Była mistrzyni powróci na Royal Rumble? Film ... (zobacz)
Nowi mistrzowie na Raw, zaktualizowana karta ... (zobacz)
Wyniki gali MZW Project 7: Golden Road... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE PPV - Royal Rumble 2020 (zapowiedź, dyskusja, spoilery)
Autor Wiadomość
Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 459
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-12-31, 13:55   WWE PPV - Royal Rumble 2020 (zapowiedź, dyskusja, spoilery)

WWE PPV - Royal Rumble

26 stycznia 2020

Minute Maid Park

Houston, Teksas

Oficjalny utwór gali:

Odnośnik do Youtube

Karta:

30 - osobowy Royal Rumble match
(Brock Lesnar #1, Roman Reigns, AJ Styles, Erick Rowan, Randy Orton, Rey Mysterio, Richochet, Drew McIntyre, Elias, King Corbin, Dolph Ziggler, Otis, Tucker, Rusev, Bobby Lashley, Aleitser Black, Buddy Murphy, Braun Strowman, Shinsuke Nakamura, Serth Rollins, Kevin Owens, Samoa Joe, ...)

30 - osobowy Women's Royal Rumble match
(Charlotte Flair, Alexa Bliss, Nikki Cross, Sarah Logan, ...)

Universal Championship:

Strap match
"Diabeł" Bray Wyatt (c) vs Daniel Bryan

US Championship:

Single match
Andrade (c) vs Humberto Carrillo

RAW Women's Championship:

Single match
Becky Lynch (c) vs Asuka

SmackDown Women's Championship:

Single match
Bayley (c) vs Lacey Evans

Falls Count Anywhere match
Roman Reigns vs King Corbin

Single match
Shorty G vs Sheamus
III miejsce - Euro 2012
Ostatnio zmieniony przez Pavlos Wczoraj 16:36, w całości zmieniany 7 razy  

Grins 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Wysłany: 2020-01-12, 21:03   

Mimo że tu pustki i echo odbija się szerokim tunelami, to można jakoś zacząć tą dyskusje.

Powroty:

Edge:
Spamują jego walkami na swoim głównym kanale, coś musi być na rzeczy.
To będzie jeden z najlepszych powrotów 10-lecia który zapiszę się z pewnością w Historii Wrestlingu jestem niemal niż pewny że tak się właśnie stanie.
Czemu akurat Royal Rumble? Historia lubi się powtarzać! Każdy pamięta Royal Rumble 2010! To dzięki Edge'owi powroty na tej gali nabrały jakiegoś znaczenia... Przynajmniej dla mnie.
Ogólnie Royal Rumble 2010 bardzo dobrze wspominam i według mnie był to jeden z najlepszych Royal Rumble Matchów od 2010 roku.
A więc wydaje mi się że powrót Edge'a jest niemal niż pewny, jeśli tak nie będzie to się też jakoś nie zawiodę, ale gdyby to nastąpiło to będę tak podekscytowany że masakra i nie tylko ja za pewnie bo cała gala eksploduje i będzie nie dowierzać.

Czy wygra? Nie.
A tutaj mamy jednego solidnego zawodnika który może przyjąć przeogromne buczenie, a jest nim Rollins i to on tylko może wypchnąć Edge'a i rozpocząć z nim program...
Po za tym panowie mają już za sobą pewną Historię sprzed kilku lat i nie wyjaśnione kilka spraw, liczę na to że postawią na ten program i będzie to jedna z głównych walk na WM 36.

Czy zawalczy w przyszłości o główny pas? Tak.
Akurat Edge'owi należy się pożegnalny run z pasem WWE, przy okazji jak taki Lesnar może sobie trzymać pas i wam to nie przeszkadza, to w takim razie czemu Edge nie miałby potrzymać mistrzostwa? Jak będzie w dobrej kondycji i będzie się czuł dobrze to niech zarzucą na niego złoto na jakiś czas.

CM Punk:
Czy wierzę w jego powrót? Nie za bardzo, ale również nie będę pisał że nie może powrócić.
Ostatnio HHH, Stephanie udzielają się na jego temat i widać że próbują zamazać dawną sprawę sprzed lat i coś musi być na rzeczy.
Ogólnie jego powrót jest możliwy, ale niemal niż pewne że to wygra i dostanie z góry Main Event, wydaje mi się że tylko taka propozycja zachęciła by go do powrotu i finalnie pewnie chciałby ubić bestię gdzie zdobył by złoto na dłuższy czas, a więc nie wykluczam tego że może powrócić już na Royal Rumble, choć sobie tego nie wyobrażam to ten scenariusz może być możliwy.

Zwycięzca:

Roman Regins:
Na chwilę obecną tylko on z całego rosteru ma najmocniejsze szanse.
Cała szopka z Corbinem i ogólnie boje się że to prowadzi do tego że ta dwójka dotrwa do końca i niestety ten scenariusz się chyba sprawdzi.
Na miejscu federacji nie ryzykowałbym takim czymś, po pierwsze co dopiero Roman zaczął zdobywać całkiem dobrą reakcje, po drugie szkoda byłoby to zniszczyć, po trzecie Roman może za jakiś czas zacząć się kręcić koło pasa, ale niestety pewnie zaryzykują i zgarnie zwycięstwo.

Drew Mcintyre:
No tutaj jego szansę są w miarę realne.
Chyba na ostatnim RAW przeszedł Face Turn nawet mnie to cieszy bo w roli Heela zaczął mnie irytować po za tym widać było że nie mają na niego pomysłu, liczę na to że może dostać realne szanse na wygranie tego Match'u, po prostu na to zasługuje z roku na rok co raz młodszy nie jest i to jest szansa żeby wypromować go na jedną z głównych gwiazd RAW, jak nie teraz? To kiedy? Każdy by go chciał już na szczycie a ludzie czekają i doczekać się nie mogą.
Posturą wygląda dobrze przy Bestii i fajnie byłoby jakby przejął od niego tytuł.
Czy ma szanse wygrać? Jakieś tak, ale wiem że jednak na niego nie postawią.

Kevin Owens

Jeśli Seth będzie zajęty Edge'em to niech wtedy dadzą wygrać Owensowi.
Faktycznie Kevin w ostatnich miesiącach przeżywa świetny okres, fani są za nim, fajnie się go ogląda na mikrofonie i wygląda w końcu jakoś, ale znając życie nie dostanie szansy na wygraną a szkoda bo byłby z niego świetny mistrz i z pewnością taka telewizja byłaby dobra.

Gala zapowiada się nawet spoko, karta chyba też nie najgorsza będzie jak na WWE, póki co jeszcze nic nie zjebali.

Killaz 
Jobber

Wrestler: CM Punk, Kenny Omega
Wysłany: 2020-01-12, 22:42   

Nie ogladam juz wogole wrestlingu ale RR ogladam z dwoch powodow:

1. Zawsze od czasu jego odejscia licze na powrot Punka, w tym roku szanse na to sa wieksze niz kiedykolwiek ale raczej i tak niemozliwe... Punk moze i jest moim ulubiencem ale nie zaslepia mi to oczy, wiem ze to diva i dupek.

2. Niewazne na jakim poziomie stoi WWE, te walke zawsze oglada sie z zaciekawieniem. W tym roku zapowiada sie grubo, moje pierwsze RR bylo w 2010 roku kiedy Edge wygral. Fajnie bedzie go zobaczyc ponownie.

HBK Fan 
Jobber

Wrestler: HBK Moxley Rollins Charlotte
Podziękował: 1
Wysłany: 2020-01-13, 15:35   

Bray Wyatt obroni pas. Royal Rumbe wygra - niestety - Roman Reings i jako main event Wrstlemanii możemy spodziewać się Wyatt vs Roman. Można już się spodziewać słabizny. :roll: Mogli by zaskoczyć ze wygraną kogo innego, ale nie zaskoczą, bo w sumie to kto miałby Romkowi zagrozić. Drew McIntyre? Bez żartów, mimo, że chyba idzie w face'a - to jakoś tego nie widzę. Kevin Owens? Hm.. nie byłby to zły pomysł, ale jakoś wątpię by chcieli go zestawić z Lesnarem lub Fiendem.

Edge może powróci - jest na to szansa, zobaczymy. Nie napalam się, aczkolwiek fajnie byłoby go zobaczyć z powrotem w ringu. I podoba mi się pomyśł użytkownika Grins z ewentualnym zestawieniem Setha z Edge'em na WM. W sumie, to nic ciekawszego dla tej dwójki nie potrafię wymyśleć. :P

Za to w powrót CM Punka kompletnie nie wierzę, ale jeżeli by się to zdarzyło, to tu faktycznie dałbym mu duże szanse na wygraną.

Boję się też o booking Royal Rumble matchu skoro Lesnar jest #1 oby dla przeciwwagi z dwójką wszedł ktoś mocny, bo nie chcę oglądać połowy tego matchu polegającego na tym, że sobie Brock wyrzuca na luzie każdego kto wejdzie i czeka na następną osobę, która po 5 sekundach wyrzuca. I tak dopóki nie wejdzie, ktoś poważniejszy. Niezależnie od tego jak głupio i bezsensownie to brzmi, to jednak wszyscy wiemy, że bookerów WWE stać na to by to zrobić. :lol:

CzaQ 
Upper Midcarder

Wrestler: Blackheart, Mox, Edge, Gargano
Podziękował: 25
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2020-01-17, 20:50   

A jakbyście WY zabookowali Royal Rumble?

Ja bym dał wygrać Drew McIntyre'owi - jest duży, więc nie wygląda jak szczypiorek przy Brocku i w dodatku byłby to ktoś świeży w main eventach i do tego jako zwycięzca RR. Na końcu wyeliminowałby kogoś ważnego tak żeby zrobić przystankowy feud na Elimination Chamber. Zaraz wymyślę...

Brocka w walce wyeliminowałby ktoś kto byłby jego przystankiem - najlepiej Keith Lee. I walka jak równy z równym na EC, choć oczywiście murzynek by ostatecznie przegrał, ale bardzo wy się wypromował.

Na RR pojawiłby się.. Edge. Wyeliminowałby Rollinsa lub Reignsa. Jeśli to pierwsze to widzę fajny feud, który niestety burzy głupia decyzja o dołączeniu Murphy'ego do stajni - bo na EC mielibyśmy walkę 6 man tag team match - Edge i Viking Raiders (co jest zabawne, bo sam Adam wystepował w serialu Wikingowie :D ) vs Rollo i AoPeepee. Natomiast na WM - Edż vs Seth i Vikingowie vs Poeci o pasy tagów.
Opcja z Romanem - nie tykali by się aż do WM gdzie wymienialiby się respektem i byłaby walka na Speary. Najlepiej jakby Adaś wygrał w pożegnalnej walce, a Romualdo pokazał, że jest "humble" i ludzie może już by mniej krytycznie na niego paczyli.

Po ostatnim wyczynie na RAW na RR zagościłby wkurwiony Tony Hawk i rzucił wyzwanie naszemu kochanemu grubaskowi :twisted:

Na RR wbiłby Stone Cold i byłby gdzieś w finałowej trójce, ale niespodziewanie Punk by go wyjebał (który wbija znikąd) i mamy piękny feud.

Aleister Black ciągle feuduje z Buddym - i cały czas wygrywa. Jest 9:0 i kolejna walka jest na WMce.. każdy ma mętlik - w końcu dają Australijczykowi wygrać czy Black pojedzie go bez mydła? Tego dowiemy się w następnym odcinku :twisted:

Jesteśmy już skazani drugi rok z rzędu na AJ-Orton na WM, więc Orton wylatuje z ringu po tym jak AJ wykonuje mu RKO. Na WMce mamy stypulację, że obaj nie mogą wykonywać swoich finisherów, więc wykonują oni finishery rywali. Zawsze coś innego.

Rowan daleko zachodzi w RR matchu, ale odpada. Na EC robi open challenge i wychodzi... Babatunde. Babs przegrywa, ale daje rade odsłonić co ma rudy chuj w klatce. Okazuje się, że jest to dildo 5 szybkości.

Morisson i Kofi robią jakieś zajebiste spoty. Na WM dostajemy Miz i Mori vs New Day o pasy.

Kurwa po co to zacząłem? Już nie chce mi się mysleć :lol:

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian|Carlito|Hardy
Podziękował: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-18, 00:47   

Skoro czaq nie wziął leków, pozwolę sobie też coś naskrobać.

Śniło mi się wczoraj, że do rumble z numerem 2 wbił Carlito. Tia...poleciało po nogach, ale ci! Niek każdy z 5 osób na forum, musi to wiedzieć! Wziął se majka, zobaczył Brocka, to gadał jakim to hójem nie jest Paul, cofnął się po jabłuszko od fana, plunął w Brocka i robili przez pół rumble Benny Hilla, dostali w tym czasie Slater(nr 3) i rodzina Colon, która okazało się pracuje na backu jako sprzątacze... To był dobry sen

Mniej surrealistyczne pierdoły.

Byleby Brock nie spędził za dużo czasu w rumble. Obawiam się, że mogą paść jakieś rekordy.

Coraz mniej czasu do rumble i gdzieś mam wrażenie aura wielkich powrotów opadła. W Punka powoli wierzyć przestaje, no ale Edge jest obowiązkiem. Nie po to by od tak dali na smacka Morissona, nie?...nie? ;/

Jutro pewnie dodadzą Kingstony, Mizy i Shemusa, którego widzę w top 4 tegorocznego rumble wraz z Edgem, Romkiem...i oby nie Brockiem, zaskoczcie mnie.

Widzę kursy na Owensa wciąż duże. Nie sądzę by on nawet w tym meczu się znalazł. Wysoko jest również Drew. Przespali jego moment. Zdecydowanie nie mam czegoś takiego jak Czaq(pierdolca? :D ) i mam nadzieję, że nie wypromują kompletnie znikąd Mcintyra. Na pewno nie do top 2. :roll:

BPG 
Jobber

Wrestler: &#937;
Wysłany: 2020-01-18, 08:26   

Jestem prawie pewny, że wygra Drew. Jako face jest całkiem niezły, ma wszystko co potrzeba. Kwiestia tego co z nim zrobią w poniedziałek na ostatnim RAW przed RR.

U kobiet Kairi Sane i zawalczy na WM z Asuką która pokona na RR Becky :P

Albo to jest mocne. Strowman wygrywa RR i walczy na WM z Nakamurą o pas IC :-x

Jak to jest jak Roman walczy z Corbinem to nie bedzie go w RR meczu?

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 459
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-01-18, 16:00   

BPG napisał/a:

Jak to jest jak Roman walczy z Corbinem to nie bedzie go w RR meczu?

Oczywiście, że będzie. Nawet go wymieniłem w karcie jako drugą osobę po Lesnarze. Z resztą jest faworytem bukmacherów. Bywało już tak, że mający walkę w karcie potem brał udział w Rumble.
III miejsce - Euro 2012

Odpowiedz do tematu