AEW x NJPW Forbidden Door - podsumowanie gali... (zobacz)
Status zdrowotny Ripley, Triple H w Performan... (zobacz)
Powód kolejnej walki Lesnara z Reignsem, stat... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE Day 1
Autor Wiadomość
MattDevitto 
Upper Midcarder

Wrestler: Vince.
Podziękował: 45
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2021-11-30, 16:07   WWE Day 1

WWE Day 1
01.01.2022
Atlanta, Georgia: State Farm Arena

Edge vs. The Miz

WWE SmackDown Tag Team Title Match
The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso) (c) vs. The New Day (King Woods & Kofi Kingston)

WWE Title Triple Threat Match
Big E (c) vs. Bobby Lashley vs. Kevin Owens vs. Seth Rollins

WWE Title Match
Roman Reigns (c) vs. Brock Lesnar

WWE RAW Women's Title Match
Becky Lynch (c) vs. Liv Morgan

WWE RAW Tag Team Title Match
RK-Bro (Randy Orton & Riddle) (c) vs. The Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford)
Ostatnio zmieniony przez MattDevitto 2021-12-28, 18:43, w całości zmieniany 5 razy  

Grins 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Wysłany: 2021-12-01, 12:19   

Że wam się chce zakładać o tym kale wątki to ja się dziwię

MattDevitto Powinien dostać jakieś odznaczenie roku za zakładanie tych tematów bo dziwie mu się, że mu się chce :D

Wczoraj zajrzałem na chwilę takiego kału dawno nie widziałem, nigdy nie myślałem że Orton i Riddle będą dostarczać jedynej rozrywki w tej federacji... Rollins próbuje być jakimś Heelskiem ale i tak wygląda w tym gmmicku jak nie wydarzona pizda na wygnaniu, Owens wygląda tak jakby zaraz miał się spakować i opuścić ten kurwi dołek, a Big E wygląda całkiem dobrze ale widać że jest mistrzem na odczepne #BLM i te sprawy że nie było że WWE to rasistowski kał... The Miz dostaje jakiś poważniejszych program, CM Punk zrobiłeś to dzięki tobie dostał czas antenowy, pewnie Wąsety będą w niego inwestować żeby przebić MJFa choćby chuj na chuju stanął to i tak tego nie przebiją...

Smackdown od draftu to jakaś porażka że aż mierny Sami Zayn dostał push, wygląda jak jakiś rumcajsowy żul ze śmietnika... Roman go skosi w mgnieniu oka, a Lesnar jeszcze go odprawi z kwitkiem więc wydaje mi się że Zayn tak samo jak Owens nie długo obierze kierunek Elite.
SD wygląda miernie to już Hardy lepiej by wyglądał jako pretedent do tego pasa.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2021-12-01, 14:30   

Grins napisał/a:

MattDevitto Powinien dostać jakieś odznaczenie roku za zakładanie tych tematów bo dziwie mu się, że mu się chce

Niestety kolega Pavlos opuścił statek to trzeba było przejąć stery. Wiele czasu to nie zajmuje, a i tak sprawdzam kartę co jakiś czas by zobaczyć jak Vince tym razem chce komuś zepsuć kilka godzin życia :D

Grins 
Lower Midcarder

Wysłany: 2021-12-01, 16:12   

MattDevitto napisał/a:
Grins napisał/a:

MattDevitto Powinien dostać jakieś odznaczenie roku za zakładanie tych tematów bo dziwie mu się, że mu się chce

Niestety kolega Pavlos opuścił statek to trzeba było przejąć stery. Wiele czasu to nie zajmuje, a i tak sprawdzam kartę co jakiś czas by zobaczyć jak Vince tym razem chce komuś zepsuć kilka godzin życia :D

Ja ostatnio tylko top 10 momentów bo strach to oglądać i traci godzin z życia, to już lepsze show zrobię sobie w WWE 2k19 niż to co Vince tam na psoci xD

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2021-12-01, 16:55   

3h WWE na posylwestrowego kaca??? Vince postanowił chyba zabić niedobitki fanów swoich wysrywów, bo trudno mi znaleźć inne uzasadnienie takiego terminu :roll:

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2021-12-01, 17:07   

Grins napisał/a:
Ja ostatnio tylko top 10 momentów bo strach to oglądać i traci godzin z życia, to już lepsze show zrobię sobie w WWE 2k19 niż to co Vince tam na psoci xD

No widzisz to i tak lepiej niż ja. Ostatnio ograniczam się do wyników, przeglądania stron i pojedynczych rzeczy na yt.

-Raven- napisał/a:
3h WWE na posylwestrowego kaca??? Vince postanowił chyba zabić niedobitki fanów swoich wysrywów, bo trudno mi znaleźć inne uzasadnienie takiego terminu

Jakby nie patrzeć główny target WWE pójdzie i tak spać przed 21 (Sylwester to posiedzą trochę dłużej) po łyku Piccolo.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2021-12-27, 11:20   

Rollins z koronawirusem, więc mogą pojawić się zmiany w karcie.

Killaz 
Jobber

Wrestler: CzaQ
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2022-01-01, 19:50   

Dam dzisiaj Dablju szanse i obejrze ich pierwsza gale w tym roku, kto wie, moze beda chcieli zaczac z jakims pierdolnieciem?

Kick-Off
Cesaro & Ricochet vs. Sheamus & Ridge Holland
- nic ciekawego, nie mam nawet pojecia kim jest ten kolo. Jakis zlepek przypadkowy czy jest tu jakas historia? Obstawiam pierwszy team.

RAW Tag Team Championship
RK-Bro vs. The Street Profits
- to powinno byc chyba dobre, mysle ze Ortonek i serfer zachowaja tytuly, sa dobrze odbierani wiec niech dadza troche prestizu dla tych pasow.

Drew McIntyre vs. Madcap Moss - nie mam pojecia kim jest ten drugi koles ale raczej nikim waznym wiec obstawiam Drew.

Edge vs. The Miz - szkoda, ze od 2011 roku nic waznego sie z Mizem nie stalo, moim zdaniem moglby on spokojnie byc waznym main eventerem a nie tylko cipeuszem ktory wszystko przegrywa. Edge sprzatnie nim podloge.

SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. The New Day
- znowu? Jezu... Mam nadzieje, ze jednak wygraja Usosi bo New Day sa juz mega nudni.

RAW Women’s Championship
Becky Lynch vs. Liv Morgan
- chuj z tym

Fatal 4-Way Match
WWE Championship
Big E vs. Seth Rollins vs. Kevin Owens vs. Bobby Lashley
- to MUSI byc zajebiste :D z nowym rokiem mogliby nam dac nowego mistrza, zatrzymali Owensa zanim ten przeszedl do AEW, mam nadzieje, ze dostanie on pas ale niestety, z calej czworki ma najmniejsze szanse. Lashley tak samo, mysle, ze wygra Rollins.

WWE Universal Championship
Roman Reigns vs. Brock Lesnar
- po raz milionowy, wydaje mi sie, ze albo Reigns straci pas i odzyska go na Manii albo go zatrzyma do Manii gdzie Brock wygra.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2022-01-02, 00:17   

Roman z covidem a Lesnar dołącza do walki o pas Wwe.

Mix77 

Wysłany: 2022-01-02, 09:27   

ale się porobiło..

NerVus 
Jobber

Wrestler: Christian/Triple H/Orton
Wysłany: 2022-01-02, 11:59   

Jest zasadnicze pytanie odnośnie sytuacjii z Lesnarem i wygrania przez niego pasa WWE. Czy pierwotnie miał skroić Romka na tej gali z pasa? Byłaby taka opcja jeśli faktycznie według WWE ta gala Day 1 ma być jakaś ważniejsza w roku i taka wydarzenie jak zakończenie runu z pasem Reignsa byłoby czymś dużym. Czy po prostu WWE stwierdziło, a ciul dajmy pas WWE Brockowi skoro Reignsa nie ma i zobaczymy co się wydarzy. Typowe zagranie z dupy, że osoba której nawet nie miało być w wlace wygrywa pas. No chyba, że kolejna unifikacja na WM.

Tak się zastanawiam jak sie czuje Orton w tym wszystkim. Zaczynał karierę z kompletnie innym momencie i innym produkcie serwowanym przez federację. A teraz buja się z hulajnogami i jakimiś raperami o których pierwszy raz słyszę.

Btw. EDGE zaorał wszystkich wejściem.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wysłany: 2022-01-02, 12:53   

Fajny miał ten title reign Big E taki nie za ciekawy :D

Antenelles 
Jobber

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-01-02, 13:00   

ale chujowe te WWE :D :D cała gala przewinięta w 10 minut a i tak żałuje !!! żałosny main event.

Cytat:
Dam dzisiaj Dablju szanse i obejrze ich pierwsza gale w tym roku, kto wie, moze beda chcieli zaczac z jakims pierdolnieciem?

szansa zmarnowana !! .. może za rok dam kolejną ;)

Killaz 
Jobber

Wrestler: CzaQ
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2022-01-02, 13:08   

Obejrzalem tylko kick off i pasy tt smackdown. Drugi pojedynek byl dobry ale nie dalem rady kiedy sie dowiedzialem z kim ma walczyc Drew. Powiedzialem sobie "co ja kurwa robie? Czas tylko trace" i zajrzalem na wiki po wyniki. Nie sadzilem, ze naprawde dadza Borkowi pas i to jeszcze w osiem minut XD ciekawi mnie czy ten pojedynek od samego poczatku mial byc taki krotki czy skrocili go dla Lesnara? I co dalej? Jak dlugo nie bedzie Romka? Dalej beda ze soba feudowac jako mistrzowie? Pojebane to wszystko xD

Mix77 

Wysłany: 2022-01-02, 13:40   

Czyli co, cały program lesnar vs roman poszedł do piachu? Od jakiegoś czasu mówiło się o walce lesnar vs lashley na wmce, na dodatek to zbliżenie kamer na obydwu po zakończeniu walki i wymiana spojrzeń jasno to sugeruje. Czyli boby wygrywa RR i marsz na brocka? Pytanie w takim razie co dla Romana? gość już długo trzyma ten pas a chyba nie przegra go z pierwszym lepszym leszczem który się napatoczy - bo wypromowany praktycznie na tyle nikt jest jest, aby przejąć universal. Zawsze niby można wsadzić Drew, ale jest też opcja że brock będzie skakał po brandach jako free agent, ale zdeczka to bez sensu mając pas wwe jest przypisany z automatu do czerwonych

Odpowiedz do tematu