Aktualna karta Royal Rumble, wydarzenia z SD... (zobacz)
Rywal Reignsa na WrestleManii, więcej o samej... (zobacz)
Kolejna walka IW vs AEW, Gallows i Anderson o... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania dla początkujących
Autor Wiadomość
quilwaxil58

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2020-12-04, 12:50   Pytania dla początkujących

Cześć wszystkim. Jestem fanem boksu, ale niestety niewiele wiem o MMA, pomimo tego, że ogólnie lubię sztuki walki. Jeśli ktoś z Was ma wolny czas, byłoby miło, gdybyście mogli odpowiedzieć na niektóre z moich pytań dotyczących tego sportu:

Czym dokładnie jest „czek”? O ile wiem, to wtedy, gdy jeden zawodnik używa okrężnicy, a drugi podnosi nogę, aby zablokować kopnięcie goleniem? Czy to naprawdę nie boli? (A może goleni są w zasadzie odrętwiałe z powodu bólu po uderzeniu tak mocno na treningu, coś, co słyszałem wieki temu).

Dlaczego istnieje takie dziwne napięcie między wieloma fanami MMA i boksu? Miałem wrażenie, że boks był tak naprawdę dużą częścią MMA, więc nie rozumiem tego, kiedy widzę, że jest odrzucany przez fanów MMA. Jeśli chodzi o boks i MMA, widziałem sparing Lomachenko z tym, że T.J. Dillashaw, byłam pod wrażeniem. Podobał mi się ruch Dillashawa na ringu.

Jak dobry był Ronda Rousey? Myślę, że słyszałem, jak ludzie mówili, że nigdy nie była świetna przeciwko napastnikom, a po prostu skorzystała na walce z ludźmi, którzy nie byli świetni w uderzaniu. To nie ma dla mnie sensu - jak dostać się na szczyt sportu bez walki z porządnymi napastnikami? Czy ktoś może to wyjaśnić?

Jakie są obecnie najsilniejsze elementy tradycyjnych sztuk walki w MMA? Pamiętam, że słyszałem o Machidzie. Czy są inni, którzy używają tradycyjnych technik? A co z ludźmi, którzy używają niezwykłych stylów i technik? Najwyraźniej ludzie tak naprawdę nie używają pomocnika zbyt często w MMA ... dlaczego tak jest? Wygląda na to, że przydałoby się.

Kim są najlepsi wojownicy do oglądania, jeśli chodzi o umiejętności techniczne i obronę?

Dzięki!

archonus 
Midcarder

Wrestler: Sting
Podziękował: 10
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2020-12-08, 10:51   

Zajebiste są te boty, uzywa Okrężnicy xDDDDD

Odpowiedz do tematu