Kulisy ostatniego Raw, spoilery z NXT... (zobacz)
Undertaker na Survivor Series, kontrole w WWE... (zobacz)
Nowe intro Raw, spoilery z tygodniówki... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Właśnie zacząłem się zapasy i jestem śmieciem
Autor Wiadomość
lukahils2

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2020-09-29, 12:07   Właśnie zacząłem się zapasy i jestem śmieciem

Mam prawie 24 lata, ale znalazłem miejsce, w którym uczą dorosłych zapasy. Zacząłem od około miesiąca, ale jestem totalnym śmieciem, zawsze byłem aktywnym facetem, trenuję siłowo i cardio i jestem dość silny jak na moją wagę (80 kg), ale czuję, że każdy w tym klubie zapaśniczym może pokonać mnie w dupę nawet później 1 miesiąc, czy to normalne? Czy po prostu nigdy nie będę dobry w zapasach? VidMate Mobdro

[ Dodano: 2020-09-29, 12:12 ]
lukahils2 napisał/a:
Mam prawie 24 lata, ale znalazłem miejsce, w którym uczą dorosłych zapasy. Zacząłem od około miesiąca, ale jestem totalnym śmieciem, zawsze byłem aktywnym facetem, trenuję siłowo i cardio i jestem dośćessay writer silny jak na moją wagę (80 kg), ale czuję, że każdy w tym klubie zapaśniczym może pokonać mnie w dupę nawet później 1 miesiąc, czy to normalne? Czy po prostu nigdy nie będę dobry w zapasach?

issue gt solveddd
Ostatnio zmieniony przez lukahils2 2020-09-30, 09:20, w całości zmieniany 2 razy  

marcel 
Upper Midcarder

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 233
Podziękowano mu 309 razy w 66 Postach
Wysłany: 2020-09-29, 16:53   

Powinniście się cieszyć, że chociaż boty próbują ratować do dogorywające forum :lol:

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2020-09-29, 22:32   

lukahils2 napisał/a:
czuję, że każdy w tym klubie zapaśniczym może pokonać mnie w dupę

Jeżeli każdy w tym klubie może pokonać Cię w dupę, to ja bym się chyba jednak trochę bał przychodzić na takie treningi... :twisted:

Odpowiedz do tematu