Kolejne PPV od Impact Wrestling w styczniu, r... (zobacz)
Znany najbliższy rywal Shawna Michaelsa? Stat... (zobacz)
Wyniki gali Maniac Zone Wrestling Project 1: ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2014-05-02, 15:35
DDW (Do Or Die Wrestling) - Dyskusja ogólna
Autor Wiadomość
Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-01-05, 19:28   

Ghostwriter napisał/a:

Kowal napisał/a:
Oczywiście, choć nie wiem czy dla MZW nie będzie to tylko nagroda pocieszenia z racji tego, że na gali DDW byłem wcześniej niż na ich pokazie

Zbędna skromność Kowal. Ja tam myślę, że każda twoja obecność nobilituje galę bez względu na to czy wcześniej byłeś na jakiejś innej czy nie.

Wybieram się na pokaz DDW, nie mam szans w starciu z Kowalem, ale może ktoś jeszcze się od nas tam pojawi i będzie handicap.

waglik5 
Jobber

Wrestler: AJ Lee; CM Punk
Podziękował: 107
Wysłany: 2015-01-05, 19:33   

Maxi4 napisał/a:
Ghostwriter napisał/a:

Kowal napisał/a:
Oczywiście, choć nie wiem czy dla MZW nie będzie to tylko nagroda pocieszenia z racji tego, że na gali DDW byłem wcześniej niż na ich pokazie

Zbędna skromność Kowal. Ja tam myślę, że każda twoja obecność nobilituje galę bez względu na to czy wcześniej byłeś na jakiejś innej czy nie.

Wybieram się na pokaz DDW, nie mam szans w starciu z Kowalem, ale może ktoś jeszcze się od nas tam pojawi i będzie handicap.

Maxi, Będzie 3 do 1 na korzyść pomorza. Kowal nie ma szans. szczególnie w starciu z MissApril

Mam nadzieje na więcej niż dwie walki ze strony DDW. Postaram się porobić lepsze zdjęcia niż miesiąc temu na pokazie. Może jakieś pojawią się tutaj

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2015-01-05, 20:52   

waglik5 napisał/a:
Maxi, Będzie 3 do 1 na korzyść pomorza. Kowal nie ma szans. szczególnie w starciu z MissApril

Kobietą się zasłaniasz? No weź, to że udziela się tutaj częściej od Ciebie nie znaczy że to Ona ma wygrywać a nie Ty :D

Maxi, pamiętaj że w tych pokazach liczy się bardziej pomoc WOŚP niż rywalizacja między fedkami. A to że ktoś sobie dopisuje do tego coś więcej to już nie nasza wina :grin: Zresztą z adminem forum i tak nie mam szans :D

waglik5 
Jobber

Wysłany: 2015-01-05, 21:25   

To tajna broń w tag teamie. dzięki niej wygrywam. :D
A już na serio. Wszyscy mają jeden cel i to bardziej współpraca niż rywalizacja. Dzięki różnym miejscom można więcej pieniędzy zebrać niż gdyby był tyko jeden pokaz.

Maxi4 
Upper Midcarder

Wysłany: 2015-01-05, 22:07   

Kowal napisał/a:
Maxi, pamiętaj że w tych pokazach liczy się bardziej pomoc WOŚP niż rywalizacja między fedkami. A to że ktoś sobie dopisuje do tego coś więcej to już nie nasza wina Zresztą z adminem forum i tak nie mam szans

Tylko to ja pierwszy nakręciłem tą rywalizację dając tytuł newsa na portalu. :)

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2015-01-05, 22:13   

Maxi4 napisał/a:
Tylko to ja pierwszy nakręciłem tą rywalizację dając tytuł newsa na portalu.

Zapomniałem- w takim razie Twoja wina, Twoja bardzo wielka wina, a za karę w main evencie pokazu DDW zawalczy Fatman :D

waglik5 
Jobber

Wysłany: 2015-01-12, 23:23   

Zdjęcia z pokazu DDW Przywidz (11.01.15)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Maxi4 
Upper Midcarder

Wysłany: 2015-01-14, 18:55   

Kilka zdjęcia jak wygląda Gracjan Korpo https://www.facebook.com/...20662574&type=1

Wywiad z Kamilem w TVP Gdańsk został przesunięty na wtorek. Informacja jakby ktoś chciał jutro rano wstawać albo nie iść do roboty :) i go obejrzeć.

Maxi4 
Upper Midcarder

Wysłany: 2015-01-16, 19:48   

Skrót pokazu DDW w Przywidzu

Odnośnik do Youtube

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2015-01-16, 23:38   

Mam nadzieję że pojawi się jednak pełny pokaz DDW w necie, bo pierwsza walka, wnioskując po skrótach, była dość dobra, normalnie jak nie z DDW, zbyt dynamiczna jak na nich :D
Druga walka to pewnie była niewiele dłuższa niż jej skrót. A main event pas- dobrze że była walka o stawkę, ale po pierwsze kto wierzył że Don zgarnie pas? A po drugie Kamil. mistrz, który męczy się z o wiele mniejszym rywalem? Albo Don jest kozak albo mistrz nieodpowiedni :grin:

Maxi4 
Upper Midcarder

Wysłany: 2015-01-17, 11:11   

Kowal napisał/a:
Druga walka to pewnie była niewiele dłuższa niż jej skrót.

5 minut.
Kowal napisał/a:
A main event pas- dobrze że była walka o stawkę, ale po pierwsze kto wierzył że Don zgarnie pas?

To coś więcej niż kwestia wiary. :) Po co WWE robi walki o pasy na house showach? Zawsze pojedynki mistrzowskie inaczej działają na ludzi.

Kowal napisał/a:
A po drugie Kamil. mistrz, który męczy się z o wiele mniejszym rywalem? Albo Don jest kozak albo mistrz nieodpowiedni

A od kiedy to 10 cm robi tak wielką różnicę? Jeszcze napisz do WWE, żeby skasowało main event WM. Nie mówiąc, że Don to nauczyciel Kamila. Kto ostatni poddał Shadowa? :)

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2015-01-17, 11:33   

Maxi4 napisał/a:
A od kiedy to 10 cm robi tak wielką różnicę? Jeszcze napisz do WWE, żeby skasowało main event WM. Nie mówiąc, że Don to nauczyciel Kamila.

10 cm w górę, a waga to się nie liczy? Bo to też się liczy do przewagi fizycznej. A w tym przypadku Kamil jest o wiele większy od Dona :grin: Uczeń przerósł mistrza i fizycznie i pod względem osiągnięć w federacji :D

Maxi4 napisał/a:
Kto ostatni poddał Shadowa?

A kto tą walkę rozpisał pod siebie? Shadow od czasu występów w DDW do pierwszej gali MZW raczej nie zrobił aż tak wielkiego postępu jaki można obserwować na galach. Po prostu w DDW nie dano mu pokazać wszystkiego co umie.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Podziękował: 0
Wysłany: 2015-01-17, 11:51   

Kowal napisał/a:
Maxi4 napisał/a:
A od kiedy to 10 cm robi tak wielką różnicę? Jeszcze napisz do WWE, żeby skasowało main event WM. Nie mówiąc, że Don to nauczyciel Kamila.

10 cm w górę, a waga to się nie liczy? Bo to też się liczy do przewagi fizycznej. A w tym przypadku Kamil jest o wiele większy od Dona :grin: Uczeń przerósł mistrza i fizycznie i pod względem osiągnięć w federacji :D

Przecież to wrestling, a nie MMA - różnice gabarytowe nie mają tutaj aż takiego znaczenia. Don Roid jest dla mnie naturalnym kandydatem do pasa mistrzowskiego: w ringu daje sobie radę nie gorzej (albo niewiele gorzej) niż Kamil, a za mikrofonem przewyższa go wyraźnie.

Skrót, jak to skrót - wygląda dosyć sympatycznie, ale nie daje obrazu całości. Piękny Kawaler jest bezkompromisowy w odgrywaniu heela - pokaz przy okazji szczytnego celu, dzieciaki wokół ringu, a ten pluje na przeciwnika :lol:

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2015-01-18, 20:42   

Cytat:
Skrót, jak to skrót - wygląda dosyć sympatycznie, ale nie daje obrazu całości. Piękny Kawaler jest bezkompromisowy w odgrywaniu heela - pokaz przy okazji szczytnego celu, dzieciaki wokół ringu, a ten pluje na przeciwnika :lol:

DDW przechodzi swoją erę Attitude :P

filomatrix 
Main Eventer

Wrestler: Ambrose, Havoc, Hendrix
Podziękował: 317
Podziękowano mu 46 razy w 8 Postach
Wysłany: 2015-01-20, 22:58   

Strona WWW DDW wyparowała. Ktoś coś wie na ten temat ?

Odpowiedz do tematu