Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Zwiastunowe szaleństwo, czyli filmy na które czekamy


N!KO

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/obrazy/in%20the%20cinema2.jpg

 

Kinomanów mamy paru na forum, więc myśle, że najwyzszy czas stworzyć temat odpowiedzialny nie tylko za coś co widzieliśmy, ale rowniez za cos, co chcemy zobaczyć. Zwiastuny, zajawki, "trajlery", czy forszpany, każdy niech używa okreslenia jakie mu sie podoba, ale to glownie po ich zobaczeniu możemy sie przekonac, czy to co rezyser chce pokazac nam podpasuje. Temat glownie im bedzie poswiecony, ale jesli ktoś dysponuje już wieloma informacjami na temat danej produkcji, to rowniez moze juz zwrocic na niego uwage innych w tym temacie. Kazdy dalszy potok slow jest zbedny, wiec przejdzmy odrazu do rzeczy...

WAŻNE: Głowną obawa wszystkich jest to, ze temat podzieli los innych, w ktorych ludzie przescigaja sie zbednymi filmikami, czy swoja muzyka z YT. Jesli masz zamiar wkleic jakis zwiastun, tylko po to by nabic sobie posta - zaniechaj. Wszyscy maja YT i moga miec wlaczona subskrypcje kanałow, ktore udostepniaja regularnie nowe trailery. WYMAGANE jest krotkie uzasadnienie!

... Mam nadzieje, ze temat przyniesie ze soba jakies korzysci i niektorzy zwroca uwage na jakas produkcje

 

Na dobry poczatek dam jeden ze zwiastunow, ktory ostatnio zwrocil moja uwage:

http://www.youtube.com/watch?v=X3U9RsXeJ3w

 

Co jesli moglibysmy uzyskac dostep do calego naszego mozgu? Bylibysmy nie do zatrzymania. Przyjemna historia i co wazniejsze.. dobra obsada. Robert de Niro, ktory niestety, ostatnio juz tylko odcina kupony (choc wciaz jest gwarancja dobrej gry) i Bradley Cooper, ktory bardzo dobrze sobie radzi w komediach, wiec mozna liczyc na pare zabawnych scen. Rezyser (Neil Burger) ma na swoim koncie chyba tylko 4 filmy, ale wsrod nich jest Iluzjonista z Edwardem Nortonem, wiec ma sie juz czym pochwalic. Limitless ma byc thrillerem, wiec wiele bedzie zalezec od historii, a glownie od jej koncowki. Idealna wersja nas samych oraz osiagniecie wszystkiego w mgnieniu oka, wydaje sie calkiem niezlym tematem i Limitless moze przyjemnie zaskoczyc. N!KO czeka, choc ma swiadomosc, jak zwiastuny moga omamić czlowieka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  914
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2005
  • Status:  Offline

Muszę powiedzieć, że temat interesujący.

 

 

Film fantasy połączony z komedią? W takiej obsadzie? Tak, tak, tak! Muszę przyznać, że od bardzo dawna nie czekałem tak niecierpliwie na film, który zapowiada się wręcz wyśmienicie. Zostały tu sparodiowane moje ukochane klimaty i muszę przyznać, że rozbawił mnie już sam trailer. Dodatkowo historia jak na tego typu film, nie jest sztampowa - duży plus. Będzie to też chyba pierwszy film na jaki pojadę z własnej inicjatywy do kina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Film fantasy połączony z komedią? W takiej obsadzie? Tak, tak, tak! Muszę przyznać, że od bardzo dawna nie czekałem tak niecierpliwie na film, który zapowiada się wręcz wyśmienicie. Zostały tu sparodiowane moje ukochane klimaty i muszę przyznać, że rozbawił mnie już sam trailer. Dodatkowo historia jak na tego typu film, nie jest sztampowa - duży plus. Będzie to też chyba pierwszy film na jaki pojadę z własnej inicjatywy do kina

 

Faktycznie, zwiastun jest dobry. Szkoda, ze to zwiastuny komedii sa tymi najbardziej zwodniczymi. Teraz jeszcze nie mozna definitywnie o tym mowic, ale zeby sie nie okazalo, ze wszystko co najsmieszniejsze, zobaczylismy w te 3 minuty (1:23 - mocna riposta zloczyncy). Pineapple Express (Boski Chillout) mnie mimo wszystko zawiodl (5/10), a to film tych samych tworcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  493
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.03.2010
  • Status:  Offline

To może i ja sie wypowiem. Czekam na ten film z niecierpliwością, bo tak jak ze smakiem oglądałem poprzednie 6 cześci i pół 7 jestem ciekaw tego zakończenia.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE

 

Pewnie nikogo nie zaskocze, bo na pewno nie tylko ja czekam na ostatnią cześć przygód Pottera. Pierwszy part był naprawde ciekawy jak na początek filmu. Zawsze jest tak że w filmie zaczyna coś sie dziać dopiero w okolicach połowy, wiec musze przyznać ze jak na pierwszą połówke był naprawde dobrze. Wiem że part 2 bedzie lepszy, licze na to i czekam już na wakacje, aby zobaczyć co bedzie sie działo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Pewnie nikogo nie zaskocze, bo na pewno nie tylko ja czekam na ostatnią cześć przygód Pottera. Pierwszy part był naprawde ciekawy jak na początek filmu. Zawsze jest tak że w filmie zaczyna coś sie dziać dopiero w okolicach połowy, wiec musze przyznać ze jak na pierwszą połówke był naprawde dobrze. Wiem że part 2 bedzie lepszy, licze na to i czekam już na wakacje, aby zobaczyć co bedzie sie działo

 

Wlasnie! To jest ten zwiastun, ktorym sie tak zachwycalem w kinie. Teraz sie zorientowalem, ze jest on oparty glownie na czesci drugiej. "Insygnia Smierci cz.1", to najlepszy Potter jak do tej pory i oby calosc utrzymala tą pozycje. Mroczny klimat wyszedl na dobre serii, ale mam nadzieje, ze na zakonczenie dostaniemy wiecej Voldemorta. Szkoda, ze wszystko skazane jest na "epicka" batalie pod koniec, ktora pewnie bedzie tworzona pod moje "ukochane" 3D... :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 045
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Limitless zapowiada się jako bardzo fajny thriller i ciekawe czy spełni swoją role. Może wreszcie ciekawszą role dostał DeNiro, no i ciekawe jak w jednej z ważniejszych ról w swoim życiu wypadnie kojarzony głównie z komedią Cooper. W każdym razie zapowiada się całkiem przyzwoicie.

 

Na Your Highness nie czekam, chociaż oglądać Portman i Deschanel w jednym filmie to pewnie będzie duża przyjemność dla oka, gorzej może być z fabułą(chociaż ja tam lubię filmy z elementami fantasy).

 

Jeżeli chodzi o Pottera to się nie wypowiem, bo mam duże zaległości w oglądaniu czarodzieja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 086
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

"The Rite" (2011)

 

http://www.youtube.com/watch?v=YjMB06SAWJ0

 

"Obraz inspirowany jest książką Matta Baglio, w której spisał wspomnienia księdza Gary'ego

Thomasa. Jako młody kapłan został on wysłany do Watykanu, gdzie wstąpił do szkoły dla

egzorcystów. Tam też był asystentem dla doświadczonego egzorcysty i brał udział w ponad 80 obrzędach wypędzenia duchów nieczystych. Doświadczenia te całkowicie zmieniły jego sposób pojmowania świata duchowego i odwiecznej wojny o ludzką duszę."

 

Powiem szczerze, że skoro za film dotyczący egzorcyzmów bierze się reżyser (Mikael Hafstrom), który ma na koncie takie pozycje jak "1408", czy "Ondskan" (Evil) i na dokładkę zatrudnia w nim Anthony Hopkinsa, to ja już z miejsca zaczynam przebierać nogami na samą myśl o seansie :wink: Poza tym - historia jest na faktach i odsłania kulisy watykańskich egzorcystów, tak więc brzmi to całkiem smakowicie.

 

O samej książce pt. "Obrzęd" na podstawie której powstał film, napisano:

"Ksiądz Gary Thomas przez większość swojego życia nie myślał o szatanie. Kiedy na jednym z kazań zaczął opowiadać wiernym o opętaniu, parafianie prosili go, aby więcej tego nie robił, bo straszy dzieci. Dlatego był ogromnie zaskoczony, gdy biskup wyznaczył go do objęcia funkcji diecezjalnego egzorcysty. Przecież on nawet nie był pewien czy szatan w ogóle istnieje! Zanim jednak kapłan mógł zacząć wyganiać złe duchy, musiał przejść kurs przygotowawczy w nowo powstałej Szkole Egzorcystów w Watykanie. Był świadkiem osiemdziesięciu przypadków opętań, spędził wiele godzin zajęć

praktycznych w ekstremalnie trudnych warunkach. Ksiądz Gary dowiedział się, że opętani bardzo różnie reagują na egzorcyzm. Niektórzy krzyczą, inni płaczą, ziewają, dostają drgawek lub próbują zrobić krzywdę sobie i modlącemu się księdzu. Nauczył się jak odróżniać opętanie od choroby psychicznej. Ale przede wszystkim poznał egzorcystów: szaleńców, fanatyków, a może duchowych lekarzy?

Obrzęd to niezwykłe śledztwo, w czasie którego Matt Baglio krok w krok towarzyszył księdzu Gary'emu. To historia, która wydarzyła się naprawdę. Wyjątkowa opowieść o opętaniu oraz potędze modlitwy, ale przede wszystkim o tajemnicach współczesnych egzorcystów."

 

Ja osobiście już się nie mogę doczekać! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 014
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.11.2003
  • Status:  Offline

Skoro temat o filmach na które się czeka w tym roku, to coś ode mnie :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=fLPe0fHuZsc

"The Tree of Life"

 

Akcja filmu skupia się wokół rodziny, w której skład wchodzą trzej synowie. Akcja osadzona jest w latach 50-tych XX wieku. Najstarszy syn jest świadkiem utraty dziewictwa.

Śledzimy rozwój młodego chłopca, Jacka, jednego z trzech braci. Początkowo wszystko wydaje się chłopcu cudowne. Patrzy na świat oczyma swej matki, kochającej i litościwej. Z drugiej strony ojciec (Brad Pitt) próbuje nauczyć go praw jakim rządzi się świat i przedkładania własnego interesu ponad wszystko. Jack musi pogodzić wpływy obojga rodziców. Obraz staje się bardziej mroczny gdy doświadcza pierwszych obrazów choroby, cierpienia i śmierci.

Obserwujemy także życie dorosłego Jacka (Sean Penn), jako osoby zagubionej we współczesnym świecie, poszukującej niezmiennego schematu, którego wszyscy jesteśmy częścią w ciągle zmieniającym się świecie. Poznając świat Jack jest w stanie wybaczyć ojcu i postąpić pierwszy krok na ścieżce życia.

 

Nie ukrywam, że mam lekkiego fioła na punkcie tego typu dramatów, więc nie mogę doczekać się maja, kiedy film będzie miał swoją premierę. Już patrząc po samym trailerze, możemy dojść do wniosku, że nie będzie to zwykły dramat, bowiem idąc z opisem tego filmu, znajdą się również w nim elementy fantasy. Konstrukcyjnie całość zapowiada się bardzo ciekawie a charakteru dodaje obecność w obsadzie "The Tree of Life", Brad'a Pitt'a oraz Sean'a Penn'a. Osobiście, mam mimo wszystko pewien dystans do tego filmu, bowiem zapowiedzi może i wyglądają obiecująco ale czas pokaże czy "The Tree of Life" jest takie dobre jak mogłoby się wydawać. Mimo wszystko, zapowiada się naprawdę ciekawy i być może jeden z lepszych dramatów w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Do "Tree of Life" najbardziej zacheca obsada. Gdyby postawili na aktorow z nizszej polki, to mozliwe, ze zapomnialbym po to siegnac. Co do oczekiwan, to juz moge dwa wymienic: a) muzyka - ta z traileru jest bardzo klimatyczna ; b) Brad Pitt moze ukrasc show, bo ma dosc wyrazista postac i pada pare niezlych tekstow w zwiastunie. Oby tylko nie dostal malo czasu, bo moze zniknac z ekranu, gdy bedziemy ogladac historie doroslego Jacka.

Zwiastun "The Rite" mnie zaciekawil swego czasu. Mam juz jakies tam oczekiwania, co do produkcji, ale obaw jest jeszcze wiecej. O Hopkinsa sie nie ma co martwic, ale o reszte obsady juz mozna. Ktos bedzie sie musial wspiac na swoje wyzyny, zeby pokazac sie w tym filmie, na tle wybitnego aktora. Druga, powazniejsza obawa, to to, ze cienka jest linia miedzy egzorcyzmami i kiczem (przynajmniej dla mnie). Łatwo mozna przekoloryzowac i pozostawic spory niesmak. Plusem zwiastuna jest tekst o sceptykach. Trafil pewnie do mnie dlatego, ze sam nim jestem. Jesli nie wierze w "tego na gorze", to "w tego na dole" tez nie, wiec zobaczymy jak mi podpasuje taka tematyka w wykonaniu tego rezysera, ale wcale nie stoi na straconej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 086
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Do "Tree of Life" najbardziej zacheca obsada.

 

Zwiastun "The Rite" mnie zaciekawil swego czasu. Mam juz jakies tam oczekiwania, co do produkcji, ale obaw jest jeszcze wiecej. O Hopkinsa sie nie ma co martwic, ale o reszte obsady juz mozna. Ktos bedzie sie musial wspiac na swoje wyzyny, zeby pokazac sie w tym filmie, na tle wybitnego aktora.

 

N!KO, myślę że mocno przeceniasz wpływ obsady na finalny efekt w filmie. Jasne, że dobra obsada nieźle rokuje (chociaż absolutnie niczego nie gwarantuje, bo najlepsi aktorzy vide: DeNiro czy Pacino potrafią odstawić kichę), ale czasem aktorzy "znikąd" (dla większości widzów, oglądających hollywoodzkie produkcje) potrafią swoim warsztatem zawstydzić największe hollywoodzkie tuzy filmowe. Najlepszym przykładem jest kino europejskie i niesamowite kreacje filmowe tworzone przez aktorów, którzy zupełnie nie są znani rzeszom popcornożerców.

 

Do "Tree of Life" najbardziej zacheca obsada. Gdyby postawili na aktorow z nizszej polki, to mozliwe, ze zapomnialbym po to siegnac.

 

A tym tekstem normalnie mnie przeraziłeś :roll: Gdybym miał się kierować wyłącznie obsadą to multum filmów z ocenami od 7-8/10 wzwyż przeszłoby mi koło nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A tym tekstem normalnie mnie przeraziłeś Gdybym miał się kierować wyłącznie obsadą to multum filmów z ocenami od 7-8/10 wzwyż przeszłoby mi koło nosa.

 

Wiesz, tu juz nie tyle chodzi o to, ze obsada stanowic ma o wartosci filmu, bo to co piszesz jest racja, ale to byla czesc mojej wypowiedzi, ktora jest mocno subiektywna. Innymi slowy, dla mnie ten temat jest mało zachecajacy i mogę się tylko na to załapać przez obecnosc Pitta i Penna. Gdyby ich nie było, a wystapiliby Jones i Richards, to musialbym poczekac na wasze niebotyczne oceny w recenzjach, a i tak moglbym sie nie dac namowic :wink: Nie twierdze, ze Jones i Richards nie moga odwalic swietnej roboty, ale martwic mnie beda zawsze, bo jakbysmy statystycznie podeszli do "no-name'ów", to i tak zdecydowana większość z nich dała po prostu dupy, a nieliczni potrafili sobie wyrobić marke i istnieć na ekranie obok sław pokroju chociażby Hopkinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 086
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

bo jakbysmy statystycznie podeszli do "no-name'ów", to i tak zdecydowana większość z nich dała po prostu dupy, a nieliczni potrafili sobie wyrobić marke i istnieć na ekranie obok sław pokroju chociażby Hopkinsa.

 

Sęk w tym, że takie osoby często wyrobiły sobie markę, tylko nie są znane szerszej widowni przez to, że olały Hollywood i grają świetne role, np. w mało znanych (w porównaniu do rozreklamowanych "dzieł" z nazwiskami "tabloidowych bohaterów") europejskich projektach.

Po prostu kto dla jednego "no-name'em" dla drugiego - niekoniecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 864
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.01.2008
  • Status:  Offline

Ciekawy topic, przyznam się szczerze, że mam mocną słabość do trailerów. Niestety, bardzo często same trailery są lepsze niż dzieło w pełnym wymiarze.

 

Limitless ma wstępnie ciekawą fabułę, tylko obawiam się, że ten film będzie wręcz przeżarty nowotworem amerykańskim. Już widać tani przepych, oczywiście nie w sensie finansowym, lecz treści. Mam też nadzieję, że teraz nie będzie 200 000 filmów wykorzystujących motyw, który mogliśmy widzieć w Incepcji, bo to doprowadzi do wymiotów. Zapewne zdobędę ten film gdy się pojawi w ekhym ... mediach.

 

Your Highness - tutaj mam pewien dysonans. Z jednej strony jak powszechnie wiadomo mam słabość do wszelkich motywów arystokratycznych. Z drugiej zaś nie trawię komedii, pewnie dlatego, że jedyne, które są dobre ukazują się tylko w teatrze. W efekcie obejrzę ten film dopiero gdy nadrobię to wszystko co mam zaległe, będę wycieńczony, schorowany i wegetujący - czytaj za 10 lat najwcześniej. Nawet Natalie Portman mi tego nie osłodzi.

 

Jeśli chodzi o "czarodzieja" to muszę nadrobić najpierw wszystkie części, bo nigdy mnie nie ciągnęło do tych "filmów". Jest tylko jeden sposób abym to uczynił - moja druga połowa musiałaby mnie poprosić, czego nie zrobi, bo wie, że gardzę tą serią. ;)

 

The Rite - no i w końcu dochodzę do filmu, który mnie interesuje, przyczyna leży przede wszystkim w książce. Oczywiście istnieje zagrożenie, że film nie ujawni pewnych ważnych (tylko dla mnie) aspektów, które pojawiły się w książce, lecz z drugiej strony jestem pewien, że Mikael Hafstrom kolejny raz uraczy nas swym nieszablonowym podejściem. Ten film jest zdecydowanie godny uwagi.

 

"The Tree of Life" - zdecydowanie najlepsza pozycja z podanych. Z podanej przystawki (trailer) widać bardzo jasno, że historia z psychologią i wpływem osobowości na młodego człowieka w tle będzie dominować. To mnie niezmiernie cieszy. Jeśli chodzi o aktorów, to przyznam szczerze, że wisi mi obsada, całkowicie. Nigdy nie zwracałem szczególnej uwagi do tego, w ramach oceny czy dany film będzie dobry. To byłoby próżne. Kolejną zaletą będzie muzyka, kompozycji Patricka Cassidy'ego, coś czuję, że ścieżka może być podobna do Mansellowego Źródła, lecz lepsza. ;)

 

Coś przepięknego:

 

 

Na koniec zostawiam trailery do dwóch losowych filmów, które lekko mnie zainteresowały:

 

Na początek coś w miarę lekkiego czyli - The Adjustment Bureau

 

Kongresmen David Norris (Matt Damon) szybko pnie się po schodach kariery. Gdzieś po drodze spotyka piękną baletnicę Elise Sellas (Emily Blunt), lecz nie może pojąć, dlaczego w żaden sposób nie może poznać dziewczyny bliżej. Wciąż pojawiają się dziwne okoliczności, dzięki którym bohaterowie są bez przerwy odseparowani od siebie...

 

Przede wszystkim, mam nadzieję, że Damon nie spieprzy tej roli, bo film jest na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka pod tytułem: "Ekipa Dostosowawcza". Zdaję sobie sprawę z tego, że może nie będzie to najwybitniejszy film świata, lecz lekko ciągnie mnie aby go obejrzeć, gdyż czuję lekką nutkę motywu z Apartamentu. Tam obsada też nie była jakaś ultra wybitna, przesłodzony główny bohater i piękna wtedy Diane Kruger. Jednakże tam było więcej motywów psychologicznych, tutaj się na to nie zanosi, ale sądzę, że na jakieś filmwebowe 6-7 film zasłuży. Poza tym, lubię melodramaty. ;)

 

Zostawiam trailer do filmu:

 

 

Kolejnym filmem jest obraz pod tytułem: Hanna

 

Hanna (Saoirse Ronan) to czternastolatka, która posiada siłę, wytrzymałość i mądrość żołnierza. Została tak wychowana przez swego ojca, byłego agenta CIA, w dziczy Finlandii. A wszystko po to, by stała się perfekcyjnym zabójcą. W pewnym momencie, gdy została wysłana przez ojca w świat z misją, w jej życiu pojawia się punkt zwrotny. Gdy dziewczyna zbliża się do celu swej misji musi zmierzyć się z informacjami na temat swojego istnienia i zaczyna stawiać nieoczekiwane pytania o jej człowieczeństwo.

 

Przyznam się, że ten obraz zainteresował mnie głównie z powodu mojej ciekawości, jak zostanie ukazana psychika głównej bohaterki. Nie jestem wielkim fanem filmów o mordercach, lecz chciałbym sprawdzić, jak mocny będzie "Efekt Lucyfera" młodej dziewczynki. Oj tak, kolejny "brudny" film, o granicach człowieczeństwa. ;)

 

Trailer filmu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qRUx88vRjIk

 

Do "Tree of Life" najbardziej zacheca obsada. Gdyby postawili na aktorow z nizszej polki, to mozliwe, ze zapomnialbym po to siegnac. Co do oczekiwan, to juz moge dwa wymienic: a) muzyka - ta z traileru jest bardzo klimatyczna ; b) Brad Pitt moze ukrasc show, bo ma dosc wyrazista postac i pada pare niezlych tekstow w zwiastunie. Oby tylko nie dostal malo czasu, bo moze zniknac z ekranu, gdy bedziemy ogladac historie doroslego Jacka.

 

Mnie też tym zabiłeś, i z tej okazji zadam Ci łatwe pytanie, bo pewnie oglądałeś amerykańska wersję Braci. Widziałeś duńska? jeśli nie, to ja z tego miejsca Ci serdecznie polecam, wtedy zobaczysz, że nieznani Tobie aktorzy potrafią odegrać psychologiczny terror 69x lepiej niż przereklamowane nazwiska z kraju prostactwa. Wiem, że nie lubisz i nie oglądasz filmów, które zawierają tłumaczenia inne niż język angielski, lecz zapewniam, że tłumaczenie, które ja posiadam jest solidne, mogę Ci nawet cały film przesłać. Poleciałeś subiektywnie na maksa i krzywdząco. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  453
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Poleciałeś subiektywnie na maksa i krzywdząco.

 

Napisał, równając wcześniej z ziemią kinematografię amerykańską... Pełen obiektywizmu... W temacie o narzędziu marketingowym stworzonym na potrzeby kinematografii amerykańskiej.

 

Edit: I żeby przynajmniej odrobinę dodać do tematu - jeżeli ktoś opiera swoją decyzję o obejrzeniu danego filmu tylko na trailerze, to mu serdecznie współczuje. Przy takiej masie stron zajmujących się kinem amerykańskim / europejskim / azjatyckim* (*niepotrzebne skreślić), trailer powinien być ostatnim krokiem podczas wyboru następnego seansu. No chyba, że lubicie być manipulowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 864
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.01.2008
  • Status:  Offline

I żeby przynajmniej odrobinę dodać do tematu - jeżeli ktoś opiera swoją decyzję o obejrzeniu danego filmu tylko na trailerze, to mu serdecznie współczuje. Przy takiej masie stron zajmujących się kinem amerykańskim / europejskim / azjatyckim* (*niepotrzebne skreślić), trailer powinien być ostatnim krokiem podczas wyboru następnego seansu. No chyba, że lubicie być manipulowani.

 

Nikt się nie sugeruje w 100% samym trailerem, no chyba, że jest całkowitym kretynem wyssanym z intelektu jak fani Biebera. ;) Każdy człowiek ma inny tok ekhym "zainteresowania" jedni zaczynają od obsady, inni jak ja na przykład od fabuły, sprawdzenia czy dany film jest na podstawie jakiejś książki (a jeśli tak, to zazwyczaj ją czytam wcześniej) i muzyki. Tak, muzyka ma u mnie mocną pozycję w tej hierarchii. Dlatego właśnie Tron Legacy jest jednym z filmów, które koniecznie obejrzę, ścieżka jest cudna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Jeffrey Nero
      No to samo pomyślałem skurwysyny a publika była żywa szkoda. Pierwszy raz widziałem taką kontrę z Swinga🤩 kolejna walka z tygodniówki ale jakość PPV. Will by god Osprey. Co do jego finishera to dziwi mnie że jeszcze ani razu od czasu jak jest oficjalnie w AEW  nie wykonał Storm breakera. Hidden blade pasuje do gimmicku aerial assasina ale mógłby to być drugi finisher albo signature move.   Dopiero co skończył z NJPW i miałby walczyć z Moxem o ich główny pas nie widzę tego CzaQ. Prędzej już na Forbidden Door straci pas na rzecz jakiegoś Japończyka. A Will vs Strikland na All In w Londynie o pas AEW. Albo Mox vs Bryan i ostatni run z pasem dla smoka nigdy nie był mistrzem w NJPW co ty na to?
    • Jeffrey Nero
    • Mr_Hardy
      Jak już jesteśmy przy HOF. GCW stworzyło jeszcze Indie Wrestling Hall of Fame. 2022 Dave Prazak Jerry Lynn Homicide LuFisto Ruckus Tracy Smothers 2023 Cheerleader Melissa Christopher Daniels Excalibur Jimmy Jacobs Michael Modest Paul London 2024 Kevin Hogan Mercedes Martinez Sabu Steve Corino The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) Trent Acid
    • Mr_Hardy
      1 czerwca kolejne już Deathmatch Hall of Fame. Pierwszą osobą wprowadzą w tym roku będzie:   Poprzednie lata wyglądają następująco: 2019 Danny Havoc Mad Man Pondo Matt Tremont Nate Hatred 2021 Eugene Nick Mondo Supreme 2022 Dewey Donovan JC Bailey Toby Klein Wifebeater 2023 Brain Damage Lowlife Louie Mike Bieszck Zandig
    • PpW
      FANATYCY, NA GALI EWENEMENT HAZE NIE ZMARŹNIECIE... PONIEWAŻ PRZENOSIMY IMPREZE DO ŚRODKA 🔥🌤😎 A to nie koniec ważnych informacji dotyczących naszej nowej areny więc prosimy o jeszcze chwilę skupienia: - Cały plener, który jest w pełni zadaszony zostaje do waszej dyspozycji, żebyście mogli sobie swobodnie odetchnąć świeżym powietrzem czy tam zapalić peta czy co tam jeszcze na 4/20 się pali 🤙🍃 - W Pradze Centrum NIE MA SYSTEMU OPASKOWEGO ❌, co oznacza że jak już wejdziecie, to nie można wychodzić, bo najzwyczajniej w świecie już nie wrócicie. Ale nie ma tego złego, w środku macie palarnie, PIWO i driny, toalety no i oczywiście NAJLEPSZY WRESTLING 🔥, więc na zewnątrz i tak nie ma czego szukać (a zapominalskim, ochrona będzie przypominać, że mamy one-way ticket, żeby nikt się przypadkiem nie wyoutował z eventu) 🤝🍺🍹 🎟️ Jutro wrzucimy dokładny rozkład jazdy, a jak ktoś jeszcze jakimś cudem nie ma biletów, to została ostatnia najmniejsza pula (link w kom/bio) 🎟️ Przeczytaj na fanpage.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...