Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Archiwum 2007 - UFC


RazorR

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Gala odbedzie sie za 26 dni. Oto akutalna karta:

 

Chuck 'The Iceman' Liddell vs. Quinton Rampage Jackson

Karo Parisyan vs. Josh Burkman

Keith Jardine vs. Houston Alexander

Kalib Starnes vs. Chris Leben

Din Thomas vs. Jeremy Stephens

Eric Schafer vs. Sean Salmon

Ivan Salaverry vs. Terry Martin

Wilson Gouveia vs. Carmelo Marrero

Thiago Silva vs. James Irvin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    26

  • Scythe

    22

  • mnih

    15

  • Romo

    14

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  556
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.06.2006
  • Status:  Offline

Mam Nadzieje Że Iceman Pokona Jacksona ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 459
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.09.2005
  • Status:  Offline

Przeglądałem ostatnio w internecie materiały dotyczące UFC 71. Czytałem wywiady, oglądałem video wywiady i takie tam. Nie chcę krakać (chociaż dla mnie to lepiej), ale wydaje mi się, że jak tak dalej pójdzie, to Liddell może podzielić losy Mirko, bo czuje się nadzwyczaj pewnie...(nie wiem, czy sugeruje się decyzjami w ostatnich walkach Quinton'a, czy tym, że przez ostatnie 9 miesięcy stoczył tylko jedną walkę i że będzie to dopiero jego drugi pojedynek w klatce). Wiadomo, Chuck jest teraz "na fali", ale cóż, Hughes też był kiedyś długo na fali, Wanderlei tak samo itd. itp., a wiadomo, że każda fala w końcu "odpływa" ;) Wierze w Rampage'a i mam nadzieję, że Chuck'a zgubi jego własna pewność :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  556
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.06.2006
  • Status:  Offline

Każda fala odpływa ale mam nadzieje ze na 71 Chuck ciagle sie na niej utrzyma ;)

 

Stawiam Nokaut W 3 Rundzie ;)

 

A tak Swoją Drogą Fajnie Że RazorR Założyłes Dział O Dyskusjach o MMA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Stawiam na Rampage'a, bo jest bardziej "głodny" tego zwycięstwa. Chuck zdecydowanie czuje się zbyt pewnie i od dawna nie miał przeciwnika, który sprawiłby, że IceMan musiałby się trochę bardziej napocić (ciekaw jestem czy dałby radę przewalczyć na maksymalnych obrotach wszystkie rundy, gdyby o wygranej mieli decydować sędziowie). Myślę że Quinton może nam sprawić małą (a dla mnie - i miłą) niespodziankę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  556
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.06.2006
  • Status:  Offline

Przekonamy Sie Za 23 Dni.

 

Wiem Ze Iceman Jest Pewny Siebie I Ze To Go Zgubi Ale Mysle Ze Nie W Tej Walce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  600
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Bardzo mozliwe , ze Chucka zgubi ta pewnosc , bo zarozumialosc i zbytnia pewnosc siebie to pierwszy gwozdz do trumny w wielu przypadkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Bardzo mozliwe , ze Chucka zgubi ta pewnosc , bo zarozumialosc i zbytnia pewnosc siebie to pierwszy gwozdz do trumny w wielu przypadkach.

 

Patrz: CroCop vs. Gonzaga :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  556
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.06.2006
  • Status:  Offline

Fajnie To Wygladalo :lol:

 

Widac Było Jak Opuscił Reke CroCop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  600
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Bardzo mozliwe , ze Chucka zgubi ta pewnosc , bo zarozumialosc i zbytnia pewnosc siebie to pierwszy gwozdz do trumny w wielu przypadkach.

 

Patrz: CroCop vs. Gonzaga :lol:

 

dokladnie Raven , to jest doskonaly przyklad tego o czym napisalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Fajnie To Wygladalo

 

Widac Było Jak Opuscił Reke CroCop

 

Tu już nawet nie chodzi o sam ten knock out, ale o to jak Gonzaga totalnie zdominował Chorwata podczas całej walki - zarówno w stójce jak i w parterze (totalnie go demolował tymi łokciami w gardzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  556
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.06.2006
  • Status:  Offline

Wiem A Stawiałem Na CroCopa :)

 

A Tu Taka Niespodzianka Ze Tak Go Zjechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 459
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.09.2005
  • Status:  Offline

Wiem A Stawiałem Na CroCopa

 

A Tu Taka Niespodzianka Ze Tak Go Zjechał

 

Stawiaj dalej na Liddell'a, to będziesz miał dwie niespodzianki pod rząd w UFC :P

 

Oczywiście to tylko ironiczny żart z mojej strony :D Chociaż, czy tego chcesz, czy nie, Rampage już niedługo pobuja się w nowym złocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  166
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.10.2005
  • Status:  Offline

A ja dam sobie ręke uciąć , że Liddell przegra. Co do Mirko - Crocop znokautowany przez HK tego wogóle się nie spodziewałem . Mirko w tej walce był beznadziejny i co tu więcej mówić. Co do tego HK i tego opuszczenia rąk to może Mirko sądził , że Gonzaga go tak wysoko nie trafi...Pewnie Miras był pewny , że szybko zniszczy Gonzage i wcześniej czy pózniej dostanie walkę z Fedorem a tu taka niespodzianka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Podobnie przejechał się cwaniaczek Arona na Sokoudjou w Pride. Było to tym bardziej komiczne w świetle tego co Ricardo pieprzył - że bierze tą walkę, by pomścić porażkę mniejszego Nogueiry :lol: . Nie dość, że afrykańczyk zafundował mu ciężkie KO, to jeszcze Brazylijczykowi nie udało się go nawet sprowadzić do parteru (a Arona uchodzi za osobę, która potrafi sprowadzić na glebę każdego) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...