/wwe-smackdown-logo.jpg

 

Friday Night SmackDown - 27.05.2010 r. (Spokane, WA - Veterans Memorial Arena)

 

Friday Night SmackDown rozpoczęli Michael Cole i Booker T. Booker T przypomniał wydarzenia z Over the Limit: zwycięstwo Orton'a, Jackson'a, Kane i Show'a, Sin Cary. Booker T wspomniał również o porażce Cole'a. Michael Cole powiedział, że pozostawi to bez komentarza.

 

-----------------------------

Pierwsze SmackDown po Over the Limit rozpoczyna były mistrz świata Christian.

 

CHRISTIAN: W niedzielę przegrałem walkę i straciłem miano pretendenta do pasa. Czekałem na pas 17 lat, a miałem go tylko przez 2 dni. Proszę Teddy'ego o jeszcze jedną szansę, której teraz nie zmarnuję...

 

It's the shame i do ringu zmierza Celtic Warrior Sheamus.

 

SHEAMUS: Wszyscy słyszeli to już wiele razy, że ostatni tytuł zdobyłeś 17 lat temu. Zdobyłem 2 razy pas WWE i przybyłem na SmackDown, aby zdobywać kolejne tytuły. Ty byłeś pretendentem i nie wykorzystałeś swojej szansy. Ja zostanę nowym pretendentem i zostanę nowym mistrzem świata wagi cięzkiej...

 

Wypowiedź Sheamus'a przerywa The Great Khali i Ranjin Singh.

 

RANJIN: Khali powiedział mi, że to on zostanie nowym pretendentem. Już raz był mistrzem i zostanie nim po raz drugi...

 

Arena przybrała kolor czerwony i pojawia się WWE Tag Team Champion Kane.

 

KANE: Nie tylko ty byłeś mistrzem Khali, ale ja także. Jestem mistrzem tag team'owym, ale to nie to samo co tytuł mistrza świata. Jestem potworem, który niszczy każdego którego próbuje mi przeszkodzić, jestem najsilniejszy...

 

Kane nie dokończył mówić bo przerwał mu Mark Henry.

 

HENRY: Zaraz, zaraz Kane. Chyba się przesłyszałem. Ty jesteś najsilniejszy? Ja jestem najsilniejszym człowiekiem świata i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Mogę pokonać wszystkich i dziś rozpocznie się moja droga do Capitol Punishment gdzie zdobędę tytuł mistrza świata.

 

You know, it's the mack militant i pojawia się GM Teddy Long.

 

LONG: Poczekajcie! Zrobił nam się w ringu chaos. Jest was za dużo, żeby prosić o głos publiczność. Fani zebrani w dzisiejszej hali chcieli czegoś wielkiego, więc w walce wieczoru zobaczymy Battle Royal w którym wezmą udział wszyscy zawodnicy SmackDown. Zwycięzca pojedynku zmierzy się z Randy'm Orton'em na Capitol Punishment o pas wagi ciężkiej.

 

-----------------------------

Match #1 Ted DiBiase vs. Yoshi Tatsu

 

Walka zaczęła się od zwarcia, Ted kopnął Tatsu w brzuch i dołożył big boot, po czym pin 1...Yoshi odkopuje. Ted wrzucił Yoshi'ego w narożnik i szarża, Ted nadział się na nogę japończyka. Yoshi wyprowadził serię low kicków i spinning hell kick i pin 1...2...Ted odkopuje. Yoshi podniósł Ted'a i znów seria kopnięć, zakończona high kickiem, po czym pin 1...2...Ted odkopuje. Yoshi odbił się od lin i splash, Tatsu znów podniósł DiBiase'go i tym razem seria ciosów i na koniec roundhouse kick, jednak unik i dream street od Ted'a. DiBiase przypiął 1...2...3! Ted DiBiase pokonuje Yoshi'ego Tatsu.

 

-----------------------------

W ringu World Strongest Man Mark Henry.

 

HENRY: Już za chwilę czeka mnie walka z byłym United States Champion'em Daniel'em Bryan'em. Słyszałem, że Daniel odkąd dowiedział się, że ma walkę chodzi zdenerwowany po zapleczu. Ja Mark Henry jestem najsilniejszym człowiekiem świata i wszyscy to wiedzą. Moja siła pomoże mi wygrać dzisiaj dwie walki. Pokonam Daniel'a Bryan'a oraz Battle Royal i zostanę pretendentem do pasa wagi ciężkiej, który zdobędę na Capitol Punishment...

 

Daniel Bryan przerywa Mark'owi Henry'emu.

 

BRYAN: Mówić umiesz dużo, a zaraz zobaczymy co potrafisz w ringu. Zaczynajmy!

 

-----------------------------

Match #2 Daniel Bryan vs. Mark Henry

 

Henry rzucił się z furią na Bryan'a i zaczął atakować barkiem w narożniku. Sędzia odciągnął Henry'ego, lecz ten nie przestawał atakować. Sędzia ogłosił dyskwalifikację. Mark wrzucił Bryan'a w przeciwny narożnik i szarża, po czym jeszcze world strongest slam. Henry zapiał Bryan'owi camel clutch, lecz po chwili puścił, jednak tylko po to aby wykonać kolejny world strongest slam. Henry jeszcze raz wyniósł Bryan'a pod swój finisher, jednak...

 

Pojawia się The Great Khali i Ranjin Singh. Khali wszedł do ringu i big boot, lecz unik od Henry'ego i world strongest slam. Henry wziął mikrofon.

 

HENRY: Dzisiaj wszyscy tak skończą w Battle Royal.

 

Henry udał się na zaplecze, a Ranjin Singh pomógł wstać Khali'emu. Punjabi Playboy nie oczekiwanie powalił swojego brata, a po chwili zapiął vise grip. Khali puścił po chwili i udał się na backstage. Ranjin Singh został zabrany przez lekarzy.

 

-----------------------------

Na backstagu Matt Striker i Celtic Warrior Sheamus.

 

MATT: Witaj Sheamus! Dziś po raz pierwszy otrzymasz szansę walki o pas wagi ciężkiej. Czy wykorzystasz tą szansę?

 

SHEAMUS: Muszę ją wykorzystać bo jeżeli tego nie zrobię to będę ostatni w kolejce do pasa.

 

MATT: W ciągu 2 lat zdobyłeś 2 razy pas WWE i pas United States. Czy twoim celem jest pas wagi ciężkiej?

SHEAMUS: Celem każdego zawodnika jest pas WWE, lecz zawodnicy znajdujący się na SmackDown mają inny cel i jest to pas wagi ciężkiej. Przybyłem tu na SmackDown, aby toczyć pojednyki z Randy'm Orton'em bo tylko on jest bardziej utytoławany odemnie. Nikt inny nie jest w stanie nam dorównać i SmackDown to nasze show. Jednak jeżeli zdobędę pas to show będzie należało do mnie i to ja będę najbardziej szanowaną gwiazdą SmackDown.

 

MATT: Dziękuje za wywiad Sheamus.

 

-----------------------------

I hear voices in my head i do ringu zmierza World Heavyweight Champion Randy Orton.

 

RANDY: Przyjechałem do hali i słyszłem, że doszło do kłótni o mój pas. W dzisiejszej walce wieczoru zobaczymy Battle Royal i zwycięzca będzie walczył ze mną na gali Capitol Punishment. Mam ten pas po raz drugi i to jest dla mnie coś fantastycznego bo ostatni raz miałem ten pas 7 lat temu. Jestem najmłodszym zdobywcą tego pasa, a teraz będę najdłuższym posiadaczem tego pasa. Na Capitol Punishment i na wielu innych galach PPV Randy Orton będę wchodził do ringu z pasem, a także będę z nim wychodził jako mistrz świata.

 

-----------------------------

Na backstagu Matt Striker i Ezekiel Jackson.

 

MATT: Witaj Ezekiel! Odszedłeś z The Corre, czy myślisz, że to dobre rozwiązanie?

EZEKIEL: Corre razem ze mną niszczyło wszystkich, jednak zrozumiałem, że nic z nimi nie osiągne. Postanowiłem rozpocząć solową karierę.

 

MATT: Czy wykorzystasz dzisiaj swoją szansę na tytuł?

EZEKIEL: Tak jak powiedziałem. Rozpocząłem solową karierę i dziś będzie mój pierwszy krok po najważniejszy tytuł w niebieskim brandzie.

 

MATT: Dziękuje za wywiad Zeke i powodzenia w walce.

 

-----------------------------

Match #3 Alicia Fox vs. Kaitlyn

 

Walka zaczęła się od zwarcia, Alicia powalił Kaitlyn clotheslinem i seria elbow dropów, po czym pin 1...2...Kaitlyn odkopuje. Alicia podniosła Kaitlyn i irish whip, po czym szarża, Kaitlyn wykonała unik i roll up 1...2...Alicia odkopuje. Kaitlyn wykonał suplex i low drop kick. Kaitlyn przypięła 1...2...Fox odkopuje. Kaitlyn wykonała irish whip, lecz kontra i to ona wpada w narożnik. Była mistrzyni Div wykonała szarżę, jednak nadziała się na nogę rywalki, która weszła na narożnik i crossbody, po czym pin 1...2...Alicia po raz kolejny odkopuje. Kaitlyn wrzuciła Fox w liny i spinebuster oraz pin 1...2...3! Kaitlyn wygrywa pojedynek.

 

-----------------------------

W szatni Matt Striker i Captain Charisma.

 

MATT: Christian to może być twoja ostatnia szansa na walkę o pas...

 

CHRISTIAN: Tak wiem i ją wykorzystam. Wszyscy mówią, że się powtarzam, ale tak naprawdę nikt nie miał takiej ciężkiej sytuacji. Ja zawsze byłem tym ostatnim, najgorszym ale gdy miałem okazję się pokazać robiłem to i ciężką drogą dotarłem na sam szczyt, lecz nie trwało to za długo.

 

MATT: Czeka cie trudne wyzwanie bo są tacy zawodnicy jak Khali, Jackson, Kane i Henry. Czy dasz radę wyrzucić ich nad górną liną?

 

CHRISTIAN: To ciężka robota, ale robiłem w życiu większe rzeczy, takie jak wspięcie się po drabinie na Extreme Rules i ściągnięcia pasa. W porównaniu z tamtą rzeczą ta jest łatwa do zrealizowania.

 

MATT: Życzę powodzenia w walce.

 

CHRISTIAN: Dzięki Matt.

 

-----------------------------

Match #4 The Corre (Heath Slater & Justin Gabriel) /w. Wade Barrett vs. The Uso's

 

Walkę rozpoczęli Heath Slater i Jimmy Uso. Zaczęło się od zwarcia, Slater zapiął boczny head lock. Jimmy wrzucił go w liny i przeskoczył nad Slater'em i neckbreaker. Uso przypiął 1...Slater odkopuje. Jimmy zmienił się z bratem, a ten wykonał springboard crossbody i leg drop, po czym pin 1...2...Heath odkopuje. Jey wykonał irish whip i szarża, jednak nadział się na nogę Slater'a, który zmienił się z Gabriel'em. Justin wykonał missile drop kick i pin 1...2...Jey odkopuje. Gabriel wykonał suplex i elbow drop i zmiana z Heath'em. One Man Rock Band wrzucił Jey'a w liny, lecz kontra i samoan drop, jednak roll up 1...2...Jey odkopuje. Slater podniósł Jey'a, a ten wykonał ddt i ustawił Slater'a pod diving splash. Gabriel zagadał sędziego, a Wade zaatakował Jimmy'ego i zrzucił Jey'a z narożnika. Heath wykonał jumping neckbreaker i przypiął 1...2...3! The Corre wygrywają z pomocą Wade'a Barrett'a.

 

-----------------------------

Match #5 Battle Royal for the No'1 Contender's for the World Heavyweight Championship

Przy stole komentatorskim World Heavyweight Champion Randy Orton.

+Johnny Curtis wyeliminowany przez Daniel'a Bryan'a

+Jey Uso wyeliminowany przez Christian'a

+Daniel Bryan wyeliminowany przez Mark'a Henry'ego

+Tyson Kidd wyeliminowany przez Cody'ego Rhodes'a

+Chavo Guerrero wyeliminowany przez Sin Care

+Jimmy Uso wyeliminowany przez Wade'a Barrett'a

+William Regal wyeliminowany przez Kane'a

+Ezekiel Jackson wyelimonwany przez Wade'a Barrett'a

+Heath Slater wyeliminowany przez Sheamus'a

+Yoshi Tatsu wyeliminowany przez Mark'a Henry'ego

+Sin Cara wyeliminowany przez Cody'ego Rhodes'a

+Brodus Clay wyeliminowany przez Christian'a

+Trent Barreta wyeliminowany przez Khali'ego

+Ted DiBiase wyelimnowany przez Kane'a

+Justin Gabriel wyeliminowany przez Christian'a

+Wade Barrett wyeliminowany przez Sheamus'a

+Cody Rhodes wyeliminowany przez Khali'ego

+Mark Henry i The Great Khali razem wypadają

+Kane wyeliminowany przez Sheamus'a i Christian'a

 

W ringu pozostał Sheamus i Christian. Sheamus wykonał clothesline, jednak nie tylko Christian, ale i on wypadł z ringu. Zwycięzcami walki zostają Christian i Sheamus. Po walce Sheamus wykonał brouge kick i odszedł. Co teraz czy będzie dwóch pretendentów, czy zobaczymy za tydzień walkę Christian'a i Sheamus'a?

 

Po tym wydarzeniu SmackDown dobiegło końca.

Edytowane przez kikut413
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  93
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2010
  • Status:  Offline

Drugi odcinek zdecydowanie lepszy od pierwszego. Duży akcji na BS jak i w ringu. Dobre nie za krótkie, nie za długie walki i ciekawe rozwiązanie z pretendentem do pasa WHC. Nie poddawaj się i pisz dalej bo dobrze ci to wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  171
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.11.2010
  • Status:  Offline

Ciekawie się zapowiada lecz po pierwszym odcinku nie wiele można powiedzieć i czekam na kolejne odcinki. Ciekawie zakończony ME na SD co zapowiada nam ciekawe kolejna tygodniówka w niebieskim brandzie. Oprócz tego dość typowo, ale pracuj dalej, czekam na kolejne odcinki.

 

Zapraszam do mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  283
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.06.2010
  • Status:  Offline

Sory za długą nie obecność, ale jakoś nie miałem głowy do pisania. Teraz zmieniam trochę strukturę swego diary, które będzie pisanie w formie raportów, łącznie z wywiadami i akcją w ringu, które także przybiorą formę raportu.

 

http://3.bp.blogspot.com/_z6g22C9qTek/TA5jTn1wuHI/AAAAAAAAACc/jmNIf5_LUOM/s1600/raw.jpg

Monday Night Raw - 30.05.2011 r. (Omaha, NE - Qwest Center Omaha)

 

Raw rozpoczęli Jerry Lawler i Michael Cole tak jak kiedyś obok siebie przy stole komentatorskim. Lawler przypomniał wydarzenia z poprzedniego tygodnia czyli obrona pasa WWE przez John'a Cene, który pokonał Miz'a. Michael powiedział, że i tak to Miz jest największą gwiazdą w WWE i nie długo zdobędzie po raz kolejny najważniejszy pas tej federacji. Cole przypomniał, że dziś jego były mentor Jack Swagger stoczy walkę o pas United States z Kofi'm Kingston'em.

 

-----------------------------

Beep, beep i do ringu wjeżdza Alberto Del Rio.

 

Alberto jak zwykle się przedstawił i mówił o tym, że po zeszło tygodniowej walce o pas WWE nie ma pretendenta do pasa i ma on zamiar nim zostać i na Capitol Punishment zdobędzie tytuł WWE. Del Rio powiedział, że przez długi czas będąc na SmackDown kręcił się wokół pasa wagi ciężkiej, lecz nie miał takiego zaszczytu zdobyć pasa. Teraz jest na Raw i już nie długo będzie posiadał najważniejszy tytuł w WWE. Meksykanin powiedział, że na jego drodze stali Christian, Edge, Rey Mysterio, a kolejnym będzie super bohater dzieci John Cena, który na Capitol Punishment po raz ostatni w rękach będzie trzymał pas WWE.

 

W tym momencie przyszedł e-mail od GM'a.

 

Jak to zawsze Michael Cole przeczytał e-mail w którym pisało, że Alberto dostanie szansę być pretendentem, a jego rywalem będzie jego rodak i przeciwnik ze SmackDown Rey Mysterio.

 

-----------------------------

Match #1 United States Champion Kofi Kingston vs. Jack Swagger - United States Championhsip Match

 

Od początku walki przewagę miał Kofi, który po kilku kopnięciach wrzucił Swagger'a w narożnik i wykonał high knee oraz monkey flip. Kofi wykonywał kolejne kopnięcia, a Swagger wyczekał moment i złapał nogę Kingston'a, po czym zapiął ankle lock. United States Champion długo walczył, lecz opłaciło się bo doszedł do lin. All-American trzymał jeszcze gdy sędzia liczył i gdy było 4 puścił. Jack wykonał belly to belly suplex i german suplex, jednak sędzia odliczył tylko do 2. Swagger zaciągnął Kofi'ego do narożnika i po serii ciosów wykonał vader bomb, jednak Jack nadział się na nogi Kingston'a, który po chwili wykonał SOS 1...2...Swagger łapie się liny. Kofi wykonał double axe handle, drop kick i boom drop, po czym taunt i trouble in paradise, jednak unik Jack'a i gutwrench powerbomb oraz pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: New United States Champion Jack Swagger

 

-----------------------------

Promo Main Eventu Alberto Del Rio vs. Rey Mysterio

 

-----------------------------

Na backstagu Scott Stanford i Rey Mysterio.

 

Scott pytał Rey'a o dzisiejszą walkę z Alberto. Rey odpowiedział, że walczył z Alberto na SmackDown i ich walka była bardzo zacięta. Dzisiaj są na Raw, a tutaj jest zupełnie inaczej i teraz ich walka będzie jednostronna, a zwycięsko wyjdzie z niej Rey Mysterio. Scott spytał o walkę z Cenom, który będzie przeciwnikiem jego lub Del Rio na gali Capitol Punishment. Mysterio mówił, że John to jego przyjaciel i jeżeli dojdzie do tej walki to będzie to bardzo czysta walka, a po walce bez względu na wynik uściśniemy sobie dłonie. Scott podziękował za rozmowę, po czym Rey Mysterio odszedł.

 

-----------------------------

Match #2 Evan Bourne vs. Zack Ryder

 

Ryder zyskał przewagę po tym jak wyszedł zwycięsko ze zwarcia i wykonał roll up co dało tylko 1 count! Zack wrzucił Evan'a do narożnik i szarża. Bourne wykonał unik i high knee po czym sędzia odliczył do 2. Evan wykonał kilka low kicków i spinning heel kick i znów przypiął 1...2...Zack odkopuje. Evan wszedł na narożnik i flying elbow drop i high kick, po czym Evan ustawił Ryder'a pod air bourne. Evan wykonał swój finisher, lecz Zack wykonał unik, a po chwili wykonał zack attack które daje 3 count!

 

Zwycięzca: Zack Ryder

 

-----------------------------

W ringu Mr.Awesome The Miz.

 

Miz powiedział, że przed tygodniem nie zdobył pasa WWE, ale to jeszcze nie koniec walki o ten tytuł. Cleveland Screamer mówił, że to absurd, że w dzisiejszej walce o pretendenta zmierzą się zawodnicy, którzy są na Raw od nie dawna i już dostają szansę na walkę. Miz poczeka kilka tygodni i znów będzie toczył walkę o pas WWE. Nie ważne z kim, nie ważne czy to będzie Cena, Mysterio czy Del Rio, najważniejsze będzie to, że Miz po raz 2 zdobędzie pas WWE. Miz przypomniał, że tydzień temu został zaatakowany przez Alex'a Riley'a. Był to jego największy błąd bo nic sam nie osiągnie i będzie na poziomie takim jak Daniel Bryan, który nie chciał mnie słuchać i teraz jest nikim. Miz dodał na koniec, mimo tego, że nie jest mistrzem to i tak jest najjaśniejszą gwiazdą i wszystko kręci się wokół niego, a to dlatego, że nazywa się Miz i

jest AWESOME!!!

 

-----------------------------

Match #3 Kelly Kelly vs. Melina

 

Zaczęło się od zwarcia z którego zwycięsko wyszła Melina, która przeszła za plecy Kelly i german suplex. Melina wykonał dwa clothesliny i drop kick co dało jej 2 count! Melina znęcała się nad Kelly, która po chwili wykonał unik przed big bootem i belly to belly suplex. Kelly na narożniku i crossbody, lecz sędzia odlicza tylko do 2. Kelly nie zwalniała tempa, clothesline, big boot i K2 po czym odliczyła Meline do 3.

 

Zwyciężczyni: Kelly Kelly

 

-----------------------------

Do ringu przyszedł WWE Champion John Cena.

 

John powiedział, że tydzień temu po raz kolejny w swojej karierze obronił tytuł mistrzowski. Tym razem było to cenniejsze zwycięstwo, gdyż miałem dwóch rywali Miz'a i Alex'a Riley'a, który zrozumiał co dobre i po walce pokazał, że jego współpraca z Miz'em dobiegła końca. Cena mówił, że dawno nie był w Waszyngtonie i chętnie odwiedzi to piękne miasto, stolicę jego wspaniałej ojczyzny jaką jest Ameryka. Cena słyszał, że na gali pojawi się sam prezydent Barrack Obama. To będzie zaszczyt walczyć na jego oczach. Na Capitol Punishment będzie walczył z meksykaninem i zwycięstwo w stolicy to dla niego coś wielkiego. Dziś usiądzie przy stole komentatorskim i zobaczy jednego ze swych rywali na Capitol Punishment. Cena odłożył mikrofon, podziękował fanom i odszedł na backstage.

 

-----------------------------

Match #4 The New Nexus (David Otunga & Michael McGillicutty) vs. Santino Marella & Vladimir Kozlov

 

Walkę rozpoczęli McGillicutty i Marella. Zaczęło się od zwarcia i Michael kopnął włocha w brzuch i ddt co dało 2 count. Doszło do zmiany i do ringu wszedł Otunga, który wykonał kilka ciosów i headbutt. Otunga wrzucił Santino w narożnik i szarża, jednak nie trafiona i Santino zmienia się z Kozlov'em. Vladimir wyprowadził big boot, elbow drop i pin 1...2...Otunga odkopuje. Kozlov wrzucił Otunge w liny i clothesline, lecz Otunga także wykonał clothesline i obaj padli na matę. Po chwili dokonali zmian i w ringu McGillicutty i Marella. Santino wykonał drop kick, arm drag take down i szykował się do cobry. W tym momencie pojawili się Punk i Ryan, którzy zaatakowali Santino i Kozlov'a. Każdy wykonał swój finisher i odeszli.

Zwycięzcy: Santino Marella & Vladimir Kozlov by DQ

 

-----------------------------

Match #5 Alberto Del Rio /w.Ricardo Rodriguez vs. Rey Mysterio - No'1 Contender's Match

 

Del Rio uzyskał przewagę po serii ciosów i suplex'ie. Alberto posadził Rey'a na narożnik i chciał wykonać superplex. Rey jednak wyprowadził kilka ciosów i na koniec wykonał headbutt i dołożył crossbody co dało tylko 2 count! Rey ustawił Del Rio pod 619, jednak ten wyszedł z ringu. Mysterio wykonał springboard crossbody za ring i po chwili wrzucił Alberto do ringu i pin, jednak 2 count! Dzieci wykrzykiwały co chwile 619, lecz Master of the 619 wykonał tilt-a-whirl ddt i znów 2 count! Rey ponownie ustawił Del Rio pod 619 i wykonał tą akcję, wszedł na narożnik i splash. Alberto wykonał unik i enzuigiri oraz pin 1...2...Rey łapie się liny. Alberto Del Rio wykonał backbreaker i chciał wykonać cross armbreaker, ale Rey się uwolnił i hurricanrana po której Alberto ląduje za ringiem. Giant Killer znów na narożniku i splash za ring. Rey wrzucił Alberto w barierkę i wrzucił go do ringu. Rey szykował się do kolejnego splashu, ale Del Rio wykonał enzuigiri i zapiął cross armbreaker. Mysterio był za daleko od lin i odklepał.

 

Zwycięzca: Alberto Del Rio

 

Po tym wydarzeniu Raw dobiegło końca.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/a/a6/Capitol_Punishment_%282011%29.jpg/200px-Capitol_Punishment_%282011%29.jpg

AKTUALNA KARTA NA CAPITOL PUNISHMENT:

1.John Cena© vs. Alberto Del Rio - WWE Championship Match

Edytowane przez kikut413
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Zdecydowanie jest lepiej niż wcześniej, ale nadal średnio.

Walki no nie które słabe, pozostałe średnie. Segmenty średnie ogólnie średnio. I jeszcze

trouble in paradise, jednak unik Jack'a i gutwrench powerbomb oraz pin 1...2...3!
razi to troche w oczy, mogłeś napisać coś do tego więcej:Kofi po swoich rozpoznawalnych ruchach chciał wykonac Toruble In Paradaise...

Pisz trochę dłuższe gale, a będzie jeszcze większy krok w przód dla twoich diar

 

Zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  93
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2010
  • Status:  Offline

Powrót po nie obecności w dobrym stylu. Tak jak Blaze uważam, że teraz diary jest trochę lepsze. Wiadomo, że jak raporty to teraz gale będą krótsze, ale liczę, że będą na wyższym poziomie. To pierwsze Raw już trzymało dobry poziom i wierzę w to, że będą jeszcze lepsze gale w twoim wykonaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  283
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.06.2010
  • Status:  Offline

http://1.bp.blogspot.com/_IKgtpHI93uE/TPH9emsyZeI/AAAAAAAAAPI/2zKeE3MgBXQ/s1600/wwe-smackdown-logo.jpg

Friday Night SmackDown - 03.06.2011 r. (Des Moines, IA - Wells Fargo Arena)

 

SmackDown zza stołów komentatorskich rozpoczynają Booker T i Josh Matthews. Josh przypomniał jak zakończył się battle royal w poprzednim tygodniu. Sheamus i Christian wypadli w tym samym momencie i wciąż nie został wyłoniony pretendent do pasa wagi cieżkiej. Booker T powiedział, że mają jeszcze dużo powiedzenia, ale dziś zaczynamy SmackDown od walki Randy Orton vs. Mark Henry

 

-----------------------------

Match #1 World Heavyweight Champion Randy Orton vs. Mark Henry

 

Henry wyszedł zwycięsko ze zwarcia i po kilku ciosach wykonał potężną maczugę. Henry wrzucił Orton'a w narożnik i szarża, po czym odbicie od lin i shoulder block ale to dało Mark'owi 2 count! WSM jeszcze raz wykonał irish whip i kolejna szarża, ale Randy wykonał unik i clothesline, ponownie clothesline, lecz Henry stał twardo. Randy odbił się od lin, lecz otrzymał clothesline. Henry postał trochę na Randy'm i po odbiciu od lin splash, ale znów 2 count! Henry ruszył z clotheslinem, ale nie trafił i wypadł na krawędź. Randy wykonał rope hung ddt, po czym szykował się na rko, lecz Henry wyszedł z ringu. Orton ruszył za nim, ale nadział się na big boot za ringiem. Mark wrzucił Randy'ego do ringu i wyniósł pod world strongest slam. Randy po kilku ciosach łokciem uwolnił się i rko co dało 3 count!

 

Zwycięzca: World Heavyweight Champion Randy Orton

 

-----------------------------

W ringu Captain Charisma Christian.

 

Christian przywitał się z peeps'ami i mówił o tym, że przed tygodniem wygrał battle royal i na Capitol Punishment zmierzy się z Orton'em. To będzie ich kolejna walka. Tym razem jednak wygra Captain Charisma Christian i po raz drugi zdobędzie pas. Czekał na pas 17 lat i stracił go po 5 dniach. Teraz panowanie przyszłego mistrza Christian'a będzie trwało dłużej i nikt nie odbierze mu pasa. Jest szczęśliwy gdy posiada pas i to szczeście nie zostanie mu odebrane. Christian chciał coś dodać, ale

 

It's the shame i na arenia pojawia się Celtic Warrior Sheamus.

 

Irlandczyk mówił, że gadki o tym ile Christian czekał na pas wszystkich nudzą. To co on zrobił przez tych wiele lat on zrobił w dwa miesiące, a także kilka miesięcy później gdy zdobył tytuł mistrza świata po raz 2, a Christian miał tytuł tylko raz. Sheamus mówił, że Christian zapomniał o tym, że obaj wypadli przed tygodniem i to oni obaj są zwycięzcami walki. Teraz pytanie kto jest pretendentem? Znając fanów to Christian nim jest, lecz miał on swoje okazje i ich nie wykorzystał. Ja przyszedłem z Raw, aby walczyć o ten tytuł i na Capitol Punishment wzniosę go do góry...

 

You know it's the mack militant. Pojawia się Teddy Long.

 

Teddy powiedział, że ostatnimi czasy musi często ingerować, jeżeli chodzi o sprawę kto jest pretendentem do pasa? Znów chciałby się posłuchać publiczności, ale nie może bo wszyscy widzieli walkę z przed tygodnią, gdzie obaj wylecieli w tym samym momencie. Żeby na SmackDown nie zapanował chaos ja Teddy Long mówię, że pretendentem do pasa wagi ciężkiej jest Christian.

 

Sheamus był zdenerwowany i mówił. To chyba jakiś żart Teddy zaraz zapanuje tu chaos.

 

Teddy odpowiedział. Nie dałeś mi dokończyć Sheamus. Pretendentem jest Christian i także Sheamus. Obaj wygraliście walkę i zasłużyliście na miano pretendenta. Tak, więc na Capitol Punishment zobaczymy Triple Threat Match Randy Orton vs. Christian vs. Sheamus. Walczył już dzisiaj Randy, a więc walczyć będą także Sheamus i Christian. Zmierzą się oni ze sobą w walce wieczoru.

 

-----------------------------

Match #2 Chavo Guerrero vs. Ted DiBiase

 

Ted od początku walki przeważał. Ted zadał kilka ciosów i neckbreaker oraz knee drop, ale 2 count! DiBiase wyrzucił Chavo na krawędź i ruszył z clotheslinem, Chavo uderzył barkiem, wszedł na narożnik i clothesline z narożnika co daje 2 count! Chavo wykonał dwa clothesliny i drop kick, jednak znów 2 count! Chavo zamierzał skończyć walkę i wykonał 3 suplexy, wszedł na narożnik i frog splash. Ted zdołał wykonać unik, odbił się od lin i big boot, a po chwili dream street i sędzia odlicza do 3.

Zwycięzca: Ted DiBiase

 

-----------------------------

W ringu Ezekiel Jackson.

 

Big Zeke mówił, że jego walka z The Corre nie dobiegła końca. Ma jeszcze z nimi wiele do załatwienia, a szczególnie z ich liderem Wade'm. Gdyby nie interwencja Slater'a i Gabriel'a na Over the Limit Ezekiel stałby w ringu z pasem Intercontinental. Tak jednak nie jest, ale to się zmieni, gdyż chcę rewanżu na kolejnej gali PPV Capitol Punishment...

W tym momencie pojawiło się The Corre.

 

Wade mówił, że jeżeli Ezekiel chce rewanżu to musi na niego zasłużyć.

 

Corre zaatakowało Ezekiel'a i po wielu ciosach. Wade wykonał wasteland i Gabriel dołożył 450 splash.

 

Barrett wziął mikrofon i mówił, że dziś już nie zawalczysz, natomiast dostaniesz walkę za tydzień. Będzie to Handicap Match Jackson vs. Slater & Gabriel. Jeżeli wygrasz to na capitol Punishment dostaniesz szansę walki o mój tytuł, a jeżeli przegrasz to opuścisz SmackDown.

 

-----------------------------

W szatni Matt Striker i Christian.

 

Matt spytał się Christian'a co myśli o Triple Threat Match'u, na co Christian odpowiedział, że on i Randy w walce 1 vs. 1 byli zdani tylko na siebie. Teraz pojawi się Sheamus i wszystko będzie wyglądało inaczej. Każdy za wszelką cenę będzie chciał wygrać, ale jeden wyjdzie z tej walki z pasem i będzie to Captain Charisma Christian.

 

-----------------------------

Match #3 The Great Khali vs. Yoshi Tatsu

 

Yoshi wyprowadził kilka kopnięć, ale Khali wogóle ich nie odczuł i powalił Yoshi'ego big bootem. Po chwili kilka chopów w narożniku, gorilla press. Khali poczekał, aż Tatsu się podniesie i wykonał punjabi plunge i odliczył japończyka do 3.

 

Zwycięzca: The Great Khali

 

Po walce do ringu przyszedł Jinder Mahal, który powiedział coś w ojczystym języku do Khali'ego i ten zapiął vise grip Tatsu. Khali po chwili puścił, a Mahal wykonał całą serię ciosów i full nelson slam, po czym udał się z Khali'm na backstage.

 

-----------------------------

Match #4 A.J. & Kaitlyn vs. Layla & Rosa Mendes

 

Zaczęły A.J. i Layla. Była mistrzyni kobiet zyskała szybko przewagę i po serii ciosów i znęcaniu się nad A.J. zmieniła się z Rosą. Mendes wykonała big boot i wrzuciła A.J. w liny, a ta wykonała crossbody co dało 2 count! A.J. zmieniła się z Kaitlyn, która ruszyła ostro do ataku i po kilku ciosach wrzuciła Rose do narożnika i szarża. Rosa wykonała unik i roll up, ale tylko 2 count! Obie szybko się podniosły i Kaitlyn wykonała spear i przypięła. Layla chciała interweniować, lecz przeszkodziła jej A.J. a Kaitlyn odliczyła Mendes do 3.

 

Zwyciężczynie: A.J. & Kaitlyn

 

-----------------------------

Na zapleczu Matt Striker i Mark Henry.

 

Striker pytał o zeszło tygodniowy atak Khali'ego na Henry'ego. Mark odpowiedział, że Khali chciał zwrócić na siebie uwagę i on wogóle się tym nie przejmuje. Jest teraz skupiony na pasie wagi ciężkiej, który ma zamiar nie długo zdobyć...

 

Pojawili się Mahal i Khali, którzy zaatakowali Mark'a. Jinder Mahal zaczął okładać Mark'a pięścmi, a po chwili podniósł go i wrzucił w ręcę Khali'ego, który wykonał vise grip. Hindusi udali się w stronę szatni, a Mark'iem zajęła się opieka medyczna.

 

-----------------------------

Match #5 The Corre (Heath Slater & Justin Gabriel) /w.Wade Barrett vs. The Uso's - No'1 Contender's Match

 

Przy stole komentatorskim Wade Barrett. Walkę zaczęli Gabriel i Jimmy. Justin wyprowadził kilka kopnięć i wrzucił Uso do narożnika i zmiana. Slater wszedł kilka razy barkiem i suplex co dało 2 count! Heath wrzucił Jimmy'ego w liny i obaj wykonali clothesline. Oboje po chwili doszli do siebie i dokonali zmian. W ringu Gabriel i Jey. Jey wykonał big boot i seria ciosów, po czym wrzucił Gabriel'a w liny i samoan drop, ale Gabriel skontrował to na small package, ale tylko 2 count! Justin wykonał high kick i ustawił Jey'a pod narożnikiem i 450 splash. Jey wykonał unik i przypiął. Sędzia odliczył do 3.

 

Zwycięzcy: The Uso's

 

Wade Barrett był zdenerwowany i opuścił arenę samodzielnie. Gabriel i Slater byli zdziwieni i po chwili także odeszli.

 

-----------------------------

Na backstagu Slater i Gabriel zaczepili Barrett'a. Gabriel spytał co to miało znaczyć, że Barrett ich zostawia i sam wychodzi z areny. Wade powiedział, że nie musi się tłumaczyć bo jest liderem, a właściwie był bo to już koniec The Corre. Barrett uświadomił sobie, że sam jest silniejszy niż z nimi i lepiej, żeby nie wchodzili mu w drogę.

 

Wade odszedł w jedną stronę, a Slater i Gabriel wydawali się być zadowoleni z tego co usłyszeli. Ściągneli koszulki Corre i rzucili je na ziemię, po czym udali się do szatni.

 

-----------------------------

Match #6 Christian vs. Sheamus

 

Sheamus nie chciał zwarcia i powalił Christian'a clotheslinem i jeszcze silne kolano. Sheamus wyrzucił Christian'a z ringu i wbił go kilka razy w barierkę, po czym wrócił do ringu. Sheamus zaatakował kolanem i wykonał irish curse, które dało 2 count! Celtic Warrior ruszył z running powerslamem, lecz Captain Charisma go podciął i Sheamus wylądował na linie. Christian wyturlał się z ringu i spoliczkował irlandczyka. Christian wykonał clothesline i Sheamus wypadł na krawędź. Captain Charisma ruszył z kolejnym clotheslinem, lecz Sheamus wszedł barkiem i po chwili flying shoulder block, ale znów 2 count! Sheamus posadził Christian'a na narożniku i próba superplexu, ale skontrowana na tornado ddt, które daje 2 count! Christian wszedł na narożnik i flying elbow drop, kilka tauntów i kill switch, jednak Sheamus się uwolnił i irish curse, ale ponownie 2 count, gdyż Christian łapie się liny. Sheamus poklepał się kilka razy w pierś i wykonał celtic cross, po którym odliczył Captain'a Charisme do 3.

 

Zwycięzca: Sheamus

 

Po tym wydarzeniu SmackDown dobiegło końca.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/a/a6/Capitol_Punishment_%282011%29.jpg/200px-Capitol_Punishment_%282011%29.jpg

AKTUALNA KARTA NA CAPITOL PUNISHMENT:

1.John Cena vs. Alberto Del Rio - Singles Match for the WWE Championship

2.Randy Orton vs. Christian vs. Sheamus - Triple Threat Match for the World Heavyweight Championship

Edytowane przez kikut413
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  93
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2010
  • Status:  Offline

Kolejny odcinek na twoim stałym poziomie. Była akcja na BS i w ringu. Wg. mnie dobre rozwiązanie z pretendentem(ami) do pasa WH. Mam nadzieję, że Khali trochę po będzie przy Mahal'u i może walka z Henry'm na CP?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  43
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.06.2011
  • Status:  Offline

No cóż, może i ja się wypowiem.

Może to kwestia gustu, ale jak dla mnie walki są troszkę przykrótkie, oraz pisane zbyt chaotycznie. Staraj się stosować bogatsze opisy (znajdź sposób na pisanie dialogów) , a daleko zajdziesz ;]

 

No i oczywiście zapraszam do mniee ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Walki coraz lepsze piszesz ;), tutaj brakuje dwóch rzeczy, ale się nie przejmuj tylko je stosuj: Jakiś lepszych sformułowań :

Przy stole komentatorskim Wade Barrett
inaczej mogłeś dopisać ...zasiadł Wade Barrett. Widać, że masz dobre pomysły, ale stosuj również jakieś dialogi:

 

Christian przywitał się z peeps'ami i mówił o tym, że przed tygodniem wygrał battle royal i na Capitol Punishment zmierzy się z Orton'em.Christian przywitał się z peeps'ami i mówił o tym, że przed tygodniem wygrał battle royal i na Capitol Punishment zmierzy się z Orton'em.
:

Christian po przywitaniu się z peeps'ami wziął mikrofon do ręki:

-Tydzień temu wygrałem Battle Royal, na Capitol Punishment zmierzę się z Ortonem,

którego pokonam i odzyskam pas.Nie pozwolę, aby znów wygrał i odebrał mi moje marzenie, którym jest pas World Heavyweight...

 

Taka moja sugestia.

 

 

Zapraszam do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  283
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.06.2010
  • Status:  Offline

http://3.bp.blogspot.com/_z6g22C9qTek/TA5jTn1wuHI/AAAAAAAAACc/jmNIf5_LUOM/s1600/raw.jpg

Monday Night Raw - 06.06.2011 r. (Richmond, VA - Richmond Coliseum)

 

Zza stołów komentatorskich zaczynają Jerry Lawler i Michael Cole. Jerry powiedział, że dziś wielka noc bo już za chwilę w ringu Stone Cold Steve Austin. Wraz z nim dwaj finaliści Tough Enough Andy i Luke. Cole się wtrącił i powiedział, że obaj nie dórównają nigdy poprzedniemu zwycięzcy Tough Enough czyli Miz'owi. Jerry zaczał się śmiać i kazał się już zamknąć Michael'owi.

 

-----------------------------

W ringu Stone Cold Steve Austin, a także Luke i Andy.

 

Stone Cold powiedział, że walczyli przez 9 tygodni. Obaj zasłużyli na wygraną, ale tylko jeden zostanie zwycięzcą. Myślałem nad tym długo i zwycięzcą programu Tough Enough zostaje...Andy Leavine. Steve złożył mu gratulacje, a także pogratulował Luke'owi, że doszedł do finału. Luke uścisnął dłoń Andy'emu i odszedł przy brawach jakie zafundowała mu publiczność. Stone Cold dał mikrofon Andy'emu, lecz...

 

Pojawia się Vince McMahon.

 

Vince pogratulował zwycięstwa, a także gorąco przywitał Stone Cold'a. McMahon powiedział, że przed Andy'm długa droga i dziś ją zacznie. Vince spoliczkował Andy'ego i wykonał big boot, po czym chciał przybić piątke Austin'owi. Stone Cold, jednak tego nie zrobił i wykonał stunner na prezesie. Stone złapał kilka piw i podzielił się z Andy'm. Wzniósł jego ręce w góre, a po chwili wykonał stunner i odszedł na backstage.

 

-----------------------------

W ringu WWE Champion John Cena.

 

Cena zaczął od gratulacji w stronę Andy'ego. Powiedział, że był gościem w programie Tough Enough i widział w nim duży potencjał. John dodał jeszcze, że nie długo chciałby zobaczyć Andy'ego w ringu WWE. Cena jeszcze raz pogratulował i powiedział, że przechodzi do spraw z przed tygodnia. Tak jak pewnie wszyscy zebrani w budynku John oglądał walke wieczoru poprzedniego Raw - Alberto Del Rio vs. Rey Mysterio. Chciał, aby wygrał Rey i liczył na znakomity pojedynek między nimi na gali Capitol Punishment. Niestety wygrał Alberto i to on będzie kolejnym, który polegnie z rąk John'a. Nie wiem czy Alberto pamięta, ale raz już walczyli na Raw i interweniował Brodus Clay, którego już nie ma przy nim. Później zaatakował go Miz, który już nie zainterweniuje, a to dlatego, że jako mistrz wybiorę rodzaj naszego meczu na Capitol Punishment...

 

Beep, beep i na rampie tym razem Mercedesem przyjeżdża Alberto Del Rio.

 

Alberto śmiał się z tego co mówił Cena. Wszedł do ringu, przedstawił się i powiedział, że Brodus interweniował, abym cię oszczędził. Każdy dobrze wie, że Cena poległby w tamtej walce i tak będzie na Capitol Punishment. Nie podoba mi się tylko jedno, albowiem to, że ty chcesz wybrać rodzaj walki. Jesteś mistrzem, ale ja jestem większą gwiazdą niż ktokolwiek w innych sportach. Nie dorównuje mi Lebron James, Dirk Nowitzki czy Leo Messi. Dzieci szaleją za tobą jak za Bieber'em, a to jest żałosne. Chcę walki jeszcze dziś. Zwycięzca wybierze rodzaj walki na Capitol Punishment...

 

e-mail od GM'a.

 

Michael Cole poprosił o uwagę i zacytował. "Cena jesteś mistrzem, ale to ja tutaj rządze. Alberto wybrał dobre i równe rozwiązanie, jednak nie będziecie walczyć między sobą. Każdy wybierze dla siebie rywala i będzie mierzony czas walki. Ten który szybciej zakończy swoją walkę wybierze rodzaj pojedynku.

 

-----------------------------

Match #1 Curt Hawkins & Zack Ryder vs. The New Nexus (David Otunga & Michael McGillicutt) /w.CM Punk & Mason Ryan

 

Walkę zaczęli Hawkins i Otunga. Otunga wyszedł zwycięsko ze zwarcia i po kilku punchach dokonał zmiany. Michael wykonał kilka punchy, suplex i kolejna zmiana. Otunga wrzucił Curt'a w liny i back body drop, po czym proba vertical suplexu, ale Curt przyblokował i wykonał ddt co dało 2 count! Curt się zmienił i w ringu Zack. Ryder kilka razy kopnął Otunge i irish whip, jednak kontra i Zack ląduje w narożniku. Otunga wykonał szarżę, lecz nie trafił i Ryder wykonał zack attack ale 2 count! gdyż McCGillicutty przerywa pin. Hawkins chciał wyrzucić go z ringu, jednak sam wyleciał. Ryder szykował jeszcze jeden zack attack, ale unik David'a i verdict, po którym odliczył do 3.

 

Zwycięzcy: The New Nexus (David Otunga & Michael McGillicutty)

 

-----------------------------

Match #2 Mason Ryan /w.CM Punk vs. Vladimir Kozlov

 

Ryan zdominował rywala i zadał wiele punchów w narożniku, po czym sędzia odciągnął go. Ryan ruszył z szarżą, ale nadział się na big boot'a. Kozlov wykonał elbow drop i splash co dało 2 count! Kozlov wrzucił Ryan'a w narożnik i wszedł w niego kilka razy barkiem. Kozlov posadził Mason'a na narożniku i headbutt, po czym superplex, ale znów 2 count! Kozlov wrzucił Ryan'a w liny i próba back body drop'u, ale Mason kopnął Kozlov'a i spear, który dał 2 count! Ryan wyprowadził kilka punchów i suplex. Ryan odbił się od lin i splash co dało 2 count! Ryan poczekał, aż Kozlov wstanie i ryan bomb, po którym odliczył Kozlov'a do 3.

 

Zwycięzca: Mason Ryan

 

-----------------------------

Na backstagu Scott Stanford i Alberto Del Rio.

 

Scott pytał czy Alberto znalazł już rywala dla John'a? Alberto zaczął się śmiać i powiedział, że nie musi tego robić bo każdy rywal będzie walczył dłużej niż ktokolwiek z nim. Scott zapytał jeszcze o to czy Alberto ma już wybraną walkę z John'em. Del Rio odpowiedział, że myślał dzisiaj w szatni o tym jaką walkę wybrać. W końcu znalazł taką walkę w której z pewnością wygra, a na dodatek upokorzy John'a Cene.

 

-----------------------------

Kamera dalej jest na backstagu. Widzimy jak John Cena rozmawia z mistrzami TT Kane'm i Big Show'em. John mówił, że na pewno mają jakieś sprawy do wyrównania z Alberto i dziś mogą wyrównać rachunki. Show odpowiedział, że to kusząca propozycja i obaj zastanowią się i dadzą odpowiedź John'owi.

 

-----------------------------

Match #3 Kofi Kingston vs. The Miz

 

Były mistrz WWE kontrolował walkę, lecz gdy zaczął się naśmiewać z Kofi'ego otrzymał kilka punchy i drop kick. Kofi wrzucił Miz'a w liny i high knee oraz monkey flip co dało 2 count! Kofi wykonał dwa razy double axe handle i drop kick, jednak unik Miz'a i backbreaker oraz neckbreaker, ale tylko 2 count! Miz wrzucił Kofi'ego w narożnik i awesome clothesline, lecz znów 2 count! Mr.Awesome wykonał wiele kopnięć i low drop kick. Miz poczekał, aż Kofi się podniesie i skull crushing final, jednak Kingston skontrował i sos, które daje 2 count! Kofi wszedł na narożnik i crossbody, ale 2 count! Kofi wykonał dwa double axe handle, drop kick i boom drop. Kingtson wykonał kilka tauntów i trouble in paradise, jednak unik Miz'a i big boot. Miz poczekał, aż Kofi wstanie i skull crushing final, Kofi zostaje odliczony do 3.

 

Zwycięzca: The Miz

 

Po walce wbiegł United States Champion Jack Swagger, który zaatakował Kofi'ego pasem i po wielu punchach wyniósł pod gutwrech powerbomb, ale kontra Kofi'ego i trouble in paradise. Swagger wykonał unik i uciekł z ringu. Kofi wziął mikrofon do ręki i mówił, że chcę rewanżu ze Swagger'em. Nie będzie jednak to na Raw, a za dwa tygodnie na Capitol Punishment. Swagger uśmiechnął się i przyjął wyzwanie, po czym odszedł z pasem.

 

-----------------------------

The Truth shall set you free i w ringu R-Truth.

 

R-Truth był zdenerwowany i chodził po całym ringu. W końcu Truth wziął mikrofon i powiedział, że spisek wokół niego wciąż trwa. Wygrał walkę z Mysterio na Over the Limit, ale to Mysterio dostał walkę o pretendenta. Truth mówił, że Mysterio nie wykorzystał szansy, ale on nie zmarnowałby jej. Nie dawno gdy postanowił być złym obrał sobie 3 cele. Morrison'a, Mysterio i mistrza WWE. Pierwsze dwa cele zostały pokonane, lecz GM jest nie poważny nie dając mi szansy. Truth dodał, że GM jest jak Little Jimmys. Ma swojego bohatera, lecz go nie ujawnia. Little Jimmys natomiast kochają John'a Cene, który już nie długo zmierzy się z R-Truth'em i straci pas WWE.

 

-----------------------------

W ringu już John Cena, a na titantronie Alberto Del Rio.

 

Meksykanin mówił, że długo szukał rywala. Znalazł odpowiedniego, który nie lubi John'a i chcę go pokonać. Oto twój przeciwnik...The Fire Burns i do ringu zmierza Punk.

 

Match #4 WWE Champion John Cena vs. CM Punk - Beat the Clock Match

 

Cena wygrał zwarcie i wrzucił z dużą siłą Punk'a w naożnik, odbił się od lin i bulldog, tylko 1 count! Cena chciał wykonać suplex, ale Punk przyblokował i wyprowadził high kick, który dał tylko 1 count! Punk wyprowadził kilka kopnięć i wrzucił John'a w narożnik, high knee i bulldog co daje 2 count! Straight Edge Savior wyniósł Cene pod gts, lecz ten się uwolnił i zapiął stf. Punk wykorzystał to, że jest blisko lin i uwolnił się. The Champ wszedł na narożnik i diving leg drop, jednak tylko 2 count! John wyniósł Punk'a pod attitude adjustment, jednak ten po kilku łokciach uwolnił się i wyprowadził serię kopnięć i na koniec spinning heel kick co dało 2 count! Punk wrzucił Cene w narożnik i high knee, ale unik John'a i Punk uderza w narożnik i pada na matę. Cena wykonał five knuckle shuffle i attitude adjustment, po czym odliczył Punk'a do 3. Walka trwała 4m47s.

 

Zwycięzca: John Cena (4:47)

 

-----------------------------

Match #5 The Bella Twins & Maryse vs. Beth Pheonix & Eve Torres & Kelly Kelly

 

Walkę zaczęły Nikki Bella i Eve. Nikki zyskała przewagę i po kilku punchach, drop kicku dokonała zmiana z Maryse. Maryse szarpała Eve za włosy i uderzała jej głową o matę. Maryse wrzuciła Torres w liny i obie wykonały clothesline, po czym dokonały zmiany. W ringu Brie i Kelly Kelly. Mistrzyni Div wykonała big boot, ale 2 count! Brie wykonała akcję ground & pound, lecz odciągnął ją sędzia. Kelly wykonała drop kick i zmieniła się z Beth. Glamazon wykonała dwa clothesliny i belly to belly suplex, ale 2 count! Beth wyniosła Brie pod glam slam, ale Maryse i Nikki przeszkodzyły jej w tym. Kelly i Eve próbowały interweniować, ale zostały wyrzucone z ringu. Brie wykonała bella buster i odliczyła Beth do 3.

 

Zwyciężczynie: The Bella Twins & Maryse

 

-----------------------------

Na backstagu Scott Stanford i WWE Champion John Cena.

 

Scott pogratulował zwycięstwa John'owi i pytał o przeciwnika dla Alberto. Cena mówił, że spodziewał się Punk'a jako rywala, natomiast Alberto ma tylu wrogów, że nie spodziewa się kto będzie jego rywalem. Byłem dzisiaj u kilku gwiazd i każdy chciał walczyć z Alberto, ale tylko jeden mógł to zrobić. Po walce zastanawiałem się jeszcze czy podjąłem dobrą decyzję i odpowiedziałem sobie, że tak. Wymyśliłem także już jaką walkę zobaczymy na Capitol Punishment, ale nie chcę jej zdradzać.

 

-----------------------------

Na titantronie John Cena.

 

The Champ powiedział, że jest wielu rywali, którzy chcieli walczyć, ale jednemu zalazłeś za skórę bardzo mocno. To on: Booyaka, booyaka i pojawia się Rey Mysterio.

 

Match #6 Alberto Del Rio vs. Rey Mysterio - Beat the Clock Match

 

Del Rio zyskał przewagę i po kilku punchach wykonał neckbreaker, lecz tylko 1 count! Del Rio wrzucił Rey'a w narożnik i szarża, ale nadział się na nogę Mysterio, który wykonał jeszcze bulldog i ustawił Alberto pod 619. Rey odbił się od lin, ale nadział się na big boot. Alberto wykonał german suplex, jednak 2 count! Del Rio posadził Rey'a na narożniku i próba superplexu, ale Rey wykonał headbutt i zrzucił Alberto z narożnika i crossbody, które daje 2 count! Rey wykonał kilka kopnięć i próba hurricanrany, ale Del Rio skontrował na neckbreaker. Alberto wszedł na narożnik i splash co daje 2 count! Alberto chciał wykonać cross armbreaker, ale Mysterio nie dał zapiąć submission i wyrzucił Alberto z ringu. Walka trwała już 4 minuty. Mysterio wykonał springboard crossbody za ring, po czym wrzucił Alberto z powrotem do ringu. Mysterio ustawił Del Rio pod 619 i wykonał akcję. Zostało 15 sekund. Mysterio na narożniku i splash, jednak Alberto wykonał enzugiri i pin 1...2...Mysterio kładzie nogę na liny i pin przerwany. Czas minął, walka zostaje zakończona remisem i to Cena wybierze rodzaj walki.

 

Zwycięzca: Draw

 

-----------------------------

Do ringu przyszedł WWE Champion John Cena.

 

Cena uścisnął dłoń Rey'owi i podziękował mu za walkę. Alberto był zdenerwowany, a Cena kazał mu się uspokoić. John powiedział, że Alberto nie ma się czym denerwować bo ich walka na Capitol Punishment będzie równa dla obu. Masz po swojej stronie Ricardo Rodriguez'a, lecz nie włączy się on w tą walkę, gdyż zostaną zamknięci w klatce. Będzie to Steel Cage Match. Alberto był wściekły i zaatakował Cene. Po kilku punchach Alberto zapiął cross armbreaker, jednak musiał przerwać akcję bo przybiegli ochroniarze, którzy odciągneli Alberto.

 

Po tym wydarzeniu Raw dobiegło końca.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/a/a6/Capitol_Punishment_%282011%29.jpg/200px-Capitol_Punishment_%282011%29.jpg

AKTUALNA KARTA NA CAPITOL PUNISHMENT:

1.John Cena© vs. Alberto Del Rio - Steel Cage Match for the WWE Championship

2.Randy Orton© vs. Christian vs. Sheamus - Triple Threat Match for the World Heavyweight Championship

3.Jack Swagger© vs. Kofi Kingston - Single Match for the United States Championship

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Gala krótka, ale trzyma dobry poziom.Ciekawe walki i segmenty również ciekawa karta, oprócz jednej Swagger vs Kingston, jak ja nie cierpię tego drugiego zawodnika.

Walka Del Rio vs Cena - liczę na to,że Del Rio zdobędzie pas.

Jeszcze większy krok w przód dla diar, bardzo dobre.

 

Zapraszam do mnie :) Nowy odcinek już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  93
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2010
  • Status:  Offline

Kolejna dobra gala i co raz bliżej Capitol Punishment. Jak na razie karta taka se, ale licze na jeszcze jakieś ciekawe walki. Co do Raw to walki były dobrze opisane i nie brakowało Backstagu. Z każdym odcinkiem co raz lepiej, czekam na kolejne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...