Problemy prawne Romana Reignsa... (zobacz)
Bobby Roode podejmie Ruseva na WrestleManii? ... (zobacz)
Współpraca Impact Wrestling i Twitch... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Nabór do redakcji Attitude!
Autor Wiadomość
Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2007-11-23, 16:00   Nabór do redakcji Attitude!

Nabór do redakcji Attitude!

Ogłaszamy nabór do redakcji portalu i forum. Pracy jest sporo, więc dla każdego coś się znajdzie wystarczy chcieć.

Wymagania :

1] Brak tzw. "słomianego zapału" (bardzo ważne)
2] Język Polski na dobrym poziomie
3] Znajomość zagadnień wrestlingowych na dobrym poziomie

Możecie się zgłaszać swoje kandydatury w tym temacie i zaznaczeniem w jakich zagadnieniach czujecie się mocni. Pozdrawiam :)

Triple H
Midcarder

Wrestler: Rock,M i J Hardy,HHH,Foley
Podziękował: 3
Podziękowano mu 144 razy w 7 Postach
Wysłany: 2007-11-23, 16:39   

To znaczy, jeżeli mógłbys się zapytac, co dokładnie mogła by taka osoba móc zaoferowac?

Język Polski znam - w każdym razie mogę zajrzeć do słownika, ale z tym to akutat nikt nie powinien miec problemu.

Jeżeli chodzi, o tematykę Wrestlingu, myślę że daję radę, niestety nie znam języka angielskiego by tłumaczyc przeróżne materiały.

Chętnie bym mógł spróbowac, tylko musiałbym się najpierw dowiedziec, na czym ma to polegac.

SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2007-11-25, 17:43   

Nieźle, ponad 1600 userów, kilkudziesięciu aktywnych i tylko jedna osoba chce pomóc w rozwoju forum. Jest wiele spraw do przedyskutowania i pomysłów do zrealizowania. Jesteśmy otwarci na wszystkich ludzi z otwartymi umysłami, którzy nie tylko będą kasowali posty i przenosili tematy, bo to umie każdy. Chodzi o osoby z inicjatywą. Dlatego Przemk0 zaznaczył, że ludziom ze słomianym zapałem dziękujemy. Żeby nie było tak, że ktoś będzie tylko się cieszył z funkcji, a nie będzie nic robił. Brakuje ponadto na Attitude newsmanów i felietonistów.

Jeżeli zaś chodzi o język polski (Przemk0 ;P ), to wiadomo - żeby nie było "rzadnych", "kturych" itp.

Co z Wami?

IOOT_DZIKO 
Midcarder

Wrestler: The Undertaker
E-fed: Alex Scorp
Podziękował: 11
Wysłany: 2007-11-25, 18:00   

Z miłą chęcią napisałbym kilka felietonów , ale jak wielu userów wystepuje problem czasu i nie chodzi bynajmniej o jak to określacie "słomiany zapał" ,ale o brak mozliwości pisania ze względu na brak czasu ...

Ale jesli uznacie sposób pisania felietonów "nie na czas" - czyli felieton wychodzi wtedy kiedy wychodzi ,a nie w sposób taki że miałbyć na 20:00 , jest 20:15 - on już dla nas nie pisze bo jest nie obowiązkowy :twisted:

Felietonami zajmowałem sie już kiedyś i chętnie znowu bym cos nabazgrał także ewentulanie jestem do wykorzystania jak tylko znalazłbym czas i wene :-)

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2007-11-25, 21:08   

IOOT_DZIKO, zarzuć tu (niech nikt nie usuwa) linkami do swoich tekstów. Aha, i nie jest tak, jak napisałeś - że jeśli ktoś trochę spóźni się z obiecanym tekstem, to uznamy, że jest nieobowiązkowy. Inaczej będzie gdy ktoś coś zapowie (felieton, newsa itd.), a później nie dotrzyma słowa. A zdarzają się takie sytuacje. Czasem nawet ludzie mówią, że już kończą zapowiedziany tekst, a potem nic z tego nie wynika.

PS: Nieźle, trzeba sie prosić żeby ludzie sie wpisywali :mad: . Fajnie się marudzi dzień po gali, że linków jeszcze nie ma, ale żeby ruszyć dupy i zrobić coś dla forum, to nie ma chętnych.

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Wysłany: 2007-11-25, 21:43   

Jestem chętny do pomocy i otwarty na wszelkie propozycje. Rozmawiałem już z Sixem na ten temat na gg i on zna moje zdanie na wiele tematów dotyczących forum i możliwości poprawy sprawnego funkcjonowania zarządu :) Pozdro.

Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2007-11-25, 23:02   

Ja obiecuje ze juz niedlugo pojawi sie pierwszy moj felieton, krotka historia CMLL (czyli nikogo nie zaciekawi, ale przynajmniej cos bedzie), moge tez pomoc w innych sprawach, choc mam malo czasu ostatnio staram sie wrzucac gale w odpowiednim dziale.

IOOT_DZIKO 
Midcarder

Wrestler: The Undertaker
E-fed: Alex Scorp
Podziękował: 11
Wysłany: 2007-11-25, 23:05   

SixKiller, i jak ....Wiem że to może troche kontrowersyjny styl pisania ...ale jeśli postanowisz że mój "produkt" jest "to ass" to nie ma sprawy ... gniewac sie nie będziemy :P

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2007-11-25, 23:16   

IOOT_DZIKO, gdy przeczytam, wypowiem się.

Przemk0 

Wysłany: 2007-11-26, 09:59   

Cytat:
To znaczy, jeżeli mógłbys się zapytac, co dokładnie mogła by taka osoba móc zaoferowac?

- Pisanie wszelakiej maści tekstów :

* Felietony : Tutaj trzeba wykazać odrobinę własnej inwencji i potrafić celnie opisać/skomentować cokolwiek związanego z wrestlingiem. Może być to także felieton w formie audio.
* Wywiady : Wystarczy znać angielski, wyszukać jakiś ciekawy wywiad i przetłumaczyć.
* Recenzje : Obeżałeś home video, film czy zagrałeś w grę związaną z wrestlingiem. Napisz krótką recenzje na ten temat.
* Newsy : Regularne pisanie newsów z federacji na którą się zadeklarujesz.

- Kreatywność, która przełoży się na nowe pomysły.

- Będzie też sporo zadań typowo odtwórczych gdzie trzeba będzie uzupełnić bazę wszystkich gal PPV TNA i WWE wraz z posterami. Uzupełnić bazę wrestlerów o nowe dane tak aby nie służyła tylko wyświetlaniu urodzin.

itd..

Triple H
Midcarder

Wysłany: 2007-11-26, 10:55   

Przemk0 napisał/a:
Cytat:

- Pisanie wszelakiej maści tekstów :

* Felietony : Tutaj trzeba wykazać odrobinę własnej inwencji i potrafić celnie opisać/skomentować cokolwiek związanego z wrestlingiem. Może być to także felieton w formie audio.
* Wywiady : Wystarczy znać angielski, wyszukać jakiś ciekawy wywiad i przetłumaczyć.
* Recenzje : Obeżałeś home video, film czy zagrałeś w grę związaną z wrestlingiem. Napisz krótką recenzje na ten temat.
* Newsy : Regularne pisanie newsów z federacji na którą się zadeklarujesz.

- Kreatywność, która przełoży się na nowe pomysły.

- Będzie też sporo zadań typowo odtwórczych gdzie trzeba będzie uzupełnić bazę wszystkich gal PPV TNA i WWE wraz z posterami. Uzupełnić bazę wrestlerów o nowe dane tak aby nie służyła tylko wyświetlaniu urodzin.

itd..

Więc, rzeczami pogrubionym tekstem, mogłbym się zając,Jeżeli, to wystarczy, to chętnie się przyłącze do redakcji :)

Mógłbym robic wszystko, tylko nie to co opiszę niżej :)

Jeżeli chodzi o pisanie felietonów/recenzji, to nie jestem w to zbyt dobry.Również z news'ami, jak już wyżej pisałem, nie jestem asem z Angielskiego :)

Przemk0 

Wysłany: 2007-11-26, 11:04   

Uwaga! Dla chętnych do pisania :

Napiszcie jakiś krótki tekst (czas do soboty wieczorem), wasza twórczość (o ile będzie na dobrym poziomie) pojawi się automatycznie na Attiutude a was zaprosimy do współpracy.

Co do tekstów to może to być np:
* Recenzja Home Video które ostatnio widzieliście
* Jeśli chcecie tylko tłumaczyć wywiady to przetłumaczcie jakiś
* Krótki felieton na jaki temat chcecie. np: problemowa polityka wwe, ostatnie wydarzenia w WWE/TNA, 2h Impact! - ocena po prawie 2 miesiącach nadawania.. itd itd..

Teksty wysyłać na : redakcja@attitude.pl albo na PW do adminów.

estevez 
Upper Midcarder

Wrestler: Stone Cold, Santino, J.Storm
Podziękował: 29
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2007-11-26, 11:35   

Jeśli chodzi o "pracę odtwórcza" to mogę się przydać przy bazie wrestlerów czyli tłumaczyć biografię (np. z Wiki) bo na to miałbym czas.

Triple H
Midcarder

Wysłany: 2007-11-26, 11:47   

Przemk0 napisał/a:
Uwaga! Dla chętnych do pisania :

Napiszcie jakiś krótki tekst (czas do soboty wieczorem), wasza twórczość (o ile będzie na dobrym poziomie) pojawi się automatycznie na Attiutude a was zaprosimy do współpracy.

Co do tekstów to może to być np:
* Recenzja Home Video które ostatnio widzieliście
* Jeśli chcecie tylko tłumaczyć wywiady to przetłumaczcie jakiś
* Krótki felieton na jaki temat chcecie. np: problemowa polityka wwe, ostatnie wydarzenia w WWE/TNA, 2h Impact! - ocena po prawie 2 miesiącach nadawania.. itd itd..

Teksty wysyłać na : redakcja@attitude.pl albo na PW do adminów.

Czyli, ja jednak rezygnuję, bo jak juz pisałem, to nie jestem zbyt dobry jeżeli chodzi oto :)

Przemk0 

Wysłany: 2007-11-26, 13:23   

Triple H, estewu : Jeśli chodzi tylko o pracę odtwórczą.. w stylu uzupełnianie bazy danych to jak będziemy mieli sporo takich zadań to odezwiemy się do was.

Odpowiedz do tematu