Money in the Bank PPV, Stephanie McMahon zasz... (zobacz)
Zmiana mistrza na NXT, podsumowanie najważnie... (zobacz)
Omówienie wydarzeń z Raw po WrestleManii 37... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Sporty walki
Autor Wiadomość
josser 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart
Podziękował: 12
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2011-05-20, 18:40   Sporty walki

Z racji tego że sporty walki cieszą się coraz większą popularnością w Polsce postanowiłem założyć ten temat.

Parę słów odnośnie jutrzejszej gali KSW 16 i gali boksu.

Na jutrzejszej gali KSW głownie zwrócę uwagę na walkę Mameda z Mattem Lindlandem. W weekend to tylko ona przykuje moje oko, no może jeszcze Pudziana. U mnie jutro będzie gościł boks w TV. Najpierw walka Roya Jonesa Jr. z Denisem Lebiedevem, a następnie walka Aleksa Kuziemskiego z Cleverlym o pas mistrza świata federacji WBO w wadze półciężkiej. A późnej nocy Bernard Hopkins da z siebie wszystko aby zostać najstarszym mistrzem świata w historii. Jean Pascal jest jego przeciwnikiem, walka odbywać się będzie o pas federacji WBC podobnie jak w pierwszej walce w wadze półciężkiej. Warto dodać że zawodnicy spotkają się po raz drugi. Pierwsze ich starcie zakończyło się remisem, co mogło zszokować co niektórych. Jak dla mnie z tamtego pojedynku zwycięsko wyszedl Bernard no ale... Uważam że walka bedzie warta zerwania nocy.

Powrócę jeszcze do KSW.
W walce Mariusza jak zwykle ciężko coś powiedzieć. Thompson z ogromnym doświadczeniem, no ale co tu dużo mówić jest daremny. Warto również dodać że przeciwnik Pudziana na jutrzejszej gali przegrał z przeciwnikiem Pudziana (podajże KSW14) Kawaguchim.
Według mojego przeczucia walka będzie wyglądać następująco, obaj panowie walą się po mordach przez około minutę, później obejmują się w parterze aby złapać oddech i potrwa to do końca rundy. W typerze zagłosowałem na Pudziana, no ale jak już mówiłem wszystko jest możliwe.

chudinho94 
Jobber

Wrestler: The Miz, Randy Orton, Sin Cara
Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2011-05-20, 18:42   

Pudzian go rozniesie. Thomston był dobry teraz jest taki jak... eee nie wiem jak kto. Ale wiem że pudzian łatwo skury nie sprzeda :D

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2011-05-20, 19:36   

josser napisał/a:
Warto również dodać że przeciwnik Pudziana na jutrzejszej gali przegrał z przeciwnikiem Pudziana (podajże KSW14) Kawaguchim.

Gdyby walka potrwała 3 rundy to stawiam, że Mario też by dostał w dupę z Kawaguchim. Najlepsze jest to, że Japończyk był zajebiście zdziwiony kiedy po dwóch rundach zakończono walkę (ponoć "Guczi" myślał, że pojedynek jest - jak w każdym normalnym kraju - na dystansie 3 rund. Naiwniak... nie zauważył, że Pudzian nie ma na plecach butli z tlenem? :twisted: )

SaigeY 
Lower Midcarder

Wrestler: Kane
Podziękował: 6
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2011-05-25, 22:51   

huhu żarty:)

Captain Jerry 
Lower Midcarder

Wrestler: Danny Havoc
Podziękował: 5
Wysłany: 2014-11-09, 01:47   

Bardzo zawiodłem się na walce Adamek vs Szpilka. Skoro Szpilka jest nadzieją polskiego boksu w wadze ciężkiej to się pewnie nie doczekamy mistrzostwa świata. Chłopak praktycznie cały czas trzyma nisko ręce i kondycyjnie nie wytrzymuje walki, co było widać chyba w 8 rundzie. Jeśli chodzi o Adamka to mam do niego wielki szacunek za walki w kategorii junior ciężkiej, ale dzisiaj zupełnie brakowało mu jego głównego atutu czyli szybkości. Widać było w tej walce jego większe doświadczenie i przewagę psychiczną, ale właśnie ten mankament przesądził o jego porażce. Szkoda, że nie zdecydował się walczyć bardziej agresywnie i próbować nokautu, bo mimo że rzadziej trafiał to miałem wrażenie, że ma mocniejsze ciosy, co było widać po reakcjach Szpilki po ich przyjęciu. Walka była bardzo wolna i pewnie dlatego bardzo nudna. Nie mam nic do Szpilki, ale nie podoba mi się to że promują go w stylu murzyńskich(afroamerykańskich dla poprawnych politycznie) bokserów. Dużo gada przed walką, cwaniakuje i na koniec ujęcia jak jego rodzinka i narzeczona płaczą. Pytanie z jakiego powodu? Przecież nie wrócił z wojny w Korei czy Wietnamu. A no przecież dostał bonus 100 tys za wygranie walki(jeśli się nie mylę). Jeśli chodzi o Adamka to nie widzę dla niego przyszłości. Jest już chyba w takim wieku, że sił fizycznych mu raczej nie przybędzie. Powinien jeszcze stoczyć kilka walk i zakończyć udaną karierę. Co do Szpilki to obawiam się że uderzy mu woda sodowa do głowy i będzie chciał walczyć już teraz z jakimś lepszym bokserem, który pokaże mu miejsce w szeregu.

Odpowiedz do tematu