Rozpiska Stomping Grounds, oglądalność Raw... (zobacz)
Mocna karta G1 Climax 29 w Dallas... (zobacz)
Uczestnicy turnieju G1 Climax 29... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Hardcorowe Seriale
Autor Wiadomość
-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-12-28, 01:15   

Streetovs napisał/a:
Zaraz nowy Black Mirror, na to liczę 8-)

Ja także jaram się tym jak kościoły w Norwegii, ale ponoć to nie ma być nowy sezon, tylko jakaś pełnometrażówka na Netflix'sie... Premiera już dzisiaj.

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2019-02-17, 22:08   

Takie pytanie na szybko - co sądzicie o tym starszym serialu "Terminator: Kroniki Sary Connor"? Jest to w ogóle warte grzechu, czy typowy skok na kasiorę na fali popularności Terminatora?

Ghostwriter 
Main Eventer

Wrestler: HBK, Hitman, Macho Man
Podziękował: 41
Wysłany: 2019-04-03, 23:21   

-Raven- napisał/a:
Takie pytanie na szybko - co sądzicie o tym starszym serialu "Terminator: Kroniki Sary Connor"? Jest to w ogóle warte grzechu, czy typowy skok na kasiorę na fali popularności Terminatora?

Ten serial miał potencjał. I swoje lepsze i gorsze momenty. Niestety, zawiesili po bodaj drugim sezonie. Bardzo podobała mi się terminatorka (zdecydowanie kradła show). Generalnie byłem ciekaw jak się historia rozwinie, ale utrącili całe story w zarodku więc w zasadzie trudno powiedzieć. Ja czułem niedosyt w każdym razie. Nawet jak ci nie przypadnie do gustu, to wiele czasu nie stracisz.

Ja właśnie męczę drugi sezon "Punishera". Jakie to jest kurwa denne. Nawet Jon Bernthal, który - moim skromnym zdaniem - jest (a może raczej był) stworzony do roli Franka Castle'a nie jest w stanie uratować całości, a nawet z tą swoją manierą mrużenia oczu i przekrzywiana głowy (taka poza na kozaka) zaczyna bywać irytujący. A to i tak jasny punkt tego serialu. Co do reszty bohaterów tej serii, to pozwolę sobie każdego krótko scharakteryzować:

Amber Rose Revah (Dinah Madani) - wkurwia.

Floriana Lima (Krista Dumont) - wkurwia.

Gdy obie powyższe spotykają się i zaczynają swoją nawijkę o Russo wkurwiają do potęgi.

Giorgia Whigham (Amy Bendix) - w pojedynkę wkurwia bardziej niż Revah i Lima razem wzięta. A tak w ogóle po trzecim czy czwartym odcinku 2. sezonu jest w tym serialu w zasadzie zbędna. Czasami twórcy serialu ją pokazują, żeby dobić umęczonego widza.

Ben Barnes (Billy Russo/Jigsaw?) - Już nie chodzi nawet o to, że zamiast Jigsawa mamy chuderlaka ze sznytą a'la wiedźmin, ale jako schwarzcharakter jest miałki, nudny i generalnie to zbrodnia tak skopać czołowego badguya serii. Poza tym serialowy Russo po prostu... wkurwia.

Jason R. Moore (Curtis Hoyle) - w 2. seoznie wyrasta na pomagiera numer 1 Castle'a, ale jest gorszy niż pomagier nr 1 z pierwszej odsłony serii, który może oscarowej kreacji nie stworzył, ale dawał radę.

Księżulek psychopata - jedyna jasna postać w nieudanym drugim sezonie. Dość niepokojący, niejednoznaczny, wyróżnia się na tle całej miernoty, którą zafundowano nam w 2. sezonie.

Amen.

Jestem obecnie na 10. odcinku, ale oglądanie tego staje się męką. Szkoda - bo po pierwszym sezonie wydawało mi się, że coś z tego będzie.

Odpowiedz do tematu