Walka wycofana z karty Double or Nothing?... (zobacz)
Scarlett Bordeaux odejdzie z Impact Wrestling... (zobacz)
Zawodnik 205 Live w Bellatorze?... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
The Seraphim Tour 2009 - Promo
Autor Wiadomość
KAm2150 
Do or Die Wrestling

Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2009-01-26, 01:01   The Seraphim Tour 2009 - Promo

Już za tydzień o tej porze będę odpoczywał po pierwszym treningu u moich gospodarzy w Krakowie ;)

Dotychczas PIWG opierało się głównie na music videos i paru walkach. Wiele osób zarzucało nam brak gimmnicków i fabuły ;) Cóż, trzeba te braki powoli nadrabiać i mam nadzieje, że po moim wyjeździe parę postaci nabierze kolorów ;)

Zmiany zacznę oczywiście od samego siebie, wstępne efekty tego, można zobaczyć na video zamieszczonym poniżej. Na pewno uderzy w was od razu moja słaba gra aktorska, ale mam nadzieję, że małe nawiązania do Morrisona i Kendricka zostaną zauważone :P Oczywiście zrozumiem, jeżeli ktoś mnie całkiem zmiesza z błotem (ja bym to zrobił :P ), ale jeżeli już chcecie krytykować to piszcie co nie pasuje i jak można to poprawić. W końcu nikt nie dostaje Oscara po pierwszym występie ;)
http://kibole.wroclaw.pl/relacja7.html

dailymotion.pl/kam2150/video/x85ek5_the-seraphim-tour-2009-promo_sport

P.S Nie wiem czemu, ale przy kręceniu tego stresowałem się bardziej niż przy wczorajszym polonezie na mojej studniówce xD

Odpowiedz do tematu