Ostateczna karta na TLC... (zobacz)
Starcie Chrisa Jericho oraz Naito na konferen... (zobacz)
Vince McMahon powraca na Raw, zwolnienie w NX... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SixKiller
2010-10-24, 21:04
Poszukujemy moderatora działów z grami
Autor Wiadomość
SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 18:58   Poszukujemy moderatora działów z grami

Attitude poszukuje moderatora, który zająłby się działami Wrestling Games Center i WWE SmackDown! vs. RAW Corner. Są to działy, w których udziela się bardzo wiele osób i często – jak twierdzą sami użytkownicy – robi się ogromny bałagan w wyniku offtopów, upomnień jednych przez drugich i różnych spięć (tylko w ostatnich dniach dostaliśmy kilka zgłoszeń o usunięcie postów z bezmyślnymi wyzwiskami). Zadanie nie jest więc łatwe.

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości tych działów i umiejętności utrzymania w nich porządku, a więc usuwania agresywnych postów oraz rozsądnego karania userów, którzy szczególnie utrudniają dyskusje lub obniżają ich poziom. W związku z tym sam kandydat musi też być osobą merytoryczną, najlepiej niekaraną wcześniej na forum (ale nie jest to warunek konieczny).

Chęć bycia moderatorem tych działów prosimy zgłaszać w niniejszym temacie. Mile widziana argumentacja.

Ostatnio zmieniony przez SixKiller 2010-10-22, 19:11, w całości zmieniany 1 raz  

HcK
Upper Midcarder

Wrestler: Kane, Vampiro, Tommy Dreamer
E-fed: Jimmy Hendrixon(wakacje:P)
Podziękował: 119
Podziękowano mu 13 razy w 7 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 19:01   

Zgłaszam się. ;)

Żebyśmy się zrozumieli, nie zgłaszam się tylko po to, aby być od kogoś ważniejszy czy coś, tylko zależy mi akurat na tych działach, bo sam w świecie gier po prostu jestem 'zakochany' ;) .

Oczywiście przez te 2 lata które jestem na attitude nie byłem karany, chociaż... Raz byłem, ale to przez surowość Jinheung Taewanga( :przytul: ), który dał mi warna za link w SB mimo to, że link był dość ciekawy(przynajmniej moim zdaniem), lecz wyjaśniłem tą sytuację z RazoRem i został on w miarę szybko zdjęty :) .

Poprzez obserwowanie innych moderatorów wlepiających warny/upominających użytkowników nie przestrzegających regulaminu(ale nie tylko na Attitude bo na innych forach również jestem aktywny) nauczyłem się kiedy się upomina, a kiedy trzeba zwarnować użytkownika bez upomnienia.

Ogólnie mam dużo czasu na przebywanie na Attitude, więc to nie powinno być problemem, a zauważyłem, że największy off-top zrodził się w temacie Smackdown vs Raw 2011 i nie da się na to patrzeć dlatego też zgłaszam swoją chęć objęcia stanowiska moderatora nad tymi dwoma działami z Games Center.. :)

Myślę, że to wystarczy, Pozdrawiam ;) .

Ostatnio zmieniony przez HcK 2010-10-22, 19:26, w całości zmieniany 5 razy  

abeso 
Midcarder

Wrestler: Hardy|Joey Ryan
Podziękował: 28
Podziękowano mu 242 razy w 29 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 19:17   

Zgłaszam się :)

Pomimo tego że jestem nowy na forum całkiem dobrze się z nim zaznajomiłem.
Byłem też także moderatorem przez 2 lata na nieistniejącym już forum o telefonach, więc jakieś doświadczenie w tym mam. Dodam też że nie było to jakieś małe forum, mieliśmy 20 tyś zarejestrowanych użytkowników. I na attitude siedzę całkiem sporo czasu, 4-5 godzin dziennie. :)
Ostatnio zmieniony przez abeso 2010-10-23, 08:28, w całości zmieniany 3 razy  

Noface 
Upper Midcarder

Wrestler: JoMo,Pope,Santino,MCMG,AJ,Kurt
Podziękował: 33
Podziękowano mu 33 razy w 3 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-10-22, 19:19   

Zgłaszam się ;) Mimo,że mam jednego warna to nie powinno przeszkadzać,który przyznał mi właśnie SixKiller ;) W temacie o SvR siedzę już bardzo długo i przeglądam wszystkie posty ;) Nie raz i nie dwa już zgłaszałem posty ;) Mam pojęcie na czym polega praca modów,bo jestem już jednym na małym forum ;) Czasu mam dużo , nawet po 7 godzin dziennie ,w tym zazwyczaj po 4-5 godziny na Atti ;) Staram się nie robić błędów ortograficznych :) Mam dosyć już długi staż na forum i mam nadzieje,że użytkownicy mnie lubią,co też jest ważne :)
Dziękuje za uwagę :)

PS.Raczej jak już ,to zająłbym się działem o SVR,bo z innych gier to raczej jestem cienki :D
R: Podeślę Ci więcej 200TON !
G: Nigdy takiej nie jadłem.
S: Ja też.
R: Ja nigdy nie jadłem bazylii .

Ostatnio zmieniony przez Noface 2010-10-23, 09:45, w całości zmieniany 3 razy  

Mr. Grand 
Jobber

Wrestler: JoMo, Christian
Podziękował: 5
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 19:36   

Ja także chciałbym się zgłosić. Na forum dołączyłem niedawno, mimo to, myślę, że mógłbym zostać moderatorem. Długo wchodziłem bez rejestracji. Nie byłem karany na attitude. Na forum siedzę od 14-15 do 22, czasami dłużej, a więc ok. 7 godzin. Z ortografii jestem bardzo dobry, a grami interesuje się bardzo długo i przeglądam każdy temat. Byłem wcześniej moderatorem na e-fedzie, a także administratorem na forum o piłce nożnej. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

Ostatnio zmieniony przez Mr. Grand 2010-10-23, 06:05, w całości zmieniany 1 raz  

qwerte 
Lower Midcarder

Wrestler: CM Punk, Jeff Hardy, Kendrick
Podziękował: 3
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 20:05   

Zgłoszenie!

Zgłaszam się na moderatora działu Games Zone. Na forum jestem już ponad rok i myślę, że znam zasady jakie panują na forum. Nie zostałem jeszcze ukarany warnem na tym i na innym forum na którym też się udzielam. Mam czas wolny w dni poniedziałek-piątek od 14 do ok. 22. W soboty i niedziele od 10 do 23. Większość postów na tym forum napisałem w Games Zone.

Mam nadzieje iż moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone. :razz:

randy_orton430 

Wrestler: Orton, Edge, Cena
Podziękował: 7
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-10-22, 20:09   

Zgłaszam się :-) . Na forum siedzę od 14.00 do 15.00 i od 17.00 do 21.00. Nie byłem jeszcze karany. Dział z grami nie jest mi obcy, siedzę w nim prawie cały czas jak jestem na attitude. Jeśli chodzi o ortografię to nie popełniam błędów. Moderatorem byłem już na jednym forum, które już nie istnieje.
Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

johniss 
Lower Midcarder

Wrestler: Double A,Double C, Young Bucks
Podziękował: 39
Wysłany: 2010-10-22, 20:33   

Pierwsza lustracja kandydatów:

NEXUS! napisał/a:
Z ortografii jestem bardzo dobry

NEXUS! napisał/a:
Na jego miejscu już dawno odszedł bym do TNA

oraz

randy_orton430 napisał/a:
Jeśli chodzi o ortografię to nie popełniam błędów..

mogę wziąść sobie sygne z Ronaldo?

Ring of Honor: Trochę inny booking.

ZAPRASZAM!

Mr. Grand 
Jobber

Wrestler: JoMo, Christian
Podziękował: 5
Wysłany: 2010-10-22, 20:36   

johniss napisał/a:
Pierwsza lustracja kandydatów:

NEXUS! napisał/a:
Z ortografii jestem bardzo dobry

NEXUS! napisał/a:
Na jego miejscu już dawno odszedł bym do TNA

oraz

Jeśli chodzi o ortografię to nie popełniam błędów..

mogę wziąść sobie sygne z Ronaldo?

johniss, błędy zdarzają się każdemu, a ja pisałem tego posta szybko.
Nie róbmy tutaj off topu.

Simson 
Midcarder

Wrestler: Sting Styles Daniels Taker HBK
E-fed: ----
Podziękował: 137
Podziękowano mu 6 razy w 2 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 20:36   

Ja też chciałbym się zgłosić.
Na forum jestem już od trzech lat, w tym czasie nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia ani nikomu nie podpadłem (a przynajmniej nikt nie dał mi tego wprost do zrozumienia). Staram się przestrzegać regulaminu i dostosowywać się do wszelkich nowelizacji.
Od działów z grami właściwie zaczęła się moja wędrówka po Attitude więc dosyć dobrze znam tę część forum, równie dobrze znam sytuację w temacie "Smackdown vs Raw 2011".
Jeśli chodzi o dyspozycyjność to jest trochę gorzej niż u kolegów. Przy komputerze zazwyczaj siedzę jedynie wieczorami, bo wcześniej mam trochę obowiązków i innych ciekawych zajęć. Jednak dwie/trzy godziny codziennie powinny wystarczyć by zapanować nad grupą kilku osób siejących zamęt w dwóch działach.

Cieszyłbym się gdyby moje zgłoszenie zostało przyjęte, ale w przypadku odrzucenie nie będę miał do nikogo pretensji.

xero 
Upper Midcarder

Wrestler: Shield
Podziękował: 7
Wysłany: 2010-10-22, 20:45   

Ja też mogę się zgłosić. Argumentacja jest taka, że jestem miłym chłopcem, który ma na celu dobro strony. A tak na poważnie to mam obecnie trochę czasu więc mogę coś pomóc w ogarnięciu tego co tam się dzieje.

josser 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart
Podziękował: 12
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-10-22, 20:54   

Zgłaszam się. Bardzo dużo czasu przebywam na forum, bardzo często śledzę temat Smackdown vs Raw jak i również często wyłapuję błędy. Moje ostrzeżenia to wyłącznie błędy z młodości :P .

nekrophage
Upper Midcarder

Podziękował: 52
Podziękowano mu 326 razy w 7 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 21:49   

W sumie , to czemu by się nie zgłosić ? Jak nie ja , to ktoś inny zrobi porządek w działach , w których źle się dzieje już od dawien dawna. Swoje ostrzeżenia i tak odpracuję wspomagając zawartość wikipedii na attitude. Na forum spędzam chyba wystarczająco dużo czasu, ażeby mieć możliwość zmotywować lud do pisania ze szczyptą mózgu. Strasznie irytują te całe ' offtopy ' , oraz opcja wygaśnie , która ostatnimi czasy jak używana zbyt często. Z obiektywnym karaniem użytkowników będzie ok , nie mam zamiaru nagradzać ostrzeżeniami userów , którzy jeszcze nie przegięli. Aczkolwiek na dzień dzisiejszy trzeba zrobić niezłą rzeź , żeby przywrócić podstawowy porządek , który właściwie panuje na całym forum , tylko nie w tym nieszczęsnym dziale.

Fazi 
Lower Midcarder

Wrestler: Kane, Punk, Jeff, Sting
Podziękował: 4
Wysłany: 2010-10-23, 07:29   

Ja również chciałbym się zgłosić na to stanowisko. Jestem dobrze zaznajomiony z tymi działami. Mam przede wszystkim czas, regularnie wchodzę na forum w poszukiwaniu newsów i kilku ciekawych wypowiedzi. Mam jedno ostrzeżenie za odkopanie tematu, ale to było jakoś na początku mojego korzystania z forum. Obecny jestem na forum ok. 18 miesięcy i mam doświadczenie w moderowaniu. Wielokrotnie na niejednej stronie byłem moderatorem i radziłem sobie na tym miejscu.

Dodać mogę fakt że nie spamuje. Mi absolutnie nie zależy na liczbie postów, tylko na udzielaniu przemyślanych i konkretnych odpowiedzi. Znam zasady ortografii, interpunkcji i ogólnie jestem dobrym poziomie w korzystaniu z języka Polskiego :twisted:

Co jeszcze mogę dodać? Znam regulamin korzystania z forum i wiem co jest karane i w jakim stopniu. Czekam z niecierpliwością na rezultat waszego poszukiwania.

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2010-10-23, 11:45, w całości zmieniany 2 razy  

The Nexus

Wrestler: Wade Barrett,The Miz
Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-10-23, 08:39   

Ja się zgłaszam.Często odwiedzam sam te działy i widzę panujacy bałagan.Mam Warna za link w SB i sora za to.Od kąd jestem na forum to połowa moich postów to te w grach.Jestem młodym talentem więc nadaję się.Oczywiście nie chodzi mi o kolorek,ale chociaż na próbę mnię wypróbujcie.Nie którzy mówią
Cytat:
a jakiś dzieciak młody jakiś fan Ceny i Reya
A ja taki nie jestem.Na forum konkurencyjnym pisałem dość słabe posty ,ale to przeminęło z wiatrem.Teraz będę o wiele lepszym userem niż na konkurencyjnym forum.
Mam nadzieję że zobaczycie moje ambicje.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi