Kolejne PPV od Impact Wrestling w styczniu, r... (zobacz)
Znany najbliższy rywal Shawna Michaelsa? Stat... (zobacz)
Wyniki gali Maniac Zone Wrestling Project 1: ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2014-05-02, 15:35
DDW (Do Or Die Wrestling) - Dyskusja ogólna
Autor Wiadomość
golebiarz1995 

Wrestler: John Cena , Triple H
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2009-07-13, 18:35   

Pomysl jest dobry ale ja mam bardzo daleko :( szkoda ze nie moga mlodszych wpuscic :)

Lil Abyss 
Upper Midcarder

Wrestler: Kurt Angle & The Rock
Podziękował: 17
Podziękowano mu 33 razy w 7 Postach
Wysłany: 2009-07-14, 13:08   

Mnie ciekawi, czy przyjdą jakieś osoby mało zainteresowane wrestlingiem :) Szkoda, że nie pojadę z braków środków w portfelu

.

thejehmes 
Upper Midcarder

Podziękował: 71
Podziękowano mu 128 razy w 11 Postach
Wysłany: 2009-07-15, 08:16   

Kur** mnie na dniach otwartych nie będzie... Ale popytajcie się tam Suprona lub Roid`a o cenę biletu na galę DDW bo jak narazie ani widu ani słychu o tym...

nekrophage
Upper Midcarder

Podziękował: 52
Podziękowano mu 326 razy w 7 Postach
Wysłany: 2009-08-02, 21:45   

Cytat:
Gotix
21:34:46
nie rozumiem , czemu ci tak zależy ? ( Chodzi o mój przyjazd na pokaz w sobotę )

WeeMan
21:37:16
bo jestem bardzo zaangazowany w DDW

Z racji tego , że dużo gadałem z WeeManem , ale przestałem po całym zamieszaniu z Night of Champions , ten złożył mi życzenia urodzinowe i powiedział , żebym wpadł na DDW w sobotę , ale z racji mojego wyjazdu do kliniki nie będę mógł wpaść , to Wee napisał , że ma dla mnie niespodziankę ...

... kiedy przeczytałem jego wiadomośc na gadu - myślałem , że pierdolę do tyłu 180* na łupież . No kurwa , powiedzcie mi , czy to nie jest już głupie i nudne , takie jego wpieprzanie się w cały wrestling ?

kamil_94

Wysłany: 2009-08-02, 21:57   

Boże ,a Weeman dalej swoje ,on chyba myśli ,że wszystko co w tym kraju się dzieje jest dzięki niemu ,lub po prostu chce się dowartościować.Choć bardziej obstawiam to drugie ,ten gość jest żałosny.Gala DDW może być ciekawa,ale mnie na 99% na niej nie będzie po prostu mam do Warszawy dość daleko :(

Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Wysłany: 2009-08-02, 22:04   

Nie róbcie kolejnego tematu o nim, bo nie warto. Jak ktoś będzie chciał napisać o gali o treningach to proszę bardzo.

Wie ktoś ile osób zaczęło treninigi w DDW ?

Simson 
Midcarder

Wrestler: Sting Styles Daniels Taker HBK
E-fed: ----
Podziękował: 137
Podziękowano mu 6 razy w 2 Postach
Wysłany: 2009-08-02, 22:29   

Ja nie mam pojęcia...

Mam inne pytanko, a ten temat chyba idealny.
Kto wybiera się na pokaz adeptów w sobotę? Pytam się, bo właściwie przekonałem rodziciela mego (podchodziłem go od jakiegoś tygodnia, sam opracowałem teoretyczny plan wyjazd-powrót, ten drugi jest kombinowany na około, lecz, co dziwne szybszy niż bezpośredni o 2 godziny), ale wyczuwam mocne dosyć sygnały z jego strony, że będzie problem z dojazdem z Centralnego do Karuzeli, bo teoretycznie jest tam "niewiele" (czyt. niewiele jak na stolice) drogi, koło 7 - 8 km i trasa jest również niby znana, ale jednak z tym jak i czym się zabrać jest całkiem inna sprawa. Może udałoby się zebrać gdzieś jakąś grupką i dopiero potem pojechać na Event?

Blizz 

Wysłany: 2009-08-08, 22:02   

Ceny biletów będą znane albo w tym, albo przyszłym tygodniu, przynajmniej tak powiedział mi Don dziś. Uzgadniają ze Stodołą ustawienie ringu i tego typu pierdoły, któe mają wpływ na ilość miejsc, a to z kolei na cenę biletów.

Brychu
Lower Midcarder

Podziękował: 33
Wysłany: 2009-08-13, 21:10   

Wiem, że do DDW masa czasu, ale byłbym wdzięczny za informacje czy w okolicy Stodoły jest gdzie stanąć, informacje, o jakim parkingu czy innym miejscu były by bardzo pomocne.

„Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu.” Stanisław Lem

Koper 

Podziękował: 12
Podziękowano mu 75 razy w 14 Postach
Wysłany: 2009-08-13, 21:43   

Brychu napisał/a:
Wiem, że do DDW masa czasu, ale byłbym wdzięczny za informacje czy w okolicy Stodoły jest gdzie stanąć, informacje, o jakim parkingu czy innym miejscu były by bardzo pomocne.

O ile na galę nie zjedzie się ponad 1000 osób to będziesz miał mnóstwo miejsca do parkowania :) . Zarówno pod samą stodołą gdzie jest parking jak i zaraz obok pod SGH.

Brychu
Lower Midcarder

Podziękował: 33
Wysłany: 2009-08-13, 22:18   

Dzieki Koper, ta informacja dodała mi otuchy.

„Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu.” Stanisław Lem

thejehmes 
Upper Midcarder

Podziękował: 71
Podziękowano mu 128 razy w 11 Postach
Wysłany: 2009-08-20, 15:48   

Tego to ja się nie spodziewałem! Trening z Aries`em! http://www.ddwwrestling.pl/ariestrening.htm Cena: 50 dolarów. Każdy kto weźmie udział wchodzi na galę za darmo! Dla mnie to szok szczerze mówiąc... Nie spodziewałem się tego, chociaż organizatorzy mówili , że będzie można trenować także z gwiazdami... Ilość miejsc ograniczona. SZOK! ;]

"Szkoła treningowa DDW zaprasza:

Specjalny trening z

Austinem Ariesem

Trenuj z najlepszymi

Jedyny dwukrotny mistrz Ring Of Honor

Wziął udział w filmie "Zapaśnik" z Mickey'em Rourke

Walczył dla WWE, TNA, RoH i na całym świecie

Były główny trener szkoły treningowej the Ring of Honor

Trening odbędzie się w klubie Stodoła 24 października. Potrwa ok. 3-4 godziny. Austin Aries gwarantuje osobiste podejście podczas treningu dla każdego adepta. Każdy, kto weźmie udział w tym treningu, dostanie darmową wejściówkę na galę. Cena treningu to $50 od osoby. Zapraszamy osoby na wszystkich poziomach zaawansowania.

Ilość miejsc ograniczona!!

Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj:

do_or_die_wrestling@yahoo.com"

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Wysłany: 2009-08-20, 16:04   

Dzięki za info, już leci na główną.

Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Wysłany: 2009-08-20, 16:51   

Czy to taki szok ? Co za problem, żeby Aries przyleciał dzień prędzej i zrobił taki trening. Dla niego to dodatkowa kasa. Tylko pytanie czy znajdą się chętni na taki trening. Bo na razie 3 osoby trenują w DDW i jeżeli to ma być trening dla zaawansowanych to po jeszcze kilku weekendowych treningach będą gotowi. Na pewno to świetna okazja dla nich by się czegoś nowego nauczyć. Szczególnie, że Aries był trenerem w ROH czyli ma doświadczenie w prowadzeniu takich treningów.

P.S. Informacja o gali i treningu z Ariesem pojawiło się na niemieckim wrestlingowym forum. http://www.moonsault.de/f...&threadid=70071
Infomacja na końcu, że ilość miejsc ograniczona może mieć sens, bo dla wrestlerów z Niemiec trening to duża gratka i możliwe, że paru przyjedzie na trening. Kto wie czy Niemców nie będzie więcej niż Polaków na tym treningu.

Zaku1234 
Lower Midcarder

Wrestler: Tiger Mask I, nWo, Kurt Angle
Podziękował: 47
Podziękowano mu 161 razy w 21 Postach
Wysłany: 2009-08-20, 17:29   

Maxi4 napisał/a:
i jeżeli to ma być trening dla zaawansowanych
Przecież napisane jest że trening dla adpetów z różnym poziomem umiejętności. Hm 50$ od osoby czyli 150zł ... A ciekawe ile będą kosztować bilety. 120zł:4h= 30zł za godzinę treningu z Ariesem - drogo? przyjmując że bilet będzie kosztować coś koło 30zł.
Maxi4 napisał/a:
Kto wie czy Niemców nie będzie więcej niż Polaków na tym treningu.
Kto wie czy nie będzie więcej obcokrajowców od polaków na gali :twisted:

Odpowiedz do tematu