Adepci Performance Center jako fani na Raw, B... (zobacz)
Hana Kimura nie żyje... (zobacz)
Triple H o Gaspardzie, zapowiedź SmackDown, w... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ściąganie wrestlingu z... : IRC
Autor Wiadomość
Przemk0 Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 5183
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2003-11-26, 20:13   Ściąganie wrestlingu z... : IRC

Ściąganie wrestlingu z...

Część 2 - IRC :
wersja 1.1 - poprawione blędy, więcej pojęć wyjaśnionych, dbałość o prostote języka

1) Podstawy :

IRC czyli Internet Relay Chat. Zapewne część z was spotkała się już z tą usługą i korzystała z niej do rozmowy. Jeśli nie to wyjaśniam, że IRC głównie służy do rozmowy(taki czat internetowy)/wymiany informacji z innymi użytkownikami internetu. Wymiana ta jest realizowana za pomocą sieci połączonych ze sobą serverów tworzących sieć IRC. Sieci IRC'a jest wiele więc może się zdarzyć że w poszukiwaniu softu będziecie przeskakiwać po różnych sieciach. Myśle że nie ma powodu rozwodzić się tutaj nad strukturą sieci IRC bo to nie jest dla nas ważne. Przejdżmy do praktyki !!

Po pierwsze i najważniejsze, są dwa sposoby ściągania z sieci IRC* :

- Tzw. XDCC - wykorzystywanie specjalnie do tego postawionych botów, które same na żądanie przesyłają nam pakiet (plik).
- Tzw. FSERVy - wykorzystywanie małych serwerów przypominających FTPy, uruchomione przez samych użytkowników kanału.

* - XDCC jest stosunkowo łatwe w porównaniu z obsługą FSERVów

Słowniczek :
Kanał - W sieci IRC mamy kanały(channels) a w czatach internetowych ich odpowiednikiem są pokoje czyli takie miejsca spotkań.
Bot - Inaczej program który siedzi na kanale najczeście 24/7 i serwuje(udostępnia) pliki bądz tez inna usługę.
Pakiet - Inaczej plik który przesyła nam bot :)
FTP - File Transfer Protocol .. Inny sposób udostępniania plików w internecie.. którego tutaj nie opisze i nie ma wiele wspólnego z IRCem.

2) Konfiguracja i problemy z nią związane!

Zasadniczo to mogą wystąpić tylko dwa problemy. Pierwszy to zablokowane przez ISP (dostawca internetowy) porty IRC lub bycie za twardym firewallem (to można obejść, trzeba tylko troche pracy włożyć, jednak to trzeba gadać z adminem, pytać się, dowiadywać i w ogóle, nie do rozwiązania tutaj przeze mnie), a drugi problem to konfiguracja programu do IRCa. Tak jak już napisałem opisuje problem na przykładzie mIRCa (do ściągnięcia z www.mirc.com)

Problemy z konfiguracja:
- Aby w ogóle można było cokolwiek ściągnąć, trzeba ustawić parę rzeczy:W Connect -> Perform wpisujemy takie komendy jak widać na obrazku.
Ewentualnie przy lepszych łączach packetsize 8192Używam Auto-get (automatyczne pobieranie plików), ale można stosować Show get dialog (pokazuj okienko z pytaniem czy pobrać plik). Musowo dajcie RESUME! gdyż umożliwia ono rozpoczęcie pobierania pliku od miejsca w którym ostatnio skończyliśmy. Dzieje się tak w przypadku gdy ściagnelismy juz troszke pliku i chcemy dokończyć dnia następnego.Pamiętaj, że port range ma być od 1024-5000 (niektóre boty wymagają inaczej, ale to podają zawsze!).Tak jak widac DCC Ignore musi byc Disabled (wylaczone) i odznaczony Turn ingore back on in, zeby ignorowanie plikow DCC nie wracało.

3) XDCC - ściąganie

Po wejściu na kanał (pokój) widzimy z reguły masę użytkowników. Liczba waha sie standardowo od 500 do 2000. Powstaje problem, jak wśród nich znaleźć boty, czyli źródło naszych programów/filmów. Pierwsza sprawą jest wyselekcjonowanie tych userów, którzy przy swoim nicku maja znaczek + jest to tzw. (voice) czyli userzy ci maja prawo pisać na kanale (przy odpowiednim ustawieniu kanału), a boty przecież muszą ogłaszać jakoś to co mają u siebie, prawda??? :) ... No właśnie. Także połowa roboty za nami... Teraz jak rozpoznać bota wśród tych 200stu z plusikami użytkowników... Ano po przeyśleniu sprawy dochodzi się do wniosku, że jak ktoś stawia setkę botów to chyba nie nadaje każdemu z kosmosu wziętej nazwy, więc, szukamy czegoś co się powtarza. Z reguły jest to jakaś nazwa lub skrót nazwy kanału (np. GW, XDCC, WZ lub inne), cześć wspólna nazwy (np. SLUT, BITCH, BOT) i finalnie dodany jest jakiś numer porządkowy. Nie muszą być dokładnie po kolei numery. rozbieżność może być w liczbach, np. (czysto teoretyczne nazwy!!):

- [XDCC-SLUT-B129]
- [XDCC-SLUT-B136]
- [XDCC-SLUT-B137]
...itd.

Najważniejsze jest to, abyście wyszukiwali powtarzającej się nazwy. Sprawa z reguły jest uproszczona, bo boty reklamują się na kanale (piszą na nim co mają i jak z nich ściągać), tak więc nie ma z reguły problemu z wyszukaniem kto jest, a kto nie jest botem.

Inaczej ma się sprawa gdy boty widzimy, że są, a na kanale nie ma info o nich i o sofcie który servuja. Wtedy musimy ręcznie sprawdzić co który ma (męczące jest to sprawa, ale jak czegoś bardzo pragniemy, trzeba się trochę namęczyć). Tak więc stosujemy standardową komendę która prosi bota o pokazanie swej zawartości (zdarzają się kanały gdzie nieco się ta komenda różni - ale jeżeli tak jest, to info o tym na kanale na pewno znajdziecie). Tak więc komenda tą jest przykładowo :

/msg "nazwa bota" xdcc list ("nazwa bota" - zastępujemy prawdziwą nazwą bez nawiasów).

Dokładnie jest to prośba o liste plików jakie posiada dany bot.

Uwaga !! Na niektórych kanałach takie działanie jest zabronione (najcześciej pisze o tym w topicu [temacie]) i mozecie dostać za to kick (wywalenie z kanału) lub nawet ban (permamentne wywalenie z kanału). Na tych kanałach musicie spokojnie poczekać aż boty same sie zareklamują i obwieszczą wam co mają. Po takiej komendzie wyświetla nam się w oknie głównym lub prywatnym lista z dostępnymi programami oraz innymi informacjami. Np:

-(nazwa bota)- ** 1 pack ** 13 of 20 slots open, Record: 759.5KB/s
-(nazwa bota)- ** Bandwidth Usage ** Current: 2845.5KB/s, Record: 5077.3KB/s
-(nazwa bota)- ** To request a file type: "/msg nazwa bota xdcc send #x" **
-(nazwa bota)- #1 375x [250] 11.06.02 Unreal Tournament 2003 demo
-(nazwa bota)- Total Offered: 250.5 MB Total Transferred: 6.77 TB

Co to wszystko oznacza?... Tak więc krok po kroku:

1 linijka - Bot posiada jeden pakiet, czyli jedną rzecz, którą udostępnia. W danym momencie może wysłać pakiet do 13 osób (13 slotów wolnych z 20 możliwych). Rekordowy transfer na jednego ssającego to 759.5KB (tu widać przewagę irca nad ftpami albo p2p... prędkość, prędkość i jeszcze raz prędkość! gdy bot jest postawiony na dobrym łączu to może być ona zawrotna)

Ilość slotów równa się ilości osób które mogą ściagać od tego bota w jednym momencie!

2 linijka - Obciążenie łącza przez wszystkich leecherów (ściągających/ssających) wynosi aktualnie 2845.5KB/s, a rekordowo wyniosło kiedyś 5077.3KB/s

3 linijka - Aby rozpocząć ściąganie użyj komendy /msg nazwa bota xdcc send #x - gdzie x oznacza numer pakietu/pliku (patrz linijka niżej)

4 linijka - Podstawiając 1 za x w komendzie powyżej rozpoczniemy zasysanie UT 2003 dema (programów/pakietów zawsze może być wiecej, np. pod numerkiem 2 coś innego, a pod numerkiem 3 jeszcze coś innego - w tym przypadku mamy tylko jedną rzecz)

5 linijka - Bot ma dla nas 250.5 MB danych we wszystkich pakietach (tutaj tylko ma jeden), a od momentu wystartowania wysłał już łącznie 2.67 TB danych.


Dobra.. Gdy już wybierzemy sobie bota, użyjemy komendy z odpowiednią cyferką podstawioną za x :

/msg nazwa bota xdcc send #1

To powinno po chwili zostać wyświetlony tekst :

-(nazwa bota)- *** Sending You Pack #1 Which Is 250MB. (Resume Supported)

Otworzy się okienko get dialog (jeśli tak ustawiliśmy w opcjach) i żądana przez nas pozycja zacznie trafiać do nas (mogą wystąpić problemy! jeśli wystąpią to wróć do konfiguracji i sprawdz czy masz wszystko dobrze ustawione! oraz tez przeczytaj następny akapit).

Czasami moze jednak zadarzyć się że bot ma wszystkie sloty zapełnione (patrz linijka pierwsza opisu reklamy bota).. i ustawi wtedy nas w kolejkę oczekującycj na wolny slot (wolne miejsce do ściągania). Dzieje się tak najczęściej gdy chcemy ściągnąć jakiś mega nowy program czy galę wrestlingu jak w naszym przypadku. Wtedy niestety albo szukamy innego bota/kanału albo cierpliwie czekamy. Bot będzie was informował o statusie i o przewidywalnym czasie, kiedy zaczniecie ściagać. Bardzo rzadko może się też zdarzyć że zabraknie dla nas miejsca nawet w kolejce.. wtedy to juz kaplica musimy czekać na zmniejszenie kolejki i co pewnien czas prosić wspomnianą komendą xdcc o pakiet.

Na koniec jeszcze jedna komenda xdcc.. która czasem działa na niektórych botach/kanałach :

/msg nazwa bota xdcc info #x

Pokazuje nam informacje o pakiecie pod numerem x. (uwaga! komenda nie jest często spotykana)


4) FSERV - Ściąganie

Z FServ'ow możemy ssać pliki tak jak standardowo je spakowano (jak spakowali je ludzie ktorzy wypuscili dany stuff), gdyz najczęściej stuff jest udostępniany w postaci kilkunastu plików RAR. Jest to czasm upierdliwe ze względu na kolejki i malą liczbe plików które możemy wstawić do kolejki na jeden raz. Zaletą jest jednak to że na fservach mozemy znaleźć wiele starszych plików (w naszym przypadku gal) których nie ma już na botach xdcc.

A jak poznajemy fserwy???

Fservy też mają plusiki przy nicku (voice) i są to standardowi użytkownicy irca wiec mogą mieć róźne nazwy beż zadnej reguly, trzeba więc czekać aż się zareklamują na kanale. Przykładem reklamy fserva na kanale jest:Widać tu typowo charakterystyczne cechy dla serwów. Pierwsza i najważniejsza to trigger.

W tym przypadku trigerem jest : !Fooot - jest to komenda po wklejeniu której uzyskujemy połączenie z serverem (fservem). To co nas interesuje dalej to sends i queues. W tym przypadku można śmiało wbijać się na server, bo jeden z dwóch slotów do wysyłki jest tylko wykorzystany. A patrząc na kolejkę wdzimy, że nie ma żadnej. Dalej w note mamy soft jaki znajduje się na servie.

Są to głowne cechy charakterystyczne. Często można spotkać jeszcze min cps, czyli minimalna prędkość zasysania, poniżej której zostajemy z serverem rozłaczeni.

Po użyciu triggera, pojawia sie przykładowo okienko takie (roznica jest w Nicku i Adresie) a ogólny wygląd okienka zawsze taki sam:Bierzemy Accept i dalej wykakuje nowe okno (priv)
(Jako przykład biorę inny server, żeby queues (kolejka) było wykorzystane)

Po załadowaniu okna, widzimy coś takiego:Patrząc od góry interesują nas komendy - Commends:

Niektóre servery wyświetlają jeszcze statystyki, ale to opcjonalnie. I tutaj mała uwaga na niektórych servach/kanałach zabronione jest używanie komendy queues albo sends, więc uważajcie bo możecie dostać kicka albo bana!

Jak wyświetli nam się [\] stosujemy komendę DIR (po prostu wpisujemy dir i walimy w enter)

Pokazuje się lista dostępnych katalogów i plików:Poruszamy sie po katalogu stosując komendę CD (change dir czyli zmień katalog), np cd films, albo jak jesteśmy w filmach i chcemy wyjść do góry, to cd ..

Do zassania, gdy już jesteśmy w katalogu z plikiem używamy komendy : get nazwa_pliku (widać komendę gotową do użycia na dole screena).

Po tym powinno rozpocząć się pobieranie danego pliku, jeśli oczywiście mamy wolne sloty... jeśli nie to zostaniemy dodani do kolejki i poinformowani o tym. Następnie możemy sobie dodać następne pliki do ściąganie i ustawione one zostaną w kolejkę. Uwaga! Ilość plików które możemy mieć w kolejce jest najczęściej ograniczona więc się nie zdziwcie jeśli w pewnym momencie fserv odmówi wam zakolejkowania pliku.

Teraz powtórzymy komendy Fserva żeby się wam utrwaliły! :

Na początek trzy podstawowe polecenia: dir, cd i get.

dir - wyświetla zawartość bieżącego katalogu w którym jesteśmy.
cd .. - przechodzimy do folderu nadrzędnego
cd nazwa - wchodzimy do wybranego katalogu.
get nazwapliku - pobieramy dany plik.

Pozostałe komendy :

queues - wyświetla cała koeljkę plików (uwaga! na czasem jest to zabronione)
sends - wyświetla informacje o aktualnie wysyłanych plikach (czyli kto pobiera, jak szybko i ile jeszcze zostało do końca pobierania)(uwaga! także czasem jest to zabroniona komenda)
clr_queues - wywala nasze pliki z kolejki.
help - wyświetla wszystkie dostępne polecenia.
exit - Wyjście! Powinniśmy wpisywać zawsze jak już zrobiliśmy co mieliśmy zrobić na servie.

Ciekawym faktem w przypadku fserva jest automatyczne zamykanie sesji po 30 sekundach braku waszej aktywności (po czasie tym już nic się nie wpisze i trzeba ponownie używając triggera w głównym oknie dostać się na serwer).

Uwaga! Ciekawą czasem sprawą w przypadku kanałów z fservami jest funkcjonowanie komendy @find xxx (gdzie xxx to dany wyraz poszukiwany na serwerach). Nie wszystkie kanały obsługują tę funkcję! jeśli tak to jest to napisane w topicu. Po użyciu jej, wyskakują nam kolejne okna z nazwami serverów i wynikami wyszukiwania - metoda szybka i przydatna. (Czytajcie uważnie topicki! na danych kanałach, czasami za @find można dostać kicka a nawet bana). Czasem istnieje też taka sytuacja że stworzono osobny kanał do ściągania, a osobny do szukania.. więc jeszcze raz czytajcie topiki tam jest wszystko razem z wypisanymi najnowszymi plikami jakie można ściągnąć na kanale !

Uwaga nr2.! Na większości kanałów z fservami funkcjonuje również komenda !list - wypis wszystkich serverów w danej chwili postawionych. Bardzo fajna sprawa. Ma się wszystko wypisane na raz i treściwie! Ale takze uważajcie czasem może to nie działać :)

5) Ściąganie pod linux'em czyli BitchX

W tym dziale wykorzystamy informacje z poprzednich punktów, gdyż zmienił nam się tylko klient IRC i jego środowisko. Zapytacie się po co linux ? Po co Bitch'X ? Po pierwsze nie wszyscy korzystają z Windowsa (a to niespodzianka, co :) ). Po drugie kilku z was ma pewnie konto na serverze linuxowym i wiec ta wiedza się może przydać.

A więc gdy jesteśmy jush pod konsolą to możemy odpalić BitchX'a na 2 sposoby w zależności od tego co chcemy robić :

1) Przez Screen'a (gdy korzystamy z konta tylko i chcemy zostawić nasze ściąganie np: na noc i się wylogować)

# screen BitchX serverirc:port

2) Normalnie

# BitchX serverirc:port

W miejsce "serverirc:port" wstawiamy oczywiście adres servera irca i opcjonalnie port przez który chcemy się połaczyć. np: irc.phazenet.com

Po tych komendach uruchomi się nam BitchX i połączy z wybranym servem. Po połączeniu z serverem warto ustawić kilka potrzebnych do ściągania opcji.

/dcc autoget on
/dcc autoresume on

oraz

/toggle flood_protection

tez na ON !! by BitchX nie wstawil nam ignora dla bota XDCC (za flood) gdy bedzie nam przekazywał informacje co się na nim znajduje (xdcc list).

Następnie może już zacząć ściągać z botów XDCC. Co do FSERV'ów należy się jeszcze jedno zdanie. Po wpisaniu triggera należy jeszcze potwierdzić polączenie :

/chat

i teraz bardzo ważne komunikujemy się z servem za pomocą komendy :

/msg =nickserva komenda

np: /msg =mikko dir

Później gdy już wlączymy jakieś sciąganie możemy w prosty sposób podglądać jak nam idzie, komenda ta to :

/dcc list

lub samo :

/dcc

Myśle że to wszystko jeśli chodzi o BitchX'a. Powodzenia.

6) Wyszukiwarki IRC

O ile o zawartości FSERVE nie możemy dowiedzieć się zanim nie wejdziemy na kanał, to na temat botów XDCC możemy wiedzieć wszystko z poziomu wyszukiwarek. Służy do tego np: [ http://www.packetnews.com ] albo [ http://www.xdccspy.com/ ] Gdy znajdziemy się na tych wyszukiwarkach po prostu wpisujemy nazwe interesującej nas pozycji i po chwili mamy wykaz kanałów i botów na których dane multimedia są serwowane. Wystarczy teraz kliknąć nazwę kanału i mIRC automatycznie łączy nas z nim. Na kanale wpisujemy /msg nazwabota xdcc list i już po chwili mamy wszystko jak na dłoni !

Ostatnią stroną wartą zobaczenia jest : [ www.searchlores.org/irc.htm ] Mamy tam zgromadzone w jednym miejscu wyszukiwarki kanałow i xdcc botów.

7) Kanały z wrestlingiem

Uwaga! Większość z tych kanałów jest już dawno nie aktualnych.. nowych szukajcie w odpowiedziach w temacie albo pytając się ludzi z forum. Niestety ciężko utrzymywać aktualną listę kanału gdyż zmieniają się one co pewien czas.

adres_sieci:port - kanal #nazwa kanalu

irc.phazenet.com:6667 - kanal #whh (dawny #wrestlinghouseofhardcore)
irc.ircsuper.net:6667 - kanal #DivisionX
irc.hookahey.org - kanal #HKH
irc.voidz.net:6667 - kanal #POW
irc.saltek.net:6667 - kanal #wrestlingfreaks (zawieszony :/ )
irc.digitalirc.net - kanal #wrestling-united
irc.criten.net - kanal #dynasty
irc.es.hub.avid-irc.net - kanal #wrestling-central

oczywiscie wrestling pokazuje sie tez na innych kanalach ogolnie warezowych dla przykładu :

irc.rizon.net:6667 - kanal #MV-XDCC8.) Epilog

W tej chwili tekst jest juz tylko w 50% zwalony z FAQ dotyczącego ściągania z IRC'a z niedziałającej już strony www.xdcc.prv.pl. Mojego autorstwa jest punkt o ściąganiu z BitchX oraz informacje o kanałach irc itp. poprawiłem też wiele tekstów żeby były bardziej zrozumiałe i wytłumaczyłem kilka pojęć.

To tyle :)
Ostatnio zmieniony przez Przemk0 2005-06-18, 14:32, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Hartfan 
LegendWrestler: Bret Hart, Sting, HBK, Benoit
Wiek: 42
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 2295
Podziękował: 0
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach
Skąd: Kansas City
Wysłany: 2003-11-27, 04:20   

Przemk0: great post. Thx
_________________
The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan
 
     
rey023 
Midcarder


Dołączył: 10 Lis 2003
Posty: 896
Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2003-11-29, 12:49   

IRC
is the best there is...
the best there was...
and the best there ever will be!!
_________________
Sprowadzanie dowolnych rzeczy WWE i TNA na zamowienie forumowiczow !!!

REY024 Allegro, aktualna oferta:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24560233
 
     
mnih 
Upper MidcarderWrestler: Doink =]
Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 1266
Podziękował: 0
Podziękowano mu 8 razy w 6 Postach
Skąd: Wałcz/Gdynia
Wysłany: 2004-07-25, 11:41   

wielkie dzieki Przemk0!
w koncu pobawie sie fservem :)
 
     
RazorR 
Main EventerWiek: 36
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 3759
Podziękował: 1
Podziękowano mu 183 razy w 87 Postach
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-25, 13:25   

ja juz mam fserva i wysylam ludzikom :) za jakis czas bede mial access distro i wtedy strzezcie sie :)
_________________

 
 
     
RvR 
JobberWiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2004
Posty: 236
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Krapkowice
Wysłany: 2004-10-05, 21:18   

Panowie. Wie ktos na jakiego serva przeniosl sie #wrestlingfreaks ?
_________________
Love, Peace & RvR
 
 
     
RazorR 
Main EventerWiek: 36
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 3759
Podziękował: 1
Podziękowano mu 183 razy w 87 Postach
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-05, 23:52   

juz nie istnieje. teraz jest rtlko wrestling-central, divisionx i whh
_________________

 
 
     
Forest 
Lower MidcarderWrestler: Kane
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 411
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Lublin
Wysłany: 2004-10-29, 22:49   

ja juz mam acces do distro od dawna
serwuje na #divisionx i mam tam xdcc byc moze zaloze jeszcze tdcc bo malo slotow jest w invision

moze by reszta tez sie przyznala gdzie serwuje :P
_________________
Szukasz gal WWE i TNA wejdz tutaj

nie łudzcie sie JR nie mowi Closeline tylko Poznań ;P P

Randy Orton pobil rekord Kane'a na No Mercy 2007 ;P chcecie wiedziec jaki to obejrzyjcie
 
     
RazorR 
Main EventerWiek: 36
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 3759
Podziękował: 1
Podziękowano mu 183 razy w 87 Postach
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-20, 01:07   

dodaje najlepszy w tej chwili kanal - #tpc
server:
irc.overdriveirc.net
_________________

 
 
     
Wee Man 
Main EventerWrestler: The Rock, Raven
E-fed: Abraham WeeMan
Wiek: 31
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 2437
Podziękował: 0
Podziękowano mu 9 razy w 8 Postach
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: 2004-12-20, 17:07   

Na dodatek polecam jeszcze server irc.absurd-irc.net a na nim kanał #elite-wrestling,mało osób więc praktycznie bez kolejek :)
_________________
Sprzedaję CD z wrestlingiem i autografy wrestlerów... kontakt: gg 4358363 mail weemanowski@gmail.com

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=3417898 -> Kup coś :)
 
 
     
Forest 
Lower MidcarderWrestler: Kane
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 411
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Lublin
Wysłany: 2004-12-27, 09:49   

Cytat:
irc.phazenet.com:6667 - kanal #whh (dawny #wrestlinghouseofhardcore)
irc.ircsuper.net:6667 - kanal #DivisionX
irc.hookahey.org - kanal #HKH
irc.voidz.net:6667 - kanal #POW
irc.saltek.net:6667 - kanal #wrestlingfreaks (zawieszony )
irc.digitalirc.net - kanal #wrestling-united
irc.criten.net - kanal #dynasty
irc.es.hub.avid-irc.net - kanal #wrestling-central


z tych serwerow wiekszosc juz niestety nie dziala
otoz wrestling-freaks zmienil nazwe na wrestling-united a nastepnie na divisionx
i obecnie znajduje sie na serwerze
eu.wondernet.nu kanal #divisionx
kanal #wrestling-central znajduje sie teraz na innym serwerze:
irc.wrestling-central.org

i to tyle z ostatnich zmian
_________________
Szukasz gal WWE i TNA wejdz tutaj

nie łudzcie sie JR nie mowi Closeline tylko Poznań ;P P

Randy Orton pobil rekord Kane'a na No Mercy 2007 ;P chcecie wiedziec jaki to obejrzyjcie
 
     
Wee Man 
Main EventerWrestler: The Rock, Raven
E-fed: Abraham WeeMan
Wiek: 31
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 2437
Podziękował: 0
Podziękowano mu 9 razy w 8 Postach
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: 2005-01-01, 18:33   

Właściwie to obecnie #wrestling-central znajduje się na serverze irc.BarArcade.com.
_________________
Sprzedaję CD z wrestlingiem i autografy wrestlerów... kontakt: gg 4358363 mail weemanowski@gmail.com

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=3417898 -> Kup coś :)
 
 
     
Urban 
Lower MidcarderWiek: 33
Dołączył: 16 Lut 2004
Posty: 367
Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2005-01-12, 01:15   

Kolejna wyszukiwarka IRC


http://s3.isohunt.com/
 
     
Forest 
Lower MidcarderWrestler: Kane
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 411
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-01-15, 11:31   

kanal #tpc przesuniety na server irc.criten.net

inna wyszukiwarka www.ircspy.com
_________________
Szukasz gal WWE i TNA wejdz tutaj

nie łudzcie sie JR nie mowi Closeline tylko Poznań ;P P

Randy Orton pobil rekord Kane'a na No Mercy 2007 ;P chcecie wiedziec jaki to obejrzyjcie
 
     
Przemk0 Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 5183
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2005-06-18, 14:38   

Kilka kanałów aktualnych na Czerwiec 2005 :
serwer - #kanał [ adres irc:// ]

irc.atomic-irc.net - #fightclub [ irc://irc.atomic-irc.net/fightclub ]
irc.bararcade.com - #wrestling-central [ irc://irc.bararcade.com/wrestling-central ]
irc.criten.net - #tpc [ irc://irc.criten.net/tpc ]
irc.nsane.net - #nsane-wrestling [ irc://irc.nsane.net/nsane-wrestling ]
_________________
Dość postrzegania wrs jako rozrywki dla smarków. Dziecięcy umysł nie jest w stanie pojąc złożoności fabularnej większości storyline'ów oraz ringowego kunsztu zawodników. (Vaclav, 28.10.2015)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group