Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia


N!KO

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dywizja TT to żart - nie podoba mi się, jak się sami przyznają do takich błędów i nic z tym nie robią. Jedyny plus segmentu to fakt, że Heavy Machinery nie jobbnęli już teraz. Skoro nie ma innych teamów, trzeba to ciągnąć.

 

24/7 można bronić? Po co mistrz ma kogoś pinować? :roll:

Elias zgarnął swój pierwszy tytuł w Dablju. Akurat ten. I w sumie nieważne, bo Truth odzyskał mistrzostwo na koniec.

Naprawdę lubię koncept tego pasa - problem w tym, że go nie wykorzystują nic a nic. Ciekawsze segmenty na backu, "walki" w social media? Nic. Szczególnie na początku wypadałoby pokazać możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Dobra, zaraz nowy tydzień to trzeba obejrzeć, co tam się dalej działo w tym. :twisted:

 

Przemowa Kevina Owensa

To się nacieszyliśmy powrotem Big E. :twisted: Kevin oczywiście zaczyna się tłumaczyć, że to nie on zaatakował go zaatakował. Tylko po, co ten drugi miałby kłamać?

 

Pierwsza walka - Kevin Owens vs Kofi Kingston

Owens męczył rywala przez 14 minut żeby polec po jednym kopniaku. Przyznam szczerze, że mogli to lepiej rozwiązać. To nie była walka o tytuł, więc nawet Kanadyjczyk mógłby wygrać.

 

Truth poszukiwany żywy lub martwy. Tylko po, co bierze Carmellę na plecy żeby przebiec 10 metrów? :lol:

 

Wywiad Kayly Braxton z "Nowym" Danielem Bryanem i Erickiem Rowanem

To smutne, że w głupim dowcipie jest prawda. To smutne, że sami chyba o tym wiedzą i nic nie robią w tym kierunku żeby to poprawić. Nie wiem czy mam się cieszyć z pojawienia się Heavy Machinery. Nawet jeżeli dostaną shoty na tytuły to pewno ich nie wygrają.

 

Druga walka - Mandy Rose vs Carmella

Wiedziałem, że wykorzystają to w programie. Naprawdę Mandy teraz będzie każdemu wpychała do gardła magazyn ze swoją sobą na okładce? Nawet wygrywa walki przez to. :lol:

 

Aleister błaga, aby ktoś się z nim zmierzył. Niech wyjdzie z szafy zatem i przestanie gadać. :twisted:

 

Segment z Shanem McMahonem, Drew McIntyrem i Eliasem

Shane znowu napawa się swoim ego i montuje promo poświęcone własnej karierze, a Elias śpiewa mu piosenkę... Pytam się czy oni nie mają czym wypełniać czasu antenowego?

I drugie pytanie... Czy Truth jest upośledzony? Co on sobie myślał tam wbijać? :?

 

Trzecia walka - Byaley vs Lacey Evans

Walka się odbyła. Przez cały czas wyglądało to jakby Charlotte i Lacey trzymały sztamę, a tu się zaczęły tłuc. W końcu coś ciekawego. Teraz już kiedy blondyny się nie lubią może jakiś Triple Threat w przyszłości zorganizują skoro i tak mamy gdzieś podział na brandy.

 

Finn i Andrade zawalczą na gali dla Arabów. Ze słów Latynosa można wywnioskować, że Irlandczyk zmieni się w "Demona". Miał o wiele więcej pojedynków, w których mógł się "przemienić", ale dla Saudyjczyków trzeba zrobić show. :roll:

 

Czwarta walka - Roman Reigns & R-Truth vs Elias & Drew McIntyre

Podarowałem sobie kopanie ledwo żywego Trutha i "super moc" Romka.

Jeszcze to odzyskanie pasa przez Trutha. :D Gdzie w ogóle była reszta wariatów, co ganiała za nim?

 

Z każdym tygodniem nie chce mi się o tym pisać, co raz bardziej.

Edytowane przez Pavlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

I drugie pytanie... Czy Truth jest upośledzony? Co on sobie myślał tam wbijać? :?

 

Oczywiście, że tak. Killings przecież od lat gania w gimmicku typowego "niedojeba", notabene sprawdzając się w nim wyśmienicie :wink:

 

Ja tam się zastanawiam, czy wpadną na pomysł żeby to Carmella podstępnie skroiła Rona z tego pasa... :D

Edytowane przez -Raven-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Szkoda, że Alexa zmaga się z kontuzjami. Ilekroć ogląda się ją za mikrofonem, to dziewczyna z marszu zbudowałaby jakiś feud dla siebie. Ostatnio była tylko aktem drugoplanowym. Niby teraz idzie po pas, ale mam wrażenie, że to jednorazowy wyskok, nic długofalowego.

 

R-Truth jest tak dobry w swojej roli, że aż przykro by było jakby mu odebrali pas 24/7 na dobre.

 

Widywałem gorsze ringowe wywiady niż ten z Larsem. Gość nie wypadł AŻ tak źle, ale o gorszą reakcję (a raczej brak) byłoby ciężko.

 

Goldberga miło widzieć. Aż dziwne, że na SmackDown. Mam wrażenie, że jest większym wydarzeniem od Takera (żeby ktoś się nie posikał - większe wydarzenie, bo rzadziej oglądany, a nie że większy, lepszy, itp). A i Grabarz jest kojarzony z Niebieskimi, gdzie spędził większość kariery. Głupota, ale zamieniłbym segmenty miejscami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Całkiem spoko początkowy segment i później wymiana zdań między Zigglerem, a Kofim. Przez duża sympatię jaką darzę Zigglera martwi mnie fakt, że facet został wyciągnięty tylko pod galę w Arabii Saudyjskiej. Po tym pewnie znów zniknie i nic nie będzie znaczyć :roll:

 

No dobra, Alexa chyba jednak nie jest facem :D

Jestem zaskoczony, że to ona zawalczy o pas kobiet. Jest z RAW i ma tam jakąś historię z Nikki Cross. Prędzej spodziewałem się najprostszego wyboru czyli Charlotte, a Alexa i Nikki po pasy TT.

 

Skoro 24/7 rule, to jaki jest sens robienia zwykłej walki o ten pas?

Ale zdobycie pasa pod ringiem było niezłe :D WWE nawet wypuściło materiał na swojej stronie gdzie widać tą walkę :D

 

Co jest gorsze?

Punche Shane'a, czy jego Spear?

Odpowiadam, Shane jest najgorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Mimo że podbudowa jest konieczna, lepiej dla Zigglera byłoby, gdyby dziś nie wylazł, bo Kofi go trochę pojechał werbalnie. A jak jeszcze uwali w Arabii, równie dobrze może znowu zniknąć.

 

Rewelacyjny Lumberjack Match, gdzie ludki przy ringu nie byli potrzebni i skończyliśmy w minutę.

Elias champem... a potem Truth odbija tytuł pod ringiem :D Nie ma się co dziwić, że będzie ciągle przy tym pasie. Wystarczy spojrzeć, jakie wyniki wykręcił film z obroną z Mahalem w social mediach. Nie, to nie zasługa Mahala.

 

Zwykle nie przewijam prom, ale dla Shane'a robię wyjątek

 

Alexa Bliss zawalczy z Bayley o pas na kolejnym PPV. Pod kątem brandów to jest durne. Raw ma okrutnie biedną dywizję, a mimo to jeszcze Alexie dają szansę na SD.

 

Lars to niszczyciel i nic ponadto. Nie liczy się mózg, tylko siła. Możliwe, że coś źle zapamiętałem, ale czy on nie był inteligentny w NXT?

 

Znowu ściągnęli Apollo z Raw, by jobbnął. U Czerwonych chyba się w ogóle nie pojawił, a teraz na SD jest częściej, niż gdy był częścią brandu? :twisted:

 

Goldberg dostał sensowną ilość czasu na segment. Nie to, co Taker. A to SD, krótsze show.

No i Undiemu się to chyba nie spodobało, bo tu wbił. Spoko. Jak dostaną mało czasu, tak z 5 minut, to może być jasny punkt piątkowej gali. Jeden z niewielu. Na pewno nie obejrzę tego live, przewinę większość walk, dla tej zrobię wyjątek. Albo pozytywnie zaskoczą, albo będzie kandydat do Najgorszej Walki Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Przemowa Kofiego Kingstona

Ziggler zaczyna się powtarzać, a Kofi dosadnie mu powiedział, co uważa. Bitwę na słowa wygrał zdecydowanie mistrz. Jeżeli chodzi o faktyczną walkę to kompletnie również nie wyobrażam sobie żeby Dolph odebrał mu tytuł.

 

Pierwsza walka - Kofi Kingston & Xavier Woods vs Kevin Owens & Sami Zayn

Tyle bezczelnych reklam w trakcie walki dawno nie puścili. Nie potrafiłem się totalnie wkręcić. Z drugiej strony nie żebym dużo tracił. Kofi pinuje Samiego, Ziggler atakuje mistrza po walce. Tym bardziej nie widzę opcji żeby wygrał na PPV.

Kiedy Owens zrobił sobie "rękaw"? :D

 

Shane tak się zakręcił w swojej "doskonałości", że serio kiedyś sam CM Punk wpadnie i wywali mu GTS'a za kradzież catchphrase'u. :lol:

 

A Moment of Bliss

Walka o tytuł pretendentki jeszcze na tej gali. Tak bardzo jakbym chciał wygranej Alexy to chyba jeszcze za wcześnie. Po za tym jest na RAW, więc też tak trochę słabo.

 

Druga walka - 24/7 Championship: Elias vs R-Truth ©

Było wiadomo jak to się skończy, ale ważne, że coś z tym starają się robić. Truth niedługo ustanowi jakiś rekord. :twisted:

 

Już ci mówiłem Aleister. to Ty wyjdź z szopy. :roll:

 

Segment z Shanem McMahonem i The Revival

Shane znowu zwiał dzięki Szkotowi. Revival jak zwykle nie przydatni. :twisted: Kolejna walka z wiadomym wynikiem na gali u Arabów. :roll:

 

Trzecia walka - o tytuł pretendentki nr. 1 do pasa SmackDown! Women's Championship: Carmella vs Charlotte Flair vs Alexa Bliss

I nie wiem czy mam się cieszyć? Wygrała, jednak Alexa. Tyle, że znowu wokół pasa kręci postać od czerwonych.

 

Ekskluzywny wywiad z Larsem Sullivanem

Widać fani lubią tą postać. :twisted: Generalnie gość całe życie wysłuchiwał, że jest odchylony, więc postanowił pokazać światu prawdziwy odchył. Wielu psychopatów miało podobne, niezbyt wyszukane motywy, co poniekąd nawet pasuje. Problem w tym, że to dalej po prostu góra mięsa.

 

Czwarta walka - Adrade vs Apollo Crews

Adrade wygrywa zarówno walkę jak i brawl z Finnem. Apollo otrzymał z powrotem drugie imię i dalej jest mięsem armatnim. Andrade nie zgarnie mistrzostwa na Super Showdown.

 

Przemowa Goldberga

Nie napalam się na wiekopomne starcie, ponieważ nie ma szans na takowe. Ciekawi mnie tylko kto wygra w te 10 minut.

 

Powiem, że więcej do zapamiętania było chyba na RAW.

Edytowane przez Pavlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  81
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  05.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Normalnie zbytnio się nie udzielam na forum ale to co WWE robi z własnymi regułami to już przesada; żeby nie było, ni jestem heiterem WWE, oglądam to 10 lat i zawsze próbowałem bronić ich decyzji ale teraz już mnie rozbroili...

Może mi ktoś wytłumaczyć z jakiej racji przy zasadzie Wild Card pozwalającej pojawić się 4 osobom na Smackdown widzieliśmy jakieś 10 z RAW?

- ci co byli dookoła ringu w walce Trutha. Można niby powiedzieć ze byli tylko w ramach pasa 24/7 ale to nie jest wytłumaczenie bo byli na ringu...

- A nawet jakby ich nie liczyć to na Smackdown mieliśmy : Zayn, Bliss, Revival I McIntyre... czyli wychodzi na 5

A wytłumaczenie że są z Shanem to żadne wytłumaczenie bo tak samo zaraz całe RAW może wbić na Smackdown bo 'jakiś koleś z trybun ich zaprosił' albo 'bo McMahon pozwolił"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  203
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.06.2011
  • Status:  Offline

Dzieje się to samo co w 2012 czy tam 13. Na początku też było Raw SuperShow, żeby przyzwyczaić ludzi do wszystkich zawodników na jednym brandzie, a potem po cichu się wycofali z nazwy Supershow i już na stałe mieliśmy połączone brandy.

Szkoda tylko, że tym razem zabrali się za to tak szybko, bo ile czasu mieliśmy brand split, 2, 3 lata? A SmackDown dzięki temu na prawdę odżyło, w stosunku do tego co było wcześniej.

Za rok wrócimy do oglądania powtórek z Raw na SD przez połowę czasu antenowego.

Edytowane przez LASTRIDER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

WWE dalej ma wymówkę do promowania Shane'a - jest jednym z heeli, który zbiera największe gwizdy. W zasadzie to wszystko pasuje. Gość jest czerstwy, nawet nie jest wrestlerem (bo nie jest), ma wszystko na tacy od dziecka, nazywa siebie Best in the World (!), to i ciężko go lubić. Przez wszystkich nas też jest mocno nienawidzony (w przeciwieństwie do cool heeli), życzymy mu porażki przy każdej okazji, więc... coś musi działać tam dobrze :wink:

 

AJ z Tough Enough jednak robi karierę w wrestlingu. Yolo County to poważna sprawa.

 

Gable jednak coś notuje na SmackDown, ale przyszłość na 205 jest już raczej klepnięta.

 

Ziggler powinien coś zacząć wygrywać, bo na razie to jest pretendentem z przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Chcieliście, by Ember była jakaś? Proszę: jest nerdem. I pewnie dostanie wciry od Mandy.

 

Ciekawy jobber w segmencie z tagami - AJ Kirsch, to ten z Tough Enough, jak strzelił promo to z ust bodaj DeMotta padło "what the fuck... that was fucking good", a jakiś czas temu wygrał jutubowy konkurs na proma zorganizowany przez The Rocka :D

 

Tekst o Charlotte, Xavier chce iść na E3 - gadka New Day mi się nigdy nie znudzi.

 

Apollo dostał chwilę na mikrofonie. Wow. (pisałem też o dziwnej sprawie z draftem... a potem poczytałem, że on był na Raw i go draftnęli na SD - pomieszało mi się ostro, viva la wildcard)

...a do tego z dupy pojawił się Gable, kij wie po co, coś notował. A potem zaliczył debiut na 205.

 

Najlepszy jak zwykle Truth. Zamknęli go w kontenerze i wyjechał do LA :twisted:

Edytowane przez aRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 364
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline

Ja chciałem tylko powiedzieć... że ja już nie mam pojęcia kto jest w jakim rosterze. Pogubiłem się kompletnie. Dziękuje, do widzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

MizTV

Poza koszulką Miza nic nie było tutaj nadzwyczajnego. Nawet pokazali ten sam wywiad z Romkiem, co na RAW. :roll: I jeszcze na siłę mogę odznaczyć, że Szkot miał więcej do powiedzenia niż szefunio.

 

Pierwsza walka - The Miz vs Elias

Elias jak to Elias. Jobber tylko ostatnio mniej wygadany.

 

Druga walka - The Miz vs Drew McIntyre

Szkot tylko potwierdził słowa z pierwszego segmnetu i faktycznie Claymore wylądował na gębie Mizanina.

 

Ember przefarbowała włosy. Ostra czerwień spoko.

 

Trzecia walka - AJ Kirsh & Dave Dutra vs Heavy Machinery

Ważne, że zobaczyliśmy Machinery w akcji. Czyżby w końcu zaczęli dostawać szansę na tytuły?

 

Truth utknął w skrzyni. Klasyka głupkowatych komedii i bajek, to musiało się tu znaleźć prędzej czy później. :D

 

Czwarta walka - Carmella vs Sonya Deville

Mandy częściowo pomogła, ale Sonya i tak była tutaj dominująca przez większość pojedynku.

 

Segment z The New Day

Big E oficjalnie znowu z nami. Za dużo, jednak dzisiaj nie powiedział. Owens i Zayn grają na 2 fronty. Przeciwko Rollinsowi na RAW i Kofiemu na Smack'u. Sześcioosobowy ME mnie nie zaskakuje. Stajnia wesołków musi się pokazać w komplecie w akcji.

 

Aleister poprosił o otwarcie drzwi. Dobrze, niech teraz przez nie wyjdzie.

 

Piąta walka - Bayley vs Nikki Cross

Dziwi mnie trochę ta zmiana postaci Cross i dawanie manipulować się Alexie.

teraz kiedy Bayley wygrywa, Bliss powinna sama zabrać się za walkę. Choć unikanie ma w naturze.

 

Lol, a początku w ogóle nie poznałem Chada Gable w tym dresiku. :shock:

 

szósta walka - Kevin Owens, Sami Zayn & Dolph Ziggler vs The New Day

Nie porwało mnie to. Wszystko tylko żeby E wszedł na ostatnią zmianę i zapewnił wygraną swojej ekipie. Naturalnie spinowany został Sami. :D

 

No generalnie bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ziggler robi dobrą robotę w tym feudzie, ale jest za krótki, żeby WWE go wynagrodziło złotem. Kofiego szykują na coś ciekawszego, coś generującego większe emocje. Faktycznie ten Shane McMahon pasuje mi tu mocno. Jak nie on, to Big E byłby jak znalazł.

 

Jak na babki i feud znikąd, to Alexa z Bayley zapowiada się bardzo dobrze. To było jedno z lepszych Moment of Bliss. Nie było może rozrywki, ale czuć było ich proma, jakby faktycznie za sobą nie przepadały.

 

Drake Maverick dokonał niemożliwego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ogólnie podoba mi się to, że New Day trzyma się twardo razem, nawet jeśli tylko Kofi biega ze złotem. Jest jednak w tej wprowadzonej przez Zigglera retoryce trochę racji. Kofi potrzebuje mocnych indywidualnych wygranych jeśli mamy w miarę dobrze wspominać jego title run.

Nie chciałbym, żeby najbardziej wspominaną rzeczą w nim był fakt że doprowadził do rozpadu New Day. Bo nie oszukujmy się, ale w końcu doprowadzi. Oby tylko nie stało się to już teraz. Na to przyjdzie jeszcze czas.

 

Rollins nawet na Smackdown bawi się w obijanie potencjalnych sędziów jego walki z Corbinem. Jest w tym jakaś konsekwencja, więc wypada to pochwalić.

 

Tak jak średnio podoba mi się między-brandowa heelowa stajnia Shane'a, tak mam nadzieję że McIntyre wygra z Romkiem na PPV. Nawet przez oszustwo. To już któraś z kolei ich walka i Drew musi w końcu wygrać. Tym bardziej jeśli jeszcze mocniej chcemy promować Shane'a i spółkę.

 

Jak śmiesznie to wygląda, że Miz chce ośmieszyć Shane'a filmem w którym ktoś inny robi całą robotę.

 

Nowy mistrz 24/7 i to na dłużej niż parę minut! Już nie mogę się doczekać filmu z jego ślubu w którym pod welonem okazuje się być R-Truth i odzyskuje pas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...