Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Wyniki HVW Awards 2008!


estevez

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

HIGH VOLTAGE WRESTLING AWARDS 2008

 

Na wstępie chciałem podziękować wszystkim, którym chciało się oddać swój głos, jednak muszę wyrazić ubolewanie, że było tego tak mało... no ale trudno.

 

Poniżej przedstawiam oficjalne wyniki, dodatkowo dołożę swój komentarz do każdej kategorii.

 

 

1. Wrestler roku.

 

I miejsce - Vaclav

II miejsce - Psycho One

III miejsce - Jupiter

 

Zwycięstwo Vaclava wogóle nie dziwi. W końcu to pierwszy champ w federacji, do tego właśnie do niego należy najdłuższa seria zwycięstw (4 wygrane z rzędu). Wysoko znalazł się Psycho One, któremu nie zaszkodziło opuszczenie kilku gal. Dla mnie największym zaskoczeniem jest braw Yamato Konoe w pierwszej trójce, bo w moim odczuciu to właśnie Książe prezentował najrówniejszą formę przez cały okres pobytu w HVW.

 

2. Debiutant roku.

 

I miejsce - Alex "The IOOT" Scorp

II miejsce - Mamoru

III miejsce - Nicky Damage

 

Scorp wygrywa z dużą przewagą nad kolejnymi wrestlerami. Zdecydowanie najlepszy spośród nominowanych, zdobył Polish Championship na UP2 i nie oddał go do końca. Mamoru wysoko mimo bardzo przeciętnego startu, z czasem się grubo rozkręcił.

 

2. Tag Team roku.

 

I miejsce - n.K.w (Nicky Damage & Husar)

II miejsce - Children of Sensi (TuanX & Psycho One) oraz Revolution (Jupiter & Chris "More" Attitude) ex-equo

 

n.K.w. wygrało zdecydowanie, co nie jest zaskoczeniem, gdyż byli najwyrazistrzym teamem w federacji, regularnie walczyli a przede wszystkim zostali pierwszymi Tag Team Champions.

 

3. Najbardziej niedoceniany.

 

I miejsce - Nas Jazzowski

II miejsce - Curtis Woods

III miejsce - Johnny Thornpike

 

Jazzowski nie miał najlepszej końcówki w HVW, więc jest to dla mnie sporym zaskoczeniem. Wygrał jednak z ogromną przewagą, więc daje to do myślenia nam nowicjuszom, którym do bookerów wiele brakuje.

 

4. Walka roku.

 

I miejsce - House of Fear Match (Vaclav vs Jupiter)

II miejsce - Steel Cage Match (Jupiter vs Vaclav vs Chris "More" Attitude)

III miejsce - Cage of Terror (Venomus vs Woods vs Oleśnicki vs Ference vs Thornpike)

 

Cieszy mnie fakt, że wygrała walka napisana przeze mnie :twisted: Dobrych walk było dużo, stąd też spodziewałem się wyrównanej walki, jednak House of Fear wygrał zdecydowanie. Miły akcent, gdyż ta walka zamknęła rok 2008 w HVW.

 

5. Moment roku.

 

I miejsce - Wyłonienie pierwszego HVW World Championa

II miejsce - Speech Felipe Castro na Baltic Mayhem.

III miejsce - Tee Time podczas Baltic Mayhem.

 

W najlepszej trójce aż 2 momenty z Baltic Mayhem, potwierdzające wagę tej gali. Za najważniejszy moment wybraliście zdobycie przez Vaclava World Title, z czego on sam napewno się ucieszy :)

 

6. Najlepszy gimmick.

 

I miejsce - Psycho One i Vaclav (ex-equo)

III miejsce - Alex "The IOOT" Scorp

 

Czy ktoś spodziewałby się, że kiedyś zobaczy tą dwójkę razem? Jedynie przy odbiorze nagrody, co i tak napewno zakończyło by się szamotaniną :) Wygrały 2 bardzo wyraziste gimmicki. Godne uwagi jest wysokie miejsce debiutanta.

 

7. Najgorszy gimmick.

 

I miejsce - The Flying Man/Men

II miejsce - CoolMan

III miejsce - Jack "Avos" Ross

 

Latający mężczyźni wygrywają w tej niechlubnej kategori. Drugie miejsce dla pogromcy ojców Coolmana. Trzeci powinien być Seba, ale nie będzie gdyż nigdy nie miał nic wspólnego z HVW :)

 

8. Wyróżnienie

 

I miejsce - Władze/Bookerzy HVW

II miejsce - Heniek Tyski

III miejsce - Vlad Biggmaczyński

 

Miło nam bookerom otrzymać to wyróżnienie od czytelników. Dobrze, że potraficie docenić naszą pracę. Drugie miejsce dla powszechnie znanego i lubianego Heńka Tyskiego, który ma prawo czuć się mentalnym zwycięzcą, gdyż uległ tylko 1 głosem!

 

 

I to by było na tyle... Tak zdecydowaliście. Najwięcej "statuetek" zdobył Vaclav, dla którego gratulacje.

 

Liczę, że spotkamy się w podobnych okolicznościach już za rok, również w HVW :razz:

 

Peace...

Edytowane przez estevez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mu

    25

  • estevez

    19

  • Biggmac

    7

  • The Sickman

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  786
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline

były jakieś nieważne głosy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

były jakieś nieważne głosy ?

 

o ile dobrze pamiętam, to Twój nie spełnił kryteriów;] więcej nie pamiętam na ten moment... ale przewaga zwycięzcy była bezpieczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 864
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.01.2008
  • Status:  Offline

Cieszę się, że już są wyniki mimo tego, że dałem d*** i nie zagłosowałem

 

1. Wrestler roku.

 

I miejsce - Vaclav

II miejsce - Psycho One

III miejsce - Jupiter

 

Vaclav był pierwszym champem i reszte znamy ale moim zdaniem Yamato powinien być w tej trójce bo był na pewno lepszy od Jupitera.

2. Debiutant roku.

 

I miejsce - Alex "The IOOT" Scorp

II miejsce - Mamoru

III miejsce - Nicky Damage

 

Tu nie ma niespodzienki ponieważ Dziku od początku prezentował równa bardzo wysoką formę. A co do mojego 2 miejsca to się cieszę oczywiście ale nie zasługuję z jednego powodu na UP 2 nie oddałem erpa do UP 4 szło mi tragicznie dopiero później odkryłem, że mogę pisać w mój sposób. Nicky powinien być 2 a Venomus 3.

 

. Tag Team roku.

 

I miejsce - n.K.w (Nicky Damage & Husar)

II miejsce - Children of Sensi (TuanX & Psycho One) oraz Revolution (Jupiter & Chris "More" Attitude) ex-equo

 

Tutaj jest sprawiedliwie, jedyny regularny Tag Team na pierwszym miejscu. :) Całkowicie sprawiedliwie i uczciwie.

 

Co do reszty również się zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  786
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline

musiało być ich więcej chyba , że nie umiem liczyć .

 

bez mojego głosu biały ma punkt przewagi chyba , że coś źle policzyłem . człowiek omylny jest , dlatego zrobie to jeszcze raz . a Ty , ile razy liczyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  347
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.06.2006
  • Status:  Offline

No co do głosów to prawie wszędzie dobrze postawiałem :P

Nie dziwi mnie to że Vaclav zdobył najwięcej statuetek, jest poprostu kozak i tyle. Alex też zasłużył na wygraną.

Cieszy też to że C-WEBB znalazł się... w 3 z najlepszych walk ale jest :)

tak na marginesie to zabrano nagrodę za najbardziej niedocenianego zawodnika HVW i oczywiście wygrał Curtis "C-WEBB" Woods... że tak powiem pozytywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  786
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline

bez mojego głosu 32 - 31 dla psycho .

 

[ Dodano: 2008-12-18, 23:42 ]

więc chyba więcej głosów nie uznałeś niż tylko mój . ciekawe , że tylko tych nie uznałeś , co mi dawały punkty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

musiało być ich więcej chyba , że nie umiem liczyć .

 

bez mojego głosu biały ma punkt przewagi chyba , że coś źle policzyłem . człowiek omylny jest , dlatego zrobie to jeszcze raz . a Ty , ile razy liczyłeś ?

 

generalnie to liczył za mnie Excel, ale nie zaprzeczam, że mogłem coś gdzieś źle punkt wpisać. Dziś już mi się nie chce, ale jutro postaram się to sprawdzić jeszcze raz.

 

mó, nie doszukuj się na siłę teorii spiskowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  786
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline

nie doszukuje sie , liczyłem 3 razy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

sprawdziłem. jako nieważne potraktowałem głosy modjo (tylko 4 kategorie), Euza, Twój. To, że akurat tam byłeś na 1 miejscu to czysty zbieg okoliczności, i pretensje możesz mieć do wyżej wymienionych osób, że nie chciało im się zagłosować zgodnie z podanymi zasadami. Mogę odjąć jeszcze głos Biggmaca, ale to i tak nic nie zmieni.

 

To tylko zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  786
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline

nie mam pretensjii , doszukuje sie teorii spiskowych .

 

mó, nie doszukuj się na siłę teorii spiskowych :)

 

teraz moge już nie na siłe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

teraz moge już nie na siłe ?

 

Możesz, ale co to zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  786
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline

sam najlepiej wiesz co .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

sam najlepiej wiesz co .

 

Nie zmieni nic. Wyniki są już oficjalne.

 

Może to i skandal, oszustwo, teorie spiskowe może wchodzą w grę. Zasady były jednak jasne. Kto jak głosował, każdy widzi, nie każdy jednak chciał głosować wg zasad. Pogódź się z tym, lub nie. Nikt jednak nie zrobił nikomu na złość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  786
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline

Nie zmieni nic.

 

tak właśnie myślałem .

 

Może to i skandal, oszustwo, teorie spiskowe może wchodzą w grę.

 

to Ty powiedziałeś . anywayz : pieprzyć to . skoro są oficjalne to nie ma co pierdolić za uszami . gratulacje leśny , powiedz , jak to jest kiedy wygrywasz coś tylko dlatego , że nie wszyscy sie lubią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • -Raven-
      Dokładnie. Chciała się pozbyć zapachu ryb.
    • IIL
      Słyszeliście o SGW w Ugandzie? Taki wrestling pasjonatów w błocie. Kilka ich filmów obiegło swego czasu social media. Odwiedził ich tam również między innymi znany z Dragon Gate/AEW CIMA oraz znany z WWE Mansoor. Will Ospreay dorzucił się do składki na ring dla nich (wydał z własnej kieszeni 5K$) i zapytany podczas konferencji prasowej po AEW Dynasty wyraził chęć odwiedzenia ich w Afryce.   Nie trzeba było długo czekać na oficjalne wyzwanie:   Co o tym sądzicie? Mi się to zajebiscie podoba. Wsparcie dla ludzi mających pasję do wrestlingu i niestety brak możliwości rozwoju w tym kierunku. Jestem jednak niestety pewien, że AEW będzie mieszane z błotem za to, że wysyła w takie miejsca swoich zawodników…
    • KyRenLo
      Żeby pozbyć się zapachu. W Kasynie był bar, w którym pracowała. Bar z ostrygami.           
    • KyRenLo
      Draft 2024 zaczyna się na najbliższej niebieskiej tygodniówce. WWE wrzuciło info o zasadach. Plus zawodnicy i zawodniczki do wyboru.    
    • PpW
      Nasz nowy szef - "Real Deal" Mister Z, przypomina - cała gala PpW: Ewenement Haze, w tym m.in. widoczna na focie ostateczna eliminacja (byłego) Prezesa Mandeckiego - jest do obejrzenia za darmo na naszym YouTubie @OficjalnePPW 📺🤯 A już w tą sobotę, podamy wam pierwsze informacje na temat nadchodzącego - LEDWO LEGALNE 4 🔥🔥🔥 Foto @hernamewasmargot - Małgorzata Tomczak 📸 Przeczytaj na fanpage.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...