Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Horrory


SixKiller

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie wiem czy taki temat juz był czy nie... w każdym razie chciałem porszyc temat Waszych ulubionych horrorów. Ja sam jestem fanem serii "Piątek 13-go" oraz w "Koszmaru z Ulicy Wiązów". Poniżej podaję te, które najbardziej mi się podobały:

 

Piątek 13-go: I, II, III , VI, VII, IX

Koszmar z Ulicy Wiązów: I, III, VI (głównie ze względu na to, że moim zdaniem był najlepszy spośród trzech ostatnich)

 

A także wydany stosunkowo niedawno Freddy vs. Jason.

 

PS: Jeśli ktoś posiada jakies horrory na CD i chciałby się wymienić przykładowo za wrestling to proszę napisać PM, może się na coś zdecyduję, wówczas na pewno odpiszę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    142

  • Euz

    59

  • Streetovs

    56

  • Zophael

    40

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  366
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.07.2004
  • Status:  Offline

Mój ulubiony horror to Egzorcysta.

Lubię także Stygmaty.

Koszmar z ulicy Wiązów też mi się podoba a zwłaszcza 6 część.Freddy vs Jason też może być.

Aha jeszcze taki horror o wampirach jeśli dobrze pamiętam tytuł to Straceni chłopcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline

Ja jestem maniakiem filmów w szczególności horrorów i filmów z Jackie Chanem.Jednak horrorów za dużo niestety nie posiadam bo ja sie interesuje głównie klasą B a ja większość wie takie filmy jest piekielnie ciężko zdobyc.Mimo że są w tych filmach niedoróbki,kiepskie aktorstwo i niekiedy słabe efekty specjalne to mają przewage w postaci klimatu (a o to w horrorach chodzi)nad produkcjami hollywoodzkimi (niektórymi) które zabijają efekty specjalne i inne "matrixy".

A co do ulubionych horrorów to są to:The Beyond,seria Hellraiser (do trzeciej części jednak te filmy widzialem daaaawno temu),dobra jest też seria Koszmaru z Ulicy Wiązów,a z nowszych filmów to Oszukać Przeznaczenie mi sie też podoba (obie części).Jakoś nic mi więcej do głowy nie przychodzi ale jak co to napisze jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

mnie bardzo sie podobal Evil Dead. A takze... nie wiem czy ktos z was ogladal. Polski tytul tego horroru to "Kleszcze". Ogladalem ten horror bardzo dawno temu jeszcze w polowie lat 90 20 wieku (niezle brzmi :)). Bylem wtedy gowniarzem chodzacym do podstawowki ale naprawde sie balem. Moze dlatego ze mam uraz do wszelkich pajeczakow. Ale jesli chodzi o ulubiony moj horror to postawilbym na Evil Dead.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline

No właśnie :!: Co za wstyd zapomniałem o świetnej serii Evil Dead kurde mać :? :roll: .Ash RULEZ :twisted: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  273
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Podoba mi się "Oszukać Przeznaczenie" obydwie części. Poza tym jestem maniakiem filmu, który wchodzi dopiero do kin "Godsend" na tym się ostatnio naprawdę przestraszyłem. Freddy został przerobiony przeze mnie w 100% i oceniam go dość pozytywnie. Jeżeli ktoś lubi dobrą muzę (albo nawet bez tego) to polecam old schoolowy horror by Rob Zombie: "House of 1000 corpses", czyli dom 1000 ciał. To jest dopiero klimat!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 492
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2004
  • Status:  Offline

Nie jestem zwolennikiem horrorów bo zasadniczo nie lubię się bać :P

Ale czasem oglądam horrory głownie Resident Evil,Oszukać przeznaczenie i kiedyś Piątek 13-go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  334
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

1 - Friday the 13th (1,2,3,4,7,9,Freddy vs Jason... no i mam nadzieje ze Freddy vs Jason vs Ash tez mi sie spodoba:) )

2 - Taniec Diabła 1 i 2.. .ale cześćpierwsza jest lepsza:)

3 - Kleszcze (całkiem całkiem.. pierwszy raz jak to lookałem to cholera wie skad te gówna mogły wyskakiwać i cykor przy tym filmie oblatywał.. ale podobało mi sie koncówa jak ten gigant wychodził z murzyna:D:D to było cos:) )

4 - Koszmar z Ulicy Wiązów (cholera wie ktora część.. na tym sie nei znam ale podobały mi się)

5 - Oszukać Przeznaczenie 1 i 2... to fakt ten horror był exxxxxxxxtraaa!!.. to jzu nie robaczki chodzace po ścianach czy wilkołaki czy wampiry... tematyka prosta ale zaje***ta:D:D)

6- Najlepszy przyjaciel - nie wiem czy ktośkojarzy ten film.. bo w sumie to nie był chyba horror ale napewno thriller.. o psie na którym prowadzona badania naukowe i mieszano w nim geny innych zwierząt... także pies był wypasiony... najbardziej podobał mi sięmotyw z połykaniem w całości kota:/.. aż żal mi było źwierzaka:) )

7 - LUDZIEEEEEEEEE!! ej nikt mi nie powie ze to co teraz wymienie... nie jest tego warte...

nikt z powyzej wymieniających nie wspomniał o Halloween!!!!!

Mickey Myers!! kolo z białą gębą i kombinezonie roboczym z huty hehe;)...

to też mi sie podobało:)

8 - Egzorcysta oczywiście też:)

9 - cholera pamięc nie ta...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Ja tam lubie ksiazki-horrory. Graham Masterton rulez... Nie daleko za nim S.King...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

yo bigNash jakis jest oryginalny tytul tego horroru "Kleszcze"

 

aha i co ma znaczyc ze Freddy vs Jason vs Ash tez ci sie spodoba, czyzby planowali krecic taki film. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  334
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

tak jest Man....

bede krecic taki horror:D:D

Freddy vs Jason vs Ash :).. też sie ciesze

 

a co do kleszczy to jest original tytulisko:)

 

Kleszcze - Thicks<----- i nie to ze tak sie tłumaczy.. ale taki jest oryginalny tytuł:)

chyba taka jest pisownia... a jak nie to Ticks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline

Z tego co kojarze to Freddyvs.Jason vs Ash był dopiero w planach i nie wiadomo było czy go mieli nakręcić.A ostatnio jak słyszałem to mieli kręcić to jakoś w przyszłym roku czy dopiero za dwa lata ale coś ucichło.Ciekawe co z tego wyjdzie jesli oczywiście zrobią taki film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Biedny Robert England do końca życia pozostanie Freddym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  311
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.11.2003
  • Status:  Offline

Freddy vs Jason vs Ash ma być dopiero kręcony. Jedną z ról ma zagrać Chris Jericho (heheh, pewnie Jason odrąbie mu głowę:P)

 

Co do moich ulubionych horrorów...

1. Seria "Piątek 13-ego" a najlepsze części do 1,2,3,4,6. Natomiast 7,8,9 i Jasia w kosmosie zupełnie nie trawię. 5 do zniesienia :)

2. It! czyli To! na podstawie powieści Kinga - oglądałem jako dzieciak, wywarł na mnie ogromne wrażenie. Mało krwi, ale dużo strachu, no i postać Pennyweisa świetnie odtwarzana przez Tima Curry'ego.

3. Braindead aka Dead Alive "Martwica Mózgu" - hehehe, dobra komedia, ale nie oglądać przy jedzeniu :)

4. The Others - filmek z Nicole Kidman, fajna tajemnicza atmosfera i zaskakująca końcówka.

5. Seria "Hellraiser" zwłaszcza 1,3,4,6. Część 2 to pomyłka, a 5 jest podobna do 6 jednak dla mnie nieco gorsza.

6. Texas Chainsaw Massacre (ta z lat 70'tych) & House of 1000 Corpses - oba za fajny klimat psychodeliczny klimat.

7. Seria "Koszmar z ulicy Wiązów" - 1,2,3 oraz mało powiązany z serią "Nowy Koszmar" Wesa Cravena, są naprawdę dobre. Zwłaszcza 3 przypadła mi do gustu. Nie trawię 4 & 5, 6 od biedy, kiepski finish :)

8. "Ringu" Krąg - tylko wersja Japońska. Fajny klimat + stopniowanie napięcia. I świetne końcowe minuty.

9. Dracula - wersja Francisa Forda Coppoli, za rozmach, kostiumy, grę Oldmana, Ryder & Reevesa & Hopkinsa. Już ze względu na samą obsadę warto zwrócić nań uwagę. A poza tym, to bardzo solidna produkcja.

10. Seria Evil Dead (zwłaszcza część 2) - jeżeli chodzi o gatunek "gore" to chyba najlepsze tego typu produkcje (pomijając japońskie Guinea Pig, czy filmy o kanibalach). Za wyjątkiem "Martwicy..." :)

Ogólnie oglądałem dość dużo horrorów, pewnie o jakimś jeszcze zapomniałem. Fajny jest też Halloween (1,2,4,5), Egzorcysta, Dziecko Rosemary, wspomniane wcześniej Kleszcze, Skowyt (głównie 1 & 2), Frankenstein (z DeNiro), The Thing, czy Cabin Fever. Ale to i tak nic w porównaniu z twarzą Michaela Jacksona, czy wypowiedziami posłanki Beger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  452
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.12.2003
  • Status:  Offline

Mi podoba się seria z Jasonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...