Feud Miza z Bryanem będzie kontynuowany, Heym... (zobacz)
Renee Young za stolikiem komentatorskim? Nowa... (zobacz)
Plany dla Zigglera i McIntyre'a, Kontuzja Zac... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
dyskusja: UFC 87 - Seek and Destroy
Autor Wiadomość
theGrimRipper 
Main Eventer

Wrestler: JRP
E-fed: Stabber'n'Son
Podziękował: 10
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2008-07-10, 06:17   dyskusja: UFC 87 - Seek and Destroy

Karta UFC 87: Seek and Destroy

* Georges St. Pierre Vs Jon Fitch
* Kenny Florian Vs Roger Huerta
* Brock Lesnar Vs Heath Herring
* Luke Cummo Vs Tamdan McCrory
* Cheick Kongo Vs Dan Evensen
* Steve Bruno Vs Chris Wilson
* Ben Saunders Vs Jared Rollins
* Andre Gusmao Vs Tomasz Drwal

Nie wkręciłem się, póki co, w MMA do tego stopnia, jak kiedyś we wrestling, ale wygląda na to, że kilka pojedynków będzie ciekawych. Oczywiście mnie najbardziej interesuje, co w swojej drugiej walce pokaże "Goryl". Debiut w UFC nie wypadł okazale, ale słyszałem (z tzw. drugiej ręki), że Tomasz jest w niezłej formie, co potwierdza jego obecny sparringpartner, Paweł Nastula (Drwal wygrał z Nastulą 5 z pięciu ich "półoficjalnych" walk, w tym 3 przez TKO, jedną przez submission). Gusmao widziałem w jednym z odcinków IFL i na pewno jest niezłym zawodnikiem, ale chyba w zasięgu Polaka.
O walce Brocka pisaliście już na forum. Jeśli Lesnar potrafi uczyć się na błędach, to ma pewne szanse z Herringiem. Jednak jeśli Heath nie zlekceważy ex-wrestlera, to raczej on wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko (obym się mylił, bo, w przeciwieństwie do jego kariery w WWE, Lesnar a'la UFC mi "podchodzi" i będe mu kibicował w tej walce).
Do tego na pewno z dobrej strony pokaże się GSP, innych zawodników nie bardzo jeszcze kojarzę, ale pewnie z czasem i to nadrobię. W końcu na naukę MMA (nawet tylko tą sprzed ekranu TV) nigdy nie jest za późno, prawda, SPoP?

A biorąc pod uwagę, że w noc gali pracuję na nockę, jest bardzo prawdopodobne, że wyhaczę jakiś stream i obejrzę sobie galę na żywo :)

[ Dodano: 2008-07-10, 06:21 ]
A oto, co Gusmao powiedział o zbliżającym się pojedynku w Minneapolis:

„Teraz jest to oficjalne. IFL zwolniło mnie a UFC zadzwoniło do mnie zaraz po tym, po to żebym podpisał z nimi kontrakt. Cały czas trenuje bardzo ciężko, dopiero co skończyłem trening z Renzo. W tym samym czasie trenuje też z Cachorrao. Waga w której będę walczyć ma sporo twardych i dobrych zawodników więc to będzie dla mnie dobry sprawdzian. To że jestem niepokonany nie ma dla mnie żadnego znaczenia, ci którzy nie przegrali to ci którzy nie walczyli. Dam z siebie wszystko i będę gotowy na wojnę. Wiem o tej walce już od trzech tygodni, Drwal lubi walczyć cios za cios, więc obaj będziemy chcieli aby walka ta toczyła się w stójce. Dojdzie do zniekształcenia twarzy".

źródło: graciemag.com (ja odnalazłem ten news na polskim http://www.bushi.net.pl )

psonic
Jobber

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-07-10, 13:27   

ciekawie sie zapowiada , bede ogladal na 100% . najbardziej mnie interesuje lesnar , pozniej drwal . mam nadzieje ze lesnar wygra z herringiem i pozwoli mu to troche rozwinac skrzydel w ufc

Odpowiedz do tematu