Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
PIWG Training 30.12.2008
Autor Wiadomość
KAm2150 
Do or Die Wrestling

Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2009-01-01, 18:21   PIWG Training 30.12.2008

Ostatnie nagranie przed zakończeniem roku :)

Jeżeli miałbym zrobić podsumowanie 2008 roku to wygląda o wiele lepiej niż rok 2007 ;) Włożyliśmy sporo pracy w treningi, zamieściliśmy w sieci nasze pierwsze walki. W wakacje odwiedziło nas kilku gości, wymieniliśmy się naszą techniką, każdy na tym skorzystał. Jesień już taka wspaniałą nie była, bo straciliśmy miejscówkę, a ona nadaję się tylko do trenowania ciosów, które nie potrzebują zbyt wielu miejsca na wykonanie + odpada trening aeriali. Szykuję coś ala umowę z właścicielem poprzedniej hali, więc możliwe, że za jakiś czas ukarze się od dawna planowana gala, na której wreszcie wejdą gimmicki ;D Natomiast na początku lutego wybieram się na mały tour i jeżeli się uda, to wrzucę moje walki z Krakowa i Wrocławia http://kibole.wroclaw.pl/historia.html ( Z ekipą PUW)

A teraz filmik ;)

dailymotion.pl/kam2150/video/x7w785_piwg-training-30122008_sport
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

RedMachine 

Wrestler: Kane
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2009-01-01, 20:33   

hehe filmik fajny. według mnie inicjatywa też ^^ niektóre ciosy to prawie jak Christopher Daniels. Ja jestem z takich co wspierają takie inicjatywy. a więc bawcie się w wrestling dalej! Każdy musi rozwijać swoją pasję

Rudolf 
Midcarder

Wrestler: Dreamer|Orton|Punk
Podziękował: 46
Wysłany: 2009-01-02, 14:14   

Niestety, ale z przykrością muszę przyznać, że nagranie najsłabsze jakie widziałem w Waszym wykonaniu. Rozumiem, że hala jest jaka jest... Ale niektóre akcje wykonywane jakby bez wysiłku. Więcej serca! :D Niemniej jednak podziwiam Was. Hmm patrząc na Twoje plany krakowskie to aż mnie ciągnie przyjechać do Krakowa, ale nie dam rady :D Powodzenia w przyszłym roku. Mam nadzieję, że w końcu ustawicie się dobrze w porządnej hali no i Just Happy New Year :) Pozdrawiam
Rudi

Raider 

Wrestler: Undertaker
Podziękował: 0
Wysłany: 2009-01-02, 20:56   

No ja rozumiem, że brak treningu itp., ale bez przesady, gdzie Wasza dynamika? To nie jest to PIWG, z którym trenowałem w wakacje, panowie, więcej serca :D Ja ostatnio zrobiłem sobie z Evolutionem trening skromny i rzucaliśmy się jak szmaty, jestem w lepszej formie niż w wakacje :D
Trening z PUW w lutym, powiadasz? Pewnie się tam spotkamy :D Może mały ChokeRider? :P Ja myślałem czy by się do Was nie wybrać pod koniec stycznia, ale nie dam raczej rady, bo będę miał wtedy sesję. Cóż, ćwiczcie dalej, a potu, krwi i siły nie żałujcie :D
To deny my wisdom for anger
To break the scream of a silent fool
To be the Knightrider of Doom

KAm2150 
Do or Die Wrestling

Wysłany: 2009-01-03, 20:06   

Oj tam Raider gadasz :P Zauważ, że osoby na tym filmiku poza mną były tylko na 2-3 treningach :P I szczerze mówiąc lenia mieliśmy podczas nagrania, więc za bardzo nie będę bronił się przed Twoimi zarzutami ;D

Zły news, kolejną halę straciliśmy. Dziś miało być nagrywane moje promo, ale gdy przyszliśmy na halę i poprosiliśmy o klucz do salki gimnastycznej, to nowa recepcjonistka powiedziała, że nigdy nie wolno było nam jej wynajmować, po prostu poprzednia recepcjonistka o tym nie wiedziała i dlatego nam klucz dawała... Jak pech to pech, oby mój plan awaryjny wypalił, dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedział, czy ten pomysł przeszedł ;P
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  

RedMachine 

Wrestler: Kane
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2009-01-03, 21:27   

łeee no , z tego co tu czytam to wy macie pecha do wszystkich woźnych i recepcjonistek, dajcie mi jej adres to przyjdę z kumplami :D :P :twisted: ale nie na serio to nie wolno się załamywać, każdy ma ciężko. wy brnijcie dalej, jeszcze coś osiągniecie

KAm2150 
Do or Die Wrestling

Wysłany: 2009-01-04, 01:28   

Nie mogę Ci podać ich adresu, to już działka Raidera :P Zrobi po choke riderze dla każdej z pań i po sprawie ;) Ja się nigdy nie poddam, jeżeli chodzi o wrestling, jakoś te 4 miechy bez trenowania przetrwałem to i teraz wytrzymam. Dziś jak opuściliśmy recepcje hali, poszło tylko parę słów na k, kila piwek, bilard i mi przeszło :D

koniec offtopu ;)

Odpowiedz do tematu