Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:14
ECW on Sci Fi! - 8.08.2006
Autor Wiadomość
Y2J 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2006-08-10, 15:30   ECW on Sci Fi! - 8.08.2006

Jednak nie wyjechałem nad morze, więc mogłem napisać kolejne ECW on Sci Fi, tym razem z lekkim spóźnieniem, ale jak to mówią: lepiej późno niż wcale... ;) Miłego czytania, jak zwykle czekam na Wasze opinie!

ECW on Sci Fi! 8.08.2006

Komentują: Joey Styles i Tazz

[ Video recap ]

Realizator pokazuje nam powtórkę wydarzeń sprzed tygodnia, gdy Test dzięki jednemu z największych oszustw w historii wrestlingu wygrał ECW World Title pokonując w finale turnieju CM Punka. Oprócz tego widzimy jak Sabu i Balls Mahoney wrzucili Sandmana i Justina Credible do bagażnika, zamknęli ich, po czym wyrzucili kluczyki. Następnie widzimy znane nam już postaci siedzące przy stoliku komentatorskim.

Styles: Witamy państwa po raz kolejny w ECW na Sci Fi!

Tazz: Dzisiejszy odcinek ma specjalną nazwę "We're making it BIG!", ponieważ zapowiada nam się największa gala w historii ECW na Sci Fi!

Styles: Już dzisiaj zobaczymy pojedynki Sabu vs Justin Credible, powracający Kurt Angle vs CM Punk, a w main evencie Test będzie bronił swojego świeżo zdobytego ECW World Title w walce z również powracającym RVD!

Tazz: Zapowiada się naprawdę niesamowity wieczór, oprócz tego Big Show i Tommy Dreamer są w tej samej hali i nikt nie potrafi przewidzieć co może się wydarzyć!

Kamera przenosi nas do szatni wrestlerów, w której widzimy wielu ECW Originals szykujących się do dzisiejszego show. Nagle otwierają się i ktoś krzyczy.

Głos: The champ is here!!

Kamera pokazuje nam, że jest to Test, który z bezczelnym uśmiechem na twarzy wchodzi do środka trzymając wysoko w górze ECW World Title, w drugiej zaś ręce trzymając rękę jego dziewczyny, Kelly. Ta oczywiście uśmiecha się ładnie do wszystkich, Test zaś nie bardzo zwraca na to uwagę, dokłada tylko wszelkich starań żeby każdy wrestler w szatni zobaczył jego nowy tytuł. Każdy z wrestlerów patrzy na niego ze zdegustowaną miną, po czym odwraca się i przestaje zwracać na niego uwagę. Wreszcie Test podchodzi do ostatniego z wrestlerów, a jest to siedzący w kącie z kapturem na głowie i obwiązujący ręce taśmą CM Punk! [cheer]

Test [wskazując na swój pas]: Widzisz synku ? To jest pas, którego taki nieudacznik jak ty nigdy nie zdobędzie..

Punk nie wytrzymuje, zrywa się i powala Test Spearem! Kelly zaczyna krzyczeć, a Punk zaczyna okładać Testa, tarzają się po podłodze, a pozostali wrestlerzy próbują ich rozdzielić. W końcu udaje im się odciągnąć Punka, ten jednak łapie ECW World Title i wyrzuca je za drzwi.

Punk [do Testa]: Wypierdalaj! Słyszysz ?! Wypierdalaj!!!

Test patrzy jeszcze chwilę na wrogo do niego nastawionych wrestlerów, bierze Kelly za rękę i oboje wychodzą z szatni. Wracamy do hali.

Styles: Wow, mistrz nie może nawet przebrać się w szatni.

Tazz: Co jak co, ale na bycie mistrzem to on nie zasłużył.. A Punkowi troszkę puściły nerwy, ale nie ma co się dziwić..

Styles: Tymczasem zapraszamy państwa na pierwszą walkę dzisiejszego, wyjątkowego wieczoru!

Tazz: Sabu zmierzy się jeden na jednego z Justinem Credible. Od razu zaznaczam, że Sandmana nie ma dzisiaj w hali, gdyż odniósł lekką kontuzję tydzień temu po ataku Sabu i Ballsa Mahoney'a.

Styles: Sandman pojawi się jednak za tydzień!

Sabu (with Balls Mahoney) vs Justin Credible (with Francine)

Końcówka: Wyrównana walka, po około 5 minutach Justin osiąga przewagę, uderza Sabu Kendo Stickiem i szykuje się do wykonania That's Incredible, gdy nagle Balls bierze mikrofon do jednej ręki, a krzesło do drugiej.

Balls: Hey Justin! Patrz na to!

Justin patrzy na Mahoney'a, który momentalnie odwraca się i powala Francine chairshotem w głowę! [heel heat]

Styles: Oh my Gooood!

Tazz: No trochę przesadził..

Credible od razu puszcza Sabu i krzyczy coś w stylu "ty skurwysynu" do Ballsa, po czym wyskakuje z ringu i rzuca się na niego, zaczyna go okładać pięściami i kopać. Sędzia nic nie może zrobić. Wreszcie Sabu wstaje, wychodzi z ringu i uderza Credible'a kendo stickiem w tył głowy. Dodaje jeszcze kilka uderzeń, po czym wrzuca go do ringu, po czym bierze dwa krzesełka i sam również tam się udaje. Jedno krzesło rozstawia niedaleko lin, a drugie kładzie na Credible'u. Następnie odbija się od lin i wykonuje Triple Jump Moonsault, spadając na Justina i leżące na nim krzesłko! Pin..1..2..3!

Winner: Sabu!

Balls podnosi się i wrzuca do ringu nieprzytomną Francine.

Styles: Nie no, bez przesady, wystarczy już!

Podnosi krzesełko i jeszcze kilka razy uderza Justina. Następnie obraca Credible'a tak żeby leżał na brzuchu i w tej samej pozycji obok niego kładzie Francine. Wyciąga z kieszeni spraya i pisze na ich plecach ogromny napis "CSF" [heel heat]. Następnie obaj z Sabu przybijają piątki i wychodzą z ringu przy ogromnym niezadowoleniu publiczności.

[ Commercial break ]

Widzimy Paula Heymana siedzącego w swoim biurze [cheer] rozmawiającego przez telefon, gdy z hukiem otwierają się drzwi i do środka wchodzi wściekły Justin Credible trzymając nadal nieprzytomną Francine na rękach. Heyman widzi to i od razu kończy rozmowę.

Heyman: Justin, co się stało ?

Credible: Jak to co się stało ? Nie oglądasz kurwa gali ?

Heyman: Akurat miałem ważny telefon..

Credible: Ten skurwiel, Balls Mahoney.. Widzisz co zrobił mojej kobiecie ?! [pokazuje na Francine] Zajebał jej krzesłem! Przecież on jest jakiś chory.. Za tydzień chcę z nim matchu, 1 on 1, zniszczę go!

Heyman: Ok, ok.. Masz ten match, za tydzień jeden na jednego, Balls Mahoney vs Justin Credible [cheer].

Credible: A teraz daj mi tu szybko jakiegoś lekarza..

Paul wybiega z biura, a Credible kładzie Francine na kanapie, patrzy na nią z bólem serca, a po chwili podnosi wzrok i wygląda jakby miał zaraz wybuchnąć ze złości. Wracamy na halę.

Tazz: Nie chciałbym być w skórze Mahoneya za tydzień!

Styles: A tymbardziej ja..

Nagle uderza muzyka Right to Censor [chociaż ciężko to nazwać muzyką, bo bardziej przypomina to jakiś alarm] i do ringu wchodzą ubrani w swoje tradycyjne stroje Stevie Richards, Mike Knox i Jazz, witani dużym heel heatem. Stevie bierze mikrofon od gościa zapowiadającego walki.

Richards: Witam wszystkich zgromadzonych.. [heel heat] Zaczynamy nasz plan, polegający na ocenzurowaniu wszystkiego, co nie powinno mieć miejsca w telewizji, a znajduje się w obecnym produkcie ECW. A zaczniemy od Kelly.. Ten program mogą oglądać dzieci, a to niedopuszczalne żeby mogły one zobaczyć ten żałosny striptiz. Dlatego więc już dziś ta oto wspaniała Jazz [heel heat] sprawi, że już nigdy nie zobaczycie Kelly's Expose!

Tazz: Ja chcę oglądać Kelly's Expose!

Styles: Ja też!

Richards: Ale zanim to nastąpi pozwólcie, że przedstawię wam najnowszego wrestlera Right to Censor.. Jest to kolejny zawodnik, dzięki któremu RTC będzie najpotężniejszą siłą w nowym ECW, przywitajcie go ciepło... CW Anderson!

Tazz: Wow!

Styles: Right to Censor rzeczywiście rośnie w siłę..

Do ringu wchodzi CW Anderson, witany heel heatem, ubrany oczywiście w czarne spodnie od garnituru, białą koszulę i czarny krawat. Wita się z pozostałymi członkami RTC, po czym wszyscy oprócz Jazz wychodzą z ringu. Stevie dosiada się do Tazza i Styles'a.

Styles: Witaj Stevie!

Richards: Błąd! Od dzisiaj już nie Stevie! Koniec z byciem chłopcem do bicia. Od dzisiaj mówcie mi STEVEN Richards.

Tazz: Co się stało, że postanowiłeś reaktywować swój team ?

Richards: Mam szczerze dosyć dostawania po głowie za nic. Koniec z grzecznym Steviem. Od dzisiaj jest Steven, który nauczy was wszystkich szacunku!

Uderza muzyka Testa, przy której do ringu wychodzi Kelly, ale o dziwo nie ma przy niej Testa.

Jazz (with Steven Richards, CW Anderson & Mike Knox) vs Kelly

Kelly biegnie w stronę Jazz, a ta z łatwością powala ją Drop Toe Holdem. Następnie siada na jej pleceach i zaczyna obijać ją crossface'ami.

Tazz: No tylko nie tą słodką buźkę!

Steven: Widzisz Tazz, ty czegoś tu nie rozumiesz. To nie jest konkurs piękności. Tutaj nie mają występować modelki. To jest pieprzony wrestling. Jazz mogłaby pokonać Kelly z zamkniętymi oczami, tylko dlatego, że jest ona 100 razy bardziej utalentowana i nawet tańczy lepiej!

Tazz: Mimo wszystko wolałbym nie oglądać Jazz's Expose..

Jazz tymczasem absolutnie dominuje w ringu, wykonuje Powerbomb, pin..1..2..3!

Winner: Jazz!

Steven wstaje i zaczyna bić brawo, ale jest on jedyną osobą w hali, która tak robi, bo wszyscy raczej "nagradzają" Jazz heel heatem.

Steven: Tak! Właśnie o tym mówię! Brawo Jazz!

Tazz: Taa..brawo..

Steven: Możecie mi nie wierzyć, ale ja wam to udowodnię, Right to Censor BĘDZIE najpotężniejszą stajnią w historii ECW.. Mark my words.. A już za tydzień przedstawię Wam najnowszego członka naszego teamu i możecie być pewni, że będzie to main eventer.

Styles: Ciekawe kto to może być..

Steven: Dowiecie się za tydzień, miłego dnia.

Richards wraz ze swoim teamem opuszcza okolice ringu i później halę, a sędzia pomaga Kelly podnieść się i następnie opuścić ring, żegnana jest ona sporym cheerem.

Tazz: Papa Kelly! Mam nadzieję, że jesteś cała!

Styles: Tymczasem zapraszamy państwa na prawdziwą wrestlingową ucztę - powracający po kontuzji Kurt Angle vs CM Punk!

Kurt Angle vs CM Punk

Końcówka: Po około 14 minutach bardzo wyrównanej walki walki Punk szykuje się do wykonania swojego kończącego combo, szykuje się do Urinage, ale Kurt reversuje to w powietrzu w Arm Drag! Czeka chwilę, aż Punk się podniesie i wykonuje Angle Slam! Pin..1..2..kick out!

Styles: Świetna walka!

Kurt zaczyna się denerwować, zdejmuje ramiączka ze swojego stroju i zakłada Punkowi Ankle Lock! Punker zaczyna krzyczeć z bólu, jednak po kilkunastu sekundach robi przewrót w przód, a Kurt uderza głową w narożnik. Następnie Punker wstaje, mocno kopie Kurta w nogę, ten klęka na jedno kolano, Punk zaś troszkę kulejąc odbija się od lin i wykonuje Shining Wizard! Obaj leżą na ringu, a publiczność nagradza ich brawami za znakomitą walkę. Nagle ni stąd ni zowąd słychać gong.

Tazz: What the fuck ? Ja chcę jeszcze!

Koleś zapowiadający walki ogłasza, że skończył się 15-minutowy limit czasu przeznaczony na tą walkę i dlatego jest to remis!

Draw

Styles: W sumie obaj zasłużyli na zwycięstwo..

Obaj wrestlerzy powoli się podnoszą i są zaskoczeni tą decyzją, ale ostatecznie muszą ją zaakceptować. Obaj podają sobie ręce i podnoszą je do góry, a publiczność nagradza ich wielkim cheerem.

Styles: Śmiem stwierdzić, że to dwójka najlepszych pure wrestlerów w ECW.

Punk i Kurt zadowoleni z siebie opuszczają ring przy owacji fanów.

[ Commercial break ]

Po przerwie widzimy Kurta idącego korytarzem, gdzie spotyka Testa. Ten pokazuje mu swój nowy pas.

Test: Widzę, że nie mogłeś dziś pokonać Punka, Kurt.. Wielka szkoda.. Ja pokonałem go tydzień temu w kilkanaście sekund.. Widzę, że nie zasługujesz na ten pas..

Test znowu pokazuje Kurtowi swój ECW World Title, a ten patrzy tylko na pas, potem na Testa i tylko lekko się uśmiecha. Test patrzy na niego dziwnie i odchodzi.

Styles: Przypomnijmy, że zwycięzca dzisiejszej walki Test vs RVD za tydzień zmierzy się z Kurtem Angle w Submission Matchu, w którym stawką będzie ECW World Title.

Tazz: Kurt zdobył sobie prawo do tej walki pokonując kilka tygodniu temu RVD w walce, po której obaj doznali kontuzji i ECW World Championship musiało zostać zawieszone.

Nagle uderza muzyka Big Showa i właśnie on wchodzi do ringu. Jest cały w plastrach i widać, że nadal jest poobijany, a realizator pokazuje nam atak Tommy'ego Dreamera sprzed dwóch tygodni, w tym jego słynne Death Valley Driver i DDT na pinezki. Big Show ma ze sobą jakąś torbę, bierze mikrofon.

Big Show: Dreamer. Nie będę powtarzał dwa razy. Przyjdź do ringu teraz to pokażę ci, że jestem prawdziwym extreme giantem.

Show wyrzuca mikrofon i czeka na przyjście Dreamera. Nie mija kilka sekund, gdy zaczyna grać muzyka Tommy'ego i właśnie on wchodzi do ringu [mega cheer]. Staje naprzeciwko Big Showa, obaj mierzą się wzrokiem, publika cheeruje.

Styles: To będzie niezłe.

Show wyciąga z torby kij bejsbolowy owinięty drutem kolczastym.

Tazz: O fuck..

Tommy patrzy się na kij i lekko się uśmiecha, patrzy się na Big Showa i już wie jaka przyszłość go czeka. Big Show tylko kiwa głową, Tommy nawet nie próbuje uciekać i za chwilę dostaje uderzenie kijem owiniętym drutem kolczastym w głowę! Tommy pada, a Show nachyla się nad nim i zaczyna rozcinać jego skórę drutem! Z czoła Dreamera zaczyna bardzo szybko płynąć krew..

Styles: This is sick..

Show dodaje jeszcze kilka kopnięć w głowę, po czym rozrywa koszulkę Dreamera i zaczyna obijać go kijem po brzuchu! Po chwili krew pojawia się też na brzuchu Tommy'ego. Big Show podnosi go do Gorilla Press Slamu i rzuca go na kolano!! Dreamer zaczyna zwijać się z bólu trzymając się za brzuch..

Tazz: To się staje trudne do oglądania...

Show podnosi Tommy'ego i wymierza jeszcze jedno celne uderzenie kijem w głowę! Dreamer leży już cały zakrwawiony, a Show przesuwa go jeszcze w stronę narożnika..

Styles: Wystarczy już!

Nagle Tazz opuszcza stanowisko komentatorów i chce wejść do ringu, ale Show dostatecznie odstrasza go machając kijem owiniętym drutem kolczastym. Tazz zmuszony jest zrezygnować..
Show odgania też sędziów i innych oficjeli próbujących pomóc Dreamerowi. Sam zaś kładzie na brzuchu Dreamera kij, wchodzi na narożnik i skacze z Knee Dropem na brzuch Tommy'ego!!! Publiczność jest absolutnie zszokowana, a Dreamer zaczyna pluć krwią...

Styles: O Boże...

Nagle ni stąd ni zowąd do ringu wchodzi nie kto inny jak TERRY F'N FUNK! [mega cheer]

Tazz: To pierwszy raz gdy widzimy Funkera w ECW na Sci Fi!

Terry zaczyna zasłaniać Tommy'ego i krzyczeć do Big Showa żeby przestał go bić. Funk odwraca się do Dreamera, a Big Show uderza go w plecy kijem! [heel heat]

Styles: Przecież on tylko go prosił żeby przestał bić Dreamera...

Show podnosi Terry'ego i wykonuje mu Cobra Clutch Backbreaker!

Tazz: Niech on go zostawi, przecież Funk nie był przygotowany do walki z takim potworem!

Show jednak nie przestaje, podnosi Funka do Gorilla Press Slamu i z tej pozycji wyrzuca go z ringu na podłogę poza ringiem!!! Publiczność już nawet nie reaguje, wszyscy są w totalnym osłupieniu. Terry zaczyna się trząść i wrzeszczeć z bólu, a w ringu Tommy leży już nieprzytomny po wszystkich uderzeniach jakie przyjął. Big Show zaś podnosi ręce do góry w geście tryumfu, a publiczność obrzuca go kubkami, hot dogami i wszystkim czym tylko się da. Show wielce z siebie zadowolony z siebie opuszcza halę przy mega heel heacie, a lekarze wreszcie mogą opatrzeć Tommy'ego i zająć się Funkiem.

Tazz: Nie potrafię skomentować tej sytuacji, jestem w szoku tak samo jak wszyscy zgromadzeni dzisiaj w hali...

Styles: Niech teraz będą reklamy, proszę...

[ Commercial break ]

ECW World Championship:
Test (c) vs Rob Van Dam

Test jest już w ringu i chwali się swoim pasem, gdy nagle uderza "One of a Kind" i w hali pojawia się Rob Van Dam z krzesłkiem w ręku [mega cheer]. Wchodzi on do ringu, sędzia uderza w gong. RVD zbliża się do Testa, a ten znowu próbuje sypnąć mu białym proszkiem w oczy, RVD jednak zasłania się krzesłem! Sam po chwili rzuca Testowi krzesło i wykonuje Van Daminator! [cheer]

Styles: Czyżby wreszcie oszukiwanie Testa odwróciło się przeciwko niemu ?

RVD wskakuje na narożnik i skacze z Five Star Frog Splashem! Pin..1..2..3! [mega fuckin' cheer]

Winner and the NEW ECW World Champion: Rob Van Dam!

Styles: TAK! Sprawiedliwość zwycięża!

Tazz: Trzeba przyznać, że Testowi się należało.. RVD odzyskuje swój tytuł!

Rob bierze swój pas i zaczyna świętować z fanami ECW.

Styles: Wspaniały powrót RVD po ponad miesiącu nieobecności, ale na szczęście odzyskuje on swój tytuł i jest już 2-krotnym ECW World Champem!

Test z opuszczoną głową opuszcza ring, a RVD wchodzi po kolei na wszystkie narożniki i świętuje odzyskanie tytułu. Nagle jego muzyka zamienia się w muzykę Kurta Angle'a i właśnie Kurt pojawia się przy wejściu do hali! Ze śmiertelnia poważną miną zaczyna się przyglądać Van Damowi. Nic nie mówi i nie zbliża się do ringu, po prostu się przygląda.

Styles: Przypominam, że za tydzień Kurt Angle spotka się z RVD w ECW World Championship Matchu.. A będzie to mecz ze stypulacją, która wyjątkowo faworyzuje Kurta.. Submission Match!

Tazz: I can't wait...

Kamera robi zbliżenie najpierw na Kurta, a później na RVD, który trzyma swój pas wysoko w górze, a publiczność nagradza go owacją na stojąco...

[ Fade to black ]

Odpowiedz do tematu