Nowy tytuł mistrzowski w AEW? Spoilery z Dyna... (zobacz)
Theme song Bryana Danielsona, Ric Flair zastą... (zobacz)
Big E o zdobyciu pasa, zapowiedź NXT, Naito w... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ring of Honor - Dyskusja Ogolna?
Autor Wiadomość
JaggerLegend 

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2021-05-20, 09:40   Ring of Honor - Dyskusja Ogolna?

Ostatnio ku mojemu zdziwieniu nie znalazlem na forum, zadnego tematu o tej federacji. Zdaje sobie sprawe, ze nie jestem osoba, ktora fanatycznie sledzi poczynania RoH, ale od ery HDNet przykuwam jej coraz wieksza uwage (wczesniej ogladalem PPV). Po pierwsze jest to najlepsza alternatywa dla obecnych mainstreamowych WWE i TNA, ktore wyraznie poszly w strone Entertainmentu, a po drugie omegle xender smialo ją już mozna nazwac trzecia sila w biznesie. Federacja powstala w 2002 roku, a jej zalozycielem byl Rob Feinstein. Na poczatku 2009 roku RoH postawilo spory krok do przodu dochodzac do porozumienia z HDNet Fights na cotygodniowy program. Obecnie tapingi puszczane sa w wrestlingowy dzien tygodnia, czyli poniedzialek. Ogladamy je niestety z lekkim opoznieniem co w sumie zaobserwowalem dopiero sledzac RoH Video Wire na YouTube (dokladnie nie wiem o ile wczesniej sa nagrywane tapingi).
Ostatnio zmieniony przez JaggerLegend 2021-05-22, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  

.Dave. 
Jobber

Podziękował: 1
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2021-05-20, 11:25   

Jest temat o RoH ;) Co prawda dawno nic tam nie było, ale jednak jest:

http://forum.wrestling.pl/viewtopic.php?t=26194

MattDevitto 
Upper Midcarder

Podziękował: 45
Wysłany: 2021-05-20, 13:24   

Doszliśmy do takiego momentu ,,życia'' forum, że po przeczytaniu posta zastanawiam się czy to bot czy jednak nie. Dalej nie jestem przekonany :D

Grigorij
Jobber

Podziękował: 0
Wysłany: 2021-05-20, 13:58   

MattDevitto napisał/a:
Doszliśmy do takiego momentu ,,życia'' forum, że po przeczytaniu posta zastanawiam się czy to bot czy jednak nie. Dalej nie jestem przekonany :D

Nie no, nawet nie żartuj, bot jak nic. Popatrz na drugą część posta - 30-latek by tak nie napisał.

MattDevitto 
Upper Midcarder

Podziękował: 45
Wysłany: 2021-05-20, 14:28   

Grigorij napisał/a:
MattDevitto napisał/a:

Nie no, nawet nie żartuj, bot jak nic. Popatrz na drugą część posta - 30-latek by tak nie napisał.

Wiek na forum nie robi wielkiej różnicy. Ludzie nie takie rzeczy umieszczali w tej rubryce. Poza tym dziwi mnie jak na tle innych botów ten dobrze posługuje się językiem i co ważne trafia z nazwami :P Na pierwszy rzut oka jego post nie różni się bytnio od wypocin przeciętnego usera po maratonie gal Vince'a.

Odpowiedz do tematu