Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia


Majesty

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Seth zaliczył dziś najlepsze wejście w karierze.

Niszczenie Eliasa przez wszystkich z 5-waya też spoko. Dziwnie dobry start. To na pewno Raw?

Cesaro się popisał dźwignięciem Brauna. Szkoda, że zaraz potem wyleciał :/ Lashley też uwalił jak leszcz. Tyle dobrego, że pomogli wywalić Strowmana. Ostatnia dwójka jedyna ciekawa pod kątem wyniku.

Ricochet vs Joe na PPV! Najlepszy wybór, czekam. Miz byłby OK pod kątem segmentów gadanych, ale nie kiedy nie ma już tygodniówek przed walką.

 

Niby Lacey przy Złocie jest powiewem świeżości, ale okrutnie mi ten feud z Becky zwisa.

 

Viking Raiders się odnaleźli :shock:

 

Truth siedzi przy ringu, bo tak. Jesteś na SD, nie musisz tu przychodzić, Wildcard nie zmusza!

 

Przy akcji ze Slaterem Drew wypadł jak rasowy skurwiel. Szkoda, że dalej jest przydupcem Shane'a.

 

Biedny EC3 :(

New Day niby poprawili humor, ale... po co tu przyszli? No i ten tekst Kofiego o tym, że champ pojawia się gdzie chce i kiedy chce - coraz gorzej z tym wildcardem.

 

Styles gadający do Gallowsa i Andersona - ciekawe, czy coś z tego będzie... Nie, już uwalili.

 

Straciłem rachubę, ale raczej na bank było więcej niż 4 wildcardów, nie?

 

Bliss i Cross dostały szansę na pasy TT, a Kabuki Warriors dalej są MIA

 

Follow the leader. Chyba powoli kończymy z FunHouse, może za tydzień debiut ringowy? Już mnie boli, że to się rypnie.

 

Szkoda, że taka walka jak Bryan vs Rollins wychodzi kompletnie z dupy.

Serio poznamy sędziego dopiero na Stomping Grounds? Zawód będzie tym większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  81
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  05.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Straciłem rachubę, ale raczej na bank było więcej niż 4 wildcardów, nie?

 

- Elias

- Bryan

- Rowan

- Owens

- Kofi

- Woods

- Big E

- Reigns

- Bayley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Przemowa Eliasa

Troszkę smutno się patrzy jak Elias został już sprowadzony do całkowitego tła za Shane'm/Corbinem.

Jeszcze ten wpierdziel od piątki pretendentów... But that was fun to watch. :twisted:

 

Pierwsza walka - o tytuł pretendenta nr. 1 do pasa US Championship: The Miz vs Bobby Lashley vs Cesaro vs Ricochet vs Braun Strowman

Właściwie to poza Mizem i Strowmanem, który z resztą już tydzień temu wdarł się w małą dyskusję z Samoa nie dawałem szans innym. Z czasem bardziej, jednak zaczął rzucać się w oczy Ricochet i faktycznie to on dostał szansę. Całkiem spoko walka. Dostaliśmy dominacje Brauna, Cesaro znowu pokazał, że ma parę, Ricochet dalej lata po narożnikach z klasą. Tytułu jeszcze pewno nie dostanie, ale z czasem taki pojedynek z Mysterio np. po powrocie byłby ciekawy.

 

Przemowa Becky Lynch

Lacey dostaje Bexplodera, ale to raczej nie zabije w niej poczucia wyższości na Irlandką. Ja tam czekam na ich kolejny pojedynek. Evans nadal prezentuje się dobrze.

 

Shane świętuje z Revival, a Seth tłucze krzesłem Barona. Rollins postanowił w końcu coś z robić z cwaniakami uprzykrzającymi mu życie. W końcu coś ciekawego na RAW. Mam nadzieję, że McMahonowi też się wpierdzieli na imprezę. :twisted:

 

Druga walka - Lokalni zawodnicy vs The Viking Express

Walka niepotrzebna. Mogli zaserwować jedynie gonitwę za Truthem.

 

Shane to kawał C***a i muszę powiedzieć, że ta scena na zapleczu to dobrze pokazała. Udał im się atak Szkota na Slatera. Momentami miałem wrażenie, że Drew za nim nie przepada, bo nie które uderzenia głową o kontener i kopniak na koniec wyglądało dosyć przekonywająco.

 

Kevin & Sami Show

Biedny Carter. :twisted: Podoba mi się to okładanie wszystkich przez Setha, ale to ostatnie RAW przed PPV. W końcu muszą wybrać sędziego.

 

Styles namawia kumpli do pokazania się? Czyżby powrót Bullet Club?

 

Trzecia walka - Kevin Owens, Sami Zayn & Baron Corbin vs The New Day

Ciężki dzień dla Barona. Co raz bardziej widzę jego wygraną na SG.

 

Bliss i Cross oficjalnie drużyną. Zobaczymy jak długo potrwa ich współpraca.

 

Przemowa Paula Heymana

Fajnie, że Paul zdecydował się odnosić do bieżących wydarzeń czyli ataków Rollinsa, a nie tylko gadać jaki to Brock jest nie do złamania.

 

Young żyje.

 

Dobra ledwo. :twisted:

 

Czwarta walka - The Usos vs Luke Gallows & Karl Anderson

Cóż, nie pykło.

 

Przemowa Romana Reingsa

Najpierw zaimponował mnie Seth teraz Roman. Muszę przyznać, że to było BARDZO satysfakcjonujące. :D

 

Bliss próbuje zrobić aferę medialną z Bayley. Grubo. :twisted:

 

Piąta walka - Women's Tag Team Championship: The IIconics vs Nikki Cross & Alexa Bliss

Nie zdziwiłbym się gdyby IIconics utopiły, ale Bayley musiała zainterweniować. To tylko pomogło propagandzie Alexy. Nikki umocniła się jako sojuszniczka blondyny.

 

Wyatt już się chyba przemienił. Czas pojawić się na ringu.

 

Niedawno wyciekło, że Seth umawia się z rudą. To dali im na wizji puścić oko do siebie.

 

Szósta walka - "Nowy" Daniel Bryan vs Seth Rollins

Szybko się to sprowadziło do totalnej rozróby. Oczami wyobraźni widziałem wieloosobowe starcie, a oni wznawiają single'a.

Walka jakoś za bardzo się niczym nie wyróżniła. Rollins wygrywa czysto, by dostać w końcu od Barona własną bronią. Generalnie to był dla niego bardzo dobry dzień, choć na koniec Corbinowi udało się go znokautować. Wciąż wydaje mi się obecny mistrz jest faworytem.

 

RAW miało dużo lepszych momentów. Może nie aż tak znacząco, ale wypadło lepiej niż kilka poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

24/7 może i jest gównianym pasem, ale daje możliwość częstszych występów mniej znanych postaci. To się chwali. Taki Truth, Maverick czy EC3 (na którego liczę, że niebawem się mocniej wmiesza) są stworzeni do komedii.

 

Z Takerem zaskoczyli. Oczywiście, jest tam z dupy i nie trudno się czepić, a WWE nawet może nie być chętne wyjaśniać czemu, ale i tak pochwalam taki motyw. Z ich punktu widzenia - Taker pomoże Romkowi z reakcją (dalej pewnie są tym obsrani) i sam zrobi coś nowego, żeby ludzie szybciej zapomnieli o SuperShowDown

 

AJ walczy o poważnych Gallowsa i Andersona - czyt. WWE stara się zaoferować coś do roboty dwóm gościom, którzy szykują się do odejścia z fedki. Wątpię, żeby ich udobruchali.

 

Joe to jest przeszkoda, której Kofi nie powinien przeskoczyć. Oczywiście, zrobi to, więc trzeba liczyć, że walki dadzą radę. Underdog Kingston to coś z czym bardziej mu do twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nikt nie bierze tego pod uwagę, ale zabawnie by było gdyby Corbin i Lacey przejęli pasy w Mixed Matchu :D

Choć jeśli ja mam stawiać, to przeczuwam cash in Brocka.

 

Biedy Drake :( Mam nadzieję że odzyska pas i z jego małżeństwem wszystko wróci do normy. I piszę to bez cienia ironii. Naprawdę uważam jego historię za jedną z ciekawszych na RAW (i jego social mediach).

 

No i zaskoczyli, Undertakera się nie spodziewałem. Jednak pomimo mojego uwielbienia wobec Phenoma, to nie nastawiam się na nic pozytywnego. Nie wygląda to jak coś z super pomysłem. Ot, potrzebowaliśmy jakiegoś kozaka obok Romka.

 

Pas 24/7 trochę poskakał po ludziach. Oby częściej, bo po to w końcu został stworzony.

 

Samoa Joe następnym rywalem Kofiego. Czyli dlatego stracił pas US. Niestety niewiele to zmieni i to co pisałem o nim po PPV stanie się też tutaj. Facet zajmie czas mistrza, będzie tymczasowym pretendentem, ale koniec końców pasa nie dostanie.

 

Zaskoczenie, ale jednak idą w drużynę Nikki i Alexy. Fajnie.

 

Ciekawie się dzieje wokół AJa. Pokonał świeżego mistrza US, co powinno zrobić go pretendentem do pasa. Cały czas kręci się wokół niego The Club z których chce coś wyciągnąć. Oj, przeczuwam heel turn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Mixed Tag na kolejnym PPV, można się było spodziewać. Brak "ekstremy", tylko Winner Takes All. Pasów raczej nie stracą. Do przewinięcia.

 

Duży Elimination Match - czyli okazja, by obydwa mistrzowskie teamy zeżarły pin...

 

Nie pasowało mi kolejne MizTV ot tak, ale że gościem był Truth - złoto. Więcej segmentów mu dawajcie. "Walka" z Maverickiem też zacna.

 

Ktoś wyjaśni, czemu Romkowi pomógł dziś... Undertaker? Lubię niespodzianki, kiedy mają jakiś sens. A to wygląda jak suprajz dla suprajza, bo tak. I jeszcze go wcisną na PPV... Kolejny szajs broniący się tylko nazwiskiem dziadka.

 

Było siłowanie na rękę, teraz Tug of War. Co jeszcze odkopiemy? I tak wszystko lepsze niż zwykłe walki w kółko, to nie narzekam.

 

Slater mistrzem! Truth odzyskuje tytuł! Cedric mistrzem! EC3 MISTRZEM! Truth odzyskuje! 9x champ!

 

Wolałbym KOSZa w dywizji TT niż przy Złocie. I może faktycznie tego doczekam, bo pokazał się nowy rywal Kofiego - Samoa Joe. Spoko. Choć to znów Raw vs SD, co przy dwóch głównych tytułach mnie boli.

 

Dobra, The Club nie został przywrócony na jednego joba, mamy faktyczne story. Brawo.

AJ i Rico w porządku, tyle że wolałbym nie oglądać świeżego champa przegrywającego od razu. Jak nic będzie powtórka na ER, oby lepsza.

 

...gdzie Wyatt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Boże jaki tam jest nieład.

Ja ogólnie dziwię się powyższym userom że wam sie to chce oglądać jeszcze.

Tam nie ma żadnego przyzwoitego programu, Joe dostaje pas z dupy gdzie czysto pocisnął go Rico. a ten se wlatuje i co? No i rozwala Kofiego, ale mi kurwa Monster.

 

Kolejna sprawa to Undertaker, albo Wini ma na niego jakieś haki, albo ja już sam nie wiem.

Albo to doprowadzi do ostatecznej walki Takera na SummerSlam, gdzie dziadek zejdzie ze sceny.

Muszą z organizować coś na galę lata, bo co roku coś musi być.

A jeśli nie, to szkoda strzępić ryja.

 

Romek jak zwykle będzie wpychany na chama aby najwyżej.

 

AJ chce reaktywować The Club, ta znowu pizdo-heele...

Ten The club to niech oni sobie w dupe wsadzą.

 

Jedyna z najciekawszych rzeczy z tego całego RAW.

To R-thurt i gonitwa za tym pasem, to jest jedyna program gdzie cos się dzieje, to jest kurwa jakiś żart że Jobberzy skradają SHOW!

 

LUUUUUDZIE!

 

Dawać tygodniówkę od AEW bo nie zdzierżę, już chce oglądać Moxley'a robiącego rozpierduche co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.08.2010
  • Status:  Offline

Grins, To się po prostu ogląda z przyzwyczajenia, wiesz jak później przyjemne dla oka są pojedynki w innych federacjach kiedy naoglądasz się takich średniaków? :P haha

 

Jak już chcieli kogoś dać u boku Romka to mógł być Wyatt. Zawsze to jakiś start dla niego i może w końcu przestałbym przewijać każdy segment czy to walkę Reigns vs Shane i banda

 

Jeżeli już ktokolwiek miał iść na Kofiego to Joe jest jednym z lepszych wyborów, szkoda tylko że marnie wygląda jako ten monster na którego go próbują kreować... szczególnie kiedy przegrywa pas na rzecz Rico uwalonego czysto i bez problemu przez AJ'a w pierwszej obronie. Jak wygląda przy nim Kofi broniący tytuł w klatce wczoraj i dzisiaj uwalający dwie w miarę czołowe gwiazdy jednego po drugim? Zabawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  32
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2018
  • Status:  Offline

Grins, To się po prostu ogląda z przyzwyczajenia, wiesz jak później przyjemne dla oka są pojedynki w innych federacjach kiedy naoglądasz się takich średniaków? :P haha

 

Chce ci sie jeszcze wiecej wrestlingu (no powiedzmy, bo wiadomo jak to w WWE) oglądać po obejrzeniu w tygodniu 3 godzin RAW i dwóch SD (biorąc pod uwage ze ogladasz regularnie)? Bo mi by sie juz nie chciało, jest po prostu tego za duzo. Sam Dablju ogladam raz na pare miesiecy sprawdzic, czy sie w tym scieku cos zmieniło, ale jak bym ogladal 5 godzin w tygodniu (+1 NXT) to juz by mi sie nie chciało nic innego ogladac.

 

 

Kolejny wtorek, kolejne gówniane RAW. Witamy w swiecie WWE.

 

Rollins vs Corbin, kontynuacja. Kurwa, lubie Korbe, gosc to solidny worker, ale czy Dablju zda sobie sprawe ze to nie jest main eventowy draw? Ile jeszcze? Szczerze, mam nadzieje że łysol skroi Setha z pasa, który jest ZDECYDOWANIE jednym z najgorszych baby faców ostatniej kurwa dekady, jak nie dwoch. Gosc jest tak obrzydliwie słaby w tej roli, że jak zaczyna speech to mutuje dzwiek. Do tego niech sklei tą pizde na twitterze, bo wysmiewanie Ospreya, że ten nigdy w zyciu nie zarobi w indysach tyle co on w Rok w dablju jest żałosne.

 

Dobra walka tagów, nic specjalnego, nie lubie sytuacji w której championi przegrywają od tak, od chuja na tygodniówkach bez powodu. Po co?

 

To całe chujstwo z tym pasem 24/7 jest Ż-A-Ł-O-S-N-E. Niech sobie trzymają to w internecie (najlepiej niech zmienia tytuł na Internet championship i z bani), bo w telewizji to kompletnie nie działa. Ratingów nie poprawia i odwraca uwage on normalnej, poważnej akcji. Niech sobie pajacują z tym posmiewiskiem w mediach spolecznosciowych i z bani. Nie ma na to miejsca w TV.

 

Lubie tą całą sytuacje z Bliss i Nikki. Taki team małych swirusek mógłby być dobrą telewizją, nawet bym im dał pasy z miejsca. Nikki nadrabiała by ringowe braki Alexy, a Bliss by nadrabiała wizualne braki koleżanki. Jak dla mnie bomba.

 

Owens ma chyba byc kolejnym rywalem Kofiego, wiec czemu murzyn poskładał aż obu, dosyc łatwo? Bez sensu. Mam nadzieje że dostaniemy jakies starcia Kofi vs Owens/Sami bez jakiegoś gówno bookingu i pajacowania poza ringiem, normalne starcie 1 vs 1 bez interakcji z zewnątrz.

 

Ricochet wpierdala pierwszą walke po wygraniu pasa czysto. Co za kurwa skonczony idiota wpadł na pomysł, by świeży champion przegrał swoją pierwszą walke? W dupie mam przeciwko komu walczył, cos takiego NIGDY nie powinno miec miejsca. Absurdalnie chujowe decycja bookingowa. Z miejsca Ricochet jest traktowy jako zart przez cos takiego. I cały fun z całkiem niezłej walki zjebany przez koncowke, to jest chyba motto dablju.

 

Aaa, Umarlak wrócił, wierzcie lub nie, ale zapomniałem xD Juz sie nie moge doczekac, az moj idol którego oglądałem za dzieciaka niszczy swoje dziedzictwo, juz sie nie moge doczekac az go znowu zobacze jak ledwo co stoi na wlasnych nogach, i traci ciły po trzech akcjach, ahh, jak sie kurwa ciesze jako fan tej postaci z tego. < Logika większości podludzi którzy sie cieszą z Takera. Troche szacunku dla niego jak i dla siebie.

Edytowane przez DRF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Grins, To się po prostu ogląda z przyzwyczajenia, wiesz jak później przyjemne dla oka są pojedynki w innych federacjach kiedy naoglądasz się takich średniaków? :P haha

 

Jak już chcieli kogoś dać u boku Romka to mógł być Wyatt. Zawsze to jakiś start dla niego i może w końcu przestałbym przewijać każdy segment czy to walkę Reigns vs Shane i banda

 

Jeżeli już ktokolwiek miał iść na Kofiego to Joe jest jednym z lepszych wyborów, szkoda tylko że marnie wygląda jako ten monster na którego go próbują kreować... szczególnie kiedy przegrywa pas na rzecz Rico uwalonego czysto i bez problemu przez AJ'a w pierwszej obronie. Jak wygląda przy nim Kofi broniący tytuł w klatce wczoraj i dzisiaj uwalający dwie w miarę czołowe gwiazdy jednego po drugim? Zabawne

 

Jeszcze 3 miesiące i w końcu koniec tej udręki, każdy fan normalnego Wrestlingu odetchnie i będzie mógł na spokojnie przy piwku zaś cieszyć się Wrestlingem, bo tak to tylko NXT dawało jakieś emocje, ale całe szczęście AEW ruszy z tematem to większość przerzuci się na ich produkt, większość tej starszej widowni.

 

Już czekam na All In i na najbliższą galę :)

Chce zobaczyć Moxa w swoim żywiole, niech pokaże tego co nie mógł pokazać przez ostatnie lata w WWE, tam wybije się ponad stan to będzie coś pięknego :D Czekam na jego walkę z Havocem, mam nadzieje że w jakieś przyzwoitej stypulacji dostaną walkę.

 

Gdyby jeszcze Punk tak zaskoczył i wrócił jako czołowy Baby Face'a który atakuje Moxa.

Pamiętam że sam Punk w niego wierzył że facet wybije się mocno, a wybił i jest już rozpoznawalną postacią w świecie Wrestlingu, ta piękna owacja na ostatniej gali.

Kto by pomyślał że taki zwykły gostek jak Moxley stanie się taką dużą gwiazdą, typek latał z talerzami po CZW, widelcami :D A teraz? Jest jedną z topowych gwiazd w AEW.

Dream Marzenie zobaczyć walkę Moxa z Punkiem i ich solidny program w AEW, a nie to gówno co panowie zaserwowali w 2013 roku bo im WWE, tak tragicznie ten pojedynek rozpisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2013
  • Status:  Offline

Grins, To się po prostu ogląda z przyzwyczajenia, wiesz jak później przyjemne dla oka są pojedynki w innych federacjach kiedy naoglądasz się takich średniaków? :P haha

 

Jak już chcieli kogoś dać u boku Romka to mógł być Wyatt. Zawsze to jakiś start dla niego i może w końcu przestałbym przewijać każdy segment czy to walkę Reigns vs Shane i banda

 

Jeżeli już ktokolwiek miał iść na Kofiego to Joe jest jednym z lepszych wyborów, szkoda tylko że marnie wygląda jako ten monster na którego go próbują kreować... szczególnie kiedy przegrywa pas na rzecz Rico uwalonego czysto i bez problemu przez AJ'a w pierwszej obronie. Jak wygląda przy nim Kofi broniący tytuł w klatce wczoraj i dzisiaj uwalający dwie w miarę czołowe gwiazdy jednego po drugim? Zabawne

 

Jeszcze 3 miesiące i w końcu koniec tej udręki, każdy fan normalnego Wrestlingu odetchnie i będzie mógł na spokojnie przy piwku zaś cieszyć się Wrestlingem, bo tak to tylko NXT dawało jakieś emocje, ale całe szczęście AEW ruszy z tematem to większość przerzuci się na ich produkt, większość tej starszej widowni.

 

Już czekam na All In i na najbliższą galę :)

Chce zobaczyć Moxa w swoim żywiole, niech pokaże tego co nie mógł pokazać przez ostatnie lata w WWE, tam wybije się ponad stan to będzie coś pięknego :D Czekam na jego walkę z Havocem, mam nadzieje że w jakieś przyzwoitej stypulacji dostaną walkę.

 

Gdyby jeszcze Punk tak zaskoczył i wrócił jako czołowy Baby Face'a który atakuje Moxa.

Pamiętam że sam Punk w niego wierzył że facet wybije się mocno, a wybił i jest już rozpoznawalną postacią w świecie Wrestlingu, ta piękna owacja na ostatniej gali.

Kto by pomyślał że taki zwykły gostek jak Moxley stanie się taką dużą gwiazdą, typek latał z talerzami po CZW, widelcami :D A teraz? Jest jedną z topowych gwiazd w AEW.

Dream Marzenie zobaczyć walkę Moxa z Punkiem i ich solidny program w AEW, a nie to gówno co panowie zaserwowali w 2013 roku bo im WWE, tak tragicznie ten pojedynek rozpisało.

 

Oj z wielkim hukiem pęknie ten balonik, już się nie mogę doczekać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  32
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2018
  • Status:  Offline

Oj z wielkim hukiem pęknie ten balonik, już się nie mogę doczekać :-P

 

Trzeba być debilem by cos takiego napisac. KAŻDY fan wrestlingu, powinien sie cieszyć, że powstaje cos nowego i sensownego, bo dostaniemy nowy produkt, jak i zarówno szanse na to, że WWE stanie sie lepsze, jak sama Stefcia powiedziała "konkurencja sprawi że każdy stanie sie lepszy". Na chuj z taką logiką interesować się czymkolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 157
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

...gdzie Wyatt?

 

No właśnie mało kto zauważył najważniejsze na tym show. Na gali pojawiły się 2 maskotki Wyatta - Abby The Witch wystawała zza ściany, gdy Miz spacerował na zapleczu oraz ten "ptaszek" wyskoczył obok Kofiego na backu.

 

W ogóle spoko pomysł. Takie stopniowe wdrażenie "przyjaciół" Braya w najmniej oczekiwanych i prawie niedostrzegalnych momentach. Pózniej sam Wyatt może powoli nawiedzać innych w creepy stylu. Tak to powinni budować, a nie zwykłe promo na ringu i schematyczne storyline'y. W ogóle w jakimś wywiadzie Bully Ray podzielił się swoim pomysłem na nową postać Braya. Stwierdził, że powinien on terroryzować cały roster RAW i firmę na backstage'u w najbardziej możliwie popierdolony sposób. Np. widzimy jak Vince McMahon wchodzi do biura, a w całym budynku gasną światła i widzimy jakieś pojebane znaki. Tylko niech to zrobią w ostrzejszy, bardziej hardkorowy stylu, a nie pod PG Era.

Edytowane przez Kejrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Trzeba być debilem by cos takiego napisac

 

Trzeba być debilem by nie rozumieć co miał do przekazania Kcramsib. A ma rację. Część osób tak bardzo pompuje balonik AEW że to jest aż przesada. A chcę tylko przypomnieć, AEW jeszcze nie dało nam ani jednej tygodniówki. Konkurencja jest fajna, ale niech najpierw wyda galę która pokaże że nią jest. Jedną galą PPV tego nie udowadniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Segment z Sethem Rollinsem i Becky Lynch

Zatem połączyli 2 feudy, bo już nie mieli jak ciągnąć Barona za pasem solo. Niby Mixed TT coś tam oferuje, ale absolutnie nie daje żadnych szans Heelom na ten moment, aby zgarnęli te pasy. Irlandka i jej facet są teraz na szczycie i pasy potrzymają pewnie jakiś czas być może nawet bardzo długi.

 

 

 

Pierwsza walka - "Nowy" Daniel Bryan & The Revival vs The Usos, Big E & Xavier Woods

Elimination Tag był spoko, zwłaszcza ostatnia faza z Usos i Revival. Tylko po kiego Wilder sprzedał łokcia Bryanowi? Żeby pokazać, że mistrzowie RAW są lepsi? No to pokazali. :twisted:

 

MizTV

Tylko Truth może pomylić w sumie nawet nie wiedziałem, że "zatwardzenie" i "niespełnienie" brzmią tak podobnie po angielsku. :twisted:

 

Druga walka - 24/7 Championship

Przestańcie się śmiać z Mavericka. :cry:

 

Power Couple of WWE. Na pewno nie z Corbinem. :twisted:

 

Trzecia walka - Shane McMahon & Drew McIntyre vs Roman Reigns

Chyba sam Taker wpadł na ten pomysł żeby naprawić niewypał z Goldbergiem, więc zjawia się aby odświeżyć konflikt z McMahonem. Taker vs Shane na letnim PPV?

 

Konkurs przeciągania liny

Po co robić te konkursy jak i tak Bobby zacznie atakować przeciwnika? :D

 

AJ się pyta gdzie podziali się Gallows i Anderson, których poznał w Japonii. Zostali w Japonii. Tutaj widzisz tylko namiastkę oferowaną przez Vince'a.

 

Czwarta walka - Luke Gallows & Karl Anderson vs The Viking Raiders

Nie możemy dać czegoś solowego Stylesowi? Proszę.

 

Naomi wraca do TV żeby dostać oklep od Alexy... .

 

Piąta walka - Heath Slater vs Mojo Rawley

W tym tygodniu polecieli z tym 24/7 mocno. Zestawienie dwójki takich jobberów nie mogło być po prostu zwykłym pojedynkiem. Truth tradycyjnie odzyskuje tytuł i ucieka. To ten tego... Do zobaczenia u niebieskich.

 

Wywiad Charly Caruso z Kofim Kingstonem

"Ja jestem mistrzem tych wszystkich ludzi, chcesz to możemy się nawalać teraz" czyli segment z serii "dobry Face walczy za wszystkich fanów" żeby jakoś zapchać czas antenowy i przedłużyć ten feud.

 

Szósta walka - Kofi Kingston vs Sami Zayn

Niezłe starcie choć było wiadomo, że Sami uwali.

 

Siódma walka - WWE Championship: Kofi Kingston © vs Kevin Owens

I teraz nie wiem czy wyliczenie to lepiej dla Owensa, bo nie wtopił przez pin czy wcale nie, bo ładnie przywalił łbem o rampę, że aż nie mógł wstać znacznie dłużej niż przez 10 sekund.

Samoa pozytywnym zaskoczeniem. To dlatego zrzucili z niego tytuł. Narzekałem, że porażka z Ricochetem trochę go wizerunkowo osłabia, a tutaj wyżył się na posiadaczu jednego z głównych pasów. Wątpię, że zgarnie tytuł, ale zobaczymy.

 

Ósma walka - Naomi vs Alexa Bliss

Szybko poszło.

 

Dziewiąta walka - Namoi & Natalya vs Alexa Bliss & Nikki Cross

Jeszcze nie koniec to walniemy TT, a co tam. Plus z tego taki, że Szkotka sobie poradziła z Kanadyjką. Już mogli jej dać pin.

 

Jedenasta walka - AJ Styles vs Ricochet

Z taką dwójką nie mogło wyjść słabe starcie. Styles wygrywa, więc moim zdaniem powinien już dostać shot. Powinien wrócić do TV od tego zacznijmy. Club kręci się wokół ringu zatem zaryzykuje stwierdzenie iż faktycznie próbują połączyć ich z P1. Dodatkowo pan "fenomenalny" powinien stać się Heelem, żeby ludzie jeszcze bardziej cheerowali Richochetowi.

 

RAW zaoferowało nam dużo starć. Niestety większość to zwykle tygodniówki. Przyznam, że ponownie oglądałem na siłę.

Edytowane przez Pavlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...