Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Fame MMA 5 - dyskusja ogólna
Autor Wiadomość
karolek22

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2019-10-24, 12:25   Fame MMA 5 - dyskusja ogólna

W najbliższą sobotę będziemy świadkami kolejnego wydarzenia jakim będzie gala Fame MMA 5. Jak widać po poniższej karcie walki zapowiadają się bardzo dobrze. Proponowane fame mma kursy także nie zawiodą, wiec może coś zaproponujecie?
Na którą walkę czekacie najbardziej?

Tego wieczoru przypominam zawalczą:

Hassi (Kamil Hassan) - Oleg (Oleg Riaszeńczew)
Kasti (Kamil Stępiński) - Krycha (Krystian Wilczak)
Ewelona (Ewelina Kubiak) - Esmeralda (Monika Godlewska)
Malczyński (Dawid Malczyński) - Olejnik (Tomasz Olejnik)
Isamu (Szymon Kasprzyk) - Rafonix (Marcin Krasucki)
Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski) - Lord Kruszwil (Marek Kruszel) - Super Freak Fight
Malczyński (Marcin Malczyński) - AdBuster (Marek Hoffmann) - Walka o pas
Bonus BGC (Piotr Witczak) - Najman (Marcin Najman) - Main Event

Nialler 

Wrestler: Rollins, Roode, Joe
Podziękował: 1
Wysłany: 2019-10-26, 11:44   

Dlaczego Aniela nie broni pasa mistrzowskiego ? Co to za mistrzyni ?

DashingNoMore 
Upper Midcarder

Wrestler: Shawn Michaels
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-10-26, 14:46   

Wy tak poważnie? xD

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2019-10-27, 20:52   

DashingNoMore napisał/a:
Wy tak poważnie? xD

Chyba raczej dla beki, zresztą tak jak ta cała "federacja" :D

MateoVeb 
Jobber

Wysłany: 2019-10-28, 14:11   

O, temacik dla mnie. Lubię oglądać jak ludzie dają sobie po pysku i tym razem niekoniecznie w jakiś wyrafinowany sposób, używając niesamowitych technik czy kombinacji, a po prostu się piorą jak pod nocnym. Oglądałem wszystkie gale do tej pory i ta była dość średnia.

Hassan - Oleg
Jedno z najbardziej sportowych zestawień w karcie. Karateka i można powiedzieć sportowiec Hassan vs Oleg, podobno ukraiński bokser, który miał tam jakieś osiągnięcia młodzieżowe w ojczyźnie. Tutaj niestety nie zdążył nic pokazać. Jeden high-kick ostrzegawczy, który już powinien posadzić uczestnika Big Brothera, pare sekund później poprawka i soczyste uderzenie z kopa gasi światło.

Kasti - Krycha
Sympatyczny Kasti kontra idiota Krycha, który już na insta wpisał sobie nawet 'zawodnik MMA 2:0:', gość trenuje niby w grupie zawodniczej, a nie pokazał absolutnie nic. Zgaszony jak pet. Usunął rekord MMA z insta. xD

Ewelona - Esmeralda
Nie no, schabów to nie ma co komentować.

Malczyński - Olejnik
Chłop się bał własnego cienia, witki 30 cm. Dwa czy trzy kopniaki na wątrobę i ten ostatni zamknął zabawę. Malczyński ma potencjał jak na tę federację.

Rafon - Isamu
Szybkie sprowadzenie do parteru przez Isamu, który trenuje z Rajewskim, Mańkowskim, Szymańskim i tak dalej. Duszonko zza pleców i elo.

Mini Majk Karzeł - Kruszwil
Walka karła z 18 - letnim chłopaczkiem, to coś czego, nie widziałem nigdy, nie licząc Hornswoogle'a, ale to inna para kaloszy. Tutaj było powiedzmy na poważnie. Można zerknąć. Zgodnie z logiką karzeł nie miał szans i tak też się stało mimo, że był szalenie ambitny i nawet kilka razy trafił w głowę nastolatka.

Adbuster - Malczyński
Walka o pas wagi średniej. Teoretycznie miała być najbardziej sportowa i panowie z największym doświadczeniem w sportach walki, głównie w BJJ. Wyszło niestety najnudniej, przez prawie całą walkę nic się nie działo. Malczyński z pasem.

Najman - Bonus BGC

Walka wieczoru i największy face turn w historii polskiego MMA xD. Znienawidzony Najman i zawsze pośmiewisko w środowisku stał się bohaterem FAME MMA i ulubieńcem odbiorców tej federacji, a wszystko dzięki zaoraniu Polskiego Paula Heymana i Brocka Cymbała. Oczywiście Bonus jak zwykle nic nie pokazał i nie mam pojęcia jak ktokolwiek może widzieć cokolwiek zabawnego w tym gościu i El Testosteronik znokautował ulańca.

https://www.youtube.com/watch?v=Pg9gonyT7oU

CzaQ 
Upper Midcarder

Wrestler: Blackheart, Mox, Edge, Gargano
Podziękował: 25
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2019-10-31, 10:49   

Śmieszne jest to, że znałem może z 20% osób z tej karty.
Wziąłem pizze, piwerko, ciperki i odpaliłem dla beki. I się nie zawiodłem, bo entertainment był.

Hassan vs Oleg
Nie mam pojęcia kim jest ten pierwszy. Olega znałem z big brothera gdzie miał niezłą sylwetkę i pokazywał na treningach, że coś tam w sobie ma. Czar prysł kiedy okazało się, że faktycznie był mistrzem Ukrainy w boksie.... ale jak miał 14 lat LOL Walka do jednej bramki.

Kast vs Krycha
Nie znam żadnego z nich. Kojarzę Krychę z poprzednich edycji, z konferencji i z jego wkurwiającej mordy, więc całym sercem byłem za fejsem w tym zestawieniu, a więc za Kastim i na szczęscie on wygrał. Norman Parke :lol:

Dupy
Spaślaki jak zwykle się nie popisały. Ciekawe czy którakolwiek z walk pań wyjdzie poza rundę. Jak na te ciężkie treningi to panie i tak zero techniki czy czegokolwiek.
Wstyd mi, że pomyślałem, że nawet bym przytulił jądra do Linkiewicz i jej rywalki.

Małczyński vs Olejnik
Jeden wygląda jak chłopaki z blokowiska, a drugi jakby bał się swojego cienia. Wynik był przesądzony przed walką, bo psychika to ogromny czynnik.

Rafonix vs Isamu
Lubię Isamu. Kilka jego filmików oglądałem. Ciekawy typ choć kumplami to pewnie byśmy nie zostali.
Rafonix coś kojarzę, że to typ z patostreamów, ale tych nie oglądałem, więc głowy nie dam.
Pompa wygrywa. Kto to kurw fubu?

Mini Majk vs Kruszwil
Jak sami to określili jest to Super Freak Fight co bez echa nie przeszło, bo nawet na Sherdogu o tym coś tam pośmiali się. Smutne to było jak lichy 17latek obija Swoggle'a. Ale i też zajebiście śmieszne.

Adbuster vs Małczyński 2
Nie znam ani jednego z braci. Hoffman niestety bardzo kiepsko się pokazał. Miałą być niezła walka, a wyszedł snoozefest. Frajersko wypunktowany snoozefest w dodatku.

Najman vs Bonus BGC
No i Marcin przeszedł faceturn. O samej walce nic nie można powiedzieć ciekawe prócz niezłego Takedowna. Za to wydarzenia po walce? Uuuuuuh boy.
My name is Paul Heyman and this is nowy nabytek "fame" :lol: mma - Bestia! Hogan Lesnar nie dość, że zaliczył wpadkę z koszulką to dał bardzo śmiechowe promo. Najman się odwinął, a potem dup ochrona. Piękne wejście nowej stajni, rodem z WWE. Tak się kończy show :D

Czekam na kolejne edycje, bo to jest zabawne. Szkoda, że nie byłem jak byli u mnie, ale byłem zajęty.
Tak trzymać, dajecie rozrywkę. Coś jak filmy klasy Z :D

Odpowiedz do tematu