Daniel Bryan poza WWE? Bad Bunny może powróci... (zobacz)
Blood and Guts walką na cały epizod, spoilery... (zobacz)
Ronda Rousey spodziewa się dziecka!... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania dla początkujących
Autor Wiadomość
quilwaxil58

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2020-12-04, 12:50   Pytania dla początkujących

Cześć wszystkim. Jestem fanem boksu, ale niestety niewiele wiem o MMA, pomimo tego, że ogólnie lubię sztuki walki. Jeśli ktoś z Was ma wolny czas, byłoby miło, gdybyście mogli odpowiedzieć na niektóre z moich pytań dotyczących tego sportu:

Czym dokładnie jest „czek”? O ile wiem, to wtedy, gdy jeden zawodnik używa okrężnicy, a drugi podnosi nogę, aby zablokować kopnięcie goleniem? Czy to naprawdę nie boli? (A może goleni są w zasadzie odrętwiałe z powodu bólu po uderzeniu tak mocno na treningu, coś, co słyszałem wieki temu).

Dlaczego istnieje takie dziwne napięcie między wieloma fanami MMA i boksu? Miałem wrażenie, że boks był tak naprawdę dużą częścią MMA, więc nie rozumiem tego, kiedy widzę, że jest odrzucany przez fanów MMA. Jeśli chodzi o boks i MMA, widziałem sparing Lomachenko z tym, że T.J. Dillashaw, byłam pod wrażeniem. Podobał mi się ruch Dillashawa na ringu.

Jak dobry był Ronda Rousey? Myślę, że słyszałem, jak ludzie mówili, że nigdy nie była świetna przeciwko napastnikom, a po prostu skorzystała na walce z ludźmi, którzy nie byli świetni w uderzaniu. To nie ma dla mnie sensu - jak dostać się na szczyt sportu bez walki z porządnymi napastnikami? Czy ktoś może to wyjaśnić?

Jakie są obecnie najsilniejsze elementy tradycyjnych sztuk walki w MMA? Pamiętam, że słyszałem o Machidzie. Czy są inni, którzy używają tradycyjnych technik? A co z ludźmi, którzy używają niezwykłych stylów i technik? Najwyraźniej ludzie tak naprawdę nie używają pomocnika zbyt często w MMA ... dlaczego tak jest? Wygląda na to, że przydałoby się.

Kim są najlepsi wojownicy do oglądania, jeśli chodzi o umiejętności techniczne i obronę?

Dzięki!

archonus 
Midcarder

Wrestler: Sting
Podziękował: 10
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2020-12-08, 10:51   

Zajebiste są te boty, uzywa Okrężnicy xDDDDD

Odpowiedz do tematu