Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia


N!KO

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 101
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Maja to ma lepsze bary z tego co widziałem niż taki Adam Cole

 

No nic dziwnego :

 

Dz-YD9cXQAENWK-?format=jpg&name=large

 

Pad od Playstation ma wysokość 9,5 cm. W takim razie Cole mógłby walczyć z MiniMajkiem ;d

A Maja ma ze 170 cm wzrostu, gdzie tu sprawiedliwość? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

W takim razie Cole mógłby walczyć z MiniMajkiem ;d

Dla Mini Majka to zaraz będą ściągać ludzi z lucha do walk. Już teraz za bardzo nie ma dla niego przeciwników, no chyba, że znowu z jakimś leszczem normalnego wzrostu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

CzaQ napisał/a:

W takim razie Cole mógłby walczyć z MiniMajkiem ;d

 

Dla Mini Majka to zaraz będą ściągać ludzi z lucha do walk. Już teraz za bardzo nie ma dla niego przeciwników, no chyba, że znowu z jakimś leszczem normalnego wzrostu :D

 

Hornswoggle już ponoć obóz przygotowawczy robi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  143
  • Reputacja:   15
  • Dołączył:  06.02.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

W ogóle o co chodzi z podśmiechujkami z Cola? Gość jest przecież wysoki. Wg wikipedii ma 183 cm wzrostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

W ogóle o co chodzi z podśmiechujkami z Cola? Gość jest przecież wysoki. Wg wikipedii ma 183 cm wzrostu.

W jego wypadku chodzi nie tyle o wzrost, ile o budowę ciała. W ostatnich miesiącach było o tym bardzo głośno na forach i ogólnie w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 101
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Człek włącza to niebieskie gówno żeby zobaczyć o co kaman z tymi teaserami białego królika niczym z Matrixa, a tu co? Gówno nic nie było i dopiero w newsach dowiadujesz się, że była... kolejna wskazówka podczas gdy ty przewijałeś żeby na to nie patrzeć żeby IQ jeszcze bardziej ci nie spadło.

Więc tak gramy Trypel? Co tygodniówke jakaś gówniana wskazówka żeby potem się rozczarować i jakiś Bray wjechał?

 

Ogólnie mimo wrzut SD nie było złe.

 

Sami zostaje honorowym członkiem Romana (hehe) w przydługawym segmencie. W sumie nie wiem do czego to prowadzi. Skoro Logan może walczyć z Rzymkiem to może i Sami dostanie contendera.

Maxxxxine Dupri był wyduprił :D Ładna z ryja. Max Dupri = LA Knight po dzisiaj?

 

Daun pokonuje Otisa. LOL Otis więcej waży niby :D

 

Kross/Drew saga continues i #Nikogo

 

Walka wieczoru. Całkiem dobra walka. Nie był to poziom tagów z AEW, ale i tak było dobrze.

Usosi obronili i wydaję mi się, że laseczka na koniec się machnęłą i powiedziała AND NEW... ;d

 

Coś się dzieje, ale powoli i bez polotu. To nie te złote lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Może Wyatt nie jest dynamitem w ringu itd.

Ale co do swoich pomysłów i ogólnie całej otoczki to jebany geniusz, teraz gdy Hunter przejął kontrolę nad działem kreatywnym z pewnością będzie na niego stawiał.

Nie dziwię się że upchali go w Main Evencie, powrócił jako Windham i porzucił swoje dawne " ja " ale jednakże chyba nie do końca końcówka zasugerowała co innego, kto się kryje za maską? Już spekulacje że to Bo Dallas ja jednakże mam inne wrażenie... Mam wrażenie że Wyatt 6 i tak się pojawią w głównym rosterze, to nie koniec Fienda, Huskiego i całej family FFH...

Bardzo emocjonalne promo, gość potrafi na prawdę sprzedać emocje i ogólnie było widać w jego oczach że te słowa sporo go kosztowały odnośnie Brodie'ego Lee...

 

FOX zrobi wszystko żeby Bray był głównym filarem niebieskiej tygodniówki, takie akcje jak ta przyciągną tylko publiczność na areny i przed odbiorniki bo będą zainteresowani całą tą historią... Teraz można rzec że Bray mógłbym w końcu latać z głównym pasem jeśli zmienił gmmick i nie występuje już jako The Fiend, dla samej historii publiczność będzie to oglądać i z pewnością wpłynie to na ratingi.

 

Poza tym kozacki theme song! Przypomina mi klimaty 2003-2010! A takich smaczków mi brakowało lubię ciężkiej kawałki a tu czuć klimat Linkin Park.

Edytowane przez Grins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Dalej bawimy się w kody QR, cieszę się że to pozostawili cała otoczka jest zajebista, aż chce się czekać na kolejne Smackdown tym bardziej że za tydzień Halloween.

 

Poza tym kim jest Uncle Howdy? Na początku myślałem że to Necro Butcher haha xD

Tam ta postać która stała w drzwiach z postury wyglądała jak Bo Dallas i na kim Bray będzie się mścił? Na początku myślałem że na Romanie, choć w sumie... Liv też dziwnie się zachowuje od Extreme Rules, zagadka jak cholera kim jest Uncle Howdy? Tyler Bateman, Vincent, Dutch?

 

Poza tym czemu ma wrażenie że pod maską Braya kryje się Randy Orton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Jak ktoś przejrzy SD to niech da znać czy takie dobre, bo widzę, że w necie sobie chwalą - nie ufam jednak randomom podniecającym się byle galą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 101
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ta, to chyba te same tuzy, które dały oskary "Czarnej Panterze" - jednemu z najgorszych filmów MCU z okazji poprawności politycznej :D

 

A nie, chwila, może tygodniówka nie była taka zła - w końcu mielismy walkę dwóch wirtuozów ringu pomiędzy Braunem Strowmanem i Jinderem Mahalem :D

 

Chyba już wiadomo co czeka nas na SSeries WhoreGames - Wyspiarze vs Bloodline.

Sheamus to kumpel z siłki od Tryplaka, do tego zbiera ostatnio niezłe recenzje (szczególnie po feudzie z Walterem), więc było do przewidzenia choć myślałem, że w 2023 roku dopiero poślą go po pas - wtedy, Po WM, miałby szansę wygrać, a teraz? Jak to było w themie Winczenza - No chance in hell :D

Przy okazji logika WWE - nie dałeś radę Guntherowi i zdobyć pasa IC? No to leć po porażce na niezniszczalnego mistrza po główny pas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A nie, chwila, może tygodniówka nie była taka zła - w końcu mielismy walkę dwóch wirtuozów ringu pomiędzy Braunem Strowmanem i Jinderem Mahalem

No i zachęciłeś :D Takiego 5-stara sobie pewnie nie odmówię :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tegan Nox wróciła a ja się pytam kto to jest i gdzie niby była? :D


PS: SD sobie odpuściłem jakiś 22 raz z rzędu, ale wszędzie widzę info o tym powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  313
  • Reputacja:   102
  • Dołączył:  12.10.2021
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tegan Nox wróciła a ja się pytam kto to jest i gdzie niby była? :D


PS: SD sobie odpuściłem jakiś 22 raz z rzędu, ale wszędzie widzę info o tym powrocie.

 

Była w NxT, coś tam powalczyła, coś tam pomieszała, ale chyba bez szczególnych osiągnięć :roll:

Edytowane przez HeymanGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  313
  • Reputacja:   102
  • Dołączył:  12.10.2021
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

SmackDown! 09.12.2022


Zaczynamy obroną tytułów Tag-Teamowych przez Usosów, przeciwko Brawling Brutes. Szczerze? Ile razy oni jeszcze muszą zebrać baty od Rzymkowatych, żeby przestali dostawać te szanse? To nie było odkrywcze, kiedy myślałem sobie przed samą walką, że no nie ma szans na utratę mistrzostw przez bliźniaków. Co prawda Sheamus trochę namieszał, ale aż takim koksem to on nie jest, żeby Usosów w primie (o ile można to nazwać ich primem) poskładać prawie samemu. Uważam, że albo WWE powinno dać wyspiarzom pasy, albo dać im już spokój jeśli chodzi o Uso Twins. Reakcje Zayna na akcje ringową bezcenne, to trzeba przyznać.


Nie za bardzo grzeje mnie Wyatt. Powtarzam to sobie za każdym runem Braya w WWE. Najbardziej lubiłem go jako lidera TWF, ale nawet wtedy sam w sobie mnie nie przekonywał, bardziej jarałem się Harperem i Rowanem. Od rozpadu stajni Bray jeszcze miał pare fajnych angle'i np. z Ortonem, ale nic szczególnego uwagi. Fiend był fajnym, epizodycznym pomysłem, ale też chwilowym, nie bez powodu pomysły się skończyły. Teraz mamy odświeżonego Wyatta, z jakimiś nie wiem, albo jego alter-ego, prześladowcami, whatever. Uncle Howdy ciul wie jaką funkcję tu pełni, nic od tygodni nie jest wyjaśniane, wręcz przedłużane. Program Wyatta z Knightem mało co ruszył do przodu, ale będę to śledził z jednego powodu. Pierwszy, poważny program Knighta, więc dam temu szansę.


Czy mi się zdaje, czy Top Dolla trochę stracił na wadze? Wygląda nie jak Top Dolla z Hit Row. Tylko No Dolla z Hit Low. Interwencja w tej walce wywołała zerową reakcję, ale przynajmniej buduje się nam dywizja tag-teamowa, wiadomo kiedy draft? Chętnie bym zobaczył Triple Threat Tag-Teamowy Mixed Gender. Wikingowie i Valhalla kontra Hit Row z B-Fab, no i Legado z Zeliną, to powinno wypalić i nawet dobrze wypaść.


Jordana i Kurta a wlasciwie ich reunion moze przemilczę, jedyny pozytywny aspekt to pojawienie się Kurta i Gable'a Stevesona. Za tydzień wraca Rzymek, okej. Zastanawiam się ile ten mistrz ,,walczący" będzie miał powrotów po każdej z walk na PPV, to już nie jest śmieszne. Wiem, że walki trzeba sprzedawać, ale wcześniej tak to nie wyglądało komicznie. 30 Grudnia wraca Jasiek - okej, okej. Może jakaś walka na WM? Last Dance? Theory? Nie obraziłbym się. Może wejście do RR Matchu? Też spoko. Choć co do Ceny to mam suchara. Jaki powrót, skoro on był na każdym SD! w tym roku? Po prostu go nie widzieliście. He, he... he? He! :twisted: Aż mnie zmroziło


Nie spodziewam się wygranej Ricocheta w walce z Guntherem, ale ciesze się z tego co dostaje, zasługuje na takie pokazanie się, na taką szansę, przed przejściem do WWE był jednym z moich ulubionych wrestlerów, szkoda że po przejściu do Main Rosteru troszkę mi zbrzydł. Patrzę na te walki 6-Man i szczerze? Chciałbym zobaczyć chociaż przez chwilę w WWE pasy dla trójek. W przeszłości było wiele zajebistych trójek, które chętnie bym z takimi mistrzostwami zobaczył. Lepiej późno niż wcale. Woods wygląda, jakby pomału przywracał swój gimmick znany z TNA, czyli Consequences Creed. Brakuje Lethala obok, ale na Kofiego narzekać nie będę. Imperium swoją drogą sporo ostatnio przegrywa jako grupa, wyczuwam rozłam.


Jey każe Zaynowi zmienić fryzurę i przyciąć bródkę na specjalną okazję. Chcą, żeby Sami dobrze wyglądał, tylko z jakiej okazji? Właśnie w kontekście pasów trójek, Sami by idealnie się nadał na trzeciego z mistrzów Tag-Team. Ale fantasy zostawmy na inną okazję. Wyczuwam zmianę pasów Tag-Teamowych, a konkretniej ich design, żeby nie latać z czterema. Może oficjalna transformacja na Samiego Uso? Niech mu jeszcze Samoański tatuaż na ręce walną wzorem Dwayne'a i Romana :D Ludzie coś mówią też o zdradzie, ale nie - moim zdaniem to by było za proste. Na pewno będzie to jeden z ciekawszych punktów przyszłotygodniowego show. Dostaniemy look Zayna wprost z czasów NXT :P


WWE powinno zrobić kolejną część The Marine, zamiast na siłę promować Lacey Evans, nadawałaby się do tego filmu patrząc na poprzednie części. Lacey Military v3 protokół odpalony.


Nie mam nic do Tegan, nawet nie za bardzo ją znam, nie czuję się nawet zobowiązany do tego, aby ją znać. Ale Shining Wizard, który wykonuje jest okropny, nawet nie potrafi dobrze nim trafić w oponentkę. I takie coś weszło do Main Rosteru z buta, kiedy takie perełki jak Alba, Indi czy nawet Toxic Attraction kisi się w NXT od dłuższego czasu. Chyba mamy już potwierdzone, że na RR będzie Raquel vs. Ronda? Szczerze? Pyza mnie wkurwia, jest bardzo słabą mistrzynią i lepiej chyba wypróbować Raquel.


Mogłoby się wydawać, że celebracja Angle'a będzie idealnym zamknięciem SmackDown. Powiem tak, udało im się puścić oczko w stronę starej gwardii, ale tej reakcji i boomu, jaka była podczas RiW wtedy nie uda się nigdy powtórzyć. Austin i sprzedanie tego wszystkiego, z tego co kojarze komentarz był wtedy także nieziemski, reakcja Steph, wszystko się skumulowało w idealny segment wtedy. Tu mi czegoś zabrakło, albo może za bardzo na wyrost zostało to zrobione? Odnoszę wrażenie, że to nie Jordan powinien ,,zostać" synem Angle'a, tylko właśnie Steveson, może inaczej by się to sprzedało. Tak naprawdę, to nie powinno tego story w ogóle być. ,,The Alpha Academy better mooooove" Cole'a mozna lubić, bądź nie, ale takimi pojedynczymi tekstami wygrywa wszystko. Reedycja 21-letniego segmentu mimo wszystko na plus, za sam smaczek i puszczone oczko w naszą stronę, wytrawnych fanów. Przed tym SD! w ogóle nie pamiętałem o Stevesonie w WWE. Zróbcie coś z nim wreszcie, może to pierwszy krok do połączenia go z Kurtem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

- Raquel na mistrzynie! niech odbierze to mistrzostwo Rondzie która jest nudna jak flaki z olejem i ciężko się ją ogląda w ostatnim czasie.


- Roman się dziś spojrzał krzywo na Sami'ego, coś się święci wydaje mi się ze newsy o tym że Zayn i Owens mogą połączyć siły i ruszyć po pasy Tag Team mogą sie sprawdzić i to by było najrozsądniejsze wyjście, Sami i tak już będzie zdobywał przepotężny pop w najbliższych latach gość co nie co przypomina Daniela Bryana i fani będą naciskać żeby był kimś znaczącym w przyszłości.


- Bray Wyatt dostaje szału... No ogólnie nie zwiastuje to żadnego turnu, zachowuje się nie co podobnie jak Undertaker, Kane czy inny psycho zawodnik który chce dociec prawdy i tak w najbliższym czasie Bray nie przejdzie Heel Turnu bo z tego co wiem to ma być Baby Face'm... Na Wikipedii pisze jak byk że Howdy to Bo Dallas, możemy dostać dość interesujące story być może bracia zawalczą ze sobą na WrestleManii co by mnie nie zdziwiło i wgl bym się nie zdziwił jakby Wyatt chciałby odbudować swojego brata podkładając mu się... Bray osiągnął już dużo więc pewnie chciałby jak najlepiej dla swojego brackiego więc taka sytuacja by mnie nie zdziwiła.


- Dobrze że Rico. coś znaczy i chociaż pojawia się na tygodniówkach warto stawiać na tego knypka choć pod względem walk bo na prawdę dobrze się spisuje.


- Bardzo ładny laczek dla Scarlett od Emmy, co jak co ale nie trawię Scarlett wkurwia mnie jej sztuczny ryj i te miny jakby miała się zaraz zesrać, nigdy nie będzie nikim znaczącym w WWE.


Za tydzień wraca Cena i coś czuje że możemy dostać jakiś shoocker na koniec roku i Bloodline wychuja Sami'ego i go zaatakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Jeffrey Nero
      Casper duch?
    • CzaQ
      W prześwietnym filmie pt. "Doskonały Świat" Kevin Costner porywa dzieciaka. W pewnym momencie mały przebiera się za pewną znaną postać - o kogo chodzi?  
    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...