PROGRESS coraz bliżej Wembley... (zobacz)
Ogłoszono uczestników G1 Climaxa 28... (zobacz)
Były zawodnik scen niezależnych na trybunach ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SixKiller
2010-10-24, 22:04
Poszukujemy moderatora działów z grami
Autor Wiadomość
SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 19:58   Poszukujemy moderatora działów z grami

Attitude poszukuje moderatora, który zająłby się działami Wrestling Games Center i WWE SmackDown! vs. RAW Corner. Są to działy, w których udziela się bardzo wiele osób i często – jak twierdzą sami użytkownicy – robi się ogromny bałagan w wyniku offtopów, upomnień jednych przez drugich i różnych spięć (tylko w ostatnich dniach dostaliśmy kilka zgłoszeń o usunięcie postów z bezmyślnymi wyzwiskami). Zadanie nie jest więc łatwe.

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości tych działów i umiejętności utrzymania w nich porządku, a więc usuwania agresywnych postów oraz rozsądnego karania userów, którzy szczególnie utrudniają dyskusje lub obniżają ich poziom. W związku z tym sam kandydat musi też być osobą merytoryczną, najlepiej niekaraną wcześniej na forum (ale nie jest to warunek konieczny).

Chęć bycia moderatorem tych działów prosimy zgłaszać w niniejszym temacie. Mile widziana argumentacja.

Ostatnio zmieniony przez SixKiller 2010-10-22, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  

HcK
Upper Midcarder

Wrestler: Kane, Vampiro, Tommy Dreamer
E-fed: Jimmy Hendrixon(wakacje:P)
Podziękował: 119
Podziękowano mu 13 razy w 7 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 20:01   

Zgłaszam się. ;)

Żebyśmy się zrozumieli, nie zgłaszam się tylko po to, aby być od kogoś ważniejszy czy coś, tylko zależy mi akurat na tych działach, bo sam w świecie gier po prostu jestem 'zakochany' ;) .

Oczywiście przez te 2 lata które jestem na attitude nie byłem karany, chociaż... Raz byłem, ale to przez surowość Jinheung Taewanga( :przytul: ), który dał mi warna za link w SB mimo to, że link był dość ciekawy(przynajmniej moim zdaniem), lecz wyjaśniłem tą sytuację z RazoRem i został on w miarę szybko zdjęty :) .

Poprzez obserwowanie innych moderatorów wlepiających warny/upominających użytkowników nie przestrzegających regulaminu(ale nie tylko na Attitude bo na innych forach również jestem aktywny) nauczyłem się kiedy się upomina, a kiedy trzeba zwarnować użytkownika bez upomnienia.

Ogólnie mam dużo czasu na przebywanie na Attitude, więc to nie powinno być problemem, a zauważyłem, że największy off-top zrodził się w temacie Smackdown vs Raw 2011 i nie da się na to patrzeć dlatego też zgłaszam swoją chęć objęcia stanowiska moderatora nad tymi dwoma działami z Games Center.. :)

Myślę, że to wystarczy, Pozdrawiam ;) .

Ostatnio zmieniony przez HcK 2010-10-22, 20:26, w całości zmieniany 5 razy  

abeso 
Midcarder

Wrestler: Hardy|Joey Ryan
Podziękował: 28
Podziękowano mu 242 razy w 29 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 20:17   

Zgłaszam się :)

Pomimo tego że jestem nowy na forum całkiem dobrze się z nim zaznajomiłem.
Byłem też także moderatorem przez 2 lata na nieistniejącym już forum o telefonach, więc jakieś doświadczenie w tym mam. Dodam też że nie było to jakieś małe forum, mieliśmy 20 tyś zarejestrowanych użytkowników. I na attitude siedzę całkiem sporo czasu, 4-5 godzin dziennie. :)
Ostatnio zmieniony przez abeso 2010-10-23, 09:28, w całości zmieniany 3 razy  

Noface 
Upper Midcarder

Wrestler: JoMo,Pope,Santino,MCMG,AJ,Kurt
Podziękował: 33
Podziękowano mu 33 razy w 3 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-10-22, 20:19   

Zgłaszam się ;) Mimo,że mam jednego warna to nie powinno przeszkadzać,który przyznał mi właśnie SixKiller ;) W temacie o SvR siedzę już bardzo długo i przeglądam wszystkie posty ;) Nie raz i nie dwa już zgłaszałem posty ;) Mam pojęcie na czym polega praca modów,bo jestem już jednym na małym forum ;) Czasu mam dużo , nawet po 7 godzin dziennie ,w tym zazwyczaj po 4-5 godziny na Atti ;) Staram się nie robić błędów ortograficznych :) Mam dosyć już długi staż na forum i mam nadzieje,że użytkownicy mnie lubią,co też jest ważne :)
Dziękuje za uwagę :)

PS.Raczej jak już ,to zająłbym się działem o SVR,bo z innych gier to raczej jestem cienki :D
R: Podeślę Ci więcej 200TON !
G: Nigdy takiej nie jadłem.
S: Ja też.
R: Ja nigdy nie jadłem bazylii .

Ostatnio zmieniony przez Noface 2010-10-23, 10:45, w całości zmieniany 3 razy  

Mr. Grand 
Jobber

Wrestler: JoMo, Christian
Podziękował: 5
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 20:36   

Ja także chciałbym się zgłosić. Na forum dołączyłem niedawno, mimo to, myślę, że mógłbym zostać moderatorem. Długo wchodziłem bez rejestracji. Nie byłem karany na attitude. Na forum siedzę od 14-15 do 22, czasami dłużej, a więc ok. 7 godzin. Z ortografii jestem bardzo dobry, a grami interesuje się bardzo długo i przeglądam każdy temat. Byłem wcześniej moderatorem na e-fedzie, a także administratorem na forum o piłce nożnej. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

Ostatnio zmieniony przez Mr. Grand 2010-10-23, 07:05, w całości zmieniany 1 raz  

qwerte 
Lower Midcarder

Wrestler: CM Punk, Jeff Hardy, Kendrick
Podziękował: 3
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 21:05   

Zgłoszenie!

Zgłaszam się na moderatora działu Games Zone. Na forum jestem już ponad rok i myślę, że znam zasady jakie panują na forum. Nie zostałem jeszcze ukarany warnem na tym i na innym forum na którym też się udzielam. Mam czas wolny w dni poniedziałek-piątek od 14 do ok. 22. W soboty i niedziele od 10 do 23. Większość postów na tym forum napisałem w Games Zone.

Mam nadzieje iż moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone. :razz:

randy_orton430 

Wrestler: Orton, Edge, Cena
Podziękował: 7
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-10-22, 21:09   

Zgłaszam się :-) . Na forum siedzę od 14.00 do 15.00 i od 17.00 do 21.00. Nie byłem jeszcze karany. Dział z grami nie jest mi obcy, siedzę w nim prawie cały czas jak jestem na attitude. Jeśli chodzi o ortografię to nie popełniam błędów. Moderatorem byłem już na jednym forum, które już nie istnieje.
Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

johniss 
Lower Midcarder

Wrestler: Double A,Double C, Young Bucks
Podziękował: 39
Wysłany: 2010-10-22, 21:33   

Pierwsza lustracja kandydatów:

NEXUS! napisał/a:
Z ortografii jestem bardzo dobry

NEXUS! napisał/a:
Na jego miejscu już dawno odszedł bym do TNA

oraz

randy_orton430 napisał/a:
Jeśli chodzi o ortografię to nie popełniam błędów..

mogę wziąść sobie sygne z Ronaldo?

Ring of Honor: Trochę inny booking.

ZAPRASZAM!

Mr. Grand 
Jobber

Wrestler: JoMo, Christian
Podziękował: 5
Wysłany: 2010-10-22, 21:36   

johniss napisał/a:
Pierwsza lustracja kandydatów:

NEXUS! napisał/a:
Z ortografii jestem bardzo dobry

NEXUS! napisał/a:
Na jego miejscu już dawno odszedł bym do TNA

oraz

Jeśli chodzi o ortografię to nie popełniam błędów..

mogę wziąść sobie sygne z Ronaldo?

johniss, błędy zdarzają się każdemu, a ja pisałem tego posta szybko.
Nie róbmy tutaj off topu.

Simson 
Midcarder

Wrestler: Sting Styles Daniels Taker HBK
E-fed: ----
Podziękował: 137
Podziękowano mu 6 razy w 2 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 21:36   

Ja też chciałbym się zgłosić.
Na forum jestem już od trzech lat, w tym czasie nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia ani nikomu nie podpadłem (a przynajmniej nikt nie dał mi tego wprost do zrozumienia). Staram się przestrzegać regulaminu i dostosowywać się do wszelkich nowelizacji.
Od działów z grami właściwie zaczęła się moja wędrówka po Attitude więc dosyć dobrze znam tę część forum, równie dobrze znam sytuację w temacie "Smackdown vs Raw 2011".
Jeśli chodzi o dyspozycyjność to jest trochę gorzej niż u kolegów. Przy komputerze zazwyczaj siedzę jedynie wieczorami, bo wcześniej mam trochę obowiązków i innych ciekawych zajęć. Jednak dwie/trzy godziny codziennie powinny wystarczyć by zapanować nad grupą kilku osób siejących zamęt w dwóch działach.

Cieszyłbym się gdyby moje zgłoszenie zostało przyjęte, ale w przypadku odrzucenie nie będę miał do nikogo pretensji.

xero 
Upper Midcarder

Wrestler: Shield
Podziękował: 7
Wysłany: 2010-10-22, 21:45   

Ja też mogę się zgłosić. Argumentacja jest taka, że jestem miłym chłopcem, który ma na celu dobro strony. A tak na poważnie to mam obecnie trochę czasu więc mogę coś pomóc w ogarnięciu tego co tam się dzieje.

josser 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart
Podziękował: 12
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-10-22, 21:54   

Zgłaszam się. Bardzo dużo czasu przebywam na forum, bardzo często śledzę temat Smackdown vs Raw jak i również często wyłapuję błędy. Moje ostrzeżenia to wyłącznie błędy z młodości :P .

nekrophage
Upper Midcarder

Podziękował: 52
Podziękowano mu 326 razy w 7 Postach
Wysłany: 2010-10-22, 22:49   

W sumie , to czemu by się nie zgłosić ? Jak nie ja , to ktoś inny zrobi porządek w działach , w których źle się dzieje już od dawien dawna. Swoje ostrzeżenia i tak odpracuję wspomagając zawartość wikipedii na attitude. Na forum spędzam chyba wystarczająco dużo czasu, ażeby mieć możliwość zmotywować lud do pisania ze szczyptą mózgu. Strasznie irytują te całe ' offtopy ' , oraz opcja wygaśnie , która ostatnimi czasy jak używana zbyt często. Z obiektywnym karaniem użytkowników będzie ok , nie mam zamiaru nagradzać ostrzeżeniami userów , którzy jeszcze nie przegięli. Aczkolwiek na dzień dzisiejszy trzeba zrobić niezłą rzeź , żeby przywrócić podstawowy porządek , który właściwie panuje na całym forum , tylko nie w tym nieszczęsnym dziale.

Fazi 
Lower Midcarder

Wrestler: Kane, Punk, Jeff, Sting
Podziękował: 4
Wysłany: 2010-10-23, 08:29   

Ja również chciałbym się zgłosić na to stanowisko. Jestem dobrze zaznajomiony z tymi działami. Mam przede wszystkim czas, regularnie wchodzę na forum w poszukiwaniu newsów i kilku ciekawych wypowiedzi. Mam jedno ostrzeżenie za odkopanie tematu, ale to było jakoś na początku mojego korzystania z forum. Obecny jestem na forum ok. 18 miesięcy i mam doświadczenie w moderowaniu. Wielokrotnie na niejednej stronie byłem moderatorem i radziłem sobie na tym miejscu.

Dodać mogę fakt że nie spamuje. Mi absolutnie nie zależy na liczbie postów, tylko na udzielaniu przemyślanych i konkretnych odpowiedzi. Znam zasady ortografii, interpunkcji i ogólnie jestem dobrym poziomie w korzystaniu z języka Polskiego :twisted:

Co jeszcze mogę dodać? Znam regulamin korzystania z forum i wiem co jest karane i w jakim stopniu. Czekam z niecierpliwością na rezultat waszego poszukiwania.

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2010-10-23, 12:45, w całości zmieniany 2 razy  

The Nexus

Wrestler: Wade Barrett,The Miz
Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-10-23, 09:39   

Ja się zgłaszam.Często odwiedzam sam te działy i widzę panujacy bałagan.Mam Warna za link w SB i sora za to.Od kąd jestem na forum to połowa moich postów to te w grach.Jestem młodym talentem więc nadaję się.Oczywiście nie chodzi mi o kolorek,ale chociaż na próbę mnię wypróbujcie.Nie którzy mówią
Cytat:
a jakiś dzieciak młody jakiś fan Ceny i Reya
A ja taki nie jestem.Na forum konkurencyjnym pisałem dość słabe posty ,ale to przeminęło z wiatrem.Teraz będę o wiele lepszym userem niż na konkurencyjnym forum.
Mam nadzieję że zobaczycie moje ambicje.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi