Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE '12


R-Truth

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  50
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline

Witam wszystkich na forum. W tym temacie piszcie co chcieli byście zobaczyć w następnej odsłonie SvR czego wam brakuje w 2011 itd.

 

Ja mam nadzieje na dłuższy tryb RTWM i chciałbym żeby można było grać swoją postacią o pas tag team z wybraną gwiazdą w tym trybie. I żeby można było w trybie WWE Universe samemu decydować kogo chcemy zaatakować kogo nie itd

Edytowane przez R-Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • DAWIDKI

    216

  • plkd

    144

  • MJ

    119

  • Archer

    104

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  53
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.05.2010
  • Status:  Offline

Ja bym wolał żeby powrócił stary GM Mode albo żeby WWE Universe był draft raz w roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 354
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.01.2010
  • Status:  Offline

Mam NADZIEJE na nowy silnik i wkoncu chce zobaczyc piekne ciala zawodnikow a nie pustaki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Ja chciałbym zobaczyć więcej finisherów do wyboru np. Buzzaw Kick Tajriego itp. bo w tym roku mało ich było .

Jeszcze do Create a superstar na PS2 (jeżeli wyjdzie na nią) żeby było można wybrać dobre twarze w thematle i ustawić jakieś stworzone przez THQ ale jakies normalne (bo ja mam problem z tworzeniem twarzy , staram się robić inne różniące się od siebie i mi nie wychodzi) dodac również nowe hairstyle .

Dodać starą dobrą rzecz z wcześniejszych części a chodzi mi GM mode , i zostawić WWE Universe .

 

To tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  35
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.08.2010
  • Status:  Offline

Ja chciałbym:

- Więcej zawodników w ringu [ 8 albo 10]. Sprawiło by to lepszą rozgrywkę w royal rumble oraz elimination matchach

- Lepsza kontrola nad atakowaniem przeciwników w walkach z udziałem wrest... supergwiazd

- Bardziej rozbudowane RTWM i WWE Universe

- Możliwość edycji gwiazd , a nie tylko cawsów

- na psp podczas tworzenie zawodników usunięcie layersów

- Więcej dostępnych akcji

- Create a finisher nowa pozycja tworzenia finishera

- Powrót Create a Belt oraz Create a PPV

- nowi zawodnicy, nowe stroje

- Tryb NXT konsola stwarza 5-6 zawodników wybierasz jednego z nich i stajesz się gwiazdą wwe . Chciałbym ale to chyba nie możliwe , żeby dodali konkurencje

- dowolne poruszanie się podczas meczu chodzenie do backstage czy wśród publiczności [ to też mało możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  567
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.08.2009
  • Status:  Offline

  • Możliwość kompletnej edycji gwiazd (np. zmiana koszulki Ceny, dodanie Undertakerowi krawatu)
  • Fulltrony - Ostatnio dodali minitrony, to mogliby dodać video na lewym ekranie oraz tym u góry.
  • 24/7 lub GM Mode
  • Finishery z każdej pozycji - przynajmniej te najważniejsze, chciałbym wykonać RKO na kimś, kto skacze z narożnika. :oops:
  • Kilka starszych aren Wrestlemanii
  • By w WWE Universe pasy nie były przypisane do rosterów
  • Create-a-ppv/arena - Chyba każdy wie o co chodzi. :>
  • Możliwość dodawania własnej tygodniówki do WWE Universe
  • Powrót Create-a-belt
  • Więcej zawodników w ringu
  • 40-man Royal Rumble
  • Minitrony etc. w Royal Rumble
  • Tryb NXT
  • Przywrócenie wejścia w kibiców znanego z svr 07, 08
  • Jeden stół komentatorski
  • Więcej komentatorów
  • Entrance attire dla większości superstarów
  • Łysy The Rock :D

I wiele, wiele więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

R-Truth, za wcześnie założyłeś ten temat. Informacje dotyczące najnowszej części SvR będą znane zapewne po gali SummerSlam w sierpniu tego roku. Ale jeśli pozostajemy w sferze marzeń: żeby edycja 2012 już nie pojawiła się na PS2 bo to skutecznie blokuje dalszy rozwój serii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  219
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.03.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

R-Truth, za wcześnie założyłeś ten temat. Informacje dotyczące najnowszej części SvR będą znane zapewne po gali SummerSlam w sierpniu tego roku. Ale jeśli pozostajemy w sferze marzeń: żeby edycja 2012 już nie pojawiła się na PS2 bo to skutecznie blokuje dalszy rozwój serii

 

Stawiałbym raczej na to, że pierwsze konkretnie informacje pojawią się prędzej, tzn. na nadchodzącym E3.

 

Co do samych nowości - przede wszystkim liczę na rozwinięcie trybów sieciowych i aspektów społecznościowych: tworzenie własnych stajni (może federacji?), feudy, generowane nawet z automatu storyline'y pomiędzy użytkownikami (rozwinięcie formuły WWE Universe i przeniesienie jej do sieci), możliwość rozegrania PPV z aktualną kartą (np. w dzień po WM-ce możemy wziąć udział w poszczególnych pojedynkach), King of the Ring. To tak na szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  283
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.06.2010
  • Status:  Offline

Ja chciałbym:

-Więcej zawodników na ringu 8 lub 10

-Nowe pojedynki np. Buried Alive lub Casket itd.

-Poruszanie się wśród kibiców w trakcie walki

-Oczywiście aktualny roster na dzień w którym gra zostanie wydana

-Gra nie pojawiła się na PS2 co z pewnością zmieniło by i to w pełni silnik

-GM Mode lub ulepszone WWE Universe

-Create PPV lub Create a Belt

-RTWM całkowicie uzalożnione od siebie (wszystko zależy od ciebie, a nie od wcześniej ustalonego scenariusza)

 

To chyba wszystko, ale coś jeszcze by się znalazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline

Ja sam chciałbym zobaczyć wreszcie długo oczekiwany przeze mnie Stretcher Match, myślę, że nie dużym problemem byłoby stworzyć stypulacje o takiej nazwie (od trzech lat nie dodali czegoś nowego, a nawet część usunęli, między innymi buried alive). Skoro dodali nowe opcje do hell in a cell, ja chcę wreszcie sensownego falls count anywhere, w którym będzie można napierdalać się po całym budynku, wraz z szatniami i tak dalej. Usunąć/całkowicie zmienić beznadziejny Universe Mode, który był w moim odczuciu dość dobrym pomysłem, ale nie do końca dobrze wykonanym. Niech skupią się na stworzeniu jeszcze lepszego Road To WrestleMania, które chciałbym zagrać takimi wrestlerami jak Cm Punk czy Wade Barrett. Niech udoskonalą story mode, bo mimo tego, że jest świetny, ma jeszcze swoje wady (na przykład możliwość wybierania finishera, gdy jeden wrestler atakuje drugiego etc.). Jeśli chodzi o wrestlerów, to oczywiście aktualny roster (już mi ślinka kapie na samą myśl o Alberto Del Rio czy Barrecie, który dostęny był tylko na ps3 i xbox'a, poprzez DLC). Legendy, standardowo - The Rock (który na sto procent się pojawi w związku z tym że wrócił, ale mam nadzieje, że uaktualnią jego wygląd), Shawn Michaels, marzy mi się Goldberg, marzy mi się Mick Foley (i kto wie, czy to nie jest prawdopodobna opcja) i oczywiście Chris Jericho (o Edge'a się nie martwie, on z pewnością również się pojawi). Przydałoby się trochę zmian. Widziałbym chętnie kontry finisherów na włanse (na przykład Cena robi Attitude Adjustment, a Orton kontruje to na RKO, pod warunkiem, że pasek finishera pełny), by jeszcze bardziej uwiarygodnić rozgrywkę.

 

-RTWM całkowicie uzalożnione od siebie

Bardzo dobry pomysł, ale wątpie, że udałoby się go zrealizować.

 

-Więcej zawodników na ringu 8 lub 10

Na dziesięciu nie ma co liczyć, ale 8 - jak najbardziej, pykalem w jakieś stare SmackDown i tam była taka możliwość. Wtedy zabawa w Royal Rumble Match stałaby się jeszcze lepsza, no i można byłoby 'prawie' tworzyć Surivor Series Elimination Matche.

 

Gra nie pojawiła się na PS2 co z pewnością zmieniło by i to w pełni silnik

Ja ci dam. Na PS2 nadal zarabiają kokosy, więc wypluj to, bo ja kasy na lepszy sprzęt nie mam, a pograć musze.

 

żeby edycja 2012 już nie pojawiła się na PS2 bo to skutecznie blokuje dalszy rozwój serii

W którym stopniu? Jak Fifa pojawia się na PS2 to blokuje to dalszy rozwój serii? Oczywiście, że nie, gadacie głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 354
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.01.2010
  • Status:  Offline

EA TO EA a THQ TO THQ.Im nie chce się robić czegoś nowego skoro mogą robić bubla i tylko go konwertowac.Prawda jest taka, że PS2 hamuje rozwój tej serii . Xboxa kupisz prawie za bezcen .Sprzedaj PS2 i kup 360.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  354
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2010
  • Status:  Offline

Co do gwiazd to rostery będa na 100% aktualne do WM 27tak jak w tamtym roku Shawn był jako gwiazda RAW a nie legenda wiec nie trzeba sie o Edge'a martwic.Uwazam ze WWE doda też jako legendę Diesla,bo przeciez sam potwierdzil ze na 5 lat ma kontrakt "legendy" wiec moga jego wizerunek wykorzystywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  114
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.03.2010
  • Status:  Offline

Chciałbym:

-Legendy takie jak Chris Benoit, Eddie Guerrero

-Roster ECW+NXT

-Możliwość 8 zawodników

-Mniej bugów

-Nowe rodzaje walk

-By goście po wygraniu TLC czy Ladder na spadali z drabiny xD

-Jakomś spoko muzyczke w menu

-Nowe akcje

-Żeby dało się z drabiny skoczyć po za ring

-By w 2011 grało się tak samo dobrze jak w 2007 które według mnie jest najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  219
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.03.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Chciałbym:

-Legendy takie jak Chris Benoit, Eddie Guerrero

 

Eddie - może (był w All Stars), Chris - zapomnij, nie ma szans.

 

-Roster ECW+NXT

-Możliwość 8 zawodników

-Mniej bugów

-Nowe rodzaje walk

-By goście po wygraniu TLC czy Ladder na spadali z drabiny xD

-Jakomś spoko muzyczke w menu

-Nowe akcje

-Żeby dało się z drabiny skoczyć po za ring

-By w 2011 grało się tak samo dobrze jak w 2007 które według mnie jest najlepsze

 

Mam wrażenie, że niemal wszyscy piszecie tak na dobrą sprawę o pierdołach. Jakby to zebrać do kupy mielibyśmy klasyczne odcinanie kuponów, typowy sequel - więcej tego samego. Zaktualizowany roster, nowe utwory muzyczne, kolejne stypulacje - rewelka. Tydzień roboty i można by wypchnąć grę na półki. Takie rzeczy robi się w DLC, od zupełnie nowej produkcji, za którą wyłożyć mam 200 zł oczekuję czegoś więcej.

 

Co do stopowania serii przez wersję na PS2 - nie zgodzę się. Tamta edycja jest właściwie skończona (podobnie jak wydanie na PSP). Rewolucji nie będzie, w kolejnym wydaniu dorzucą po prostu kilka pierdół i tyle. Pracuje nad nią pewnie niewielki zespół, a trzon ekipy skupiony jest na wersjach na PS3 oraz Xboksa 360. To zrozumiałe. Ale już teraz postawić mogę dużą kasę na to, że nowego silnika graficznego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.08.2010
  • Status:  Offline

W SvR 2012 chciałbym zobaczyć :

* Nowe stypulacje walk - jak ktoś już wcześniej zauważył od kilku lat nie dodali żadnej. Osobiście chciałbym Buried Alive i Stretcher Match.

* Create a Belt - wystarczy mi nawet to samo co w SvR 2008.

* Tournament Mode (King of the Ring i Beat the Clock) - często razem z kumplami robiliśmy turniej na kartce, a Beat the Clock trzymając stoper w ręku. Przydało by się jakieś ułatwienie

* Bardziej rozbudowany WWE Universe - więcej scenek, draft i może coś w rodzaju Slammy Awards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...