Teddy Long zhakowany, Roman Reigns na live ev... (zobacz)
Veer Mahaan przeniesiony do NXT? Sami Zayn mo... (zobacz)
Status CM Punka, wydarzenia z Rampage: Grand ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE Hell In A Cell 2022
Autor Wiadomość
MattDevitto 
Upper Midcarder

Wrestler: Vince.
Podziękował: 45
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2022-05-17, 09:56   WWE Hell In A Cell 2022

WWE Hell In A Cell 2022
05.06.2022

Kevin Owens vs. Ezekiel

Two On One Handicap Match
MVP & Omos vs. Bobby Lashley

Hell In A Cell Match
Seth Rollins vs. Cody Rhodes

WWE RAW Women's Title Triple Threat Match
Bianca Belair (c) vs. Becky Lynch vs. Asuka

WWE United States Title Match
Theory (c) vs. Mustafa Ali

AJ Styles, Finn Balor & Liv Morgan vs. Judgment Day (Damian Priest, Edge & Rhea Ripley)

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2022-06-02, 17:51   

PPV już w niedzielę :D Pewnie w miarę możliwości rzucę okiem (choć tygodniówek nawet nie sprawdzam) i w sumie jedynie co mnie ciekawi to kto dołączy do grupy Edge'a (o ile zrobią to na ppv). Z tego co sprawdziłem to zatrzymali się na trzech członkach, którzy walczą, a wydaje się, że to za mało. Może ktoś z przeciwników? AJ raczej nie, bo mu to kompletnie niepotrzebne, o Liv nie pomyślą, ale Balor by tu pasował idealnie - oczywiście nie w gimmicku gościa w gaciach z wfu :twisted:

CzaQ 
Main Eventer

Wrestler: Mox, DIY, Zyga, Edż, Punk, Y2J
Podziękował: 26
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-06-02, 19:34   

Po pierwsze - ostatnio zapomniałem napisać - propsy Matt za "plakat" :D Idealnie pasuje.
Po drugie - słowa nie opiszą jak słaba i nieinteresująca jest to karta.

KO vs Ezekiel to w sumie coś nowego i świeżego, ale "brat Eliasa" jest słaby w ringu, a i ciężko będzie oglądać jak Kevin się podkłada midcarderowi.

Theory vs Ali na pewno w ringu będzie dobrze, ale te postacie mam w jak Zbigniew Stonoga w piździe, że o samym pasie US nawet nie wspomnę..

Walka dup pewnie też wybroni się, ale mam je gdzieś.

Codeusz z Syfem pewnie znowu zrobią kolejną dobrą walkę, ale z każdym pojedynkiem tracą na mocy. Pierwsza walka była najlepsza, dalej tendencja spadkowa.

Handicap match to nieśmieszny i niezbyt interesujący żart.

Judgment Day vs Zlepek jako jedyne jako tako ciekawi. Adaś za dużo teasuje tych hehe członków. Ale jak mają wygrać to zrobią sztampowy myk - na końcu Finlandczyk odwróci się od Stylowego przejdze turn i dołączy do grupy Edża. Ci dzięki temu wygrają i karawana jedzie dalej.

Zdaję się, że niebawem zobaczymy Cody vs Edge o główny, nowy pas. To jest dobra wizja.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2022-06-02, 22:05   

Jeszcze jedno: gdzie jest Roman, czy ktoś widział Romana? :D

Największy pozytyw tego ppv - po nim w kolejce jest MiTB....

Killaz 
Jobber

Wrestler: CzaQ
Podziękował: 0
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2022-06-06, 05:04   

Obejrzalem jedynie murzynow i koncowke hiac, to przerwe nie bylo nawet takie zle a to drugie zbyt przekombinowane. Zajebistego siniola ma Rodek na klacie, tez kiedys takiego mialem jak zerwalem miesien xd ale to jest pojebane, ze tylko dwa tytuly byly bronione...

Jeffrey Nero 
Main Eventer

Wrestler: CM Punk/Adam Cole/A.J.Styles
Podziękował: 23
Podziękowano mu 64 razy w 12 Postach
Wysłany: 2022-06-06, 18:55   

Killaz napisał/a:
ale to jest pojebane, ze tylko dwa tytuly byly bronione...

Dokładnie a ostatnia obrona pasa IC na PPV to WM, ale ta z zeszłego roku...
Niby jeden pas główny i 1 połączone pasy tag a i tak nie są bronione, ale miejsce dla takich wirtuozów jak Omos czy Corbin i Madcap jest w karcie.
2. Miejsce - Typer WWE 2020
3. Miejsce - Typer Mistrzostw Świata 2014
3. Miejsce - Typer Ligii Europy 2014/2015

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: |Christian|Carlito|
Podziękował: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-06-07, 16:47   

Jak Baron to najlepszy heel w ostatnich latach.
A Riddick to gorący towar. Rykoszeta to jakby teraz zwolnili, to nikt by nie zauważył. Od 3 lat czekam na koniec brand splitu, miejmy nadzieję, że to już niedługo.
Baby wrzucić na smacka i tyle.

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2022-06-08, 02:57   

1. Bianca Belair (c) vs. Asuka vs. Becky Lynch - opener całkiem spoko. Było dynamicznie i dość efektownie. Akurat skład zapowiadał fajerwerki i o poziom trudno było się czepiać. Kilka razy nawet fajnie udało im się strollować, kiedy wyrzucali z ringu Bi-Ankę (pewniaka do wygranej) w newralgicznych momentach. Byłem w stanie uwierzyć, że mogą planować przerzucenie pasa na rudą i unifikację babskiego złota z Rondą na Summer Slam.

2. Bobby Lashley vs. Omos and MVP - pierdoły. Było wiadome, że przy takiej przewadze złoli, Bobik da radę i jakoś odpyka MVP. Boking typowy dla WWE. Sama walka z gatunku "szkoda czasu".

3. Ezekiel vs. Kevin Owens - tygodniówkowe pierdy i bezsensowne rozstrzygnięcie. Niby KO wygrywa, ale ni chuja nie udowadnia swoich racji, że Ezekiel jest Eliasem, co było motywem przewodnim tego "angle'a". Aż się prosiło dać tu wygraną podrabiańcowi, żeby pokazać jak obsesja Kev'a staje mu na przeszkodzie do zwycięstwa.

4. Finn Bálor, AJ Styles, and Liv Morgan vs. The Judgment Day - także nic specjalnego. Grupa Edge'a fajnie ze sobą współpracuje, ale booking odarł to starcie z wszelkich fajerwerków. Ot, przydługie przewagi jednej grupy, a później drugiej. Na finiszu także niczym nie zaskoczyli.

5. Madcap Moss vs. Happy Corbin - i znowu zaśmierdziało tygodniówką. Poziom hardcore'u jak na No Holds Barred był wręcz żenujący. Tylko finalna akcja Mossa była spoko, bo całą resztę można było bez żalu spuścić w kiblu.

6. Theory (c) vs. Mustafa Ali - Ali był tam jako mięso armatnie i nikt nawet nie próbował udawać, że jest inaczej. Teoretyk odpykuje obronę pasa na PPV i tyle. Walka o której nie pamiętałem już 15 minut po skończonej gali.

7. Cody Rhodes vs. Seth Rollins - kompletnie nie czułem tu ciężaru main eventu (tym bardziej, że wcześniejsze ich 2 walki nie były umiejscowione na karcie nawet w jego okolicach). Ot, wjebali to na koniec, bo nie mieli nic lepszego na tej - wyjątkowej klasy - karcie. Zestawienie o tyle bez sensu, że Kodeusz dwa razy dojechał już Setkę i skoro go promują, to nie miał prawa ujebać w walce kończącej ten ich dziwny feud, tak więc samo to zabijało jakiekolwiek emocje związane z tym starciem. Próbowali to nadrobić gimmick match'em, ale im nie pykło. Jedyne co było tam warte uwagi, to sinior na pół klaty Rhodesa. O ile jest ktoś oczywiście zwyrolem :twisted:

Reasumując - chujnia. Z taką kartą rozciągać to na ponad 3h, to serio trzeba być sadystą. Jedynie babki były tam warte uwagi i po openerze, bez żadnych wyrzutów sumienia można było to wyłączyć. Żałowałem, że tego nie zrobiłem. Moja ocena 2=/6.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2022-06-10, 16:02   

Meltzer dał ME 5 stara - ostatnią walką w głównym rosterze, która zasłużyła na to miano była ta pamiętna Ceny z Punkiem z 2011 r. :D

Może nawet obejrzę ten pojedynek Cody'ego z Rollinsem, choć wątpię, że tak się stanie :wink:

CzaQ 
Main Eventer

Wrestler: Mox, DIY, Zyga, Edż, Punk, Y2J
Podziękował: 26
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-06-10, 17:19   

Tymczasem epicki pojedynek HBK vs Taker z WM 25 miał chyba 4,75 :roll:

Nialler 
Jobber

Wrestler: Rollins, Roode, Joe
Podziękował: 1
Wysłany: 2022-06-10, 17:40   

MattDevitto napisał/a:
Meltzer dał ME 5 stara - ostatnią walką w głównym rosterze, która zasłużyła na to miano była ta pamiętna Ceny z Punkiem z 2011 r. :D

Może nawet obejrzę ten pojedynek Cody'ego z Rollinsem, choć wątpię, że tak się stanie :wink:

Przecież ten 5-star to ogromne nieporozumienie xD Ja tu dałbym maks 3.25. Jak dla mnie strasznie niewykorzystany potencjał (rozumiem, że Cody się oszczędzał) klatki, do tego ani razu mnie nie przekonali że Rollek może to ugrać, więc zero emocji.

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2022-06-10, 19:14   

Nialler napisał/a:
MattDevitto napisał/a:

Przecież ten 5-star to ogromne nieporozumienie xD Ja tu dałbym maks 3.25. Jak dla mnie strasznie niewykorzystany potencjał (rozumiem, że Cody się oszczędzał) klatki, do tego ani razu mnie nie przekonali że Rollek może to ugrać, więc zero emocji.

Dokładnie tak. Ja bym nawet nie powiedział, że było to najlepsze starcie z całej ich trylogii. Meltzer musiał być chyba zdrowo najebany, kiedy to oglądał. Dla mnie brak emocji zabił tą walkę.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2022-06-10, 20:00   

Ja tam traktuję te jego oceny od dawna jako ciekawostkę. Gość już jakiś czas temu odleciał wychodząc poza skalę, bo wiecie gala w ciemny wieczór w Tokio etc. + do oceny :twisted:

Ja ze swojej strony jeszcze dodam, że tego 5 stara nie widziałem, natomiast poprzedni oglądałem zupełnie bez emocji, bo ktoś na atti zaspoilerował wygraną Punka :evil: , a wtedy jeszcze wchodziło się po linki do gal na forum.

Odpowiedz do tematu