Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE - Wasze przewidywania na rok 2023


CzaQ

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 137
  • Reputacja:   418
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Jak pisałem w SB tak robię.

Zgodnie z tytułem tematu - zabawmy się w takie Atti-bingo i zobaczmy kto uzbiera najwięcej punktów :D

Po prostu wypunktujcie rzeczy, które obstawiacie, że się wydarzą w WWE w 2023 roku.

Mogą to być rzeczy błahe jak i również coś śmiałego. Dotyczące postaci jak i również eventów czy innych wydarzeń, w tym zakulisowych.

Na końcu 2023 roku lub na początku 2024 (jeśli forum dalej będzie istnieć) podsumujemy wszystko i zobaczymy kto będzie forumowym Nostradamusem.

Punktów będzie tyle co miesięcy, a więc 12. Nie za dużo żeby na siłę nie wymyślać, ale również nie za mało.

Zapraszam do zabawy i rozbujania forum.


Szablon :


1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.



Moje typy :

1. Roman Reigns rozłączy w końcu tytuły, a na WM zmierzy się w jednym dniu ze zwycięzcą RR matchu, a w drugi dzień WM ze zwycięzcą Elimination Chamber.

2. RR match oraz Elimination Chamber wygra ktoś z grupki - Cody Rhodes, The Rock, Bobby Lashley, Sami Zayn, Kevin Owens. (w skrócie 2 z tych 5 zawalczy z Romualdem na WM)

3. Sami Zayn oraz Kevin Owens najpierw będą ze sobą rywalizować, ale skończą na pokonaniu Usosów i zdobywając pasy Tag team.

4. Sheamus zdobędzie złoto w drugiej połowie 2023.

5. Z racji dużej ilości stajni, WWE wysra nowy tytuł - tytuł grupowy bądź trójek.

6. Ten dziwny storyline Wyatta zakończy się niesamowitym sukcesem i na nowo wejdzie do main eventów.

7. Triple H wypierdoli przynajmniej połowę ludzi, których zatrudnił na nowo (np. Hit Row, Killer Kross, Dexter Lumis, Strowman, etc.)

8. Tryplak wprowadzi zupełnie nowy gimmick match w main rosterze - podobnie jak zrobił to HBK w NXT (Iron Survivor Match).

9. Przynajmniej jeden nieaktywny członek Hall of Fame będzie miał singles match na Wrestlemanii. (nie licząc Edge'a - on jest aktywny).

10. Po wrestlemanii zadebiutuje stajnia złożona z ekipy z NXT

11. Cody Rhodes zostanie głównym mistrzem po raz pierwszy.

12. Bronn Breaker zadebiutuje po WM i zostanie mistrzem IC/US.


A Wy jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 641
  • Reputacja:   358
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A Wy jak uważacie?

Swoje typy pewnie podam, ale muszę się jeszcze zastanowić :D


U Ciebie widzę dwa ,,pewniaczki'', które sam mógłbym obstawić - są to pkt 2 i 11.

Sam twierdzę od dłuższego czasu, że jeśli zdrowie pozwoli (nie wiem co tam u Rhodesa słychać) to Cody jest murowanym faworytem RR i przejęcia głównego pasa w 2023 r. No chyba, że Roman dalej będzie dominował w WWE, bo czemu nie? :lol:


W dodatku można obstawić, że Vince wróci do fedki, bo już teraz takie informacje się pojawiają :D

Edytowane przez MattDevitto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  325
  • Reputacja:   18
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Android

Jedno jest pewne w milion procentach:


1. Charlotte zniknie jakiea 2-3 razy po czym powroci i zgarnie tytul na max 60 dni xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  316
  • Reputacja:   108
  • Dołączył:  12.10.2021
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dorzucę też i ja, choć nie wiem czy uzbiera się 15 punktów, a nie chcę też na siłe dodawać tego, co uważam że się wydarzy - dla byle jakości.


1. Rhea Ripley wygra kobiece Royal Rumble + pokona Biancę Belair na Wrestlemanii: Tu nawet nie trzeba się rozpisywać, nawet jak ktoś wrs nie ogląda na bieżąco potrafi zauważyć jaką przemianę pod szyldem - chciałem napisać Edge'a, ale w sumie więcej to ona u Balora pobyła - przeszła. Wygląda najlepiej + strasznie przypomina mi Chynę, a o sukcesach Chyny w pro-wrestlingu wspominać nie trzeba, potem niestety poszła w inną stronę, ale to na inny temat rozmowa. W każdym razie uważam, że oba te scenariusze się ziszczą, jeśli jakaś tfu, tfu kontuzja się nie wydarzy.


2. Vince McMahon powróci do WWE: Czy to będzie w formie władczej, czy w formie czysto telewizyjnej, czuję że to się stanie, choć najbardziej przewiduję tutaj symboliczne wprowadzenie do Hall of Fame i krótki epizod z tym związany za prekursorskie zasługi i to tyle, aby zamknąć jego temat w federacji na dobre, o ile oczywiście jego sytuacja jakoś się wyjaśni, ustabilizuje, czy też całkiem wyciszy z tabloidów.


3. Sami Zayn -> Bloodline: Uważam, że prędzej czy później czeka nas wydalenie Samiego z Bloodline a czy zrobi to z własnej inicjatywy, czy pierdziochy z Samoi go wywalą, to kwestia obojętna. Ja uważam jednak, że w samym Royal Rumble Matchu Zayn albo wyeliminuje któregoś z bliźniaków Uso, ewentualnie Solo, albo zainterweniuje w walce Romana z Kevinem w jakiś sposób, choć niekoniecznie musiałoby się to kończyć przejęciem tytułu przez KO - bardziej służyłoby to pierwszemu zgrzytowi na linii Sami - Roman.


4. Sasha Banks w Royal Rumble Matchu z numerem 30: Nawet jeśli potwierdzą się plotki odnośnie Sashy na Wrestle Kingdom i dalszym zakontraktowaniu z New Japan nadal będę twierdził, że zobaczymy Sashę w RR Matchu wzorem Jamesowej i pasem Knockouts na poprzedniej gali. Trochę ryzykuję, bo z drugiej strony nie musi wchodzić z numerem 30, tak samo jak zamiast Sashy może się równie dobrze pojawić Kairi, ale kieruje się czystym przeczuciem.


5. Charlotte Flair bez złota w 2023 roku: Kolega wyżej napisał o Charlotte, o wielu powrotach i ostatecznym tytule. Moim zdaniem Flairowa nie dostanie mistrzostwa przez cały rok, jakoś tak, wiem że jest jedną z najbardziej utalentowanych obecnie, ale jej postać mocno stoi w miejscu, nic nie idzie do przodu, wystarczy spojrzeć na Becky albo Bayley, które wprowadzają coraz to ciekawsze zmiany w swych postaciach. Sasha też stała w miejscu przez długi czas i jedyne na co może teraz liczyć w WWE to ewentualny gościnny występ w RR Matchu.


6. Naomi aka Trinity Fatu aka Naomi Fatu (?) w Bloodline: W wiodącej stajni WWE brakuje w jej szeregach kobiety, a Naomi to chyba idealna kandydatka do tego z racji choćby przejęcia nazwiska Fatu po jednym z braci Uso. Można by myśleć, że Naomi pójdzie śladem Sashy i strzeli focha na federację, ale moim zdaniem Naomi ma więcej powodów do pozostania u wujka Huntera niż Banksowa i wydaje się że bardziej mogłoby jej zależeć na byciu w WWE niż koleżance. Śmiem nawet stwierdzić, że byliby skłonni zapłacić Naomi więcej za te inicjatywę, niż Sashy za kolejny kontrakt, choć może odlatuję. Talentu jej nie odmówimy. Potrafili dać Rheę do JG - dali. Legado del Fantasma - mamy Zelinę. Nawet The OC dostało Mię Yim. Bloodline zasługuje na Naomi, a Naomi zasługuje na bycie w Bloodline.


7. CM Punk i last dance w WWE: Uważam to naprawde za realną opcję mimo całego dymu jaki Brooks pozostawił za sobą w AEW. Widzę go w jakiejkolwiek formie, czy będzie to jednorazowa niespodzianka na samym Royal Rumble, gościnny występ i pożegnanie się z ringiem już na serio, czy jakiś dłuższy part-timing i walka być może z Romanem, gdyż tak naprawdę takich kozaków powinno się na Romana już posyłać. Jako wielki fan Phila mam szczerą nadzieję, że do tego dojdzie, że panowie jakoś się dogadają, w końcu HHH zawsze wie co jest dobre dla tego biznesu. Uważam, że Paul ma w sobie na tyle profesjonalizmu, a Punk na tyle chęci do udowodnienia choćby byłemu pracodawcy że można się z nim dogadać po ludzku i jakiś tam jednak szacunek większy do Huntera jako management workera, niż do Elite. Znajdą się psychofani którzy mimo wszystko będą chcieli Punkstera w WWE ( :twisted: ), bo ma on prawo wypalić i imo wypali jeśli do tego dojdzie.


8. Rozpad Street Profits i solowe kariery Forda i Dawkinsa: Choć tu większy nacisk kładłbym na Monteza i uważam, że to on odniósłby większy sukces niż Angelo. Wbrew opinii wielu uważam, że Montez ma zajebiste zadatki na singlowego wrestlera, na bycie Top Black Guyem w WWE, tuż obok członków New Day czy nawet samego Lashleya. Bo na Omosa chyba nie ma już co liczyć. Montez ma mase charyzmy, ringskill też niczego sobie.


9. Chad Gable zdobędzię pas US/IC: I mało tego, jestem w stanie przewidzieć, że będzie to jeden z najlepszych runów z pasem midcardowym od lat. Gable jest w stanie robić banger za bangerem i o ile można powiedzieć to samo o Guntherze, czy o Theorym, którzy obecnie jako mistrzowie midcardowi figurują, tak uważam że Gable ma w sobie coś więcej do oddania jeśli chodzi o Midcard, bo jednak Austin i Ex-Walter powinni mierzyć wyżej, uważam że dla Chada to jest max możliwości nie licząc sukcesów drużynowych, a sam bardzo chętnie bym to zobaczył, bo talent gość ma i ostatnią jego telewizje ogląda się bardzo dobrze.


10. Bray Wyatt znów zmieni gimmick: Nie wiem czemu, odnoszę wrażenie że projekt Wyatta od czasu ujawnienia się po pamiętnych kodach QR stoi w miejscu i chyba nigdy nie wyruszy. Niby mamy wątek Alexy, wujka Howdy'ego i tych postaci z Firefly Funhouse, niby to ma pójść do przodu, niby jest jakiś pomysł, ale coś mi mówi, że zobaczymy Braya w innej postaci, a czy z sukcesem, czy bez to rozmowa na punkt kolejny.


11. Bray Wyatt w 2023 roku nie zostanie przypięty: Myślę, że WWE dość szybko bo pewnie po samej Wrestlemanii po dość średnim programie Wyatta czy to z LA Knightem, czy jakimś innym świeżakiem w szeregach federacji, wygranym oczywiście dojdzie do wniosku że okres po WM to dobry czas na przemianę. I uważam, że dopiero tamta przemiana będzie czymś na tyle kozackim, że to będzie jeden z najlepszych runów Windhama w WWE, bo kiedy jak nie teraz? Typuję go na drugą po Romanie pierwszoplanową postać w WWE na 2023 rok.


12. Lacey Evans zostanie mistrzynią kobiet SmackDown!: Śmiem zaryzykować, że stanie się to poprzez zdobycie walizki i zainkasowanie jej na przyszłej mistrzyni, a czy to będzie Ronda, czy nawet ta Charlotte jeśli predykcja o Flairowej mi nie wejdzie i tak jak kolega wyżej pisał Charlotte straci pas po kilkudziesięciu dniach, bądź inna mistrzyni to będzie to na rzecz Lacey Evans pewnie w okresie Summerslam jak nie wcześniej i zobaczymy panią wojskową z niebieskim tytułem mistrzowskim. Te teasery ostatnio o Lacey to imo jej być albo nie być, ile już było reedycji jej postaci, ile prom i teaserów jeszcze jej zobaczymy o tym jak zajebistym weteranem była? Albo teraz coś z tego będzie, albo niech idzie do ,,Elity".


13. Big E Langston głównym mistrzem po kontuzji: Nie bez powodu użyłem przydomka Langston. Jedynym ratunkiem dla zajebistego runu w przypadku Biggiego, jest porzucenie cukierkowej persony uśmiechającego się murzyna i rzucającego pancake'ami. Jest to imo najlepsza opcja na odłączenie się Dużego od Nowego Dnia. Heel Turn Big E'go to najlepsze co mogłoby go spotkać przy powrocie po urazie. Jego ostatni run nie był za dobry, więc uważam, że dostanie jeszcze jedną szansę na pokazanie, że postawiono na niego w złym czasie i okolicznościach. A może to Big E wygra Royal Rumble Match, a nie żadne Dwayne'y i Zayny?


14. Sami ,,Two-Belts" Zayn: Trochę ryzykowne, ale chyba mało kto uważa, że Sami na to wyróżnienie nie zasługuje. Skoro mówimy tu o zdradzie Bloodline w jakiejkolwiek formie, czemu to Sami nie miałby Romana obłupać z obu tytułów, choćby na tydzień? Przecież on mógłby się tym flexować przez długie, długie lata niczym Y2J pokonujący Rocka i Austina w tę samą noc zdobywając oba pasy. Jego walka z Owensem o najwyższą z pul mogłaby skraść show.


15. DIY razem bądź osobno: Troszkę na wyrost, ale dodam że wszystko co robi Gargano w Main Rosterze, prowadzi do jednego, albo drugiego. Bo albo dostaniemy reunion DIY czyli Ciampy i Gargano jako tag-team i zdominowanie dywizji w Main Rosterze, albo dostaniemy mega feud niekoniecznie o pas tych panów. Podejrzewam, że z Johnnym czekają na wyleczenie kontuzji przez Tommaso, a więc nie pozostaje nic jak czekać.


Ciekaw jestem ile z tego się sprawdzi, nawet uzbierało się 15 nie spodziewałem się. Spróbujcie mi ino to forum zamknąć, żebym za rok nie mógł tych predykcji sprawdzić, to sam osobiście je odżywie, żeby zobaczyć te predykcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  11
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  28.11.2017
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

1. Rozpad New Day

2. Zwolnienie kogoś z wymienionych ( 1 lub więcej ): Omos / Hit Row / Ma'će / Shanky

3. Seth Rollins nie zostanie przypięty więcej niż 3 razy

4. Będą przynajmniej 3 powroty po dłuższej przerwie ( przerwa = minimum rok )

5. Ktoś z wymienionych dozna kontuzji ( 1 lub więcej ): Montez Ford / Gunther / La Knight / Ridge Holland / Dominik Mysterio / Logan Paul

6. Bray Wyatt łącznie w całym roku ( RAW / SMACKDOWN / wszystkie PPV ) nie będzie miał więcej walk niż 30

7. Będzie przynajmniej 5 transferów z NXT

8.Pojawi się przynajmniej jedna walka ze stypulacją której nigdy nie widzieliśmy lub nie widzieliśmy w ostatnich 12 latach

9. Przynajmniej trzy osoby z wymienionych zdobędą jakiś pas ( US / IC / WWE / Uniwersal ): La Knight / Chad Gable / Montez Ford / Kevin Owens / Johnny Gargano / Dexter Lumis / Sami Zayn / Cody Rhodes / Finn Balor / Karion Kross

10. Tomasso Ciampa wróci do dawnego Theme Songu: No One will survive! lub aktualny który miał przed ostatnią kontuzją zostanie zmieniony na inny.

11. Wszyscy wymienieni nie zdobędą żadnego singlowego pasa ( nie wliczamy 24/7 pas ): Dominik Mysterio / Ma'će / Omos / Akira Tozawa / Drew Gulak

12. Roman Reigns w całym roku będzie miał mniej niż 25 walk ( wliczając Raw / Smackdown / PPV )


Zobaczymy ile się sprawdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  738
  • Reputacja:   184
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Moje przewidywania:


1. Cody Rhodes zdobędzie pierwszy raz w swojej karierze WWE Champioship.

2. Za postacią Uncle Howdy'ego będzie się krył Bo Dallas.

3. Bray Wyatt przywróci postacie z FFH.

4. Roman Regins zrobi sobie dłuższą przerwę od walk po WrestleManii i sromotnej porażce z Cody'm i The Rockiem.

5. La Knight lub Finn Balor zdobędzie walizkę Money In The Bank.

6. Kevin Owens zostanie ponownie mistrzem Universal po kilku latach, ewentualnie AJ Styles pierwszy raz w karierze zdobędzie ten tytuł.

7. The Usos się rozpadnie i będzie to pierwszy program braci w WWE a w tym wszystkim Solo Sikoa będzie znaczący i to on wygra ten program.

8. Seth Rollins sięgnie po pas WWE Championship w okresie letnim.

9. Walter przywróci pas Europen Championship.

10. Zack Ryder wróci jako Matt Cardona z odświeżoną postacią i będzie kimś znaczącym obstawiam że stoczy walkę z Edge'm.

11. Mia Yim zostanie posiadaczką walizki kobiet.

12. Sami Zayn będzie głównym Baby Face'm na niebieskiej tygodniówce na przełomie lata/jesieni co będzie prowadziło do tego że dostanie walkę o pas z Kevin'm Owensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 137
  • Reputacja:   418
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dorzucę też i ja, choć nie wiem czy uzbiera się 15 punktów, a nie chcę też na siłe dodawać tego, co uważam że się wydarzy - dla byle jakości.


1. Rhea Ripley wygra kobiece Royal Rumble + pokona Biancę Belair na Wrestlemanii: Tu nawet nie trzeba się rozpisywać, nawet jak ktoś wrs nie ogląda na bieżąco potrafi zauważyć jaką przemianę pod szyldem - chciałem napisać Edge'a, ale w sumie więcej to ona u Balora pobyła - przeszła. Wygląda najlepiej + strasznie przypomina mi Chynę, a o sukcesach Chyny w pro-wrestlingu wspominać nie trzeba, potem niestety poszła w inną stronę, ale to na inny temat rozmowa. W każdym razie uważam, że oba te scenariusze się ziszczą, jeśli jakaś tfu, tfu kontuzja się nie wydarzy.


2. Vince McMahon powróci do WWE: Czy to będzie w formie władczej, czy w formie czysto telewizyjnej, czuję że to się stanie, choć najbardziej przewiduję tutaj symboliczne wprowadzenie do Hall of Fame i krótki epizod z tym związany za prekursorskie zasługi i to tyle, aby zamknąć jego temat w federacji na dobre, o ile oczywiście jego sytuacja jakoś się wyjaśni, ustabilizuje, czy też całkiem wyciszy z tabloidów.


3. Sami Zayn -> Bloodline: Uważam, że prędzej czy później czeka nas wydalenie Samiego z Bloodline a czy zrobi to z własnej inicjatywy, czy pierdziochy z Samoi go wywalą, to kwestia obojętna. Ja uważam jednak, że w samym Royal Rumble Matchu Zayn albo wyeliminuje któregoś z bliźniaków Uso, ewentualnie Solo, albo zainterweniuje w walce Romana z Kevinem w jakiś sposób, choć niekoniecznie musiałoby się to kończyć przejęciem tytułu przez KO - bardziej służyłoby to pierwszemu zgrzytowi na linii Sami - Roman.


4. Sasha Banks w Royal Rumble Matchu z numerem 30: Nawet jeśli potwierdzą się plotki odnośnie Sashy na Wrestle Kingdom i dalszym zakontraktowaniu z New Japan nadal będę twierdził, że zobaczymy Sashę w RR Matchu wzorem Jamesowej i pasem Knockouts na poprzedniej gali. Trochę ryzykuję, bo z drugiej strony nie musi wchodzić z numerem 30, tak samo jak zamiast Sashy może się równie dobrze pojawić Kairi, ale kieruje się czystym przeczuciem.


5. Charlotte Flair bez złota w 2023 roku: Kolega wyżej napisał o Charlotte, o wielu powrotach i ostatecznym tytule. Moim zdaniem Flairowa nie dostanie mistrzostwa przez cały rok, jakoś tak, wiem że jest jedną z najbardziej utalentowanych obecnie, ale jej postać mocno stoi w miejscu, nic nie idzie do przodu, wystarczy spojrzeć na Becky albo Bayley, które wprowadzają coraz to ciekawsze zmiany w swych postaciach. Sasha też stała w miejscu przez długi czas i jedyne na co może teraz liczyć w WWE to ewentualny gościnny występ w RR Matchu.


6. Naomi aka Trinity Fatu aka Naomi Fatu (?) w Bloodline: W wiodącej stajni WWE brakuje w jej szeregach kobiety, a Naomi to chyba idealna kandydatka do tego z racji choćby przejęcia nazwiska Fatu po jednym z braci Uso. Można by myśleć, że Naomi pójdzie śladem Sashy i strzeli focha na federację, ale moim zdaniem Naomi ma więcej powodów do pozostania u wujka Huntera niż Banksowa i wydaje się że bardziej mogłoby jej zależeć na byciu w WWE niż koleżance. Śmiem nawet stwierdzić, że byliby skłonni zapłacić Naomi więcej za te inicjatywę, niż Sashy za kolejny kontrakt, choć może odlatuję. Talentu jej nie odmówimy. Potrafili dać Rheę do JG - dali. Legado del Fantasma - mamy Zelinę. Nawet The OC dostało Mię Yim. Bloodline zasługuje na Naomi, a Naomi zasługuje na bycie w Bloodline.


7. CM Punk i last dance w WWE: Uważam to naprawde za realną opcję mimo całego dymu jaki Brooks pozostawił za sobą w AEW. Widzę go w jakiejkolwiek formie, czy będzie to jednorazowa niespodzianka na samym Royal Rumble, gościnny występ i pożegnanie się z ringiem już na serio, czy jakiś dłuższy part-timing i walka być może z Romanem, gdyż tak naprawdę takich kozaków powinno się na Romana już posyłać. Jako wielki fan Phila mam szczerą nadzieję, że do tego dojdzie, że panowie jakoś się dogadają, w końcu HHH zawsze wie co jest dobre dla tego biznesu. Uważam, że Paul ma w sobie na tyle profesjonalizmu, a Punk na tyle chęci do udowodnienia choćby byłemu pracodawcy że można się z nim dogadać po ludzku i jakiś tam jednak szacunek większy do Huntera jako management workera, niż do Elite. Znajdą się psychofani którzy mimo wszystko będą chcieli Punkstera w WWE ( ), bo ma on prawo wypalić i imo wypali jeśli do tego dojdzie.


8. Rozpad Street Profits i solowe kariery Forda i Dawkinsa: Choć tu większy nacisk kładłbym na Monteza i uważam, że to on odniósłby większy sukces niż Angelo. Wbrew opinii wielu uważam, że Montez ma zajebiste zadatki na singlowego wrestlera, na bycie Top Black Guyem w WWE, tuż obok członków New Day czy nawet samego Lashleya. Bo na Omosa chyba nie ma już co liczyć. Montez ma mase charyzmy, ringskill też niczego sobie.


9. Chad Gable zdobędzię pas US/IC: I mało tego, jestem w stanie przewidzieć, że będzie to jeden z najlepszych runów z pasem midcardowym od lat. Gable jest w stanie robić banger za bangerem i o ile można powiedzieć to samo o Guntherze, czy o Theorym, którzy obecnie jako mistrzowie midcardowi figurują, tak uważam że Gable ma w sobie coś więcej do oddania jeśli chodzi o Midcard, bo jednak Austin i Ex-Walter powinni mierzyć wyżej, uważam że dla Chada to jest max możliwości nie licząc sukcesów drużynowych, a sam bardzo chętnie bym to zobaczył, bo talent gość ma i ostatnią jego telewizje ogląda się bardzo dobrze.


10. Bray Wyatt znów zmieni gimmick: Nie wiem czemu, odnoszę wrażenie że projekt Wyatta od czasu ujawnienia się po pamiętnych kodach QR stoi w miejscu i chyba nigdy nie wyruszy. Niby mamy wątek Alexy, wujka Howdy'ego i tych postaci z Firefly Funhouse, niby to ma pójść do przodu, niby jest jakiś pomysł, ale coś mi mówi, że zobaczymy Braya w innej postaci, a czy z sukcesem, czy bez to rozmowa na punkt kolejny.


11. Bray Wyatt w 2023 roku nie zostanie przypięty: Myślę, że WWE dość szybko bo pewnie po samej Wrestlemanii po dość średnim programie Wyatta czy to z LA Knightem, czy jakimś innym świeżakiem w szeregach federacji, wygranym oczywiście dojdzie do wniosku że okres po WM to dobry czas na przemianę. I uważam, że dopiero tamta przemiana będzie czymś na tyle kozackim, że to będzie jeden z najlepszych runów Windhama w WWE, bo kiedy jak nie teraz? Typuję go na drugą po Romanie pierwszoplanową postać w WWE na 2023 rok.


12. Lacey Evans zostanie mistrzynią kobiet SmackDown!: Śmiem zaryzykować, że stanie się to poprzez zdobycie walizki i zainkasowanie jej na przyszłej mistrzyni, a czy to będzie Ronda, czy nawet ta Charlotte jeśli predykcja o Flairowej mi nie wejdzie i tak jak kolega wyżej pisał Charlotte straci pas po kilkudziesięciu dniach, bądź inna mistrzyni to będzie to na rzecz Lacey Evans pewnie w okresie Summerslam jak nie wcześniej i zobaczymy panią wojskową z niebieskim tytułem mistrzowskim. Te teasery ostatnio o Lacey to imo jej być albo nie być, ile już było reedycji jej postaci, ile prom i teaserów jeszcze jej zobaczymy o tym jak zajebistym weteranem była? Albo teraz coś z tego będzie, albo niech idzie do ,,Elity".


13. Big E Langston głównym mistrzem po kontuzji: Nie bez powodu użyłem przydomka Langston. Jedynym ratunkiem dla zajebistego runu w przypadku Biggiego, jest porzucenie cukierkowej persony uśmiechającego się murzyna i rzucającego pancake'ami. Jest to imo najlepsza opcja na odłączenie się Dużego od Nowego Dnia. Heel Turn Big E'go to najlepsze co mogłoby go spotkać przy powrocie po urazie. Jego ostatni run nie był za dobry, więc uważam, że dostanie jeszcze jedną szansę na pokazanie, że postawiono na niego w złym czasie i okolicznościach. A może to Big E wygra Royal Rumble Match, a nie żadne Dwayne'y i Zayny?


14. Sami ,,Two-Belts" Zayn: Trochę ryzykowne, ale chyba mało kto uważa, że Sami na to wyróżnienie nie zasługuje. Skoro mówimy tu o zdradzie Bloodline w jakiejkolwiek formie, czemu to Sami nie miałby Romana obłupać z obu tytułów, choćby na tydzień? Przecież on mógłby się tym flexować przez długie, długie lata niczym Y2J pokonujący Rocka i Austina w tę samą noc zdobywając oba pasy. Jego walka z Owensem o najwyższą z pul mogłaby skraść show.


15. DIY razem bądź osobno: Troszkę na wyrost, ale dodam że wszystko co robi Gargano w Main Rosterze, prowadzi do jednego, albo drugiego. Bo albo dostaniemy reunion DIY czyli Ciampy i Gargano jako tag-team i zdominowanie dywizji w Main Rosterze, albo dostaniemy mega feud niekoniecznie o pas tych panów. Podejrzewam, że z Johnnym czekają na wyleczenie kontuzji przez Tommaso, a więc nie pozostaje nic jak czekać.


Ciekaw jestem ile z tego się sprawdzi, nawet uzbierało się 15 nie spodziewałem się. Spróbujcie mi ino to forum zamknąć, żebym za rok nie mógł tych predykcji sprawdzić, to sam osobiście je odżywie, żeby zobaczyć te predykcje.

 

Tak się pośpieszyłeś i rozpędziłeś, że miało być 12, a nie 15. Niestety, ale żeby było sprawiedliwie musisz 3 wyrzucić ;)

 

1. Rozpad New Day

2. Zwolnienie kogoś z wymienionych ( 1 lub więcej ): Omos / Hit Row / Ma'će / Shanky

3. Seth Rollins nie zostanie przypięty więcej niż 3 razy

4. Będą przynajmniej 3 powroty po dłuższej przerwie ( przerwa = minimum rok )

5. Ktoś z wymienionych dozna kontuzji ( 1 lub więcej ): Montez Ford / Gunther / La Knight / Ridge Holland / Dominik Mysterio / Logan Paul

6. Bray Wyatt łącznie w całym roku ( RAW / SMACKDOWN / wszystkie PPV ) nie będzie miał więcej walk niż 30

7. Będzie przynajmniej 5 transferów z NXT

8.Pojawi się przynajmniej jedna walka ze stypulacją której nigdy nie widzieliśmy lub nie widzieliśmy w ostatnich 12 latach

9. Przynajmniej trzy osoby z wymienionych zdobędą jakiś pas ( US / IC / WWE / Uniwersal ): La Knight / Chad Gable / Montez Ford / Kevin Owens / Johnny Gargano / Dexter Lumis / Sami Zayn / Cody Rhodes / Finn Balor / Karion Kross

10. Tomasso Ciampa wróci do dawnego Theme Songu: No One will survive! lub aktualny który miał przed ostatnią kontuzją zostanie zmieniony na inny.

11. Wszyscy wymienieni nie zdobędą żadnego singlowego pasa ( nie wliczamy 24/7 pas ): Dominik Mysterio / Ma'će / Omos / Akira Tozawa / Drew Gulak

12. Roman Reigns w całym roku będzie miał mniej niż 25 walk ( wliczając Raw / Smackdown / PPV )


Zobaczymy ile się sprawdzi

 

Faktycznie, zobaczymy. Całkiem niezłe typy brachu ;) I witaj na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  316
  • Reputacja:   108
  • Dołączył:  12.10.2021
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

No to wyrzucam 15, 14 i 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 260
  • Reputacja:   29
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

1. Roman straci dwa pasy w nowym roku. Jeden luba oba przejmie Codas.

2. Codas wygra rumble.

3. Szajba zdobędzie pas ic.

4.Owens i Zayn skroją Usosów

5. Do wwe powróci więcej odpadów z nxt. Jak te Jonasy.

6. Do wwe wróci ktoś z aew pokroju Ruseva, Blacka- czyli nieznaczące nabytki.

7. Jakiś part timer będzie w jednej z czołowych walk na wm.

8. Powrót jakiegoś sentymentalnego taga.

9. Wyatt wciąż będzie hujowy. Wciąż " nietykalny".

10. Rydel przejdzie turn na Randalu.

11. Edge stoczy mniej niż 5 walk.

12. Najlepsza postać nxt; czyli Tonny skroi Brona z pasa, bądź Camelo; w zależności kto będzie czołowym facem po wm w pięknym brandzie, zwanym nxt.


13. Attitude forum nie przestanie istnieć.

Edytowane przez Caribbean Cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

  • Posty:  3 137
  • Reputacja:   418
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

Moje typy :

1. Roman Reigns rozłączy w końcu tytuły, a na WM zmierzy się w jednym dniu ze zwycięzcą RR matchu, a w drugi dzień WM ze zwycięzcą Elimination Chamber.

 

Mam chwilę to czas na podsumowanie :

Pudło. Nie dość, że Romuald nie rozłączył to jeszcze złączył tytuły w jeden, a na RAW musiał powstać nowy WHC. W dodatku zmierzył się tylko ze zwycięzcą RR matchu z powodu jednego złota - EC spłycili i walczyli o pas US. 

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

2. RR match oraz Elimination Chamber wygra ktoś z grupki - Cody Rhodes, The Rock, Bobby Lashley, Sami Zayn, Kevin Owens. (w skrócie 2 z tych 5 zawalczy z Romualdem na WM)

Połowicznie. RR wygrał Cody, ale komora koło złota nawet nie stała, więc zmierzył się z 1. 

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

3. Sami Zayn oraz Kevin Owens najpierw będą ze sobą rywalizować, ale skończą na pokonaniu Usosów i zdobywając pasy Tag team.

Fakt. Z tego co pamiętam trochę pofeudowali i nie zgadzali się ze sobą, Sami dołączył do Bloodline, potem odszedł i pokonali Usosów.

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

4. Sheamus zdobędzie złoto w drugiej połowie 2023.

Gówno. Triple H nie pomógł kumplowi i nie pomogło mu, że przez większość 2023 roku Roman jako jedyny był mistrzem. W dodatku Majonez przewodzi midcardowej grupie.

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

5. Z racji dużej ilości stajni, WWE wysra nowy tytuł - tytuł grupowy bądź trójek.

No WWE to zdecydowanie nie AEW :D 

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

6. Ten dziwny storyline Wyatta zakończy się niesamowitym sukcesem i na nowo wejdzie do main eventów.

Bardziej kulą w płot nie można było trafić ;D Nie dość, że story było niespójne (Howdy i Wyatt z wrogów nagle.. pomagali sobie jak podczas RR i walki Knight/Wyatt co było istnym WTFem) to w dodatku przerwali story przez chorobę Braya i wiadomo jak to się skończyło. 

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

7. Triple H wypierdoli przynajmniej połowę ludzi, których zatrudnił na nowo (np. Hit Row, Killer Kross, Dexter Lumis, Strowman, etc.)

Niestety pudło. Większość się trzyma.

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

9. Przynajmniej jeden nieaktywny członek Hall of Fame będzie miał singles match na Wrestlemanii. (nie licząc Edge'a - on jest aktywny).

O dziwo trafiłem, ale nie tak jakbym przewidział :D Snoop Dogg zesquashował Miza i to przypadkiem LOL 

W sumie Trish też była. 

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

10. Po wrestlemanii zadebiutuje stajnia złożona z ekipy z NXT

Nope not at all

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

11. Cody Rhodes zostanie głównym mistrzem po raz pierwszy.

Powinien, ale odjebali kaszane na WM 39, a potem wiadomo..

W dniu 20.12.2022 o 18:48, CzaQ napisał(a):

12. Bronn Breaker zadebiutuje po WM i zostanie mistrzem IC/US.

Nie, dalej grzeje ławę w NXT co jest dziwne.

 

To były moje. Gówniany wynik powiem szczerze :D 

 

W dniu 20.12.2022 o 19:31, MattDevitto napisał(a):

U Ciebie widzę dwa ,,pewniaczki'', które sam mógłbym obstawić - są to pkt 2 i 11.

No raczej nie :D 

 

 

W dniu 21.12.2022 o 00:00, Killaz napisał(a):

1. Charlotte zniknie jakiea 2-3 razy po czym powroci i zgarnie tytul na max 60 dni xd

2023 to był gówniany rok dla Szarlotki - ale była mistrzynią  :D 

 

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

1. Rhea Ripley wygra kobiece Royal Rumble + pokona Biancę Belair na Wrestlemanii:

Połowiczna prawda - Rhea wygrała co było do przewidzenia na RR, ale jednak wybrała i pokonała Flair.

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

2. Vince McMahon powróci do WWE

Prawda. Wrócił na krótki moment, ale wrócił. 

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

3. Sami Zayn -> Bloodline: Uważam, że prędzej czy później czeka nas wydalenie Samiego z Bloodline

Piękny traf. W dodatku dostaliśmy jedną z najlepiej zabookowanych rywalizacji.

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

4. Sasha Banks w Royal Rumble Matchu z numerem 30

Pudło. Saszetka dalej gdzieś się grzeje w czyśccu pomiędzy AEW, a indysami.

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

5. Charlotte Flair bez złota w 2023 roku

Błąd. Była nawet mistrzynią na WMce. 

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

6. Naomi aka Trinity Fatu aka Naomi Fatu (?) w Bloodline:

Niezły strzał, ale bookerzy byli na to za głupi :D

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

7. CM Punk i last dance w WWE

Jebany Nostradamus :D

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

8. Rozpad Street Profits i solowe kariery Forda i Dawkinsa

Jeszcze nie, mało tego doszedł do nich Bobik Lashley

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

9. Chad Gable zdobędzię pas US/IC

Było blisko, ale nope.

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

10. Bray Wyatt znów zmieni gimmick

Połowicznie, bo jeśli miałeś na myśli gimmick Deadmana po Takerze to prawda ;P

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

11. Bray Wyatt w 2023 roku nie zostanie przypięty

Z tego co pamiętam to Wyatt pojawiał się, ale nie walczył - jedyna walka w 2023 roku była z LA Knightem podczas Royal Rumble, którą wygrał z pomocą Howdy'ego. Potem miał być feud z Lashleyem, ale do walki żadnej nie doszło, więc prawda. 

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

12. Lacey Evans zostanie mistrzynią kobiet SmackDown!

Nie, i nawet została wywalona.

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

13. Big E Langston głównym mistrzem po kontuzji:

Big E nawet nie wrócił do tej pory. Pudło.

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

14. Sami ,,Two-Belts" Zayn:

Nie na zmianie Romana :D 

W dniu 21.12.2022 o 15:41, HeymanGuy napisał(a):

DIY razem bądź osobno

Dobry strzał. Najpierw osobno byli potem razem. Punkt. 

 

Dobrze zacząłeś, a potem pasmo chybił-trafił :D 

 

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

1. Rozpad New Day

New Gay się dalej dobrze trzymają razem ;)

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

2. Zwolnienie kogoś z wymienionych ( 1 lub więcej ): Omos / Hit Row / Ma'će / Shanky

Dosyć rozważny strzał i udany. 

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

3. Seth Rollins nie zostanie przypięty więcej niż 3 razy

Cholera nie chce mi się tyle liczyć, ale chyba tak było, bo Rollo bardzo mocno jest bookowany.

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

4. Będą przynajmniej 3 powroty po dłuższej przerwie ( przerwa = minimum rok )

Snoop, Trish, Booker T i parę innych chyba można zaliczyć. 

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

5. Ktoś z wymienionych dozna kontuzji ( 1 lub więcej ): Montez Ford / Gunther / La Knight / Ridge Holland / Dominik Mysterio / Logan Paul

Z tego co pamiętam to nie. 

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

6. Bray Wyatt łącznie w całym roku ( RAW / SMACKDOWN / wszystkie PPV ) nie będzie miał więcej walk niż 30

Jak najbardziej trafiłeś, bo miał aż całą 1 walkę.

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

7. Będzie przynajmniej 5 transferów z NXT

Tak, w tym roku było tego sporo na czele z kobietami. Trafiony zatopiony.

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

8.Pojawi się przynajmniej jedna walka ze stypulacją której nigdy nie widzieliśmy lub nie widzieliśmy w ostatnich 12 latach

Odbył się Mountain Dew Match, więc racja.

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

9. Przynajmniej trzy osoby z wymienionych zdobędą jakiś pas ( US / IC / WWE / Uniwersal ): La Knight / Chad Gable / Montez Ford / Kevin Owens / Johnny Gargano / Dexter Lumis / Sami Zayn / Cody Rhodes / Finn Balor / Karion Kross

Jak na tak rozległy strzał to niestety pudło. 

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

10. Tomasso Ciampa wróci do dawnego Theme Songu: No One will survive! lub aktualny który miał przed ostatnią kontuzją zostanie zmieniony na inny.

Nie wiem jaki miał kiedy to pisałeś, ale miał No one will survive (do tego pierwszy, z rozbudowanym intro), a teraz zmienił z DIY.

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

11. Wszyscy wymienieni nie zdobędą żadnego singlowego pasa ( nie wliczamy 24/7 pas ): Dominik Mysterio / Ma'će / Omos / Akira Tozawa / Drew Gulak

Już na początku wtopa - Dom był mistrzem North American.

W dniu 22.12.2022 o 01:57, Lukasz5555 napisał(a):

12. Roman Reigns w całym roku będzie miał mniej niż 25 walk ( wliczając Raw / Smackdown / PPV )

Trafiony! Roman z tego co pisało miał chyba tylko 11(!) walk. 

 

Bardzo ładny wynik, większość trafiona. 

 

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

1. Cody Rhodes zdobędzie pierwszy raz w swojej karierze WWE Champioship.

Wszyscy na to liczyli, niestety nikt z Codym na czele nie trafił

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

2. Za postacią Uncle Howdy'ego będzie się krył Bo Dallas.

To jest raczej prawda, ale nigdy oficjalnie nie zostało ogłoszone, gdyż story się urwało.

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

3. Bray Wyatt przywróci postacie z FFH.

Przywrócił w zmienionej wersji, ale tylko na chwilkę..

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

4. Roman Regins zrobi sobie dłuższą przerwę od walk po WrestleManii i sromotnej porażce z Cody'm i The Rockiem.

Romuald robił przerwy, ale nic nie przegrał LOL

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

5. La Knight lub Finn Balor zdobędzie walizkę Money In The Bank.

Ksiądz Damian się nie zgodził z tym werdyktem :D

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

6. Kevin Owens zostanie ponownie mistrzem Universal po kilku latach, ewentualnie AJ Styles pierwszy raz w karierze zdobędzie ten tytuł.

Pudło, Roman wins LOL

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

7. The Usos się rozpadnie i będzie to pierwszy program braci w WWE a w tym wszystkim Solo Sikoa będzie znaczący i to on wygra ten program.

Skłonny jestem uznać. 

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

8. Seth Rollins sięgnie po pas WWE Championship w okresie letnim.

Specjalnie stworzyli pas WHC, który zdobył. 

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

9. Walter przywróci pas Europen Championship.

Fajny strzał, ale nietrafny. IC to IC dalej.

TUTAJ MI PADŁ KOMPUTER, a długo to pisałem NA SZCZĘŚCIE nowe forum dzięki @ IIL owi ma zapis postów UFF.

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

10. Zack Ryder wróci jako Matt Cardona z odświeżoną postacią i będzie kimś znaczącym obstawiam że stoczy walkę z Edge'm.

Nie, Zack/Matt to dalej król indyków.

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

11. Mia Yim zostanie posiadaczką walizki kobiet.

Pudello. Mia nic nie znaczy obecnie.

W dniu 22.12.2022 o 11:47, Grins napisał(a):

12. Sami Zayn będzie głównym Baby Face'm na niebieskiej tygodniówce na przełomie lata/jesieni co będzie prowadziło do tego że dostanie walkę o pas z Kevin'm Owensem.

Był główny facem, ale zjednał się z Owensem w międzyczasie. 

 

Niezłe trafy Grins ;)

 

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

1. Roman straci dwa pasy w nowym roku. Jeden luba oba przejmie Codas.

Bueheheh heheheh 

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

2. Codas wygra rumble.

To było jak strzał z metra w stodołę :D 

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

3. Szajba zdobędzie pas ic.

Cały rok Gunther. 

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

4.Owens i Zayn skroją Usosów

Bingo

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

5. Do wwe powróci więcej odpadów z nxt. Jak te Jonasy.

Eee, nie wiem co miałeś na myśli pisząc wrócą skoro NXT to WWE. 

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

6. Do wwe wróci ktoś z aew pokroju Ruseva, Blacka- czyli nieznaczące nabytki.

Wrócił nic nie znaczący Punk :diabel:

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

7. Jakiś part timer będzie w jednej z czołowych walk na wm.

Pat McAfee wystąpił w co-main evencie dnia pierwszego, więc zaliczam. Chyba można Romana też zaliczyć jako part-timera :D 

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

8. Powrót jakiegoś sentymentalnego taga.

Hm, w sumie Owens/Zayn można tak nazwać. 

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

9. Wyatt wciąż będzie hujowy. Wciąż " nietykalny".

Był chujowy i niepokonany, bo zawalczył aż raz w słabej walce :D

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

10. Rydel przejdzie turn na Randalu.

Nope, byli kumplami do końca. Do końca klapka :D

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

11. Edge stoczy mniej niż 5 walk.

Z tego co pamiętam Adaś miał więcej walk.

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

12. Najlepsza postać nxt; czyli Tonny skroi Brona z pasa, bądź Camelo; w zależności kto będzie czołowym facem po wm w pięknym brandzie, zwanym nxt.

Gówno. Don Tony kręci się w midcardzie dalej.

W dniu 28.12.2022 o 19:53, Caribbean Cool napisał(a):

13. Attitude forum nie przestanie istnieć.

Żyjemy! : D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  11
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  28.11.2017
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

@ CzaQ  - z tą kontuzją to chyba Ridga trafiłem, troche go nie było :D , 

a z tym że przynajmniej trzech wymienionych zdobędzie jakiś pas to wtopa totalna bo żaden nie zdobył :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 137
  • Reputacja:   418
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

13 godzin temu, Lukasz5555 napisał(a):

@ CzaQ  - z tą kontuzją to chyba Ridga trafiłem, troche go nie było :D , 

 Chorera faktycznie :D Teraz sobie przypominam - wtedy myślałem sobie, że karma za Big E wraca. 

Ale widać jaki ten Ridż ważny :D No i wiesz potwierdzić tyle informacji to też trochę kosztowało, że aż mi to umknęło. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...