Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE PPV - Hell in a Cell 2019 (dyskusja, zapowiedź, spoilery
Autor Wiadomość
Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 436
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-09-17, 15:03   WWE PPV - Hell in a Cell 2019 (dyskusja, zapowiedź, spoilery

WWE PPV - Hell in a Cell

6 października 2019

Golden 1 Center

Sacramento, Kalifornia

Oficjalny utwór gali:

[youtube]TBA[/youtube]

Karta:

Universal Championship:

Hell in a Cell match
Seth Rollins (c) vs "Diabeł" Bray Wyatt

RAW Women's Championship:

Hell in a Cell match
Becky Lynch (c) vs Sasha Banks

SmackDown Women's Championship:

Single match
Bayley (c) vs Charlotte Flair

Tag Team match
Roman Reings & "Nowy" Daniel Bryan vs Erick Rowan & Luke Harper
III miejsce - Euro 2012
Ostatnio zmieniony przez Pavlos 2019-10-06, 19:40, w całości zmieniany 1 raz  

CzaQ 
Upper Midcarder

Wrestler: Blackheart, Mox, Edge, Gargano
Podziękował: 25
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2019-10-06, 13:03   

Patrzcie jak wszystko się zmienia - jeszcze rok temu chciałem zwolnienia Wyatt'a i ubóstwiałem Setha za bycie najlepszym ringowo workerem w main rosterze, a dziś?
Seth okazał się być głupią pizdą co udowodnił nieraz swoimi wpisami na twiterze czy w w wywiadach, a Wyatt to jedyna atrakcja WWE prócz R-Trutha dzięki, którym ten syf można dalej oglądać jako tako.

Liczę na to, że Fiend zgarnie pas, choć i tak za szybko został rzucony na głęboką wodę.
Beczka przegra z Saszetką i uda się na SD.
Szarlotka pokona Wieśniarę i przejmie pas SD. Bayley powinna trafić na Raw.

Rowan i Harper pokonają Reignsa - Daniel odwróci się od swojego partnera i okaże się, że to on jest liderem nowej stajni ,Bully Ray style, po czym brodaci będą niszczyć każdego. Nie podoba mi się to, ale jest.

Ogólnie cieńko, jakiegoś hype'u nie ma. Postów też.

Arkao 
Main Eventer

Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-10-06, 13:25   

CzaQ napisał/a:
Patrzcie jak wszystko się zmienia - jeszcze rok temu chciałem zwolnienia Wyatt'a i ubóstwiałem Setha za bycie najlepszym ringowo workerem w main rosterze, a dziś?

Nie od dziś wiadomo, że chuja się znasz :P
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017

Killaz 
Jobber

Wrestler: CM Punk, Kenny Omega
Podziękował: 0
Wysłany: 2019-10-06, 15:31   

Nie ogladam WWE od kilku lat, jednym z wielu powodow jest to ze kobiety przy kazdym tematycznym PPV musza dostac stypulacje. Te cale divas revolution to dla mnie syf, nie mialbym nic przeciwko gdyby wogole ich nie bylo. Maja wlasny MITB, RR, TLC i nawet ME WM co uwazam za zart. Te ich storyliny to tez zenada.

BPG 
Jobber

Wrestler: Ω
Wysłany: 2019-10-06, 19:00   

CzaQ napisał/a:
Beczka przegra z Saszetką i uda się na SD.
Szarlotka pokona Wieśniarę i przejmie pas SD. Bayley powinna trafić na Raw.

Nie wiem czy to dobry tok rozumowania, ale zarówno Sasha jak i Bejli były w segmencie (intro?) otwierajacym SD wiec czuje, że tam pozostaną

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 436
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-10-06, 19:42   

W sumie to ciekawe. Bo w Openingu był również Shane, a przecież uwalił z KO. Wypadnie z programu, ale na papierze dalej będzie w rosterze czy może po premierowym odcinku zmienią czołówkę w, co wątpię? Tak samo kierując się tym na niebieską galę powinni trafić Becky z Sethem.
III miejsce - Euro 2012

BPG 
Jobber

Wysłany: 2019-10-06, 20:40   

Może w walizce było coś zaskakującego?

Setha można przewidzieć, przegra z Breyem. Ale skoro Sasha, Beczka i Bajli pójdą na SD to kto miałby być z pasem na RAW?

Może wróci Ronda?

Trzeba przyznać że namieszali z tym foxem

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Keith Lee, Big E, Owens, Otis
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Wysłany: 2019-10-06, 21:16   

Intro nic nie znaczy, na pewno je pozmieniają po drafcie.

Kto otwiera i prawie zamyka (bo potem jeszcze piącha Romka) intro? KOFI.

[ Dodano: 2019-10-06, 22:51 ]
Macie kolejne walki:

Viking Raiders and a mystery partner vs The O.C.

Lacey Evans vs Natalya on a Kick-off show

Chad Gable vs King Corbin

The Kabuki Warriors vs Bliss/Cross for the Women's Tag Team Championship

Rowan/Harper vs Bryan/Reigns is a Tornado tag team match now.

To ostatnie to spoko zmiana, ale reszta... Ultra bieda. Gable'a może obejrzę, reszta będzie raczej przewinięta.

DashingNoMore 
Upper Midcarder

Wrestler: Shawn Michaels
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-10-07, 03:58   

Godzina 4 w nocy. Obudziłem się i zobaczyłem, że walka Fienda z Rollinsem wciąż trwa. Więc włączyłem... i była to najgorsza decyzja jaką podjąłem w życiu. Ponoć gala była całkiem dobra, ludzie chwalą Hell in a Cell kobiet oraz walkę Aliego z Ortonem. Kabuki Warriors zostały mistrzyniami tag team... może obejrzę te walki ale teraz muszę ochłonąć.
Dochodzimy do punktu w którym overbooking przekracza wszelkie granice. Lesnar był bookowany na niezniszczalnego, na CoC(k) Strowman również wiele przyjął ale to co zrobili z Wyattem przekracza jakąkolwiek logikę. To już jest grzebanie wszystkiego na czym oparty jest wrestling, grzebanie koncepcji finishera oraz jakiejkolwiek resztki wiary w to, że wrestling jest prawdziwy. 10 stompów... kick-out na 1. Samo to jest kurwa niepoważne. Chairshot w głowę, kick-out na 1. Krzesełko i drabina, krzesełko i toolbox... kick-out. Na koniec krzesełko i sledgehammer... DYSKWALIFIKACJA. Tak, DQ w Hell in a Cell Matchu. A na koniec Fiend jeszcze no selluje to całe udokumentowane na kamerach zabójstwo i kończy PPV obijając Rollinsa. PPV kończymy kreawiącym Sethem. Nawet ta końcówka nie ratuje tego pojedynku. Zagrzebali Rollinsa, zagrzebali Curb Stomp(najlepszy finisher od lat), zagrzebali Hell in a Cell jako gimmick match i przebookowali postać Fienda do punktu, że wygląda to niepoważnie. Bardzo dawno nie widziałem niczego tak spierdolonego. Nie jestem nawet zły za chanty "AEW".

Chyba skończyłem... ale raczej mi nie ulżyło. Na pewno jednak anulowałem suba WWE Network :3

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 57 Postach
Wysłany: 2019-10-07, 05:46   

Lacey Evans vs Natalya - Powykręcajmy sobie rączki przed galą. Leniwy booking, gdzie Evansowa obija Natke, a ta ją finalnei poddaje. Słabo, bo Lacey miała kilka zwycięstw na tygodniówce, ale najwyraźniej na nic się zdały.

Becky Lynch vs Sasha Banks - Kilka pomysłów miały. Nawet takich, których jeszcze nie widzieliśmy, a przy tak wiekowej stypulacji, to wypada pochwalić. Z początku troszkę żmudne obijanie, ale rozkręciły widowisko. Nie przypominam sobie, żeby wcześniejszy HiaC Pań oglądało się tak dobrze.

Rowan & Harper vs Reigns & Bryan - Mimo chaosu, dobrze, że był to Tornado Tag Match, bo normalnego mógłbym nie przetrwać. Było przyzwoicie, ale stawiam, że na następny dzień będę tylko pamiętał akcje za ringiem zakończoną Spearem Romka. Ale wątpię. I o tym mogę zapomnieć. Ciekawe, czy to już? Koniec promocji Rowana?

Randy Orton vs Ali - Dobra, a Panowie to o co się pobili?

Bliss & Cross vs Kabuki Warriors - Tygodniówkowo, ale martwi przewaga Kabuki zakończona ich zwycięstwem. Mistrzynie zbesztane. Z drugiej strony, to od początku nie rysowało się na długi projekt, a Kabuki Warriors zostały stworzone, żeby wygrać te pasy. Wypada powiedzieć - odhaczone.

The OC vs Viking Raiders & Strowman - Ale zapychacz :lol: Padłem. Skupili się na zmianach na RAW i na nowym SmackDown, zapominając o Hell in a Cell. Ważniejsze od walki było to, że Fury jutro będzie na RAW, więc musieli wepchnąć Brauna gdziekolwiek. A skoro DRUŻYNA walczy ze ZLEPKIEM, to wypadałoby dać zwyciestwo OC.

King Corbin vs Chad Gable - Naprawdę nie oszczędzają widzów. I weź kup na tego kota w worka bilet. A, że ilość "pomysłów" na zapychacze się kończył, to dali im sporo czasu! Wypraszam sobie, przewijam. Zwycięstwo Gable mi się rysowało przed oczami od gadki ex-Barona. Spodziewałem się jednak pinu zaraz po gongu.

Charlotte Flair vs Bayley - Rzucaj zapychaczami - nie odwracaj uwagi tytułem 24/7. Miej zapowiedzianą walkę o pas - przedstaw komentatorów, daj 24/7... Czasami naprawdę nie rozumiem. Walka bez historii. Jakby człowiek w WWE 2K wciskał ciągle zwykłe uderzenie, to wyszłaby podobna. Charlotte z pasem to pewnie decyzja podyktowana zmianami w brandach. Taka im siedziała.

Seth Rollins vs Bray Wyatt - Po pierwsze - poroniony pomysł ze światłem. Po drugie - czemu walka się skończyła? Po trzecie - czy nie doszło do zamieszek, bo fani opowiadali się baaaardzo mocno za jednym z gości :wink:

BPG 
Jobber

Wysłany: 2019-10-07, 10:45   

Trzeba było trzymać pas z dala od Fienda a sam Fiend powinien być specjalną atrakcją dla urozmajcenia tych przynudnawych gal. Naprzykład walczy sobie Natka z Lacey a tu cyk, gasną światła i Fiend zapina sharpshootera :D

W jaki sposób taka nierealna postać miała by być prowadzona z tym pasem i po co? Mógłby sobie zawalczyć z takerem w Arabii :P czy tam mieć feudy z Rowanem czy Ortonem, na tygodniówkach mogły być FFH , czasem mógł udusić jakiegoś emeryta :twisted: ale po co pas

Szkoda w tym wszystkim Rollinsa ...

btw. dla kogo to w końcu jest ten ekskluzywny produkt? Dla dzieci za brutalne, Rollins znowu porzygał się krwią, a każdy człowiek powyżej 3 lat nie kupi tego co dzisiaj pokazali. Chyba, że w tej bajce są też smoki

edit: Rollins w sumie też jest kozak, 2 x sister Abigails i nic :lol:
Ostatnio zmieniony przez BPG 2019-10-07, 10:54, w całości zmieniany 2 razy  

Grins 
Lower Midcarder

Wysłany: 2019-10-07, 10:52   

BPG napisał/a:
Trzeba było trzymać pas z dala od Fienda a sam Fiend powinien być specjalną atrakcją dla urozmajcenia tych przynudnawych gal

W jaki sposób taka nierealna postać miała by być prowadzona z tym pasem i po co? Mógłby sobie zawalczyć z takerem w Arabii :P czy tam mieć feudy z Rowanem czy Ortonem, na tygodniówkach mogły być FFH , czasem mógł udusić jakiegoś emeryta :twisted: ale po co pas

Szkoda w tym wszystkim Rollinsa ...

Po takim bookingu, jak dziś to nie ma go prawa nikt ujebać, nawet Lesnar.
Gościu dostał metalową walizką, krzesłem w łeb, drabiną, splasha na stół do tego z 15 stompów, na ludzki rozum tego nikt by nie wytrzymał, ale że jest budowany na monstera to nie dziwi mnie taki booking, myślałem że będzie monsterem ale nie aż takim :D Końcówka to tylko zniszczyła, dobrze że chociaż jakoś z tego wybrnął na sam koniec.

No niestety Rollinsa udupili i tylko Heel Turn i panika przed Findem może go uratować.

Ciężko będzie dać pas Fiendowi...
Bo nawet jakby go zdobył, to kto by go pokonał?! No właśnie nikt... Musieliby budować jakąś nową postać, bo bez tego ani rusz...

Fiend zyskał i trochę stracił.
Rollins ... no właśnie stracił i to dużo, chyba najwiecej w swojej całej karierze.

BPG 
Jobber

Wysłany: 2019-10-07, 10:57   

Grins napisał/a:
Końcówka to tylko zniszczyła, dobrze że chociaż jakoś z tego wybrnął na sam koniec.

No jakby wywieźli Fienda na noszach to już by było Harakiri na całego

Grins 
Lower Midcarder

Wysłany: 2019-10-07, 11:06   

BPG napisał/a:
Grins napisał/a:
Końcówka to tylko zniszczyła, dobrze że chociaż jakoś z tego wybrnął na sam koniec.

No jakby wywieźli Fienda na noszach to już by było Harakiri na całego

XD

Fiend zyskał, trochę stracił...
Czyli na RAW to za nim publika stanie murem i będą siać chanatami że ta walka powinna być wznowiona itp. co mnie w ogóle nie dziwi.

DRF

Wysłany: 2019-10-07, 11:17   

Tak tylko dodam, że WWE oficjalnie zmieniło końcówke walki na "Referee stopage", czyli Fiend OFICJALNIE został czysto rozjebany przez Rollinsa.
Martwie sie o zdrowie psychiczne osób bookujących to gówno, bo trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, by zabookować cokolwiek innego niż czyste zwycięstwo Braya. A każdy kto w jakikolwiek sposób broni tego gówna, nie jest dla mnie bytem ludzkim, i nie zasługuje na jakąkolwiek atencje której tak bardzo pragnie forsując taki ściek. A widziałem pare takich polaczków, i co ciekawe tylko polaczków, bo na zagranicznych forach każdy jak jedne mąż jebie ten finisz, i słusznie.

Odpowiedz do tematu