Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:14
ECW on Sci Fi! - 25.07.2006
Autor Wiadomość
Y2J 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2006-07-28, 19:41   ECW on Sci Fi! - 25.07.2006

Sorry za spóźnienie, ale już się wytłumaczyłem w shout box'ie ;) Tak czy owak życzę Wam miłego czytania i jak zwykle czekam na Wasze opinie :)

ECW on Sci Fi! 25.07.2006

Komentują: Joey Styles i Tazz

Przy stoliku komentatorskim widzimy znane nam już postaci, są to oczywiście Joey Styles i Tazz.

Styles: Witamy w kolejnym ECW na Sci Fi!

Tazz: Dzisiaj kontynuować będziemy turniej o ECW World Title, a już za tydzień poznamy nowego mistrza ECW!

Styles: Tymczasem proszę zobaczyć jakiego pecha miał ostatnio Stevie Richards..

Realizator pokazuje nam wydarzenia z ostatnich tygodni. 3 tygodnie temu Stevie w walce z Balls'em Mahoney przyjął jednego z najbardziej stiffowych chairshotów ever i dopiero po kilku minutach zdołał opuścić ring przy pomocy jednego z sędziów. Tydzień później na zapleczu Stevie spotkał wściekłego Justina Credible'a, który najpierw rzucił biednego Steviego na automat z napojami, a później na ścianę. Wreszcie realizator pokazuje nam wydarzenia sprzed tygodnia. Kamera, która była zainstalowana na stałe w budynku, w którym odbyła się zeszłotygodniowa gala zarejestrowała moment gdy bardzo zdenerwowany po wydarzeniach tamtego wieczoru Sabu uderzył krzesłem Steviego, który jak zwykle trzymał się za głowę.

Tazz: Wydaje mi się, że Stevie jest po prostu zawsze w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie...

Stevie tymczasem jest już w ringu i próbuje się rozgrzewać, trzymając przy głowie woreczek z lodem. Na jego twarzy cały czas widoczny jest grymas bólu. Nagle uderza znana fanom ECW muzyka i w hali pojawia się Balls Mahoney! [cheer] Balls zaczyna wymachiwać swoim krzesełkiem wskazując na Steviego!

Styles: Ok, masz rację Tazz, Stevie zawsze jest w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie!

Balls wchodzi do ringu, a Richards zaczyna panikować, szarpać sędziego, uciekać, wreszcie rzuca woreczkiem z lodem w Mahoneya i sam rzuca się na niego z pięściami.

ECW World Title Tournament 1/8 Finals:
Stevie Richards vs Balls Mahoney

Balls przez chwilę przyjmuje wszystkie ciosy Steviego, ale wreszcie nie wytrzymuje i odrzuca przeciwnika do narożnika. Sam bierze swoje krzesełko, czeka aż Stevie się odwróci i wykonuje mu kolejnego mega chairshota prosto w głowę! Richards momentalnie pada nieprzytomny. Pin..1..2..3!

Winner: Balls Mahoney!

Balls cieszy się ze zwycięstwa, a kamera przenosi nas backstage, gdzie widzimy Sabu przyglądającego się wydarzeniom w ringu. Mahoney wychodzi z ringu nagradzany brawami, a Stevie leży na środku ringu nieprzytomny.

Styles: W ten oto sposób zakończyliśmy 1/8 finału turnieju o ECW World Title. Już dziś zobaczymy 3 pierwsze ćwierćfinały właśnie tego turnieju!

Tazz: Tymczasem zobaczmy co do powiedzenia fanom ma Tommy Dreamer!

Kamera przenosi nas na jeden z korytarzy hali, gdzie widzimy siedzącego, opartego o ścianę Tommy'ego Dreamera! [cheer]

Dreamer: Big Show, Big Show, Big Show.. To nie tego chciałem cię nauczyć.. Chciałem żebyś został hardcorowym potworem, a nie żebyś atakował ludzi od tyłu.. Gdy cię nie widzą i nie spodziewają się uderzenia.. To co zrobiłeś tydzień temu po mojej walce z CW Andersonem było bardzo tanie.. Tchórzowskie.. Bo widzisz, musisz się nauczyć stawić czoła wszelakim przeszkodom, stanąć twarzą w twarz z każdym przeciwnikiem.. A nie atakować ich od tyłu.. Dlatego ja tego nie zrobiłem Big Show.. Gdy później tego samego wieczoru pokonałeś Ala Snowa, miałem okazję żeby ci się zrewanżować.. Stałeś wtedy na narożniku i myślałeś, że publiczność cieszy się z twojego zwycięstwa, ale to nie była prawda.. Oni cieszyli się, bo zobaczyli mnie.. I cieszyli się, bo myśleli, że Ci się zrewanżuję.. Stałem za tobą i mogłem zrobić tak samo jak ty.. Mogłem być takim samym tchórzem i zaatakować cię od tyłu.. Ale tego nie zrobiłem! Bo jestem wyżej niż ty! W rzeczywistości możesz być o wiele wyższy ode mnie, ale jeśli chodzi o honor to nigdy nie będziesz wyżej ode mnie.. Zrobiłem to żeby pokazać, że mogę zniżyć się do twojego poziomu, ale tego nie zrobię.. Żeby ludzie zapamiętali, że Tommy Dreamer jest WYŻEJ od Big Showa! Możesz spać spokojnie Show, nikt nie zaatakuje cię od tyłu kendo stickiem..

Kamera oddala się od Tommy'ego, gdy nagle z prawej strony nadchodzi CM Punk! [cheer]

Punk: Cześć Tommy.. Ja chciałem tylko powiedzieć, że to dla mnie niesamowity przywilej walczyć z Tobą dzisiaj w ćwierćfinale turnieju o ECW WOrld Title i.. powodzenia!

Dreamer: Tobie też..

Obaj panowie podają sobie ręce, a kamera przenosi nas w okolice stolika komentatorskiego.

Styles: Mocne słowa Tommy'ego..

Tazz: Nie wiem czy ryzykowałbym mówić takie rzeczy do Big Showa.. Ale to już sprawa Tommy'ego.

Styles: Tymczasem dotarliśmy już do ćwierćfinałów turnieju o ECW World Title.

Tazz: Przypomnę, że pas został zawieszony po tym jak Rob Van Dam doznał kontuzji w walce z Kurtem Angle 3 tygodnie temu w ECW na Sci Fi!

Styles: Jednak już za 2 tygodnie Rob powróci do ECW i spotka się z nowym mistrzem ECW, którego poznamy już za tydzień!

Tazz: A nowym mistrzem będzie ktoś z ósemki: CM Punk, Tommy Dreamer, Big Show, Roadkill, Test, Little Guido, Balls Mahoney lub Sandman.

Styles: Nadszedł czas na pierwszy ćwierćfinał!

ECW World Title Tournament Quarterfinal:
CM Punk vs Tommy Dreamer

Końcówka: Po 10 minutach bardzo wyrównanej walki Punk podnosi Dreamera, wchodzi z nim na narożnik i szykuje się do wykonania Pepsi Plunge..

Styles: Kończąca akcja Punka to Pepsi Plunge czyli Top Rope Pedigree.

Tazz: Ta akcja jest bardzo widowiskowa, a wykonana tydzień na Big Guido wyglądała niesamowicie imponująco!

Dreamer jednak zaczyna się szamotać i wykonuje Top Rope Back Body Drop! Sam zeskakuje z naroznika, czeka aż Punk się podniesie, kopie go w brzuch i szykuje się do wykonania DDT, Punk jednak uderza go w brzuch kilka razy i sam wykonuje DDT! Pin..1..2..kick out!

Styles: Mało brakowało a CM Punk pokonałby Tommy'ego jego własną akcją!

Punk podnosi Dreamera i szykuje się do wykonania Death Valley Driver!

Tazz: Kolejna akcja Tommy'ego!

Dreamer jednak zeskakuje, sam podnosi Punka i wykonuje DVD! Pin..1..2..Punk łapie się lin!

Styles: Teraz na serio myślałem, że to już koniec!

Tommy jest bardzo zawiedziony, że nie udało mu się skończyć walki, łapie się za głowę i zaczyna się zastanawiać nad kolejną akcją, gdy nagle od tyłu zachodzi go Punk, roll-up z zaskoczenia..1..2..3!

Winner: CM Punk!

Styles: Kolejna niespodzianka!

Tazz: Chociaż trzeba przyznać, że Punk prezentuje naprawdę świetny poziom.

Tommy jest zaskoczony, ale widać, że szanuje zwycięstwo Punka i uznaje jego wyższość tego wieczoru, gdyż zgadza się, podobnie jak przed walką, uścisnąć dłoń Punka, po czym podnosi ją do góry, publiczność nagradza ich obu wielkim cheerem.

Styles: Chyba właśnie Tommy przedstawił nam nową gwiazdę ECW.

Tazz: Damn right Joey, damn right..

[ Commercial break ]

Styles: Witamy po przerwie i zapraszamy na kolejną walkę ćwierćfinałową turnieju o ECW World Title.

Tazz: Little Guido, który 2 tygodnie osiągnął największy sukces w swoim życiu gdy pokonał Sabu, tym razem zmierzy się z Testem!

Little Guido vs Test

Witany lekkim cheerem Test wchodzi spokojnym krokiem do ringu, gdzie czeka już Little Guido.

Styles: Test zyskał sobie lekką sympatię fanów po tym, jak tydzień temu pozwolił Kelly rozebrać się podczas Kelly's Expose, co na pewno sposobało się publiczności zgromadzonej w hali.

Test jest już w ringu, jednak cały czas dziwnie się uśmiecha. Guido patrzy na niego ze zdziwioną miną, gdy nagle przez publiczność do ringu wpadają Sabu i... Balls Mahoney! Obaj mają krzesła i zaczynają obijać Guido! [heel heat]

Styles: Czyżby Sabu wreszcie znalazł partnera do walki z Sandmanem i Credible ?

Po kilkunastu uderzeniach krzesłem od Sabu i Ballsa Little Guido leży bez ruchu na macie. Test ze swoim uśmieszkiem na twarzy kładzie się i pinuje..1..2..3!

Winner: Test!

Następnie Test wybucha śmiechem, patrzy jeszcze chwilę na Sabu i Mahoneya, po czym spokojnie opuszcza ring żegnany heel heatem. Tymczasem Sabu i Balls nadal pastwią się nad biednym Guido. Do ringu wbiega jeszcze partner Guido - Tony Mamaluke, ale szybko dostaje kilka chairshotów i za chwilę leży na macie podobnie jak jego partner. Sabu i Balls stoją nad zniszczonym FBI i podnoszą ręce do góry, a publiczność "nagradza" ich heel heatem. Po chwili uderza Metallica "Enter Sandman" i przy mega radości fanów w hali pojawiają się Sandman i Justin Credible w towarzystwie Francine, czyli Cane Swinging Freaks! Chcą już wbiegać do ringu gdy nagle uderza "This is Extreme" i drogę zagradza im wbiegający do hali Paul Heyman! [cheer] Paul ma ze sobą mikrofon.

Heyman: Zaraz, zaraz, zaraz, co tu się w ogóle dzieje ? Sabu i Balls, co to za połączenie ? Jesteście teamem ?

Mahoney: Dokładnie, możesz dodać kolejny team do ECW, jesteśmy Chair Swinging Freaks - CSF!

Heyman: What ?

Tazz: What ?

Styles: WHat?!

Mahoney: No nie rozumiesz ? CSF, Chair Swinging Freaks!

Heyman: Ale przecież.. Sandman i Credible mają team, który nazywa się CSF, czyli Cane Swinging Freaks..

Mahoney: Nie nie, my nie jesteśmy Cane Swinging Freaks, my jesteśmy Chair Swinging Freaks i jesteśmy teamem znacznie lepszym!

Heyman: Nie podoba mi się to.. w każdym razie na pewno nie będziecie walczyć dzisiaj, bo nie starczy nam czasu.. [heel heat] Za to już za tydzień w ostatnim ćwierćfinale Balls Mahoney zmierzy się z Sandmanem! [cheer]

Kamera robi zbliżenie najpierw na Mahoneya, a później na Sandmana, który akurat pali papierosa.

Styles: Zapowiada się bardzo zażarty pojedynek, w którym na pewno wielką rolę odegrają Sabu i Justin Credible.

Tazz: Tymczasem zapraszamy na Kelly's Expose z udziałem Kelly!

Kamera przenosi nas na scenę niedaleko wejścia do hali, gdzie jest już Kelly i zaczyna tańczyć do jakiejś odpowiedniej piosenki. Po około minucie zaczyna się powoli rozbierać, gdy nagle na scenę wpada Jazz i atakuje Kelly! [heel heat] Kelly, jako, że nie jest wrestlerką nie ma szans ze znacznie silniejszą Jazz, która po chwili wykonuje naszej ulubionej ekshibicjonistce DDT na scenę! Następnie podnosi ręce do góry w geście tryumfu. [heel heat]

Styles: Dlaczego Jazz zaatakowała Kelly ?!

Tazz: Może po prostu jest zazdrosna, że Kelly wygląda dużo lepiej..

Styles: Ciii, bo jeszcze nam się oberwie..

Tazz: Nie mów, że boisz się kobiety...

Styles: A skąd wiesz, że to kobieta ?

Obaj zaczynają się śmiać i przybijają piątkę.

[ Commercial break ]

Tazz: Witamy z powrotem i zapraszamy na dzisiejszy main event!

Big Show vs Roadkill

Końcówka: Przez znaczną część walki przeważał Big Show, wreszcie Roadkill zalicza swój comeback, zaczyna okładać Showa, następnie wykonuje mu Piledriver, pin..1..2.....kick out!

Tazz: 2,9!

Styles: 2,99!

Tazz: W każdym bądź razie prawie 3!

Show powoli wstaje, Roadkill odbija się od lin, Show jednak wyciąga ręke i łapie Roadkilla za szyję!

Styles: Czyżby Chokeslam ?

I wykonuje mu Chokeslam!

Tazz: Zgadza się!

Show od razu pinuje..1..2..kick out!

Styles: Coś mi się wydaje, że Chokeslam nie zrobił kariery w ECW.

Show wściekły, że jeszcze nie skończył walki podnosi Roadkilla i szykuje się do wykonania Cobra Clutch Backbreaker, gdy do rngu przez publiczność wpada Tommy Dreamer! [mega cheer] Ma w ręku kendo stick i od razu zaczyna obijać Big Showa po głowie! Po około 10 uderzeniach Show pada na matę. Dreamer w geście tryumfu podnosi kendo stick do góry i zostaje nagrodzony ogromną owacją od publiczności.

Tazz: To mój człowiek, Tommy Dreamer!

Styles: Dawaj Tommy!

Dreamer wyskakuje z ringu, zaczyna czegoś szukać pod nim i po chwili wyciąga znany już fanom wrestlingu woreczek... [cheer]

Styles: Czy to jest to o czym ja myślę Tazz ?

Tommy wchodzi z powrotem do ringu i na samym jego środku rozsypuje tysiące pinezek! [cheer]

Tazz: Tak Joey, to jest właśnie to!

Dreamer podnosi Big Showa i... wykonuje mu Death Valley Driver na tysiące pinezek!!! [holy shit! holy shit! holy shit!]

Styles: Skąd on ma tyle siły ?!

Tazz: Niesamowite...

Big Show jednak po chwili podnosi się! Na jego plecach widnieją 10-tki powbijanych pinezek! Show ledwo stoi na nogach, więc Tommy kopie go w brzuch i wykonuje mu... DDT na pinezki!!! [holy shit! holy shit!]

Tazz: O kurwa mać...

Tommy krzyczy do Roadkilla żeby pinował, ten od razu to robi..1..2..3!

Winner: Roadkill!

Publika jest w szoku, ale cheeruje dla Tommy'ego. Roadkill zadowolony, że awansował do półfinału turnieju wychodzi z ringu, gdzie zostaje zniszczony Big Show z pinezkami powbijanymi w głowę i czoło, z którego zaczyna płynąć krew. Dreamer ma powbijane pinezki w plecy i w prawą rękę po wykonaniu DDT, ale powoli podnosi się i bierze mikrofon.

Dreamer: Big Show.. Ty żałosny frajerze.. Myślałeś, że po tym co zrobiłeś mi tydzień temu, po twoim tchórzowskim ataku, pozwolę ci tak po prostu wygrać tą walkę i być może wygrać cały turniej ? Nie ma szans! Musisz zrozumieć, że to jest E-C-fuckin'-W, a ja jestem the Innovator of Violence i żeby coś tutaj osiągnąć musisz się poświęcić! Widzisz to ? [Show nadal leży, a Tommy wskazuje na pinezki powbijane w jego rękę] Przeszedłem ten ból żeby wykonać ci DDT i zadać ci ból jeszcze większy. W ECW nie uda ci się przetrwać bez poświęcenia. Zapamiętaj to sobie...

Tommy rzuca mikrofon na Big Showa leżącego w tysiącach pinezek, z wieloma powbijanymi w różne miejsca jego ciała, po czym wychodzi z ringu żegnany owacją fanów...

[Fade to black]

piotrek145 
Jobber

Wrestler: rey mystrio/Batista/Goldberg/A
Wysłany: 2006-07-28, 20:30   

swietne ecw coraz ciekawszy jest feud big show/Dreamer tylko tak dalej

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-07-28, 20:42   

Y2J napisał/a:
Tazz: O kurwa mać...

Wyjechany tekst :D A muszę Ci powiedzieć, że robisz najlepsze gale z całego WWE Fantasy (z całym szacunkiem dla reszty bookerów)

Bonkol 
Main Eventer

Wrestler: Shawn Michaels
Podziękował: 3
Podziękowano mu 15 razy w 5 Postach
Wysłany: 2006-07-28, 23:12   

Gala wyjebana w kosmos ;) Kapitalnie rozpisane wszystko co było związane z Dreamer'em, no i ta końcówka palce lizać. Fajny też pomysł z Chair Swinging Freaks.

Ogólnie, ziomek gala zajebista ;)

TiggerR 
Midcarder

Wrestler: Mr. Kennedy
Podziękowano mu 4 razy w 2 Postach
Wysłany: 2006-07-29, 01:20   

Holy shit! To jest prawdziwe ECW. Bardzo fajnie się czytało tę galę. Szkoda, że się tak szybko skończyła :P Czekam na następną :)

Ganzes 
Main Eventer

Wrestler: Edge,Jake Roberts, Bret Hart
Podziękował: 17
Podziękowano mu 92 razy w 5 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2006-07-29, 10:54   

Jak zwykle bardzo dobra gala :spoko: czekam na więcej :)

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2006-07-29, 13:11   

No i kolejny świetny show ECW. Robi się coraż bardziej ciekawie, a match Sandman vs Balls zapowiada się zajebiście. No i najważniejsze: Do boju Punk! To bedzie nowy champ!

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-07-29, 13:17   

Vaclav napisał/a:
Do boju Punk! To bedzie nowy champ!

Ja uważam że za wcześnie na to. Teraz przydał by się inny champ, z którym CM Punk mógłby rozpocząć feud.

Alacer 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart, SCSA, Scott Hall,
Podziękował: 45
Wysłany: 2006-07-29, 14:30   

swietna gala, swietny feudzik dreamer - show, wogole swietnie :) ...

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

Odpowiedz do tematu