Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

12 groszy #7 - Are you ready? NO!!!


SixKiller

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

12 groszy #7 - Are you ready? NO!!!

Autor : SixKiller


http://www.attitude.pl/gfx/felietony/logo.gif

 

„To już jest koniec, nie ma już nic (...)” – ten fragment piosenki Elektrycznych Gitar niezwykle trafnie określa sytuację, która zaistniała na RAW po New Year’s Revolution. I nie chodzi nawet o to, że z tygodnia na tydzień produkt flagowy WWE jest coraz gorszy. Po prostu wydaje mi się, że kontuzja Triple H postawiła krzyżyk na DeGeneration X. Wprawdzie nie jestem tego pewny, ale sądzę, że będziemy zgodni co do tego, że jeżeli nawet ktoś zostanie dorzucony do Shawna Michaelsa, to nie będzie to już DX. Zresztą od początku nie było. Czy będę się cieszył gdyby okazało się, że to koniec tej teamo-stajni? Tak, natomiast będzie to dla mnie szczęście w nieszczęściu, ponieważ kontuzja Huntera napawa mnie niepokojem. Moje zaniepokojenie ma dualistyczny charakter, gdyż z jednej strony odnosi się do sta...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/12-groszy-7-are-you-ready-no.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...