Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE: Rozrywka Sportowa w innym wydaniu.


Adrian!

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

STAN NA: PIERWSZE RAW PO BRAGGING RIGHTS

 

- ROSTER MONDAY NIGHT RAW

 

Alberto Del Rio

Alex Riley

Batista

Big Show

Chris Masters

CM Punk

Curt Hawkins

David Hart Smith

David Otunga

Dolph Ziggler

Evan Bourne

Goldust

Jack Swagger

John Cena

JTG

Kane

Kofi Kingston

R-Truth

Rey Mysterio

Santino Marella

Skip Sheffield

Triple H

Tyler Reks

Vladimir Kozlov

Zack Ryder

 

INNI:

 

Michael Cole & Jerry Lawler - komenatorzy

Justin Roberts - spiker

Vickie Guerrero - Generalna Managerka

Ricardo Rodriguez - osobisty konferansjer Alberto Del Rio.

Todd Grisham & Matt Striker - przeprowadzający wywiady.

 

 

Brodus Clay

Chavo Guerrero

Christian

Cody Rhodes

Daniel Bryan

Drew McIntyre

Ezekiel Jackson

The Great Khali

Heath Slater

John Morrison

Justin Gabriel

Mark Henry

Randy Orton

Sheamus

Sin Cara

Ted DiBiase

Tyson Kidd

The Miz

The Undertaker

Wade Barrett

William Regal

 

INNI:

 

Michael Cole & Booker T & Josh Matthews - komentatorzy

Tony Chimel - spiker

John Bradshaw Layfield - Generalny Manager

Todd Grisham & Matt Striker - przeprowadzający wywiady

 

______

 

DIVAS:

 

Beth Phoenix

Eve Torres

Kelly Kelly

Maryse

Alicia Fox

Layla

Natalya

Tamina

 

POSIADACZE PASÓW:

 

WWE CHAMPIONSHIP:

Aktualny posiadacz: CM Punk (RAW 24.10.11 - ???)

Poprzedni posiadacz: Alberto Del Rio (SummerSlam 2011 - 24.10.2011)

John Cena (Extreme Rules 2011 - RAW przed SS'11)

 

 

UNITED STATES CHAMPIONSHIP:

Aktualny posiadacz: Evan Bourne (Hell in a Cell 2011)

Poprzedni posiadacze: Santino Marella (RAW wrzesień 2011 - Hell in a Cell 2011)

Jack Swagger (Sierpień 2011 - Wrzesień 2011)

Kofi Kingston (Extreme Rules 2011 - Sierpień 2011)

 

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

Aktualny posiadacz: John Morrison (Smackdown 30.09.2011)

Poprzedni posiadacz: Christian (Extreme Rules - Smackdown 30.09.2011)

 

 

 

INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP

Aktualny posiadacz: Wade Barrett (Smackdown Marzec 2011)

 

WWE TAG TEAM CHAMPIONSHIP:

Akutalni posiadacze: Sin Cara & Chavo Guerrero (Bragging Rights 2011)

Poprzedni posiadacze Kane & Skip Sheffield (Night of Champions 2011)

 

DIVAS TITLE:

Aktualny posiadacz: Melina

Poprzedni posiadacz: Natalya

 

 

.....

 

Walki, które będe pisał będą krótkie na tygodniówkach i w sylu raportowym, bo tak się łatwiej czyta, a zwykłych i tak nie czyta nikt...Dialogi pomiędzy wrestlerami na zapleczu oczywiście będą pisane normalnie....Tak dla informacji.

 

Rozpocznę pisanie od pierwszego Raw po Money in the Bank 2011, rezygnuje z walki John Cena vs The Rock na Wrestlemanii. New Nexus nie istnieje, a wszyscy członkowie tej stajni oprócz CM Punka zostali zwolnieni z WWE, za to członkowie The Corre krążą własnymi ścieżkami, face turn przeszedł Justin Gabriel oraz Ezekiel Jackson.

 

Money in the Bank wyglądało następująco:

 

SD MiTB Match John Morrison def. Kane, Drew McIntyre, Cody Rhodes, Randy Orton, Ezekiel Jackson, Ted DiBiase, Sin Cara.

 

W trakcie walki powrócił Chris Jericho, który zrzucił Randy'ego Ortona z drabiny podczas gdy ten miał pewną wygraną i zaatakował go drabiną...Sanitariusze wynieśli Vipera z hali na noszach

 

IC Title Match: Wade Barrett def. Justin Gabriel

 

WH Title Match: Christian def. Mark Henry

 

Raw MiTB Match: CM Punk def. Dolph Ziggler, Daniel Bryan, The Miz, Rey Mysterio, Kofi Kingston, R-Truth, Alberto Del Rio

 

WWE Title Fatal 4-Way Elimination Match: John Cena def. The Big Show, Jack Swagger, Kane.

 

---

 

Monday Night Raw

18.07.2011

Green Bay, Wisconsin.

 

Jesteśmy na pierwszym przystanku do największej imprezy lata jaką jest Summerslam ! John Cena będzie bronił tam swojego tytułu mistrzowskiego w starciu....z kim ? Właśnie to jest pytanie, dziś na Raw odbędzie się Beat the Clock Challenge, w którym udział wezmą Alberto Del Rio, Dolph Ziggler, Big Show, Jack Swagger, Kane, The Miz, Rey Mysterio oraz powracający dziś Triple H !!

 

Czekają nas starcia takie jak:

Big Show vs Dolph Ziggler

Jack Swagger vs Rey Mysterio

The Miz vs Triple H

Alberto Del Rio vs Kane...To wszystko na Raw ![/center]

 

Po tej zapowiedzi usłyszeliśmy theme song gali oraz wejściowkę...Na sali zabrzmiało 'Time to play The Game' i do ringu wszedł....Triple H !

 

 

 

Triple H: Otóż to Długo musieliście czekać na to bym powrócił...Po Wrestlemanii powiedziałem, że będe czekał na Undertakera...Czekałem....Czekałem....Czekałem, aż w końcu uznałem, że mam tego dosyć ! Nie mogę siedzieć bezczynnie i nic nie robić ! Może Deadman już nigdy nie powróci i mimo to, że przegrałem bitwę to wygrałem wojnę ? Być może tak jest, chciałbym się mylić...Wyrażam chęć spotkania się z nim jeszcze raz z Tobą Phenom...Jeśli jesteś w stanie...

 

 

...Wspaniale jest was widzieć ponownie Nie ociągając się przyznaje się do błędu...Kiedyś powiedziałem, że nie ma już dla mnie wyzwań w szatni WWE, otóż myliłem się...Jest ! Jest coś co kocham, jest coś co mi się należy...WWE Championship ! Długo zwlekałem z powrotem, aż w końcu jestem wrócić po to co należy się mojej osobie....Dzisiaj...

 

Triple H chciał kontynuować, ale przerywa mu Mr. Money in the Bank CM Punk ! Ten z aroganckim uśmiechem na twarzy wszedł do ringu rozglądając się po publiczności...

 

CM Punk: Och...Triple H czy ty naprawdę myślisz, że komuś Cię tu brakowało ? Na pewno nie mnie ! Nikogo nie interesuje Twój konflikt z Undertakerem, ta rywalizacja...Po co to oglądać skoro można oglądać....mnie ! 3 krotnego zwycięzce walki Money in the Bank ! Jest to jedyna okazja Hunter, w której masz okazje zrobić sobie ze mną zdjęcie, zapraszam ! W sumie to...Nie zrobiłbym tego, bo osobiście brzydzę się ludźmi Twojego pokroju...Ja miałem otwierać gale, nie ty, Twoi fani mogą sobie poczekać, i tak są nic nie wartymi ludźmi...Powinni chcieć czerpać naukę ode mnie....Człowieka, który potrafi wszysystko...Co powiesz Triple H ? Chociaż czekaj ! Nie mów nic, ponieważ ponownie znacznie zepsujesz jakość tego segmentu, który staram się właśnie ratować...Marzysz o ponownym zdobyciu pasa WWE <śmieje się>...Ja mam to na wyciągnięcie ręki...Nie zamierzam zbliżać się do Twoich rekordów, ponieważ gdy zdobędę tytuł to już nigdy go nie stracę ! Będę członkiem Main Eventów Wrestlemanii 28...29...30....I tak dalej i tak dalej...Nie powinieneś zdobywać pasa WWE Hunter, ponieważ równie szybko jak go zdobędziesz ...Możesz go nie mieć...Co o tym myślisz ?

 

 

Triple H: Czy naprawdę chcesz wiedzieć co w tej chwili myślę ?...

 

HHH uderza Punka mikrofonem, po chwili próbuje wykonać Pedigree, ale się nie udaje ! Punk unika, odbija się od lin i próbuje powalić rywala, jednak chybił...Odwraca się i Spinebuster ! Mr. Money in the Bank łapie obolały walizkę, wyrzuca ją za ring, sam "wytacza" się z kwadratowego pierścienia, chwyta swoją "teczkę", patrzy przerażony i wściekły na Huntera, którego theme song rozbrzmiewa na hali, a ten tauntuje w narożniku zbierając wielki pop od fanów.

 

---

 

Dziś na Raw gości 9 letni siostrzeniec Kofiego Kingstona !

 

---

 

Beat the Clock Challenge

Big Show vs Dolph Ziggler (w/Vickie Guerrero)

 

Obaj wiedzieli o co walczą, na początku pojedynku Big Show naśmiewał się z Vickie oraz Dolpha...Ten drugi poczuł się urażony i spoliczkował giganta, który zdenerwował się, złapał go w pół i wykonał kilka chopów. Największy atleta na świecie był bardzo zdeterminowany by jak najszybciej zwycięzyć swojego przeciwnika...Gdy szarżował w rogu Ziggler zdołał się odsunąć i wymierzył Dropkick w rogu...Big Show padł na kolana, a pan perfekcyjny wymierzył "maczugę", pin do dwóch. Dolph próbował założyć Sleeper Hold i przez chwile się mu to udało, ale gigant przerzucił miał nogę na linach, sędzia przerwał akcje, a Dolph kontynuował atak...Uznał, że nie ma sensu marnować czasu i wymierzył serię Leg Dropów...Po chwili upewnił się czy jego rywal leży, stanął na krawędzi ringu i próbował wykonać Diving Clothesline, ale Big Show skontrował to na Spear. Po chwili wymierzył Chockeslam i było po wszystkim. Czas to 6 minut i 9 sekund.

 

Big Show stanął przed wyjściem z hali gdy za nim pojawił się jego były Tag Team partner Kane, który miał w ręku metalowe krzesło i uderzył swojego niegdyś sojusznika w plecy...Po czym kontynuował wejście na ring...

 

----

 

Beat the Clock Challenge

Kane vs Alberto Del Rio

 

W trakcie przerwy reklamowej rozpoczęło się kolejne starcie...Obu pozostały jeszcze tylko dwie minuty do końca...Del Rio rozpaczliwie próbował spinować Big Red Monstera, ale nie przynosiło to mu upragnionego zwycięstwa. Alberto wymierzył swoje enzugiri w rogu, ale dało mu to tylko 2 count. Moment później był bliski założenia swojego submissiona, ale Kane tak łatwo się nie dał. Próba Chockeslamu została zablokowana, bo Meksykanin włożył rywalowi palce do oczu, po czym obaj wylecieli za ring...Tam w najlepsze trwała walka...Alberto zdobył jednak sobie przewagę i popchnął rywala na metalowy słupek po czym wrócił do kwadratowego pierścienia...Sędzia doliczył do "9" i Kane próbował powrócić na ring, ale nie zdążył i Del Rio mógł cieszyć się z wygranej przez count-out, a jego czas to 5 minut i 7 sekund...

 

---

 

Przez backstage szedł wściekły CM Punk wraz ze swoją walizką...Nagle podbiegł do niego mały, czarnskóry chłopiec...

 

Chłopiec: Hey...CM Punk !

 

CM Punk: Mówiłeś coś do mnie ?

 

Chłopiec: Nienawidzę Cię CM Punk ! Jesteś tchórzem i nie masz honoru !

 

 

CM Punk: A co takie dziecko jak ty może wiedzieć o honorze, co ? Gdzie są Twoi rodzice ? Niech zobaczą jakiego wychowali bezczelnego gnoja...Miałeś czelność zaczepić mnie...gówniarzu !

 

Chłopiec: Kofi ! Kofi ! Kofi !

 

Nagle podbiega Kofi Kingston, który odpycha CM Punka, który się przewraca...Po chwili podbiega do nich jakaś kobieta, która zabiera dziecko...Kofi wdaje się w kłótnie z Punkiem, a ten uderza go w twarz...Obaj zaczynają się wściekle okładać, po chwili podbiega ochrona, która rozdziela obu zawodników...

 

CM Punk: Niech szanuje siebie gnój, Kofi ! A ty....jeszcze zobaczysz...Cała Twoja rodzina zobaczy jakiego ma bohatera !

 

Kofi wyrywa się spod opieki ochrony i rzuca w Punka drewnianym krzesełkiem...Ochrona ponownie łapie Kingstona...

 

Kofi Kingston: Ty....Skurwys Podnosisz rękę na dziecko ? Jeszcze się przekonamy...

 

Obaj potem zaczeli się przekrzykiwać, a ochroniarze odciągneli ich w odległość daleką od siebie...

 

---

 

Michael Cole, Jerry Lawler i Josh Matthews rozmawiali o tym co zdarzyło się przed chwilą. Cole popierał zachowanie Punka twierdząc, że dziecko samo go sprowokowało...Lawler i Josh potępili to co zrobł Mr. Money in the Bank.

 

---

Backstage

 

 

Todd Grisham: Ladies and Gentelman...Please Welcome my guest at this time...The WWE Champion...John Cena !

 

 

- John za Tobą obrona pasa w starciu 4 rywali, uważasz, że była to trudna walka ?

 

John Cena: Oczywiście, że tak. Cieszę się, że mogłem wziąć w niej udział i jestem walczącym posiadaczem pasa....The Champ is Here Todd !

 

Todd Grisham: Dziś poznasz nowego pretendenta do Twojego pasa, na razie jest nim Alberto Del Rio, ale to może się zmienić...Kto jest Twoim faworytem ?

 

John Cena: Głupie pytanie...Mam nadzieje, że wygra najlepszy i będę mógł zmierzyć się z osobą grającą czysto by stworzyć wielkie widowisko...Jako mistrz nie mam chwili wytchnienia, ale...Ja to lubię ! Lubię jak dzieje się dużo, na Summerslam za to...A ty czego chcesz ?

 

 

Tyler Reks: Cena...Na Twoim miejscu nie myślałbym o Summerslam, bo tak się składa, że jesteś moim rywalem na dzisiejszym Raw...

 

John Cena: Mam się bać, tak ? Och, to przepraszam, wejdź jeszcze raz, a ja udam strach...Tyler, słyszałem to wiele razy...ZASKOCZ MNIE czymś i spraw, że naprawdę nie będzie mnie na Summerslam, czekam w ringu w takim razie....

 

---

 

Beat the Clock Challenge

The Miz (w/Alex Riley)vs Triple H

 

Przed walką Ceny z Reksem czekało nas starcie z turnieju Beat the Clock pomiędzy Mizem, a Triple H'em, który otrzymał wielki pop. On także rozpoczął lepiej, jednym punchem powalił szarżującego rywala, po czym wymierzył High Knee...Niespodziewanie szykował Pedigree po ledwie 20 sekundach walki, ale Miz w porę oprzytomniał, uwolnił się i uciekł z ringu...Widać było, że jest wściekły, ale bardzo chce wygrać...Powrócił na ring i przejął inicjatywę, okładał w parterze swojego rywala i wymierzył kilka Elbow Dropów...Było to oczywiście za mało na The Game'a, ale Awesome One się tym nie zraził i zaczął atakować co raz to pewniej...Zostały trzy minuty do upływu czasu i były WWE Champion wymierzył swój Clothesline w rogu...Zamierzał skoczyć na przeciwnika, ale ten skontrował to na Spinebuster....2 count ! Triple H tauntował i próbował wymierzyć facebuster, ale Miz go przewrócił i wykonał tzw katapultę na narożnik...Po chwili wykonać kombinacje Neckbreaker-Backbreaker...Wydawało się, że to będzie koniec, ale King of Kings położył nogę na linie ! Miz był wściekły, ale szykował Skull-Crushing Finaly - nie udanie ! Triple H się uwolnił i próbował Pedigree, ale do akcji wkroczył Alex Riley, który rozproszył sędziego i Huntera, który to został odepchnięty i przerolowany...Sędzia nadal użeral się z Rileyem i prawdopodobnie gdyby nie to, to Miz uzyskałby pin, a tak to pojedynek musiał się toczyć dalej...Niecała minuta do końca, gdy "wspaniały" i The Game powalili się podwójnym Clotheslinem...Hunter wstał pierwszy i wdał się w pyskówkę z AR'em....Miz to wykorzystał i wykonał Skull-Crushing Finally ! Zostało 30 sekund do końca ! 1....2.....kickout ! Triple H kickoutował po finisherze ! Jego rywal był załamany, a czas upływał...Zostało 10 sekund gdy Miz próbował podnieść przeciwnika, a ten szybko wykonał Pedigree....Pinfall był pewny, ale Alex Riley odwrócił uwagę odliczającego sędziego...KONIEC ! Nikt nie pobił czasu...Pracownik Miza wszedł do ringu i sprawdzał stan Miza przechodząc obok HHH'a, który spojrzał na niego z politowaniem, kopnął go w brzuch i wykonał Pedigree po czym wyszedł zły z ringu....Hunter nie zmierzy się o pas WWE z Johnem Ceną na Summerslam...

 

---

 

Szatnia Del Rio

 

Alberto Del Rio: Bardzo dobrze wiem, że za chwile będę oficjalnie pretendentem do pasa WWE....Dobrze wiesz czym to jest dla mnie Ricardo...

 

Ricardo Rodriguez: To Twoje przeznaczenie Alberto...Jestem pewien, że uda Ci się wygrać pas WWE na Summerslam...

 

Alberto Del Rio: Najpierw mały piesek Rey Mysterio musi....Nie może wygrać ze Swaggerem, ani Swagger nie może wygrać z Mysterio...Jak tak się stanie to...Wypełni się moje przeznaczenie i w końcu sięgne po złoto...

 

Ricardo Rodriguez: Tak, tak...Uważam, że powinieneś komentować tą walkę bądź znaleźć się przy ringu...Tak będzie...Hmm bezpieczniej dla tego starcia...

 

Alberto Del Rio: To bardzo dobry pomysł, za to Cię cenie Ricardo...

 

---

 

Non-Title Match

WWE Champion John Cena vs Tyler Reks

 

Nic w innego jak zwykły squash...Reks przez minutę atakował mistrza, gdy chciał wykonać Powerslam to Cena się uwolnił i rozpoczął swoje "combo" - 2 x Sholder Tackle, Scoop Slam, Five Knuckle Shoffle....John spojrzał na Reksa, uśmiechnął się i wykonał Attitude Adjasment, po którym założył STF, które dało mu zwycięstwo...Cena wziął pas WWE i mikrofon...

 

John Cena: To było przesłanie dla mojego przeciwnika na Summerslam. Będzie nim Alberto Del Rio z którym jeszcze nie walczyłem w większym starciu, Jack Swagger , którego pokonywałem wielokrotnie jak i wczorajszego wieczora na Money in the Bank, bądź...Reyyyyyy Myyyyysteeeerio ! Chciałbym z nim walczyć, ale musi on udowodnić, że zasługuje, w co nie wątpie...Mam nadzieje, że zrobi to i damy fanom taką walkę jakiej jeszcze nigdy nie mieli ! Póki co mistrzem jestem ja, wiecie co ? Po PPV Summerslam to także się nie zmieni !

 

---

 

Beat the Clock Challenge:

Rey Mysterio vs Jack Swagger

 

Do stołu komenatorskiego dołączył również Alberto Del Rio, który kłócił się z Johnem Ceną o...wszystko. W ringu dominował Jack Swagger popisując się ciekawymi zapaśniczymi akcjami. Osłabiał on również kostkę Reya co mogło oznaczać tylko jedno...Będzie chciał wykończyć go przez Ankle Lock...Na cztery minuty przed końcem próbował go założyć jednak Rey sprytnie wyrwał i próbował 619, chybił, a Swagger dzięki temu mógł łatwo wynieść przeciwnika w Gunwrench Powerbomb...Mysterio nie dał sobie tej akcji wykonać, za to wykonał Hurricanrane i Jack uderzył głową w narożnik...Pin do dwóch...Rey wymierzał kilka low kicków na Swaggera...Ten w końcu stracił cierpliwość i złapał rywala za nogę i uderzył mocno o matę i wyrzucił za ring...Tam zaczął go okładać i uderzył nogą o metalowe schodki...Swagger założył Ankle Lock poza kwadratowym pierścieniem, ale Mysterio jakimś cudem próbował się uwolnić, Jack mu odpuścił, popchnął w metalowy słupek i powrócił do ringu...All American American liczył na count-out, ale się przeliczył...Sędzia doliczył do ośmiu...Swagger znów atakował Reya, który chciał wykorzystać jego nie uwagę i przewrócił rywala school-boyem, to prawie zakończyło walkę, ale były World Heavyweight Champion zdołał odkopać ! Zostało trzydzieści sekund...Swagger próbował założyć Ankle Lock i udało się mu to...Choć tylko na chwilę ! Rey złapał się liny, a gdy All American podszedł do niego to powalił go enzugiri i tym sposobem Swagger trafił na drugą linę...20 sekind do końca...Rey wykonuje 619 ! Ale nagle ze stanowiska komenatorskiego poderwał się Alberto Del Rio, który chciał rozproszyć zamaskowanego zawodnika ! Ten jednak się nie dał i jemu, stojąc na krawędzi ringu wymierzył High Kick...Zostało 8 sekund, a Rey patrzy na leżącego Jacka i mamy Splash ! 1...2...3 ! Mysterio wygrywa ! Okazało się, że wygrał w takim samym czasie co Del Rio z Kane'm - 5:07 ! Rey tauntował w narożniku, gdzie pogratulował mu WWE Champion John Cena...Nagle rozbrzmiał znany dźwięk...

 

Michael Cole: Can I Have Your Attention Please ! Właśnie otrzymałem e-mail od anonimowego Generalnego Managera Raw...Cytuję - "Rey - Alberto pokonaliście swoich rywali w takim samym czasie, co oznacza jedno. W walce wieczoru Summerslam John Cena będzie bronił pasa WWE w starciu z....Alberto Del Rio i Reyem Mysterio ! Obejrzymy Triple Threat Match ! "

 

John Cena patrzy na Mysterio z uznaniem i chce mu podać rękę...Rey odwzajemnia gest, gdy pojawia się Alberto Del Rio, który "od tyłu" atakuje rodaka...WWE Champion wynosi go pod Attitude Adjasment, ale Alberto zeskakuje i przechodzi w Crossarmbreaker...Trzyma on długo w tym uchwycie mistrza, po czym puszcza, patrzy na pas mistrzowski, który kładzie na Cenie...Kamera pokazuje jego i obolałego Mysterio...Del Rio tauntuje z ironicznym uśmiechem przy heel heacie widowni...Takim obrazkiem kończy się pierwsze Monday Night Raw przed Summerslam

 

---

 

Newsy (zawierają spoilery z Raw, więc daje w tagu)

 

 

- Wyniki dzisiejszej gali:

Big Show def. Dolph Ziggler

Alberto Del Rio def. Kane

Triple H vs The Miz - n/c

John Cena def. Tyler Reks

Rey Mysterio def. Jack Swagger

 

- Pierwszą zapowiedzianą walką na Summerslam będzie Triple Threat Match o pas WWE.

 

- Summerslam odbędzie się 17 sierpnia w Staples Center w Los Angeles, gdzie odbywały się także SS w latach 2009 i 2010.

 

- Chris Jericho jest zapowiedziany na Smackdown, który odbędzie się w Cleveland w Ohio. Nie wiadomo za to czy pojawi się Randy Orton, który ma sprzedawać uraz po Money in the Bank, gdzie został zaatakowany przez Y2J'a.

 

- Na Summerslam powinniśmy zobaczyć około siedmiu walk. Zarząd liczy, że będą one dobrze wypromowane.

 

- The Undertaker miał powrócić na Summerslam, ale tak się nie stanie - Deadman wciąż ma kontuzje, WWE chce żeby wyleczył ją w 100 procentach, po czym wrócił w pełnej formie i pracował na "pełny etat". Kiedy powróci ? Mówi się o Survivor Series.

 

- Następna gala PPV po Summerslam to Vengeance, które odbędzie się w Buffalo w Nowym Jorku.

 

 

 

 

 

---

 

Wiem, że gala nie wygląda imponująco, ale tak na razie będzie, chcę szybko przeprowadzić wszystkie storyline'y, które mam w planach. Mam nadzieje, że będzie ktoś moje gale czytał, liczę, że będzie co czytać i mam nadzieje, że każdy kto przeczyta zostawi jakiś w miarę fajny komentarz, bo one są najważniejsze. Pozdrawiam

Edytowane przez Adrian!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Adrian!

    38

  • NalepRKO

    16

  • adachoaRKO

    12

  • Pinio

    9

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Friday Night Smackdown

Cleveland, Ohio

22.07.2011

 

Dziś na Smackdown powróci sam Y2J Chris Jericho, który ma zapewne do powiedzenia wiele - nie było go w końcu prawie rok. Ponad to zostanie wyłoniony nowy pretendent do pasa World Heavyweight Championship. Kto zmierzy się z Christianem na Summerslam 2011 ? Tego dowiemy się już dziś !

 

Smackdown rozpoczął filmik pokazujący drogę Christiana do pasa Heavyweight i jego title run - od zdobycia go pokonał już Marka Henry'ego, Drew McIntyre'a i Brodusa Claya...Kto następny ?

 

Jak się okazało nie Christian, a powracający Chris Jericho otwiera Smackdown ! Y2J zebrał wielki pop przy wejściu, sam jednak nie robił sobie z tego nic...Pojawił się w garniturze, kamerzysta pokazywał różne transpareny trzymane przez fanów, choćby jak "Save Us Y2J"...

 

 

Chris Jericho: Welcome to...My show ! Wrzesień 2010 - Night of Champions w Chicago - Chris Jericho jest członkiem walki sześciu rywali o pas WWE...Przegrywa...Odpada...Jako pierwszy...Następnej nocy odbywała się kolejna gala - Raw...Jericho przegrywa tam z Johnem Morrisonem, ale wie, że jeszcze może być najlepszy...Nie, on ciągle jest najlepszy ! Spotyka na backstage mistrza WWE...Randy'ego Ortona Ustalają oni walkę na następny tydzień...Jeżeli Chris wygra to zostanie pretendentem...Jeżeli nie wygra będzie musiał odejść z W..W...E! ...Po tym pojedynku Y2J otrzymał kopniaka w głowę ...Owy kopniak wyeliminował go z gry na 10 długich miesięcy...Chciałem wrócić, ale nie mogłem...Nie chciałem wracać...Po co ? Dla kogo ? Znalazłem sobie zabawę w Tańcu z Gwiazdami i przez jakiś czas mogłem nie myśleć o tym wszystkim...Ale to się skończyło...Dostawałem wiadomości na twitterze "Save us Y2J" i inne temu podobne...Postanowiłem, że czas zacząć zbawiać ! Ale nie was......Siebie ! Uznałem, że nie ma sensu zawracać sobie wami głowy. Znaleźliście sobie przecież nowego ulubieńca...Randy Orton ? Z przykrością muszę stwierdzić, że nie ma go tu dziś. Na Money in the Bank odwdzięczyłem się mu za nadobne i sprawiłem, że nie wygra walizki to równa się potem zdobyciu pasa...Orton ma do załatwienia z kimś rachunki i jestem to ja ! Never......Never......Zamknijcie się nędzni hipokryci Randy Orton - Never....Ever nie wygrasz już żadnego pasa i ja tego dopilnuje, Twoja rywalizacja ze mną będzie Twoim ostatnim rozdziałem...Czekam na Ciebie, ale nasze kolejne spotkanie będzie dla Ciebie jeszcze gorsze niż....nasze ostatnie !

 

Na titantronie pojawia się Randy Orton...Via Satelite !

 

Randy Orton: Well, well, well....Chris Jericho ! Jeżeli chcesz wiedzieć czy czegoś żałuje - odpowiedź brzmi - nie ! Czy tylko na tyle było Cię stać Jericho ? Po 10 miesiącach Twoja zemsa to...zrzucenie mnie z drabiny i uderzenie nią kilkakrotnie ? Więcej bólu przyniosła mi cała walka niż to...Jedyne czego mogę żałować to, że nie kopnąłem w czaszkę Cię mocniej ! Będę na Smackdown za tydzień i moglibyśmy spotkać się w ringu jeden na jeden, ale nie zrobimy tego...Rozmawiałem przez telefon z Teddym Longiem, który potwierdzł naszą walkę na SummerSlam...W stypulacji No Holds Barred !

 

Chris Jericho: I co ? Myślisz, że będę się Ciebie teraz bał Randall ? Wróciłem tylko dlatego by Cię zniszczyć i stypulacja ta działa na moją korzyść...Nie widziałeś mnie w akcji przez 10 miesięcy, a ja Ciebie tak - stałeś się nudny, przewidywalny i jeszcze gorszy niż byłeś - pokonam Cię Orton i to ja kopnę Cię w czaszkę, udowodnię Ci, że ten kopniak we wrześniu nie znaczył absolutnie nic....

 

Randy Orton: Chris...możesz jedynie....PRÓBOWAĆ, a wynik będzie ten sam - I'm gonna beat you at the SummerSlam with an RKO....and Punt Kick !

 

----

 

Non Title Match

Intercontinenal Champion Wade Barrett vs Justin Gabriel

 

Krótka walka rewanżowa z Money in the Bank, na początku Gabriel pokazywał, że jest bardzo zdeterminowany by udowodnić, że porażka na PPV była jedynie dziełem przypadku...Wymierzył Spinning Heel Kick, po którym uzyskał 2 count...Później szykował się do 450 Splashu, ale Wade wstał i zrzucił rywala z narożnika, po czym sam na niego wszedł i wymierzył Flying Elbow. 2 count...Próba Wasterland skontrowana na Hurricanrane - IC Champion wpadł na sędziego, który wyleciał z ringu...450 Splash udany, ale nie miał kto liczyć...Gabriel po pewnej chwili uznał, że jest czas na powtórzenie tej akcji...Mylił się, Wade szybko się poderwał i uderzył rywala poniżej pasa, po czym wymierzył Wasterland pomyślnie...Sędzia wrócił do ringu i odliczył Justina...IC Champion górą.

 

----

Biuro GM'a

 

Teddy Long: Ladies and Gentelman...Dziś trzeba wyłonić pretendenta, który podejmie się walki z mistrzem na SummerSlam...

 

 

Ezekiel Jackson: Hey Teddy...Pamiętam moje walki z Christianem w ECW i jestem pewien, że należy się rewanż...jemu ! Wówczas pokonałem go, a teraz może on chciałby się zrewanżować i zmierzyć się ze mną o tytuł...jego tytuł...Myślę, że to dobry...

 

 

Mark Henry: Wait a minute...Tak się składa, że niektórzy powinni dostać drugą szansę, szczególnie ludzie tacy jak ja, zatem Teddy...Nie mam czasu dłużej czekać, więc ogłoś mnie pretendentem.

 

 

Sheamus: Tak się składa, że ty Mark miałeś już okazje wygrać pas - nie wygrałeś ! Nie wygrałeś pasa nigdy w swojej karierze, ty Ezekiel także nie będziesz nigdy mistrzem świata - ja za to byłem nim dwa razy i na SummerSlam chcę uczynić to po raz trzeci - Teddy - nie lubię Cię, ale dawaj mi title shota !

 

Teddy Long: Wait, wait...Założę się, że chcecie udowodnić sobie, że jesteście le...

 

Sheamus: Nie, nie chcemy, daruj sobie te gadki i jeżeli masz coś ogłosić to rób to szybciej...

 

Teddy Long: Zamknij się ! Dziś - Ezekiel Jackson, Mark Henry i ty...W Main Evencie Smackdown - zwycięzca zmierzy się z Christianem na SummerSlam o pas mistrzowski wagi ciężkiej !

 

 

---

 

Tag Team Match

World Heavyweight Champion Christian & Smackdown Mr. Money in the Bank John Morrison vs Cody Rhodes & Brodus Clay

 

Przed walką pokazano filmik z szatni, gdzie Cody namawiał Brodusa do zostania jego ochroniarzem...Sama walka była ciekawa, ale od początku - równo z gongiem w ringu zostali John Morrison oraz Cody Rhodes, który od razu postanowił zmienić się z Brodusem Clayem...Ten od razu śmiało zaatakował pana Money in the Bank i wyprowadził mu kilka headbutów...Brodus chwycił przeciwnika i rzucił nim o matę kilkakrotnie...Pin jedynie do dwóch. Clay popchnął JoMo w narożnik i szarżował na niego, ale ten uniknął i próbował wykonać roll-up, ale nie wyszło...Olbrzym podniósł go i wyprowadził serie punchy...Następnie zmienił się z Codym Rhodesem, który rozstał się już ze swoją maską, ten z onimuszem zaaakował rywala...Wymierzał mu kilka Knee Dropów...Pin do dwóch...Przed przerwą reklamową Rhodes założył headlocka Morrisonowi...Po przerwie Guru Doskonałości wciąż był trzymany w defensywie przez rywali...Brodus i Cody na zmianę okładali go...W końcu JoMo wykorzystał swój spryt i uniknął ciosu wyprowadzanego przez TT partnera Rhodesa, wyprowadził kilka ciosów i zmienił się z Christianem, który zaatakował rywala serią plaskaczy...Próba Killswitchu skontrowana - Clay odepchnął rywala i wpuścił Cody'ego...Ten przewrócił mistrza wagi ciężkiej i wykonał mu "katapultę" na narożnik, po czym szykował się na Superplex, ale Christian zepchnął go z trzeciej liny, a sam wykonał Diving Dropkick ! 2 count. Capitan Charisma szykował się na Killswitch, ale Brodus odwrócił jego uwagę, a Rhodes wykorzystał to i chciał wykonać Alabama Slam - mistrz próbował go powstrzymać, ale i to nie pomogło - wydawało sie, że będzie koniec, ale nie - pin do dwóch....Christian po serii ciosów od Cody'ego wyprowadził Tornado DDT i dokonał zmiany z Morrisonem, który chciał wykonać Starship Pane...To jednak nie wyszło, bo jego uwage odwrócił Clay...Jednak nagle wyskoczył na niego Christian i wykonał mu Tornado DDT z krawędzi ringu...Próba Starship Pane nieudana - Rhodes zablokował się nogami - 2 count. Były Dashing próbował Cross Rhodes, ale John skontrował odepchnął przeciwnika i wymierzył Flying Chuck, po chwili running knee i zakończył pojedynek.

 

Cody był bardzo obolały, trzymał się przerażony za twarz, wyglądało na to, że coś mu się stało...Gdy Christian opuścił już hale, JoMo tauntował w narożniku - brutalnie ściągnął go z niego Brodus Clay rzucając z wielką siłą za ring...Clay pomógł wstać Rhodesowi, uniósł jego rękę do góry i opuścili arenę.

 

---

 

Przypominano Beat the Clock Challenge i wydarzenia po Main Evencie - John Cena zmierzy się z Reyem Mysterio i Albero Del Rio o pas WWE na SummerSlam.

 

---

 

Wywiad

 

Josh Matthews: Panie i Panowie powitajcie mojego gościa, jest nim najsilniejszy człowiek świata - Mark Henry ! Mark, będziesz dziś członkiem walki trzech rywali o miano pretedenta do pasa wagi ciężkiej...Powiedz wszystkim dlaczego to ty wygrasz tą walkę ?

 

Mark Henry: Jeszcze się pytasz ? Mam po swojej stronie lepsze argumenty niż moi rywale, wczoraj...Hah, wczorajsza porażka była dziełem przypadku, ale co się odwlecze...No właśnie. Dziś czeka mnie spacerek...

 

Głos: Jutro wielkie jedzienie....Wiem, słaby żart Ale znam lepszy - Mark Henry wygra dzisiejszą walkę ! Doskonale wiem na swoim przykładzie, że można po wielu, wieelu latach zdobyć wymarzony tytuł, ale Ciebie Mark to nie czeka...Niemniej jednak...Powodzenia

 

---

 

Normal Match

Drew McIntyre vs Daniel Bryan

 

Na początku Bryan próbował założyć Lebell Lock, jednak jak się okazało było to za szybko na to. McIntyre stosował swoje brudne zagrywki i starał się obijać nogi Bryana, które według niego były najbardziej niebezpieczne...Dominacja Szkota nad rywalem nie była zbyt ciekawa, a tak zaczęło się robić dopiero później, gdy były mistrz IC próbował wykonać Spinebuster Bryan próbował przejść w swoją dźwignie, ale się to nie udało. Po chwili mieliśmy serie roll-up'ów, ale piny do dwóch. Bryan wykonał obunożny Dropkick z narożnika, co również dało mu 2 count. American Dragon następnie chciał wymierzyć Diving Clothesline, ale Drew powalił go w locie Big Bootem...2 count. Próba Future Shock DDT nieudana, Bryan ładnie przeszedł do LeBell Locku, po którym McInyre odklepał !

 

---

 

Wyemitowano powtórki z Monday Night Raw - tym razem była to powtórka bójki Kofiego Kingstona z CM Punkiem. Z powodu takie, że Smackdown jest bez ograniczenia wiekowego ostrzejsze kwestie zostały wycięte.

 

---

 

Triple Threat #1 contender's Match

Ezekiel Jackson vs Mark Henry vs Sheamus

 

Po gongu od razu Ezekiel Jackson zdominował swoich rywali. Ostatni mistrz ECW wyrzucił z ringu Marka Henry'ego, a wziął się za Sheamusa i bombardował go serią punchy w narożniku, następnie ustawił go sobie w narożniku pod Superplex, ale do ringu powrócił najsilniejszy człowiek świata i powalił Jacksona headbuttem...Pin tylko do dwóch...Henry chcąc zademonstrować swą siłę podniósł Sheamusa i rzucił na Ezekiela...Pin ponownie do dwóch. Henry próbował założyć swój tzw "niedźwiedzi uścisk", ale Sheamus włożył mu palce do oczu i przewrócił. Następnie wymierzył Brough Kick i było po Marku. Jackson się podnosi i próba kolejnego kopnięcia, ale chybione - Book of Ezekiel ? Nie - Brough Kick - 1...2...3 - Sheamus w krótkiej walce pokazuje swoją dominacje i zostaje pretendentem do pasa wagi ciężkiej.

 

Po walce przed titantronem stanął Christian, który podniósł pas wagi ciężkiej do góry, Sheamus zaczął coś do niego krzyczeć, zauważył wstającego Ezekiela Jacksona i wymierzył mu kolejny Brough Kick...Po chwili położył na nim nogę i zaczął tauntować pokazując, że na SummerSlam zostanie nowym mistrzem świata.

 

---

 

Newsy:

 

 

 

- Y2J powrócił do federacji jako heel, nie jak wcześniej zapowiadano jako ten "dobry".

 

- Po Smackdown odbył się Dark Match, w którym Christian pokonał Sheamusa.

 

- Podobno Chris Jericho ma nie walczyć na najbliższych galach, a jego pojedynek na największej gali lata ma być promowany jako pierwszy po kontuzji.

 

- Być może na SummerSlam pojawi się Edge i weźmie on udział w jakimś segmencie bądź będzie przeprowadzał wywiady na zapleczu, co jest mniej prawdopodobne.

 

- Na PPV zapowiedzeni są jeszcze takie gwiazdy Smackdown jak John Morrison, Daniel Bryan, Drew McIntyre, Cody Rhodes, Ezekiel Jackson czy Wade Barrett. Wszystko jednak może się zmienić.

 

- Rating Raw wyniósł 3.3, a Smackdown 2.0

 

 

Wiadomości na temat PPV:

 

SummerSlam 2011

Data - 14.08.2011

Miejsce - Los Angeles, California.

Theme song - Rev Theory - Far From Over.

 

http://img689.imageshack.us/img689/5227/wwec.jpg

WWE Championship Match

John Cena © vs Rey Mysterio vs Alberto Del Rio

 

http://img810.imageshack.us/img810/7330/whcl.jpg

World Heavyweight Championship Match

Christian © vs Sheamus

 

http://img707.imageshack.us/img707/2019/63208259.jpg

No Holds Barred Match

Chris Jericho vs Randy Orton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  127
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.03.2011
  • Status:  Offline

Wiem, że gala nie wygląda imponująco,

 

pppffff... Napracowałeś się ostro moim zdaniem. Genialne dialogi. Walki takie jak trza... Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Monday Night Raw

28.07.2011

Tampa, Florida

 

Dziś na Monday Night Raw zobaczymy w akcji pretendentów do pasa mistrzowskiego WWE - Alberto Del Rio oraz Reya Mysterio. Nie zabraknie także mistrza Johna Ceny. Jak potoczą się losy Kofiego Kingstona i CM Punka ? Ten pierwszy będzie bronił dziś swojego pasa Stanów Zjednoczonych - jego rywalem będzie All American American Jack Swagger.

 

Tuż po intro gali na ring wyszedł mistrz 619 i jeden z pretendentów do pasa mistrzowskiego WWE - Rey Mysterio !

 

Rey Mysterio: Witam wszystkich moich fanów ! Pewnej nocy w Chicago, na Wrestlemanii 22 pewien zawodnik spełnił swoje marzenia - byłem to ja i zostałem mistrzem świata ! Było to wielkie wyróżnienie i gdy utraciłem owe mistrzostwo chciałem je zdobyć raz jeszcze...Udało mi się to w 2010 roku na gali Fatal 4-Way...Dwa razy byłem już mistrzem wagi ciężkiej, a na SummerSlam zamierzam zostać mistrzem WWE ! Pracuje dla tej organizacji już wiele, wiele lat, ale nigdy nie miałem tego pasa...Zamierzam spełnić swoje marzenia i...

 

Swoim samochodem do areny wjeżdża Alberto Del Rio, który wysiada z niego, opiera się o drzwi i zaczyna mówić

 

Alberto Del Rio: My name....My name is Albertooooooo Del Rrrrrrriooooooo ! But you already know that...Ty też Rey wiesz to doskonale...Powiedziałeś, że zamierzasz spełnić swoje marzenia i zostać mistrzem...Ja także zamierzam coś spełnić...Hmmm, niech pomyślmy co ? Oczywiście - moje przeznaczenie ! Moim przeznaczeniem jest bycie mistrzem, miałem zostać nim wcześniej, ale coś sie opóźniło...Teraz jestem pewien, że na SummerSlam zakończę swoją drogę do głównego pasa i będę waszym championem !

 

Rey Mysterio: Nie ! Nigdy nie będziesz "naszym" mistrzem ! Ci wszyscy ludzie nigdy Cię nie zaakceptowali i nie zaakceptują jeżeli dalej będziesz tak postępował...Żeby być mistrzem musisz się zmienić ! Obecnym mistrzem jak wiesz jest John Cena i jest to człowiek z honorem ! John to mój przyjaciel i wspaniały człowiek - tak powinien wyglądać mistrz...Jak Cena...Albo jak ja ! Najwyższy czas na...

 

 

Michael Cole: Can I have your attention please ! Otrzymałem właśnie e-mail od Generalnego Managera Raw...Cytuję - "Nie mam ochoty dłużej oglądać wymiany zdań pomiędzy wami o to, który z was powinien być mistrzem...Teoretycznie powinniście to roztrzygnąć na SummerSlam...Praktycznie ? Przestuje was - będziecie bronić dziś swoich miejsc w Triple Threat Matchu - Alberto - zmierzysz się dziś z....Triple H'em ! Za to ty Rey podejmiesz...Johna Cene ! "

 

Kamera pokazuje zaskoczonego Reya oraz Alberto, a po chwili....reklamy...

 

---

 

United States Championship Match

Champion Kofi Kingston vs Challenger Jack Swagger

 

Podczas wejścia na ring Kofiego pokazano wydarzenia z zeszłego tygodnia - kłótnie CM Punka z jego siostrzeńcem oraz późniejsze zamieszanie z tym związane...Sam Kingston nie był tak skoncentrowany jak zwykle, co wykorzystał jego przeciwnik, który przejął inicjatywę...Do przerwy reklamowej nie popisał się wieloma ciekawymi akcjami, jedynie starał się skupić na kostce Kingstona...Generalnie obaj nie pokazali niczego nowego. Kofi skontrował próbę Guntwrench Powerbomb na SOS, po którym 2 count...Następnie na titantronie pojawił się CM Punk w towarzystwie siostrzeńca Kofiego...Mr. Money in the Bank mówił do przestraszonego dziecka jaki to jego wujek popełnił tydzień temu błąd...Powiedział też, że nie ma zamiaru bić chłopca czy wyrządzać mu krzywdy, a jedynie nauczyć go pokory...Kingstona aż roznosiło, próbował opuścić ring, ale Swagger go przerollował i uzyskał pinfall!

 

Zwycięzca i nowy mistrz Stanów Zjednoczonych: Jack Swagger

 

Swagger chciał jeszcze założyć Ankle Lock, ale Kofi wykonał mu Trouble in Paradise i wybiegł z ringu...Punk uznał, że czas na opuszczenie hali, wsiadł w samochód zostawiając siostrzeńca Kingstona na parkingu i odjechał w nieznane. Były mistrz US przybiegł do chłopca, przytulił go i wziął na ręcę....

 

 

 

---

 

 

Backstage

 

Do szatni Johna Ceny wszedł Rey Mysterio!

 

Rey Mysterio: Cześć John, jak leci? No dobra, nie przyszedłem tu rozmawiać o pogodzie, lecz o nas. Wiesz dobrze, że mam dziś walkę jeden na jeden i jeżeli Cię nie pokonam to nie wystąpie w Main Evencie SummerSlam...

 

John Cena: Jeżeli przyszedłeś prosić mnie o fory Rey to...

 

Rey Mysterio: Nie! To nie tak jak myślisz, za kogo ty mnie masz John? Ja mam swój honor! Ja....

 

John Cena: W porządku, przepraszam..Wiesz, musisz pokazać się dziś z dobrej strony i if you want some come get some!

 

Rey Mysterio: Tak John chcę czegoś i jest to pas WWE...Chcę Cię tylko poprosić o czystą, świetną walkę dla wszystkich fanów w Tampie na Florydzie!

 

John Cena: Masz to jak w banku Rey....Powodzenia!

 

Rey Mysterio: Nie dziękuje.

 

 

 

 

---

Na backstage widać Big Showa!

 

 

 

Big Show: Niby co miało znaczyć to co zrobiłeś mi przed tygodniem?

 

Kane!

 

Kane: Wiesz...chodziło mi o Beat the Clock Challenge i pas mistrzowski...Uznałem, że jesteś najgroźniejszym rywalem i trzeba Cię wyeliminować czy osłabić...

 

Big Show: WIęc może zrobisz to teraz?

 

Kane: Nie, nie zrobię tego teraz...Mamy walkę...teraz!

 

Kane odchodzi, a z ust jego można odczytać słowo "idiota", to dziwne, ale z Big Showa również!

 

 

 

---

 

 

 

Tag Team Match

Big Show & Kane vs Dolph Ziggler & R-Truth

 

Również krótkie starcie. Big Show i Big Red Monster współpracowali na początku normalnie i przeważali nad rywalami...Kane wykonał Scoop Slam oraz Diving Clothesline na R-Truthie, który dał mu 2 count...Następnie próbował zmienić się z Big Showem, którego....nie było! Kane był zaskoczony, gdy pojawił się jego partner z krzesłem i mieliśmy potężny Chair Shot! Big Show kręcił z politowaniem głową i patrzył jak R-Truth odlicza Kane'a...

 

---

 

Backstage

 

Alex Riley: Miz...Tydzień temu byłeś naprawdę blisko! WWE Championship wkrótce powróci w Twoje ręcę! Możesz być tego pewien!

 

The Miz: Really? Wiem, że mogę być tego pewien...Prędzej czy później będę mistrzem, ale wolę nim zostać...Prędzej! Nie zostałem tydzień temu pretendentem, nie mam nawet walki na SummerSlam ani dziś na Raw...Gdzie się podziała sprawiedliwość ?!

 

Alex Riley: Spokojnie Miz...Jeżeli Generalny Manager nie chce nam pomóc to...może czas byśmy wzieli sprawy w swoje ręce?

 

The Miz: Wtajemnicz mnie w to Alex...

 

---

 

Normal Match

Alberto Del Rio vs Triple H

 

Jeżeli Alberto nie wygra tego starcia to pożegna się z walką na SummerSlam o pas WWE. Przed walką przyszedł e-mail od GM'a, w którym przypomniał on przygnębionemu Del Rio o stypulacji. Hunter przeważał od początku wymierzył High Knee atakującemu go przeciwnikowi, po czym próbował szybko Pedgiree, ale Meksykanin przerzucił go przez siebie Backbody Dropem. Pin jednak do jednego...Przed przerwą reklamową zwycięzca Royal Rumble 2011 założyć rywalowi headlocka, a po niej liczył na count-out, bo jak wykazały powtórki Alberto dwa razy popchnął przeciwnika w metalowe schodki...Triple H wraca jednak na osiem, a jego przeciwnik wymierza mu Dropkick i ponownie ścina wstającego przeciwnika z nóg...2 count. Del Rio próbował założyć swoją koronną dźwignie, ale HHH złapał się liny...Po chwili uniknął Elbow Dropu i "dosiadł" rywala i zaczał go okładać w parterze...Po chwili wyprowadził Facebuster oraz Spinebuster...Chwilę po tym zaczął tauntować, a jego uwage próbował odwrócić Ricardo Rodriguez, który załapał się na puncha...Próba Pedigree nie wyszła, ale wciąż HHH był w inicjatywie...Założył nawet Figure Four Leg Lock, ale Alberto dał radę złapać się lin...Triple H po raz kolejny próbował wykonać Pedigree, ale został rozproszony przez Alex Rileya!...Roll-up od Alberto - 1....2....3! Meksykanin uciekł z ringu, a HHH był wściekły i zaatakował od razu AR'a! Pedigree! Ale...

 

The Miz: Hej! Hej! Hunter spójrz tutaj! Tydzień temu zabrałeś mi marzenie o zostaniu po raz drugi mistrzem WWE...Ja dziś zabrałem Ci resztki honoru, które jeszcze posiadałeś oraz.... Sprawie, że będziesz chyba musiał poprosić teścia o podwózkę do domu?

 

---

 

Backstage

 

Todd Grisham: Witam! Jest ze mną Alberto Del Rio, który przed chwilą pokonał Triple H'a!

 

Alberto Del Rio: Więc masz jakieś pytania do mnie czy moge sobie pójść?

 

Todd Grisham: Jasne...Yyy...Za chwile odbędzie się walka Johna Ceny z Reyem Mysterio, jeśli Rey nie wygra tej walki to na SummerSlam zmierzysz się tylko z mistrzem WWE, za to jeśli wygra obejrzymy Triple Threat...

 

Alberto Del Rio: Pasjonujące...Wiesz co? Mam gdzieś kto wygra tą walkę, bo i tak czas spełnić przeznaczenie mówiące, że to ja jestem następnym i ostatnim mistrzem WWE!

 

???: A moje mówi mi, że podobno jestem nim ja...W sensie, że drugi człon ...Wiem, wiem - to było słabe, ale wiesz co jest jeszcze gorsze? To, że nie potrafisz czysto wygrać i w czystym pojedynku nie miałbyś szans ze mną, czy z Reyem...Za chwile taki właśnie zobaczysz, a potem...Widzimy się na SummerSlam! Cześć!

 

Alberto Del Rio: Nie ważne jak wygrywam John! Ważne jest to, że WYGRYWAM! Jeszcze zobaczysz!

 

----

 

Non Title Match

WWE Champion John Cena vs Rey Mysterio

 

Zawodnicy podali sobie ręce przed walką i gdy zaczeli lepszy okazał się Rey, który błyskawicznie przejął inicjatywę, wymierzył Hurricanrane, ale gdy chciał ponownić atak to Cena wykonał Clothesline, którym powalił mistrza 619. Po chwili doszło do zwarcia, w którym silniejszy okazał się obecny mistrz organizacji, ale Mysterio błyskawicznie przeskoczył za niego i próbował pokonać go przez school boy, ale pin do dwóch. Następnie było blisko 619, ale Cena nie pozostawił złudzeń przeciwnikowi i podciął go, po czym próbował założyć STF - Mysterio się obrócił i mieliśmy roll-up, po którym uzyskał 3 count! Tak się wydawało, ale Cena w ostatniej chwili kickoutował...Sam Rey myślał, że wygrał już pojedynek i zaczął celebrować radość, ale John puknał go w plecy i wyjaśnił sytuacje i zawodnicy kontynouwali pojedynek...Cena wymierzył ładny Suplex, po którym pin do dwóch, a następnie nawet Dropkick! John wszedł na narożnik w celu wykonania swojego Leg Dropa, ale Rey doskoczył do niego i powalił Frankensteinerem! 2 count! Po kilku sekundach Mysterio przeniósł rywala na liny i spróbował 619, ale również się nie udało...Cena wyniósł go pod Attitude Adjasment, a jego rywal próbując się uwolnić znokauował sędziego! AA udane! Próba pinu, ale nie ma sędziego! Cena chce przywołać następnego, ale pojawia się Del Rio z pasem WWE i powala go nim! Po chwili wyciąga za ring i popycha w metalowe schodki, a następnie zakłada Crossarmbrekaer...Z powrotem w ringu Alberto wymierza jeszcze Powerbomb Reyowi i...kładzie go na Cene! Nowy sędzia w ringu i pinfall! Rey Mysterio pokonuje mistrza WWE z pomocą Alberto Del Rio....Meksykanin próbuje zaatakować Cenę jeszcze raz, ale nagle przebudził się Rey Mysterio, który podciął go i wykonał mu 619 oraz Splash z lin...Po chwili pomógł on wstać Cenie i wszystko wytłumaczył...Obaj zawodnicy podali sobie ręcę, wznieśli je i takim obrazkiem zakończyło się Monday Night Raw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  19
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.05.2011
  • Status:  Offline

Bardzo ciekawie prowadzona federacja, widzę tutaj duży potencjał. Szczególnie ciekawie wygląda feud o pas WWE, coraz bardziej się to rozwija. Praktycznie nie ma się do czego przyczepić i oby tylko tak dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

W tej gali zmieszałem nieco dwa style - raz są dialogi, raz ich nie ma. Utknąłem na tym Smacku, więc chciałem przez niego jak najszybciej przebrnąć, więc gala może nie być zbytnio imponująca. Niemniej jednak zapraszam do czytania i komentowania.

 

 

-----

 

 

Friday Night Smackdown

5.08.2011

Saint Louis.

 

Dzisiaj na Smackdown ciąg dalszy drogi do największej imprezy lata jaką jest SummerSlam! W akcji zobaczymy między innymi pretendenta do pasa wagi ciężkiej Sheamusa, którego czeka dziś podpisanie kontraktu na walkę o pas wagi ciężkiej! Ponad to - Wade Barrett zmierzy się z Sin Carą!

 

Normal Match

John Morrison vs Sheamus

 

 

Gala nietypowo rozpoczyna się walką pretendenta do pasa wagi ciężkiej na SummerSlam z pretendentem do pasa wagi ciężkiej w dowolnym momencie, w dowolnym czasie. Na początku Sheamus chciał pokazać, że zasłużenie wygrał zeszłotygodniowe starcie trzech rywali i wyrzucił JoMo z ringu i zaczął go okładać za nim. Popchnął go między innymi w barierki ochronne i nadział na metalowe schodki. 2 count. Irlandczyk okładał swojego rywala w narożniku, a po chwili wziął rozbieg i chciał uderzyć rywala z kolana, ale ten kopnął go w brzuch i wymierzył Flying Chuck, po którym pin do dwóch. Morrison próbował Starship Pane, ale jego przeciwnik go powstrzymał i złapał aby wykonać High Cross, ale jego rywal się uwolnił i podciął rywala przechodząc do roll-up'u - 1......2....kickout w ostatniej chwili...Morrison wyprowadza running knee i wydaje się, że wygra tą walkę, ale pojawia się Brodus Clay, który wyciąga Johna z ringu i atakuje - dyskwalifikacja na rzecz Mr. Money in the Bank. Clay wrzuca do ringu cel swojego ataku, który otrzymuje Brough Kick od Sheamusa i ten zadowolony opuszcza arenę i mija się z Codym Rhodesem, który ma na sobie swoją maskę...Rhodes zaczyna okładać Morrisona i kopie go kilkakrotnie w głowę...Po chwili sięga po mikrofon...

 

 

Cody Rhodes: To tylko początek John...Tydzień temu popełniłeś wielki błąd kopiąc mnie w twarz...Twarz, która była piękniejsza od każdej innej...BYŁA...Teraz już nie będzie, ponieważ odnowiłeś mi złamanie nosa i teraz NIGDY nie zdejme już swojej maski Morrison...Za to ty możesz szykować się na prawdziwe piekło na ziemi...Piekło, przez które przechodzić muszę ja za każdym razem gdy wychodzę tu przed was wszystkich.

 

----

 

[centerKamera pokazuje rozmawiającego z kimś Wade'a Barretta...[/center]

 

 

Wade Barrett: Również uważam, że to idiotyzm dawać mi taką walkę na SummerSlam...Pamiętasz co było rok temu? Przewodziłem w Nexusie niszcząc co tydzień Johna Cenę i siałem terror w całym WWE, a teraz? Fatal 4-Way? Słyszałeś, że na PPV będę bronił pasa w starciu z Danielem Bryanem, Sin Carą oraz Drew McIntyre'm?

 

 

....Wiesz, że Cię szanuje Mark! Miłoby było gdybyś ty także okazał to dziś mnie i może stanąłbyś w moim narożniku podczas walki z Sin Carą, a później znisczył Daniela Bryana....Tak dla bezpieczeństwa....

 

Mark Henry: NIe zamierzam być niczyim pomagierem! Bryana zniszczę tak dla zasady....

 

Wade Barrett: Słyszałem, że sporo gwiazd śmieje się z Ciebie w szatni i mówią, że nikt się Ciebie nie boi i jesteś jedynie nieudacznikiem....Pokaż Mark, że prawdziwy z Ciebie monster!

 

Mark Henry:

 

------

 

Non-Title Match

Intercontinental Champion Wade Barrett vs Sin Cara

 

 

Bardzo krótka walka, podczas której pojawił się Mark Henry, który dołączył do stolika komentatorskiego. Mówił on o tym, że Barrett ma potencjał, ale jego to całkowicie nie obchodzi i to, że jest on nikim odkąd nie ma nikogo do pomocy. W ringu? Wade Barrett po Flying Elbow z narożnika próbował wykonać Wasteland, ale jego przeciwnik zeskoczył, powalił go High Kickiem i wymierzył Moonsault Side Slam, po którym uzyskał pinfall. Po walce Henry popatrzył z politowaniem na Anglika i odszedł.

 

------

 

Pokazano na backstage Randy'ego Ortona, który idąc przywitał się z Johnem Morrisonem i Christianem...

 

----

Prezentowana jest karta na SummerSlam - jest w niej nowy pojedynek - CM Punk vs Kofi Kingston.

 

----

 

Po przerwie reklamowej do ringu przybył były WWE Champion Randy Orton! Przywitany został wielką owacją publiczności, sam był uśmiechnięty...

 

Randy Orton: Więc...Zdaje się, że powinienem być smutny, że nie wygrałem walki Money in the Bank...ale nie jestem! Wygląda na to, że uderzenie drabiną było najstraszniejszym czynem, do którego poniósł się Jericho...Dla mnie to po prostu śmieszne. Gdyby ktoś mnie wyeliminował na blisko rok, nie wystąpiłbym na Wrestlemanii to w najlepszym przypadku mojego rywala czekałby wózek inwalidzki! Chris - na SummerSlam nie spotka Cię żadna dobra rzecz, za to spotkam Cię ja i gwaranuje Ci, że....

 

 

Chris Jericho: Skończyłeś Orton? W odróżnieniu do Ciebie ja mówię tylko prawdę...A ty mówisz tylko to co byś zrobił gdyby...Ty i wszyscy hipokryci zgromadzeni na trybubach musicie wiedzieć, że Chris Jericho nie rzuca słów na wiatr i udowodnie, że Randall Keith Orton nie jest już żmiją, a tylko nędznym pasożytem...Nikt nie wie jeszcze na co mnie stać, ale gwaranuje Ci, że odpłace się Twojej osobie za wszystko co mi zrobiłeś, a następnie zostane pretendentem do pasa wagi ciężkiej, by później przejąć ten pas niezależnie od tego kto mistrzem będzie. Czeka nas No Holds Barred Match, czyli mogę zrobić w nim wszystko...Wiem co zrobię na pewno - wygram i pozbawie Cię zdrowia oraz złudzeń co do tego, że będziesz jeszcze kiedyś nosił tytuł mistrzowski.

 

Randy Orton: Chwila, chwila Chris...Powiedziałeś coś o pretendencie do pasa mistrzowskiego...Może zawrzemy układ? #1 contenders match.....

 

Chris Jericho: Zgadzam się Randall...Wiedz jednak, że właśnie sam napisałeś na siebie wyrok.

 

 

----

 

Normal Match

Daniel Bryan vs Mark Henry

 

 

Tym razem do stołu komentatorskiego zasiadł zmęczony Wade Barrett, który mówił o tym, że mimo wszystko szanuje on Marka Henry'ego - wie, że razem mogą zdziałać wiele jeżeli będą potrafili się dogadać, a ma on dla Marka pewną propozycje...Był to kolejny krótki match...Daniel próbował skoku z narożnika, gdy złapał go Henry, który wykonał World Strongest Slam...Barrett po walce wszedł do ringu i chciał pogratulować Henry'emu, ale ten wykonał mu swój finisher, po czym zaczął brutalnie atakować Bryana...

 

---

 

Backstage

 

 

Scott Stamford pytał na zapleczu Marka Henry'ego o to dlaczego tak zachował się w stosunku do Wade'a Barretta. Najsilniejszy człowiek świata odpowiedział, że Intercontinental Champion nie okazał mu szacunku wcześniej i dlatego zrobił to co zrobił i teraz za to zapłacił. Barrett myśli, że będzie miał ciągle kogoś do pomocy i się myli. Mark powiedział, że nie zamierza ponownie przechodzić na dobrą stronę, ale czas nauczył byłego lidera Nexus pokory, po czym zapowiedział, że dopiero co się rozkręca. Wkrótce potem pojawił się Justin Gabriel, ktory za nim zdołał coś powiedzieć został już znokautowany. Henry groźnie popatrzył na Scotta i odszedł w nieznane.

 

---

 

Normal Match

Randy Orton vs Drew McIntyre

 

Tym razem w akcji zobaczyliśmy trzeciego z pretendentów do pasa Interkontynentalnego na SummerSlam oraz uczestnika #1 contender's No Holds Barred Matchu na największej gali lata. Randy Orton przed walką powiedział jeszcze kilka słów na temat Chrisa Jericho i kilka słów do publiczności, podziękował jej za przyjście do hali i zapewnił, że zaraz zobaczą w akcji prawdziwą żmije i radzi Jericho oglądać ten pojedynek. Na początku co prawda lepiej radził sobie McIntyre, ale Randall błyskawicznie powalił go Clotheslinem. Następne minuty to czas dominacji Vipera, ktory wymierzył Backsuplex i próbował swojego DDT z lin, ale Drew wyrzucił go z ringu Backbody Dropem, po czym zaatakował za ringiem - popchnął w metalowe schodki i liczył na count-out, ale Randy zdołał wrócić do ringu na "siedem". McIntyre od razu doskoczył do przeciwnika i zaczął go okładać i założył dźwignie na rękę. Niezbyt groźną, ponieważ Orton wyrwał się z niej prawie od razu. Wymierzył Uppercut i po chwili swoje koronne DDT, po którym pin do dwóch. Orton próbował RKO, ale został odepchnięty i Szkot chciał wykonać Future Shock DDT, ale były mistrz WWE skontrował ta akcje na Olympic Slam, po którym pin do dwóch. Następnie mieliśmy ładny Backbreaker i kolejną nieudaną próbę wykonania swojego finishera. Drew tym razem zepchnął go z siebie....Pin do dwóch. McIntyre wziął rozbieg by zrobic coś rywalowi, ale ten skontrował to na Powerslam i następnie próbował Punt Kicka, ale tym razem McIntyre wymierzył Powerslam i 2 count! Drew złapał się za włosy i kłócił się z sędzią, po czym nagle znikąd zainkasował RKO. Wydawało się, że będzie koniec, aczkolwiek ktoś wrzucił krzesło na ring, co odwróciło uwagę sędziego - po chwili pojawia się Chris Jericho w cywilnym ubraniu, który uderza Ortona metalową rurką w głowę...Y2J chowa się za kwadratowym pierścieniem, a McIntyre pinuje i wygrywa walkę!

Po niej Drew zszedł z ringu obolały i zadowolony, a Chris Jericho ponownie uderzył rurką Randy'ego, zaczął go parodiować i szykował nam Punt Kicka dla Ortona, jednak ten był sprytniejszy - Y2J po wzięciu rozbiegu zainkasował RKO.

 

----

 

Contract Signing

 

Generalny Manager Smackdown, Christian oraz Sheamus znaleźli się w ringu, aby podpisać kontrakt. Celtic Warrior powiedział, że zanim podpiszą to chce ostrzec Christiana przed nim samym, ponieważ nikt tak naprawdę nie wie jak daleko może się posunąc po to by zdobyć pas mistrzowski - tydzień temu wysłał do szpitala Ezekiela Jacksona, dziś prawie że skończył karierę Johna Morrisona, a na SummerSlam może zakończyć Christiana, więc jeśli mistrz tego nie chce to niech odda pas mu właśnie teraz. Kanadyjczyk spojrzał na niego z politowaniem i zaczął się śmiać. Sheamus powiedział, że był to pierwszy błąd - zignorował go. To samo czynił John Cena, a co było potem? Stracił pas WWE na rzecz Celtyckiego Wojownika. To również stanie się z Christianem - zostało mu prawdopodobnie kilka dni panowania jako mistrz. Christian powiedział, że ma gdzieś groźby Irlandczyka, ponieważ tak naprawdę w ringu okażę się czy jest na tyle groźny jak mówi. "Nie ważne jest to co zrobiłeś wcześniej, jeżeli naprawdę chcesz zdobyć ten pas to udowodnij to na SummerSlam, bo ja nie zamierzam Ci się podłożyć, czy przestraszyć się Ciebie. Pas wagi ciężkiej mieli tacy zawodnicy jak Triple H, The Undertaker czy mój najlepszy przyjaciel Edge. Teraz mam go ja i wydaje mi się, że na niego zasługuje. Czy ty na niego zasługujesz? Udowodnij to!". Christian podpisał kontrakt i czekał na odpowiedź Sheamusa, ten powiedział, że ma dosyć słuchania o Edge'u - jego przecież nie ma, odszedł. Jego los podzieli Christian - mówiąc to zwycięzca ostatniego King of the Ring podpisał kontrakt. Teddy Long przypomiał wszystkim, że walka o pas wagi ciężkiej została właśnie zatwierdzona. Mistrz świata wagi ciężkiej nakazał Longowi opuścić ring w trybie natychmiastowym jeśli nie chce by przez przypadek coś mu się stało. Sheamus własnie powiedział coś co nie spodobało się Christianowi. Celtic Warrior poprawił się, powiedział, że nie kilka dni zostały mu panowania jako mistrz, ponieważ już dzisiaj Capitan Charisma dołączy do swojego przyjaciela...Obaj zaczeli się bić, na początku lepiej radził sobie mistrz, ale po chwili pretendent uniknął Killswitcha, popchnął go w metalowy słupek i wymierzył swoje koronne kopnięcie. Następnie mamy High Cross na stół, który się łamie - Sheamus wznosi pas wagi ciężkiej do góry przy bardzo mocnym buczeniu ze strony fanów, następnie odkłada tytuł na pierś Christiana i schodzi z ringu przy swoim theme songu. Obrazek triumfującego Celta kończy Smackdown.

 

 

---

 

 

- Następnym PPV będzie jednak Night of Champions.

 

AKTUALNA KARTA NA SUMMERSLAM

 

 

SummerSlam 2011

Data - 14.08.2011

Miejsce - Los Angeles, California.

Theme song - Rev Theory - Far From Over.

 

http://img689.imageshack.us/img689/5227/wwec.jpg

WWE Championship Match

John Cena © vs Rey Mysterio vs Alberto Del Rio

 

http://img810.imageshack.us/img810/7330/whcl.jpg

World Heavyweight Championship Match

Christian © vs Sheamus

 

http://img707.imageshack.us/img707/2019/63208259.jpg

No Holds Barred Match

#1 contenders match for World Title

Chris Jericho vs Randy Orton

 

http://img96.imageshack.us/img96/2585/cmking.jpg

??? Match

CM Punk vs Kofi Kingston

 

http://img5.imageshack.us/img5/6408/fatal4.jpg

Intercontinental Championship Fatal 4-Way Match

Wade Barrett © vs Drew McIntyre vs Sin Cara vs Daniel Bryan[/center]

 

 

NASTĘPNE RAW BĘDZIE 3 GODZINNE!

Edytowane przez Adrian!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  25
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.01.2009
  • Status:  Offline

Skoro tak bardzo prosiłeś to wpadłem zobaczyć, jak ci tutaj diary wychodzą, no i tak jak mówiłem.. Wszystko wygląda bardzo fajnie. Widać, że masz wiele pomysłów na gale, nie było wcale aż tak nudno, choć wydaje mi się trochę krótko jednak.. Chyba jednak, gdy pojawi się kolejna tygodniówka, pojawię się tu znowu, bo wciągnąłem się.. Na przyszłość jednak wybierz, czy cała gala raportem, czy 'z podziałem na rolę', bo można było lekko zgłupieć... Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 541
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.06.2009
  • Status:  Offline

Kurcze, podobnie jak Adaś jestem pod wielkim wrażeniem Twojego Diary i to na plus :) Zaciekawiła mnie sytuacja na linii Orton - Y2J. Do tego super wyszedł Tobie Contract Signing. Same walki pisanie raportami wyszły naprawdę fajnie, z resztą Contract Signing jak i wywiady też są raportami i chyba to mnie tak bardzo wciągnęło. Sin Cara pokonał Barretta, ale tutaj w ogóle nie byłem zaskoczony. McIntyre pokonał Ortona poprzez interwencję Y2J'a, a potem Chris dostał RKO. Wszystko wygląda naprawdę super. Btw... Myślę, że Sheamus na PPV polegnie w walce z Christianem bo na tygodniówkach jest pushowany choć to diary, a tu może stać się wszystko. No to tyle. Nie był to jakiś super odcinek, ale jak sam napisałeś nie musieliśmy się tego spodziewać. Następny na pewno wypadnie lepiej choć tu nie było aż tak źle. Czekam na kolejną galę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  19
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.05.2011
  • Status:  Offline

Kolejna gala i kolejny raz poziom utrzymany. Tym razem niebieski brand i zupełnie inne postacie. Wydaje mi się, że na RAW feud o główny pas jest bardziej wyrazisty, ale z drugiej strony, dokładnie tak samo postępuje WWE, więc nie wiem, czy to plus, czy minus. Zacznę może od Christiana, który dostał wpierdol, ale oby to była zapowiedź zwycięstwa na PPV. Podoba mi się porażka Ortona xD A tak serio, to w ich feudzie kibicuje Jericho, obym się nie zawiódł. Ciekawą postacią jest Mark Henry. Czarnuch zły, czarnuch niszczyć ! Trzymaj tak, a będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Na razie będę raportami pisał, bo naprawdę chuj mnie strzela z dialogami. Na PPV będzie to normalnie i potem się zobaczy.

 

 

Monday Night Raw - Special 3 hours show!

Saint Louis

8.08.2011

 

Dziś na Raw obejrzymy specjalne trzy godzinne wydanie promujące największe wydarzenie lata jakim jest PPV SummerSlam! W akcji obejrzymy zawodników z Raw oraz Smackdown. Nie zabraknie mistrza WWE Johna Ceny, Alberto Del Rio czy Reya Mysterio, który już dziś zmierzy się z Codym Rhodesem!

 

Dzisiejszą gale otworzył Generalny Manager Smackdown Teddy Long, który powitał wszystkich na show i zapowiedział wielkie emocje. Nie mógł dokończyć, ponieważ pojawił się The Miz. Były WWE Champion powiedział, że nie mógł tego słuchać i patrzeć na cukierkowatego Longa. Awesome One poradził Teddy'emu wrócić na backstage i zająć się swoją robotą, bo tak naprawdę jeden Miz przewyższa cały jego roster Smackdown na głowę. Long odrzekł, że jakoś gdy ostatnio Raw miało styczność ze Smackdown to Miz nic nie poradził na wyższość niebieskiego brandu. Oczywiście - Teddy szanuje wiele gwiazd Raw, ale Miz powinien zmienić swój stosunek do wszystkich jeżeli chce być szanowany. Ten za to odpowiedział, że on musi być szanowany za bycie The Mizem, za pokonanie Johna Ceny w Main Evencie Wrestlemanii oraz za pokonanie Triple H'a na SummerSlam. Hunter zabrał możliwość zostanie dwukrotnym championem, więc co zrobił Miz tydzień temu? Niesamowity pokazał wydarzenia sprzed tygodnia, gdzie zdemolował samochód HHH'a. Miz jest z tego dumny, aczkolwiek jest smutny z powodu straty Alexa Rileya na jakis czas, ponieważ niezrównoważony psychicznie The Game wykonał mu trzy razy Pedigree i AR jest w tym momencie w szpitalu. Ten samo los czeka Triple H'a i czy Teddy Long ma wobec tego jakieś wątpliwości? Long nie zdążył odpowiedzieć, ponieważ pojawił się sam Hunter, który po wejściu na ring stanął twarzą w twarz z Mizem, który wyprowadził mu plaskacza. HHH nie czekał i zaczął okładać Mizanina. Teddy Long w między czasie rozłożył bezradnie ręce i wyszedł. Triple H szykował Pedigree, ale GM Raw przysłał e-mail....Michael Cole nie próżnował i od razu odczytał maila, w którym GM nakazał puścić Miza, bo będzie miał okazje do policzenia się z nim na SummerSlam, za to dziś obaj będą mogli wybrać dla swojego przeciwnika na PPV rywala. Może to byc dowolna gwiazda WWE. Cole skończył czytać, a ochrona podbiegła i odzieliła Triple H'a od Miza.

 

----

 

Non-Title Match

US Champion Jack Swagger vs Big Show

 

Krótki pojedynek. Swagger próbował osłabić kostkę Big Showa i przez pewien czas nawet mu się to udawało, ale w końcu Giant powalił Jacka i wymierzył Chockeslam, po którym odliczył do trzech rywala.

 

Big Show po walce wziął mikrofon i zaprosił na ring Kane'a, który przyjął zaproszenie i powiedział, że uprzedzi pytanie Showa - tak, mają walkę na SummerSlam i jest to Chairs Match. Big Red Monster zapytał czy Show zamierza coś z tym zrobić. Chciał jeszcze coś powiedzieć, ale nagle znikąd otrzymał KO Punch, po którym jego były Tag Team partner triumfował, wziął on krzesełko, zdzielił nim Kane'a i rzucił je na niego.

 

----

 

Na backstage Todd Grisham rozmawiał z CM Punkiem. Mr. Money in the Bank powiedział, że Kofi Kingston to świr tak jak cała jego rodzina i dopilnuje to, żeby nie mieli ze sobą żadnego fizycznego kontaktu przed PPV, na którym naturalnie pokona Kofiego, być może zleje go najbardziej w jego całym, marnym życiu i będzie miał czystą drogę do Ceny czy kogokolwiek kto będzie wtedy mistrzem WWE. Jest to bardzo proste i Punk jest pewien, że to zrealizuje. Dziś za to wybiorą stypulacje ich walki na PPV, on oraz Kingston mają wybrać swojego reprezentanta, który będzie ich reprezentował. Proste? Tak jest.

 

---

 

6 Man Tag Team Match

Dolph Ziggler (w/Vickie Guerrero) & Drew McIntyre & Wade Barrett vs Evan Bourne & Sin Cara & Daniel Bryan

 

Walka pomiędzy uczestnikami Fatal 4-Wayu o pas Interkontynentalny na SummerSlam oraz Dolphem Zigglerem i Evanem Bournem. Podczas wejścia na ring złego Dolpha i Vickie wyemitowano materiał z przerwy reklamowej, gdy to Evan Bourne wraz z Santino Marellą naśmiewał się z tej pary, na czym przyłapali ich sami zainteresowani. Rozpoczął właśnie Dolph Ziggler i Daniel Bryan. Przebieg walki standardowy dla Tagów w WWE, początek - przewaga face'ów, następnie heele trzymali w defensywie jednego z tych "dobrych" - tym razem padło na Evana. Drew McIntyre uzyskał 2 count po Superplexie, a mistrz Interkontynentalny po Flying Elbow z narożnika. Następnie do akcji wszedł Ziggler, który zaczął wściekle bić Evana, ale gdy chciał wykonać swój Elbow Drop to Bourne się odsunął i Hurricanraną posłał Dolpha na liny, od których się odbił i zainkasował kopniaka w głowe od Daniela Bryana, z którym zmienił się Evan. Sin Cara oraz Bourne wykopali z krawędzi ringu Wade'a oraz Zigglera, a "były Danielson" odliczył Zigglera do trzech.

 

----

 

Kamera pokazuje CM Punka rozmawiającego z The Mizem.

 

----

 

Alberto Del Rio rozmawia z Brodusem Clayem oraz Codym Rhodesem. Meksykanin mówił, że wie o tym, iż Cena czy Mysterio wielokrotnie kompromitowali "nas" i teraz ma prośbę w imieniu wszystkich tych, którzy wiedzą po której stronie mocy być. Zajmijcie się dziś Reyem Mysterio, a coś wam pokaże.

 

---

 

Dowiedzieliśmy się kto będzie rywalem Miza oraz Triple H'a. Z tym pierwszym zmierzy się John Cena w dzisiejszej walce wieczoru, a z tym drugim Sheamus!

 

---

 

CM Punk rozmawiał na zapleczu z Zackiem Ryderem, który namawiał go do tego by wybrał go na jego reprezentanta w dzisiejszym meczu. Punk nie wiedział na jakiej podstawie ma wybrac akurat jego. Zack odpowiedział, że zawsze szanował go i chciał odnosić sukcesy takie jak on i generalnie rzecz biorąc Punk jest dla niego wzorem supergwiazdy. Punk powiedział, że nie jest koncertem życzeń, jednak dzisiaj zrobi wyjątek i masz to Ryder.

 

---

 

Okazało się, że Kofi Kingston poprosił o pomoc swojego przyjaciela, którym jest...Randy Orton!

 

Normal Match

Jeżeli wygra Ryder to stypulacje wybiera Punk, jeżeli Orton to stypulacje wybiera Kofi

Zack Ryder(w/CM Punk) vs Randy Orton (w/Kofi Kingston)

 

Orton został powitany gigantyczną owacją ze strony fanów. Ryder podszedł do Ortona i zaczął coś mówić, po czym próbował uderzyć żmiję, jednak ten wymierzył RKO, po którym odliczył Zacka do trzech. Kofi Kingston dzięki temu może wybrać stypulacje walki z CM Punkiem na SummerSlam.

 

CM Punk był wściekły i załamany, a Kofi oznajmił, że odpłaci się Punkowi za wszystko i zniszczy go w...Steel Cage Matchu!

 

----

 

Rey Mysterio rozmawiał na backstage'u z Johnem Ceną. Meksykanin mówił o tym, że bardzo przeprasza Cene za to co stało się tydzień temu, ale to wina Del Rio. John powiedział, że rozumie to wszystko i doprawdy nieobwinia Reya o nic, jednak na SummerSlam mistrz się nie zmieni. Mysterio miał co do tego inne zdanie, ale chce wziąć udział w sprawiedliwym pojedynku i ufa iż razem o to zadbają. Panowie podali sobie ręce.

 

----

 

Po przerwie reklamowej w ringu pojawił się World Heavyweight Champion Christian! Capitan Charisma powiedział, że na Smackdown miarka się przebrała i w najbliższą niedziele zamierza mocno skopać Sheamusa, który chyba do końca nie wie kim jest Christian. Dodał, że będzie obserwował walkę z Triple H'em, a Smackdown po SummerSlam będzie wciąż podwórkiem, na którym rządy jako World Champion sprawował będzie Christian!

 

Pick Your Poison Match

Triple H vs Sheamus

 

Było to pierwsze starcie tych dwóch panów od pamiętnego na Extreme Rules 2010. Christian zajął miejsce przy stoliku komentatorskim, a w ringu dominował Triple H, który wyrzucił za niego Irlandczyka. Po reklamach nadal to Hunter był w natarciu i okładał Sheamusa, szykował się nawet na Pedigree, ale Celt nie dał się i wymierzył Irish Curse. 2 count. Sheamus próbował Brouge Kicku, ale chybił. Hunter wykonał Spinebuster i pin również do dwóch. Następnie próbował założyć Figure Four Leglock, ale pretendent do pasa wagi ciężkiej złapał się liny...HHH podszedł do niego, ale rywal go odepchnął i wymierzył swoje kopnięcie. Sheamus zwlekał jednak z pinem i mamy w konsekwencji 2 count. King of the Ring 2010 stwierdził, że ma to gdzieś i wychodzi...Na jego drodze stanął jednak Christian, który wrzucił go z powrotem do ringu co równało się z dyskwalifikacją. Sheamus zainkasował jednak w ringu Pedigree.

 

----

 

Wyświetlono zapowiedź SummerSlam i pokazano jak wygląda karta na to PPV

 

http://img689.imageshack.us/img689/5227/wwec.jpg

WWE Championship Match

John Cena © vs Rey Mysterio vs Alberto Del Rio

 

http://img810.imageshack.us/img810/7330/whcl.jpg

World Heavyweight Championship Match

Christian © vs Sheamus

 

http://img707.imageshack.us/img707/2019/63208259.jpg

No Holds Barred Match

#1 contenders match for World Title

Chris Jericho vs Randy Orton

 

http://img96.imageshack.us/img96/2585/cmking.jpg

Steel Cage Match

CM Punk vs Kofi Kingston

 

http://img819.imageshack.us/img819/4962/bigkane.jpg

Chairs Match

Big Show vs Kane

 

http://img806.imageshack.us/img806/7278/miyh.jpg

Normal Match

The Miz vs Triple H

 

http://img5.imageshack.us/img5/6408/fatal4.jpg

Intercontinental Championship Fatal 4-Way Match

Wade Barrett © vs Drew McIntyre vs Sin Cara vs Daniel Bryan

 

----

 

Michael Cole, Josh Matthews oraz Jerry Lawler poinformowali wszystkich oglądających gale o kontuzji R-Trutha, którego zabraknie w WWE przez jakiś czas.

 

Todd Grisham rozmawiał z Alberto Del Rio. Meksykanin zapytał Todda "czy czuje to". Nie chodzi mi o to, że zdobędzie na SummerSlam pas tej organizacji, ponieważ to od zawsze było jego przeznaczeniem, a to co dzisiaj zrobi. To coś przejdzie do historii i pomoże mu w wygranej na PPV, bo czasem trzeba pomóc losowi. Dlaczego tydzień temu zaatakował Cene i pomógł Mysterio? By nikt nie miał wątpliwości dlaczego Del Rio to przyszły champion.

 

---

 

Normal Match

Rey Mysterio vs Cody Rhodes (w/Brodus Clay)

 

Tym razem w akcji zobaczyliśmy zawodników, którzy walczyli ze sobą na Wrestlemanii. Teraz Rhodes gdzieś się zagubił, a Rey ma szanse na zdobycie tytułu WWE na SummerSlam. Początek lepszy dla Rhodesa, który zaatakował rywala, przewrócił go i okładał w parterze. Rey jednak szybko się wymknął i wyrzucił rywala Hurricanraną za ring, po czym wyskoczył na niego. Po reklamach Mysterio miał dalej przewagę i szykował nawet 619, ale został rozproszony przez Brodusa Claya i Rey inkasuje Powerslam od Cody'ego i pin do dwóch. Następne minuty to dalsza dominacja Rhodesa, wykonał swoje kopnięcie z lin i pin do dwóch. Później szykował się na CrossRhodes, ale wśród publiczności pojawił się John Morrison, który rozproszył Rhodesa. Mysterio posłał byłego Dashinga na liny, kopnął próbującego interweniować Claya i wymierzył 619 i Splash, po którym uzyskał pinfall.

 

Po walce Mysterio celebrował jeszcze wygraną, ale został zaatakowany przez Alberto Del Rio, który krzesłem zdzielił Reya w plecy i założył mu Cross Armbreaker. Sędziowie wbiegają do kwadratowego pierścienia i odzielają zawodników od siebie...Mysterio obolały musi opuścić hale, a Arystokrata chwyta krzesełko, rozkłada je i siada przy ringu.

 

---

 

W trakcie reklam powiedziano nam, że w skutek ataku Del Rio, zmęczony po walce Rey Mysterio opuścił budynek i wyjechał do hotelu.

 

Non-Title Match

WWE Champion John Cena vs The Miz

 

Kolejny "rewanż" z Wrestlemanii. Miejsce wokół ringu zajął Del Rio, który z aroganckim uśmieszkiem obserwował cały pojedynek. Na początku, jak to w walkach Ceny górą był jego przeciwnik, ale Miz niczym szczególnym w ringu nie zaskoczył. Wymierzył jedynie Suplex i wyrzucił Cenę za ring gdzie okładał go przy stoliku komentatorskim. W obawie jednak o count-out Awesome One wrzucił jednak mistrza WWE do z powrotem do ringu, ale tylko po to by go znów wyrzucić - pech chciał, że John wyleciał prosto na siedzącego Alberto, który nie krył swojej wściekłości z tego powodu. Obaj panowie po tym jak doszli do siebie, patrzyli sobie w oczy, John mówił coś do swojego przeciwnika z PPV, gdy nagle, znikąd wyskoczył The Miz, który wymierzył Skull-Crushing Finally Cenie. Były mistrz WWE wrócił do ringu i zapewnił sobie wygraną przez wyliczenie poza ringowe.

 

The Miz świętował wygraną przed titantronem i wyszedł do szatni, a w ringu do dochodzącego do siebie Ceny podbiegł Del Rio, który wykonał mu Chair Shota, z głowy mistrza WWE pociekła krew, a Alberto nie dawał za wygraną i kontynouwał atak. Popchnął przeciwnika na metalowy słupek i John wyleciał z ringu. Alberto włożył ręke rywala w schody, i zaczął kopać. Po chwili "rozebrał" stół komentatorski i wymierzył Cenie jego własną akcje - Attitude Adjasment na zapadający się stół. Meksykanin śmiał się sam do siebie i wydawało się, że odejdzie, ale stwierdził, iż mało mu jeszcze i założył przeciwnikowi krzesło na rękę i dołożył swój Armbreaker. Sędziowie i ochrona dobiega do Del Rio, który puszcza mistrza WWE...Lekarze wnoszą nosze, na które wkładają nieruchomego Cene, który pokazał kciuk uniesiony do góry dla swojego Cenation. Alberto wówczas błyskawicznie zrzucił go z noszy i ponownie popchnął ma metalowe schodki. Wtedy z 10 krotnym World Championem nie było już tak dobrze...Bardzo duża grupa oficjeli odzieliła Alberto od Ceny i wnieśli go z powrotem na nosze, jednak wtedy nie dał żadnego znaku dla swych fanów...Del Rio zaczął się śmiać i puścił oczko dla publiczności, która nagrodziła go gigantycznym heatem. Alberto tauntuje i takim obrazkiem kończy się ostatnie Monday Night Raw przed SummerSlam 2011.

 

-----

 

Wiem, że gala wyglada jak zwykle Raw + kilka gwiazd Smackdown niż prawdziwy special 3 hours, ale tak już wyszło. Na PPV obiecuje znacznie lepszą gale i nie zawiodę tych, którzy moje gale czytają. W spoilerze wstawiam ważne newsy.

 

 

 

Breaking News!

John Cena kontuzjowany! Mistrz WWE odniósł kontuzje na House Show w sobotę podczas walki Tag Teamowej (Cena & Mysterio kontra Del Rio & CM Punk) podczas wykonywania Attitude Adjasment coś sobie uszkodził i nie był w stanie dokończyć walki. Na Raw byliśmy świadkami ataku Alberto na 10 krotnego mistrza i ma on prowadzić do dłuższego feudu pomiędzy nimi, ale rozpocznie się on na nowo dopiero gdy powróci Cena. Oczywiste jest to, że nie wystąpi na SummerSlam i prawdopodobnie obejrzymy Single Match pomiędzy Del Rio a Mysterio o zawieszony tytuł. Kiedy powróci John? Mówi się o 2-3 miesiącach przerwy, która w jego przypadku jest teraz niezbędna.

 

- Apropo kontuzji - tą odniósł też R-Truth. Powróci on jednak wcześniej niż Cena, ponieważ jest on zapowiedziany na Hell in a Cell PPV.

 

- Następnym PPV jak zapowiadano będzie Night of Champions, na którym postawione na szali zostaną wszystkie pasy mistrzowskie. Nie zabraknie też non-title matchy.

 

- Najprawdopodobniej na SummerSlam zobaczymy jeszcze walkę z udziałem Cody'ego Rhodesa i Johna Morrisona. Nie wiadomo za to w jakiej stypulacji przyjdzie im się mierzyć.

 

 

[ Dodano: 2011-06-03, 12:43 ]

center]Friday Night Smackdown

Pittsburgh, Pennsylvania

12.08.2011

 

Co przyniesie nam Smackdown? Ciąg dalszy sporu Sheamusa i Christiana, Randy'ego Ortona z Chrisem Jericho i wiele, wiele więcej...Ostatnia gala przed SummerSlam na pewno będzie emocjonująca. Już dziś Cody Rhodes zmierzy się z Johnem Morrisonem, a zwycięzca wybierze rodzaj pojedynku, w którym będą ze sobą walczyć na PPV. Ponad to - swoje przemówienie ze szpitala ma wygłosić WWE Champion John Cena![/center]

 

Gale rozpoczął stojący z mikrofonem Cody Rhodes oraz Brodus Clay. unDashing powiedział, że dwa tygodnie temu John Morrison sprawił, iż został on pozbawiony po raz kolejny honoru i musi chodzić tu w swojej masce, czym niesie dla siebie rozczarowanie, poniewaz przez ponad pół roku dumnie obnosił się ze swoim pięknem i "gorącością". Teraz zostało tu mu ukradzione i przepadło...Od teraz zamierza być jeszcze bardziej agresywny i nie da litości nikomu. Dzięki temu także nawiązał współpracę z Brodusem, który...Rhodes nie dokończył, ponieważ przed titantronem pojawił się Mr. Money in the Bank John Morrison! Friday Night Delicte powiedział, że Rhodes jest obłąkany i chory psychicznie. Dwa tygodnie temu John wykonywał to co potrafił najlepiej - walczył i pokonał Cody'ego za pomocą Running Knee, więc skoro Rhodes chce tak dbać o swoją twarz to niech...hmm, odejdzie z WWE? Rhodes kazał Morrisonowi się zamknąć i powiedział, że dwa tygodnie temu było to o jedno "Running Knee" za dużo i dzisiaj udowodni mu dlaczego, bo JoMo narobił mu już wystarczająco dużo problemów.

 

Normal Match

Cody Rhodes (w/Brodus Clay) vs John Morrison

 

Zwycięzca wybiera rodzaj walki na SummerSlam. Na początku Morrison wyrzucił rywala z ringu Back body dropem i wyskoczył na niego. Obaj okładali się za kwadratowym pierścieniem i JoMo wrzucił Cody'ego z powrotem do niego, ale sam został rozproszony przez Claya i dzięki temu Rhodes przejął inicjatywę i przeważał przez kilka minut, wściekle atakując głównie twarz Johna. Wykonał Alabama Slam, po którym uzyskał 2 count. Później próbował wymierzyć CrossRhodes, ale jego przeciwnik się wymknął i próbował pokonać przez roll-up, ale Rhodes w porę kickoutował. Podwójny Clothesline i obaj wstają na "sześć". Doszło do zwarcia i John próbował sobie zażartować z Rhodesa i próbował zdjąć mu maskę, ale ten wykonał roll-up, jednak pin do dwóch. Cody następnie wykonuje Powerslam i ponownie "dwa. Następnie były Dashing próbuje wykonać kopnięcie z lin, ale John unika i wyprowadza swój Flying Chuck. 2 count! Morrison następnie próbuje wykonać Starship Pane, ale Brodus Clay rozprasza sędziego - Rhodes wymierza low-blow i odlicza do trzech przeciwnika!

 

Cody wziął mikrofon, przykucnął przy Morrisonie i powiedział, że za wszystko zapłaci i to był dopiero początek, ponieważ na SummerSlam John będzie musiał zmierzyć się z Codym...i Brodusem Clayem w 2 on 1 Handicap Matchu!

 

---

 

Wade Barrett pojawił się na titantronie i mówił o swojej niedzielnej walce. Zamierza udowodnić wszystkim fanom, że to on jest przyszłościa tego biznesu, i że to on wkrótce nie będzie tylko Intercontinental Championem, a może czeka go coś więcej. Nagle usłyszeliśmy głośny śmiech...Okazało się, że był to Mark Henry, który poprosił o wytłumaczenie tego co powiedział Anglik...Jakie "więcej"? Były lider Nexus odrzekł, że chodzi mi o mistrzostwo świata, na twarzy Marka pojawił się uśmiech, ale zrzedł, gdy Barrett wypomniał mu, że on sam nigdy mistrzem świata nie był i chyba ma z tego powodu jakieś kompleksy. Henry odrzekł, że żadnych, ale jeżeli Wade będzie dalej taki pyskaty to zamknie mu twarz i nie zostanie już nikim. Po chwili Mark zaproponował pojedynek dziś na Smackdown. Wade zgodził się.

 

----

 

Wyświetlono zapowiedź tego co nas dziś jeszcze czeka - Peep Show z udziałem Sheamusa oraz wypowiedź mistrza WWE Johna Ceny!

 

---

 

Normal Match

Randy Orton vs Tyson Kidd

 

The Viper przed walką powiedział, że dziś zamierza po raz kolejny pokazać dlaczego to on jest lepszy niż Jericho i dlaczego to on zostanie pretendentem do pasa wagi ciężkiej, dlatego dziś ustala open challenge dla dowolnej gwiazdy Smackdown...Na wezwanie odpowiedział Chris Jericho, który zaczął się śmiać i powiedział, że to nie on jest jego przeciwnikiem, ale przyszedł popatrzeć na walkę. Okazało się, iż przeciwnikiem będzie Tyson Kidd, który na początku o dziwo zdobył przewagę, ale tylko dlatego, że Orton został rozproszony. Chris stanął na krawędzi ringu i zaczął coś krzyczeć do Randy'ego i został nagle wyrzucony przez sędziego z okolic ringu! Jericho nie chciał się z tym zgodzić, ale musiał i był zmuszony patrzeć na to jak Orton pokonuje Tysona Kidda po RKO.

 

Po walce Orton zachęcał Jericho do wejścia na ring, ten jednak nie był do tego zbyt chętny i wziął mikrofon. Chris stwierdził, że Randy jest naprawdę żałosny. Uważa, że Jericho wejdzie tu na ring i fani dostaną przedsmak PPV oglądając ich bójkę? Tak jest! Chris Jericho wbiegł na ring i zaczął okładać się z Randym. Obaj przeturlali się kilka razy i wylecieli za ring. Y2J odzyskał rozum i zaczął uciekać przed rywalem i wykorzystał swój spryt i uderzył Ortona krzesłem leżącym przy ringu. Następnie zaczął wściekle okładać przeciwnika tym przedmiotem, ale ochrona zainteweniowała nie chcąc by powtórzył się incydent z Del Rio i Ceną...Chris był z siebie zadowolony, a Orton powoli dochodził do siebie....

 

----

 

Na backstage Daniel Bryan rozmawiał z Drew McIntyrem. Szkot mówił Amerykaninowi, że słyszał, iż podobno wszyscy w szatni WWE mówią, że do Drew zostanie mistrzem Interkontynentalnym na SummerSlam. Bryan powiedział, iż to nie prawda, ponieważ McIntyre ostatnio z nim przegrał, co równa się temu, iż to Daniel powinien być faworytem. Po chwili stwierdził, że takie spekulacje nie mają sensu i tak naprawdę na SummerSlam zobaczą kto jest lepszy. Bryan jednak uważa, że to on powinien zostać następnym championem.

 

---

 

Normal Match

Sin Cara vs Drew McIntyre

 

Pojedynek dwóch uczestników Fatal 4-Wayu o pas Interkontynentalny na PPV. Na początku dominował Drew, który różnymi nieczystymi zagrywkami starał się przechytrzyć Sin Carę. Ten jednak posłał rywala Hurricanraną na liny i zaczął dusić, po czym wykonał kilka Dropkicków i pin do dwóch. Sin następnie starał się wykonać jakąś akcje z narożnika, ale Szkot "zdjął" go Big Bootem, po czym wykonał Spinebuster....2 count! Drew starał się wykonać Future Shock DDT, ale Sin Cara przeszedł do roll-upu i uzyskał pinfall i pokonał McIntyre'a w krotkiej walce. Były Intercontinental Champion nie mógł pogodzić się z porażką i zaczął okładać przeciwnika i tym razem pomyślnie wykonał swój finisher. Wynik jednak się nie zmienił.

 

---

 

Josh Matthews przeprowadza wywiad z Chrisem Jericho, który jest z siebie bardzo zadowolony, ponieważ jak sam twierdzi, udowodnił Randy'emu Ortonowi, że jest lepszym zawodnikiem i dlaczego pokona go na SummerSlam. Jedną nogą przydeptał już żmiję, a w niedziele utnie jej głowę i zabije legende Randy'ego...

 

----

 

Non-Title Match

Intercontinental Champion Wade Barrett vs Mark Henry

 

Przy ringu zasiadł Daniel Bryan, który obserwował pojedynek swojego niedzielnego rywala. Walka ciekawa, ponieważ stanęła na przeciwko siebie dwójka heel, co jest rzadkością w WWE. Publiczność bardziej wspierała Marka Henry'ego, który pokazał im gest Kozakiewicza i doping ucichł...Na początku górą był Henry, który dominował Wade'a i pokazywał mu kto tu jest lepszy...Ale do chwili, bo gdy próbował szarżować w narożniku to Barrett się odsunął i zaczął okładać w rogu krzycząc coś do oglądającego to starcia Daniela Bryana. Próba Irish Whipa nie udana i Henry ponownie przejął inicjatywę i zaczął pokazywać swoją siłę rzuczając Barrettem na lewo i prawo. Pin za każdym razem do dwóch. Henry stracił cierpliwość, podniósł rywala i wyrzucił go z ringu - prosto na Daniela Bryana. Po chwili z uśmiechem patrzył jak Bryan złości się na mistrza IC. W końcu Wade stracił cierpliwość i Big Bootem powalił byłego mistrza Stanów Zjednoczonych, gdy wrócił do ringu, próbował powtórzyć to na Marku, ale chybił - Najsilniejszy człowiek świata wynosi go pod World Strongest Slam i wygrywa pojedynek.

 

Po pojedynku Henry z politowaniem spojrzał na Barretta i chciał opuścić ring, ale dostrzegł wchodzącego do kwadratowego pierścienia Daniela Bryana, któremu także wykonał swój finisher.

 

---

 

Josh Matthews jest tym razem z Markiem Henrym, który mówi o tym, że właśnie udowodnił Wade'owi Barrettowi, że popełnił on błąd tydzień temu prosząc go o pomoc i dziś skarcił go. Jeśli już to Barrett musiałby pomagać Markowi, a nie odwrotnie. Do zobaczenia na SummerSlam, Wade. Henry będzie oglądać jak próbuje bronić swój tytuł.

 

---

 

Komentatorzy rozmawiają o nadchodzącym PPV i o tym co przyniesie eksluzywny wywiad z Johnem Ceną nagrany wczoraj.

 

---

 

Sala szpitalna. Josh Matthews siedzi na krześle, obok leżącego w łóżku mistrza WWE Johna Ceny, który ma jedną rękę w gipsie oraz założony kołnierz na szyji. John, który nie jest w najlepszym humorze mówi, że Alberto Del Rio poniesie kosekwencje tego do czego posunął się w poniedziałek na Raw. Może za dwa miesiące, może za trzy, może za pół roku, może za rok, ale poniesie. Meksykanin pozbawił go możliwości obrony tytułu oraz samej walki na SummerSlam czy kontaktu z fanami. John wie już, że Alberto będzie w niedziele na SummerSlam walczył przeciwko Reyowi Mysterio w Main Evencie o WWE Title. Liczne urazy, bóle głowy czy połamana ręka czy uraz mieśnia piersiowego są niczym w porównaniu z tym co spotka Del Rio gdy Cena powróci do WWE. Na razie jednak 10 krotny mistrz świata trzyma kciuki za Reya Mysterio.

 

---

 

Peep Show

 

World Heavyweight Champion Christian powitał fanów w ich programie. Jego gościem dzisiaj będzie pretendent do jego tytułu, ruda błyskawica, krzyżówka mleka z ketchupem Sheamus! Contender na SummerSlam był zażenowany tą zapowiedzią i zapytał Kanadyczyka czy tylko na to go było stać. Capitan Charisma odpowiedział, iż zobaczy na co go stać na PPV. Sheamus od razu zapytał czy na to samo co na Raw? Wyświetlono filmik z ostatniego Raw, gdzie Christian wrzucił do ringu Sheamusa, gdzie ten zaiknasował Pedigree od Triple H'a. To przecież było żałosne, tydzień w tydzień na Smackdown Christian dostaje baty, dowiedział się, że nie ma z Celtem szans, więc musi prosić o pomoc lepszych od siebie. World Champion zaśmiał się i powiedział, że jedyna pomoc, której potrzebuje to pomoc swoich Peeps'ów! Fani zareagowali owacją, ale Sheamus nakazał im się zamknąć. Denerwuje go takie podlizywanie. Christian jest szczęśliwym mistrzem. Pas zdobył jedynie na "farcie" dzięki Edge'owi, bo gdyby on nie skończył kariery to nigdy tytułu by nie zdobył. Gdyby nie to, że Edge pomógł mu wygrać to teraz Del Rio byłby championem. Czekał 17 lat na pas, a Sheamus czekał zaledwie kilka miesięcy. Teraz musi czekać tylko do SummerSlam, ponieważ dojdzie do zmiany posiadacza pasa. Nagle jednak pojawił się EDGE !! Rated R Superstar witany olbrzymią owacją fanów wszedł do ringu i przywitał się z Christianem. Sheamus zapytał się go co tutaj robi, w końcu on odszedł. Edge stwierdził, że podczas podpisywania kontraktu tydzień temu i dziś niezbyt ładnie wyraził się o nim, więc postanowił się tu pojawić, w końcu nie może go to opuścić. Panowie, kontynuujcie. Sheamus powiedział, że tak samo Edge jak i Christian są żałosnymi hipokrytami. Capitan Charisma wkrótce dołączy do Edge'a na emeryturze. Christian zdenerwował się i powiedział mu, że już raz go ostrzegał i...Sheamus oblał wodą Edge'a, a Christian błyskawicznie rzucił się do ataku na rywala z PPV, ten jednak zdołał się wyślizgnąć z kwadratowego pierścienia i uciekł na rampę. Christian wytłumaczył wszystko Edge'owi, ale ten machnął na to ręką i uścisnął swojego najlepszego przyjaciela. Capitan Charisma przy themie Edge'a wnosi pas do góry i takim obrazkiem kończy się ostatnia gala przed PPV SummerSlam!

 

------

 

Zapraszam do komentowania, czytania i dyskutowania o tym co mogę poprawić. SummerSlam możliwe, że pojawi się do niedzieli, ale możliwe, że dopiero w przyszłym tygodniu, bo zamierzam napisać dobrą gale, na co trochę czasu będe potrzebował.

 

Ostateczna karta przed SummerSlam:

 

http://img200.imageshack.us/img200/928/92669078.jpg

WWE Championship Match (walka o zawieszony pas)

Alberto Del Rio vs Rey Mysterio

 

http://img810.imageshack.us/img810/7330/whcl.jpg

World Heavyweight Championship Match

Christian © vs Sheamus

 

http://img707.imageshack.us/img707/2019/63208259.jpg

No Holds Barred Match

#1 contenders match for World Title

Chris Jericho vs Randy Orton

 

http://img96.imageshack.us/img96/2585/cmking.jpg

Steel Cage Match

RAW Mr. Money in the Bank CM Punk vs Kofi Kingston

 

http://img819.imageshack.us/img819/4962/bigkane.jpg

Chairs Match

Big Show vs Kane

 

http://img806.imageshack.us/img806/7278/miyh.jpg

Normal Match

The Miz vs Triple H

 

http://img5.imageshack.us/img5/6408/fatal4.jpg

Intercontinental Championship Fatal 4-Way Match

Wade Barrett © vs Drew McIntyre vs Sin Cara vs Daniel Bryan

 

http://img841.imageshack.us/img841/7889/333xo.jpg

2 on 1 Handicap Match

Cody Rhodes & Brodus Clay vs Smackdown Mr. Money in the Bank John Morrison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 541
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.06.2009
  • Status:  Offline

No widzę, że nikt się nie pali do skomentowania to zrobię to ja! Będę pierwszy i tak jak obiecałem skomentuję Twoje (aż dwa !) epizody... Jedziemy po kolei. Specjalne trzy godzinne RAW w St. Louis ( :) ) otworzył Teddy Long, a zaraz po tym przerwał mu Miz. Ten speech pisany raportem był naprawdę bardzo dobry i widać, że Mizanin ma chrapkę na ponownie bycie Mistrzem. Do tego zjawił się Hunter i opener gali był naprawdę ciekawy. Oprócz tego mieliśmy bardzo fajne walki i brawl. Wygrana Big Showa nad Swaggerem nie jest zaskoczeniem i ten feud z Kanem jest bardzo ciekawy. Sam Big Red Monster dostał od Showa. Wywiad z Punkiem bardzo fajny i widać nienawiść do Kofiego. 6-Man TT Match był ciekawy, wygrał team face'ów, nic dziwnego na tygodniówce. Punk rozmawiał z The Mizem, ciekawe... No i oprócz tego mieliśmy fajne segmenty jak choćby ten z wyborem stypulacji w walce Punk vs. Kingston. Wygrał Orton co mnie cieszy. Speech Christiana fajny i ciekawy. Widać fajny ten feud o pas WHC, a ten WWE też niczego sobie :) Btw. karta prezentuje się zajebiście. Zdziwiło mnie potem w Breaking News, że Cena kontuzjowany? Czyli będzie feud samych luchadorów, tzn. luchadora i byłego luchadora. Moim zdaniem SmackDown wyszło równie zajebiście co RAW, a feud Jericho z Viperem mi się podoba bardzo. Backstage na SD był bardzo fajny, dużo się działo, mieliśmy wywiady i rozmowy. Peeps Show wypadło znakomicie i kurwa to jest najlepszy feud dla mnie w Twoim diary. Czekam na najważniejszą galę lata :) To tyle ode mnie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.06.2011
  • Status:  Offline

Co by tu powiedzieć - Adrian odwalasz kawał dobrej roboty... dzisiaj przeczytałem wszystkie gale pod rząd, wniosek jest tylko jeden... Czuć klimat ! Tak ! Każdy epizod, ma to coś, ten klimat - który zachęca do czytania... jesteś bardzo dobrym bookerem, IMO of course. ;) Z niecierpliwością czekam na SummerSlam i myślę, że będę komentował twoje diary na bieżąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 541
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.06.2009
  • Status:  Offline

Cóż, jeszcze skomentuję samą kartę na SS... Tak więc:

 

WWE Championship - Po zaskakującej kontuzji Ceny dla mnie zwycięzca jest tylko jeden i jest nim Arystokrata. Mam nadzieję, że Del Rio pokona Mysterio i zostanie Mistrzem WWE bo na to zasługuje i tyle.

 

World Heavyweight Championshp - Kolejne bardzo ciekawe starcie, w którym mam nadzieję, że zwycięży ten, który posiada ten tytuł. Sam feud obu zawodników jest prowadzony świetnie, ale mam nadzieję, że CC jeszcze potrzyma ten tytuł. Co do Sheamusa - on dostanie swoją szansę w przyszłości i to zapewne nie jedną.

 

No Holds Barred - Tutaj interesuje mnie tylko i wyłącznie zwycięstwo Vipera. Ten feud jest kolejnym świetnym, ale jeżeli Orton przegra to po prostu się obrażę. Y2J jest fajnie przez Ciebie prowadzony, ale jako mark Ortona chcę, aby on wygrał i stał się #1 contender.

 

Steel Cage Match - Walka zapowiada się bardzo ciekawie. Mr. MITB vs. Kofi Kingston. To starcie będzie super pojedynkiem i liczę na zwycięstwo Punka, ponieważ go bardziej cenię, niż Kofiego. Go To Sleep i po sprawie.

 

Big Show vs. Kane - Ten feud jest ciekawy i ostatnio zaciekawił mnie jeszcze bardziej. Osobiście nie jestem fanem żadnego z tych zawodników, to jednak liczę na zwycięstwo Byk Szoła. Po prostu go bardziej trawię, niż Big Red Monstera. Ostatnio na RAW górą był Big Show i mam nadzieję, że to nie zmieni Twojej decyzji. Nie widzę innej opcji, niż zabookowanie zwycięstwa "Wielkiemu Szoł". :mad:

 

The Miz vs. Triple H - Obaj zawodnicy są przeze mnie lubiani, choć bardziej stawiam na... w sumie to nie wiem, chyba The Game'a. Liczę na dobrą, długą walkę, po której Hunter odliczy Mizanina do trzech i na koniec jeszcze go zdemoluje.

 

Intercontinental Championship - Hmm... Mam nadzieję, że Sin Cara nie zdobędzie tego tytułu i nie przekona mnie do niego nawet fakt, że jest świetny w ringu. Drew McIntyre? Drewno... Daniel Bryan? Zero skilla na majku... Tak więc jedynym, który powinien wyjść zwycięsko z tego 4-Wayu to oczywiście aktualny Mistrz IC, Wade Barrett. Po prostu go z tej czwórki trawię najbardziej.

 

Handicap Match - Jeżeli chcesz pushować Morrisona i w przyszłości wykorzystać nim walizkę to tylko nie rób tego za szybko i go lepiej wypromuj. Rhodes jest zajebisty i mam nadzieję, że on zasłuży na taką walizkę w przyszłości jaką ma JoMo. To taka moja opinia o tych dwóch zawodnikach. Co do Brodusa Claya, na razie niech jest drugoplanową postacią na SD... Liczę na zwycięstwo Rhodesa i Claya, ale to chyba niemożliwe. Wątpię w to, aby JoMo jak Mr. MITB miał przegrać. Sama walka będzie bardzo ciekawym starciem...

 

Chciałem opisać te walki tak jakbym zrobił to przed prawdziwą galą spod znaku WWE... SummerSlam zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie i wierzę w to, że będzie to zajebista gala. To tyle z mojej strony. Nie mogę doczekać się tego PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  171
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.11.2010
  • Status:  Offline

WWE Championship - Trochę dziwna sytuacja z Johnem Ceną, ale można to chyba zaliczyć do plusów zawsze to coś zaskakującego. Na PPV pas powinien zdobyć ADR, lecz nie odbieram szans Mysterio

 

Szanse:

ADR 75% - Rey Mysterio 25%

 

World Heavyweight Championshp - Mam nadzieję na zwycięstwo CC co podbudowałoby jego pozycję choć Sheamus nie jest to w tej chwili wielki przeciwnik to jest przystąpienie do jakiegoś lepszego przeciwnika.

 

Szanse:

Christian 80 % - Sheamus 20%

 

No Holds Barred - Walka o 1#Contender, który przydałby się Jericho, aby wypłynął na stałe do ME, choć jeżeli Orton wygra też nie będzie złe i trudno podjąć decyzję kto wygra jednak większe szanse daje Ortonowi.

 

Szanse:

Jericho 45% - Randy Orton 55%

 

Steel Cage Match - Oczywiście i tylko zwycięstwo Punka, bo Mr.MiTB musi zwyciężyć w pojedynku ze średniakiem, choć fued fajnie prowadzony i można by go poprowadzić lecz Punka trzeba będzie kiedyś wrzucić do ME.

 

Szanse:

CM Punk 90% - Kofi Kingston 10%

 

Big Show vs. Kane - Dwa czołgi w ringu i do tego z krzesłami to będzie ''masakarcja'' i na prawdę nie wiem kto może wygrać ten pojedynek choć wydaje mi się, że po ostatniej sytuacji na tygodniówce zwyciężyć może Kane, ale nigdy nic nie wiadomo.

 

Szanse:

Big Show 48% - Kane 52%

 

The Miz vs. Triple H - Zwycięstwo Miza nad HHH podbudowałoby pozycję lecz nie wiem czy da radę pokonać Tryplaka, ciężko podjąć decyzję lecz stawiam na Triple H.

 

Szanse:

The Miz 45% - Triple H 55%

 

Intercontinental Championship - Zwycięstwo Barretta najbardziej pożądane lecz można by go wrzucić do ME i pozbyć tego pasa, ale chyba nie na PPV więc stawiam na niego choć pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie po za Wadem wygrać może na prawdę każdy, bo to typowi średniacy, którzy nadają się na ten pas.

 

Szanse:

Wade Barrett 60% - Daniel Bryan 15% - Sin Cara 15% - Drew McIntyre 10%

 

Handicap Match - Wydaje mi się, że przyjaźń między Clayem i Rhodsem może się zakończyć i przez to Morrison wygra jeżeli tak się nie stanie to oni są faworytami tego pojedynku, a gdy Morrison wygra czysto to po prostu będzie kozakiem i od razu nadaje się na główny pas po wykorzystaniu walizki.

 

Szanse:

Clay/Rhodes 45% - John Morrison 55%

 

Zapraszam do mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

 

SummerSlam 2011

14.08.2011

Los Angeles, California.

 

Wybuchają fajerwerki, w tle słychać "Far from over", fani szaleją, a SummerSlam wchodzi na anteny.

 

Michael Cole: Welcome Ladies and Gentelman to the Biggest Party of the Summer....SummerSlam! Nazywam się Michael Cole i jestem z Raw, wraz ze mną jest WWE Hall of Famer Jerry The King Lawler oraz Matt Striker ze Smackdown...Panowie, wielka noc przed nami!

 

Jerry Lawler: Uwielbiam SummerSlam! To zawsze coś wielkiego! Are you ready?

 

Matt Striker: Raw i Smackdown mają wiele do zaoferowania na dzisiejszą noc - między innymi później Christian będzie musiał stawić czoła Sheamusowi, a Randy Orton Chrisowi Jericho...

 

Michael Cole: Zapowiada się naprawdę coś wielkiego i już nie mogę doczekać się pierwszego pojedynku dzisiejszego wieczora!

 

---

 

Tony Chimel: Panie i Panowie pierwszą walką dzisiejszej gali jest 2 on 1 Handicap Match!

 

 

Cody Rhodes: Los Angeles...Za każdym razem, gdy tylko tu jestem marzę o tym, by opuścić to miasto jak najszybciej . Tak było, jest teraz i będzie, gdy będę zmuszony powrócić tu, by rozliczyć się z jakimś pięknisiem pokroju Johna Morrisona . Zamknijcie się gdy coś mówię! Po raz kolejny musiałem poczuć rozczarowanie, gdy Morrison trzy tygodnie temu na Smackdown uderzył mnie kolanem w nos, który uległ ponownemu uszkodzeniu...Popełniłem błąd, gdy zdecydowałem się zdjąć moją ochronną maskę. Drugi raz tego błędu nie popełnie. Morrison popełnił błąd kopiąc mnie...Za chwilę przyjdzie mu za to zapłacić, więc Morrison...Chcemy to mieć za sobą.

 

2 on 1 Handicap Match

Brodus Clay & Cody Rhodes vs John Morrison

 

Morrison został przywitany wielką owacją publiczności. Po gongu w ringu został rzecz jasna Morrison oraz Clay. Zanim zaczeli słychać było bardzo głośne chanty "Let's go JoMo". Mr. MITB próbował na początku poradzić sobie z olbrzymim Brodusem, ale nie dał rady. Ten rzucał nim tylko na prawo i na lewo. Wymierzył kilka Bodyslamów i zmienił się z Rhodesem, który wściekle zaczął kopać leżącego rywala. Morrison uniknął czychającego Clothesline'u i wyprowadził kilka punchy...Rhodes zaczął drżeć o swój nos i dokonał drugiej zmiany z Clayem. John ponownie próbował nawiązać walkę z ochroniarzem Cody'ego, ale nie dał rady. Brodus przez kilka minut skutecznie zdominował gwiazde Rocka. Wykorzystał do nieczystych zagrywek między innymi schodki znajdujące się za ringiem czy też nadział JoMo na stolik komentatorski. Z powrotem w ringu i pin do dwóch. Po chwili złapał go i chciał wykonać Powerslam, ale JoMo zeskoczył z niego i wykonał Enzugiri, po którym padł jak nieprzytomny na matę. Clay zmienił się z Codym, który przeciągnął przeciwnika w najgorsze miejsce, w którym mógł się znaleźć - narożnik rywali. JoMo był okopywany przez zmieniających się wielokrotnie rywali. Rhodes próbował spinować rywala, ale pin do dwóch. Cody stracił cierpliwość i szykował CrossRhodes, ale Morrison przeszedł ładnie w roll-up i 2 count. Smackdown Mr. Money in the Bank następnie przeszedł do ataku i wymierzył Clothesline, po którym Rhodes padł na matę. Po chwili następny i sytuacja się powtarza. John chce wykonać Starship Pane, ale jego uwagę odwraca Clay, co wykorzystuje były Dashing próbując CrossRhodes, ale ponownie się nie udało. Morrison się uwalnia i popycha Cody'ego na Brodusa, który wylatuje za ring. Flying Chuck dla Rhodesa! 1....2...kickout! Mało zabrakło, ale Morrison wiedział co ma dalej robić. Taunt przyniósł mu sporą owacje i szykował się do wykonania swojego finishera, ale Rhodes zrzucił go z narożnika i gdy wstawał wymierzył swój kopniak z lin. Także pin do dwóch! Cody złapał rywala za głowę i zaczął coś krzyczeć...Wziął rozbieg i próbował wykonać running knee, ale Morrison przeszedł w school boy! Pin ponownie do dwóch! Następnie to John próbował ponownie uderzyć kolanem Rhodesa, ale gdy brał rozbieg odbijając się od liny w tył głowy pięścią uderzył go Brodus Clay. Cody kładzie się na Smackdown Mr. Money in the Bank i uzyskuje 3 count i wraz ze swoim partnerem pokonują JoMo.

 

Cody Rhodes i Brodus Clay wyszli na backstage, a dochodzący do siebie po walce Morrison otrzymał owacje od publiczności.

 

Zwycięzcy: Cody Rhodes i Brodus Clay

 

---

 

Michael Cole: Tak! Uwielbiam Rhodesa i cieszę się, że zwyciężyli...

 

Jerry Lawler: Jesteś ślepy Cole? Przecież Cody wiedział, że sam, bez niczyjej pomocy nie pokona Morrisona. Jestem tego pewien!

 

Matt Striker: Niestety, ale był to Handicap Match i sympatyczny Morrison musiał przełknąć gorycz porażki. Panie i Panowie na ostatnim Raw Alberto Del Rio zaatakował mistrza WWE Johna Cene, czym wysłał go do szpitala....

 

Michael Cole: Rozegrał to doskonale! Teraz Del Rio jest na backstage z Joshem!

 

----

 

Backstage

 

Matthews zadał pytanie jednemu z dwóch pretendentów do pasa WWE o to, dlaczego zdecydował się zaatakować Johna Cene na Raw i wykluczyć go z tej walki i uniemożliwić obrony pasa. Del Rio zaśmiał się i powiedział coś po hiszpańsku. Zapytał się ironicznie fanów Ceny i Reya Mysterio, czy naprawdę myślą, że ta historia będzie zakończona szczęśliwym zakończeniem? Nie będzie. Alberto sam o to zadba, a jeżeli zdarzy się cud i Cena powróci, to on będzie na niego gotowy, jako nowy mistrz WWE.

 

----

Backstage

 

Inny dziennikarz, Todd Grisham był tym razem z Big Showem, którego czeka zaraz walka z krzesłami ze swoim byłym Tag Team Partnerem, Kanem. Giant powiedział, że Big Red Monster atakując go kilka tygodni temu na Raw popełnił wielki błąd, a dziś przyjdzie mu za niego zapłacić. Niewątpliwie Big Show zainkasuje dziś kilka ciosów krzesłkiem jednak może być tylko jeden. Zwyciężcy Big Show.

 

----

 

Wracamy do komentatorów, na hali gra theme song SummerSlam "Far from over"...

 

Michael Cole: Moim zdaniem Big Show nie ma szans z gniewnym i szalonym Kane'm.

 

Jerry Lawler: Bo?

 

Michael Cole: Kane jest szybszy, lepszy i zwraca uwagę tylko na siebie, atakując Big Showa poczynił dobrze i mam nadzieje, iż Show zobaczy, że taki z niego komediant jak...

 

Jerry Lawler: Z Ciebie zawodnik?

 

---

Chair's Match

Big Show vs Kane

 

Publiczność wczuła się w pojedynek - mocno dopingowała Big Showa, a buczała na Kane'a. Obaj przed rozpoczęciem walki wzieli do ringu krzesełka i zaczęli się nimi atakować, jednak jedno trafiło w drugie i obaj zostali z "niczym" w ręku. Doszło do zwarcia i silniejszy był oczywiście Big Show, jednakże po chwili inicjatywę przejął Kane, który wyrzucił przeciwnika z ringu. Za nim nie działo się za wiele ciekawych rzeczy poza zainkasowaniem przez Big Showa Chair Shota w plecy. Gdy Kane wrzucił go do ringu to otrzymał 2 count. Następne kilka minut to dominacja Big Red Monstera - okładał on kilkakrotnie krzesłem swojego przeciwnika, a fani zaczeli skandować "boooring!". Kane próbował wymierzyć przeciwnikowi Superplex, jednak mu się to nie udało - został zrzucony z rogu, a Big Show zdecydował się na Splash z drugiej liny...2 count! Następnie gigant próbował wymierzyc Chockeslam, ale wstający Kane złapał krzesło, którym uderzył przeciwnika w brzuch. Ponownie pin do dwóch. Były World Heavyweight Champion chciał wykonać Diving Clothesline, ale tym razem Show zdecydował się na kontrę w postaci Speara. Następnie, gdy Kane się już podniósł to rywal rzucił mu krzesło w ręce i wymierzył KO Punch, po którym uzyskał pinfall. W krótkim pojedynku Big Show górą.

 

Zwycięzca: The Big Show!

 

---

 

Matt Striker: Całkowite pogrążenie Kane'a! Po skomromitowaniu się na Raw, teraz przegrywa ze swoim byłym Tag Team Partnerem...Michael wypowiesz się o tej walce?

 

Michael Cole: Nie.

 

Jerry Lawler: C'mon Cole! Walka była naprawdę świetna i cieszę się z wygranej Big Showa. Panie i Panowie za chwilę kolejne starcie, konflikt personalny pomiędzy CM Punkiem, a Kofim Kingstonem rozkwita w najlepsze. Trzy tygodnie temu na Raw gościł siostrzeniec ówczesnego US. Championa....Wówczas doszło do konfrontacji Pu....

 

Michael Cole: CM Punk udowodnił, że Kofi i cała jego rodzina jest....patologiczna. Sam Kingston nie potrafił zapanować nad swym siostrzeńcem i ma za swoje....

 

Matt Striker: Pamiętajmy o tym, że zmierzą się w Steel Cage Matchu! Mam nadzieje jednak, że CM Punk dostanie za swoje!

 

Jerry Lawler: Ja również!

 

Michael Cole: Ludzie....

 

----

Steel Cage Match

CM Punk vs Kofi Kingston

 

Kofiego jak i jego rywala, który postawił na metalowych schodkach swoją walizkę przywitała dosyć spora owacja fanów. Tego pierwszego wspierały te "młodsze głosiki", zaś drugiego te "starsze". Po gongu CM Punk od razu próbował opuścić klatkę, ale Kingston go powstrzymał i wściekle zaatakował wyprowadzając swoje Low Kicki na uda Punka, które musiały boleć. Kofi po Irish Whipie został uderzony kolanem w brzuch i tak inicjatywę przejął pan Money in the Bank rosteru Raw. Trzymał on w headlocku i osłabiał swojego przeciwnika, który wkrótce jednak uwolnił się zachęcany okrzykami publiczności "Let's go Kofi". Wówczas włączyli się również starsi fani, wspierający CM Punka, który padł jak nieżywy po pięknym Dropkicku. Obaj przez chwile leżeli, jednakże pierwszy podniósł się Kingston, który przewrócił przeciwnika i okładał w parterze. Następnie wahał się nad tym, czy opuścić klatkę i stwierdził, że woli jeszcze pomęczyć swojego przeciwnika. Szykował nam Trouble in Paradise, ale Punk uniknął - były US Champion padł na matę, a trzykrotny Straight Edge World Heavyweight Champion chciał wyjść przez drzwi, ale Kofi w porę go złapał i uderzył o stalową klatkę kilkakrotnie. Następnie upewnił się, czy jego rywal leży i próbował wykonać Frog Splash, ale Punk wystawił kolana i dzięki temu uzyskuje 2 count! Następne minuty to przewaga CM Punka, który maltretował twarz przeciwnika wciskając ją w klatkę. Po chwili chciał wyjść górą i mało brakowało, a zrobiłby to, ale Ghanijczyk zrzucił go z klatki. Następnie wymierzył Boom Drop ze szczytu! Kingston bardzo ucierpiał i przez dłuższy czas się nie podnosił, podobnie jak jego rywal, jednak ten mimo wszystko pierwszy wstał....A właściwie próbował, bo po chwili stracił równowagę...Punk starał się na kolanach dojść do drzwi klatki, ale Kofi złapał go za nogi i nie chciał puścić...Były lider SES bardzo sprytnie przeszedł w ten sposób do roll-upu, ale tylko 2 count! Punk następnie próbuje wykonać Go to Sleep, ale Kofi wyprowadza kilka ciosów łokciem w głowę i mamy Tornado DDT! 2 count! Bardzo mało brakowało do wygranej Ghanijczyka! Po chwili reprezentant Ghany tauntuje i szykuje się do Trouble in Paradise i trafia! Kofi jednak źle upada i dopiero po kilku sekundach decyduje się na pinowanie przeciwnika....1....2....kickout! Punk kickoutował po finisherze swojego przeciwnika! Kingston następnie zdecydował się na opuszczenie klatki górą. Szło mu to bardzo opornie i, gdy "dochodził" (bez skojarzeń :) wrestler pochodzący z Chicago był bliski opuszczenia klatki przez drzwi. Kofi zauważył to i próbował skoczyć na Punka poprzez fantastyczne Crossbody, ale jego rywal złapał go w locie i chciał wykonać G.T.S, jednak gdy podrzucił swojego rywala to ten przeszedł do roll-upu! 2 count! Obaj wstają i Mr. MITB popycha przeciwnika w narożnik i wymierza sprytnie Shinning Wizard, a po chwili bulldoga - 2 count! CM Punk niemal wyrywał sobie włosy z głowy, gdy zdecydował się na opuszczenie klatki górą...Kofi jednak doskakuje do niego i obaj spadają na plecy! Posiadacz walizki rosteru Raw doczołgiwał się do drzwi, które zostały otwarte już przez sędziego - Kingston chciał złapać Punka, jednak ten był sprytniejszy i chwycił swoją walizkę stojącą na schodkach i uderzył Kofiego nią w głowę po czym opuścił klatkę!

 

Zwycięzca: CM Punk!

 

Po walce Punk wymierzył jeszcze Go to Sleep i nie pozostawił wątpliwości co do tego kto jest lepszy.

 

----

 

Backstage

 

Wraz z Joshem Matthewsem jest teraz drugi z pretendentów do zawieszonego pasa WWE, Rey Mysterio! Mistrz 619 powiedział, że współczuje Johnowi Cenie, ponieważ to jego dobry kumpel, jednak niestety Del Rio pokazał swoją prawdziwą twarz, wiedział, że nie ma szans w pojedynku z naszą dwóją - pozbył się Reya na Raw, a następnie wysłał do szpitala mistrza. Rey wie, że będzie to ciężki pojedynek, ale liczy na wsparcie widowni i na to, że gdy John wróci do WWE to wówczas Mysterio będzie mistrzem i obaj zmierzą się o ten pas!

----

 

 

Justin Roberts: Panie i Panowie przed nami kolejny pojedynek - proszę powitajcie....

 

The Miz: Nie! Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie! Justin - shut up! Los Angeles! Proszę powitajcie zwycięzce walki, najwspanialszego mistrza WWE wszechczasów The Miza! Dajcie spokój! Really? Really? Naprawdę uważacie, że Triple H jest w stanie mnie pokonać? Ach...Ci ludzie z Los Angeles...Nie znają się na niczym dobrym. Dobrem dla WWE jestem ja, The Miz! Za każdym razem, gdy wchodzę do tego ringu spotyka mnie buczenie i brak zrozumienia...WWE Universe musi zrozumieć kto tu rozdaje karty i kto tu jest szefem tej gry...Jest nim The Miz, który jest......niesamowity!

 

Normal Match

Triple H vs The Miz

 

HHH spoglądał na rywala z politowaniem i wszedł do kwadratowego pierścienia z lekkim szelmowskim uśmieszkiem. Jak było widać mógł byc pewny siebie, ponieważ gdy rozpoczął się pojedynek to zdobył przewagę i wyrzucił z ringu Miza, który nie był już tak pewny siebie...Wziął mikrofon...

 

- Czekaj Hunter! Nie możesz tego zrobić, to nie tak miało być! To ja przecież jestem najbardziej dominującym zawodnikiem w WWE, to ja jestem przyszłym, dwukrotnym championem, dlatego chcę udowonić coś Tobie i wszystkim Twoim fanom...Zacznijmy jeszcze raz! Wnoszę prośbę o rozpoczęciu tej walki raz jeszcze!

 

Miz wrócił do ringu i stanął twarzą w twarz z Triple H'em, który pokazał mu znak D-Generation X i wyprowadził serie punchy, następnie Irish Whip w narożnik i potężny Clothesline. Miz pada na matę, a Hunter decyduje się na pin - nie było nawet 2 count. Następne minuty walki były pod dyktando HHH'a wspieranego bardzo głośnym dopingiem publiczności. Miz jednak wyswobodził się z jego headlocka i wymierzył kilka ciosów i uderzył głową o narożnik. Po kilku chwilach były mistrz WWE dusił rywala przy linach i zadowolony z siebie wykonał Suplex. Następnie Awesome One wymierzył stojącemu przy narożniku przeciwnikowi swój Clothesline. Gdy jednak chciał zeskoczyć na przeciwnika to znikąd otrzymał Spinebustera, po którym pin do dwóch! Po chwili wyrzucił atakującego go Miza z ringu i za nim zaczeli się okładać...Nagle pojawił się idący o kulach Alex Riley. HHH jednak się tym nie przejął i wrzucił rywala do ringu...On sam również chciał wejść do niego, ale Miz zaczął udawać nieprzytomnego, sędzia sprawdzał jego stan, a AR podbiegł do Huntera i uderzył kulą w głowę i wrzucił do ringu...Niezły blef! Riley uciekł, a Miz nagle "ożył" przy zdziwieniu sędziego....1.....2...kickout! Były US Champion wykonał kombinacje - Backbrekaer oraz Neckbreaker, po czym także uzyskał "dwa". Gdy szykował się do Skull-Crushing Finally, Triple H raptem wyprowadził kopnięcie w brzuch i Pedigree, po którym uzyskał pinfall!

 

Zwycięzca: Triple H

 

The Miz skrył twarz w dłoniach i załamany opuścił hale, jego rywal HHH wziął po walce mikrofon...

 

Triple H: w WWE jestem już od dawien dawna. Bycie członkiem tej federacji to coś wielkiego. W trakcie pobytu w niej poznałem matkę swoich dzieci, czy wielu wspaniałych ludzi, jednakże nie odzownym elementem wrestlingu są kontuzje...Podejmując decyzje o powrocie zachowałem się zbyt pochopnie i niestety znać o sobie dał mój mięsień...Nie pozwolę by ominęła mnie Wrestlemania 28, więc od jutra wybieram się na rehabilitacje. Nie chciałem i nie mogłem was zawieść dlatego zdecydowałem się dziś walczyć. Zawsze daje z siebie 120% i dziś myślę, że dałem wam nawet jeszcze więcej! The Game powróci by zakończyć to co rozpoczął wcześniej. Jeżeli wiecie o czym mowię...Do zobaczenia.

 

HHH zszedł z ringu przybijając piątki fanom...

 

----

 

Michael Cole: Miz wygrywa! Miz pokonuje Triple H'a!

 

Jerry Lawler: Nie?

 

Michael Cole: To Triple H jest kontuzjowany! Co z tego, że wygrał jakiś tam mało ważny pojedynek skoro Miz jest moralnym zwycięzcą?

 

Matt Striker: Spokojnie panowie...Za chwile pierwsza walka o mistrzostwo - na szali znajdzie się pas mistrzowski wagi ciężkiej - mistrz Christian zmierzy się z pretendentem Sheamusem!

 

Michael Cole: Sheamus został pretendentem po tym jak pokonał w Triple Threat Matchu Marka Henry'ego oraz Ezekiela Jacksona. Ten ostatni do dziś nie pojawił się na Smackdown po tym jak Celt go zaatakował...

 

Jerry Lawler: Później konflikt Christiana i Sheamusa narastał, a wszystko wyjaśni się za chwilę na SummerSlam!

 

----

 

World Heavyweight Championship Match

Christian © vs Sheamus

 

Po oficjalnej zapowiedzi walki przez Tony'ego Chimela było można wyczuć to, że szykuje się wielki pojedynek. Christian otrzymał bardzo dużą owacje od publiczności, gdy wzniósł pas mistrzowski do góry. Początek walki bardzo wyrównany i ciężko było stwierdzić kto jest lepszy. Christian narzucił przeciwnikowi bardzo szybkie tempo i po chwili już okładał rywala w narożniku. Capitan Charisma stracił jednak inicjatywę, gdy próbował szarżować w narożniku nadział się na Big Boota od Sheamusa. Następne minuty to całkowita dominacja Celtyckiego Wojownika, w większości widzieliśmy przeróżne rzuty i maltretowanie przeciwnika. Irlandczyk dusił swojego przeciwnika przy linach i tą akcje przerwał sędzia. Gdy były mistrz WWE chwycił Christiana za głowę, ten złapał go i wyrzucił pomiędzy pierwszą a drugą liną za ring. Tam Kanadyjczyk miał przewagę i popchnął rywala w barierki ochronne oraz uderzył głową o stół komentatorski. Instant Classic wrzucił Sheamusa do ringu, a w nim został powalony po przez Double Axl Handle. Pin do dwóch. Zwycięzca turnieju King of the Ring z 2010 roku stanął na krawędzi ringu, jednak nie zdołał niczego wykonać, ponieważ nagle doskoczył do niego Christian i uderzył jego głową o narożnik tak, że ten wyleciał na podłogę. Christian wyskakuje na niego Suicide Divem! Publiczność rozpoczyna chanty "Let's go Christian!" Kanadyjczyk z powrotem czeka aż jego przeciwnik się podniesie i próbuje Killswitchu, jednak Sheamus wykorzystał swoją siłę i zepchnął rywala do narożnika i tam kilkakrotnie uderzył go łokciem. Celtic Warrior szarżuje na mistrza, jednak ten unika i uderza dwiema nogami go w głowę i następnie skacze z narożnika i uderza łokciem Sheamusa. 2 count! Następnie Christian ponownie stanął na narożniku i próbował wymierzyć Tornado DDT, ale Celt złapał go i ustawił pod Irish Curse, które wykonał! 2 count! Bardzo mało brakowało! Następnie obaj próbowali wymierzyc swoje finishery, ale obaj skontrowali. Christian wyprowadza plaskacza, odbija się od lin i kompromituje rywala prześlizgując się między jego nogami. Irlandyczyk zdenerwował się, wyszedł z ringu i wziął krzesło. Sędzia jednak zdołał go uspokoić i krzesło pozostało na krawędzi ringu. World Heavyweight Champion wyprowadza Uppercut i chcę Dropkickiem powalić Sheamusa, jednak ten spycha go na sędziego, który upada! Były United States Champion szybko chwyta krzesło, którym uderza w brzuch Christiana i następnie wymierza Brouge Kick! Krzesło wyrzuca za ring i pinuje! Arbiter doszedł szybko do siebie i zaczyna odliczać - 1...2....3! We have a new World Heavyweight Champion!

 

Zwycięzca i nowy World Heavyweight Champion: Sheamus!

 

Irlandczyk świętował wygraną ciesząc się jak dziecko z tytułu, który właśnie trafił w jego ręce, chwile tauntował w narożniku, a następnie zszedł z ringu wznosząc pas World Heavyweight do góry. Jednak....

 

Ta doskonale znana muzyka zabrzmiała na arenie, która wybuchła ogromnym aplauzem dla Rated R Superstar, dla Edge'a! Ten stanął przed rampą z mikrofonem...

 

- Sheamus! Każdy widział jak doszło do odliczenia Christiana prócz sędziego. Tak się składa, że czułem, iż tak będzie, więc...Panie sędzio - proszę zobaczyć!

 

Sędzia nakazał Sheamusowi wrócić do ringu by restartować match! Po drugim już gongu Christian doskoczył do rywala i zaczął go okładać, próbował wymierzyć Killswitch, ale Sheamus przerzucił go przez siebie i wymierzył Big Boota, którym powalił mistrza. 2 count! Celtic Warrior zdenerwowany stanął na krawędzi ringu i próbował wykonać Flying Sholder Tackle, jednak Christian był sprytniejszy i skontrował to na SPEAR! 1.....2....3!

 

Zwycięzca i wciąż World Heavyweight Champion: Christian!

 

Po walce Edge wszedł do ringu i cieszył się razem ze swoim najlepszym przyjacielem z wygranej.

 

---

 

Michael Cole: Co on tu robił? Co to miało znaczyć ?! On odszedł....odszedł!

 

Jerry Lawler: Daj spokój Cole! Sędzia mógł zrobić dwie rzeczy, zdyskwalifikować Sheamusa, bądź zrestartować walkę. Na szczęście dla widowiska zrobił to drugie...i dobrze!

 

Matt Striker: Panie i Panowie obrona jednego tytułu ze Smackdown już za nami, a przed chwilą kolejna, ponieważ Wade Barrett za chwilę będzie musiał stawić czoła Sin Carze, Danielowi Bryanowi i Drew McIntyre'owi w Fatal 4-Way Matchu o pas Interkontynentalny!

 

---

 

Backstage

 

Scott Stamford zapytał IC Championa Wade'a Barretta o nastrój przed najbliższym pojedynkiem...

 

- Głupie pytanie. Jestem prawdziwym zawodnikiem, wychowywało mnie podwórko w Manchesterze, więc wiem jak zachować się, aby obronić swój pas. W piątek przegrałem z Markiem Henrym i ludzie mówią, że nie jestem odpowiednim materiałem na mistrza, jednak ja zamierzam im udowodnić jak bardzo się mylą i dokonam tego pokonując moich rywali.

 

---

 

Fatal 4-Way Match for the Intercontinental Championship

Wade Barrett © vs Sin Cara vs Daniel Bryan vs Drew McIntyre

 

Od razu po gongu nawiązała się nić porozumienia pomiędzy Sin Carą, a Danielem Bryanem, którzy zaatakowali McIntyre'a oraz Barretta, którzy dzięki temu znaleźli się od razu za ringiem. Zanim jednak doszło do konfrontacji pomiędzy dwoma zawodnikami walczącymi niegdyś na scenie niezależnej Szkot i Anglik zdołali wrócić atakując ich obu. Walka nie trwała zbyt długo - miała generalnie bardziej takie zadanie, aby fani ochłoneli po i przed ważniejszymi starciami. Współpraca pomiędzy Drew, a Barrettem skończyła się, gdy jeden z nich próbował spinować Sin Carę. W końcówce walki pojawił się Mark Henry, a w ringu Daniel Bryan założył LeBell Lock McIntyre'owi. Sin Cara skacząc na ich dwójkę przerwał chwyt, a do Meksykanina doskoczył Barrett, który wymierzył Wasteland lotnikowi. 1....2.....Bryan przerywa pin i wyprowadza High Kicka dla Wade'a, również 2 count. Następnie Bryan wszedł na narożnik aby wykończyć Barretta, ale z niego zepchnął go Mark Henry! Wade popatrzył na niego ze zdziwieniem - najsilniejszy człowiek świata powalił Big Bootem Anglika i położył go na Danielu. Sędzia odlicza i Wade broni pasa!

 

Zwyciezca i wciąż mistrz Interkontynentalny: Wade Barrett

 

Henry patrzył z politowaniem na Barretta, podniósł go i wzniósł jego ręke do góry. Wade jednak odepchnął go i niezadowolony odszedł ze swoim pasem mistrzowskim.

 

---

 

Michael Cole: Z czego on jest niezadowolony? On wygrał! On obronił pas! Na miejscu Marka Henry'ego uderzyłbym go jeszcze raz!

 

Jerry Lawler: A ty znowu swoje...

 

Matt Striker: Te wydarzenia zwiastują nam jednak to, że to jeszcze nie koniec...

 

---

 

Na backstage widzieliśmy Reya Mysterio, który rozmawiał z Santino Marellą na kilkanaście minut przed swoją walkę. Nagle jednak podszedł do nich CM Punk...

 

- Na wypadek gdybyś zapomniał Rey to mam ze sobą walizkę Money in the Bank i wbrew pozorom wiem jak się jej używa. Dziś pokonałem Kingstona i kto wie czy nie była to moja ostatnia wygrana dziś?

 

- Po tym jak Del Rio zaatakował Cene, Punk to mam oczy do okoła maski, więc jeśli będziesz chciał po tym jak zrealizuje swoje marzenia i wygram pas WWE wykorzystać walizkę to wiedz, że będę gotowy!

 

Po tych słowach Punk pomachał walizką przed głową Reya i odszedł...

 

---

 

Następnie w ringu zameldowała się samozwańcza "najgorętsza para w historii WWE" Dolph Ziggler oraz jego dziewczyna, Vickie Guerrero. Excuse me...Gdy publiczność dała dojść Guerrero do głosu dopiero po kilku próbach zabrania go. Była Generalna Manager Raw powiedziała, że ona również słyszała, iż Evan Bourne naśmiewał się z niej i Dolpha. Jak to było możliwe? Vickie stwierdziła, że była to zbyt duża obelga, a sama widziała jak Bourne próbował poderwać jedną z div na backstage, oczywiście nie równającą się z nią w niczym i nie wyszło mu to? Guerrero zaprosiła Evana na ring by wyjaśnić sobie kilka rzeczy. Bourne zameldował się na ringu i poprosił Vickie, by zamknęła się, bo są właśnie na SummerSlam! Na największej imprezie lata, a będąc w ringu wszystko psują! Ziggler nakazał Evanowi przeprosić za to co o nich powiedział, ten jednak wyśmiał go i uderzył w twarz. Rozpoczął się brawl, z którego lepiej wypadł Evan tauntujący po chwili w narożniku, a zła para wyszła na backstage niezbyt zadowolona.

 

----

 

Na backstage był Todd Grisham i jego kolejny gość - Chris Jericho, którego czeka zaraz walka o miano pretendenta do pasa wagi ciężkiej. Y2J powiedział, że nie może doczekać się zemsty na Ortonie, która niewątpliwie dzisiaj nadejdzie. Chris powrócił i jest groźniejszy niż kiedykolwiek, ponieważ po powrocie jeszcze nie walczył, co nie oznacza, że nie trenował - trenował i wie co zrobić aby pokonać żmije i przeciąć ją na pół.

 

---

 

No Holds Barred Match

Randy Orton vs Chris Jericho

 

Zwycięzca tej walki zostanie pretendentem do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej. Początek nerwowy ze strony Chrisa, który od razu po gongu opuścił ring w celu wyjęcia spod niego jakiegoś przedmiotu, zanim jednak zdążył to zrobić to doskoczył do niego Orton i obaj okładali się za kwadratowym pierścieniem, a następnie wśród publiczności. Randall chciał odpłacić się za ostatnie wydarzenia na Smackdown, gdzie Jericho zaatakował go krzesłem. Wśród fanów nie działo się nic szczególnego, ale delikatną przewagę miał Randy, który po chwili wyrzucił Jericho Clothesline'm z powrotem na podłogę obok ringu. Orton chwycił kij do kendo, którym uderzył w plecy Chrisa, a następnie powtórzył tą akcje wielokrotnie do momentu, aż kij się połamał. Ponownie w ringu Orton próbuje pinować, jednak pin do dwóch. The Viper zakłada headlocka, a z trybun słychać na zmianę chanty "RKO" i "Y2J". Jericho dosyć łatwo wyswobodzil się z dźwigni i przewrócił rywala Sholder Blockiem. Chris odbił się od lin i zainkasował szybki Powerslam od swojego rywala...1....2....kickout! Randy chciał wykonać Olympic Slam, ale Jericho się "przeleciał" nad nim i wyprowadził Enzugiri, po którym wyszedł za ring, spod którego wyciągnął stół, który rozłożył na środku ringu. Chris okładał w parterze swojego przeciwnika i ustawił go sobie w narożniku by wykonać Superplex na stół, jednak to się nie udało. Orton zrzucił go z niego, zszedł z trzeciej liny i wykonał Olympic Slam. 2 count. Randy następnie chwycił krzesło, którym zaczął okładać Jericho po plecach, a gdy uznał, że już dosyć, rozpoczął swoje stompy, zakończone naskokiem kolanem na głowę. Z tym ostatnim jednak nie trafił i inicjatywę przejął Jericho, który próbował założyć Walls of Jericho, ale Orton przeszedł w roll-up! 1....2....kickout! Randy powala Clotheslinem Chrisa zaczyna uderzać rękoma w matę sygnaluzjąc RKO...Próba wykonania finishera jednak nie udana i mało tego - Chris spycha Randy'ego na stół, który się łamie! Jericho pinuje przeciwnika, ale pin tylko do dwóch! Po chwili Jericho wyciągnął z ringu Apex Predatora i zaczął niszcyć jego nogę przy pomocy metalowego słupka znajdującego się przy ringu. Młodsza część publiczności zaczęła mocno dopingować Ortona, który nie mógł sobie poradzić z Chrisem. W ringu Jericho tauntuje co przynosi mieszaną reakcje fanów i próbuje Lionsaultu - nie trafia. Po tej akcji obaj przez chwile leżeli i podnieśli się niemal jednocześnie i zaczęli wymieniać ciosy - większe "boo" dla Randy'ego, który wygrywa tą wymianę ciosów i wymierza Backbreaker! 2 count! Orton następnie próbuje wymierzyć Punt Kick, jednak nie trafia i Chris Jericho znikąd wyprowadza swój finisher - Codebreaker! Y2J zwleka z położeniem, choćby ręki na Ortonie i dzięki temu ten zdołał w ostatniej chwili kickoutować. Wściekły Chris zaczyna kłócić się z sędzią i przechodzi do Walls of Jericho i krzyczy do Randy'ego aby ten się poddał...Wyglądało na to, że tak się stanie, ale Orton jakimś cudem zdołał wyjść z tego piekła i spróbować RKO...Chris jednak spycha z siebie Vipera i ucieka za liny. Widzi jednak, że Orton nie ma siły nawet do niego wstać i 9 krotny mistrz Interkontynentalny decyduje się na skok z narożnika...Był to błąd, ponieważ Randy wymierza RKO znikąd! Apex Predator nie ma siły na spinowanie Jericho i leży nieruchomo obok swojego przeciwnika. Orton dopiero po kilkudziesięciu sekundach zdołał się przeciągnąć na Jericho i nie uzyskał "trzech"! Chris również kickoutuje po finisherze rywala! Orton z problemami wstaje i patrzy na przeciwnika swoim zabójczym wzrokiem...Bierze rozbieg i nie trafia! Chris się odwraca i nokautuje Vipera potężnym Chair Shotem! Y2J się uśmiechnął i zaczął tauntować w stylu Ortona, co przyniosło mu spore buczenie fanów Randalla. Jericho bierze rozbieg i udaje mu się wymierzyć Punt Kick! 1...2...3!

 

Zwycięzca: Chris Jericho

 

Jericho nie miał siły na dłuższe świętowanie sukcesu i błyskawicznie wyszedł na backstage zostawiając Ortona, do którego podeszli sanitariusze, ten jednak ich odgonił i nie chciał pozwolić wpakować się na nosze, jednak Ci go zmusili do tego i mocno obity Orton został wyniesiony na backstage...

 

---

 

Komentatorzy byli pod wrażeniem poziomu SummerSlam i ostatniej walki Ortona z Jericho. Przed nami ostatnia walka dzisiejszej gali - for the WWE Championship!

 

Wyświetlono materiał z SummerSlam Axxess.

 

 

Przy dużym buczeniu publiczności na ringu pojawia się Alberto Del Rio, który powiedział, że w cały roster Raw nie może równać z nim samym. Nie równa się John Cena, czy Rey Mysterio, którego pokona za chwilę i zdobędzie swój pierwszy pas mistrzowski WWE! Meksykanin przypomniał, że jest zwycięzcą Royal Rumble - największego w historii, jednak nie jest to największy sukces w jego karierze, największy wydarzy sie za kilka minut, gdy pokona Reya Mysterio i zostanie mistrzem! Ponieważ to jest jego przeznacznienie - zdobycie pasa i bycie najlepszym w całej tej organizacji....

 

DZYŃ DZYŃ!

 

To e-mail od Generalnego Managera Raw! Michael Cole odczytał go.

 

- "Zanim coś ogłoszę chciałbym aby Rey Mysterio pojawił się już na ringu i zrobił to również sędzia.

 

Gdy tak się stało przybył kolejny e-mail...

 

- Alberto i Rey - mieliście stoczyć Triple Threat Match i...stoczycie! Nie zgadzam się, że nie ma nikogo lepszego od Del Rio w całym WWE...W rosterze Raw może nie, choć okażę się, jednak wiem, że najwyższy czas, aby się ujawnił, ponieważ trzecim zawodnikiem w walce o pas WWE jestem ja !!

 

Na twarzach Alberto i Reya widać niepokój i wielkie zdziwienie, publiczność nie może doczekać się ujawnienia tożsamości Generalnego Managera Raw...Nagle zgasło światło i zaczęło się odliczanie....

 

...5.....

....4.....

......3.....

........2......

...........1......

 

Wybuchły fajerwerki oraz słychać wielki pisk publiczności, gdy usłyszeli tą muzykę, ponieważ...

 

THE ANIMAL! THE ANIMAL BATISTA POWRACA DO WWE! DAVE BATISTA OKAZAŁ SIĘ ANONIMOWYM GM'em MONDAY NIGHT RAW!

 

Powrót ten zelektryzował całą publiczność oraz komentatorów!

 

WWE Championship Match

Rey Mysterio vs Alberto Del Rio vs Batista

 

Del Rio oraz Mysterio wyglądali na strasznie zaskoczonych. Batista powiedział coś do Reya Mysterio i zaatakował Alberto! Zaczął okładać go w narożniku i wyrzucił z ringu! Po chwili spojrzał na Reya Mysterio i doszło do zwarcia! Oczywiście silniejszy okazał się Animal, który powalił byłego mistrza wagi ciężkiej Big Bootem! Fani skandują "Batista!" "Batista!" a sam zainteresowany wyrzuca Reya na wstającego Del Rio i tauntuje, podczas gdy otrzymuje wielką owacje publiczności. Animal okłada Alberto za ringiem i Irish Whipem posyła przeciwnika na metalowe schodki. Batista podnosi Del Rio i nadziewa go ponownie na te schody. Po chwili zajmuje się on Mysterio i wrzuca z powrotem do ringu, wymierza Suplex i pierwsza próba pinu w tej walce do dwóch. Generalny Manager Raw próbuje wykonać Bodyslam, ale Mysterio posłał go na liny poprzez Hurricanrane i próbował wykonać 619, ale nie trafia! Batista za to wyprowadza Atomic Drop i Clothesline'm powala swojego przeciwnika na matę...2 count! Do Batisty podbiega Del Rio, który przewrócił go i kopnął w brzuch, by następnie wykonać Suplex. Po chwili następny, ale inna odmiana - German Suplex połączony z mostkiem - 2 count. Alberto stwierdził, że lepiej wziąć się za Mysterio i tak też się stało. Obaj okładali się poza ringiem i Del Rio rozebrał stół komentatorski i szykował Powerbomb, ale Rey uwolnił się i zainkasował Spear od Batisty! The Animal "rozkłada" stolik komentatorski hiszpańskich komentatorów i chwyta Alberto w pół i wymierza Powerslam na stół, który się łamie! Cała trójka zawodników leży nieruchomo, pierwszy wstał Rey Mysterio, który jakimś cudem wrzuca Batistę do ringu i zaczyna go kopać po udach, następnie piękny bulldog i 2 count! Mysterio odbija się od lin i uderza z całej siły w Batiste, po chwili jeszcze raz...Dropkick w plecy i zwierz na drugiej linie! Wydaje się, że będzie 619, jednak pojawia się Del Rio, który nie trafia z Clothesline'm i również padł na druga linę. Rey Mysterio wyprowadza 619 jedynie Del Rio. Gdy próbował Splasha, złapał go Batista, który wykonał Spinebuster! 2 count! Dave chwycił Reya za głowę, a za nim roll-up wymierzył Alberto, jednak 2 count! Meksykański Arystokrata próbował założyc Cross Armbreaker, jednak Dave się uwolnił, ale tylko na chwilę - Del Rio wyprowadził mu Dropkick i po nim pin do dwóch. Następnie Rey Mysterio podbiegł do Alberto i powala Frankensteinerem i 2 count! Mistrz 619 wszedł na narożnik, ale Del Rio doskoczył do niego i powalił poprzez Enzugiri! 1....2...kickout! Del Rio odbija się od lin i inkasuje znikąd Big Boot od Batisty i wysuwa się z ringu. GM Raw chwycił Reya i próbował swojego finishera, ale ten posyła Batiste na liny i pomyślnie wykonuje 619! Następnie próba West Coast Pop, ale Animal kontruje to na Batista Bomb! 1.....2....pin przerwa Del Rio, który wyciąga Dave'a z ringu i uderza nim o metalowe schodki. Alberto wykorzystuje sytuacje i pinuje Reya Mysterio - 1....2...3!

 

Zwycięzcą i nowym mistrzem WWE jest: Alberto Del Rio!

 

Meksykański Arystokrata chwycił pas WWE od sędziego, wzniósł go raz i uciekł z ringu, by uniknąć gniewu Batisty. Tak mało brakowało! Nie tak miał wyglądać powrót Animala, jednak najważniejsze jest to, że nowym mistrzem jest Del Rio, który tauntuje przed titantronem - całą tą sytuacje obserwuje wściekły Animal, jednak nie może on z tym nic zrobić - przegrał. Na całej hali gra theme song nowego mistrza, a SummerSlam 2011 schodzi z anteny...Dziś wypełniło się przeznaczenie!

 

[ Dodano: 2011-06-10, 22:19 ]

The Chairman of the board is here!

Pierwsze Raw po SummerSlam otworzył prezes World Wrestling Entertaiment Vince McMahon! Powiedział on, że nie zamierza on zabierać dużo czasu fanom, ale musi ogłosić kilka spraw. Otóż, wczoraj na PPV powrócił The Animal Batista, który był Generalnym Managerem Raw i jako, że Dave zostaje na stałe nie może dalej nim być. Dlatego trzeba wybrać nowego i zostanie on ogłoszony dziś wieczorem. McMahon uznał, że zakończył i zaprosił na ring nowego mistrza jego organizacji...Alberto Del Rio! Meksykanin wjechał do hali nowym samochodem, w jasnym garniturze. Vince powiedział, że nie podoba mu się to, ponieważ to wygląda jakby Del Rio miał mieć więcej pieniędzy niż jego szef. Po chwili jednak zaśmiał się i podał rękę championowi. Ten przypomniał fanom jak się nazywa, kim jest i czego dokonał. Jest o czym mówić, ponieważ ostatniej nocy został nowym mistrzem WWE! Zgodnie z tym co zapowiadał, wyeliminował tydzień temu Johna Cene i...Vince powiedział, że to akurat mu się nie spodobało, bo Cena to główne źródło dochodów i ma nadzieje, że Meksykanin mu dorówna. Alberto odrzekł, że Cena mu nie dorównuje pod każdym względem, tak samo jak Rey Mysterio, którego wczoraj odliczył jak i Dave Batista, który wczoraj w ostatniej chwili powrócił, ale i to nie powstrzymało Alberto. W końcu spełniło się jego przeznaczenie, choć jest i nowe, które mówi, że pasa mistrzowskiego nigdy nie straci. Następnie pojawił się CM Punk! Raw Mr Money in the Bank pogratulował Alberto zdobycia pasa, jednak musi uważać na niego samego, ponieważ bardzo szybko ten tytuł może stracić. Czy wiesz dlaczego? Alberto kazał nie gadać głupot tylko świętować z nim! Punk powiedział, że jest Straight Edge i nie zamierza świętować tak jak zamierza Del Rio. Jest tu po to by ostrzec Alberto. Wówczas zabrzmiała muzyka Kofiego Kingstona i były United States Champion zameldował się na arenie, widać było po nim skutki ostatniej walki w klatce z Punkiem. Ghanijczyk stwierdził, że jedyną osobą, która może kogokolwiek ostrzegać to jest to Kofi. Dlatego ostrzega on Punka przed samym sobą, bo jeszcze ze sobą nie skończyli. CM Punk wyśmiał go i powiedział, że on z nim skończył i niech wraca bić się z Zigglerami czy innymi Swaggerami o mało ważne pasy mistrzowskie, bo w tym ringu stoi obecny i przyszły mistrz WWE, a obok nich ich szef. Co takiego zdobyłeś Kofi, że pozwalasz sobie przychodzić do nas? Del Rio jako mistrz WWE rozkazał im opuścić ring, bo to miałbyć jego moment! Punk powiedział mu, że pójdzie stąd, jeśli Alberto wcześniej pomoże mu załatwić Kingstona. Mister Money in the Bank zaatakował Ghanijczyka i po chwili przyłączył się do tego Del Rio, ale na hali zabrzmiało "I walk alone" i na pomoc Kofiemu przybył Batista! Wyrzucił on z ringu Punka, a za nim zdołał zrobić to samo z Del Rio to ten uciekł przed titantron z pasem WWE. Wściekły Dave zachęcał go do powrotu, a Vince McMahon stwierdził, że przed chwilą w ringu widzieliśmy uczestników dzisiejszego Main Eventu, bo dziś wieczorem mistrz WWE Alberto Del Rio i CM Punk podejmą się walki z Batistą i Kofim Kingstonem!

 

---

 

Do biura Vince'a McMahona przyszedł Big Show, który powitał szefa i powiedział, że ma do niego pewnien interes. Otóż tydzień temu pokonał Jacka Swaggera - mistrza Stanów Zjednoczonych, a wczoraj na SummerSlam Kane'a w Chairs Matchu, dlatego uważa, że zasługuje na to by dziś otrzymać title shota na pas U.S. McMahon chciał coś powiedzieć, ale pojawił się United States Champion Jack Swagger we własnej osobie, który powiedział, że przez przypadek słyszał tą całą rozmowę, bo Show zapomniał zamknąć drzwi i stwierdził, iż nie zgadza się na to - nie chce on walczyć z Giantem o pas dziś na Raw. Vince powiedział, że ma tu dużo do roboty, więc powie im co macie zrobić. Big Show vs Jack Swagger - dziś na Raw! Jeżeli ten pierwszy zwyciężcy to zmierzy się z All Americanem o tytuł za tydzień!

 

---

 

Normal Match

Evan Bourne vs Zack Ryder

 

Bardzo krótka walka. Gdy Ryder przewrócił Bourne'a Clothesline'm chciał naskoczyć na niego, jednak jego rywal się odsunął, kopnął w głowę i wymierzył AirBourne, po którym uzyskał pinfall. Lotnik po walce celebrował zwycięstwo, gdy zabrzmiała muzyka Dolpha Zigglera, który wyszedł na ring bez Vickie Guerrero.

 

- Wciąż nie otrzymaliśmy od Ciebie przeprosin Evan. Doceń to, że przyszedłem tu do Ciebie w pokojowych zamiarach, bez nie potrzebnej agresji jak to było wczoraj. Więc?

 

Vickie nie będzie zadowolona z Dolpha, ponieważ zainkasował on plaskacza oraz Hurricanranę, którą Evan wyrzucił go za ring. 2-0 dla Bourne'a!

 

----

 

Non-Title Match

US Champion Jack Swagger vs Big Show

 

Według umowy z Vincem McMahonem, jeżeli Big Show pokona dziś Swaggera to za tydzień otrzyma title shot. Na początku zmotywowany olbrzym zdominował Jacka, maltretował go w narożniku wymierzając swoje Chopy. Później chciał "wjechać" w swojego rywala, ale ten uniknął i Show uderzył w narożnik. Jack podciął przeciwnika i chciał osłabić kostkę przeciwnika, ale ten kopnął go drugą nogą i Big Show chciał wyprowadzić KO Punch, ale Swagger się go przestraszył i wyszedł z ringu dając się wyliczyć przez count-out. Big Show staje się natomiast pretendentem do pasa Stanów Zjednoczonych.

 

---

 

Po przerwie reklamowej na backstage jest Matt Striker oraz jego gość - Big Red Monster Kane, który wczoraj przegrał z Big Showem w Chairs Matchu. Były World Heavyweight Champion powiedział, że wczorajsza przegrana była dziełem przypadku i nie jest ważna, a dzisiaj zamierza za to ponownie otworzyć bramy piekła i zabrać swojego dzisiejszego przeciwnika - Santino Marelle do niego, ale przedtem urządzi mu piekło na ringu! Dziś Vince McMahon powiedział Kane'owi, że na Night of Champions dojdzie do walki o pasy Tag Team pomiędzy Santino Marellą i Vladimirem Kozlovem przeciwko Kane'owi i jego partnerowi, którym będzie...Nie, Kane poinformuje o tym później.

 

---

 

AWESOME! W ringu stoi The Miz oraz Alex Riley. Ten pierwszy wyraża swoje wielkie rozczarowanie w związku z tym, że pokonała go wczoraj kaleka. Bo tak trzeba nazwać kontuzjowanego Triple H'a. Miz powiedział, że to on powinien tutaj stać z tytułem mistrzowskim WWE, ponieważ na to zasługuje, ale tak nie będzie. Z przykrością musi oznajmić to, że odchodzi na Friday Night Smackdown. A właściwie, gdy tam przejdzie będzie to Mizdown. Jest mu przykro dlatego, że a) nie będzie już współpracował z Alexem Rileyem. b) to show straci 95% wartości. Dlatego życzy powodzenia Riley'owi w podtrzymywaniu dobrego imienia Miza na Raw, gdy go już tu nie będzie. AR zabrał głos i powiedział, że czas się wyzwolić od Miza, ten nauczył go wiele, ale rzygać mu się chce, gdy ciągle go słyszy. I w kółko i w kółko. Riley opuścił ring i pomachał na pożegnanie zdziwionemu Mizowi. A-RY pokazał Awesome One'owi kto jest jego ostatnim przeciwnikiem tu....REY MYSTERIO!

 

Normal Match

The Miz vs Rey Mysterio

 

Rey Mysterio został przywitany dużą owacją ze strony publiczności, Miz po gongu był bardzo zdekoncentrowany przez to, co stało się przed chwilą i dlatego dał się posłać Hurricanraną na liny i mało brakowało od 619, ale były mistrz WWE w pore się odsunął i wyszedł z ringu. Po przerwie reklamowej w natarciu był Miz, który trzymał w mocnym headlocku Reya. Ten jednak szybko się uwolnił, i gdy jego rywal próbował go złapać to prześlizgnał się między jego nogami i ponownie popchnął na liny, próba 619 znów nieudana. Miz złapał Mysterio i wymierzył mu kombinacje Backbreaker-Neckbreaker, po którym 2 count. Następnie pokonany przez Triple H'a ostatniej nocy zawodnik próbował wykonać Skull-Crushing Finally, ale Mysterio przeszedł w roll-up i pin do dwóch. Później obaj szarżowali na siebie i Miz wymierza Big Boota przeciwnikowi i ponownie tylko dwa. Po chwili Awesome One czekał aż jego przeciwnik się podniesie i gdy ten zrobił to przy narożniku, to otrzymał Clothesline. Po chwili Diving Clothesline z narożnika i wydawało się, że Miz zwycięży, ale ponownie 2 count. Następnie The Miz ponownie próbował wykonać swój finisher, ale Rey ponownie się wyrwał, ale gdy odbił się od lin to zainkasował Powerslam, po którym ponownie 2 count! Wściekły Miz zaczął kłócić się z sędzią. Ponownie Miz próbował szarży w rogu, ale Mysterio skontrował to na Tornado DDT! 2 count! Później doszło do wymiany pojedynczych ciosów i lepszy był Miz, ale tylko na chwilę, ponieważ człowiek w masce uniknął Clothesline'u i wymierzył Springboard Crossbody! 1....2...po dwóch Miz się przeturluje i to on pinuje Reya - 1...2...kickout! Były mistrz WWE schyla się po Reya, jednak ten wyprowadza low kicka, a po chwili Enzugiri. Miz pada na liny, a Rey wykonuje 619, a następnie Splash z lin i do widzenia Miz!

 

Rey Mysterio świętował wygraną, podczas gdy wściekły Miz musiał słuchać fanów Raw śpiewających "Na na na na na na na na hey hey hey goodbay".

 

---

 

Ze Scottem Stamfordem jest The Animal Batista. Zwierz powiedział, że miał dosyć już wysyłania e-maili do tego skończonego kretyna Michaela Cole'a i postanowił się ujawnić. Miał to zrobić dopiero dzisiaj, ale gdy zobaczył, że Alberto Del Rio wysłał do szpiatala kumpla Batisty Johna Cene to postanowił wkroczyć. Nie było to wymarzone wejście, bo Batista nie wygrał pasa WWE, ale zwierz jest pewien, że pokonując dzisiaj w Tag Teamie Del Rio zapewni sobie title shota u kogokolwiek kto będzie nowym Generalnym Managerem Raw. Wówczas pojawił się CM Punk, który stwierdził, że to naprawdę wzruszające - słuchanie żalów Dave'a i jego spowiedź do fanów. Punkowi robi się niedobrze, że mógł nazwać w ogóle kiedykolwiek Batiste swoim przyjacielem, ale jedno go pociesza - Punk zostanie jeszcze kiedyś mistrzem WWE, a Dave? Nie. Batista zapytał skąd ta pewność, a Punk się tylko uśmiechnął.

 

---

 

 

 

---

Wyświetlono promo R-Trutha, w którym mówi on o tym, że konspiracja wokół niego wykluczyła go z gry, ale on wróci. Wróci by udowodnić wszystkim little Jimmym, że prawdziwą tragedie przeżyją dopiero wtedy, gdy R-Truth zdobędzie szczyt WWE. Nie ważne jest kontuzja Ceny, czy nieobecność Ortona na Smackdown. Ważna jest absencja R-Trutha!

 

---

 

Normal Match

Santino Marella (w/Vladimir Kozlov) vs Kane

 

Walka trwała zaledwie 40 sekund. Najpierw Santino próbował podać ręke Kane'owi, który nieodwzajemnił tego, potem Kane uznał, że zaprezentuje co potrafi - wymierzył Sidewalk Slam, Diving Clothesline dla stojącego za ringiem Kozlova, Chockeslam oraz Tombstone dla Santino. Do zobaczenia.

 

Kane wziął mikrofon i zapowiedział, że na NIght of Champions jego partnerem będzie ktoś wielki. Morderczy śmiech byłego mistrza i mikrofon ląduje na podłodze.

 

---

 

Wyświetlono promo Night of Champions, na którym obejrzymy walki o pasy WWE, WH, IC, US oraz TT! Nie zabraknie także non-title matchy! A gwiazdy zapowiedziane na to PPV, to oczywiście Alberto Del Rio, Christian, Wade Barrett, Kane, Chris Jericho, czy Randy Orton!

 

---

 

Tag Team Match

WWE Champion Alberto Del Rio & CM Punk vs Batista & Kofi Kingston

 

Walka przebiegała tak jak mają w zwyczaju wszelkie Tag Teamowe pojedynki w WWE. Na początku Batista i Kofi wyrzucili z ringu Del Rio i Punka, a po przerwie w kwadratowym pierścieniu dominowała ta druga dwójka nad Kofim. Alberto i Punk zmieniali się co chwilę i współpracowali bardzo dobrze. Warte odnotowania jest to, że obaj próbowali wielokrotnie spinować Ghanijczyka po akcjach takich jak - neckbreaker, czy podwójny Suplex, jednakże za każdym razem pin był tylko do dwóch. W trakcie walki ani razu nie wszedł jeszcze Batista, który zachęcał do zmiany swojego partnera. Po jakimś czasie, gdy Alberto tauntował przy leżącym Kingstonie, ten wstał i wepchnął rywala w narożnik i wykonał udanie wbił go tam. Kofi zaczął okładać w narożniku przeciwnika, a publiczność odliczała. Na "10" były US Champion zszedł i próbował bulldoga, jednak został odepchnięty przez CM Punka. Z nim jednak poradził sobie Batista, który wyrzucił go z ringu Clotheslinem. SOS od Kofiego dla Del Rio! 2 count! Po chwili obaj wymierzyli sobie podwójny Clothesline i mieliśmy po obu stronach hot tag! Jak to bywa w walkach Tag Teamowych w WWE przewagę zdobył face, czyli w tym przypadku Batista. Powalił CM Punka Clothesline'm i wymierzył ładny Powerslam, 2 count. The Animal zaczął tauntować przy linach, co spotkało się z wielkim popem od fanów. Próba Batista Bomb, jednak Dave został rozproszony przez Del Rio i to wykorzystał Punk, który zepchnął rywala do narożnika i wykonał Shining Wizard, a po chwili próbował bulldoga, ale Batista odepchnął go od siebie i wymierzył Spear! Mało brakowało, a byłby koniec, ale pin przerywa Alberto Del Rio. Zdenerwowany Batista wymierza mu Big Boota, a Punk znikąd Batiście High Kicka! Pin tym razem przerwał Kofi Kingston, który po chwili z uśmiechem na twarzy obserwował jak CM Punk jest wściekły. 3 krotny World Champion czeka aż jego rywal się podniesie i wynosi go pod Go to Sleep, ale Batista zeskakuje i mamy wyniesienie pod Batista Bomb, w międzyczasie mistrz WWE próbuje interweniować, ale Kingston wykonuje mu Trouble in Paradise, zwierz swój finisher i mamy zwycięsców. Są nimi Batista oraz Kofi Kingston.

 

Po walce Batista próbował dorwać się do Alberto Del Rio, który obolały uciekł z hali, więc zaatakował Ricardo Rodrigueza, który otrzymał Batista Bomb. Dave podał ręke Kofiemu i przed titantronem stanął prezes WWE Vince McMahon.

 

- Gratulacje panowie, jednak nie przyszedłem tylko po to. Czas abyście poznali nowego Generalnego Managera Raw, a jest nim...VICKIE GUERRERO!

 

Vickie wychodzi przed titantron, podaje ręke swojemu szefowi, macha z szyderczym uśmiechem Batiście i Kofiemu, którzy nie są zbyt zadowoleni z wyboru Chairmana, na GM'a Raw.

 

---

 

Karta na Night of Champions (4.09.11)

 

WWE TT Titles Match: Santino Marella & Vladimir Kozlov vs Kane & ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • CzaQ
      A ja pamiętam, że nie tak dawno przed WM niby podpisał kontrakt. Albo ja coś mylę albo kombinują... nie chce mi się teraz newsów szukać   Ale to by pasowało - masz tu Drew 5 minutowy reign i zamknij ryj  
    • MattDevitto
      Może zrobią z tego jakieś story  
    • PTW
      Wczoraj Main Event gali w Legionowie, a dziś urodziny Wonderkida! Brytyjska legenda high flyingu to stały bywalec naszych gal, który od lat trzyma formę i daje rozrywkę na najwyższym poziomie fanom na całym świecie! Dajcie znać w komentarzach czy chcecie go zobaczyć także na gali w Legionowie - Wasz głos ma znaczenie! Happy Birthday Jonny!🥳💯 fot. Lagraf Active - sport w obiektywie – Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF & Out Pizza & Fabryka Sportów & Pod Platanem Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Kaczy316
      Było bardzo fajne Raw, to zobaczmy czy NXT dowiezie, tydzień temu nie miałem nawet czasu obejrzeć, ale dzisiaj się znajdzie, więc lecimy!   Hmm zaczynamy od Noam Dar vs Dijak, ciekawe zestawienie, oby nie zawiodło. Świetny pojedynek, pełen emocji, kontr, szybkiej akcji w ringu, panowie mają super chemię ze sobą, dziwi zwycięstwo Noama, czyżby miał iść w przyszłości na tytuł? Być może w sumie nie narzekałbym z Ilją by wykręcił pewnie niesamowity pojedynek, ale walkę polecam, to by się nadawało na opener jakiegoś PLE od NXT o ile nie Main Event jakby panowie więcej czasu dostali, świetna sprawa, oczywiście Noam wygrał przy pomocy, ale wygrana to wygrana, świetne około 12 minutowe starcie polecam.   Ilja dzisiaj w akcji no i świetnie. Wideo Promo Tatum genialne i mega klimatyczne, ostatnio WWE bardzo umie w takie proma.   Lola vs Sol no to też może być piękny pojedynek. No Lola wygrała co prawda przy pomocy Blair ale jednak, niezły 4 minutowy pojedynek i tyle w sumie i zapowiedź od Nattie, że za 2 tygodnie na Spring Breakin dostaniemy Natalya vs Lola w NXT Underground ok.   Ridge przypadkiem nie miał kończyć kariery ringowej? 2 czy 3 tygodnie emerytury i znowu walczy? Ale bez sensu, jeszcze z Joaquinem, dla mnie to skip, bo to zawodnicy Main Rosteru, co to robi w NXT, nudy. Ridge se wygrał i na stage'u patrzy na niego kolejny zawodnik NXT, fajna ta rozwojówka, taka dla doświadczonych zawodników xdddd.   Dużo sytuacji na backu.   The Family pokażcie co Tony ma do powiedzenia. No i mówił o zmianach, aż przerwało mu No Quarter Catch Crew w sumie zwyczajny segment, dostaliśmy teaser potencjalnego feudu pomiędzy tymi dwiema stajniami lub o tytuł NXT Heritage Cup, był lekki brawl i reklama, a po reklamie Ilja wchodzi do ringu ok xdd.   Pora na Dragunova w akcji lecimy. Fajnie to wyglądało jak pół szatni się zbiegło na Open Challenge Dragunova xd, zupełnie jak na karpie w Lidlu, ostatecznie zawalczy z nim ten nowy, nawet nie pamiętam jego ring name, ale chyba debiutował tydzień temu, a niestety nie oglądałem tamtego NXT. 6 minut genialnego pojedynku, kurde give me more, Ilja oczywiście wygrał, ale z tym panem to walkę by wykręcili świetną na jakimś kolejnym PLE od NXT.   Czas na Hail, zobaczmy co nam pokaże, w międzyczasie dowiedzieliśmy się że zobaczymy Blair vs Sol w No DQ, a teraz przechodzimy do Paxley vs Hail, Tatum raczej wina zgarnie. No i 3 minuty walki, bo Jacy i Jazmyn się wtrąciły no cóż Tatum wygrywa i tyle.   Roxanne będzie broniła pasa w Triple Threacie na Spring Breakin no i kozak Tatum vs Lyra vs Perez, brzmi jak dobre show.   Ehh AoP vs Edris i Malik, znowu main roster ale meh. 3 minuty starcia kto by się spodziewał.   Kolejna osoba z Main Rosteru wooohooo super się bawię, takie rozwojowe to NXT no i Ivar poskładał w 4 minuty bardzo porządnego prospecta, szkoda, ale liczę, że to prowadzi do czegoś więcej i po prostu teraz Ivar zostanie podłożony Femiemu, a potem Briggs odbierze tytuł NXT NA Obie w singlowym pojedynku, sama walka po prostu okej.   Next Week karta na 1 noc Spring Breakin: Roxanne vs Tatum vs Lyra o tytuł NXT Women's oj tak to chętnie zobaczę, ten pojedynek powinien oddać. Sol Ruca vs Blair Davenport w Beach Brawl Matchu, czyli pewnie zwykły No Holds Barred z motywem plaży, też czekam, bo mega talented zawodniczki. No Quarter Catch Crew vs The Family w Six Manie no tu już mniej czekam, ale może coś ciekawego panowie zaprezentują. Podpisanie kontraktu na NXT Underground przez Lole i Nattie no ok. Oj tak Ilja vs Trick już za tydzień o tytuł NXT, to też może wyjść bardzo dobrze, pewnie Trick to wygra, bo Ilja leci do MR, akurat tego fanem nie jestem, uważam że Williams jest co najmniej 1-2 półki niżej niż Ilja czy Melo. Karta zapowiada się ciekawie, nie jakoś niesamowicie, ale coś dobrego powinniśmy tak zobaczyć.    Czas na Main Event, Melo vs Trick w Steel Cage Matchu, czy to wyjdzie czy zobaczymy zawód jak na S&D? Mam nadzieję że jednak tym razem panowie dowiozą. No i dowieźli, około 12 minut świetnego pojedynku, to powinniśmy dostać na S&D, bo niesmak mimo wszystko dalej pozostaje, ale tutaj panowie nam to bardzo wynagrodzili, szkoda, że Melo znowu przejebał, ale no cóż życie jest okrutne, ale Trick chociaż w tej walce wyglądał bardzo dobrze, może się nada na NXT Championa, bo zakładam, że pokona Ilje skoro ten potencjalnie leci do MR, a w sumie innego kandydata na odebranie mu tytułu to nie widzę na horyzoncie, walka maśniutka polecam gorąco.   Plusy: Dijak vs Noam Dar Wideo promo Paxley Lola wygrywa Początek feudu Family z No Quarter Catch Crew Ilja vs Ten nowy Evans chyba xd Feud Jacy i Hail idzie do przodu Main Event   Neutral: Briggs vs Ivar   Minusy: Za dużo gwiazd z MR ZDECYDOWANIE   Podsumowanie: kurde zacząłem pisać tą opinię w środę, a skończyłem dopiero dzisiaj xd, ale wracając do odcinka to całkiem dobry odcinek, za dużo gwiazd MR ogólnie, ale fajnie sporo rzeczy wyszło, genialny opener, super Main Event, Ilja z nową gwiazdą pokazał się świetnie, feudy podbudowane, czekamy jedynie na Spring Breakin!
    • Grins
      Zerknąłem na dzisiejszą tygodniówkę i o niebo lepiej niż w zeszłym tygodniu, jak się nie skupiają na WWE to od razu lepiej i tak powinno być cały czas, niech skupiają się na swoim produkcie, chuj z Punkiem i WWE czas najwyższy zamknąć ten temat. Czyżby Strickland miał szansę zdobyć główny pas? Patrząc na ten booking i to jak go Samoe Joe napieprza co Dynamite, jest iskra nadziei że jednak na niego postawią i dadzą mu wygrać mistrzostwo, jeśli na prawdę chcą budować gwiazdy muszą zainwestować w ten projekt Strickland jest gotowy aby zostać głównym mistrzem i twarzą AEW, gość jest kompletny, fani go kupują więc warto pchać pchać ten projekt dalej.  Jon Moxley jak łysol nieźle się postarzał  Ten wygląd w chuj postarza, fajnie że zdobył kolejny główny pas do kolekcji ostatnio u Japońców, gość ma już w chuj osiągnięć, dalej czekam na tego Callihana w AEW chce jego teamu z Moxem   Chyba jakiś tag team Mone z Copelandem się szykuje, ogólnie Edge jest o niebo teraz lepiej prowadzony niż na początku ale i tak ten jego run w AEW jest o wiele ciekawszy niż ten ostatni pobyt w WWE.   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...