Aktualna karta Royal Rumble, wydarzenia z SD... (zobacz)
Rywal Reignsa na WrestleManii, więcej o samej... (zobacz)
Kolejna walka IW vs AEW, Gallows i Anderson o... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
AEW i TNT ogłosili AEW Dynamite Awards
Autor Wiadomość
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Wysłany: 2021-01-13, 20:29   AEW i TNT ogłosili AEW Dynamite Awards

AEW i TNT ogłosili pierwsze "AEW Dynamite Awards". Show będzie transmitowane na Bleacher Report 27 stycznia. Fani będą mogli wybierać triumfatorów m.in. w takich kategoriach jak zawodnik roku, zawodniczka roku czy największa niespodzianka roku.

Wszystkie kategorie i nominacje:

Best Moment on the ...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/n...ite-awards.html

CzaQ 
Upper Midcarder

Wrestler: Mox, DIY, Zyga, Edż, Punk, Y2J
Podziękował: 26
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-01-14, 12:49   

Jak dla mnie :

Best Moment on the Mic:
Orange Cassidy Debates Chris Jericho - pamiętliwy segment, typowo z amerykańskiej komedii gdzie cichy dzieciak nagle rozpierdala wszystkich swoją gadką. Reszta tak mi w pamięci nie utkwiła.

Biggest Surprise:
Sting's AEW Debut - co prawda były już pogłoski po usunięciu merchandise'u Stinga z WWE, że może wystąpić, ale i tak debiut spoko.

Breakout Star - Male:
John Silver - mocna kategoria, w której każdy mógłby wygrać, ale przyznajmy szczerze - pozostali nominowani byli bardzo znani wcześniej, a Silver się wybił z niskiego pułapu. Wygadany, ma charyzmę i te bice :D

Breakout Star - Female:
Anna Jay - anal hehe logicznie do mężczyzn - niektóre z nazwisk były znane, ale mi zapadła w pamięć ponownie członkini Dark Orderu. Jest mega hot i seksowna, a w ringu? I don't care :D

Biggest Beatdown:
Brian Cage sneak attacks Jon Moxley - szczerze mało ze wszystkich tych akcji pamiętam, ale plusik tutaj za to, że pozwolili mi myśleć, że Machine ma bardzo duże szanse na pokonanie Moxa.

High Flyer Award:
Rey Fenix - Niewątpliwie - ciągle świetne akcje, niesamowite walki i ogólnie dużo tego High Flyingu. Pozostali mieszali style.

Hardest Moment to Clean Up After:
The Bunkhouse Match - powiedzmy, że to. Mega dużo z tego nie pamiętam, ale syf był :D

Biggest WTF Moment
Sammy Guevara hit by golf cart - Moonsaulty z wysokości już mieliśmy, tak samo jakieś frog splashe, a tu Spanish God tak pięknie sprzedał tę akcję, że można było faktycznie obawiać się o jego zdrowie. Pięknie dał się wjechać i ładnie się odbił. :) )

LOL Award
Inner Circle Vegas Trip - przez cały czas trwania segmentu miałem brecht. Niezła parodia Kac Vegas.

Best Twitter Follow
Olewam tę kategorię, nie korzystam z Twittera i nawet nie wiem o co w niej chodzi ;)

Bleacher Report PPV Moment of the Year
Moxley wins AEW Championship - na co innego można głosować niż na wygranie złota przez gościa, któremu się markuje i kibicuje? To był rok Moxa.

Zdecydowanie fajniejsze i lepsze niż Slammy.. które w tym roku było denne.

Odpowiedz do tematu