Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Wrestlingowe koszulki


Jeffrey Nero

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Możecie tutaj wrzucać fotki swoich koszulek o tematyce wrestlingowej mogą być oryginalne, podróbki itp. Sam wrzucę swoją kolekcję w wolnej chwili. Edytowane przez Jeffrey Nero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Koszulka Dolpha jedna z pierwszych w mojej kolekcji z WWE Shop załatwiana przez reya z Attitude :) Resztę wrzucę w weekend.

 

4d05a3897a891.jpg

 

b3d6db4daa1ce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Najnowszy zakup dzisiaj dotarł Bay Bay.

 

 

6f36fda00e823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Trochę starsze klimaty tym razem.

 

e283f7bd50ede.jpg

 

ee5e193abaed8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  3 136
  • Reputacja:   413
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A chuj tam. Każdy wie jak koszulka wygląda, więc nie musiałem loga eksponować ;d

Chciałem jeszcze w białej chińszczyźnie takiej samej Punka, ale już sie nie mieszczę w niej :/

 

4f2a6201e4042bbfgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Kolejna porcja.

 

245a0e727a81e.jpg

 

5abc06a046bf9.jpg

 

5bd64e9bc07c8.jpg

 

528dda0c86ff8.jpg

 

9ad8f10171eaa.jpg

 

80ec950ea13ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 136
  • Reputacja:   413
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

O chuj ta Edge'a jest zajebista. Szkoda, że koszulek mam od zajebania, więc kolejnej nie potrzebuje, do tego budżet skromny, ale no świetna. Choć jak tak patrzę to te róże zdeka pedalskie ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Choć jak tak patrzę to te róże zdeka pedalskie ;P

 

Nawet Orton ma tatuaż róży 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 136
  • Reputacja:   413
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nawet Orton ma tatuaż róży

 

Cóż.. może ta żona to tylko przykrywka jednak? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Czas na serie CM PUNK.

 

13575ca40b303.jpg

 

07f34610cd1c3.jpg

 

4313b0bdd5bb0.jpg

 

978b8b3036cf8.jpg

 

b6739144da71d.jpg

 

1bb4a4c9f0ff5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 136
  • Reputacja:   413
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tak swoją drogą to skąd masz te koszulki?

 

Ja kiedyś kupowałem z WWE shopu przez użytkownika Rey023 czy jakoś tak.

Także styczności za bardzo ze stroną nie miałem i nie wiem jak się tym posługiwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Tak swoją drogą to skąd masz te koszulki?

 

Ja kiedyś kupowałem z WWE shopu przez użytkownika Rey023 czy jakoś tak.

Także styczności za bardzo ze stroną nie miałem i nie wiem jak się tym posługiwać

 

Też przez niego kupiłem 2 koszulki Dolpha, ale wychodziło drogo, więc mogę Ci poradzić kupno przez Aliexpress. Wiadomo nie są to oryginały, ale wyglądają super i szczerze jak na lato to nawet wolę te z Ali bo nie są z tak grubego materiału jak oryginały WWE. U Reya wychodziło coś koło 130 zł. a przez Ali w tej cenie to mam 3 koszulki bo średnio wydaje koło 45 zł.

Edytowane przez Jeffrey Nero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

IMG-20220531-104308-resized-20220531-104455772.jpg

 

IMG-20220531-104359-resized-20220531-104454985.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   158
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Nie nowa koszulka, ale warto się pochwalić:


a43f83d84ece9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  316
  • Reputacja:   108
  • Dołączył:  12.10.2021
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dużo dałeś pesos za takie cudo? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Mr_Hardy
      Jak już jesteśmy przy HOF. GCW stworzyło jeszcze Indie Wrestling Hall of Fame. 2022 Dave Prazak Jerry Lynn Homicide LuFisto Ruckus Tracy Smothers 2023 Cheerleader Melissa Christopher Daniels Excalibur Jimmy Jacobs Michael Modest Paul London 2024 Kevin Hogan Mercedes Martinez Sabu Steve Corino The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) Trent Acid
    • Mr_Hardy
      1 czerwca kolejne już Deathmatch Hall of Fame. Pierwszą osobą wprowadzą w tym roku będzie:   Poprzednie lata wyglądają następująco: 2019 Danny Havoc Mad Man Pondo Matt Tremont Nate Hatred 2021 Eugene Nick Mondo Supreme 2022 Dewey Donovan JC Bailey Toby Klein Wifebeater 2023 Brain Damage Lowlife Louie Mike Bieszck Zandig
    • CzaQ
      Dynamit, 18 kwietnia :    - Rewelacyjny początek - mój ulubiony zawodnik, czyli Mox wbija z pasem IWGP. Nie wiem czy komentatorzy nie przesadzają, że to najbardziej prestiżowy pas w Japonii - nie znam się najbliżej do japońszczyzny mi do sushi  Googlnąłem i ludzie się kłócą jakie pasy mają największy prestiż, więc co ja wiem? Oczywiście potem świetna przemowa, jak zwykle. Można lubić lub nie lubić Deana, ale ma X factor, jedne z najlepszych wejść, ma ten feeling ważnego gracza oraz mic skilla, któremu tylko kilku może zagrozić. Do walki wyzywa... Hobbsa. I wyzywa Don Callisa... chyba wiem do czego to zmierza, ale o tym później.   - Mercedes przemawia na backu. Obwinia Julie, więc - tak jak każdy zakłada - to nie ona. Chyba Jeffo ma rację i Paige wraca.   -....szczególnie, że Willow także jest zaatakowana. Hm. Adaś sam w mixed tagu przeciw Brodie Kingowi oraz Żulii. Walka jako tako, ale Nightingale wraca jednak jak to w zwyczaju bywa, ale... face'owie jednak nie wygrywają. No nieudane to zeszłotygodniowe wyzwanie do walki dobrych   Niezły obrazek Jak Edge oraz Sasha - jedne z największych gwiazd swoich dywizji w WWE razem u konkurencji.    - Samoa Joe wywiad na backu z Renee. Dobra gadka. Uwłaszczanie Stricklandowi celne jako heel. Narracja ironicznie zwiększa szanse Swerve'a.   - EVP na backu wraz z Okadą przy Tonym - trochę go traktują z góry  Gimmick udany. Szkoda, że wejściówka zmieniona na gorszą. Za to Kazuchika z tą monetą strzał w dziesiątkę. Przeciwnicy to Daniel Garcia, Penta oraz PAC w 6 man tagu. Doooobra walka, ale taki skład nie mógł zawieść.  AEW na tygodniówkach robi lepsze walki niż WWE na WMce xDDDD   - Dziwne jest to story między Jericho, a ubranym jak bezdomny co mi się nie podoba Hookiem. Do tego wkroczył do feudu Taz.  Niedługo Krzychu będzie latał z pasem FTW.   - Tym razem Strickland daje wywiad z Renee na backu. Słabiej niż Joe, ale też krócej i jako face miał trudniej.   - Mariah May  vs Deonna  Szkoda tylko, że dywizja kobiet kompletnie mnie nie jara (co zresztą mogę też powiedzieć o tej z WWE) - dziwne gimmicki, nie potrafią mnie prócz swoimi ciałami zainteresować ani też feudami.    - Bang Bang Gang na backu. Mogę śmiało powiedzieć, że nie przepadam za nimi. Jay jakoś nigdy nie umiał mnie do siebie przekonać. Po przeciwnej stronie Acclaimed, których bardzo lubię. Jednak na Dynasty ci źli wygrają na 90%.    - Orange Cassidy vs Shane Taylor. Było okej. Oczywiście stajnia musiała wbić. A z drugiej strony barykady Christopher Daniels oraz Matt Sydal biegną na pomoc Pomarańczowemu, ale zostają zaatakowani przez zakapturzoną postać... Trent Barretta, który ostatnio się turnował na przyjacielu.    - Ospreay! Ooo karny kutas za urwanie jego wejściówki - w końcu jedna z najlepszych w biznesie. Walczymy z Kladiuszem. Ciekawa walka... i znowu to zrobił! Will daje kolejnego bangera! Gość jest niesamowity, a niektóre sekwencje w tej walce były świetne.  AEW na tygodniówkach robi lepsze walki niż WWE na WMce x2 xDDDDD Jedyne do czego można się przyczepić to finish - kompletnie nie kupuje finishera Puszka. Po walce Don Callis Family atakuje Szwajcara. Will umywa ręce, a na ratunek przychodzi Mox. Udaje się. Dziwnie się patrzy jak Will jest osobno ze 'swoją' stajnią - na pewno prędzej czy później pofeuduje na poważnie z nimi (a nie jak do tej pory po przyjacielsku), ale wydaję mi się, że wiem do czego to wszystko prowadzi - niebawem... może na Wembley otrzymamy Jon Moxley vs Will Ospreay o IWGP Heavyweight Championship - co wy na to? Co sądzicie o takiej walce?   - Swerve Strickland przemawia na koniec. Joe wyskakuje z ochroną..... i piękna akcja kasująca wszystkich ochroniarzy. Jebany jak Spiderman wyleciał  Joe górą na koniec. To zwiększa kapitalnie szanse Swerve'a. I bardzo kurwa dobrze.     Publika dzisiaj dopisała - już od samego początku skandowali i mocno skończyli. Nie podoba mi się za to jak AEW bookuje niektórych zawodników - w niedzielę wielka, ważna gala PPV, a oni niektórych swoich zawodników wystawiają na Collision w sobotę żeby walczyli na drugorzędnej tygodniówce, a jak wiemy AEW to nie WWE - tutaj się starają na tygodniówkach i wykręcają walki, więc o kontuzje nietrudno, a wtedy dobre walki idą się jebać i potrzebne są zmiany na ostatnią chwilę co zaburza rytm feudów.  Ale nie ważne - chyba nie są na tyle głupi żeby tak się narażać w danych walkach przed PPV.  Ważne za to, że tygodniówka dobra. 7,5/10.  A Dynasty niebawem. Już mam swoje podejrzenia i typy.
    • Attitude
      Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z najnowszego epizodu AEW Dynamite. Ostatniego przed niedzielnym PPV - Dynasty. Zgodnie z zapowiedziami tygodniówkę otworzył nowy IWGP World Heavyweight Champion i jednocześnie powracający do AEW, Jon Moxley. Jon odniósł się do samego zdobycia pasa, przypominając jak lata temu ludzie podpowiadali mu różne rzeczy i mówili, co powinien robić, a co nie. On tymczasem wchodzi na kolejne szczyty. I zarówno wtedy, jak i teraz wobec wątpiących może powiedzieć jedno: "pocałujcie mnie w tyłek". Po tym przeszedł do aktualnych biznesów, zwracając uwagę na Don Callis Familly, którzy zatarli z jego przyjacielem - Bryanem Danielsonem i rzucił im wyzwanie. Link do filmu Mercedes Mone następnie odniosła się do ostatniego ataku znienacka. I szybko domyśliła się, że to Julia Hart. Zapowiedziała zemstę. Po tym zwinnie przeszliśmy do Mixed Tag Team matchu, w którym udział mieli wziąć Adam Copeland i Nightingale, a rywalami byli Brody King i Julia Hart. Jednak i tutaj Willow przed pojedynkiem padła ofiarą ataku, prawdpodobnie właśnie Julii. Copeland długi czas musiał sobie sam radzić. Willow pojawiła się na sam koniec, ale Julia ponownie ją przechytrzyła i House of Black wygrali. TBS Champion planowała jeszcze zaatakować Willow, lecz z odsieczą przybyła Mercedes Mone z krzesełkiem w rękach. Link do filmu Renee Paquette przeprowadziła wywiady zarówno z mistrzem AEW, Samoa Joe, jak i pretendentem - Swervem Stricklandem. Link do filmu Link do filmu Elite pokonali team złożony z Daniela Garcii, Penty El Zero Miedo i PACa. Przy okazji wysłali ostrzeżenie FTR. Link do filmu Niezbyt po myśli Chrisowi Jericho poszło jego spotkanie z Hookiem. Najpierw Jericho niepotrzebnie odepchnął Taaza, po czym Hook odrzucił pomoc proponowaną przez Y2J'a. Link do filmu Deonna Purrazzo pokonała Mariah May Link do filmu Orange Cassidy pokonał Shane'a Taylora, ale po ostatnim gongu zaatakowali go Lee Moriarty i Anthony Ogogo. Z pomocą chcieli mu przyjść Christopher Daniels i Matt Sydal... lecz tych z kolei zaatakował Trenet Beretta. Link do filmu W walce wieczoru Will Ospreay pokonał Claudio Castagnoliego. Ospreay'owi jednak nie spodobało się, że reszta Don Callis Familly zaatakowała Claudio. Castagnoliemu z pomocą przyszedł Jon Moxley. Link do filmu Na koniec dostaliśmy konfrontację Samoa Joe ze Swervem Stricklandem przed ich walką na Dynasty. Link do filmu Aktualna karta AEW Dynasty: * AEW World Championship Match: Samoa Joe vs. Swerve Strickland * AEW Women's World Championship Match: Toni Storm vs. Thunder Rosa * AEW TBS Championship Match: Julia Hart vs. Willow Nightingale * AEW World Tag Team Championship Ladder Match: The Young Bucks vs. FTR * AEW Continental Championship Match: Kazuchika Okada vs. PAC * AEW International Championship Match: Roderick Strong vs. Kyle O'Reilly * ROH & AEW Trios Tag Team Championship Match: The Acclaimed vs. Bullet Club Gold * Will Ospreay vs. Bryan Danielson * Adam Copeland, Eddie Kingston & Mark Briscoe vs. The House of BlackPrzeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • HeymanGuy
      W Polsce taki ruch byłby chyba science-fiction. Choć pamietam ze na Orange Sport chodziło TNA swego czasu, Kurt Angli na zawsze będę pamiętał 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...