AEW x NJPW Forbidden Door - podsumowanie gali... (zobacz)
Status zdrowotny Ripley, Triple H w Performan... (zobacz)
Powód kolejnej walki Lesnara z Reignsem, stat... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH Wrestling on HDNet 05.10.09
Autor Wiadomość
Hrystek 
MidcarderWrestler: Shawn Michaels, Undertaker
Wiek: 26
Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 994
Podziękował: 63
Podziękowano mu 187 razy w 15 Postach
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2009-10-08, 13:41   ROH Wrestling on HDNet 05.10.09

Zaczyna grać Theme Ring Of Honor.
Dave Prazak: Czas na pierwszą walkę na tej gali.
Kyle Durnen: Delirious zmierzy się z Kory Chavizem w…
Dave Prazak: W Submission Matchu.

Delirious vs Kory Chaviz
Końcówka: Kory siedzi w narożniku. Delirious bierze rozbieg i wykonuje Panic Atack! Chaviz leży na brzuchu. Delirious skacze wykonając Shadows Over Hell. Delirious pinuje, ale sędzia nie odlicza gdyż to submission match.Delirious podnosi Chaviza. Kory nabiera sił i próbuje wykonać Dark City Driver, ale Delirious kontruje i wykonuje Chemical Imbalance! Zamaskowany wrestler bierze łańcuch i zakłada Chavizowi Cobra Streetch z udziałem tego przedmiotu. Chaviz tapuje.

KD[: Do następnej rundy przechodzi Delirious!
DP: Zmierzy się z KENTĄ lub Austin Ariesem!

--------------------------------------------------------------
Kevin Steen i El Generico wchodzą na ring.
Kevin Steen: Na gali Day Of Defeated ja i mój Tag Team partner, Generico dostaliśmy walkę z Amerykańskimi Wilczkami.
Zaczyna grać Theme Ring Of Honor, a na rampie pojawiają się Kyle Durnen i Cary Silkin.
KD: Na następnej gali jeden was zawalczy z jednym z Tag Teamu American Wolves. Obie drużyny sami mogą wybrać reprezentanta.
KS: Więc, to ja zawalczę na następnej gali z jednym z tych wilków?
Generico: Myślałem raczej, że to ja zawalczę.
KS: Nie chce się z tobą kłócić, ale…
Generico: Ola! Nie musimy się wcale kłócić.
DP: Ekhem… Jeśli nie możecie dojść do zgody, to prostu na dzisiejszej gali zmierzycie się ze sobą.
KS: Wcale nie chcemy…
KD: Wszystko ustalone!
DP: Zaraz zacznie się walka.

-----------------------------------------------------------------
Kevin Steen vs El Generico
Końcówka:
Kevin Steen I El Generico odbijają się od lin i oboje wykonują clothesline w tym samym momencie. El Generico wstaje i wykonuje dropkick na Steenie. Kevin wstaje, a El Generico odbija się od lin. El Generico próbuje wykonać Elbow Smash lecz Kevin kucnął dzięki czemu uniknął zderzenia i wykonał Neckbreaker na Luchadorze. Steen szybko wstaje i zakłada Sharpshoter na El Generico. Luchador szybko chwyta Line, a Steen od razu przerywa submission. El Generico wstaje. Steen bierze rozbieg, ale Generico kontruje i wykonuje Hurricanrane. Steen wstaje, ale Generico zakłada mu Arm Lock. Generico bierze rozbieg, odbija się od narożnika i wykonuje Tornado Arm DDT. Luchador podnosi Kevina i wykonuje na nim Irish Whip. Steen w narożniku otrzymuje Yakuza Kick od El Generico po którym wykonuje Half and Half Suplex. Generico pinuje, ale sędzia doliczył tylko do dwóch. El Generico podnosi Steena i wykonuje na nim Brainbustahhhh!!! Luchador pinuje, ale Kevin w ostatniej chwili kickoutuje. Luchador podnosi Steena. Ale Steen nabiera sił i wykonuje na Luchadorze Steenalizer. Kevin tauntuje. Generico wstaje, ale otrzymuje Package Powerbomb. Steen pinuje, ale El Generico także kick outuje w ostatniej chwili. Na rampie pojawiają się American Wolves i zasiadają przy stole komentatorskim. Kevin wpada w kłótnie z American Wolves. W pół przytomny Luchador wstaje i wykonuje Half and Half Suplex na Kevinie. Steen wstaje, ale otrzymuje Superkick. Kevin ląduje w narożniku. El Generico podnosi Kevina( stawia go na narożniku) i wykonuje Top Rope Brainbustahhhh!!! Luchador pinuje 1…2…3…

------------------------------------------------------

El Generico długo nie może zbyt długo nacieszyć się zwycięstwem ponieważ American Wolves wbiegają na ring. Eddie wyrzuca z ringu El Generico, a Richards przez ten czas wrzuca dwa krzesła na ring. American Wolves okładają krzesłami Steena. El Generico bierze z pod ringu świetlówkę. Richards ucieka z ringu. Eddie się odwraca i obrywa jarzeniówką. El Generico tauntuje. Richards wyciąga z ringu swojego Tag Team partnera.


---------------------------------------------------------
Chris Hero vs Jerry Lynn
Końcówka: Hero trzyma Jerry’ego w Cravacie i wykonuje mu Cravat Suplex. Jerry wstaje, ale tym razem otrzymuje Cravat Cutter( wykonany z Second Rope). Hero pinuje, ale Lynn natychmiast się wybija. Chris podnosi Jerry’ego i próbuje wykonać na nim Hero’s Welcome, ale Lynn kontruje i próbuje wykonać Cradle Piledriver, ale bohater także kontruje i wykonuje Back Body Drop. Lynn od razu wstaje i wykonuje Superkick. Hero odbija się od lin, a Lynn zakłada mu Sleeper Hold. Jerry puszcza uchwyt i wchodzi na top rope. Hero wstaje, ale otrzymuje Diving Dropkick. Lynn tauntuje. Chris wstaje. Jerry kopie Hero i próbuje wykonać Cradle Piledriver, ale Chris ucieka z ringu. Jerry bierze rozbieg i wykonuje Suicide Dive, ale Chris unika zderzenia. Bohater szybko podnosi przeciwnika i ciska nim o metalowe schody. Bohater wykonuje na Lynnie Cravat Suplex. Hero wraz z Line wchodzą na ring. Jerry wstaje. Hero bierze rozbieg i próbuje wykonać Big Boot, ale Jerry unika i obrywa sędzia. Na ring wbiega Austin Aries który wykonuje na Jerry’m Brainbuster i szybko schodzi z ringu. Sędzia wstaje. Hero podnosi Jerry’ego i wykonuje na nim Hero Welcome, po czym go pinuje.

-----------------------------------------------

KD: Czas na Main Event. Zmierzą się w nim…
DP: …Austin Aries i KENTA!
KD: Czas wybrać dla nich stypulacje.
DP: Czyń honory.
Kyle uruchamia maszynę losującą. Na telebimie ukazuje się „Knock-Out Match”
KD: Dobry wybór.
DP: W tej stypulacji chodzi o to żeby znokautować przeciwnika. Wszystko jest dozwolone, sędzia może przerwać walkę dopiero gdy jeden z zawodników straci przytomność.


Austin Aries vs KENTA
Końcówka: KENTA podnosi metalowe krzesło, po czym uderzenia nim Austin Ariesa. Austin opiera się o narożnik. KENTA bierze rozbieg i próbuje Yakuza Kick, lecz Aries unika kopnięcia i wykonuje dropkick. KENTA jedną nogą wisi w narożniku. Austin unieruchamia mu także drugą. Austin po paru Kickach położył przed twarzą KENTY krzesło. Aries bierze rozbieg i wykonuje dropkick, lecz KENTA w ostatniej chwili unika zderzenia, wciągając się na narożnik( trzymając dalej krzesło). Austin wstał, ale otrzymał chair shot od KENTY. Austin pada, a KENTA wykonuje Moonassault na Austinie( trzymając krzesło). Obaj wstają. KENTA próbuje Irish Whip, ale Austin kontruje, po czym wykonuje Back Body Drop. Na nieszczęście Ariesa KENTA ląduje na nogi. Austin nonszalancko tauntuje nie patrząc nawet na KENTE, ale KENTA tylko na to czeka. Austin się odwraca, ale otrzymuje Superkick od KENTY po którym powoli odbija się od lin. Aries otrzymuje Arm Bar, a kibice skandują” Let’s Go KENTA!”. KENTA zakłada Austinowi jego własną akcje! Horns Of Aries! Austin odklepuje, ale sędzia nie przerywa tej walki gdyż to nie na tym polega ta walka. KENTA puszcza uchwyt i wchodzi na narożnik. Austin wstaje. KENTA próbuje wykonuje Divng Spear, lecz Austin chwyta go w locie i wykonuje DDT. Aries pinuje, ale sędzia powiadamia go że nie o to chodzi w tej stypulacji. Austin wrzuca na kupę wszystkie krzesła. W tym samym czasie KENTA wstał, ale otrzymał Superkick od Austina. Aries podnosi KENTA i wykonuje na nim Brainbuster! Sędzia sprawdza czy KENTA jest nie przytomny, ale KENTA dalej może walczyć. Austin wchodzi na top rope i próbuje wykonać 450 Splash, ale KENTA unika, oboje szybko wstają. KENTA bierze rozbieg i wykonuje Basaiku Knee Kick. Oboje są przytomni. Na ring wchodzi Jerry Lynn. Lynn podnosi Ariesa i wykonuje na nim Cradle Tombstone Piledriver, po czym schodzi z ringu. KENTA wstaje, podnosi Austina i wykonuje Inverted GTS. Austin Aries traci przytomność. Zwyciężył KENTA!
- Gaśnie światło-
- Słychać odgłosy walki-
- Światło się zapala-
Krwawiący KENTA leży na ringu, a nad nim Necro Butcher! Necro podnosi KENTE i wykonuje na nim Tiger Bomb na krzesła które wcześniej zgromadził Aries.
_________________
We want Dark Sam!
Ostatnio zmieniony przez Hrystek 2009-10-11, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Longer 
Upper Midcarder


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1133
Podziękował: 164
Podziękowano mu 70 razy w 10 Postach
Skąd: 435
Wysłany: 2009-10-08, 20:54   

Krótko, ale porządnie. Walki są na dobrym poziomie, ale segmenty są zdecydowanie za krótkie, ale jak na początki jest dobrze i oby tak dalej. Najlepsza walka to zdecydowanie Aires vs Kenta.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group