Aktualna karta Royal Rumble, wydarzenia z SD... (zobacz)
Rywal Reignsa na WrestleManii, więcej o samej... (zobacz)
Kolejna walka IW vs AEW, Gallows i Anderson o... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
TEW 2020 - dyskusja
Autor Wiadomość
TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 316
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-04-30, 21:48   TEW 2020 - dyskusja

Jak tam się wam gra w demo? Jak pierwsze wrażenia? Ja dopiero pobieram grę i bazy, ale podobno w końcu można grać rozwojówkami (np. NXT) i rozbudowali system rozmów z zawodnikami. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale na razie jestem pozytywnie nastawiony do nowej odsłony, która ma ukazać się 14.05 :)

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wrestler: Nakamura, Rollins, Omega, DB
E-fed: MichcioPL
Podziękował: 33
Wysłany: 2020-05-02, 14:42   

Trzy dodatki, które uważam za najlepsze:

- powrót wpływu tego, co zabookujemy w Pre-Bookingu na oglądalność, buyrate oraz sprzedaż biletów (bardzo mi tego brakowało w 13 i 16, a ostatnio podobną opcję widziałem albo w TEW 2010 albo jeszcze w antycznej TEW 2005).

- Zintegrowany kreator turniejów. Nie trzeba korzystać z zewnętrznej aplikacji do tworzenia bracketów.

- W końcu można robić tapingi do 4 gal jednego dnia.

-

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 316
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-05-16, 14:34   

Polecam pobrać bazę danych od WhoMana (najpopularniejszy moder TEW). Gościu się postarał o szeroką bazę. Nawet jest tak Aleksander Zieliński a. k. a. Schoop :P

rafalv96 

Wrestler: Hardy Boyz
Podziękował: 2
Wysłany: 2020-05-28, 22:22   

Jeśli chodzi ci o mody "TheWho87" to ja nie polecam.
Jest tam dużo zawodników to fakt ale może z 20% całej bazy ma przypisane odpowiednie statystyki w tym popularność moveset itp. Reszta to po prostu kopiuj/wklej.
Lepszym wyborem jest mod od landxx.

Czekam na wyjście stabilnego cracka i zacznę sam coś bookować a na ten moment to myśle nad powrotem do TEW 2016.

Time has come and gone for words.
A thousand threats I've heard before.
But words are cheap, but lies are big to take.

feltzz 
Jobber

Wrestler: Bryan|Styles|Michaels
Podziękował: 2
Wysłany: 2020-06-03, 14:09   

Gierka zapowiada się dobrze, więcej usprawnień względem TEW 2016, dla osób takich jak ja co lubują się w jak największym realizmie i imersji jest super :wink:
Ogrywam różne mody które wychodzą na bieżąco, aby poznać nowe mechaniki i sprawdzić co najlepiej się spisuje, na większe i bardziej usprawnione trzeba poczekać, a najbardziej oczekiwanym przeze mnie jest Summer of Punk od Genadiego i to jego mody polecam, najlepsze historyczne moim zdaniem.

A także i patche wychodzące co kilka dni usprawniają rozgrywkę, tak jak ostatni: 1.09 bodajże poprawił bookowanie gal, więc jeszcze kilka patchy i solidnych modów i wciągnę się maksymalnie :D

IIL 
Lower Midcarder

Wrestler: Savage, Okada, Styles
Podziękował: 8
Wysłany: 2020-07-26, 16:46   

Od kilku dni pykam regularnie w tego TEWa. Padło na baze danych z Ruttles Agression Era 2004 i save poszedł z federacją Pro Wrestling NOAH. Dodałem do rosteru Kurta Angle i Chrisa Benoita, a maniakalnym właścicielem federacji próbującym wypuścić arkę na o wiele szersze wody został sam Hulk Hogan :lol:
Poza tym nie maczałem więcej palców w zmianach bazie danych. Muszę przyznać, że gra się naprawdę miodnie. Gra nie jest idealna i kilka rozwiązań podobało mi się np. bardziej w TEW 2016 (np Child Companies były o wiele bardziej niezależne od nas). Gra wydaje się o wiele bardziej prostsza od poprzednich wersji - kasa sama płynie, skille zawodników zdają się rosnąć o wiele szybciej, łatwiej budować gwiazdy.
Bardzo podoba mi się motyw z turniejami - świetnie się to sprawdza na saveach z Japonii, gdzie można odpalić round-robin na 10 osób i mieć ładną tabelkę z regularnie aktualizowanymi statsami. Co mi się tutaj nie podoba, to brak możliwości ustawienia dwóch bloków turniejowych, gdzie zwycięzca każdego z nich walczy z finale. Może to jednak dodadzą.

Ogółem wciąga tak jak dawniej. Można w tym utonąć na wieeele godzin. :)

IIL 
Lower Midcarder

Wrestler: Savage, Okada, Styles
Podziękował: 8
Wysłany: 2020-12-22, 23:11   

Gracie dalej?

Ja wciąż ogrywam swój save NOAH. Po dłuższych zmaganiach na wersji z torrentów wykupiłem oficjalną wersję. O wiele lepiej wszystko chodzi korzystając z oficjalnych aktualizacji. :)

Mam zamiar zrobić wkrótce upgrade swojego save z TEW 2016, gdzie grając modem z 1985 doszedłem AJPW do 1990 roku. :D

Odpowiedz do tematu