Nowy tytuł mistrzowski w AEW? Spoilery z Dyna... (zobacz)
Theme song Bryana Danielsona, Ric Flair zastą... (zobacz)
Big E o zdobyciu pasa, zapowiedź NXT, Naito w... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak mogę podnieść przeciwnika bez wykańczania/powalania go?
Autor Wiadomość
MarnelKelis

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2021-06-09, 08:04   Jak mogę podnieść przeciwnika bez wykańczania/powalania go?

Więc w tym sezonie wrestlingu prawie nie możesz pokonać przeciwnika, a jedynym sposobem na zdobycie punktów jest zablokowanie rąk wokół ciała lub nogi przeciwnika na 3 sekundy i zdobycie 1 punktu lub możesz podnieść je i zdobyć dwa punkty. Możesz także zdobyć 1 punkt, wypychając je z kręgu. Wczoraj wygrałem mecz i wygrałem głównie dzięki zaciąganiu zamków na 3 sekundy lub wypychaniu przeciwnika poza krąg maty, ale kiedy otrzymywałem loki, mój trener chciał, żebym podniósł przeciwnika i za każdym razem, gdy próbowałem, nie udało mi się . Podnoszenie ludzi to coś, co chcę poprawić, ale czuję, że moja technika jest słaba, a także trudniej mi, gdy ludzie obniżają swój środek ciężkości, aby zdjąć mój zamek. Jakieś wskazówki?showbox speed test
Ostatnio zmieniony przez MarnelKelis 2021-06-12, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  

Killaz 
Jobber

Wrestler: CM Punk, Kenny Omega
Podziękował: 0
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-06-09, 10:29   

Zrob jak John Cena zrobil Batiscie w 2010 roku na Extreme Rules, przyklej go do naroznika

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2021-06-17, 18:50   

Gdzie są moderatorzy? Czemu nikt nie kasuje tego syfu?

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2021-06-17, 23:09   

TakerFanKrk napisał/a:

Bo boty robią więcej wpisów obecnie na tym Forum niż jego userzy :twisted: Statystyka sama się nie zrobi :D

MattDevitto 
Upper Midcarder

Podziękował: 45
Wysłany: 2021-06-18, 07:47   

Po co to kasować jak i tak za chwilę powstanie nowy taki temat. Poza tym boty stały się częścią tego forum i nic tego nie zmieni :twisted:

IOOT_DZIKO 
Midcarder

E-fed: Alex Scorp
Podziękował: 12
Wysłany: 2021-06-18, 07:56   

Z jednej strony przykro się patrzy jak w sumie ostatnie poważne forum o wrestlingu w PL umiera. I tak Atti utrzymało się rekordowo. Chyba mogę wspomnieć prehistorię, że Bill Goldberg Zone (BGZ) umarło już naprawdę dawno.
Z drugiej - no takie czasy, nic z tym nie zrobimy. Forum było kiedyś pierwszą formą tzw. social mediów w PL, teraz tę rolę pełnią FB, Twittery i inne TikToki.

Swoją drogą, że w ogóle ktoś jeszcze do phpbb boty pisze.

Btw. Napisałem pierwszego posta od 2019 roku.

TakerFanKrk 
Main Eventer

Podziękował: 34
Wysłany: 2021-06-19, 15:43   

IOOT_DZIKO napisał/a:
Z jednej strony przykro się patrzy jak w sumie ostatnie poważne forum o wrestlingu w PL umiera. I tak Atti utrzymało się rekordowo. Chyba mogę wspomnieć prehistorię, że Bill Goldberg Zone (BGZ) umarło już naprawdę dawno.
Z drugiej - no takie czasy, nic z tym nie zrobimy. Forum było kiedyś pierwszą formą tzw. social mediów w PL, teraz tę rolę pełnią FB, Twittery i inne TikToki.

Swoją drogą, że w ogóle ktoś jeszcze do phpbb boty pisze.

Btw. Napisałem pierwszego posta od 2019 roku.
Mnie też żal patrzeć co stało się z Atti przez te ostatnie lata. Kiedyś na forum tętniło życie. Owszem były spiny, sypały się warny , ale ogólnie ludzie ze sobą rozmawiali. Niestety prawie wymarłe forum (nawet N!KO już przestał się tutaj udzielać) jest jakimś znakiem czasów. Tradycyjne fora nie mają szans w starciu z różnej maści Facebookami czy Tik-Tokami. Zresztą od jakiegoś czasu AEW robi o wiele ciekawszy produkt od WWE (osobiście myślałem że do wrestlingu już nie wrócę, ale na nowo się wkręcam w temat dzięki rekomendacji Ravena i Czakusia ;) ) , ale niestety nie przekłada się to na wzmożoną dyskusję.
Btw: lata temu popełniłem taki temat "gdzie się podział ten SmackDown z tamtych lat". Mogę użyć analogii i zapytać "gdzie podziało się to Atti z tamtych lat"

archonus 
Midcarder

Wrestler: Sting
Podziękował: 10
Wysłany: 2021-08-02, 04:42   

Najlepiej zeby podniesc przeciwnika to uzyc wozka widlowego - latwo i przyjemnie

maly619 
Main Eventer

Wrestler: Ziggler, The Undertaker, Tomko
Podziękował: 40
Wysłany: 2021-08-09, 21:16   

TakerFanKrk napisał/a:

Jest taka funkcja na forum jak zgłaszanie postów moderacji. Wtedy działa ;)

Odpowiedz do tematu