Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Twoja kontrowersyjna opinia.


LooseCannon

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  439
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.04.2008
  • Status:  Offline

Czytając forum odnoszę wrażenie, że wraz ze stażem, wielu użytkowników przejmuje od innych "modne punkty widzenia". Np. że Rey Mysterio nie taki i trzeba go nie lubić żeby nie było obory. Cody nie taki bo swego czasu nosił żółte majtki. Batista nie taki bo sapie. I tak dalej. Wszystko to zmierza to utrwalenia się pewnego standardu myślenia wśród fanów wrestlingu.

 

Ale jednak to jest show pełne osobowości i opowiedzianych historii. Każdy z nas jest inny i każdy ma swój gust. I właśnie po to założyłem ten temat. Chciałbym, żebyście podzielili się swoimi opiniami, które mogą innym wydać się kontrowersyjne, a nawet głupie i dziecinne. Chciałbym, żeby obyło się tutaj bez docinek typu "jesteś dzieckiem bo lubisz Reya Mysterio" albo "ale w TNA naprawdę są lepsze walki niż w WWE".

 

Życzę odwagi :grin:

 

Na zachętę podam moje opinie, z którymi pewnie nie zgodzi się masa osób:

 

1. Chris Jericho od czasu heel turnu jest beznadziejny i nie mogę zrozumieć, za co dostał dwa title runy i slammy dla zawodnika roku. Jego przebojowość i ogniste proma zostały zastąpione przez smęcenie i mruczenie pod nosem z miną, jakby zjadł przed chwilą cytrynę. Owszem, w ringu się wyróżnia na tle main eventerów pokroju Batisty, ale chodzi mi tutaj o sam gimmick. Cały jego feud z HBK był niezły tylko ze względu na oldschoolową charyzmę Shawna.

 

2. The Great Khali jest zabawny w promach i jako face sprawdza się dobrze. Wrestlerem jest miernym ale sam jego wygląd i wyraz twarzy sprawiają, że potrafi rozbawić mnie do łez. Zwłaszcza z rewelacyjnym Ranjinem.

 

3. Jeff Hardy to najlepszy face federacji od długiego czasu. Ma to "coś" w sobie. Jest oryginalny i bardzo przebojowy. Jego więź emocjonalna z publiką jest godna podziwu. No i przede wszystkim, nie jest bookowany na zbyt idealnego jak Cena czy Batista.

 

4. Undertaker nie powinien nigdy przegrać na WM.

 

5. Ricky Ortiz może być za kilka lat main eventerem. Jeszcze na razie jest zbyt zielony w ringu i w promach, ale widzę w nim taki "WWE all about" potencjał.

 

6. W tej chwili storyline'y w WWE biją na głowę te z TNA. W ogóle federacja McMahona jest o wiele ciekawsza do oglądania.

 

7. Mr. Kennedy jest nudny w ringu. W dodatku wygląda jak Barney z Flinstonów. W dodatku nie jest aż tak charyzmatyczny, jak się o nim mówi. Gimmick i catchphraise dają mu ogromne fory.

 

8. Randy Orton jest świetnym heelem, ale jego ostatni title run był nudny. Mam nadzieję, że nie wygra Royal Rumble i nie powróci do programu z Ceną. To było już "done to death".

 

9. Shelton Benjamin nigdy nie zostanie mistrzem. Jest typowy zawodnik do walki, natomiast nie potrafi zaangażować publiczności swoimi promami, nie ma wrodzonej charyzmy jak Jeff Hardy, ogólnie poza ringiem jest nudny.

 

10. Kane się wypalił i prawdę mówiąc, już nie boli mnie to że ciągle jobbuje. Przyzwyczaiłem się.

 

11. Mike Knox jest bardzo dobry w roli dzikiego brutala. Osobiście dałbym mu push.

 

12. Czasy ECW, kiedy Morrison był champem, Punk jego rywalem, a do pasa kandydowali Burke, Thorn, resztki originalsów, były najlepszymi w historii tego brandu od czasów jego powstania "z umarłych". Żadnych Henryków, nudzących Mattów, Hornswoggli. Taki fight club z udziałem utalentowanych rookies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.05.2008
  • Status:  Offline

Niestety taka prawda, kiedyś wrestling oglądało się z chęcią, teraz to tylko przyzwyczajenie.

Opinie zlewają się ze sobą i tak na prawdę nie wiadomo o co tu chodzi....

 

PS

Zgadzam się jedynie z punktami 11 i 12, na reszte nie chcial bym sie nawet wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  200
  • Reputacja:   19
  • Dołączył:  26.12.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Niestety tak jest , np. gość co ma 400 postów napisał że Rey Mysterio jest cienkim wrestlerem , to reszta też pisze że cienko walczy , choć na prawdę go lubią ...

Przecież forum jest po to aby wymieniać poglądy , a nie po to że jeden powie że taki Rey źle walczy a reszta to samo żeby nie wyśmiać ich że lubią Rey'a Mysterio , Batistę czy Johna Cenę . Ja osobiście Johna i Batisty nie lubię , ale jestem fanem Rey'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  142
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2007
  • Status:  Offline

Ad.1 Chris Jericho ogólnie od czasu powrotu jest cieniem samego siebie, i w ringu i przy majku.

Ad. 10 Word. Aktualnie Kane nie zasługuje na push, jego primetime już minął.

 

Rey od kiedy wychodował sobie brzuszek jest cieniem samego siebie, nie skacze, nie lata, jest tylko nieszkodliwym grubaskiem.

 

A z poglądów własnych. John Cena nie jest najgorszym wrestlerem świat. Jest całkiem średnim Main Eventerem, ale to jest jego miejsce i osobiście nie widzę go aktualnie niżej na karcie. Jasne, dostał ogromny push, też uważam że był zbyt mocno promowany, a ostatnio pas dostał z dupy, ale kupuję go jako Champa bardziej, niż na przykład wymienionego wcześniej Y2Ja.

 

A co do samego Chrisa, nie wiem czemu, nigdy nie mogłem go kupić jako champa, nawet w jego najlepszym okresie, gdy był Undisputed Championem. Sam nie wiem czemu, był bardzo dobry w ringu, genialny przy majku, ale brakowało mu tego czegoś.

 

Aha. Shawn Michaels jest najlepszym wrestlerem w historii ( go home indy boys :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

LooseCannon, czuję się zawiedziony, bo nie napisałeś niczego kontrowersyjnego ;). Z połową opinii się nawet zgadzam. Te zaś, które są różne od moich, wcale nie podnoszą mi ciśnienia. Dla Ciebie Hardy ma "to coś", a dla mnie jest na niego tylko większa koniunktura. Niewątpliwie jest bardzo oryginalny, ale nie dostrzegam jego fenomenu.

 

W Twoim poście jest tylko jedna rzecz, która wywołała grymas na mojej twarzy. Bynajmniej nie jest kontrowersyjna. Chodzi o "wygląd Barneya". Moim zdaniem to argument równie niepoważny jak żółte majtki.

 

A moje "kontrowersje"? Uważam, że walki Angle'a z Benoitem, polegające w większości na tarzaniu się po ringu i przechodzenia z jednego submissiona w drugi, były nudne. Raz to można zobaczyć, ale co za dużo, to niezdrowo. Więcej napiszę, jak mi coś dyskusyjnego (albo chociaż pozornie dyskusyjnego) przyjdzie do głowy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  860
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2008
  • Status:  Offline

Wiele osób mówi iż Cena jest słaby tak samo słaby przy mikrofonie jak w ringu. Ja natomiast mam inne zdanie według mnie on i t jego gadki do sibie pasują. Dzięki czemu nie prezentuje sie w tym lepiej od np. takiego Batisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.03.2008
  • Status:  Offline

Ja na temat Johna Ceny nie wypowiadam się bo go lubie a wiem że są osoby które mają 3-4 gwiazdki pod nickiem powiedza że jestem z pokolenia 619 coprawda tutaj mnie takie coś nie spotakło i dlatego tu nadal jestem ale na konkurencyjnym forum za to że powiedziałem że Hardy zostanie mistrzem zostałem zmieszany z błotem...

 

co do Batisty lubie go szanuje zazwyczaj psuje niektóre ruchy ale gość się trzymie i mam nadzije że po powrocie zobaczymy go w lepszej formie

 

Inne hmm.... uwazam że zwalnianie pracowników w WWE do dobry pomysł weźmy takiego Simmonsa w2008 roku pojawił się chyba 2 razy w TV a dostaje minimum 90 tyś dolarów ja się pytam za co ?? na emeryturze będą mu dobrze płacić a nie będzie musiał jeździć z całą obsadą WWE, a dzięki temu może wprowadzą kogoś nowego ja osobiście czekam na kogoś kto byłby Ray'em Mysterio z lat '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline

FEstus jest jednym z najlepszych powerwrestlerów w WWE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  66
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.05.2008
  • Status:  Offline

Chris Jericho jest obecnie najlepszym heelem w WWE (razem z Egde'em)

John Cena jest nie do zniesienia, jest po prostu BEZNADZIEJNY, może to napisać koleś z 1 czy z 10 milionami postów i zawsze go poprę.

Batista jest nudny.

Hardy ma zerowe mic skillsy, i dzisiaj nieczysty chair shot niestety już nie jest EXTREME :(

Kennedy nie jest śmieszny.

Swagger ma beznadziejny gimmick, aczkolwiek w ringu jest na prawdę dobry. Czekam na Swagger vs Sydal.

Walki PPV TNA sa o wiele lepsze niz te na PPV WWE (zdarzają się oczywiście wyjątki)

 

ps: Ortiz nigdy nie będzie Maint Eventerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  685
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.01.2008
  • Status:  Offline

saief, ja jednak uważam ze było bardziej zacnych wrestlerów niż hbk ;) Min. The Rock, SCSA, czy nawet Hulk Hogan. Wracając do tematu Ceny. Johna lubiłem na początku mojej "kariery" jednak coraz bardziej wgłębiając się we wrestling nabierałem niechęci do niego. I zawsze było "Cena najlepszy, Orton ciota" Pamiętam że gdy zacząłem oglądać wrestling to akurat był powrót Jericho. Więc od razu stał się moim ulubionym wrestlerem. Jednak w połowie feud'u z Michaelsem coraz bardziej zacząłem go nienawidzić. Teraz powiem parę słów o Kendricku. Spanky nie jest już "młody" ale jednak należy mu się push. I nie twierdzę tak że jest jednym z moich ulubionych wrestlerów ale dlatego że uważam że ma umiejętności porównywalne z um. Hardy'ego (wielu mnie zbezcześci za tą wypowiedź) jednak lepiej sprawuje się w roli face'a tudzież tweenera. To na tyle dwa badyle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  411
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.05.2006
  • Status:  Offline

1. Triple H może charyzme ma sporą, ale od dłuższego czasu nie pokazał w ringu nic, co na prawdę można by docenić, a jego osławione pedigree, jak na finishera, wygląda za mało ,,killersko".

 

2. 90% Div, tudzież Knockoutów, nie powinno nawet myśleć o wchodzeniu na ring :twisted:

 

3. Indys > WWE i TNA. Wrestling oglądam dla...wrestlingu, który rozumiem jako to, co dzieje się w obrębie ringu, a nie na backstage'u (i to z miejsca kolejny kontrowersyjny pogląd :D ) Oczywiście niezbędne jest, aby feudy miały jakieś uzasadnienie, którego nie da się wyłącznie przedstawić na ringu, ale sposób w jaki rozgrywane są choćby w ROH w zupełności mi wystarcza (proma, czasami jakiś brawl ,,za kulisami"). Pisanie zaś scenariuszu rodem z telenoweli, to nieporozumienie.

 

4. Uważam, ze Karen Angle była na maksa irytująca, wszystko z resztą co kręciło się w okół Angle Alliance było po prostu mierne.

 

5. Nie mogę zcierpieć tego, że wrestlerzy tacy jak CM Punk, Colt Cobana, Matt Sydal, Joe, Styles, Daniels i cała reszta która zabłysnęła na scenie niezależnej, skusiła się na oferty TNA i WWE, gdyż, z mojego punktu widzenia, najzwyczajniej się tam marnują (chociaż kasa z tego marnowania niezaprzeczalnie większa niż od występów w Indys).

 

6. Nigdy nie uważałem ''Samoan Spike'a" Umagi za beznadziejnego finishera. Dużo lepsze coś takiego, niż n-ta odmiana powerbomba, chockeslama itp.

 

Swoją drogą ciekawe są te trendy, wskazujące komu w danym czasie wypada cheerować, a komu nie :D Jeszcze nie tak dawno, w dobrym guście było powiesić parę psów na Jeffie Hardym, pojechać mu od ''glorified stuntmanów', teraz zaś wypada z aprobatą patrzeć na decyzję o przyznaniu mu pasa i podziwiać za drogę ,,od zera do bohatera" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Moja kontrowersyjna opinia?

 

Mark Henry to naprawdę dobry wrestler. 2008 rok był jego odrodzeniem i w ringu spisywał się naprawdę świetnie (oczywiście w porównaniu ze swoimi wcześniejszymi latami). Nie powinno się go bookować do 1 on 1 matchy, lecz w kilkuosobowych pojedynkach wypadał rewelacyjnie.

 

Miz & Morrison to tag team z potencjałem na rzeczywiste bycie niemal drugim DX. Najlepszy tag obecnie w WWE, przy odpowiedniej promocji mógłby znaczyć bardzo wiele. Przy okazji dodam, że wg mnie Miz to naprawdę solidny wrestler, który sporo się nauczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  142
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2007
  • Status:  Offline

Co do Ceny... Jasne, facet nie ma wybitnych umiejętności (raczej średniak), przy majku też jest "tylko" dobry, ale imo cała nagonka na jego postać to przesada. Ostatnio, gdy gdzieśtam na shout boxie padło hasło, że Cena ma przez rok pauzować, to dało wszyscy się niezmierni cieszyli. To jest chore. Nie można zapominać, że Cena mimo że został wypushowany na słońce, to cały czas niesamowicie ciężko pracuje, i w przeciwieństwie do innych "sztucznie pushowanych" (cześć Dave) jest w 100% profesjonalistą (on jobnął JBLowi... JBLowi!! xD) i zna swoje miejsce (raz jeszcze pozdrawiam Batistę).

 

No i kontynuując wyliczanki... Z większą przyjemnością oglądam PPV od WWE niż TNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 055
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.07.2006
  • Status:  Offline

1. Jedynym ciężkim zawodnikiem zasługującym na miano wrestlera jest Hernandez. Reszta jest mniej lub bardziej beznadziejna.

 

2. Walki pań powinny ograniczyć się do matchów pomiędzy Sarą Del Rey a Daziee Haze. Reszta j/w.

 

3. Najlepsze wrestlingowe gimmicki na przestrzeni ostatnich dwóch - trzech lat wyprodukowała Chikara Pro.

 

4. W wyścigu o popularność wśród widzów, ROH, które ma konkretny target i swoich wrestlerów, spokojnie jest w stanie przegonić TNA, które jest ani w dupe, ani w oko na dodatek nie wie czy promować swoich czy inwestować w emerytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 242
  • Reputacja:   19
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Trzy pierwsze opinie Majo są rzeczywiście kontrowersyjne. Cóż, taka jednak formuła tego tematu : ))

 

Jeżeli o mnie idzie, to ..

 

1) Matt Hardy jest najbardziej mdlącą postacią w całym WWE. Bez kitu, oglądanie go sprawia mi więcej 'cierpienia', aniżeli niesławny 'Monster mash battle royal' którzy odbył się na jednym z ubiegłorocznych(?) ECW. Całe szczęście, że nie wychyli się on z pushem raczej ponad trzeci brand, ponieważ bez jakiejś konkretnej zmiany gimmicku nic nie jest go w stanie w moich oczach uratować.

 

2) Randy Orton to najjaśniej świecąca gwiazda w całym WWE. Ta opinia jest podyktowana raczej osobistymi przesłankami, aczkolwiek wydaje mi się, że jest w niej co najmniej krzta obiektywizmu. Jest to heel zbierający obecnie największy pop (jakkolwiek by to nie zabrzmiało), ma świetny gimmick, mic skillsy i nawet to, że killerem ringowym to on nie jest, nie przeszkadza mi w oglądaniu go z nieukrywaną przyjemnością.

 

3) Vickie Guerrero to świetny General Manager. Zabijcie mnie, naprawdę tak uważam. Żaden GM w ciągu ostatnich kilku lat nie potrafił swoją osobą wzbudzić tak negatywnej reakcji. Wzorowy Heel GM.

 

Kolejność jest zupełnie przypadkowa. Nie są to oczywiście wszystkie kontrowersyjne tezy które mógłbym wygłosić, aczkolwiek po pierwsze - postanowiłem ograniczyć się do WWE, a po drugie - te przyszły mi na myśl pierwsze co jest równoznaczne z tym, że mają dla mnie największe znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...